Gelecek Günlerdeki Yahudilerin Fısıhı İçin RTR Planı!

Kaynak: Joy of Satan forumları vaazı, HP. Hooded Cobra666

Tüm Satanik Savaşçılarımıza esenlikler. 

Başka herhangi bir RTR‘ın önümüzdeki günlerin programına koyulup koyulmaması konusunu düşündük. Ama durum şu ki, artık diğer RTR’lar düşmanı topyekun yok oluşa açma olan amaçlarını gerçekleştirdiler. Nihai RTR ise onların açtığı yolu gidecek, bu RTR’lar ile başladığımız işi bitirmemize yarayacaktır. Yahudi olan her şeyi silip bertaraf edecektir. Bu noktadayken geri adım atamayız, zaten teptiğimiz yolda dönemeyiz. Ruhani bıçak artık düşmana saplandı ve yapılması gereken tek şey bu bıçağı döndürüp kanırtmaktır. 

Bir bıçak hedefe saplanmışken insanın o bıçağı döndürmesi, durmadan döndürmesi ve kanırtması gerekiyor.  Tam ortasında durup mutfağa gidip soda içilmez. Düşmandan kurtulmamız gerekiyor. 

Yahudi alfabesi, enerjetik açıdan konuşacak olursak sadece bir alfabe değildir, aynı zamanda düşmanın uzaylı otoritelerince yaratılmış ve ‘kutsanmış’ bir silahtır. Bu enerjisel açıdan bakıştır, ve alfabeleriyle alakalıdır. 

Artık bu noktada, düşmanın kılıcını, katanasını, tüfeğini, mermisini, bombasını saf dışı bırakmanın anlamı yoktur. Nihai RTR, düşmanın tüm teçhizatını, tüm materyallerini en temel seviyede devre dışı bırakır. Yani ortada düşman yoksa, elbette düşmanın kılıcı da olmayacaktır. Bu RTR’ı tam ve bölünmemiş ilgi ve alakamızla yapmamız bu sebepten çok önemlidir, zira direkt düşmanın köküne saldırır. 

Başlamış olan başka bir şey daha var. Nihai RTR aynı zamanda kendi üzerimizdeki lanetleri de bu lanetlerin İbranice’ye bağlı olması ve bizim bunu tersine çevirmemiz sebebiyle bozuyor, ve bu durumu iki tarafta da hiçbir şey kalmayana kadar devam ettirmek zorundayız. Hem bizim, hem de düşmanın tarafında. Bizim tarafımızda hiçbir lanet veya negatif enerji attığı kalmayana, düşmanın tarafındaysa… Hiçbir şey kalmayana kadar. 

Şimdi, Nihai RTR en yüksek önceliğimiz olmalıdır. Başka hiçbir ritüel onun önüne geçmemeli  Kişinin başka bir ritüel yapmaya vakti yoksa, o zaman SADECE Nihai RTR’ı yapmalıdır. Aşağıda verdiğimiz çalışma ve ritüellerin hiçbirine Nihai RTR’dan daha yüksek öncelik vermemelisiniz, veya Nihai RTR yerine onları yapmayı düşünmemelisiniz. Nihai RTR bu savaşı bitirme amacı taşımaktadır, Nihai RTR’dan daha önemli bir ritüel yoktur. Lord Azazel, başka hiçbir ritüelin Nihai RTR ile kıyaslanamayacağını belirtmiştir. Yani başka bir deyişle, kişi her zaman için ilk önceliği olarak Nihai RTR’ı yapmalıdır. Ritüelistik açıdan daha büyük bir Satanik hizmet yoktur. 

Düşmanın bizi sansürlemek, kurban etmek, bize saldırmak veya başka aklınıza ne gelirse onu yapmak için tüm uğraşlarına Nihai RTR son veriyor. Düşmanı tüm taraflardan geri püskürtüyor.

Bu olmadan, normal şartlarda basın Yahudisinin icabına bakarsanız bu sefer de banka Yahudisi başınıza bela olur. Bu ikisini de yenerseniz sonra bir de politikacı Yahudi var. Hadi bunların üçünü de halledin, sonra papaz var, müftü var. Bunların hepsinin icabına baktınız diyelim, sonra da sizi robotlarla köleleştirmeye çalışan Silikon Vadisi Yahudisi var. 

Yani kısaca bunların tümüne cevap vermezsek, tek bir kısmı bandajla sarmak hiçbir işe yaramayacaktır. Bu virüsü her taraftan bastırıp zapt etmek bariz bir şekilde ‘daha fazla’ emek gerektiriyor ve ‘daha yavaş’ olabilir, ancak uzun vadede bu en sonunda tüm virüsü bütünüyle kapana kıstırıp hepsinin icabına aynı anda bakacak. Aynı mantık; vücutta da bir hastalığın ortaya çıkmış semptomunu geçirmek için merhem veya ağrı kesici almak yerine tüm vücudu kökten iyileştirmeye benzer. Biri daha ‘zor’ olabilir ama asıl ve kesin çözüm odur. 

Aynı miktarda zamana karşılık diğer tüm RTR’lar, Nihai RTR’ın etki ve gücüne kıyasla daha sönük kalıyor. O yüzden belli problemler için belli ve spesifik çözümlerin gerekebileceği mantıklı gelebilse de, şu an düşmandan ebediyen ve kalıcı olarak kurtulmak için tüm enerjilerimizi odaklamaktan daha önemli hiçbir şey yoktur. Düşmandan gelen tepkiler bizi bu amaçtan ve odaktan saptırmamalı. 

Yani sansürleme denemeleri, saldırılar, insan kurbanları – düşmanın yaptığı ne var ne yok bütün pislikleri her zaman için, dönüp dolaşıp yaptıkları ve oldukları iğrenç, şerefsiz septik çukuruna, pislik kütlesine varır. Bunu yok edersek, düşmanın diğer tüm emekleri de yok olacaktır. 

Aynı zamanda yakında kesinlikle gelecek olan gezegensel yerleşimler de geliyor, ve bunlar düşmanı gafil avlayıp mahvedecektir. Yapılması gereken şey, Nihai RTR‘ımızın enerji girdabına, ‘formuna’, dolayısıyla da düşmanın yıkımına olabildiğince enerji yüklemektir. Belli şartlar oluştuğu zaman bu enerjiler, düşmanın tepesine atom bombaları gibi yağacaktır. 

Başka bir önemli nokta da düşmanın 19, 20 ve 21 Nisan’da Fısıh ‘bayramı’ olmasıdır. Bu gezegenlerle ilgili bir tarihtir, zira şu an Ay düşman için faydalı; ama bizim için de öyle. O yüzden düşmana bu zamanlarda dev gibi bir ruhani bir hücuma geçmemiz uygundur, hem de hiç görmedikleri bir yoğunlukla  

Bu sebepten ötürü, şimdiden hazırlık yapmaya başlayın. Çünkü bu ayın 19, 20 ve 21’inde eforlarımızı ÜÇ KATINA çıkaracağız. Günde 1 RTR yapıyorsanız, bu günlerde 3 tane yapmanız lazım. Herkes 3 RTR yaparsa, bunlar biraz ‘acele’ bile yapılsa -elbette elinizden geldiği kadar özenli yapmanız da önemlidir-, düşman için çok ciddi problemler yaratacaktır. Tabii günde 10 kez Nihai RTR falan yapanlarınızın günde 30 kez yapması gerekmiyor, 10 ile devam edebilirsiniz. Yani kısaca kendinize kısa devre yaptırmayın, sadece elinizden gelenin en iyisini tüm gücünüzle yapmanız gerekiyor. 

Bugün ufak bir RTR yaparsanız, enerjinizi yükseltin, korunma için gerekli şeyleri yapın ve gelecek olan günlerde düşmana vahşi bir saldırı – veya karşı saldırı demek daha uygun olur- için en iyi kondisyonunuzda olun. Bu, düşmanın bu zamanları lehine çevirmek veya sizin canınızı sıkmak için yapabileceği her şeyin önüne set çekecektir. 

RTR’ı “duruma” (düşmanın ‘bayram’ına) biraz daha uydurmak isteyenlerse; sadece harflerin paramparça olduğunu, yok olduğunu imgelemek yerine aynı zamanda düşmanın özel tarihlerinde yaptığı iğrenç kan kurbanlarından çıkan enerjiyi de bozup bu yükselttikleri enerjilerin kendilerine geri teptiğini imgeleyebilirsiniz. Böyle bir imaj, kurbanlarından yükselttikleri enerjileri de onlara ters şekilde yönlendirecektir. 

Bu Dolunaya Pembe Ay da deniyor. Bu fenomen düşmanın yıkılışını da sembolize eder. Gerçekten de alaşağı olacaklar. Düşmanın, “Fısıh Bayramı”nın tam da Ay’ın yenilenme ve Doğanın geri dönüşümünü temsil eden bu evresinde olması tesadüf değildir. Düşman çökecektir, sadece saldırmaya devam etmemiz gerekiyor. Ay’ın pozisyonundan ötürü, ayın 19, 20 ve 21’inde deyimi yerindeyse düşmanın tepesine daha da çökebiliriz. Elbette düşman da her zamanki gibi bu tarihte de bize karşı maymunlar gibi kuduracaktır, o yüzden herkes Koruma Aurası ve Lanetleri Geri Çevirme/Kaldırma çalışmalarını düzenli şekilde yapmalıdır. Linkler aşağıda verilecektir. 

Şimdi, eskiden verilen RTR programlarını kaçıran çok kişi vardı. O yüzden yapacağımız şey size program vermek yerine RTR’ı yapmak için en uygun zamanları vermek, ve bu sayede RTR’ı yapan diğer kişilerle senkronize olmak. Vereceğimiz zamanlar Gezegensel günler ve saatlere dayalıdır. 

Elbette bu SEÇENEĞE BAĞLIDIR. Kişi isterse sadece RTR’ı ne zaman isterse o zaman da yapabilir, buradaki önerilerimizi boş verip ritüeli daha basit de tutabilir, ancak bu RTR’ı HERKES her gün yapmalıdır, düşmanın bu ‘bayram’ından önce ve sonra da dahil. Bununla birlikte, belli zaman aralıklarında hep birlikte senkronize bir şekilde RTR yaparak düşman daha da iyi bir şekilde saldırmak için bir sistem yaratma fikri inceleniyor  

Düşmanın Fısıh bayramı boyunca RTR’lara odaklanmak için en iyi zamanlar, Mars ve Güneş saatleridir. Yahudilerin Fısıhı 19 Nisan’dan 27 Nisan’a kadar sürer; o yüzden RTR’larından daha fazla verim almak isteyen herkes bu iki Gezegensel saati hedefleyebilir, zaten her gün bu saatlerden birkaç tane var. Bu zorunlu değildir, ama ritüeli güçlendirir. 

Herkes 19-27 Nisan arası Mars ve Güneş saatlerinde odaklanarak RTR yapıp sayıları da yüksek tutarsa, bu muazzam bir başarı olacaktır. Gezegensel saatleri takip etmek içinse; Gezegensel saatler yerden yere değişeceği için isterseniz bilgisayarınıza ChronosXP programını indirip kurabilirsiniz, isterseniz telefonunuza benzer özellikte uygulama indirip kurabilirsiniz. Bazı kullanıcılarımızın mutlu olduğu bir uygulamayı buraya bırakıyoruz. İçinde bazı İslami unsurlar olsa da programı fazla irdelemezseniz hiç rastlamıyorsunuz. İsterseniz de bulunduğunuz il için gezegensel saatlere bakmak üzere bu siteyi kullanabilirsiniz.

Not: Son önerdiğimiz çözüm sadece illere dayanarak gezegensel saatleri bildirir, o yüzden birkaç dakikalık oynamalar mümkündür. Eğer mümkünse diğer 2 alternatiften (bilgisayar programı veya telefona indirilen uygulamalar) birini kullanıp evinizin koordinatına kadar ayarlamak ömrünüzden birkaç dakika götürebilir ama ev değiştirme halleri dışında sonsuza dek mükemmel netlikte gezegensel saat belirlemenize yarayacaktır.

2. Not: Verdiğimiz site bazlı çözümü kullananlar gece saatlerine bakarken dikkat etmeli, gece saat 12’den sonra bir gün sonrasını gösteriyor. Bunun çözümü olarak takvim gününü bir gün öncesi olarak yazabilirsiniz. Gezegensel günden emin olduğunuz sürece kafanız karışmaz. 

Kısaca, bu tarihlerde düşmana karşı gücümüz ve haklı hışmımız ile baskın çıkacağız ve RTR’ımız da tüm enerji yükseltme girişimlerini çürütecektir. Bu, ‘Paskalya’ya ve diğer şeylere de zincir gibi uzayacaktır. 

Aşağıda Nihai RTR, Koruma Aurası ve Lanetleri Geri Çevirme/Kaldırma çalışmalarına bağlantıları bulabilirsiniz:

Nihai RTR:
https://yadi.sk/i/DvYzRdaD3ZQr9G
Joy of Satan forumlarındaki Soaring Eagle 666 kardeşimizin tasarladığı, “boyanabilir” RTR sayfası:
https://spirituelsatanizm.org/wp-content/uploads/2019/05/Nihai-RTR-%C4%B0brani-Alfabesini-Yok-Etme.html
Sadece mouse’unuz veya akıllı telefonunuz ile RTR yapmanızı kolaylaştıran bir sayfa!
Sayfa cihazınıza kaydedilmiyor, kapatılınca cache’den siliniyor. Yani işiniz bitince sayfayı kapatmanız yeterlidir, kağıdı yakmış veya dosyayı silmiş olmakla aynı etkiye sahiptir.

Koruma Aurası:
https://spirituelsatanizm.org/guc-meditasyonlari/#Koruma_Aurasi

Lanetleri Geri Çevirme/Kaldırma:

Birinci kısım, Gelişmiş Aura Temizleme ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/lanetleri-geri-cevirme-birinci-kisim/

İkinci Kısım, Gelişmiş Koruma Aurası ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/lanetleri-geri-cevirme-ikinci-kisim/

ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN! 

“Gelecek Günlerdeki Yahudilerin Fısıhı İçin RTR Planı!” hakkında 6 yorum var

 1. Şimdi diğer rtr leri yapıcakmıyız iletişimi restore etmek falan yoksa sadece bunu mu yapıcaz.

  1. Esenlikler,

   Yeterince net belirtmemişsek tekrar söyleyeyim. Diğer RTR’ların varlığını unutsanız bile olur. Onlar görevlerini yaptı ve aksi yönde bir bildiri gelmediği sürece onlara asla dokunmuyoruz. O RTR’ları da sitemize koyacağız, ama bunun sebebi onların yapılacak olması değil, sadece ilgi duyanların geçmişte neler yaptığımızı inceleyebilmesi içindir. Ancak şu an Satanik hizmet konusunda onlar değil, Nihai RTR uygun ve önemlidir.

   İyi akşamlar.

 2. Zecharia Sitchin kimdir? JOS’un neredeyse çoğu yazısı onun kitaplarından alıntılanmış, kendisi yahudi diye biliyorum, ve bir yahudinin bilgileri ne kadar doğrudur?

  1. Esenlikler,
   Elbette Sitchin bir yahudidir, ancak “Joy of Satan’ın çoğu Sitchin’i alıntılıyor” gerçekten şişirilmiş bir iddia olur. “Göklerdeki Savaş”a gönderme yapılıyor, bu savaştan, Tanrılarımızdan bahsediliyor diye bunun tek kaynağı Sitchin değil ki. Sonuçta Sitchin sadece, Sümer Tabletlerini çevirirken araya kendi tümörlü fikirlerini de serpiştiren bir yahudiden başka bir şey değildir. Ama bu Tabletlerin varlığını, içeriğini değiştirmiyor, bu bilgilerin anlayan herhangi biri tarafından çevrilebileceğini ve araştıranın başkaları tarafından yapılan tercümeler bulabileceğini de. Aslında eski yazılarımızda bu duruma atıfta bulunuyorduk.

   Her halükarda demem o ki, öncülerimiz olan Sümerlerin bize bıraktıkları Tabletler elbette bir yahudinin tekelinde değildir ve dolayısıyla bu yazıtlardan bahsetmemiz bizi yahudi alıntıcısı yapmaz.

   İyi günler.

 3. Ağustos un 11 inde müslümanların ve yahudilerin hayvan katletme gunu basliyor. Kan kurbanlarını ters çevirme RTR sini yapıcak mıyız, yoksa sadece nihai RTR ye devam mı

  1. Esenlikler,

   Diğer tüm RTR’lar artık deyimi yerindeyse rafa kaldırıldı. Nihai RTR, diğer tüm RTR’ları da kapsayıcı bir etki göstermekte. Artık teker teker ayrı konulara odaklanmamıza gerek yok, direkt düşmanın tüm ruhani sistemini çökertecek ritüeller yapıyoruz. Aksi yönde talimat gelmedikçe bu eski RTR’lara dokunmuyoruz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir