Magnum Opus

[Bu yazı, The Magnum Opus isimli sayfanın çevirisidir ve yazıdaki “ben” ifadeleri Yüksek Rahibe Maxine’ye aittir.]

 

Şeytan bana Magnum Opus’un formülünü vereceğini söyledi. Magnum Opus, Satanizm’deki en üst düzey çalışmadır ve tüm geçerli okült disiplinlerinin, Tanrıların alegorilerinin ve efsanelerinin nihai sonucudur.

Magnum Opus, fiziksel ve ruhsal mükemmellik ve ölümsüzlüktür.

Magnum Opus’un etkilerinin yaşlanmayı tersine çevirdiği söylenir: Gri saçlar doğal rengine döner, kaybedilen dişler yeniden çıkar, rahatsızlıklar tedavi edilir ve kişi, sağlığını geri kazanır.

Bu işe başlayan herkesin ergenlik döneminden tamamen çıkmış olmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Şeytan ve Azazel şu anda benimle çalıştığı için bu bölüm hâlâ yapım aşamasındadır ve daha fazla bilgi gelecektir. Daha fazla bilgi eklendiğinde herkesi güncel tutacağım.

“Metal işlemede” uzmanlaşan Demonlara gelince de bu terimlerin hepsi ruhanidir ve metaller çakralardır. Birçok Demon, Magnum Opus konusunda rehberlik etmek için uzmanlaşmıştır. Bu sebeple de Magnum Opus çalışmalarında bir Demon ya da Demoness sizinle çalışacaktır.

Açıkçası Magnum Opus çok ileri düzeydedir ve bu çalışmaya başlayan herkes, güç meditasyonlarıyla hem doğrudan deneyim sahibi hem de bilgili olmalıdır.

Bu çalışma zaman alacak bir süreçtir. Verilen meditasyonlar son derece güçlüdür ve yeni başlayanlar veya deneyimsiz kişiler için uygun değildir. Söylenilene göre, eninde sonunda birçok insan, Hristiyanlığın ve destekçilerinin korkunç bir aldatmaca ve yalan olduğu gerçeğini çok geç zamanda öğrenecek, ancak onlar için iş işten geçmiş olacaktır. Bu çalışma zaman alır.

İnisiye olanların, ruhlarını daha ileri çalışmalara hazırlaması için gerçekleştirmesi gereken bazı ön meditasyonlar vardır ve bunlar, ileri düzeydeki meditasyonlar için temel oluşturacaklardır. Bahsedilen çalışmalar aşağıda verilmiştir.

Daha derinlemesine bahsedilecek olursa: Şeytan çocuklarına ölümsüzlük armağanını verir. Şeytan, birçok Demon yoldaşıyla birlikte bilgi getiren ve bilgi verendir. Şeytan, tek Gerçek Tanrı ve insanlığın Yaratıcısıdır. Hristiyanlar mükemmellik, ölümsüzlük, sonsuz yaşam gibi konular hakkında konuşmalar yapar, Hristiyanlığın her şeyi yanlıştır.

Şeytan bize doğru yolu gösterir.

İşlerimi, sınadıklarıma ve isteklerim doğrultusunda çalışanlara emanet ederim. Bana sadık olanlara ve emirlerime itaat edenlere çeşitli şekillerde belirtirim.

– Şeytan

ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!

Birinci adım [Yakında]

İkinci adım [Yakında]

Üçüncü adım [Yakında]

“Magnum Opus” hakkında 29 yorum var

 1. Ergenlikten kasıt yaş olarak mı yoksa duygular dengesizlik gibi ergenliğin getirdiği şeyler mi?

  1. Esenlikler,

   Ergenlik dönemi, kişinin hem bedensel hem de zihinsel olarak gelişimini henüz tamamlamamış olduğu bir dönemdir. Bu iki etmenin de gelişim için önemli olmasından dolayı kişi, yeterince olgunlaşana kadar bu çalışmaya başlamamalıdır.

   İyi günler.

 2. İbranice şarkı dinlemek ruha zarar verir mi?Birde camii gibi mekanların yanından geçerken içim sıkışıyor…pek tanımlayabileceğim bir şey değil,ancak orayı koşarak geçmemi sağlayacak kadar rahatsız edici.Sence niye böyle oluyor?

  1. Esenlikler,

   İbrani harfleri ve dili, Centiller için yaratılmış bir şey değildir. Bu açıdan bakarsak zarar verecektir.

   O tarz yerler negatif enerji barındırmasından ötürü, negatif enerjiyi hissediyor olabilirsin. Maruz kalmamak en iyisi.

   İyi akşamlar.

 3. Esenlikler,

  Son zamanlarda sitede sık sık ve güzel yazıların paylaşılması oldukça faydalı ve beni mutlu eden bir durum. Böyle devam edin, okuduğum bilgiler çok yararlı ve çeviri için ne kadar teşekkür etsem az.

  Şeref ve güç ebediyen Şeytan’a atfolsun.

  İyi akşamlar.

 4. birkaç sorum olacak
  1: psişik duyuları açmak diğer insanların aurasını görmek için daha çok hangi çalışmaları yapmalıyız
  2: 40 günlük programı uyguluyorum ve sabahları erken de kalksam gece yaptığım gibi odaklanamıyorum enerjiyi gece hissettiğim gibi hissedemiyorum bir nedeni olabilir mi
  3: fiziksel gücü artırmak için yapılabilecek çalışmalar hangileridir

  1. Esenlikler,

   1- Üçüncü göz ve altıncı çakra bu işlevden sorumludur. Ayrıca durugörü ve duruişiti noktaları meditasyonu olacaktı. O meditasyon şu an sitede değil ama yarın aklımdan çıkmazsa atacağım.

   2- Gece saatleri, Ay’ın hükmettiği saatlerdir. Ay saatlerindeki meditasyonlar tavsiye edilir ve daha etkili olur. Aynı sebepten açıklığımız da daha fazla olacaktır.

   3- Rünleri inceleyip uygun bulduklarınla bir çalışmaya gidebilirsin.

   İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Rünleri harf harf titretmen gerekiyor, aynı mantralardaki gibi. Örneğin Fehu rünü, FFF-EEE-HUUUU diye titretiliyor. Uruz rünü, UUU-RRR-UUU-TSSS diye titretiliyor. Yüksek Rahibe Maxine Dietrich tarafından her rün için ayrı bir şekilde seslendirilmiş titreşimlere buradan ulaşabilirsin.

     İyi geceler.

 5. Reptılyanlar seytanın yanında değilmi yani seytanda yılan gibi gozukuyor simdi reptılyanlar seytanın yanında değilmi yani ?

  1. Esenlikler,

   Reptilyanlar, kertenkele görünümündedir. Yılan ise bildiğimiz yılan. Yahudiler de burunlarını çıkarırsak oldukça insana benziyor, onlar da yanımızda değil.

   İyi geceler.

 6. Esenlikler,

  Yaklaşık bir yıldır Spiritüel Satanist’im. Uzun süredir meditasyon yapamıyorum odağımı kaybettim, düzeltemiyorum. Genel olarak evin içinde de negatif enerjiye maruz kaldığımı söyleyebilirim ve önceden bundan pek etkilenmesem de şu an çok etkileniyorum, korunamıyormuş gibi hissediyorum. Güç kaybettiğimi gerçekten dibine kadar hissediyorum. Arada sırada bir şey beni uzaklaştırıyormuş gibi oluyor, hani meditasyonlara tekrar başlamaya çalışıyorum bir türlü devamı gelmiyor. Gerçekten gücümü, odağımı kendine getirecek ne yapabilirim? Söyleyecekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Yaşadığınız durum adına gerçekten üzüldüm, ancak bu tarz olayları deneyimleyen birçok SS kardeşimiz var.

   Eğer meditasyona tekrardan başlama kararı aldıktan sonra aklınızda tam tersi düşünceler oluşuyorsa ya da üşengeçlik basıyorsa bunun sebeplerinden birisi düşman varlıklar tarafından rahatsız ediliyor olmanız olabilir. Düşman, hiçbir zaman gelişmenizi istemez çünkü insanoğlunun sahip olduğu potansiyelden korkar. Bu nedenle, zihninize kendi düşünceleriniz gibi gelse de bu tarz konularda size başka varlıklar tarafından baskı yapılıyor olabilir. Yapmanız gereken en önemli şey Boşluk Meditasyonu’nu günlük olarak uygulamak olacaktır.

   Evin içinde negatiflik var derken neyden bahsettiniz? Aile ortamı mı, yoksa başka bir şey mi? Kendi auranızı temizlediğiniz gibi isterseniz odanızı ve evinizi de negatifliklerden arındırabilirsiniz. Bu temizlemeyi yaparken çivit mavisi alevler imajine etmek ve eğer enerjiye ihtiyaç duyarsanız SATANAS’ı titretmek yeterli olacaktır.

   Ancak bunları uygularken de Boşluk Meditasyonu, Aura Temizleme ve Koruma Aurası’nı günlük uygulamanız gerekli. Bu temel meditasyonlar olmadan korunmasız hissetmeniz normal.

   İyi günler.

   1. Esenlikler,

    Evin içinde negatiflik var derken bahsettiğim şey; sürekli kuran okunup namaz kılınması, bana da kıldırıyorlar ama ben duaları vs. okumuyorum sadece hareketlerini yapıyorum. Tabii bu durumdan da sıkılmaya başladım, bunun için yapabileceğim bir şey var mı?

    İyi günler ve teşekkürlerr.

    1. Esenlikler,

     Eğer bunu cidden yapmak zorunda bırakılıyorsanız en basitinden aura programlaması ile ailenizin size baskı kurmasını önleyebilirsiniz. Bunun dışında Bağlama Büyüsü de uygulayabilirsiniz ancak henüz sitede çevirisi mevcut değil maalesef. Yine de düzenli programlama da iş görecektir.

     İyi günler.

 7. konu için teşekkürler lakin bir sorum olacaktı koruma aurası uygularken kulaklarım kızarıyor rahatsız etmiyor fakat sizce sebebi nedir ? cevaplarsanız teşekkür ederim iyi günler

  1. Esenlikler,

   Sebebini bilmesem bile rahatsız etmiyorsa negatif bir etkisi olduğunu sanmıyorum. Tahminimce enerjinin sıcaklığından ötürüdür.

   İyi günler.

 8. Selamlar bir sorum olacaktı: Diyelim ki Magnum Opusu tamamladık fiziksel özelliklerimizi değiştirebilir miyiz?

  1. Esenlikler,

   Belirli bir ölçüye kadar evet. Belirli bir ölçüden ne kastediyorum; örneğin saç rengini değiştirebilmek, yüz şeklini/fenotipi değiştirebilmek, boyu uzatıp kısaltabilmek (tabii sağlığı bozmayacak oranda. Örneğin 30 santim bir insan olamayacağı için bu da sınırlı olacaktır), göz rengini değiştirebilmek, ten rengini değiştirebilmek, kas ve yağ oranını değiştirmek vs.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Şu anlık önceliğimde başka yazılar olsa da yakın bir zamanda çevirmeyi düşünüyorum.

   İyi günler.

   1. Esenlikler,

    1 sene geçti ve hala 1/2/3. adımlar eklenmedi. 1 sene sonra bir hatırlatma yapayım dedim, yazmayı unuttunuz sanırsam, 🙂

    İyi geceler dilerim.

    1. Esenlikler,

     Tam olarak tarih veremesem de ilerleyen zamanlarda çevrilecektir.

     İyi geceler.

 9. Esenlikler dilerim.Etrafımızda birçok elektromanyetik dalga yayan telefon televizyon vs. şeyler var.Ve bilimde bu dalgaların insan bedenini etkilediğini biliyoruz.Bu tarz telefon gibi şeyler çakralarımızı olumsuz etkiler mi ruhaniyetimizi zayıflatır mı bunu sizden duymak istedim.Teşekür ederim.

  1. Durup dururken birşey olacağını sanmam ama meditasyon yaparken enerjinizi çekebilir o yüzden biraz uzağa koyabilirsiniz. (Yaklaşık 1 metre falan)

   1. Esenlikler,

    RTR yaparken böyle bir şey söz konusu mudur? RTR yaparken RTR’nin etkisini azaltma gibi bir şey yapar mı elektronik cihazlar? Çünkü RTR’yi zaten bilgisayardan/telefondan/tabletten okuyarak yapıyoruz.

    İyi akşamlar.

    1. Pek sanmıyorum etkileyeceğini, etkiliyorsa bile fazla azaltmıyor olmalı sonuçta neredeyse herkes RTR’ları elektronik cihazlar üzerinden yapıyor ve yine de gayet işe yaradılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir