Orman Yangınları için Ritüel

Aynı konu hakkındaki forum postu.

Esenlikler kardeşlerim,

Bahsetmeme gerek kalmaksızın hepinizin şu anda ülkemizde olan orman yangınlarından haberiniz vardır. Birkaç kardeşimiz mailler veya yorumlar aracılığı ile bana ulaştı. Amazon orman yangınları sırasında yaptığımıza benzer bir ritüel olup olmayacağı sorusu üzerine Yüksek Rahip Hooded Cobra’dan bu ritüeli düzenlemek için izin aldım.

Kısa tutacağım. Normalde yaptığınız RTR’ları aksatmadan yapabilenin bunu da yapmasını istiyorum. Kısa bir ritüel ve 2-3 gün yapsanız bile çok yararı olacaktır. İsteyen kişiler yangınlar son bulana kadar devam edebilirler.

Orman yangınlarının, su elementi ile söndürüldüğünü imgeleyin. Bu olumlamadan önce, veya rünleri titretirken yoğun ve güçlü bir şekilde imgelenmelidir.

İmgeleyebileceğiniz şeyler arasında yangınları söndüren yağmurlar, yangınları söndürmede başarılı olan hava araçları, yangının kendi kendine sönmesi veya benzeri şeyler vardır.

Aşağıdaki rünleri 10 ila 100 tekrar arasında titretmekle başlayın. Tekrar sayısını 10 veya katları olarak yapın. Yani 10’dan fazla yapmak isterseniz 20, 30, 40 veya 100’e kadar 10’un her katı işinizi görecektir. Örneğin 30 Logr, 30 Isa ve 30 Sowil kullanabilirsiniz.

Eğer sizin için daha iyi hissettiriyorsa rünün öbür halini de kullanabilirsiniz. Sowilo SOL olabilir, Logr LAGUZ olabilir, ISA da zaten bu haliyle oldukça kolaydır.

Kullanılacak rünler Logr, Isa ve Sowilo’dur:

10(x) tekrar Logr veya LAGUZ. LLLLLL-OOOOOO-GGGGGG-RRRRRR veya LLLLL-AAAAA-GGGG-UUUUU-TTTTT-ZZZZZZ

Hemen ardından 10(x) tekrar IIIIIII-SSSSSS-AAAAAA.

Hemen ardından 10(x) tekrar SSS-OOOO-VVVVVV-IIIIII-LLLLLL-OOOO veya SSSSS-OOOOO-LLLLLL.

Titreşimler bittikten sonra, yoğun bir şekilde odaklanın ve aşağıdaki olumlamayı 1 veya 10 kez söyleyin:

“Türkiye’nin ormanlarındaki yangınlar artık ve kalıcı olarak, tamamen ve başarılı bir şekilde söndü ve bitti.

Türkiye’nin ormanları yangınlardan korunuyor, ve sürekli olarak güvende.

Türkiye’nin ormanlarının etkili ve barışçıl bir şekilde korunması ve yaşatılması için hızlıca ve kararlı bir biçimde faaliyete geçiliyor.”

Ritüeli bir AUM ile bitirebilirsiniz.

İmgelemenize yardımcı olması için, aşağıda çoğunlukla söndürülmüş bir yangının resmini görebilirsiniz. Eğer bir yangın bu boyuttaysa artık kontrol edilebilir bir noktaya gelimştir. İmgelemenize yardımcı olması için internetten videolara da bakabilirsiniz.

“Orman Yangınları için Ritüel” hakkında 68 yorum var

 1. Bu Ritüel için çok teşekkür ederim 🙂
  Ulkemizin böyle yanması gerçekten hepimizi çok üzdü.

 2. Esenlikler, ellerinize sağlık öncelikle.
  Benim bir sorum olacaktı. Aryan ırk mevzusu hakkında duyduklarım sayesinde kafam allak bullak oldu. Aryan ırk, Şeytan’ın soyundan gelen saf beyaz ırk mıdır yoksa saf ırklara verilen isim midir? Forumlarda bir soru cevap gördüm. “Türkler beyaz mıdır?” Cevap ise “Evet Türkler aryandır.” gibi bir şeydi. Eğer mantık kurarsak buradan Aryanlık beyaz ırk oluyor. Eğer aryanlık saf beyaz ırk demekse diğer ırklar Şeytan’dan gelmedi mi?

  1. Esenlikler,

   Genel olarak evet, “Aryan” genellikle beyazlar için kullanılıyor.

   Sorduğunuz sorunun cevabı aslında biraz daha geniş bakmakta yatıyor. Tanrıların hepsi beyaz değil. Bildiğiniz gibi başka ırklardan gelme olanlar var. Yani diğer ırklar da Tanrılarla bağlantılıdır. Aryan ırk beyaz olsa bile diğer ırklar “daha kötü” tarzı bir saçmalık yok bazılarının sandığı gibi.

   İyi geceler.

   1. Esenlikler
    Sormak istedigim 2 soru var.
    1-)Magnum Opus hakkında detaylı bir yazı gelecekmi?
    2-)Satanist olduğumuzu gizliyoruz ama bazen bayram namazı ,mezar ziyaretinde Fatiha okumak ve okulda dua ezberleme gibi şeyler oluyor bu konu hakkında ne yapmalıyız?

    1. Esenlikler,

     1) Yakın zamanda olacağını sanmıyorum. Yazıların çoğu genel olarak insanlara yararlı olması üzerine yazılıyor. Megnum Opus hakkindaki bilgiler şimdi bile bol olsada insanların çoğunun tam kavrayabileceği bir konu değil. Ana site üzerine bile açıklama yapan birkaç yazı var sadece. Kalan bilgi forumlarda etrafa dağılı halde. Cobra veya Maxine konu üzerine bir yazı yazarlarsa seviyesine göre çevirebiliriz ama şimdilik planda yok.

     2) Namaz vb. olaylarda sonrasında vakit bulunca temizlenin. 111 Surya veya lanetleri tersine çevirme yeterli olacaktır. Mezar ziyaretinde dışınızdan dua etmek yerine içinizden bizim Tanrılarımıza dua edebilirsiniz. Kimse fark etmeyecektir. Veya sadece olduğunuz yerde elinizi açıp ağızınızı hareket ettirerek insanları kandırmanız da mümkün. Bunu yapamıyorsanız, çözüm namaz ile aynı.

     İyi günler.

     1. Merhaba ben yeniyim de 111 surya yi nasıl yapabileceğime dair bi yazı var mı ?

     2. Esenlikler,

      Ters Tevrat Ayinleri İçin Talimatlar ve Satanik Ayinler Endeksi yazısından:

      Yapacağınız kadarını yaptıktan sonra etraflıca Aura Temizliği yapmanız önemle tavsiye edilir. Mümkünse de (hatta mümkün değilse de bir şekilde yapın, fark o kadar büyük) sadece görselleştirme veya hayal kurma dışında bunun da üzerine Güneş mantrası olan Surya’yı kullanmak[Önemli not: Surya’nın S’si, Kabalistik S’dir. Yani bu S sesini çıkarmak için dilinizin arkası ile nefes yolunuzu biraz kapatıp kedi tıslaması gibi bir ses çıkarıyorsunuz. Tıpkı SATANAS’ın S’sindeki gibi] daha verimli olacaktır. Bunu 36, 55 (54 + 1 olarak düşünürseniz bölmeniz kolaylaşır) veya 111 (111 bunlar arasında en iyisidir, çünkü Güneş’in sayılarından biri) kere yapmanız yeterlidir. Şu şekilde: 111 kere yapmanız halinde 12 kere auranıza, 12 kere enerji bedeninize, 12’şer kere de 7 çakranıza, sonra da birer kez auranıza, enerji bedeninize ve hep birlikte tüm çakralarınıza yaparsanız etkisini oldukça güçlü bir şekilde hissedeceksiniz.

      İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Golem kelimesi “Goyim” e karşılık gelir. Orada bahsedilen topraktan oluşma bir canlı değil, köle insanlardır.

   Yeterince güçlü bir toprak elementali de sizin kafanızdakini yapabilir. Lakin yetiştirmesi zordur. Belinde yılların deneyimi olmayan kimseye önermem.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Dediğini ve yahudi kabalasını biliyorum. Lakin fantastik kurgularda geçtiği gibi “golem” oluşturmak yok. Orada bahsedilen Adem’in topraktan oluşturulması ile alakalı olan “goyim” kelimesi.

     İyi akşamlar.

 3. Yardımlarınız ve geri dönüşleriniz için teşekkürler kandaşlar. En kısa sürede bu yangınların, can kayıplarının son bulması ümidiyle…

 4. merhaba şimdi türker bariz bir şekilde sarı ırka ait çekik göz buğday ten be bu özellikleri kendimde de görüyorum o zaman beyaz ırk için olan ritüelleri paylaşıyorsunuz ama bunları yapmak türkler için yanlış değil mi

  1. Esenlikler,

   Fenotip, çoğunlukla genetiği belirlemez. DNA’mızın %93’ü primattır. Bizi insan yapan %7’lik kısımdır. Bundan da sadece %3’ü fenotipi belirler. Kişi %4 Beyaz, %3 Asyalı da olabilir. %3 Asyalı tarafı fenotipi de şekillendirebilir. Uzak Doğulu ve Beyaz melezlerine bakarak bu çok rahat görülebilir. Tamamen Asyalı gibi gözüken ya da tamamen Beyaz gibi gözüken melezler var. Dahası, her şeyi geçtim evrenin hatalı reenkarnasyonundan ötürü Beyaz bedeninde Siyahi bile olunabilir. Önemli olan ruhtur. Ancak neyse, sorunun cevabı da Türkiye Türklerinin çoğu Beyaz’dır. Beyaz = Sarı saç, mavi göz değildir. Her ne kadar çoğu Akdeniz milleti gibi karışmış da olsak, çoğunlukla Beyaz’ız.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Hem ebeveynlerin, hem de çocuğun birbirine karşı sorumluluğu vardır. Çocuklar sevgi ve disiplinin dengesiyle büyütülmelidir. Aynı şekilde çocuk da ailesine karşı sevgiyle yaklaşmalı ve saygılı olmalıdır. Aile kutsaldır. Bu yüzden Şeytan Baba ve Lilith Anne deriz. Eğer ki ortada aileden görülen bir şiddet, istismar durumu vs. yoksa onlardan gelen tepkiler çoğu zaman çocuğun iyiliğini düşündükleri içindir ve anlayışla karşılanmalıdır. Şu anki tek sıkıntı Yahudi dünya düzeninin aileyi de kötü yönde etkilemesidir.

   İyi geceler.

 5. Bir noktada çok fazla enerji birikince kara delik oluşuyor,peki ya bundan trilyonlarca sene geçtikten sonra,biz çok güçlendikten sonra bizde kara deliğe dönüşmez miyiz abi?Teorik olarak imkansız görülebilir ancak bundan trilyonlarca sene sonra bu teori olmaktan çıkacağı kesin bir gerçek,çünkü çok güçlü olacağız

  Bir sorum daha var abi,bildiğin gibi evren şu anda dengede.Yaşam da var ölüm de.Biz eğer ölümsüz olursak doğa yasalarına karşı gelmiş oluruz,bu bizim kaldırabileceğimiz bir yük mü abi?Yani doğa yasalarına karşı hareket etmek,nötrlüğü bozmak evrende yahut bizde bir sorun yaratmaz mı(evren sonsuz büyüklükte olduğundan evrene bir şey olmaz sanırım)?
  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Burada yüksek enerji bir noktada değil, ruh kompleksinin içinde bulunuyor. O yüzden “içe çökerek” karadelik oluşması mümkün değildir.

   Evrenin içinde enerji sonsuzdur ve hiçbir zaman kaybolmaz. Hepsi bir formdan diğerine dönüşür sadece. Ölümsüz olsak bile enerji alımımız ve enerji vermemiz olacak. O yüzden sözde “dengede” bir bozulma olmaz. Basit bir örnek olarak bazı denizanalarına bakın. Dışarı tehlikeler olmadığı sürece ölümsüz(Aynısı dğil ama benzeri) gibi yaşayabilenleri var. Bu onlara ne sorun yaratıyor? Belki fazla basit bir yapıya sahipler ama kolay yoldan uzun yaşamın sonucu bu. Tanrısallaşma sonrasında bu sorun bulunmuyor.

   İyi günler.

 6. tip1 tip2 diyabet veya kanser gibi hastalıklar için satanik şifa ile iyileştirilebilme ihtimali var mı

  1. Eaenlikler,

   İyileşme ihtimalini arttırabilirsiniz ama bunları sadece iyileştirme kullanarak düzeltmek çok yüksek enerji isteyecektir. Ortalama büyücülerde bu kadar enerji ve ustalık bulunmuyor.

   İyi günler.

   1. peki bu gibi hastalıkları ne gibi büyüler kullanarak daha hızlı iyileşmesini sağlayabiliriz

 7. esenlikler.
  satanama nasıl titretiliyor? sitede bulamadım? bir de günde kaç kez titretilmesi gerekir?

  1. Esenlikler,

   SATANAS ile yakındır. Tek fark sonunda S yerine MA ile bitiyor. Titreşimi ise kişiye bırakılmıştır. Rahat olduğun kadar titretebilirsin.

   İyi geceler.

 8. Aile ve akrabalarla ilgili konularda genel olarak hangi demondan yardım alabilirim ? Uzmanlık alanlarına göre demonlar sayfasında emin olamadım hangisini seçeneğime .

  1. Esenlikler,

   Bununla özel ilgilenen bir demon var mı bilmiyorum ama Ay’ı yöneten ve elementi su olan bir demon tercih edebilirsin. GD’n de yardımcı olur muhtemelen.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Özel olarak üstünde görüşümüz olan bir şey değil.

   İyi günler.

 9. Esenlikler.

  Kendimiz sigil çizerek de bir şeyler yapabilir miyiz? Kendi spell jarlarımızı oluşturamaz mıyız?

  iyi günler.

  1. Esenlikler,

   Sigil ile ne yapmaya çalıştığından emin değilim doğrusu. Direkt bir şekilde orman yangınları için bir kullanımı yok gibi.

   Büyü kavanozu kullanmak sadece verimi azaltacaktır. Direkt ritüel halinde yapmak daha verimli olacaktır.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler.

    Belli Witchcraft kaynakları, yağmur yağdırmak için sigil veya spell jar tarifleri sunuyor. Bunların doğruluğunu bilmediğim için bunu sormak istemiştim. Ancak her halükarda ne olursa olsun, bahsettiğiniz teknik en doğru ve verimli olan olduğunu biliyorum.

    İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Bahsettiğin o büyüleri biliyorum ve, kişisel olarak, çoğuna baktığımda amatörce yapılmış büyüler görüyorum. Çoğunu hazırlayan kişiler enerji yönlendirmeyi bilmiyor ve bunun üstesinden gelmek için sigil ve kavanoz kullanmayı deniyor. Biz enerji yönlendirebilirken ve daha verimli hallerini yapabilecekken o versiyonları yapmamız gereksiz enerji kaybı olurdu.

     Eğer istiyorsan, taşlar ve bitkiler kullanarak daha verimli bir halini yapabilirsin. Eğer düzgün yaparsan muhtemelen ritüelin etkisini arttıracaktır.

     İyi akşamlar.

 10. Esenlikler
  Aile önemli midir?
  Ebeveynlerim kötü onları öldüresiye sevmiyorum.
  Zaten savaşta karşı karşıyayız
  Size sormak istedim

  1. Esenlikler,

   Satanizmde aile “kutsal” diyebileceğimiz bir öneme sahiptir.

   Ailenizle ilişkinizden emin değilim ama size gerçekten zarar veren kişilerse, onlara bir borcunuz yok. Aranızı iyi tutmaya çalışabilirsiniz ama şansınız olunca onlarla tüm bağınızı kesmek de size kalmış.

   Tek diyeceğim, gelecekte aile kurduğunuzda, onlardan daha iyi bir aile olmaya çalışın.

   İyi akşamlar.

 11. Şeytan gerçek anlamıyla insanlığın iyiliğini düşünmeyen, kendisin de söylediği gibi “Hayatın amacı Evren’i ve kendini iyileştirmektir” çizgisi doğrultusunda ilerlemeyen, insanları sadece savaşta kullanılıp atılacak bir piyon olarak gören birisidir.

  Gelin bunu biraz irdeleyelim:

  Şeytan’ın medeniyeti ve Reptilian’lar arasında bir savaş çıktı ve Reptilian ırkı, Şeytan’ın medeniyetinden direkt olarak üstün olmasa da bazı konularda daha üstündü. Şeytan da Reptilian ırkının kendi medeniyetine olan bu üstünlüğünü, Reptilan ırkına karşı, kendilerine oranla ortalamak veya daha üstün olmak istemiştir. Bunun sonucunda ise Şeytan “ne kadar fazla kişi, o kadar güç” doğrultusunda haraket ederek Dünya’daki evrime müdahele edip kendi suretinde bir ırk yaratmak istemiştir. Ancak bu ırkın yaratılış amacı ne Şeytan’ın insan sevgisinden, ne de iyi bir sebeptendir. Sadece ve sadece Şeytan için, Reptilian ırkıyla olan savaşta, birer piyon görevi görmeleri için yaratılmıştır. Şeytan bu ırkı yaratmıştır yaratmasına ancak Reptilian ırkı bunu fark etmiştir ve Yahudi denilen, Reptilian ırkının çokça aşağısında bulunan bu köle ırkı Dünya’ya, Şeytan’ın piyonlarını dejenere etmek ve Şeytan’ın kendi amaçları doğrultusunda kullanmasını engellemek için göndermiştir. Eğer Şeytan bu hedefini gerçekleştirseydi mutlak galibiyet elde edecekti ve biz piyonları ise kullandıktan sonra yok edecekti.

  Yani biz Şeytan “Baba”nın evlatları değiliz. Biz sadece Şeytan’ın gücüne güç katmak için ve savaşmak için yaratılmış birer piyonlar ordusuyuz.

  Hadi gel bu Argümanımı çürüt.

  1. Esenlikler,

   Sanırım hayatınızda hiç strateji hakkında kitap okumamışsınız. Argümanınız kötü değil, sadece çok yarı pişmiş halde. Öncelikle piyon ordusu isteselerdi, bizim gezegenimiz gibi bir yerde yetiştirmek cidden salaklık olurdu. Gezegensel ve yıldız sistemi seviyesi yapılar, ruhani simya, biyolojik gelişmeler vb. Bunları yapmak yerine kendi sistemlerinden birinde kat kat daha büyük ve güçlü bir ordu yetiştirebilirlerdi bu sürede. Biz piyon ordusu olasydık, tarihteki en verimsiz piyon ordusu olurduk. Tanrılar salak değil, böyle bir seçimleri olmayacaktır.

   Olaylar hakkında biraz daha derin düşünmenizi ve vakit harcamanızı öneriyorum. Karar veren kişilerin tarafından da düşünmeye çalışın.

   İyi geceler

   1. Ben Şeytan’ı kötülemek için komplo uydurmaya veya sürekli pesimist bir havayla haraket ederek negatif enerji saçmaya çalışmıyorum. Ben objektif bir bakış açısıyla her türlü olasılığı hesaplamaya çalışarak iyinin yanındaki kötüye de bakıyorum, iyinin arkayüzünü de kontrol ediyorum. Kim bilir, belki iyi gördüğümüz her şey bir yanılsamadan ibarettir. Ben iyinin yanındaki kötüyü hesap etmeyerek çok şey kaybettim. Daha fazla şey kaybetmek istemiyorum.

    Her zaman obejktif olun dostlar. Takıntı haline getirmeyecek şekilde hayatınızda olup biten her şeye temkinli olun ve şüpheci yaklaşın. Bunlar hayat kurtarır.

    Ve hayatın her parçasını içinizde barındırın. Nefret, kin, vahşet ve kötülük hayatın bir parçasıdır. Eksik parçalı olmayın. Eksik insan tam olarak insan değildir. Gerektiği yerde gerektiği gibi haraket edin. Kötülük olmasaydı iyilik diye bir şey olur muydu hiç? Kötülük var ki iyilik onun tam karşısında. İyiyi iyi yapan şey kötünün varlığıdır. İyiyi iyi yapan şeyi de içinizde barındırın. Yeri geldiğinde bir aslan gibi de kükremeli, kedi gibi de sevecen olmalı.

    1. Esenlikler,

     Yaptığınızı söylemedim zaten. Bu tarz şüpheler iyidir. Kişiyi daha derin ve farklı düşünmeye iter. Sadece ilk paragrafın sonundaki cümyele bir önerim. İyi, cesur ve ahlaklı olandır kardeşim. Kaybettiklerinden dolayı daha fazla kaybetmeme isteği anlaşılır ama eğer bu isteğin seni kontrol etmeye başlarsa asla rahat olduğun alanın dışına çıkamazsın. İsteklerin senin bir parçan olsan bile yöneticin değiller. Böyle kaldıklarından emin ol.

     Güzel bir kafa yapınız var. Zaten bir insan bu şekilde şüphe duymalıdır her zaman. Bu şüphenizi kullanırken küçük bir önerim var sadece. Eğer bir resime fazla yakında bakarsanız, büyük resmi göremezsiniz. Tam tersi de geçerlidir. Eğer resime fazla uzaktan bakarsanız, detayları ve ana resmi göremezsiniz. Bu resim hakkında alakası olmayan sayısız varsayım oluşmasını sağlayabilir. O yüzden arasıra iki adım ileri iki adım geri, şeklinde düşünmek yararınıza olacaktır.

     İyi günler.

  2. Bu soruya ben de cevap vermek isterim.

   Bu mantıkla benim çocuğum olduğunda çocuğuma senelerimi vererek onun gelişmiş, güçlü ve bilgili olmasını sağlamam tamamen onu kendi amaçlarım için kullanmak istememden geçer ya da kendi kanımı taşıyan, hayata karşı meraklı gözlerle bakan, güçlenerek zorluklarla baş edebilmesinden gurur duyacağım, onun mutluluğunun beni mutlu edeceği, birlikte yeni maceralara atılacağım bir çocuğumun olmasını istiyorumdur. Sevgi ancak gelişmiş canlıların sahip olabileceği bir duygudur. Doğada bulunan hayvanlarda sevgiyi hisseder ve gösterirler. Sevgiden anlamayan dünyada tek bir (((ırk))) var birde bu ırka genlerini veren uzaylı ırkı var.

   Ve şahsen galaktik bir savaş durumunda uygun bir strateji düşünsem, bu strateji kesinlikle binlerce yılımı bir ırkı her açıdan geliştirmek ve özgür irade sahibi “piyonlar” yetiştirmeyle zaman harcamak olmazdı. Bunun yerine daha kesin ve güvenli planlar yapardım. Eğer Tanrılarımızın istediği bizim piyon olmamız olsaydı, düşmanın yapmak istediği gibi özgür irademizi yok etme ve bizleri köle yapma yöntemini kullanırlardı. Bunun yerine Tanrılar bize bilim, ruhaniyet, etik ve evren hakkında bilgiler öğretip yanımızda yaşadılar ve gelişip güçlenmemizi istediler. Onlarla denk gelişmişlikte olmamızı istediler. Bu çıkar ilişkisi değil bu bir çocuğunun olması ve ona karşı duyduğun sevginin sonucudur. Tanrılar piyon isteseydi bizleri asalak ve sadece savaşabilen robotlar gibi yaratırdı, ben inşa ettiğimiz Antik Tapınaklara baktığımda asalaklık ya da savaş robotluğu görmüyorum. Gelişmişlik ve saf güzellik görüyorum. Yani bizler piyon değiliz, hiçbir zamanda olmadık. Bunu yapmak isteyen ancak ve ancak ruhunda güzellik ve anlayış yerine yok etmek ve köleleştirmek olan düşman uzaylı ırkı.

   Soru sormak ve şüphelere sahip olmak çok güzeldir. Bunu her zaman tekrarlıyorum. Her cevaplanan bir soru gerçekleri daha da sağlamlaştırır. Sonuçta “Gerçek Sorgulanmaktan Korkmaz” yeter ki amacımız Gerçekleri bilmek olsun ve bunun için çabalayalım. Burada bulunduğunuza göre çabalıyorsunuzda. Bu harika!

   İyi akşamlar.

  3. Şeytan piyon arasa,düşmanın yapmaya çalıştığı gibi bizi bi enerji formuna enerji yollayan,güneş paneli misali bi organizma olarak evrimleştirmesi daha mantıklı olurdu.Bize tanrı olma potansiyelini bahşedip sonra da arkamızdan kuyu kazması tabiyata aykırı.Mesela satrançta kesin zafer elde edilmeyecekse gidipte vezirinizi rakibin piyonuna feda etmezsiniz çünkü bu mantığa aykırı.

   Al çürüttüm.

   1. Güneş paneli misali durmadan enerji yollayan bir organizma olarak yaratması mantıksız olurdu asıl.

    Bilinci olmayan bir canlı enerji gönderemez. Bizi bilinci olmayan bir köle olarak yaratsaydı bu işlevsiz olurdu. Bizi bilinçli yarattı ki enerjiyi nereye gönderdiğimizi bilelim.

    Hadi gel bunu da çürüt.

     1. Önemli bir noktayı kaçırıyorsunuz ve söylediğim şeyin dışına çıkıyorsunuz. YHWH minvalinde bilinç sahibi olmayan düşünce formları kendiliğinden oluşmuyor veya all*h gibi birisi tarafından “ol” deyince olmuyor. O düşünce formları bilinç sahibi canlıların sömürülmüş enerjileri tarafından oluşuyor. Mesela YHWH formu bilinç sahibi müslümanların ve hristiyanların sömürülmüş enerjileri tarafından oluşmuştur. Bu enerji formunu bir tarafa yönlendirmek ise yönlendirmeyi bilen bilinç sahibi birisi tarafından yapılır. Yani bizi güneş paneli misali durmadan enerji yollayan bir organizma olarak yaratması tamamen mantığa aykırı olurdu. Çünkü o güneş paneli misali enerji yollayan canlı organizmanın enerji üretecek bir kapasitesi ya da imkanı yok. Bilinç sahibi canlı organizmaları yaratmak ve bunların gelişmesine olanak sağlayıp Tanrılığa veya Tanrıçalığa eriştirip kullanıp atmak her türlü daha mantıklı olurdu. Olmaz mıydı?

     2. Esenlikler,

      Orada “bile” dememin nedeni, onlar yapabilirken bir köle türünün her türlü yapabileceğidir. O yüzden aktif bilinci olmayan bir canlı ile köle tür oluşturmak kolay ve imkanlıdır.

      Ve ikinci dediğiniz mantıklı olmazdı. Tanrı olmanın ön şartları yüzünden, bir Tanrı’yı köle yapamazsınız.

      İyi günler.

   2. Ekstradan all*h bizi kulluk etsin diye yaratmış, yani bizim böyle mantıklı düşünebilen beynimiz kulluk için mi var? Böyle bir beyin yaratmaz ki, dediğin gibi sadece güneş paneli gibi bir şey yaratıp sadece namaz kılar bu panel. Ve ateizm gibi bir şey çıkmazdı ortaya, insanları sadece köle yapardı ve böyle bir şeye imkan tanımazdı. Rabbin isteseydi yeryüzündeki herkes iman ederdi diyor ama sınav diyor. Demek ki yok öyle bir gücü. Bizim bu beynimiz sadece kulluk etmeye yaramıyor, bizi kulluk etsinler diye bu beyinle yaratmazlar çünkü düşünüp ateist olabilme ihtimalleri olur.

 12. merhabalar, eski sevgilim tarafından rahatsız ediliyorum. tehlikeli bir durum değil ama rahatsız oluyorum. bana mesaj atıp imalarda bulunup, bulunduğum ortamlara geliyor vs. beni görmesini bana yaklaşmasını istemiyorum. ne yapmam lazım? lütfen acilen yardım edebilir misiniz? kendimi korumak istiyorum, nedense çok korkuyorum ve çok özgüvensiz hissediyorum. ayrıca hakkımda sürekli dedikodu da yapıyor çevremdekilerle. bunları nasıl önleyebilirim spiritüel olarak yapabileceğim bir şey var mı? başka hiçbir çarem yok.

  1. Esenlikler,

   Auranı korunmaya programlayabilir, güçlendirebilir, gerekirse GD’nden yardım isteyebilirsin. Algiz rünü korumanın rünüdür. Ayrıca Thurisaz ve Isa rünleriyle de eski sevgilini bağlayabilirsin sana karşı gelmemesi adına.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Günümüzde Satanizm hakkında yazılı olan kitapların içinde çok fazla yanlış bilgi bulunuyor. Sitede aradığınızı bulacaksınızdır. Sonrasında isterseniz çeşitli ruhani kitapları okuyarak bilginizi genişletebilirsiniz.

   İyi günler.

 13. Esenlikler ülke durumuyla ilgili birkaç soru sormak istiyorum Hermit of 13 Swords cevap verirse sevinirim
  1-)Sizce yangınlar bilinçli olarak mi çıkartılıyor
  2-)Türk/Kürt ayrımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
  3-)ülkedeki azınlıklar (maalesef neredeyse hepsi müslüman)sizce kalmalı mı?

  Şimdi öbür sorular😁
  1-)Satanizmde Nefs-i Müdafaa nasıl karşılanır?
  2-)Alkol sigara vs o tarz şeyler için bir sınır var mı?
  3-)Gizlilik politikasında site kayitindan bahsetmissiniz ben kayıt olma ile ilgili bişey goremedim bilgi verirmisiniz?

  Son olarak bu siteyi bulmadan önce araştırma yaptığım bir sitede şöyle diyordu “Eğer bir kişi sizi rahatsoz ediyorsa bekleyin gene yapıyorsa uyarın v buna rağmen bunu yapiyorsa onu ortadan kaldirin”doğru mu,?
  Umarım sizi mesgul etmemisimdir.
  Donate butonunu yakında görürsek sevinirim🙂

  1. Esenlikler,

   1) Evet, bilinçli olarak çıkarılıyor.

   2) Bu konu hakkında derin bir bilgi ve anlayışa sahip değilim. Sonradan yanlış anlaşılma ihtimali yüksek olduğundan şimdilik yorum yapmak istemiyorum.

   3) Düzgün bir ülke durumu kurulduktan sonra, gitme imkanı kurulan(veya gitmesi mecburi olan), azınlıkların sistematik olarak ülkeden çıkarılması taraftarıyım. Tabi bize zararı olmayan kısmın buradan mutlu ayrılacağından emin olmamız ve bizim topraklarımızda zararlı bir parazit gibi yaşayanları ise geldiklerine pişman etmeliyiz. [Bunlar kişisel görüşlerimdir.]

   Öbür sorular😁:

   1) Birisi sizi öldürmeye çalışırsa doğal olarak karşılık vereceksiniz.

   2) “Günah” gibi bir sınırlama yok. Lakin bağımlılık yapıcı maddelerin hepsinin kalıcı olarak bırakılmasından yanayız. Sadece alkol konusunda kişisel düşünce farkları var. Bazıları alkol kullanmamayı önerirken bazıları düzgün miktarda içildiği sürece sorun yok demektedir. İkisinde de sorun görmüyorum şahsen. Bilinçli davranıldığı sürece kişiye kalmış.

   (Alkol dışında bulunan maddelerin neredeyse hepsi ruhani gelişime ket vurmaktadır ve kişinin kendini sağlıklı geliştirebilmesi için bırakılması gerekir.)

   3) Sadece site yazar, editör ve moderatörlerinin hesapları bulunmaktadır. Herkese açık bir hesap sistemi olmadığından o kısım okuyucular için pek geçerli olmuyor.

   Birisinin size hareketlerine göre nasıl karşılık vereceğiniz size kalmış. Bazı durumlar vardır, ilk anda karşılık vermek gerekir. Bazısı vardır, karşılık vermek sadece size zarar verir. Durumu inceleyerek hareket etmek lazım.

   Bağış butonu eklemek şimdilik planlarımızda yok. Gelecekte kendimize “Gelen parayı sadece Satanizm temelli amaçlara harcamak” gibi bir şart yaratarak, belki, açabiliriz. O bile çok küçük bir ihtimal.

   İyi akşamlar.

 14. Şeytan’ın ve onun Demon’larının beni ve “benim gibilerini” sevmediğini, umursamadığını ve arkam(ız)dan kuyu kazdığını düşünüyorum.

  Ruhani pratiklerle, kendi çabamızla, kimseye bağımlı olmayacak bir şekilde Tanrı olma şansımız var mıdır? Yani hiçkimsenin boyunduruğu altında olmadan, tek başına Tanrılıktan bahsediyorum. Yoksa illaha Tanrı olmak için Şeytan’a ve onun demonlarına mı ihtiyacımız var?

  Şeytan ve onun Demon’ları bu gezegende sadece belirli bir kesimi umursumuyor ve zamanı geldiğinde sadece onları kurtaracak. Beni ve “bizi” aşağılayacak ve bir lağım faresi gibi davranacak.

  Şeytan’a ve onun Demon’larına bağlı kalmadan Tanrı olma şansımızın olup olamayacağını soruyorum.

  Not: Merak etmeyin o sizi seviyor.

  İyi günler!

  1. Esenlikler,

   Tanrı olmak için “formülünü” bilmek lazım. Şeytan bunu kendi toplumundaki canlıların uzun yıllar boyu çalışmalarının yardımını alarak icat etti. Şeytan’ın orijinal türünün çok zeki ve gelişmiş olduğunu belirtmekte de yarar var.

   Bunu kendiniz sıfırdan icat edebilecekseniz, olabilir. Doğrusu zamanı gelince bu bilginin gizli olacağını sanmıyorum. Zamanı gelince Tanrılar bu bilgiyi halka açık yapacaktır. Yani asıl zor olan bilgi değil. Sizin bunu başaracak kadar gelişip gelişemediğiniz ve ön şartları tamamlayıp tamamlamadığınız. Doğrusu zaten bu yönde ilerlerseniz, Tanrıların sizi “desteklememesi” için bir sebep bulunmamaktadır.

   Her türlü Tanrılar Dünya’ya gelince sizi aşağılayacak değiller. Enerji kaybı ve gereksiz bir hareket olurdu. Aynı zamanda işleri bu değil.

   Tanrıların “el üstünde” tuttukları kişiler Tanrı olmak için çaba verenlerdir. Rastegele bazı kişileri güçlendirmeye çalışmıyorlar.

   İyi akşamlar.

   1. “Doğrusu zaten bu yönde ilerlerseniz, Tanrıların sizi “desteklememesi” için bir sebep bulunmamaktadır.”

    “Her türlü Tanrılar Dünya’ya gelince sizi aşağılayacak değiller. Enerji kaybı ve gereksiz bir hareket olurdu. Aynı zamanda işleri bu değil.”

    “Tanrıların “el üstünde” tuttukları kişiler Tanrı olmak için çaba verenlerdir.”

    Şeytan’ın ve onun Demonlarının ne yaparsam yapayım beni kabul etmeyeceklerini, kabul etseler bile iyi ve kardeşçe gözle bakmayacaklarını söylüyordum oysa ki. Sırf beni ben olduğum için kabul etmeyecekler.

    Şeytan’ın sigiline odaklanıp ona birkaç soru sordum ve sorularım bittikten sonra benimle telepatik olarak iletişime geçti. Sonrasında ise bana bu düşünceleri dikte etti. Normalde böyle şeyler aklımın ucundan bile geçmezken, onunla iletişim kurmaya çalıştıktan sonra bu düşünceler istemsizce aklımda belirdi. Bunların kendi kuruntum olmadığından eminim. Zaten her şeye biraz dikkatli bakınca sadece belirli bir kesimi umursadığı anlaşılıyor.

    Not: Yahudi veya suçlu değilim.

    1. Esenlikler,

     Siz ruhani olarak çok gelişmiş birisi olmadığınızı belirttiğinizi hatırlıyorum. Telepatik iletişim için kişi bilincini ve altbilincini susturabilmelidir. Yoksa aldığınız mesajlar sizin tarafınızdan bozuk ve yanlış bir hal alır. Yüksek ihtimal sizin sorun bu. Kendinizi bir aşağılık kompleksine sokmuşsunuz ve bunun etkilerini çekiyorsunuz.

     Yahudi veya suçlu değilseniz, SSlere bilerek zarar vermeye çalışmıyorsanız; sizi reddetmeleri için bir sebep yok.

     Meditasyon yaparak kendinizi geliştirin. Rahatça konuşabilecek seviyeye gelince, cevaplarınızı alırsınız.

     İyi günler.

 15. Üniversitelerin açılmasına az bir zaman kaldı. Aşı yaptırmayı da iyice dayatmaya başladılar, aşı yaptırmayan üniversiteye alınmayacak ya da her hafta pcr testi yaptırmak zorunda kalıcak ki ben de her hafta test yaptıramam. Bir yandan da annem sağlıkçı olduğu için aşı olmam konusun da acayip bir baskı kuruyor üstümde. Sizce napmam gerekiyor, bu gidişle sonunda aşı olmak zorunda kalacağım galiba. Tavsiyeniz nedir acaba bana?

  1. Esenlikler,

   Öncelikle sakince alternatif çözünlerinizi düşünün ve negatif bir havaya girmeyin. Daha üniversiteler açılmadı ve zorunlu hale gelip gelmeyeceği belirsiz.

   Zorunlu hale getirirlerse ise çözüm yolları arayın. Artık elinizde bir yol kalmadıysa yapcak birşey yok. Savaş alanının ortasında bir iki kurşun yememek mümkün değil.

   İyi akşamlar.

 16. Aklıma takılan iki soru var.
  1.)Homo sapiens ortalama 100.000 bin yıl (bazı yerlerde 300.000 yılda yazıyor ama ne kadar doğru bilemedim.) önce ortaya çıkmış, bulunan bilimsel verilere göre . Ama Şeytan Babamız 50.000 yaşında yani modern insanın ilk ortaya çıkışı Şeytan Babamız dan çok daha önce olmuş oluyor. Böyle bir şey nasıl olabilir kafam cidden biraz karıştı.
  2.)Bir de diğer insan türlerine tam olarak noldu (neandartel, homo fabilis… vb.) Tanrılarımız bizim rahat bir şekilde evrimleşebilmemiz için diğer ilkel insan türlerini yok etmiş olabilir mi?

 17. Esenlikler;

  Zorunda kalırsak aşı olmak (covid aşışı)ruhumuza zarar verir mi? Ruhani çalışmalarımıza (meditasyon, büyü vs)ket vurur mu? Şeytan Babamız ve Tanrılarımızın bu konudaki görüşleri nelerdir? Bi de düşman neden bu kadar aşı konusunda diretiyor nedir bu aşıların “kerameti”?

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle ket vuracak kadar zararı olacağını zannetmiyorum. Belki biraz sorun yaratır.

   Bazılarının düşündüğü aksine, zorunda kaldınız diye Tanrılar size “kızmazlar”. Elinizden geleni yapın ama, aşılanmaya mecbur kalırsanız, etkileri azaltmaya bakın.

   Aşıların kendi başına çok bir etkisi yok. Umursamazca yapılmış ve tehlike seviyesi yüksek işe yaramaz bir aşı. Asıl olay bu aşılar üzerinde dönen kontrol. Bir aşı üzerinden insan haklarını yok etmeye çalışıyorlar. Korkan ve direkt aşı olan koyunlar, korktukları için, bu olaya asla karşı gelmeyeceklerdir. Karşı gelenler ise insan haklarından soyutlandığı için, kendini belli etmekte zorlanacaktır. Olay aslında toplumsal kontrol için. Yıllık soğuk algınlığı virüsünü kimse umursamıyor.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir