Reinhard Heydrich ve Hristiyanlığı Yok Etme Çalışması

Reinhard Heydrich ve Hristiyanlığı Yok Etme Çalışması

Bu, ‘Vatikan’ın savaştan sonra birçok SS’nin Güney Amerika’da olduğu gibi yeni kimlikler ve yaşayacak yerler edinmelerine nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor. Naziler, Vatikan’ı içeriden yok etmek için din adamları olarak sızdı ve Protestan Kiliselerini yok etmek için çalışmayı planlıyorlardı ama savaş her şeyi alt üst etti.

İşte bir alıntı:

“SS’nin nihai amacı, siyasi Katolikliğin ortadan kaldırılmasının ötesine geçerek, Kilise’nin kendisinin bir güç ve ahlaki otorite merkezi olarak yok edilmesine kadar gitti. Heydrich, SS dergisi Das Schwartze Korps’ta geniş yer verilen rahip ve rahibeler tarafından para kaçakçılığı ve cinsel taciz suçlamalarına dayanan bir dizi dava düzenleyerek din adamlarını itibarsızlaştırmaya çalıştı.”

[Her zaman pedofili-çocukların taciz edilmesi ve tecavüz edilmesi olan ‘cinsel suistimal’i anlamak için fazla hayal gücü gerekmez].

Daha fazla…

“Daha sonra, örgütlü dinin düşüşünü ve dağılmasını hızlandırmak için daha ayrıntılı bir plan geliştirdi. SD ajanı Wilhelm Hoettl’e göre, Heydrich, rahip olarak eğitilmeleri için kendi adamlarını teolojik seminerlere göndererek Kilise’yi içeriden bozmayı amaçladı.”

“Benzer bir plan, Protestan Kiliselerine karşı yöneltilecekti.”

“Hitler, Hristiyanlıkla son bir hesaplaşmayı savaş sonrasına ertelemeye karar verdi.

Yukarıdaki alıntılar bu kitaptan alınmıştır: “The Killing of SS Obergruppenfuhrer Reinhard Heydrich” by Callum Macdonald.

“[Reinhard Heydrich]’in kiliseleri yok etme planı da daha az karakteristik değildi: genç, sarsılmaz fanatik Nasyonal Sosyalistleri, ayaklanma üzerine çalışmalarına içeriden başlamak için, rahipler için yapılan seminerlere göndermek.” The Face of the Third Reich: Portraits of the Nazi Leadership by Joachim C. Fest © 1970; Translated from the German by Michael Bullock, Page 159

“Reinhard Heydrich ve Hristiyanlığı Yok Etme Çalışması” hakkında 4 yorum var

 1. Emeğinize sağlık,hristiyanlık gelmiş geçmiş insanlığın en büyük belası gerçekten,bi aralar bu aptalca dine sapmış birisi olarak bu yazıları son derece mühim buluyorum.

  1. Teşekkürler. Bu yazılar sadece giriş niteliğindeydi, asıl uzun yazıları çevirmeye haftaya başlayacağım. Haftaya çevireceğim yazı: Nazilerin Tamamen Hristiyanlık Karşıtı Olduğunun Sonu Olmayan Kanıtları

 2. Abi Kişi çok güçlü bir bireyse, Stratejik düşüncesi de gelişir mi? Ve bu stratejik hamleleri yeri geldiğinde ne zaman, büyüleri ne zaman yapmamız gerekiyor?

  1. Esenlikler,

   Yani, tabii ki. Boğaz çakrası zekâyı yönetir. Boğaz çakrasının gelişimi bu yönde de gelişim sağlayacaktır.

   Stratejik hamleleri yapacak olanlar ve ruhani gücü de olanlar bence bunu düşünse daha doğru olur. Hitler ya da Himmler olmadığım için bir şey diyemiyorum.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir