HP Cobra ve HP Maxine’dan Yeni Epifiz Bezi/6. Çakra Meditasyonu

Aynı isimli forum yazısından esinlenilmiştir. Çeviri amacı meditasyon olduğu için baştaki duyuru bulunmamaktadır.

Doğası gereği, bu meditasyonu lambası kapalı ve ışığın az olduğu bir odada yapmanız daha yararlı olacaktır. Bu meditasyonu yapmak için en iyi zaman gecedir ama kişinin odaklanamayacağı kadar uykulu olduğu vakit olmamasının yanında hoş bir odak ve az bir miktar ışık bulunması gerekir. Bu, Epifiz Bezinin kendini aktive etmesine yardım edecektir.

1- Bu meditasyondan önce rahatlayın ve epifiz bezinize(Kafanızın ortalarında bulunur.) odaklanın.

2-Epifiz bezine birikecek şekilde, 6. çakranıza 3-4 nefes Ether[Ether burada isteğe bağlıdır ve bu meditasyonu güçlendirir. 6. çakra renginde enerji de kullanabilirsiniz.] soluyun. Bu enerjiyi, nefes alırken epifiz bezinizin ortasına odaklamalısınız.

3-Alçak bir tonda [bu durumda yüksek sesle titretmemek oluyor.] yumuşakça “PTAH” kelimesini titretmeye başlayın. 

Bu meditasyon için ses dosyası: https://icedrive.net/0/fbQ8G3ShYT

4-Nasıl titretileceği aşağıdaki gibidir: Plandaki gibi P, Turdaki gibi T, Andras ismindeki gibi A, ve H ise titretilmek yerine nefes verme şeklindedir. Bu titreşimlerin hepsi, kafada hissedilmelidir.

5- Bu meditasyonda H harfi belirli bir şekilde nefes verilmelidir. Nefesi verirken, Epifiz Bezine odaklanmalısınız. H, damağın üstünde hissedilecek bir şekilde yapılmalıdır.

6- Her harfin ayrı ayrı ve birer birer hissedildiğinden emin olun.

7- Kişinin meditasyonda farkındalığı ne kadar yüksekse, kişi bu meditasyonun etkilerini o kadar fazla hissedecektir.

8- Yukarıdakini 5 ila 20 kere tekrarlayın.

9- Epifiz bezindeki enerjiye odaklanın ve 6. çakranın güçlendiğini imaje edin.

Şimdi, bu yerdeki meditasyonların çoğu koşulu ve anlayışı bir miktar eksik olmuştur. Örnek olarak da ne kadar çok kişinin sadece enerji karıncalanmasının, pozitif bir meditasyonun onayı olduğu düşünmesi verilebilir. Kendisi genelde, iyi bir işarettir.

Aslında, çoğu gelişmiş meditasyon, daha derin olabilir ve kendilerinin “elektrik” etkileri sadece kişi daha odaklandığında hissedilir.

Yukarıdaki meditasyon ve daha derin etkileri zaten Epifiz Bezi üzerine çalışmış olanlar tarafından hissedilecektir. Ruhani açıklığın daha düşük bir seviyede olması, kişinin bunları daha az anlayacağı anlamına geliyor[ama ruhani duyarlılığın meditasyonla ve zihnin açılması ile artmasıyla daha çok anlayacaktır.]

Bu meditasyon Epifiz Bezi/6. çakranın belirli kısımları ve kabiliyetleri üzerinde çalışacaktır. Bu çakranın komplike doğası gereği, bu meditasyon diğer meditasyonların yerini tutabilir veya beraber yapılabilir, bu şekilde 6. çakra için daha genel bir gelişim sağlanır.

“HP Cobra ve HP Maxine’dan Yeni Epifiz Bezi/6. Çakra Meditasyonu” hakkında 14 yorum var

 1. Merhaba, konuyla alakasız bir sorum olacaktı. Ben düşüncelerimi nasıl kontrol edebilirim? Bazen öylesine birşeyler hayal ediyorum ve hayal ettiğim şey ya hemen yada bir sonraki gün gerçek oluyor. Mesela, dün arkadaşımla motorlar hakkında konuşuyorduk (kendisi motor sürüyor) konuşurken bir an istemsizce arkadaşımın kaza yaptığını hayal ettim ve o gece saat 1 gibi arkadaşım motor kazası geçirdi motoru paramparça olmuş. Kendimi bildim bileli hep böyle şeyler yaşıyorum. Hayal ettiğim kötü şeyler belli bir süre içinde gerçek oluyor ve ben bunu kontrol edemiyorum. Sizce bunu nasıl kontrol edebilirim? Bu artık benim için çekilmez bir hal aldı. Hatta birinin ölümüne bile neden oldum üstelik bu olay yaşandığında henüz 11 yaşındaydım ve herzaman suçluluk duygusuyla yaşadım. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Düşünceleri kontrol edebilmek, susturabilmek ve yok edebilmek; boşluk meditasyonunu sırasında elde edilen kabiliyetlerdir. O yüzden günlük boşluk meditasyonu yapın ve süresini uzatın. Kısa sürede elde etmek için en iyi yollardan biri.

   Kendi zihninize uyumadan önce “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak düşüncelerimi kontrol edebiliyorum.” tarzı bir afirme yaparak kendinizi hipnoz edebilirsiniz. Uygun bir zamanda başlayın ve bir büyü gibi uygulayın.

   Onun dışında kişinin zihinsel gelişimi de uzun sürede aynı etkiyi verebilir. Felsefe ve psikoloji okuyarak zihninizi yakından tanıyabilir ve onu kontrol edebilirsiniz.

   En iyi etki için hepsini beraber uygulayın.

   İyi akşamlar.

  2. Bu doğrudan sizinle alakalı bir durum olmayabilir. Çünkü önsezide böyle işliyor. Bir olay olmadan önce bir anlığına o olayı görüyor ya da hissediyorsunuz. Kendi deneyimlediğim kadarıyla biliyorum bende. Muhtemelen siz öyle hayal ettiğiniz için gerçekleşmiyor bu olaylar. Düşünce gücüyle bu kadar şey yapabiliyorsanız zaten Tanrı falan olmanız lazım heralde 😀
   Muhtemelen güçlü bir önsezi yeteneğiniz var ve bazı olayları olmadan önce hissedebiliyorsunuz. Korkmayın yani hiçbiri sizin suçunuz olamaz.

   1. Açıkçası, bu çözemediğim yeteneğimi olumlu olarakta kullanabiliyorum. Özellikle okul hayatımda bana kolaylık sağlıyor, ama genelikle kötü konularda daha baskın birşey bu. Tanrı olduğumu sanmıyorum, 😀 ama eğer bunu tamamen doğru şekilde kullanmayı öğrenebilirsem, çoğu şeyi kolay bir şekilde başarabilirim gibime geliyor.

 2. peki TÇM yaparken bildiğimiz 6. çakra meditasyonu yerine bunu yapabilir miyiz ? yoksa bu ayrı mı yapılmalı

  ve bu gelişmiş bir çalışma mı ?

  1. Esenlikler,

   Yerine veya ayrı yapabilirsiniz. Burası size kalmış. Ben kişisel olarak ayrı ayrı yapılması taraftarıyım. Daha verimli oluyor.

   Evet, gelişmiş bir çalışma ama devreleri yakacak kadar değil. Yine de eğer deneyimsizseniz dikkatli ve yavaş yapınız. Fazla gelirse, her çalışmada olduğu gibi, bir iki adım geri atın.

   İyi akşamlar.

 3. ben tçm ve malum INANNA ile ”Astral hisleri açmak için meditasyonlar ve tüyolar” çlaışmalarını birlikte yapıyorum listeme bunuda eklemem ağır olur mu? (2 katı tçm yapıyorum dengelesin diye)

  1. Esenlikler,

   Kendinize bakın ve buna siz karar verin. Dediğiniz kişiye göre ağır veya hafif olabilir. Eğer isterseniz bir iki gün deneyin. Sonra eğer ağır geliyorsa, 2 çalışmaya geri düşün. Hafifse devam edersiniz. Hepsini beraber yapmak astral hisleri çok hızlı geliştirecektir.

   İyi akşamlar.

   1. Azizim bu biyokinezi olsun 6aylık programın sonundaki ”shapeshifting” dedikleri olaylarla ilgili programlar gelicekmi? biliyorum ağır konular nasıl yapıldığını bilelim zamanı gelince uygularız diye söyledim.

    1. Esenlikler,

     Belki yakın zamanda o tür konuları da çevirip yayınlayabiliriz. Sitemizi okuyanların iyi bir kısmı o seviyelere gelmekte zaten. Söz veremiyorum ama ihtimali var.

     İyi akşamlar.

     1. Esenlikler,

      Joyofsatan sitesinde biyokinezi hakkında bilgi bulamadım, belkide gözümden kaçmıştır. Joyofsatan sitesinde bununla ilgili bir yazı varmı? Eğer varsa, bakmak isterim.

      İyi günler.

     2. Esenlikler,
      Biyokinezi hakkındaki bilgiler daha çok forumda bulunuyor. Aslına bakarsanız özel olarak bir yazı gerekmezsizin anlaşılabilecek bir konu çünkü normal bir büyü ile neredeyse aynı şekilde yapılıyor. Konu hakkında biraz okuma yapmanızı öneririm. Forumlarda hakkinda çok fazla yazı var.

      İyi geceler.

 4. Esenlikler

  Halen çevrilmemiş çok önemli bir detay var, watchtowers ve onları açabilme. Çevirmenizi arz ederim.

  1. Esenlikler,

   Şu an ana site büyük bir yenilenmenin ortasında. Büyük ihtimal o meditasyonda da değişikler olacağını düşünüyorum. Yenilenme bittikten veya o yenilendikten sonra çevirebiliriz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir