HP Cobra ve HP Maxine’dan Yeni Epifiz Bezi/6. Çakra Meditasyonu

Aynı isimli forum yazısından esinlenilmiştir. Çeviri amacı meditasyon olduğu için baştaki duyuru bulunmamaktadır.

Doğası gereği, bu meditasyonu lambası kapalı ve ışığın az olduğu bir odada yapmanız daha yararlı olacaktır. Bu meditasyonu yapmak için en iyi zaman gecedir ama kişinin odaklanamayacağı kadar uykulu olduğu vakit olmamasının yanında hoş bir odak ve az bir miktar ışık bulunması gerekir. Bu, Epifiz Bezinin kendini aktive etmesine yardım edecektir.

1- Bu meditasyondan önce rahatlayın ve epifiz bezinize(Kafanızın ortalarında bulunur.) odaklanın.

2-Epifiz bezine birikecek şekilde, 6. çakranıza 3-4 nefes Ether[Ether burada isteğe bağlıdır ve bu meditasyonu güçlendirir. 6. çakra renginde enerji de kullanabilirsiniz.] soluyun. Bu enerjiyi, nefes alırken epifiz bezinizin ortasına odaklamalısınız.

3-Alçak bir tonda [bu durumda yüksek sesle titretmemek oluyor.] yumuşakça “PTAH” kelimesini titretmeye başlayın. 

Bu meditasyon için ses dosyası: https://icedrive.net/0/fbQ8G3ShYT

4-Nasıl titretileceği aşağıdaki gibidir: Plandaki gibi P, Turdaki gibi T, Andras ismindeki gibi A, ve H ise titretilmek yerine nefes verme şeklindedir. Bu titreşimlerin hepsi, kafada hissedilmelidir.

5- Bu meditasyonda H harfi belirli bir şekilde nefes verilmelidir. Nefesi verirken, Epifiz Bezine odaklanmalısınız. H, damağın üstünde hissedilecek bir şekilde yapılmalıdır.

6- Her harfin ayrı ayrı ve birer birer hissedildiğinden emin olun.

7- Kişinin meditasyonda farkındalığı ne kadar yüksekse, kişi bu meditasyonun etkilerini o kadar fazla hissedecektir.

8- Yukarıdakini 5 ila 20 kere tekrarlayın.

9- Epifiz bezindeki enerjiye odaklanın ve 6. çakranın güçlendiğini imaje edin.

Şimdi, bu yerdeki meditasyonların çoğu koşulu ve anlayışı bir miktar eksik olmuştur. Örnek olarak da ne kadar çok kişinin sadece enerji karıncalanmasının, pozitif bir meditasyonun onayı olduğu düşünmesi verilebilir. Kendisi genelde, iyi bir işarettir.

Aslında, çoğu gelişmiş meditasyon, daha derin olabilir ve kendilerinin “elektrik” etkileri sadece kişi daha odaklandığında hissedilir.

Yukarıdaki meditasyon ve daha derin etkileri zaten Epifiz Bezi üzerine çalışmış olanlar tarafından hissedilecektir. Ruhani açıklığın daha düşük bir seviyede olması, kişinin bunları daha az anlayacağı anlamına geliyor[ama ruhani duyarlılığın meditasyonla ve zihnin açılması ile artmasıyla daha çok anlayacaktır.]

Bu meditasyon Epifiz Bezi/6. çakranın belirli kısımları ve kabiliyetleri üzerinde çalışacaktır. Bu çakranın komplike doğası gereği, bu meditasyon diğer meditasyonların yerini tutabilir veya beraber yapılabilir, bu şekilde 6. çakra için daha genel bir gelişim sağlanır.

“HP Cobra ve HP Maxine’dan Yeni Epifiz Bezi/6. Çakra Meditasyonu” hakkında 20 yorum var

 1. Merhaba, konuyla alakasız bir sorum olacaktı. Ben düşüncelerimi nasıl kontrol edebilirim? Bazen öylesine birşeyler hayal ediyorum ve hayal ettiğim şey ya hemen yada bir sonraki gün gerçek oluyor. Mesela, dün arkadaşımla motorlar hakkında konuşuyorduk (kendisi motor sürüyor) konuşurken bir an istemsizce arkadaşımın kaza yaptığını hayal ettim ve o gece saat 1 gibi arkadaşım motor kazası geçirdi motoru paramparça olmuş. Kendimi bildim bileli hep böyle şeyler yaşıyorum. Hayal ettiğim kötü şeyler belli bir süre içinde gerçek oluyor ve ben bunu kontrol edemiyorum. Sizce bunu nasıl kontrol edebilirim? Bu artık benim için çekilmez bir hal aldı. Hatta birinin ölümüne bile neden oldum üstelik bu olay yaşandığında henüz 11 yaşındaydım ve herzaman suçluluk duygusuyla yaşadım. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Düşünceleri kontrol edebilmek, susturabilmek ve yok edebilmek; boşluk meditasyonunu sırasında elde edilen kabiliyetlerdir. O yüzden günlük boşluk meditasyonu yapın ve süresini uzatın. Kısa sürede elde etmek için en iyi yollardan biri.

   Kendi zihninize uyumadan önce “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.” tarzı bir afirme yaparak kendinizi hipnoz edebilirsiniz. Uygun bir zamanda başlayın ve bir büyü gibi uygulayın.

   Onun dışında kişinin zihinsel gelişimi de uzun sürede aynı etkiyi verebilir. Felsefe ve psikoloji okuyarak zihninizi yakından tanıyabilir ve onu kontrol edebilirsiniz.

   En iyi etki için hepsini beraber uygulayın.

   İyi akşamlar.

  2. Bu doğrudan sizinle alakalı bir durum olmayabilir. Çünkü önsezide böyle işliyor. Bir olay olmadan önce bir anlığına o olayı görüyor ya da hissediyorsunuz. Kendi deneyimlediğim kadarıyla biliyorum bende. Muhtemelen siz öyle hayal ettiğiniz için gerçekleşmiyor bu olaylar. Düşünce gücüyle bu kadar şey yapabiliyorsanız zaten Tanrı falan olmanız lazım heralde 😀
   Muhtemelen güçlü bir önsezi yeteneğiniz var ve bazı olayları olmadan önce hissedebiliyorsunuz. Korkmayın yani hiçbiri sizin suçunuz olamaz.

   1. Açıkçası, bu çözemediğim yeteneğimi olumlu olarakta kullanabiliyorum. Özellikle okul hayatımda bana kolaylık sağlıyor, ama genelikle kötü konularda daha baskın birşey bu. Tanrı olduğumu sanmıyorum, 😀 ama eğer bunu tamamen doğru şekilde kullanmayı öğrenebilirsem, çoğu şeyi kolay bir şekilde başarabilirim gibime geliyor.

 2. peki TÇM yaparken bildiğimiz 6. çakra meditasyonu yerine bunu yapabilir miyiz ? yoksa bu ayrı mı yapılmalı

  ve bu gelişmiş bir çalışma mı ?

  1. Esenlikler,

   Yerine veya ayrı yapabilirsiniz. Burası size kalmış. Ben kişisel olarak ayrı ayrı yapılması taraftarıyım. Daha verimli oluyor.

   Evet, gelişmiş bir çalışma ama devreleri yakacak kadar değil. Yine de eğer deneyimsizseniz dikkatli ve yavaş yapınız. Fazla gelirse, her çalışmada olduğu gibi, bir iki adım geri atın.

   İyi akşamlar.

 3. ben tçm ve malum INANNA ile ”Astral hisleri açmak için meditasyonlar ve tüyolar” çlaışmalarını birlikte yapıyorum listeme bunuda eklemem ağır olur mu? (2 katı tçm yapıyorum dengelesin diye)

  1. Esenlikler,

   Kendinize bakın ve buna siz karar verin. Dediğiniz kişiye göre ağır veya hafif olabilir. Eğer isterseniz bir iki gün deneyin. Sonra eğer ağır geliyorsa, 2 çalışmaya geri düşün. Hafifse devam edersiniz. Hepsini beraber yapmak astral hisleri çok hızlı geliştirecektir.

   İyi akşamlar.

   1. Azizim bu biyokinezi olsun 6aylık programın sonundaki ”shapeshifting” dedikleri olaylarla ilgili programlar gelicekmi? biliyorum ağır konular nasıl yapıldığını bilelim zamanı gelince uygularız diye söyledim.

    1. Esenlikler,

     Belki yakın zamanda o tür konuları da çevirip yayınlayabiliriz. Sitemizi okuyanların iyi bir kısmı o seviyelere gelmekte zaten. Söz veremiyorum ama ihtimali var.

     İyi akşamlar.

     1. Esenlikler,

      Joyofsatan sitesinde biyokinezi hakkında bilgi bulamadım, belkide gözümden kaçmıştır. Joyofsatan sitesinde bununla ilgili bir yazı varmı? Eğer varsa, bakmak isterim.

      İyi günler.

     2. Esenlikler,
      Biyokinezi hakkındaki bilgiler daha çok forumda bulunuyor. Aslına bakarsanız özel olarak bir yazı gerekmezsizin anlaşılabilecek bir konu çünkü normal bir büyü ile neredeyse aynı şekilde yapılıyor. Konu hakkında biraz okuma yapmanızı öneririm. Forumlarda hakkinda çok fazla yazı var.

      İyi geceler.

 4. Esenlikler

  Halen çevrilmemiş çok önemli bir detay var, watchtowers ve onları açabilme. Çevirmenizi arz ederim.

  1. Esenlikler,

   Şu an ana site büyük bir yenilenmenin ortasında. Büyük ihtimal o meditasyonda da değişikler olacağını düşünüyorum. Yenilenme bittikten veya o yenilendikten sonra çevirebiliriz.

   İyi günler.

 5. Merhabalar, konuyla alakasız birbirinden farklı 3 sorum olucaktı.

  1. Doğal taşların enerjisine ve gücüne inanmalımıyız? Ben internette çok fazla görüyorum şu sıralar işte ametist, kuvars, sitrin, ay taşı vb. Taşlar ve hepsinin verdiği farklı özellikler var bolluk bereket, şans, özgüven, koruma, kötü enerjiyi poziyif enerjiye çevirme, spiritüellikte hızlı gelişme gibi şeyler katıyormuş bize, bunlar gerçek midir? Kimisi diyor ki çok eski zamanlardan geliyor bu taşlar kimiside diyor eskiden askerlere bu taşları verirlermiş korusun diye falan birsürü söylem var. Ben bu taşlardan ametist olanı alıp onu tütsüyle arındırdıktan sonra kolye olarak takmak istiyorum ama ilk olarak size sormak istedim yoksa boşuna takmak istemem. Internette 30 a satıyorlar kolye olarak. Onlara güvenmelimiyim? Alsam bir sorun olur mu? %100 doğaldır diyorlar doğal olup olmadıklarını anlamanın bir yolu var mı?

  2. Kötü olaylar olacağı zaman (genelde deprem) akşama doğru içimi kaplayan kötü enerjiyi hissediyorum asla mutlu hissetmiyorum bir şey olucakmış gibi hissediyorum kendime. Ölücekmiş hissi geliyor çok uykum olduğu halde uyuyamıyorum ruhsal ve fiziksel berbat halde oluyorum ve bu durumlar gerçekleştiği zaman birkaç saat içinde kötü bir olay gerçekleşiyor. Birinin ölümü, kaza, deprem gibi. Daha yarım saat öncede oldu deprem bundan öncede bunun gibi şiddetli bir depremin öncesinde aynı şeyleri hissettim. Depreme duyarlı olanlar hayvanlardır bu insanlarda da olabilir mi? Kendini geliştirmiş insanlar bu gibi olayları öncesinde hissedebilir değil mi? Bazı insanların öngürüsü oluyor onlar da kötü vb olayları öncesinde görebiliyor hatta sesleri bile duyabiliyormuş. Bende duyup görebilmem için yapmam gereken şeyler nedir Daha fazla nasıl geliştirebilirim kendimi? Aslında uzun zamandır meditasyon ve rtr yapmıyorum bu sefer düzenli şekilde devam ettiricem onların haricinde yapabileceğim şeyler nelerdir

  3. Biraz saçma olucak ama uzaylıların varlığı gerçek midir? Gerçeklerse bizimle iletişim kurabilirler mi ve bize zarar verirler mi? Onlarla arkadaş olabilirmiyiz çagırma falan var mıdır? Bizim insanlarımız onlardan korkuyor hatta çoğu insan onlara dokunduğunu falan söylüyor yalan mı bilmiyorum ama neden durduk yere milyonlarca insan arasından birkaç kişiyi seçip eğlenircesine uğraşsınlar ki vakitleri çokmuş gibi. Onları düşman olarak mı nitelendirmeliyiz kötüler ise aralarında iyiler var mıdır? Hatta satanist olanlar (durun daha genel sorayım) dinlere mensup kişiler var mıdır? Var ise satanist bir uzaylı ile arkadaş olabiliriz değil mi ve hatta yardım iatediğimizde yardım edebilirler. Onların varlığına inanmayan çok insan var ama evrenimiz çok büyük ben her türlü varlığın olduğuna inanıyorum tek biz insanlar olamayız burada bence. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Kusura bakmayın ben sanırım soru sorarken her ayrıntısını sormadan duramıyorum bu yüzden uzun oluyor 🙁

  1. Esenlikler,

   1- Taşlar enerjiyi bir miktar iyi tutabilen malzemelerdir. Eğer enerji yükleyip büyü yapmazsanız, etkileri yoktur. Kendileri ile çok deneyimim yok. Elimde bir tane var ve onu yıllar önce almıştım test yapmak için. Ametist örnek olarak pisişik antreman sırasında iyi bir antreman aracı oluyor. Eğer istediğiniz bir tane varsa amaca uygun bir tane alın ve sonra üzerine büyü yapın.

   2- Öngörü ve önsezi kabiliyeti çoğumuzda vardır. Geliştikçe artar ama kontrollü bir hale gelir. Mesela gelişmiş birisi bir depremin olacağını daha önceden ve daha kesinlikle hissedebilir, ama bu onu depressif veya acı içinde bir hale gelmez. Zihinsel olarak hala kendinin kontrolünde ve morali yerindedir. Ruhani olarak gelişmek zaten bunları size sağlayacaktır. Fazladan epifiz bezi ve üçüncü göze çalışabilirsiniz.

   3- Tanrılarımız da uzaylıdır bakarsanız. Onlarla zaten iletişim kurabiliyorsunuz. Eğer aklınızda soru varsa:

   -Hayır, her uzaylı dost değil.

   -Evet, yolunu biliyorsanız iletişime geçebilirseniz.

   -Evet, size zarar verebilir ve bazıları çoğu vereceklerdir.

   -Evet, Şeytan’ın İmparatorluğunun genişliğinden dolayı, satanist ruhlar var.

   – Bazı insanlar sadece yalan söylüyor veya hayal gorüyor, ama şans eseri uzaylılarla karşılaşabilenler var.

   İyi akşamlar.

 6. Esenlikler,
  Eğitim ile alakalı büyü yapmayı düşünüyorum ama uzun bir süre ay ikizlerde, yayda olmayacak . Sadece ay büyürken yapsam yine aynı etkiyi gösterir mi?

  1. Esenlikler,

   Aynı etkiyi göstermez. Daha düşük enerjilerle çalışırsın. Bu yine de çalışma tamamen ortadan kaybolacak demek değil. Uygun olacağını düşündüğün bir zamanda başlayabilirsin.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Bu konuda hakkında iddialar dolaşsa da kesin bilgi bulunmamakta.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir