Enokyan Alfabesi

Enokyan Alfabesi ve dili Yüksek Rahibe Maxine tarafından ingilizce ve insan dillerindeki karşılığına çevrilmiştir. Bu nedenle Türkçe karakter bulunmaz.

“Enokyan Alfabesi” hakkında 4 yorum var

  1. Merhaba KingAragorn;
   Bu alfabe tanrılar tarafından kullanılır. Bunun dışında Enokyan dilini ceşitli yollarla kullanılabilir lâkin alfabe hakkında bir bilgi sunulmamış. HPS Maxine bu bilgileri paylaşırken Şeytan Baba’ya gelen lanetleri ters çevirmek için yapmıştır. Bunun dışında henüz test etmedim ve deneyimlemedim. Deneyimlerimin ardından size bilgileri sunabilirim.
   İyi günler dilerim.

 1. Merhabalar konudan bağımsız iki sorum olacaktı.
  İlki tanrıların bizimle iletişime geçmesiyle ilgili ben tanrı olduğumu düşünüyorum ve bir insan benimle iletişime geçmek isteyip çağırdığında direk fiziksel bedenimle yanına ışınlanamayacağıma göre aklıma bir tek astral projeksiyon geliyor.Tanrılarında fiziksel bedeninin olduğu bilgisini düşünürsek onları görebilmek için ruhani açıklığa sahip olmamız gerekmesi sebebi bizimle iletişim kurarken astral projeksiyon yapmaları mı?
  İkinci sorum ise tanrı-yarı tanrı kavramları ile ilgili bir insan bir tanrıyla birlikte olduğunda yarı tanrı bir çocukları oluyor yarı tanrı kavramını tam anlayamadım değişmeyecek ırksal bir sıfat mı yoksa bir yarı tanrı sonrasında gelişimde bulunup tabiri doğru ise tam olarak bir tanrıya evrilebiliyor mu?

  1. Merhaba KingAragorn ;
   Bu yaptıkları astral projeksiyondan çok bilinç tezahuru gibi bir şey sanırım. Yani tanrılar üst düzey varlıklar olduğu için iletişim kurmanın bir çok yolu vardır. Bizim görememe sebebimizin sebebi bilinç ve enerji seviyesiylede alakalıdır. Astral olarak görme , duyma , hissetme bilinç seviyesi arttıkça netlik kazanır.
   Tanrı yarı tanrı farkı ise evet bir tanrı ile bir insanın birlikteliği sonucu oluyor. Yarı tanrıyı insandan ayıran özellik tanrısallığa insanlardan 3-4 kat hızlı ulaşmaları. Yani sen ortalama 3 yaşam süresinde ulaşırken bir yarı tanrı bunu tek yaşamda yapabilir.
   İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir