Kara Büyü Hakkında

Bu yazı, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir. “Ben” ifadesi kullanılan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’e aittir.

 

İnsanlar, başka insanlara karşı bazı davranışlarda bulunabiliyorlar, çünkü bunun yanlarına kâr kalacağını biliyorlar. Bu vakaların çoğunun nedeni ise, insanlığın genel olarak oldukça düşük bir ruhani seviyede bulunmasından kaynaklanıyor ve Hristiyanlığın, bilgiyi zorla kaldırıp yok etmesi de bunda başka bir etmen. Nadiren gerçek bir adaletten bahsedebiliyoruz ve çoğu insan da tüm bu adaletsizliklere ve istismara katlanılması gerektiği yönünde telkin ediliyorlar. Bu aynı şekilde, içindeki kölelerin adaletsizliğe göz yumması gereken küresel bir köle devleti kurma ereğiyle de uyuşuyor. Eğer herkes ruhaniyette gelişmiş olsaydı, diğerleriyle nasıl iletişim kurmamız gerektiğine yönelik daha fazla anlayış ve düşünceliliğe sahip olurduk.

Bazı doğal yasalar vardır. Bunlardan birisi de, kendisine ciddi zararlar vermek isteyen ötekilere karşı koyamayan, kendini savunamayan türlerin veya bu husus için kişilerin, ya saldıran tarafından köleleştirileceği, ya da silineceğidir. Çoğu bitki ve hayvan türleri, kendilerini savunabilmekten aciz oldukları için yok oldular. Vücudumuz, durmaksınız bakteri, virüs veya mikroplara karşı sürekli bir savaş hâlinde. Eğer hücrelerimiz bunu durdurup işgâlcileri öldürmeseydi, çabucak hasta olup bu sefer ölen biz olacaktık. Bu hayatın bir gerçeği ve doğanın yasası.

Davranış ve eylemlerinizdeki etik, medeniyetin devam etmesi için bir gerekliliktir ve bireysel olarak kendine hakim olabilmek de oldukça önemlidir. Bazenleri, karşınızdaki kişi kötü bir gün geçirmiş olabilir ve sıkça kötü söz söyleyip, aslında bunu istemeden kötü şeyler yapmış olabilir. Ancak, eğer birisi size gerçekten zarar vermeye çalışıyorsa veya adil olmayan şeyler yapıyorsa, buna tepki vermek zorundasınız. Satanistler, kurban değillerdir.

Kara Büyü çalışmaları, zihinsel bir güç ve yetenek gerektirir. Vikanlar ve diğer yaşam karşıtı Hristiyan öğretilerinden etkilenenler, bu yetenekten mahrumdurlar ve oldukça dezavantajlı konumdadırlar.

Zihnen ve ruhen daha da güçlendiğimizde, daima daha güçlü kalırız. Düzenli güç meditasyonları, çakra egzersizleri, ve imgeleme, olmazsa olmaz temellerdir. Kişinin her zaman intikam için ritüele başvurması gerekmez. Daha güçlü ve odaklı bir zihinle birlikte, yoğun bir şekilde başkaları üzerine düşündüğümüzde veya enerjilerimizi yönlendirdiğimizde, onlar da bunun etkisini hissedeceklerdir. Ailenize ve sevgi duyduğunuz diğer kişilere daha düşünceli yaklaşmanız gerektiğini unutmayın. Hepimiz başkalarını arada bir kırabiliriz, ancak daha güçlü bir zihin ve auraya sahip olduğumuzda, bunu hatırlamalı ve kontrol sahibi olmalıyız. Niyetimiz bu olmasa bile, eğer düşüncelerimize veya öfkemize hakim olamıyorsak, bu başkalarının başına kazalar ve aksilikler gelmesine yol açabilir.

Bilerek saldırgan davrananlar içinse, onlar üzerine odaklanmak ve öfkenizi, güçlü ve iyi eğitilmiş bir zihnin de yardımıyla üzerilerine salmak, çoğu zaman işinizi görecektir. Bir ritüel olmaksızın kendi başıma gerçekleştirdiğim işlemler oldu.

“Kara Büyü Hakkında” hakkında 1 yorum var

  1. Merhaba sayfayı yakından takip ediyorum çok fazla vaktim olmuyor çalıştığım için ancak fikirleriniz ve sayfanız oldukça açık bu sayfayı kurduğunuz için teşekkürler 🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir