İnsanlığa Yahudi Armağanı: Nükleer Kabus

[https://satanslibrary.org/666BlackSun/Atomic_Bomb_Jewish_Invention.html Sayfasının Çevirisidir.]

İnsanlığa Yahudi Armağanı: Nükleer Kabus

Aşağıda sadece kısmi bir liste bulunmaktadır. Katılan Yahudilerin toplam sayısı şaşırtıcı ve şok edici ve aşağıdaki liste zaman kısıtlamaları nedeniyle eksik. Aşağıdaki liste, doğrudan Manhattan Projesi üzerinde çalışan en tanınmış Yahudi bilim adamlarını içermektedir. Aşağıdaki listede yer alan kişilerin neredeyse tamamı katı komünistlerdi; çok daha fazlası Sovyetlere atom bombasının formülünü veren casuslardı. Araştırdıktan sonra, aşağıdaki kişilerin makalelerini ve biyografilerini yazan yazarların [çoğunlukla Yahudilerin] bu toplu katilleri çok olumlu bir şekilde tasvir etmelerine ve birçoklarını kahraman statüsüne yükseltmelerine şaşırdım. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında kendi araştırmanızı yapmaktan çekinmeyin.

Aşağıda, Manhattan Projesi’ne doğrudan dahil olan Yahudilerin kısmi bir listesi bulunmaktadır. Burada listelenebilecek olandan çok daha fazla sayıda Yahudi, atom bombasının kullanımını araştırmak, inşa etmek ve savunmak için her seviyede yer aldı.

 • J. Robert Oppenheimer [Amerika Doğumlu Yahudi] – Bilimsel Direktör – Proje “Y”
 • Frank Oppenheimer [Amerika Doğumlu Yahudi] – J. Robert Oppenheimer’ın kardeşi ve asistanı
 • Albert Einstein [Almanya Doğumlu Yahudi] – Proje Danışmanı
 • Niels Bohr [Danimarka doğumlu Yahudi] – Proje Danışmanı
 • Leó Szilárd [Macaristan Doğumlu Yahudi] – Grup Lideri – Metalurji Laboratuvarı
 • Nicholas Kürti [Macaristan doğumlu Yahudi] – Franz Eugen Simon [Alman doğumlu Yahudi] ile çalıştı ve uranyum 235’i ham uranyum cevherinden ayırmak için bir yöntem geliştirdi
 • David Bohm [Amerika Doğumlu Yahudi] – 1945’te Hiroşima’ya atılan bombada kullanılmak üzere uranyumu elektromanyetik olarak zenginleştirmek için kullanılan Oak Ridge’deki Y-12 tesisinde Calutron’lar için teorik hesaplamalar yaptı.
 • Rudolf Peierls [Almanya doğumlu Yahudi] – İngiliz Görevi
 • Felix Bloch [İsviçre doğumlu Yahudi] – Hans Albrecht Bethe altında çalıştı, nükleer fisyon araştırması yaptı
 • Eugene [Paul] Wigner [Macaristan doğumlu Yahudi] – Grup Lideri – Metalurji Laboratuvarı
 • Morris Kolodney [Amerika Doğumlu Yahudi] – Yönetici – DP Site
 • James Chadwick [İngiltere doğumlu Yahudi] – Şef – İngiliz Misyonu
 • James Franck [Almanya doğumlu Yahudi] – Direktör – Kimya Grubu
 • Otto Frisch [Almanya doğumlu Yahudi] – İngiliz Misyonu
 • Edward Teller [Macaristan doğumlu Yahudi] – Termonükleer Araştırma
 • Hans Albrecht Bethe [Almanya doğumlu Yahudi] – Şef – Teorik Bölüm
 • Klaus Fuchs [Almanya doğumlu Yahudi] – Teorik Bölüm [Komünist Casus]
 • Richard Phillips Feynman [Amerika Doğumlu Yahudi] – Grup Lideri – Teorik Bölüm
 • Emilio Gino Segrè [İtalya doğumlu Yahudi] – Grup Lideri
 • Louis Rosen [Amerika Doğumlu Yahudi] – Los Alamos Neutron Bilim Merkezi’nin “Babası”
 • Louis Slotin [Kanada doğumlu Yahudi] – Kritik Test – kaza sonucu ölümüyle sonuçlandı
 • Jacob Beser [Amerika Doğumlu Yahudi] – Ateşleyen ve kaynaştıran silahlar
 • Theodore Alvin Hall [Amerika Doğumlu Yahudi] – Los Alamos’taki En Genç Bilim Adamı
 • Samuel T. Cohen [Amerika Doğumlu Yahudi] – Efficiency Group’ta çalıştı
 • Samuel Goudsmit – [Danimarka doğumlu Yahudi] – Alsos Görevi Bilimsel Başkanı
 • George Placzek – [Moravya doğumlu Yahudi] – İngiliz Misyonu
 • Eugene Rabinowitch- [Rusya doğumlu Yahudi] – Metalurji Laboratuvarı
 • Joseph Rotblat- [Polonya doğumlu Yahudi] – James Chadwick [Komünist Casus] ile çalıştı
 • Gregory Breit – [Rusya doğumlu Yahudi] – J. Robert Oppenheimer’ın selefi
 • David Greenglass [Amerika Doğumlu Yahudi] – Manhattan Projesine Sızma [Komünist Casus]
 • George Abramovich Koval [Amerika Doğumlu Yahudi] – Özel Mühendis Müfrezesi [Komünist Casus]
 • Victor Weisskopf [Avusturya doğumlu Yahudi] – Teorik Bölüm
 • Alvin Martin Weinberg [Amerika Doğumlu Yahudi] – Eugene [Paul] Wigner yönetimindeki Teorik Fizik
 • Isidor Isaac Rabi [Polonya doğumlu Yahudi] – Proje Danışmanı
 • Stan Frankel [Amerika Doğumlu Yahudi] – Teorik Bölüm
 • Enrico Fermi [İtalyan Centil] bir Yahudi ile evliydi – Grup Lideri – Teorik Bölüm

İlk atom bombası Los Alamos, New Mexico’da tasarlandı ve üretildi. Bu çalışmaya verilen gizli kod adı “Manhattan Projesi” idi. İsmin nedeni, Bernard Baruch’un [Yahudi], diğer üst düzey yetkililerin çoğu gibi Manhattan, New York’ta yaşıyor olmasıydı. 1943’ten 1945’e kadar Los Alamos Laboratuvarı’nın baş bilim adamı, bir başka önde gelen Yahudi olan J. Robert Oppenheimer’dı. Oppenheimer’ın “resmi” bir komünist olan kardeşi Frank, aynı zamanda Los Alamos’ta çalışan önde gelen bir atom bilimcisiydi.

“Yalnızca teorik zemini hazırlamakla kalmayıp, aynı zamanda Başkan Roosevelt’i tüm atom bombası programını başlatmaya ikna etmede en önemli figürlerden biri, 16 komünist cephe bağlantısı olan yabancı doğumlu bir Yahudi olan Albert Einstein’dı.

“Atom Enerjisi Komisyonu’nun ilk şefi, en az iki komünist cepheye üye olan bir Yahudi olan David E. Lilienthal’dı. Uzun süre bu pozisyonda kaldı.” [1]

1922’de Nobel Ödülü’ne layık görülen Niels Bohr [Danimarka doğumlu Yahudi], 1943’te Danimarka’dan kaçtı. “Eylül 1943’te, Bohr’un Alman polisi tarafından yakında tutuklanacağına dair güvenilir bir haber ulaştı; Danimarka direnişi Bohr ve karısının deniz yoluyla İsveç’e kaçmasına yardım etmeyi çabucak başardı. Kısa bir süre sonra, Bohr askeri bir uçakla İngiltere’ye uçtu. Orada o zamanlar gizli olan atom bombası projesiyle tanıştı. Sonunda projenin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki başlıca yerine yönlendirildi. Bohr, güvenlik nedenleriyle Nicholas Baker adıyla bilinen New Mexico’daki çok gizli Los Alamos laboratuvarında Manhattan Projesi üzerinde çalıştı.”[2]

Budapeşte doğumlu Leó Szilárd [Macar doğumlu Yahudi], Enrico Fermi’ye ilk kontrollü nükleer zincir reaksiyonunu yürütmesinde yardımcı oldu

Nicholas Kürti [Macar doğumlu Yahudi: Kürti Miklós] ve Franz Eugen Simon [Hitler iktidara geldikten sonra İngiltere’ye kaçan Alman doğumlu Yahudi], atom bombası yapımı için gerekli olan uranyum-235’in ham uranyumdan nasıl ayrılacağını keşfetti. [3]

“Hem atom bombasının hem de hidrojen bombasının büyük ölçüde Yahudi üretimi olduğunu belirtmek son derece önemlidir. Ancak temelde atom bombası ve atom bombasının yayılması bir Yahudi fikridir. Başkan Roosevelt’i tüm atom bombası programını başlatmaya ikna eden, aynı zamanda 16 komünist cephe bağlantısı olan yabancı doğumlu bir Yahudi olan Albert Einstein’dı.”

“Atomik sırların çoğu o sırada çalındı ​​ve Sovyetlere geçti. Söz konusu casusları ve hainleri listelemek söz konusu olduğunda, neredeyse tamamı Yahudi gibi görünüyor. En ünlüleri, ihanetten yargılanıp idam edilen Julius ve Ethel Rosenberg, modern ABD tarihinde bu kaderi yaşayan tek hainlerdi. Bu casus ağına dahil olan diğer birçok kişi; Harry Gold, Abraham Brothman, David Greenglass, [Ethel Rosenberg’in kardeşi], Israel Weinbaum, Miriam Moscowitz, Sidney Weinbaum, Morton Sobell. Bunların hepsi Yahudiydi ve hepsi vatana ihanetten hüküm giymişti. Daha sonrasında Hidrojen bombasının geliştirilmesinde de yine Yahudiler ön plandaydı; örneğin J. Robert Oppenheimer, Steve Nelson [gerçek adı Joseph W. Weinberg] ve Edward Teller.”

“Tezimizin can alıcı noktası olan ABD’de nükleer atıkların ticari ve endüstriyel olarak yaygınlaşması ve diğer tüm meselelerden daha fazla başımıza bela olan nükleer atıklarla devam etmek. Nüfusun büyük kısmını ölüm, kanser, lösemi ve doğum kusurları getirmekle tehdit ediyor ve aslında, insanlığın kendisini yok etmekle tehdit ediyor.”

“Yahudi ağının, tüm teknik başarıların en yıkıcısı olan nükleer fisyon ve nükleer füzyonun gelişimini ve yayılmasını yakından kontrol ettiğini belirtmek son derece önemlidir.” [4]

1 Ben Klassen, Racial Loyality issue 27, Creativity Movement

2 Wikipedia article on Niels Bohr

3 International Council for Science (ICSU) Committee on Data for Science and Technology CODATA Newsletter Number 79 March 1999

4 Ben Klassen, Racial Loyalty issue 27, Creativity Movement

“İnsanlığa Yahudi Armağanı: Nükleer Kabus” hakkında 13 yorum var

 1. Buzdağının minicik bir kısmını aydınlattığınız için teşekkürler. Atom Bombasının bulunması ve kullanılması y*h*dilerin sebep olduğu tek katliam değildi. Y*h*dilerin ürettiği komunizm’den bile sadece 100.000.000 insan açlık, işkence ve katliam ile öldürülmüştür. Hristiyanlık ve islam yüzünden katledilen Pagan Atalarımızı unutmuş değiliz. Y*h*dilerin kan ve kurban ritüellerini biliyoruz. Müslümanların asırlar boyunca katlettiği hayvanları biliyoruz. Ortaçağda kilisenin işkence odalarında olanları ya da halka açık yerlerde yakılan Atalarımızı unutmuş değiliz.

  Y*h*di zihninden çıkan ve insanlığa faydası olan herhangi bir şey yok! Tek bildikleri doğayı ve insanlığı her anlamda yok etmek!

  1. Rica ederim. Sadece komünizm ile de sınırlı değil, Centilleri birbirlerine düşürme gibi birçok olayla daha katliama sebep oldular. Hepsinin hokka burnunu ortaya çıkaracağız!

 2. müslümanların,hristiyanların ve musevilerin durumu altın çağda ne olur?Herhangi bir ceza(ölüm,kölelik vs) alacaklar mı?Almayacaklar ise nüfus durumu ne olacak? Dünyada 7,5 milyar insan var.Altın çağda dünya tamamen güzelleşeceği için nüfus elbette müthiş bir şekilde patlayacak.Dünya da elbette belli sayıda nüfusu kaldırabilir.Birde Pagan atalarımız?Onların intikamı?İnsanların ölümü vicdanımı sızlatıyor,peki insanların yaptıkları?

  1. Esenlikler,

   Bu konu hakkında kesin bilgi tanrılar tarafından verilmedi. İnançtan çok kötülüğüne göre ceza alacağına inanıyorum. Mesela sadece müslüman olmak ile Kur’an kursunda çocuklara tecavüz etmek apayrı şeyler. Birisi programın kurbanı olmuş, diğeri insanlığını terk etmiş. Yahudilerse muhtemelen tanrılar tarafından bu dünyadan silinecekler. Köleliğe gelirsek bu etik değildir ve böyle bir ceza kimseye verilmeyecektir. Altın Çağda Centillere verilebilecek en kötü ceza olsa olsa ölüm olur, o da tekrar reenkarne olur (tabii Baba, suçuna göre daha kötü şartlarda ve daha kötü bir karmayla reenkarne edecektir).

   Yukarıda dediklerim genel olarak ortada dolaşan söylemler ve bir kesinliği yok. Dediğim gibi “altın çağda SS olmayanlara verilecek cezalar” diye bir liste yok. Yine de Şeytan Baba’nın en adil şekilde yargılayacağından eminiz tabii.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Bizi hafife alsalardı tüm planlarını aceleye getirmek yerine baştan planladıkları gibi uzun senelere yayarlardı. Astralde kaybettikleri için bir yerleri tutuşuyor ve Plüton’un Kova’ya girişiyle iyice bastırmayalım diye her şeyin kontrolünü elde edebilmek için çabalıyorlar. Bana pek de hafife alıyorlarmış gibi gözükmedi.

     İyi günler.

 3. Merhaba mesaj yazmışdım amma sanırım gelmemiş. Napaleon hakında konuşurmusunuz.?. Mesela neden o Şambalaya gitmedi? Neden maluh oldu vs

  1. Esenlikler,

   Yorumun geldi ama sonralara bıraktık. Napoleon SS miydi bu bilinmiyor. Forumlarda Yahudilere vatandaşlık verişinden ötürü centilliğini bile sorgulayanlar gördüm. Ayrıca SS olsa bile her SS tanrı olacak diye bir şey yok. Örneğin Benjamin Franklin ve George Washington gibi ABD’nin kurucu babaları da SS’ti ama tanrılığa erişemediler. O zamanki bilgi eksikliği ve Yahudi lanetlerinin bolluğu gelişime inanılmaz derecede ket vuran bir şeydi. Bu yüzden büyük ihtimal bizim SS neslimizin büyük bir oranı tanrılığı görecek ya da en azından oldukça yaklaşacak ama eski nesillerden tanrı çıkması sanırım mucize gibi bir şey kabul edilebilir o dönem için.

   İyi günler.

   1. Esenlikler,

    Artık buradan soru cevaplamadığınızı biliyorum ancak elinizde Benjamin Franklin ve George Washington’ın SS olduğu ile ilgili yazı, belge vs. varsa atabilir misiniz?

    İyi akşamlar.

 4. HP. Hoodedcobra666
  JoS Position On Jews – We are Good, and You Are Evil

  Biliyorum çok fazla işiniz vardır ama bu yazı oldukça önemli bir yazı, sizlerinde zamanı varsa çevirip paylaşmanız bence iyi olacaktır. Ben ortalama bir şekilde anlayabiliyorum ingilizcem ile ama bir çok kişi için yol gösterici ve aydınlatıcı bir yazı olabilir gibi duruyor. İyi akşamlar, kolay gelsin.

  1. Esenlikler,

   Şu an tanrılar ile alakalı bilgileri çevirmeye odaklanıyoruz. Lord Beelzebul, Lord Azazel, ve Leydi Astaroth’un yazıları sıradaki çeviriler olacaklar. Bir kenara yazdık ama acelesi yok şimdilik.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir