İnsanlığın Sonunu Mu Görüyoruz? [Spoiler: …HAYIR]

Kaynak: Joy of Satan forumları, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın vaazı. “Ben” dili kullanılan ifadeler Yüksek Rahip Cobra’nın ağzındandır.

Forumlardaki nino isimli üye:

Benim durduğum yerden öyle görünüyor ki, “ölüm bölgesi”ndeyiz (bkz. Sun Tzu’nun Savaş Sanatı. Kısaca kaçacak hiçbir yer yoksa ve tek seçeneğiniz savaşıp hayatta kalma şansı kazanmak veya kesin olarak ölmekse, ölümüne savaşmak tek mantıklı seçenek). İnsanlık her şeyini kaybetti. Bill Gates mikroçip aşılarından bahsediyor (yoksa “işler normale dönmeyecek”miş), her yere 5G kuruluyor (vücudunuzun oksijen emmesine izin vermeyen, iyonize edici radyasyon), dijital para birimleri büyük ihtimalle sıcak paranın yerine geçecek, yüz tanıma sistemli termal kameralar ve Google ve Facebook’un da desteğiyle hükümetlerin kişisel verilere erişimi ve vatandaşları takip edebilmesi… Ekonomi kasıtlı olarak çökertildi, küçük işletmeler haritadan siliniyor. Artık korkmuyorum. Kaybedeceğimiz bir şey yok.

Bu konuda kısa bir şeyler yazmak istedim. Bu gözlemlemeler doğru. Burada oynanan oyun çok ağır, ve düşmanın şu an yaptığı şeyler gerçekten işleri fazla ileri götürmekten başka bir şey değil. Ve bu, tam da olacağını bildiğimiz şey. Herkes hazırdı, biliyorduk, bize haber verilmişti, şimdi de bu felaketler burada ve düşman tarafından bize empoze ediliyor.

Buradaki herkes düşmanın ne olduğunu biliyordu ve şimdi, kalan herkes de görebiliyor. Şimdi birkaç kafadan çatlak kimse, ve genel olarak “Canavarın Sayısı” veya başka İncilvari Yahudi saçmalığı hakkında zırvalayıp bariz şeyleri gözünden kaçıran Hristiyanlar ve benzeri ahmaklar hariç, insanlar tüm insanlığın üzerine bu psikopatik sübliminal pislikleri yığanların Yahudiler olduğunu, olayın bundan ibaret olduğunu görmeye başladı. Bu olaylar sadece öngörüsel programlamadan ibaret, ve hiçbir “Tanrı”nın işi veya “kelamı” falan değil.

Birçok özgürlük şimdiden camdan dışarı atıldı, hükümetler birkaç haftalık bir zaman dilimi içinde baskıcı bir hale girdi, ve bu durumun nereye gittiğini herkes görebiliyor. Bu hükümetler, sürekli bunların %1’ini bile asla yapmamış ve yapma planı veya düşüncesi bile olmamış Hitler hakkında mızmızlanıp duran “hükümetlerle” aynı hükümetler. Ama burada Yahudilerden bahsediyoruz, şaşılacak bir şey yok. Düşmanlarının onları “yerlerinden etmelerinden” şikayet edip ağlarlar ama kendileri başa geldiğinde akıllarında öyle şeyler vardır ki, insanlara şu an her şehir başına 350 tane Hitler olsa da bizi NWO’nun planladığı şeylerden kurtarsa diye dua ettirir, ki Hitler’in yapmaya çalıştığı da zaten buydu.

Şimdi bazı yerlerde, hükümetin insanları mikroçiplemesi ihtimali bile konuşuluyor. Başka yerlerde zorla aşılanma gibi şeyler de mümkün, ve bütün bunların nereye gittiğine ve bunların arkasında ne komploların olduğuna dair fikirler ve teoriler, her zamankinden hızlı bir şekilde dünyada yayılıyor.

Hristiyanlar ve diğerleri bu olayları çokça korkuyla izliyor, ve her zaman yaptıkları gibi “kehanet”lerine tutunuyorlar, ki bu sözde kehanetler de çoğunlukla, insanların zaten kendi kendilerine bu olayları meydana getirmesini isteyen düşman tarafından kurulan öngörüsel programlamadan başka bir şey değil. [Bu olaylara/düşman programlarına gönderilen] aşırı miktarlarda enerjiden ötürü, bu tarz olayların da gerçekten meydana gelme eğilimi vardır. Eğer ki tutunabilirlerse tamamen meydana gelebilirler. Yoksa bu düzmeceleri planlayanlar ve yaratanlar için korkunç sonuçlarla dağılıp yok olurlar. Elbette burada herkes nasıl bir sonucun istendiğini görebilir.

Ben bizim tarafımızın perspektifi farklı diyorum, çünkü bilgi ve aydınlanma daha fazla anlayış verir. Birincisi bu kadar küresel teşhir, artık en sonunda küresel çapta değişimler yaşayabilmemiz için mükemmel bir durum. İnsanlara yıllardır hakkında bilgi verdiğimiz tüm olaylar, artık küresel çapta ve ana akımda yer alıyor. Bu iyi bir haber.

Ve işin sonu bu bile değil. Kötü haber, düşmanın zaten önceden planlanmış saldırısının insanlığa maliyeti olduğu, ama bu günün sonunda sadece orta düzey bir problem. Olayın sert yüzü düşmanın tepesine düşecek.

Herkes kendisine bu virüsün tehlike seviyesindeki bir şey için küresel tecritler ve sokağa çıkma yasakları uygulanıyor, küresel ekonomi çökertiliyor, milyonlarca kişi işsiz bırakılıyor ve genel olarak insanları hastane yataklarına zorla yatırıp üzerlerinde “tamamen kanuni” bir şekilde kuşkulu veya “deneysel” “aşılar” deneniyorsa, artık “çılgın komplo teorisyenlerinin” kim, normal insanların kim olduğunu soruyor. Şu anda kalan tek çılgın komplo teorisyenleri, bütün her şeyin tam da “ana akım”ın iddia ettiği gibi gittiğini ve virüs krizinin, bu krizle nasıl başa çıkıldığının arkasında en ufak bir komplo bile olmadığını düşünen insanlar.

Bill Gates’in Trevor Noah ile son röportajını izleyince her şey çok bariz, bu gelecekte olacak şeyler için yığınları stres testine tabi tutmaktan başka bir şey değil, ve bütün bunlar en nihayetinde biz de Gri’ler gibi olalım diye dolu dolu palavra ve kandırmacayla bize dayatacakları şeyler içeriyor. Bunların arasında zorunlu mikroçiplemeden, “kolaylık” amacıyla satılan 5G’yi keyfi ve sürekli olarak gözetleme, zorunlu “aşı”lamalar, bağımsız otomobillerin tamamen tedavülden kaldırılması [çünkü her yıl bazı insanlar trafik kazası geçiriyor ve bunu göze alamayız goy, hepinizin Tesla’sı olmalı ki 5G ağı yaramaz bir çocuk olduğunuzu öğrenirse arabanızı bir tepeden aşağı sürebilsin] ve dünyayı yavaş yavaş Çin misali küresel bir Komünist dünyasına çevirmek için Yahudi tabiatlı envai çeşit numaralar ve denemeler olacak.

Bu durumu normal prosedür haline getirmek istiyorlar. Anormal olan yeni normal olmalı. Orwell’in “Kölelik Özgürlüktür”ü buraya cuk oturuyor. “Belki” de gelecekte, “akıllı evlerimiz” ve “Alexa”, tüm kapıları kilitleyerek kendi kendine de tecrit ve dışarı çıkma yasakları uygulayabilir. “Sağlığımız için”. Bu olası gelecekte herhangi bir şey doğru mu diye teyit edemeyeceğiz, çünkü yine “belki” yapay zeka kendi kendine insanlığı sansürlemeyip “bizi kendi aptallığımızdan kurtarmak için” uygun yollar bulmuş olabilir. “Aptallık” derken de bilirsiniz ya, hiçbir şekilde bu dünyanın yerlisi olmayan, öteki ve bariz bir şekilde UZAYLI bir grup ruhun ve kişinin kasıtlı ve aleni komplolarını keşfetmek gibi şeylerden bahsediyoruz. Çünkü insanlar bu durumdan kurtulmak isteyecek. En azından “akıl hastası”, “toplum için tehlikeli” ve “komplo teoricisi” kişiler.

Ne zaman yeni değişiklikler yürürlüğe koymak isterlerse, “belki” yine başka “Koronavirüs” tipi olay olacak, ki bu sefer gerçekten var olan bir virüse dayanmasına rağmen gelecekte gerçek olmasına bile gerek olmayabilir, sadece aptallaştırılmış ve üzerinde milyonlarca simülasyon kurulmuş bir insanlığın üzerinde oynatılan başka bir simülasyon bile olabilir. Kim bilir? Belki olur, belki olmaz. Ama kesin olan şey, “””dostumuz””” Billy’nin röportajlarında bu “fırsatı” ve dünya çapında getirdiği “dönüşümleri” konuştukça salyaları akıyordu.

Bu krizlerde kişinin bulması gereken şey, bunlardan en çok kârı kimin sağladığı. Bunu görerek kişi, bu şeylerin arkasında kimin ve hangi sebeple olduğunu anlayabilir. Bill, önceden planlanmış röportajında bile insanların çiplenip bir çiftlikteki domuzlar gibi kolayca ayırt edilebilmemiz fikrini ne kadar sevdiğini gösteriyordu.

Bazı insanlar da David Icke’ı alıntıladı, ve evet, son röportajında çoğunlukla haklıydı ve bu olayın kolektif olarak nereye gittiği konusunda sadece gerçekleri söyledi. London Real’daki röportajı boş yere ortadan kaybolmadı, büyük ihtimalle bunların bir “düzmece” olduğunu veya durumun tam olarak göründüğü gibi olmadığını söylediği için kaldırıldı.

Jewtube’daki yorumlara bile bakın, bot’lar aracılığıyla sürekli daha fazla ve daha fazla yalanlar yığıldığına bakın -örneğin sahte “like” bar’ları-, ve göreceksiniz. Şu anda herkes, küresel çapta NWO’nun farkına vardı. Artık “kafadan çatlak”lar ve “komplo teorisyenleri” yok. Artık herkesin ağzındaki şeyler bunlar. Düşmana istediğinizi deyin; Yahudiler, “teknokrasi”, “kertenkeleler”, “reptilian”lar, psikopatlar, rantçılar, “küreselciler”, her neyse; nihai sonuç her halükarda aynıdır. İnsanlar uyanıyor.

Ve burada işlerin gerçekten çok ciddiye bindiği, ve bunun aynı anda hem çok iyi, hem de çok kötü olduğu noktadayız. Düşmanın bu ölçüde ifşa edilmesiyle birlikte, düşman kesinlikle çok güçlü bir şekilde tepki verecek ve zaten bildiğimiz ve paylaşmakta olduğumuz pislikleri zorla daha da şiddetli şekilde meydana getirmeye çalışacaktır. Ama burada daha eşi benzeri görülmemiş şekilde kitlesel şiddet, isyan ve yıkım sonucu -ki bu sadece ektiklerini biçmeleri olur- her şeylerini kaybedebilirler. Hiçbir yapay zeka simülasyonu bunu öngöremez.

Aynı zamanda, bu ifşaların internet tamamen çökmeden olması da başlı başına bir mucizedir. Bundan sonra, JWO’nun yaptığı her şey küresel olarak ifşa edilecek ve insanlar ne yaptıklarını anında görecek.

Kısaca, düşman kendi kendini mahvediyor. Zaten meydana gelmiş şeyler dışında yapabilecekleri hiçbir şey yoktu. Bir sonraki tek adım orduyu devreye sokup durumu kontrol altına almaya çalışmak, aynı zamanda da tüm platformlarında zaten yaptıkları gibi yapay botlarını kullanarak interneti sansürlemeye çalışmak olur. Bunun dışında, tüm dünya çapında çok ciddi nüfuz kaybettiler.

Şu an hiçbir şey, son bilgi parçalarını yaymak ve RTR’ları yapmak kadar önemli değildir. Bir gün bile atlamayın. Bariz şekilde düşman uçurumun kenarında sallanıyor, ve şu an gerekeni yapmak için aynı anda hem en iyi, hem de en kötü zamandır. Dünyada aptalca şeyler yapacak aptal insan eksiği yok. Şu an bu gezegen için durum kırmızı alarmda denebilir.

Son olarak, Tanrılar da olaylara müdahale edeceklerini bildirdiler. İşin bu kısmı hakkında endişelenmeyin, zira bu Kendi uygun gördükleri şekillerde olacak. Biz sadece kendi üzerimize düşeni yapmalıyız. Düşmanın ne kadar ilerlediğinin hiçbir önemi yok, çünkü sonuçta yeterince ilerlerlerse her şey kül olacak. Ama anlamalıyız ki, bu dünyada yaşayan insanlık için her şey çok önemli, ve bu işin şakası yok.

Tanrılara veya başka herhangi birine tehdit olamazlar, ve üstelerinden gelinecek. Aynı zamanda, farkındalığı yükseltmek için yapmamız gerekeni yapmalıyız ve durumun insanlık için olabilecek en iyi şekilde sonuçlanması için de üzerimize düşeni yapmalıyız.

Her şey sona erecek, nihai bir sona. Ancak bu insanlığın sonu olmayacak, sadece uzun zamandır evrensel bir veba olan şeylerin sonu olacak. Ve bu kesindir.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

Gündem etiketi altında yazıldı.

“İnsanlığın Sonunu Mu Görüyoruz? [Spoiler: …HAYIR]” hakkında 101 yorum var

  1. Esenlikler,

   Hayır. Tekrar göndermeyi deneyin.

   Edit: Spam klasörünü kontrol ettim, nedense oraya düşmüş. Birçok mail oraya düşmüş. Harika. Teşekkürler (((Google))). Yavaş yavaş cevap vereceğim zamanla.

   İyi günler.

 1. Bu uzaylılarla ilgili içimi bazen ciddi derecede korku kaplıyor bu konu hakkında yardımlarınızı beklerim teşekkürler

  1. Esenlikler,

   Kaplamasın.

   İyi akşamlar.

   .
   .
   .
   Cidden böyle bırakmak yetmeli aslında. Nelerinden korkuyorsunuz ki? Güçleri mutlak olsa çoktan dünyayı istedikleri şekle sokmuşlardı. Ama değil, ve biz ve Tanrılarımız onlara karşı soylu bir mücadele veriyor. Üstüne üstlük, gerçekten ivme bizim tarafımızda. Ki adanmış Satanist’lerin öyle “UFO kaçırması” gibi dertleri de yoktur. Ruhani saldırılarıysa ruhani olarak kendini boşlamayan herkes def edebilir. O yüzden cidden korkmanız için bir sebep yok. Düşmana bu kadar odaklanmayın, düşman da size odaklanır. Takmanıza değecek şeyler değil bunlar. İşinizi yaptığınız sürece size kolay kolay sataşamazlar.

   İyi geceler.

   1. İlk satanizmi keşfettiğim zamanlar vardı içimde böyle bir korku insiye olduktan sonra korkacak birşey kalmadığını anladım ara sıra aklıma geliyordu en fazla ışığı açıyordum umursamıyordum ama dünden önceki gece tarif edilemez bir korku kapladığı için içimi böyle bir soru sorma gereksinimi duydum o gün gözümü kapatmaya bile korkuyordum o anki ruh haliyle aşırı tedirgin bir durumdaydım 10 üzerinden derecelendirirsen 8 diyebilirim

    1. Esenlikler,

     Böyle durumlarda ruhani silahlarımıza daha da sarılıp düşmanın kafasına lanetler göndermemiz gerekiyor. Ki inanın, yapmanızı istemedikleri ve onlara tehdit olduğunuz için iyice korkutmuşlar zaten. Oyunlardan bilirsiniz, hazineye veya bölüm sonuna yaklaştıkça düşmanlar artar ve zorlaşır. Demek ki o gittiğiniz yönde doğru bir şeyler var!

     İyi günler.

 2. Dün attığım yoruma cevap vermediniz, tekrar yazayım ben. Düşmemiştir belki de.

  Esenlikler.
  Bizler ırkımız için, dünyamız için, evrenimiz için bu kadar çaba sarf ediyoruz. Örnek verecek olursam, güneş şu an aşırı derecede büyüdü ve dünyamız yok oldu. Yok olduktan sonra yaptıklarımızın ne anlamı kalıyor? Ya da dünyamız Tanrılar gelmeden önce yok olursa? Bu arada, tek güneş değil herhangi bir şekilde yok olmakta kast ediyorum. Dünyamız yok olduktan sonra ne anlamı kalıyor RTR’ların?

  1. Esenlikler,

   “Acaba”larla yaşayarak bir yere varamayız, ve lafla peynir gemisi yürümez. Şu anda güneşin bu şekilde büyüyüp bizi yutması astronomik derecede düşük bir ihtimal, hatta yok denecek kadar az. Dİğer saydığınız şeyler için de aynıları geçerli. Ki insanlık yalnız değil, bu tarz olayları önceden görüp engellemek veya önlem almak mümkün. Olmasaydı bile “ya ölürsek” diye yaşamak mümkün değil. Her an kalp krizi geçirebiliriz, geçirmeyelim diye şimdiden kendimizi mi öldürelim? Yaşam bu değil. Yaşamda içsel bir anlam yok zaten, ve olmadığı için kendimiz istediğimiz anlamı veriyoruz. Ve bildiğiniz gibi, Şeytan Babamız “Hayatın anlamı kendini ve evreni iyileştirmektir” der. Bu bizim doğal içgüdümüz. Doğal içgüdümüzü gerçekleştirmek için sebebe ihtiyaç yoktur.

   Ve yorumlara veya maillere cevap vermem bir-birkaç gün sürebiliyor. Genelde düşer ama.

   İyi geceler.

   1. Tanrı olunca da yine insan gibi olmayacak mıyız? Tanrı olduğumuzda ne kadar büyük bir değişim olabilir ki, örnek verebilir misiniz?
    İnsanlar boşuna ateist olmuyor, yaşamın kendisinin bir anlamı yok diye bir bahaneleri var. Tabii ben böyle değilim. Tanrılar sıkılır, Tanrılar birileriyle tartışır, savaşır, bir yerleri güzelleştirir. Yani Demonlar un özelliklerinde de kurnazlık, öldürme gibi güçleri olanları var. Neredeyse dünyadaki bütün içgüdüsel olaylar örgüsüne benzer. Esenlikler.

    1. Esenlikler,

     Elbette halâ etten, kemikten ve ruhtan bir canlı olacağız. Ama tüm “posa”mız süblimleşmiş, arındırılıp en yüksek haline varmış olacak. Buna hem fiziksel olarak (ölümlülükten ölümsüzlüğe) bakabilirsiniz, hem zihinsel (her tür zihinsel takıntı, kompleks, saplantı, yara, travma), hem de ruhsal (zayıflık, ruhani olarak tamamen açık ve aydınlanmış olmamadan gelen vizyon yoksunluğu, algı kapalılığı, anlayışsızlık, kısaca “körlük”) olarak bakabilirsiniz. Kısaca insan gibi, ama mükemmel.

     Tanrılar üzülebilir, kızabilir ama depresyona giren bir Tanrı olamaz, veya öfkesi sebepsiz, “aptalca” olan bir Tanrı olamaz. Hem fiziksel, hem ruhsal, hem de psikolojik olarak kusursuz bir varlıktan bahsediyoruz. Dolayısıyla Tanrıların “birbirleriyle savaşması” gibi şeyler mümkün değil. Mitolojik hikayelerdeki bu tarz “Tanrı savaşları” ve benzer şeyler, sadece ruhani alegorilerdir. Tanrılarımız da savaşır elbet, ancak Kendilerine (ve dolayısıyla tüm varlığa) düşman olan varlıklarla. Yani düşman uzaylılar gibi varlıklarla. Ve güzelleştirecek tüm evren varken cidden sıkılmak veya birbirimizin işine çomak sokmak mantıklı gelmiyor, ki değil de zaten. Ben bunun sıradan bir insan olarak farkına varabiliyorsam, Tanrılar haydi haydi varıyor.

     İyi akşamlar.

 3. Her şey sona erecek, nihai bir sona. Ancak bu insanlığın sonu olmayacak, sadece uzun zamandır evrensel bir veba olan şeylerin sonu olacak. Ve bu kesindir.

  Kaç yıl sonra olacak bu?

  1. Esenlikler,

   Tam olarak 13.666 yıl sonra.

   Bu tarz sorularda çok ciddi bir hata var. Gelecek taşa kazınmış değil, ve değişime tabidir. Bugün herkes RTR yapmayı bıraksa birkaç ay içinde global Komünist distopyası gelir ve savaşı kaybederiz. Bir ulus dolusu insan birkaç RTR yapsa iki haftaya Dördüncü Reich kurulur. Kısaca her şey olayların nereye gideceğine, enerjinin ne yöne akacağına göre değişir. Şu anda trendler bizim yanımızda ve bu şekilde devam ederek zaferi elde edeceğiz, ama bunun belirli bir tarihi, zamanı, deadline’ı yok. Parlak günlerin daha erken gelmesini istiyorsak daha sıkı çalışmalıyız, bu kadar basit. Her halükarda, savaşın tamamen bitmesi için birkaç onyıl süre var denebilir en azından. Yine de ömürlerimizde göreceğimize eminim.

   İyi geceler.

   1. Ben 2 gün önce satanist oldum. Ve bu yazdıklarınızı anlamaya çalışıyorum;( hitler , uzaylılar vs. Hepisini birden okuyuna kafam karışıyor istemsizce. Şunu anladım hitler satanistti ve uzaylı olan yahudilere karşı savaştı ama kaybetti. Sizin makalenizde bahsettiğiniz ( ismi aklımda değil) şeytanın kaybettiği tek savaş hitlerin savaşımındı? Yeniyim cahilligime verin. Ve yaşım 21. Ne savaşı ne cephesi? Bana olup biten herşeyi tek tek anlatırmısınız lütfen? Yeniyim ben daha neyin noldigunu anlamaya çalışıyorum. Ben daha bugün yeni meditasyona başladım. Savaş için şeytanim için napmam lazım söyler misin?

    1. Esenlikler,

     Aramıza hoş geldiniz, umarım her adımınızla daha da ileriye, yukarıya ve aydın olmaya gidersiniz.

     Ama açıkçası, aramıza katılmadan önce bu konular hakkında az veya çok bilgili olmanız daha uygun olurdu.

     Her halükarda evet, dedikleriniz doğru. Tarih boyunca birçok medeniyet Tanrıların tarafında, Onların flaması altında bizi küresel olarak köleleştirmek isteyen kuvvetlere karşı savaşmıştır; Hitler ve 3. Reich bunun en yakın örnekleridir. Tıpkı tüm Antik Pagan Medeniyetleri ve bunların liderleri gibi, Hitler de bir Satanist’ti ve sonunda Satanizm’in nihai amacı olan Magnum Opus’u tamamlayıp, Tanrılarımızın seviyesine yükselmiştir. Zaten Şeytan’ın bizi yaratmaktaki amacı da, tıpkı Onun gibi bizim de birer Tanrı olmamız. Her halükarda, 3. Reich’da antik spiritüel öğretilerin ve bilgeliğin izlerini çok rahatlıkla görebiliyoruz, tıpkı tarihteki eski medeniyetlerde olduğu gibi. Ama savaştan kastımız, bundan çok çok önce olan “Göklerdeki Savaş”tır. “Milattan” çok önce olan, Altın Çağ’ı bitiren savaş. Antik yazıtlar, bu savaştan önce Tanrıların aramızda yaşadıklarını, bizi eğittiklerini ve medeniyetimizin Onların medeniyetine çok yakındı. Ondan sonra düşman uzaylıların istilasına uğradık, ilk çatışmayı kaybettik -ve bu sebepten ötürü Tanrılarımız dünyadan uzaklaşmak zorunda kaldı, ama geri döneceklerini bildirdiler- ve yavaş yavaş insan medeniyeti her açıdan düşürüldü. Ve evet, biz nasıl Tanrıların ürünüysek Yahudiler de düşman uzaylıların ürünü. Onlara “uzaylı” dememiz buradan kaynaklanıyor, dünyamızın yerlisi değiller ve “uzaklardan”, sadece bizi fethetmek amacıyla geldiler. Bu gidişle de gidecekler!

     Çok kısa özet, bu. Kısaca binlerce yıldır süren bir savaşın içindeyiz, ve gelişmiş medeniyetlerde savaşlar topla tüfekle değil, ruhani güçle kazanılır. O yüzden her Satanist’in üzerine düşeni yapması ve Ters Tevrat Ayinlerini uygulaması gerekir. Şu an uyguladığımız tek bir RTR var, Ters Tevrat Ayinleriyle ilgili bilgilendirmeleri okuduktan sonra kolayca başlayabilir ve Şeytan’ın Dünyasını meydana getirmek için savaşan onurlu, şanlı askerlerden biri olabilirsiniz. Başka sorunuz olursa yazmaktan çekinmeyin.

     İyi geceler.

     1. Cevap verdiğiniz için size çok tesdekur ediyorum. Ters tevrat ayinlerine hemen başlamam bir sakınca yaratırmı peki ? Yani olumsuz bir etki bırakmaz üstümde değil mi ? Çünkü ben daha 40 günlük meditasyonumun 4. Günündeyim ve kendimi buna hazır hissetmiyorum. Şeytanımın izni ile 40 günlük meditayaondan sonra başlamayı düşünüyorum.

     2. Esenlikler,

      Rahat olun, grubumuzda olup adanmışlığı bile bulunmayan kişilerin ara sıra RTR’larımızı merak edip yaptıkları görülmüştür. 40 günlük programı bitirmeyi de bekleyebilirsiniz ama inanın böyle bir şey gerekmiyor; zaten Yüksek Rahip Cobra’nın cevapladığı Sık Sorulan Sorular arasında bu da var. Açıkça yeni kardeşlerimizin de uygulayabileceğini söylüyor. Günde 1 taneyle başlarsınız, hazır hissedince 2’ye çıkarırsınız, gerisi de size kalır. Ruhani olarak açılmanızı da kolaylaştırır bana sorarsanız.

      İyi günler.

 4. Merhaba Hazine Demonları Var Diyorsunuz Fakat Sitede Bağış Butonu Var Bu nE DMek oluylr ? Jos sitesinden bahsediyorm bu arada madem hazine demonu var neden bagis butonu koyar insan yardim alamaz mi demondan ve bazi ekran goruntuleriniz alinmis belirli kisiler tarafindan gardiyan demon bunlari soylemiylr mu size ?

  1. Esenlikler,

   Lütfen elle tutulur, geçerli itirazlarla gelin. Bu dedikleriniz “madem büyü yapabiliyoruz, neden hemen şimdi gözlerimizden alev püskürtemiyoruz?!” demek gibi bir şey oluyor. Yine de zamanında bunu (ve başka şeyleri) bize soran başka bir ziyaretçimize verdiğimiz cevabı buraya link’liyorum, sorduğu 7. sorunun cevabı.

   Son olarak, sıradan it sürülerinin ismini bile sitemizde anıp onore etmek, reklamlarını yapmak yakışık almayacağı için o kısmın üzerinden geçtim. Her halükarda, bir avuç Hr*stiyan fanboy’un ne yaptığı bizi hiç ilgilendirmez; nasıl “Şeytan taşlayan”, daha doğrusu taşladığını sanan, Mekke’ye gidip bir putun etrafında tur atan it sürülerini takmıyorsak, bunlar da tıpatıp aynı kefe, çap ve gömlekten. Önemleri yok.

   İyi günler.

  2. Peacock bey, ucube bir Türkçe imla bilgisi ve üslubla bizi karalamaya çalışanlara çok enerjinizi ayırıyorsunuz. Bence bu sadece zeki insanlar için geçerli olmalı. Bunlar doğuştan untermensch.

   1. Esenlikler,

    Belki dediğiniz gibidir, belki de sadece ahmaklarla vakit geçirip bu ahmakların kafasını pislikle doldurmasına izin vermiş biri. Ama her halükarda bize gelip sormuş. %100 trol tadı almadım, belki samimiyetle soruyordur diye cevaplamam gerekti. Kendisi trol olsa da okuyan diğer herkes görür, her halükarda işimize yarar.

    İyi geceler.

   2. Terbiyesizleşmeyin lütfen ben sadece aklımdaki soruları gidermek için yazdım karalamak için değil.

    1. Esenlikler,

     Üslubunuz iki yöne de çekiyordu, bunu zaten ben de belirttim. Öbür okuyucumuzsa çok hafif konuşmamış, ama öte yandan da şüphelenildiği gibi infiltratör değilseniz alınmanız gereken bir durum yok. Bildiğiniz gibi bizden olsun olmasın, samimi şekilde şüpheci olup sorgulama amacıyla yazan insanlara kapımız açıktır. Buna elbette siz de dahilsiniz.

     İyi sabahlar.

     1. Ben gerçekleri bulmak istiyorum ama hiç kimse bana yol göstermiyor artık hayattan bıkmış bir şekilde yaşıyorum sanki enerjim çekiliyor meditasyon yoga ve rtr yapmak istiyorum ama ağır geliyor yapamıyorum lütfen bana yardım edin çok üşengeçlik var ne yapmam lazım bana yol gösterin lütfen : (

     2. Esenlikler,

      Hiç kimse istisnasız her gün yataktan bütün sorumluluklarını tutkuyla yapacak aşkla, mutlulukla ve şevkle kalkmıyor. Her birimizin daha “düşük” günleri var, ama silkelenip yapmamız gereken şeyleri yapıyoruz. Bu noktada “yol gösterilme”ye ihtiyacınız yok, zaten ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ve şunu da bilin ki, hiç kimse ne sizin, ne de benim yerime meditasyon veya RTR yapacak. Ben bunları yapmazsam ben de batarım, siz yapmazsanız siz de batarsınız. Dolayısıyla bu üşengeçlik ve erteleme durumunuza son verip, hak ettiğiniz standartlarda yaşamak için gayret göstermenizi tavsiye ederim.

      İyi günler.

 5. Ölümsüzlük mümkün mü hiç ölmeden binlerce yıl yaşamak demonlar bunu sağlayabilir mi

  1. Esenlikler,

   Evet. Hayır.

   Satanizm’in özü kişinin kendi kendine yetmesi ve kendi gücüyle bir Tanrı olmasıdır. Tanrılarımız bize bu yolda rehberlik yapmak için var, bizim yerimize bu yolu yürümek için değil.

   İyi günler.

 6. Tanıdığım bütün Müslümanlar kendilerini kıyamet zirvasına inandırmış vaziyette. Son aylarda yaşanan olumsuzlukarı “kıyamet alametleri” olarak yorumluyorlar. Bu da mı düşmanın hesabı mı acaba? Yani Dünyayı bir nevi kendini imha moduna almak gibi ?

  1. Esenlikler,

   Kesinlikle. Zaten bu İbrahimi pisliklerin kitaplarında da “kıyamet”ten bahsedilmesi bu sebepten. İnsanların kolektif olarak “dünyanın sonuna” enerji vermesini, bu felaketleri meydana getirmesini istiyorlar. Sonra da bu felaketler cidden olmaya başlayınca “Aa bakın, kitapta yazıyor, demek ki kitap doğru!” diye bik bik ötüyorlar. “E zaten milletin zihinsel ve ruhani gücünü sömürüp kullanarak bu felaketleri sen meydana getirdin haham, bu ne tas, bu ne hamam?” demiyor kimse, ama olay bu.

   İyi günler.

 7. Merhaba ben bir yahudiyim genlerden yani ama asla kötü bir insan olmadım olmayacağım ve bir satanisttim siz olamaz desenizde öyleyim ve bende bir insanım evet insanları ırkçılığa itmeniz beni çok üzüyor belliki para kazanmak için veya kötü yoldasınız bunu yazmak istedim belkide bir şeyleri görürsünüz diye..

  1. Esenlikler sevgili kertenkele,

   Lütfen infiltrasyon veya trollük denemelerinizi daha yeniyetme, omurgasız veya “ılık” yerlere yapınız. Gn**is gibi yerler olabilir mesela.

   Lanetli geceler.

   1. Ve sizi şikayet edeceğim polisi arayıp insanlara ırkçılık ve düşmanlık yayıyorlar diye sitenizi kapattıracağım..

    1. Esenlikler sıçan,

     Sana yine senin ırkından bir köpeğin sözlerini sunuyorum, bizim mahalledeki uzun abinin yani.

     Ananı da al git!

     Sayılı günler.

     1. Şikayetimi ettim sayfanın inceleneceği ve kapattırılacağı kuran kişilerin gözaltına alınacağı bilgisini verdiler sizede sayılı günler

    2. istediğin yere şikayet et senin kanından pislik aktığı gibi bizim kanımızdan bilgelik ve onur akar burayı kapatırlarsa bile (ki öyle bir şey olmaz) jos dan okuruz orayı kapatırlarsa başka yerden yani gerçekleri susturamazsınız

 8. Sckin.jew bu isa kitabı ayet kitabı cart kitabı curt kitabı sitesinin takipcisidir kesin. Rebellion denen herifte olabilir. Kokusu çıkıyor. Hala discord gibi yerlerde üye toplamaya çalışıyorlar.

  1. Esenlikler,

   İkinci dediğiniz ferdiyetçi sığır tarihe karıştı, bir daha ortaya çıkar mı bilmem ama çıkarsa da yine akla mantığa ters bir şeyle geleceği kesin. Ve İsataparlar kendilerine ısrarla Yahudi gibi (((seçkin))) demeyi severler, bu sıçanın da isminde ve mailinde var. O yüzden haklı olabilirsiniz. Her halükarda o subhuman’lar, bu subhuman’ı da aralarına alır.

   İyi günler.

 9. aslında sckin.jew gibi troller için sitenin ana sayfasına kertenkele giremez gibi ibare eklenebilir .d neyse şaka bi yana yahudilere karşı olanlara ırkçı demenin ben evimde kertenkele istemiyorum diyen birine ırkçı demekle eşit olduğunu belki birgün anlarlar tüm yahudi seviciler

  1. Esenlikler,

   Onlar dediklerinde ciddi değil ki, işleri güçleri bizi trolleyip dikkatimizi dağıtmak. O yüzden biz ne desek de anlamayacak, ya da anlamıyor gibi yapacak bir kitle hep olacak. Çünkü zaten aramıza gelip nifak tohumları ekme amacı olanların birçoğu zaten gerçeği biliyor, sadece umursamıyorlar. Kasıtlı olarak düşman tarafına hizmet edenler de var bu dünyada.

   İyi akşamlar.

 10. ne oldu sckin.jew? hani siteyi şikayet etmiştin. site kapanacaktı, kuran kişiler gözaltına alınacaktı??? ne oldu? bak hala siteye girebiliyoruz, sitenin kurucusu yorumları hala yanıtlıyor. ayrıca Türkiye’de bir sürü terörist, tecavüzcü, katil, kaçakçı varken polis neden Satanizm propagandası yapan ve yahudilerin gerçek yüzünü insanlara gösteren bir sitenin kurucusunu gözaltına alsın?

  asıl talmuda inananlar gözaltına alınmalı. katil, tecavüzcü olmak suçuyla. 3 yaşındaki çocuklarımıza yahudilerin tecavüz edebileceklerini söyleyen, yahudi olmayanların hayvan olduğunu, yahudi olmayanların kendilerine köle olarak yaratıldığını söyleyen, yahudi olmayanlarının malını ve canını almanın suç olmadığını söyleyen bir kitaba inananlar ne sence? kesinlikle katil, suçlu, tecavüzcü, ahlaksız olanlar onlar. sen git hahamları şikayet et polise.

  hoş bu yorumu yapanın yahudi olmadığına eminim. yahudiler çok alçak, korkak ve sinsi bir millettir. hiçbir yahudi ”bak sana şunu yapıcam” demez. asla yapacakları hamleleri önceden söylemezler. yorumu yapan basit bir trol belli.

  şeytan size sabır versin satan’s peacock. bu kadar gerizekalı insanlarla uğraşmak, muhatap olmak zor olmalı.

  1. Esenlikler,

   Bazen zor ama açıkçası sıçanlarla (veya sıçan rolü yapanlarla) uğraşmak kolay. Şuna baksanıza:
   null

   IP’sini bile değiştirmemiş keriz. Güldüm yani.

   İşim zor, ama bazen de eğlenceli!

   İyi akşamlar.

 11. Sizin yüzünüzden oğlum yoldan çıktı sizi şikayet edeceğim ben bir anne olarak çocuğumu bu yoldan geri çeviremiyorum ırkçı ve şeytana tapar oldu bu kadar yeter insanları kandırmanız polisi aradım savcılığa vereceğim sizi

  1. Esenlikler,

   Çocuk tecavüzü ve terörizmin domuz pisliğinden yapılma, kadınlara düşman putuna tapan birisi mi bunu söylüyor? Büyük ihtimalle sıradan bir trolsünüz, ama ciddiyseniz bile hey, bir yere gitmeyin. Belki siz de bir-iki Gerçek öğrenirsiniz. Öğrenemezseniz de sizin kaybınız, ama Gerçeği gören bir daha gözlerini istese de kapatamaz – ve istemez. Böyle bir durumda oğlunuzun gözlerini oyacağınızı söylüyorsanız zaten suçlu, alçak ve ahlaksız bir mahluksunuz, söylemiyorsanız da tebrikler, siz de insansınız ve İslam’dan çıktınız! O halde hadi biraz okuyun da Gerçekleri görün.

   İyi akşamlar.

   1. Öncelikle eğer gerçekten bir discord grubunda planlı psikolojik baskı yapmaya çalışıyorsanız,çalışmayın rica ediyorum kimse sizin mallığınızı çekmek zorunda değil.”Bu kadar yeter insanları kandırmanız” demenizden bile siteyi uzun süredir takip ettiğiniz çok aşikâr ayrıca hiçbir müslüman yahudi sevmeyen insana ırkçı demez.Sonraki yorumlarda fbi personelleri şafak operasyonu yaparsa açıkçası şaşırmam.

    Buluğ çağınızı yaşayamadıysanız dışarda 8,9 yaşında çocuklar uzun eşşek oynuyorlar gidin onlara katılın mutlaka bir eşşeğe ihtiyaçları vardır.

  2. Esenlikler. Savcılığa vermeniz bir şey değiştirmez. Misyonerlik, TCK’da bir suç türü olarak tanımlanmıyor. Aksine, TCK’nın 115. maddesinde, “Bir kimsenin dini, siyasi, sosyal, felsefi düşünce ve kanaatlerini açıklamaya veya değiştirmeye zorlamak ya da bunları açıklamaktan, yaymaktan men etmek; toplu dini ibadet ve ayinleri engellemek 3 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılır” hükmü bulunuyor. Bu nedenle misyonerliği yapan değil, misyonerleri engelleyenlerin cezalandırılması gerekiyor.

 12. iyi akşamlar.

  size mail atmıştım ama ulaşmadı sanırım veyahut spama düşmüş olabilir. kontrol edip cevap verebilirseniz mutlu olurum.

  tekrardan iyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Baktım, mailinizi gördüm. Ama şu an birikmiş çokça mail var, 2 düzineye yakın irili ufaklı mail spam’e düşmüş ve ben bunu birkaç gün önce fark ettim. Sizinkine de geleceğimden emin olabilirsiniz, sadece hemen şimdi değil.

   İyi akşamlar.

 13. Merhaba benim kafam karıştı siz hayvanları sevdiğinizi söylüyorsunuz ama yorumlarda gördüm bir kişiye hakaret olarak sıçan domuz köpek kertenkele diyorsunuz sizcede saçma değil mi ?

  AŞIRI SAÇMA

   1. Ne demek yoo ? O zaman hayvanları seviyoruz diyemezsiniz doğaya değer veriyoruz diyemezsiniz bir insanı kötülemek için ona masum hayvanların lakaplarını takıyorsunuz!!!

    1. Butun hayvanlarin masum oldugu dogru ama bazilarinin dogasi geregi pis oldugu gercegini degistirmiyor. Biz masum yonunu degil bize ters dusen pis yonunu belirterekten sican domuz kopek kertenkele diyoruz. Bunun disinda birisine hamsterim domuzcugum yavru kopegim diye iltifat da edebilirsin. Algi meselesi…

     1. Esenlikler,

      Buna bilerek cevap vermiyordum aslında. Cidden basit bir mantık ve suçlayıcı tonu, konu üzerinde çok düşünmediğini gösteriyor çünkü. Yani birisine duyarsız, düşüncesiz veya anlayışsız olduğu için “sığır” diyen birisi, dünyadaki sığırlardan nefret etmiş mi oluyor? Gerçekten yanlış bir bakış açısı. Aynı mantıkla Yahudiler nefes alıyor, e biz almayalım o zaman? Oldu mu? Olmadı.

      İyi akşamlar.

     2. En güzel cevabı siz vermişsiniz yoo demiyorsunuz hiç olmazsa

 14. Hitler vejetaryenmiş. Vejetaryenlik hakkında ne düşünüyorsunuz, veganlıktan farklı.

  (vegan değilim ve zararlarını biliyorum)

  1. Esenlikler,

   Hitler’in diyeti oldukça gizliydi, bir nevi devlet sırrıydı. Savaştan önce de, sonra da itilaf devletleri Hitler’in diyeti hakkında bilgi arayıp bulamadı, zira Onu zehirlemek istiyorlardı. Ona yakın insanlar Hitler’in bavyera sucukları, yumurtalar ve başka çeşit hayvansal ürünler tükettiğinden bahsediyordu. Hitler’in en önemli aşçısına göre de en sevdiği yemek ördek-miş.

   Tabii burada insan özellikle de savaş zamanında kendini korumak için ne gerekiyorsa onu iddia etmeli. Lahanayı zehirlemek çok kolay değildir, ama et veya sucuk çok daha kolay zehirlenebilir. Bunu haşlanmış patates veya havuçlara yapmak çok da kolay olmaz.

   İyi akşamlar.

 15. Merhaba arap mitolojisindeji el uzza vb tanrılar alt tanrılar cinler başka tanrılar olabilir mi çünkü bunların hepsi pagan demonları olucak değilya ve hala güçlü tanrılar allah örneğin

   1. El-Uzza yanılmıyorsam yüce İştar’dı. Leydi Lat ve Menat önemli tanrıçalar diye biliyorum.

    1. Esenlikler,

     Paraleller her panteon arasında vardır, bazen ayırt etmek biraz zor olabilir ama. Ben de El-Uzza’nın Leydi Aştar olduğu kanısındayım. Ve tabii ki her Pagan Tanrı(ça)sı önemlidir, bizde hangi Tanrı(ça) olarak bilindiğini saptamış olsak da olmasak da.

     İyi günler.

     1. esenlikler adanma ayini yazısına bir soru bırakmıştım galiba yoğunluktan görmediniz kusura bakmayın sadece gerçekten önemli olduğu için belirttim iyi günler

     2. Esenlikler,

      Onaylanacak yorumlar arasında başka bir yorumunuzu görmüyorum, ama dediğiniz konuda attığınız bir mail var ve ona dönüş yaptım. Eksik bir şey varsa yazmaktan çekinmeyin.

      İyi günler.

 16. Merhabalar. Şeytan sadece yahudileri mi kabul etmez? Yahudiler dışındaki tüm milletler Satanist olabilir mi? Örneğin çingeneler. ya da Dünya genelinde sevilmeyen diğer milletler.

  Bir Satanist olarak Yahudilerin ürünlerini kullanmak zorunda kalıyorum ve istemsizce onlara para kazandırıyorum. En büyük teknoloji şirketleri onlara ait. Google, Youtube, Whatsapp falan. google ve whatsapp’ı mecbur kullanıyorum. Bu sorun olur mu? facebook, instagram, youtube zaten yok. Twitter yahudi şirketi midir? Twitter kullanıyorum ve çok faydalı olduğunu da düşünüyorum. sosyal medyadan adalet sağlanıyor bizim ülkemizde maalesef. şiddete uğrayan kadınlar, tecavüze uğrayıp tecavüzcüsü tutuksuz yargılananlar, yardım kampanyaları. üstü kapatılan, televizyonlara yansımayan olayların duyulmasını sağlıyor Twitter.

  Son olarak yahudi olmayan bazı milletlere karşı da ırkçı bir tutumum var. Bu Tanrılarımız için sorun olur mu? yahudiler dışındaki milletlere karşı ırkçı olmak Joy of Satan tarafından nasıl karşılanır? Elbette Yahudilerden nefret ediyoruz. Orası tamam. Ben Çerkezim. Ve Ruslara karşı genetik bir antipatim var. Bu istemsizce olan bir durum. Türklerin Ermenileri, Boşnakların Sırpları sevmemesi gibi. abartmıyorum Rusça bir videoyu 5 dakika izleyemem. kültürlerine, dillerine, düşünce yapılarına, hayat tarzlarına kadar her şeylerine karşı inanılmaz bir nefret var içimde.

  Yahudiler asıl düşman diğer milletler olarak birlik olmalıyız derseniz ben nasıl dedelerimi sürgüne gönderen, öldüren bu zorba milletle birlik olabilir nasıl bu milleti sevebilirim? toplum yapısı hala eskisi gibi. sovyet kafası. homofobik, şiddet yanlısı, zorba, alkolik, vasıfsız, tembel, paragöz, kadına değer vermeyen, duygusuz, mimiksiz insanlar. onları tanıyanlar şu yazdıklarıma kelime kelimesine hak verirler.

  Eğer Şeytan bu ırkçı tutumumu yanlış buluyorsa ya da kabul etmezse kendimi değiştirmeye çalışırım. Yapabileceğimi hiç sanmıyorum ama çalışırım. Şeytanı çok seviyorum ama her insanın kırmızı çizgileri vardır. Merak ediyorum Satan’s Peacock sizin hiç yahudiler dışında tiksindiğiniz, antipati duyduğunuz bir millet yok mu? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Satanizm ve Nasyonal Sosyalizm “””ırkçı””” değildir. Tek “ırkçı”lığımız, pratik ettiğimiz ırksal bilinçtir. Bu da sadece kendi ırkımızı (ve diğer insan ırklarını) sevdiğimizden ötürü kendimizi koruma, mevcudiyetimizin güvenliğini sağlama güdüsüdür. Hayvanlarda da bulunur. Ama elmayı seviyoruz diye portakaldan nefret ediyoruz diye bir şey söz konusu değildir; hatta tam tersine, ancak birini sevip koruyarak ikisinin de arasındaki zengin çeşitliliği gözetebiliriz.

   “Türklerin Ermenileri, Boşnakların Sırpları sevmemesi” gibi şeyleri “normal”, hatta “genetik” olarak yorumlamışsınız. Bu ne kadar doğru acaba? Tarihin başından beri birbirimize düşmanlığımız falan mı var? Tabii ki yok. Türkler ile Araplar birbirlerine 2 bin yıl önce düşman mıydı? Peki ya Çerkezlerin Ruslara? Neden olsun? Birbirimize her ne tür sözde düşmanlığımız varsa bunun kaynağına bakmak lazım. Mesela en basit örnek olan Türk’lerle Arap’lar üzerinden gidelim. Biraz ırksal bilince sahip insanlar Araplara düşman kesilebiliyor, niye? “Çünkü bizi İslam batağına düşürdüler”. Doğrudur, tamam. Ermeniler? Yine uzun yıllar boyunca çekişmemiz, sözde veya gerçek katliamlar, zorla yer değiştirilmeler falan filan. İyi, peki. Mesela Çerkezler ve Ruslar. İyi tamam, dedeleri dedelerinizi öldürdü… Ama NEDEN?

   Size bir Rus “verseler”, sebepsiz yere kesip biçer misiniz bu insanı? Esip gürlemek kolay, ama bir insana keyfi bir zarar vermek zordur. İnsanın mayasında, hamurunda olmayan şeyler bunlar. Ben de ülkemizdeki Arap ve Suriyeli istilasından memnun değilim (Arap’lardan ve Suriyelilerden nefret ediyorum demedim, çok farklı bir şey), ama kalkıp da herhangi bir Araba veya Suriyeliye durup dururken sataşmam. Çünkü azıcık beynim var. Sizin de var. Tarih boyunca bizim birbirimize düşmemiz, birbirimizle savaşıp birbirimizi kırmamız neden? Ne uğruna? Ne için? Yine Arap’lardan yürüyecek olursak, adamlar kendi dinleri için mi atalarımı Talkan ve Cürcan’da katlettiler? Yoo. Yahudinin alçak, öteki, uzaylı putperestliği yüzünden yaptılar bunu. Tarihte birbirini kırmamış, köle yapmamış bir millet yok gibi bir şey. Ama işte, bütün bu kargaşaların tek bir sebebi, tek bir sorumlusu var. Arap’lar Pagan’ken birbirimize sataşıyor muyduk? Peki ya Ruslar ile siz Çerkez’ler? Ruslar binlerce yıl önce şanlı Pagan dinlerini yaşarken mi sizin güzel dedelerinizi sürgüne gönderdiler? Şu an Çin’de Uygur Türklerine işkence yapıyorlar, şu anki Çin’lilerin kaçı kendi kadim dinlerinin mirasını takip ediyor acaba? Hristiyan boldur, Komünist de (ki aynı madalyonun iki farklı görünen yüzü sadece), ama Taoist bulun bakalım? Amerika’da bulunan, birçoğu suça, uyuşturucuya, şiddete yönelen, yönlendirilen siyahilerden kaçı yaptıkları pislikleri isteyerek yapıyor? Ve acaba bu insanlar hangi dini takip ediyor, ona da bakmak lazım. Ataları Afrika’dan (Yahudilerin sahibi olduğu) köle gemileriyle zorla getirildiğnde Hristiyanlık da empoze edildi onlara.

   Neyse, kısaca sorunun belli olduğunu söylemeye çalışıyorum. Sizin başka ırklara duyduğunuz nefretin asıl kaynağı da, bizim herhangi başka bir halkla kapışmamızın tek ama tek sorumlusu da aynı, Der ewige Jude. Durum böyleyken ne nefretimizi dağıtıp enerjimizi saptırmaya, başka uluslarla aramızı bozup düşmanlık yaratmaya hiç gerek yok. Onların atalarını sizin atalarınızla savaşmaya yönlendiren, hatta zorlayandan hesap sormak varken kendileri de bir nevi kurban niteliğinde olan halklara saldırmak, ancak zayıfa zorbalık ve gerçek kötülüğe de müsamaha olacaktır. Atalarınıza sorumluluğunuz, sizin de kendi çocuklarınızın benzer acılar çekmeyeceğine emin olmaktır. Bunun da tek yolu düşmanı ve sadece düşmanı haritadan silmek, bu sayede de dünyada barışı getirmektir. Bunu kendi aramızda savaşarak değil, sadece düşmana karşı savaşarak başarabiliriz. Tanrılar da bunu böyle yapmanızı onaylayacaktır, atalarınız da, çocuklarınız da.

   İyi geceler.

   1. Merhaba. Cevabınız için teşekkürler. Elbette hiçbir Rus’u durduk yere öldürmem, kesmem ya da zarar vermem. Zaten biz barbar, zorba bir halk değiliz. Kafkaslarda Ruslara zarar vermek için İslami terör örgütlerine katılan, Rus sivillere zevkle zarar veren, Rus askerinin kafasını bıçakla kesip videoya çeken bir sürü manyak var. Bu manyakların çoğu Çeçen. Yani Çerkezlerin öyle bir yapısı yok. İstesek elbette Ruslara zarar veririz Ama böyle bir arzumuz yok. Sadece bir millete karşı olan nefret, antipati var.

    Twitter yahudi malı mı? sorusu gözünüzden kaçtı sanırım. Sahiplerini araştırdım. Noah Glass sanırım yahudi. isminden ötürü böyle düşünüyorum tabi ki. Dediğim gibi Twitter kullanıyorum ama yahudi malıysa kullanmayı bırakırım zorunluluktan kullanmıyorum sonuçta. Ayrıca bir yoruma attığınız fotoğrafta (mail ekran görüntüsü) Gmail kullandığınızı görüyorum. Sizin gibi yahudilere karşı olan birinin yahudi malı olan Gmail kullanması doğru mu? İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Bir şeyin “Yahudi malı” ya da Yahudi kontrolünde olması için CEO’sunun, sahibinin alenen Yahudi olmasına gerek yok, kişi ağır Yahudi köpeği olan bir Centil de olabilir. Twitter’ın sahibi sanırım bir Centil, ama Twitter’ın politikaları (özellikle de düşünce özgürlüğü ve savunulmasına izin verilen ideolojiler) düşünüldüğünde Google ve Facebook’dan aşağı kalır bir yanı yok. Elbette elinizi bile sürmeyin, “yasak” falan demeyeceğim ama en azından bu platformlardan Satanizm propagandası pek olmaz.

     Ve evet, siteyi ilk kurduğumuzda mail yönlendirme gmail üzerinden oluyordu, o yüzden başka yerlere bakmadım. Başka işler için kullandığım ProtonMail de var mesela tabii, gerçek anlamda hassas konuları oradan hallediyorum. Tabii ki bu yahudi şirketlerinin ürünlerini kullanmak ideal değil ama takdir edersiniz ki bazı durumlarda kaçınılmaza yakın olabiliyor. Alternatifler var, ama bazen bu alternatiflere geçişte harcanan enerji ve süreye bile değmeyebiliyor. O yüzden şimdilik durum böyle. Sorun yaşayacak olursak tabii ki alternatiflere geçeriz ama.

     İyi geceler.

 17. Esenlikler spiritüel satanizm gerçek mi ? Gerçekse demonlar veya şeytan mı söyledi ? Siz sordunuz mu demonlara nasıl bu kadar eminsiniz ? Kafam çok karışık bu zamanlarda.

  1. Esenlikler,

   Evet, gerçek. Görünen köy kılavuz istemez, Tanrılara Tanrıların dininin Gerçek olup olmadığını sormak biraz saçma, biraz da dairesel mantık olmaz mıydı? Elimizdeki mantıksal ve empirik bulgular gerçek olduğunu kanıtlar yönde, ve elbette ruhani tecrübelerimiz de bunu tasdikliyor. Ama ikincisi çoğunlukla kişisel olduğundan, burada daha çok objektif kanıtlara yer vermemiz çok daha sağlıklı oluyor. Emin olmamızın sebebi de yine bu objektif kanıtlar elbette.

   İyi geceler.

 18. Benim tek anlamadığım şey büyü nasıl bilimsel olabiliyor. Birinin bir şeyi istemesi onun nasıl dansını değiştirebilir. Sanırım buradaki çoğu kişi gerçek güce sahip olamayacağı için ya kendini kandırıyor, size demiyorum. Saçım değişsin falan diyenler olmuş, açıkcası komik geldi. Dnayı böyle şeyler değiştirmez, bilimsel gelmiyor. Bilimsel kanıtı var mı

  1. Esenlikler,

   Meditasyonun ve yoganın genetiğimizi doğrudan değiştirdiğine ve metafiziksel olguların varlığına dair çokça kanıt var. Birazını inceleyelim.

   Bilim bu konuda gerçekten inanılmaz kesinlikte bilgiler sağlıyor. Mesela size çok leziz olan bir-iki parça atayım, isterseniz gerisini kendiniz arayıp bulursunuz, sonuçta bu olayların olduğunu bilmeniz yeterli. Bu meta-analizde, insan vücudunun uyaranlara 1-10 saniye kadar önceden tepki vermeye başlayabildiği gösteriliyor. Burada da konu aynı, bağlam da araba kullanma. Yine önsezi, daha doğrusu “önbilme”. Burada insanlar sarkaç sallamıyor, düşünün bir de doğrudan bu iş için yapılmış araçlarla nasıl olur. Sürekli dediğimiz gibi, araçlar sadece araç, asıl marifet bizde, ama olgunun kendisini kanıtlayınca doğrudan araçların başarılı bir şekilde kullanılabileceğini de kanıtlamış oluyoruz. Bu demek değildir ki istisnasız her zaman %100 netlikte sonuçlar alınacaktır, en azından bu çağda değil. Neden mi? Yine düşmana teşekkür edebilirsiniz, hani şu bazılarının acınası bir şekilde sorun olduğunu görmeyi reddettiği, yegane enternasyonal unsur olan düşman. Dünyayı saran “Jewtrix”, yani Yahudi enerji matrisi, bizim Tanrılarımızla iletişimimize parazit oluyor, ruhani gelişimi çok daha zor bir hale getiriyor, psişik algılarımızı doğrudan baskılayıp, deyimi yerindeyse -ve çok yerinde- gözlerimizin önüne perde indiriyor. Tanıdık geldi mi? Gelmeli. Milyarlarca insan bu cümlelere, pasajlara, “””ayet”””lere inanıp güç veriyor sonuçta. Yine de bu, bu olguların gerçekliğine su getirmiyor. Ki, yaptığımız RTR’lar bu perdeleri yırta yırta kaldırıyor.

   “Zihin gücü”ne bakalım biraz da:
   Burada birkaç kişi toplanmış, bir noktadaki fotonların sayısını sadece odaklanarak (yani zihinlerinin ve ruhlarının gücüyle) arttırmış. 7330 kilometre ötedeki bir mekanda.

   İlginç bir şekilde, DNA’mız da ışıktan etkilenen bir “anten” görevine sahip:
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21457072
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29186575

   İkiyle ikiyi toplarsanız, bunun “zihnimizin ve ruhumuzun gücüyle” “DNA’mızı etkileyebildiğimiz” anlamına geldiğini elbette anlayabilirsiniz. Ki zaten meditatif ve yogik pratiklerin, doğrudan beynin (yani sadece zihin değil, fiziksel organ olan beyinden bahsediyoruz) yapısı üzerinde fiziksel değişikliklere yol açtığı, DNA’yı etkilediği de bilimsel araştırmalarla sabit. Kısacası gerek atomaltı parçacıklar olsun, gerekse de moleküler seviyede olsun, “zihin gücü” materyalist bir dünya görüşünün açıklayamamaktan kafayı yiyeceği derecede gerçek.

   Elbette arayan çok daha fazlasını bulabilir, ama bunu yapana kadar bu konuda yeni yazı hazırlamak bile daha kolay olur. Size olayın ciddiyetini ve ne kadar sağlam bir zemine bastığımızı göstermek için bu kadarını göstermek yeterli olacaktır ama.

   İyi geceler.

   1. Çok teşekkürler. Bunları arkadaşlarıma attığımda “otoriteye başvuru yapma ne yani bir sayfa da yazan hemen gerçek mi oluyor” diyorlar. Zihnin gücü konusunda emin oldum. Peki ruh? Ruhun bilimsel kanıtı var mı zihin gibi?

    1. Esenlikler,

     Vay vay, mantık hatalarını da biliyorlar. Tebrikler. Ama belli ki mantık hatası hatasını da bilmiyorlar. Bir argümanda sadece “mantık hatası” var diye bu argümanı otomatikman yanlış yapmaz. Belki de en önemli hatalardan. Tabii ad hominem dolu bir barbarlık silsilesiyle pozisyonunu savunmak ahmaklık mesela, ama bu cidden o tarafın haklı olmasını daha az veya daha çok mümkün kılmaz. Kısaca otoriteye başvurmuş olabilirsiniz (biz de aman ne otoriteyiz ha), ama bu sizi otomatikman yanlış yapmıyor.

     Ha tabii yine de olabildiğince yere sağlam basan argümanlar sunmak en iyisi.

     Ve yani, bu ve bu tarz şeyler zaten ruhun varlığını kanıtlar nitelikte. Remote Viewing gibi fenomenler üzerinde de ciddi araştırmalar yapılıp varlıkları saptanmıştır; bu konuda da isterseniz bazı şeyler sunarım sonra. Ama yani, bunların hiçbirini materyalistik dünya görüşü açkklayamaz ki. Yani nasıl açıklayacaklar? Açıklamaya çalışırken bile öyle ya da zorla, isteseler de istemeseler de fizikötesi boyutu da tanımak zorundalar. Bunun üstüne uyguladığımız ruhani pratiklerle, bu araştırmalarda gösterilen her şeyi ve çok daha fazlasını herkesin yapabildiğini düşünürsek, buna inatla, ısrarla, yüzü patlıcan olana kadar “ruh hariç her şey olur; m-m-mesela fizikötesi ışıktan beden desek? D-d-daha bilimsel, değil mi?” gibi şeyler diyen birisi komik olur.

     Kısaca durum bu. Öyle Müslüm*n zırvacılar gibi “Ölecek adamı teraziye koymuşlar, ölürken bedeni 66 gram hafiflemiş” gibi yalanlar sıkmayacağım. Kirlian Fotoğrafçılığı ciddi ve önemli bir konu mesela; ve kişilerin meditasyondan/yogadan önce ve sonra auralarının fotoğrafları çekilip ciddi fark olduğunun gözlemlenmesi çok önemli. Ama bunu dostlatınıza sunmadan önce belirteyim ki, bu tarz önemli şeyler keşfeden Centil bilim adamlarına dışarıda “deli” gözüyle bakarlar. Genelde çalışmalarını çürütemedikleri Centillere bunu yapar ve yaptırır Yahudiler. Tabii takmayın, sonuçta düşmanın bu zırvalarına alışığız.

     İyi akşamlar.

     1. Kendimi çok yalnız hissediyorum, öyle böyle değil. Satanist tanıdığım kimse yok, sorular soracağım, güzel diyaloglar kuracağım… Materyalist nasyonal Sosyalist arkadaşlarım var. Onlarla da tartıştım çok ama mutlaka diretecek bir şeyleri oldu, en sonunda birisi her şeyi kabul etti. Ne mi oldu? Dediği şey şuydu:ben ruhun gerçeklerini kabul ediyorum ama meditasyon beni pek değiştirmez, ihtiyacım yok, bunun için uğraşmak istemiyorum merakım yok. Ya anasını satayım bu insanlar kendilerini ne sanıyor ya? Sizin bilinç seviyeniz bilgeliğiniz ne ulan? Neyin kibiri bu? Tartışma sonunda kendinin yeterli biri ve her şeyi aşmış biri olduğunu söyleyen birileri varsa oradan uzaklaşın. Çünkü onlar hakkında dediklerini yalanlayamazsınız, bu sefer siz bir şey bilmiyor olursunuz, çünkü onlara göre kendilerini ancak kendileri görürler, yani o küçüklüklerini. Forumdan ara sıra insanlarla konuşuyorum, fena sayılmaz, özellikle Jack, Aldrik, FancyMancy gibi kişiler çok bilgili ve faydalılar, Aquarius çok boş yapıyor ara sıra öyle paranoyak adamlarda var ama bu kişiler rahip değil çokta beklentiye girmemek lazım. Yalnızlıktan zevk almaya bakıyorum. Bu arada şunu öğrendim, din ve inanmak insanı huzura kavuşturur ve asalaklaştırır robot gibi, benliğiniz olmaz, çok sorgulamakta sonu gelmez bir kaygıya sebep olur ve paranoid olur sonra kendinize ben sorgulayıcım dersiniz. Satanizm gibi gerçek bir “din” varken çok sorgulamanıza gerek yok. Biz buraya sizin jewtrixinzdeki bütün putları yıkıp geliyoruz zaten.

     2. Esenlikler,

      Öncelikle geç cevabım için özür diliyorum; mail ve yorum yoğunluğunu görebiliyorsunuz ve sizin yorumlarınıza yeterince doyurucu cevaplar vermeye gayret ettiğim için daha uzun yorumlar istemsizce daha sonraya kalıyor. Umarım cevabımın içeriği, geçliğini telafi edecek kadar doyurucu olur.

      Boş insanlarla fazla uğraşmayın, siz dolu bir insansınız. Bir veya birkaç ne idiği bilinmez akılsızın sizi bu noktaya düşürmesi mantıklı mı? Bir de benim halimi düşünün; sizden insan olarak üstte kalır bir yanım yok ama aldığım düzinelerce, yüzlerce karşıt, muhalif, hakaret ve aptallık dolu yorumu, maili hayal edebiliyor musunuz? Bu aptalları takıp batayım mı, ya da kepenkleri indirip siteyi mi kapatayım? Tabii ki hayır. Ne olursa olsun her gün bir ayağımızı öbürünün önüne atarak yürümeye mecburuz. Bu tarz kendi egosunda boğulan, entelektüel olarak samimiyetten bin uzak kişiler yüzünden gününüzü mahvetmeyin. Siz anlatın, anlamıyorlarsa kendi kayıpları. En önemli nokta da bu, değil mi? Kendi kayıpları. Ne o bir kişinin katılmasıyla Dünya kurtulacak, ne o kişinin katılmamasıyla da batacak. Eh, Satanizm Amway’cilik de değil, getirdiğiniz “kelle” başı ekstra ödül falan da almıyorsunuz. Ee, o zaman? Halk arasında bir söz vardır. Onların derdi sizi niye gerdi?

      Forumdaki kardeşlerimiz hakkında dedikleriniz konusunda çok bir yorum yapmayacağım; bu insanlar Yüksek Rahip değiller ve o yüzden söylediklerini kişisel görüş olarak görmek doğrudur. Herhangi bir üyenin söyledikleri arasında doğru veya yanlış şeyler bulunabilir, ama önemli olan ne noktaya kadar bizimle oldukları. Saydığınız (ve saymadığınız) isimlerin hepsinde iyi veya kötü yanlar görülebilir, ama bu insanlar Kardeşlerimiz olduğu için sizin de dediğiniz gibi üst düzey bir beklentiye girmeden sohbet etmek elbette mantıklıdır. Onlar da sizin, bizim gibi birer insan.

      Satanizm’e gelince, tek gerçek din olduğu elbette malum, ama Satanizm sorgulamaya ve düşünmeye kapalı bir din değildir, o yüzden yanlış bir dikotomi içine girmeyin. İbrahimi inançlar sorgulamaya kapalı diye gerçek bir din olarak biz de öyle değiliz. Gerçek Sorgulanmaktan Korkmaz. Ama demek istediğinizi de anladım.

      Bu arada cidden yalnızsanız grubumuza gelmeye ne dersiniz? Sizin gibi kardeşlerimize kapımız hep açık. İlginizi çekerse lütfen daha fazla detay için bize mail atın.

      İyi günler.

    2. Etkileyici cevap dediklerinizi uyguluyorum. Discord grubunuza katılmak isterim, bilgimi pekiştirmek istiyorum. Nereden iletişime geçebilirim, gmail mi, protonmail mi

     1. Esenlikler,

      Çok elzem şeyler hariç Protonmail’i kullanma gereği duymuyorum bu konularda. Sitemizdeki iletişim formu sizi doğrudan genel iletişimler için kullandığımız adrese yönlendirecek, sitemizin banner’ında sunulan mail adresi de aynı şekilde. Size hangisi kolay gelirse. Bu şekilde detayları konuşabiliriz.

      İyi geceler.

 19. merhaba 40 günlük meditasyona bu hafta başlayacğım. ramazan dönemi olduğu için herhangi bir problem, aksama olmaz dimi. malum düşmanın enerjisi çok yoğun oldugu 1 ay

  1. Esenlikler,

   Yok canım. Tabii düşmana daha çok enerji gidiyor ama siz de sıkı çalışıp RTR’ları da düzenli yaparak düzeninizi gayet güzel sağlayabilirsiniz.

   İyi geceler.

 20. Merhabalar, belki bu soracağım konu hakkında daha önce yazılarınızda değinmissinizdir ancak aklıma takıldığı için sormak istedim. Yunan mit/ İskandinav mit. gibi mitolojilerde geçen tanrılar gerçek midir yoksa hepsi pagan tanrılarından çalıntı mıdır?

  1. Esenlikler,

   Yunanlar ve İskandinavlar neydi, Pagan değil miydi? Pagan’lar Pagan’lardan mı çalacak? Unutmayın ki İbrahimi pisliklerden önceki her medeniyet Pagan’dır; buna bu saydıklarınız da dahil, Romalılar da, Türkler de, herkes de. Ve her panteon aynıdır, arada paralelleri çizmek genelde kolaydır.

   İyi akşamlar.

 21. iyi günler. adrenochrome gerçek mi? çocuk kanı içmek insanı daha güçlü, daha canlı, daha genç mi yapıyor? yahudiler çocuk kanı mı içiyorlar? kanlı fıçı gerçek midir?

  1. Esenlikler,

   Bu konu hakkında çok fazla şehir efsanesi dönüyor. Yahudilerin Centilleri (genellikle kadınları ve çocukları) kaçırıp kurban etmelerinin sebebinin bu olduğu, “””gizliden gizliye Satanist oldukları””” gibi zırvalar da aynı konu içinde sıklıkla dönüyor. Yahudilerin hasta ruhlu psikopatlar olduğu düşünüldüğünde masumları katletmekten sapık, sapkın, insanlık dışı bir zevk aldıkları doğru, ama bunun onları “daha güçlü”, “daha canlı” veya “daha genç” yapmadığını anlamak için… Herhangi bir tanesine bakmak yeterlidir. Ortalama Yahudi son derece zayıf, çelimsiz, çirkin, hasta ve hastalıklı bir yaratıktır. Buna sahip olduğu imtiyaz, nüfuz ve varlık çocuk kaçırıp kesip biçip yemeye ziyadesiyle yetecek olan Rothschild’lar, Soros’lar da dahil ve hatta özellikle onlar (safkan Yahudi olduklarından) Yahudi ırkına has zayıflığa, düşüklüğe sahipler. Yahudilerin insanların kanını içtikleri doğrudur ve tarihte çok fazla örneği var, onlara uzaylı yaratıklar dememiz boşuna değil; ama bundan kazandıkları asıl şey okült güç. Kurbanlarının acılarını ve ölümlerinden ortaya çıkan enerjileri kullanarak kendi hastalıklı amaçlarını ilerletiyorlar. Kendi kendine gelişip güçlenmekten aciz, sadece başkalarının sırtında kene olmaktan anlayan bir ırktan bahsediyoruz, onlar için başka yol yok. Ama biz insanlar için elbette bu ne gerekli, ne de düşünülebilir bir yol. Sadece düşmanın lanetli uzaylılarıyla kendi aramızdaki keskin farkı gösteren başka bir şey daha.

   İyi günler.

 22. Garip bir sorum olacaktı, şans neye bağlıdır? Mesela birisiyle yazı tura atarız, kimin tarafı daha şanslıysa ona mı düşer? Veya “kazanacagına” olan inanca bağlı birşeymi, yada tamamen şans?

  1. Esenlikler,

   “Şans” denilen olay astrolojik faktörlere, kişinin ruhuna (çakraların açıklığı, enerji seviyesi, auranın gücü ve daha fazlası. Kısaca kişinin “””çekim gücü”””) ve dış faktörlere (kısaca kişi dışındaki şeylerin “gücü”) bağlıdır. Tabii yazı tura atmak çok ani bir olay ve kişi gerçek anlamda çok gelişmiş değilse bunu istikrarlı olarak, her seferinde veya çok sık bir şekilde etkilemek için ciddi anlamda güçlü olmalıdır. Ama günlük olaylarda nedenselliği, ihtimalleri ve sonuçları etkilemek duruma göre daha kolay olabiliyor. Yeterince güçlü biri, bir şeyi sadece istemek (suretiyle bilinçsiz bir şekilde enerji yönlendirme) aracılığıyla bile olayları etkileyebilir. Elbette oturup ciddi büyü çalışması yaparak işin içine hem teknik, hem de bilinçli güç katılabilir ve işler daha da lehimize çekilebilir.

   Onun dışında, kişi kendi üzerinde daha “şanslı” olması, “talihinin” daha “açık” olması için büyüler yapabilir; bu hem belli gezegenlere bağlı (özellikle Jüpiter, Venüs, Güneş) bir etkidir, hem de bu gezegenlerin etkisini taşıyan başka şeylerle (örneğin Rünler gibi) değiştirilebilir.

   Kısaca şans, diğer insanlar için “sadece şans”ken, bizim elimizde sadece varlığın değiştirilebilir kuvvetlerinden başka bir tanesidir. Ruhaniyet gerçekten, her kilitli kapıyı açan iskelet anahtar niteliğinde.

   İyi günler.

 23. Esenlikler

  Her gün 2 RTR yapmak istiyorum. RTR’yi bitirince baştan tekrar mı yapmam gerekir yoksa her sesi 18 defa titretirsem 2 RTR yapmış olur muyum?

  Birde RTR spamlerken 36 Surya işinizi görür demişsiniz. Ben her gün RTR yaparken 36 Surya kullansam olur mu? Yoksa her RTR bittiğinde 111 Surya mı kullanmam gerekir? İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Her ikisi de olur, ama tavsiyem 9 tekrarla yapmanız. 9 tekrarlı RTR yapınca kendimizi “bir tane daha”, “bir tane daha” diye fişekleye fişekleye 5-6, hatta 9-10 tane yapmak daha kolay oluyor. Ama tekrar sayısını katlamakta da herhangi bir sakınca yok elbette.

   Spam’lerken 36 Surya işinizi görür derken, RTR aralarında bu kadar yapmaktan bahsediyorum. Aralarda küçük küçük temizlenmeler ve enerji yükseltmeler, çok RTR yapılan “oturumlarda” yapılır ki enerjimiz tüm seans boyunca yüksek ve temiz kalsın. Yoksa bütün RTR seansı bittiğinde ciddi, okkalı bir şekilde temizlenmek her halükarda zorunludur.

   İyi günler.

 24. Merhabalar. yorumları okurken anlamadığım şeyler oldu. yorumlarda porno izlemeyin, zararlı yazıyor. nasıl yani porno izlemek yasak mı? ya da Şeytan bize kızar mı? sonuçta porno’dan başka alternatifi olmuyor bazen insanın. ben Türkiye’nin küçük bir şehrinde ailesiyle yaşayan eşcinsel bir satanistim. burada benim gey olduğumu öğrenseler herhalde toprağa gömüp taşlarlar, satanist olduğumu öğrenseler üzerime çimento falan dökerler. abartmıyorum öyle ruh hastası, yobaz insanlarla aynı şehirde yaşıyorum.

  ben mecbur porno izliyorum. burada cinselliğimi yaşayabilmem mümkün değil. bende isterim özgür bir ülkede doğayım. bende isterim Norveçte doğayım yakışıklı, aslan gibi Norveç delikanlılarıyla sabahlara kadar sevişeyim ama adaletine tükürdüğümün, pabucumun dünyasında işler maalesef öyle olmuyor kuzum. homofobik, müslüman çoğunluklu yerde yaşıyorum. cinselliğimi yaşayabilsem zaten neden porno izleyeyim. elbette kocam olursa, düzenli cinsel hayatım olursa porno izlemeyi bırakırım. yapabildiğim en cinsel şey porno izlemek ve tinderda tanıştığım adamlara nude atmak ötesi yok. ayrıca Türkiye’de herkes yanıyor. millet ateş gibi çünkü millet cinselliğini yaşayamıyor pislam yüzünden. porno bir stres atma, kendini tatmin etme yöntemi. neden zararlı olsun ki?

  ayrıca yorumlarda ensestin yasak olduğu, sebebinin hamile kalma sakat çocuk olma ihtimali olduğu yazıyor. 2 kişi rızaları varsa akraba bile olsalar sevişebilirler. kime ne zararları var ki? yasak olma sebebi bu mu? korunurlar, 21. yüzyılda yaşıyoruz sonuçta. hamile kalmadan sevişmek mümkün. neyse tüm satanistlere sevgiler.

  sevgi dolu not: ay gözünü seveyim, kurbanın olayım, Şeytan aşkına ”yoo” diye cevap verme. yemin ederim bilgisayarın karşısında düşüp bayılırım bak 🙂 Şeytanın adını verdim.

  1. Esenlikler,

   “nasıl yani porno izlemek yasak mı? ya da Şeytan bize kızar mı?”
   Yoo.

   Tamam tamam. Hayır. Ben burada soydaşınız, kandaşınız, vatandaşınız olarak size faydalı ve zararlı şeyler söylüyorum, bazı konularda da kişisel fikirlerimi aktarıyorum. Benim ağzımdan çıkan her söz yasa, sevmediğim her şey “yasak” değildir. Ha, porno konusunda söylediklerim kişisel görüşe dayanmayıp tamamen bilimsel gerçekleri baz almaktadır, tartışmalık bir yönü yoktur, o ayrı. Her halükarda etik ve/veya yasal açıdan bir sıkıntısı olmayan şekilde porno izleyen insanların “””dini””” açıdan bir derdi olmaz. Ama bu zararlı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. “Neden” zararlı olduğunu sormuşsunuz, cidden uzun bir konu ama çok kısaca ve kabaca beynin ödül mekanizması, biyokimyamız, hormonal dengemiz ile alakalı bir olay ve porno tüketmenin uyuşturucu kullanmaktan fizyolojik açıdan pek bir farkı yok. Kişinin toplumsal ve sosyal ilişkilerini, normal cinsel fonksiyonunu ve işleyişini ciddi anlamda sekteye uğratıyor. Daha detaylı merak ediyorsanız İngilizce olarak şu kaynağı önerebilirim. Porno sektörünün de hemen hemen tamamen Yahudilerin elinde olduğunu, pornoyu kullanarak pornonun dejenere olan kendi öz doğasının da ötesinde hastalıklı fikirleri itelediklerini (ırk karıştırma, pedofili, vesaire) ve cinsellik gibi bizi temelden etkileyen ve bazı durumlarda belirleyen bir şeyi kullanarak bu konularda kendi standartlarını, fikirlerini ve fetişlerini bizim üzerimize empoze ettiklerini de belirtmek zorundayım elbette. Kısaca porno akıllı insanın işi değildir.

   Bu demek değildir ki Satanist insan porno izlerse Satanizm’den “””ban yer”””, ama yani nasıl sigara soylu bir Satanist’in zarif ve güzel ellerine yakışmıyorsa, porno da aynı şekilde. Cidden biz bunlardan çok üstteyiz.

   Dertlerinizi anlıyorum ve yalnız değilsiniz; daha çok homoseksüeller olmak üzere heteroseksüellerin de bu ülkenin şu anki yönetimi altında çektiği çok fazla şey var. Bu konulardaki haklı ve yerli hıncınız RTR’larınıza yakıt, düşmanın başına soylu davamızın gücüyle indireceğiniz kılıcınızı dövdüğünüz örs olsun. Hepimizin öyle. Ama çok ciddi bir yanlışınız var, o da pornoyu mastürbasyonla özdeşleştirmeniz. Sizce 200 yıl önce insanlar nasıl mastürbasyon yapıyordu, ya da sizce yapmıyorlar falan mıydı? İnfilak mı ediyordu millet? Maymunlar nasıl yapıyor? Yunuslar? Onlardan aşağı kalır ne yanınız var? Siz sıradan bir insan değilsiniz, ki bu sıradan bir insanın bile aslında yapmaması gereken (ve birçoğunun yapmadığı) bir hata. Ama Satanist olarak imtiyazlı bir pozisyondasınız, (umarım) zihninizin ve ruhunuzun güçleri üzerinde düzenli olarak çalışıyorsunuz. İmgeleme nedir bilmiyor musunuz? Hayalgücü falan?

   Porno doğal bir uyaran değildir, uzmanların kullandığı tabiriyle “doğal ötesi” bir uyarandır. Vücutta ve beyinde yarattığı etkiler de aynı şekilde “doğal ötesi”dir. Vücut için fast food veya kokainden farkı yok, sadece şiddet açısından farklı. Pornoya alışan bir zihnin kendi kendini tatmin edebilme gücü, iradesi, odak yeteneği ve daha birçok şeyi zayıflar. Ama cidden bu tarz pisliklere ihtiyacınız yok. Size tavsiyem pornoyu bırakıp kendi zihninizin gücüyle tatmin olmayı öğrenmeniz. İlk başta büyük ihtimalle zorlanacaksınız, hatta tıpkı bir uyuşturucuyu bırakmış birisi gibi yoksunluk çekeceksiniz, ama sebat ederseniz sonunda tünelin sonundaki ışığı göreceksiniz ve gerek olası partnerlerle, gerekse de tek başına cinselliğiniz çok daha renkli, doyurucu ve zevkli bir hale gelecek. Bu sıradan bir insan için bile böyleyken işin içine ruhani teknikleri de katabilen bizler için daha da böyledir. Porno izleyerek bu yapılmaz, ama öz doğanıza dönerseniz olasılıklar sınırsız! Bu konuda son olarak ekleyeyim ki Tanrılar da bir porno izlediniz diye sizden nefret edecek falan değil, ama potansiyelinize ulaşmak ve çok daha tatmin edici bir hayat yaşamak varken bir Yahudi zehrine düşmeniz, Onları da mutsuz edecektir.

   Ensest konusuna gelince. Irklar ve dolayısıyla da soylar sadece fiziksel değildir, fizikseli her açıdan yansıtan ruhani düzlemde de bu olgular çok önemlidir. Dolayısıyla nasıl başka bir ırktan bir insanla çocuk yapmaksızın seks yapmak bile iki tarafa da zarar veriyorsa, ensest de aynı şekildedir. Ki zaten ensest, doğal bir Centil güdüsü değildir. Ortada kesinlikle bir beyin yıkama, empoze (burada da yine porno çok önemli bir rol oynuyor, bu tarz kategoriler var), belli bir travma veya başka bir şey sebep rolündedir. Doğal şartlar altında kimse kardeşine, annesine, babasına ilgi duymaz. Ki ensest, doğacak sakat çocukların ve genetik olarak lanetlenecek sayısız neslin de yanında, çocuk olsun olmasın toplumsal dengeyi ve kişilerarası ilişkileri ciddi anlamda bozacak bir şeydir. Zararları bu kadar derin ve genişken, “iki kişi istiyor diye yapıyor” çok zayıf bir bahane olacaktır. Konu iki kişinin üstüne birçok farklı kişinin sağlığı, mutluluğu, dengesi, huzuru olunca iki kişinin bugün var, yarın yok hisleri gerçekten bir şey ifade etmiyor. Bu konularda çarpık arzuları yaratan asıl sebepleri belirleyip çözmek çok daha verimli olacaktır. Burada da “yasak” kelimesini kullanmadım, bu kelimeyi kolay kolay kullanmam; ama bu tarz sapkın bir ilişki içine girenler kendilerine ve çevrelerine büyük kötülük yapıyordur.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Evet, Satanizm’in kutsal kitabı yok. Var diyenler var ama onlar kafayı yemiş, boş verin. Tabii bunu ben söylüyorum diye yapmayın, öyle diye yapın.

   Kitab-el Celve kategorik olarak (yani sadece Şeytan’ın ağzından çıkıyor diye “bile”) KUTsaldır, ama “Satanizm’in kutsal kitabı” gibi bir ifade bu bağlamda çok farklı bir anlam içeriyor. Aynı şey değil. Ama tabii içindeki basit ama etkili bilgelikten ötürü okumaya değer, hele de ne kadar kısa olduğunu düşünürsek.

   İyi geceler.

 25. İyi günler. Joy of Satan ekolünün Satanistlere getirdiği cinsel kısıtlamalar nelerdir? Bunlarla ilgili ayrıca bir yazı yayınlamayı düşünüyor musunuz? Sorularım her türlü cinsel yönelim ve eylemi içerecektir. Ziyaretçilere şöyle bir uyarıda bulunayım: Bu konularda hassassanız ya da mideniz bulanıyorsa lütfen yorumun geri kalanını okumayın. Neyse şimdi ben aklımdaki soruları sorayım, cevaplarınız için teşekkürler.

  1-) Nekrofili yasak mıdır? ölülerle seks yasaksa neden? yasak değilse herhangi bir kısıtlama var mı? kişinin başka birinin ölüsüyle seks yapması mı yasak yoksa kişi kendi sevgilisinin, karısının ölüsüyle seks yapabilir mi?

  2-) Zoofili yasak mı? bu yasak tüm hayvanlar için mi geçerli yoksa bazı hayvanlar için mi?

  3-) BDSM, sadist fanteziler, seks esnasında partnere işkence yapmak yasak mı? elbette karşımızdaki kişinin rızası var, onun isteğiyle yapılıyor bu eylemler.

  4-) pedofili yasak ama yetişkin insanların seks yaparken çocuk kıyafetleri giymesi, bebek aksesuarları (emzik gibi) kullanması ya da çocuk gibi davranması yasak mı?

  5-) akrotomofili yasak mı? uzuvları olmayan insanlarla seks yapılabilir mi? aynı durum engelli, akıl hastası ya da özürlüler için geçerli mi?

  6-) ensest konusunda yasak tüm kan bağı olanlar için mi geçerli yoksa uzak akrabalarla seks yapılabilir mi? satanist erkek kuzeni ile seks yapamaz ama kuzeninin kızıyla seks yapabilir mi?

  7-) paganların doğa ile seks yapma eylemi var. bazı pagan grupların doğada seks ayinleri yapması ya da kadınların vajinalarına ölü balık sokma gibi eylemleri var. bunlar yasak mı? doğa ya da doğadaki canlılarla ve cansızlarla seks yapmak yasak mı? dendrofili yani ağaçlarla, bitkilerle seks yapmak yasak mı?

  8- ) grup seks, swinger, threesome, gangbang yasak mı?

  9-) röntgencilik yasak mı? başkalarını gizlice izleyip orgazm olmak yasak mı? teşhircilik yasak mı?

  1. Aga çok kötü ya bunlar belirli bir yasak var mı bilmem ama sizce olması gerekiyor mu eşinizi emzikli kıyafetlerle şey yapmak doğru birşeymiş gibi duruyor mu sizce ya da balığı vajinaya sokmak ölü zaten apayrı bir boyut Tevrat’ta bile yasak yani

  2. İyi günler. Evet ciddiyim beyefendi. Belki yazdıklarım iğrenç, sapıkça ya da anormal görünebilir ama bunlar gerçek. Dünya’da bir sürü farklı cinsel yönelim, davranış ve fantezi var. Hangi Satanist ekolün hangi cinsel davranışları yasakladığını öğrenmek istiyorum. Bence etik değerlere en fazla önem veren ekol Joy of Satan. Diğer Satanist gruplarla da iletişime geçtim. Çoğu zaten enseste izin veriyor. Bazı gruplarda nekrofili gibi eylemleri kısıtlamıyorlar. Dediğim gibi her ekol, grup farklı kurallara sahip. Bu sorduklarım küçük bir kısım daha bir sürü farklı davranış var elbette.

   Rebel Angel’ın sorusuna gelince eşimin emzik takıp benle sevişmesini istemem. Çünkü bana tahrik edici gelmez. Latex kıyafetler, yüksek topuklular benim için daha tahrik edici. Ama başka biri bebek aksesuarlarını, oyuncakları tahrik edici bulabilir. Burada bir çocuğa tecavüz etmekten değil yetişkin iki insanın çocuk kıyafetleri giyerek kendi rızalarıyla seks yapmasından söz ediyorum tabi ki. Bir çeşit fantezi. Dediğim gibi Joy of Satan’ın fantezi kısıtlamaları neler? Merak ediyorum.

   Ölü balık meselesine gelince bu grup seks ayinlerinde yapılan bir davranış. Doğa ile tamamen bütünleşme, doğayı içinde hissetme amaçlı yapılan bir eylem. Aynı şey dendrofili için geçerli. Zaten sitede Beltane yazısında Paganların 30 Nisan gecesi kutlama yaptığı ve seks partileri verdiği yazılmış. Evet Paganlar grup seks partileri yaparlar. Dediğim gibi doğaya karşı ileri derecede sevgi olduğu için doğadaki canlılarla birleşme yapılıyor. Ayetler Kitabına hiç girmiyorum orada zaten grup seks, ensest var. Burada öğrenmek istediğim sizin bu eylemlere karşı duruşunuz.

   1. Esenlikler,

    Yaptığınız ciddi bir hata var. Bizi tuhaf tarikatçı subhuman’larla aynı kefeye koyarak, mantalitemizi bir tutarak bu hatayı yapmışsınız. Biz Müslümanlar, Hristiyanlar, İsataparlar gibi İbrahimi köpekler olmadığımız için her davranışımızın bir kitapla dikte edilmesine ihtiyaç duyan inisiyatiften yoksun, ruhsuz, beyinsiz aptal sığırların bu acizliğini paylaşmıyoruz. Ve belirteyim, Spiritüel Satanizm bir ekol değil, dindir. “Ekol”, kendi içinde ayrılabilen düşüncelere denir. Spiritüel Satanizm birdir.

    Yukarıdaki 265 kelimelik yorumunuzda 18 kere “yasak” kelimesi geçiyor. Saydığınız fetişlerin absürtlüğü ve aslında çoğunun sorulmasına gerek bile olmamasını geçiyorum, yaklaşık her 14 kelimenizden birinin “yasak” olması Satanizm’i anlamadığınızı gösteriyor. Gökyüzünde oturan bir yahudinin her davranışını dikte etmesi gereken kişilerden bahsediyorsak zaten cinselliğe gelene kadar çok daha başka ve fazla sorunlar vardır. Cidden birinin size içinize balık sokmamanız gerektiğini, bunun “””doğayla birleşme””” gibi bir şeyle en ufak bir alakası olmadığını söylemesine ihtiyacınız varsa, her gün evden çıkmadan sorduğunuz 9 fetiş için 9 tane zar atın. 3’ten fazla gelirse “serbest”, 1’den 3’e kadar gelirse de “””yasak””” olsun, ne dersiniz? Buyrun, size yardımcı da olayım. Bende 9 tane zar yok, o yüzden linklediğim gibi şeyler kullanırım. Görünüşe göre bugünlük benim için aile mezarlığını kazıp Hasan Amca’nın iskeletini taciz etmem “yasak” ama komşunun köpeğine hallenebiliyormuşum. Yarın ne getirecek acaba. Neyse artık, elleh küçük, yapar bir şeyler.

    Rahatsız olduysanız iyi, olun. Böyle soruları ciddiye alamayacak olmam, bu soruların geldiği bilinçten ötürü. Yani cidden size oturup “şu yasak, bu serbest, şunu sadece Salı günleri yapabilirsiniz, bunu sadece son 24 saat içinde yemek yemediyseniz yapabilirsiniz” diye bir şeyler saymamı mı bekliyorsunuz? Hadi saydım diyelim, bu dışa bağımlılığınıza çanak tutmaz mı? Bugün bu rastgele fetişleri saydınız, ben de cevap versem yarın öbür gün 10-12 tane daha seçip gelmeyecek misiniz? Bu böyle ne kadar uzar? Mantıklı bir döngü mü olur sizce? Kısır döngülerden çok verimli döngülere inanmak suçsa beni hapse atın ama ben de size bu kötülüğü yapmayı suç görürüm. Bizi okuyorsanız kendinizi bu kadar dışa bağımlı ve düşünme yetisinden yoksun biri olarak görmüyorsunuzdur, dolayısıyla ben de teker teker cevap verip size bu hakareti edemem. Zaten beni rahatsız eden, bu tarz soruları ciddi ciddi soran insanların kendilerini gördüğü ışığın loşluğudur. Benim ırkım bundan çok daha iyisine layık.

    Dünyada binbir çeşit tuhaf fetiş olabilir, ama bunların bir kısmı cidden görünen köy. Görünen köye kılavuz isteyen insanlar, bu tarz arzularını gerçekleştirmeden önce biraz oturup ruhları üstüne çalışsın. Saydığınız şeylerin hepsi olmasa da çoğu, cidden düşük ve düşkün bir yerden geliyor. Tahminimce bu fetişlere (en azından hepsine) sahip değilsiniz ve farazi soruyorsunuz, anlıyorum. Ama Satanizm böyle bir şey değil. Kalem kalem listeleyebileceğimiz “dini vecibelerimiz” yoktur.

    Bana sorarsanız etik; sadece bilimsel yöntemin, mantıksal düşüncenin ve empirik analizin türümüze davranışsal ve düşünsel açıdan uyarlanmasıdır. Ensest objektif olarak yanlış, çünkü gelecek nesilleri genetik açıdan zayıflatıyor ve kutsal aile bağlarına ihanettir. [Burada bir ekleme yapıp “uzak akraba” kavramınızın hiç de uzak olmadığını söyleyeyim. Genetik bilimine göre bir “akraba”nın bize “yabancıya denk” sayılabilmesi için 3. dereceden kuzen olması gerekiyor, bu durumda paylaşılan gen miktarı sokaktaki herhangi biriyle paylaştığınız genler kadar oluyor-muş. Ama sizin dediğiniz kuzen çocuğu (ki çok büyük ihtimalle arada olacak ciddi yaş farkını bile katmazsak) hala yakın akraba sayılıyor.] Pedofiliyi saymama gerek yok. Hayvanlarla “””cinsel ilişki””” konusunda her biri apayrı bir Pandora’nın kutusu olan birçok faktör var; rıza ve bilinç seviyesi açısından etik, hastalıklar açısından sağlık ve “lanet girsin, o yapılır mı lan?” şeklinde çıkan haklı itirazlar gibi. Nekrofili konusunda da saydığım şeyleri uygularsanız herhalde mantıklı bir sonuca ulaşırsınız. Önemli ve büyük olan şeyler genellikle bu şekilde bariz. Ama isterseniz elinizde çıngırak veya emzik olsun. Yani bana sorarsanız tuhaf ama bu yaptığınızın gerçekten çıngıraklı, emzikli bebişlerle alakası yoksa bizden kimse kafanıza sıkmaz.

    İçinize ölü balık veya ağaç dalı sokmak “””yasak””” mı derseniz büyük ihtimalle bulutsuz havada başınıza yıldırım düşmez, ama “sapkınlık” olduğu bariz. İnsan cesetleri hayvan cesetlerinden “””daha üstün””” değil, o yüzden hayvanları da rahat bırakmak önemli; ve büyük ihtimalle bitkilerle fazla “yakın” olursanız kendinize ve/veya gelecek partnerlerinize bunun bir zararının olması çok mümkün. Isırgan otuyla kedi nanesini ayırt etmek çok kolay değil mesela, bu sadece bir tane örnek. Günümüzde kendine “Pagan” diyen insanların yaptıklarına göre hareket edeceksek -ki etmeyeceğiz- Tengri’ye at kurban etmeye çalışan öküzler de var. İnsan medeniyetinin bilinç olarak bu kadar gerilemesinin ve aptalca hareketlerde bulunmasının -ki bunu sadece cinsel anlamda da söylemiyorum, ama o da dahil- ana sebebi, insanlığın binyıllardır ruhani olarak dejenere edilmesidir.

    O yüzden nasıl teker teker farklı toplumsal davranışları bana en ince detayına kadar sormanız -örneğin sokakta biri omzunuza çarpınca ona küfür etmek mi, tepki vermemek mi, yoksa direkt 7 nesline ölüm büyüsü yapmak mı lazım diye sormak; Müslümal “””bayram”””larında anne-babanıza sarılıp sarılmamak konusundaki fikrimi almak; yakın bir dostunuz, veya hatta bir Satanist dil alışkanlığından ötürü (ki bunları atmak önemlidir, katılıyorum) “inş*llah” derse yüzüne tokat vurmak gerekip gerekmediğini sormak gibi absürt şeyler- kadar verimsiz ve gereksiz olacaktır. Yani bazı konularda… Sadece kafanızı kullanın, ne dersiniz? Ve ceylanların, sincapların kafasını da saçma şeylerde “kullanmayın”.

    Son olarak da, sorularınıza her ne kadar iğneleyici bir şekilde cevap versem de bu soruların nereden geldiğini biliyorum ve anlıyorum. Çoğu insanın birçok, özellikle de cinsel açıdan takıntıları, kompleksleri, blokları vardır, olabilir, özellikle de Yahudilenmiş bu dünyada bu son derece yaygındır. Ama bunların üzerine iyice yoğunlaşıp bu takıntıları sağlıksız şekilde beslemek yerine cidden kişi ruhu üzerinde çalışarak, cinsel enerjisini ve isteklerini kendine ve partnerlerine olabilecek en faydalı, sağlıklı, doğal ve pozitif şekilde kanalize edebilecektir. İşin içinde psikolojik iyileşme ve gelişme de var yani. Saydığınız ve saymadığınız fetişlerden birçoğunun (hepsinin demiyorum) kaynağı o ya da bu şekilde travmalar, baskı, takıntılar, tıkanıklıklar ve cinsel enerjinin yanlış yönlendirilmesine dayanan şeyler. Bunların hepsi ruhani pratiklerle zaman içinde çözülür ve çözünür.

    İyi günler.

 26. İyi günler. Verdiğiniz cevap için teşekkürler. Uzun yanıtınızda sorularımın çoğunun cevabı (hepsi olmasa bile) var. Fakat kendi yorumunuza ”iğneleyici” demişsiniz. Bence yorumunuz agresif, aşağılayıcı ve tehditkar. ”bizden kimse kafanıza sıkmaz” ne demek? Siz insanların kafasına mı sıkıyorsunuz? Siz mafya mısınız? Gerçekten böyle cümlelere gerek var mı? Üstelik ben size ”beyefendi” derken böyle bir yanıt beklemiyordum.

  Sizde büyük bir hata yapıyorsunuz. Benim size ”şu cinsel davranış yasak mı?” diye sormamla ”biri bana omuz atsa ne yapmalıyım?” diye sormam aynı şey değil. Çünkü ”şu yasak mı?” sorusunda verebileceğiniz 2 cevap var. Evet ya da hayır başka bir alternatifi yok. Ama ”biri omuz atsa ne yapayım?” sorusuna verilebilecek bir sürü alternatif cevap var. Dediğim gibi bu 2 soru aynı şeyi sormuyor zaten aynı amaçla da sorulmuyor. Bunlar çok farklı sorular. Zar atın demişsiniz. Zar atmakla sarkaç sallamak arasında bir fark görmüyorum. İkisi de rastlantısal, şans işi bence. Attığım zar bir gün ensesti yasaklarken ertesi gün enseste izin verebilir. Haliyle sizin görüşlerinizi, yasaklarınızı anlamak için pek iyi bir yöntem değil.

  Ayrıca ”kafanızı kullanın” demişsiniz. Kafamı kullanıyorum. Kafamı kullandığım için size soru soruyorum zaten. Joy of Satan’ın cinsel davranışlarla ilgili kurallarını öğrenmem için Türkçe Jos propagandası yapan bir site yöneticisine soru sormaktan daha mantıklı ne yapabilirim? Jos konusunda en doğru bilgi alabileceğim kaynak siz değil misiniz? O halde gayet güzel kafamı kullanıyorum ki sizi bulup Jos hakkında sorular soruyorum. Ancak yasaklara, kurallara kendiniz karar verin diyorsanız o başka. Bana kalsa karşılıklı rıza ile yapılan ensest ve ırk karıştırma gayet normal, kısıtlanmaması gereken şeyler. Ama Jos bunları kısıtlıyor. Çünkü farklı kafalarımız var, farklı düşüncelerimiz var. Müslümanlardan farklı olduğunuzu söyleyip cinsel içerikli sorulara Müslümanlar gibi agresif tepkiler veriyorsunuz. Lütfen biraz daha sakin olun ve tehditkar cümleler kullanmayın. Başka sorularım da var ama bunların cinsellikle hiçbir alakası yok.

  1-) Satanist olmanıza rağmen neden diğer Satanistlere subhuman diyorsunuz. Ayetler Kitabına inananlar için yazdığınız yorumlarda subhuman diyorsunuz. Evet Ayetler kitabı gerçek değil hatta gülünç. Ama onlarda Şeytanın ilah olduğuna inanıyor ve İbrahimi inançların yok olması için çalışıyor. Haliyle sizin başka Satanistlere ”subhuman”, ”isatapar köpekler” demeniz ne kadar doğru? Kaldı ki Satanistlere düşman bir sürü İbrahimi inanç mensupları varken diğer Satanistlere düşmanlık etmek akıllıca mı?

  2-) Başka Satanistler size göre subhuman ise Ateistler, Deistler, Agnostikler, Paganlar ne? Umarım onları da subhuman olarak görmüyorsunuzdur. Çünkü bu düşüncenin Yahudilikten (sadece yahudiler insandır, yahudi olmayanlar hayvandır) hiçbir farkı yok.

  3-) Yahudi soykırımının gerçek olmadığını söylüyorsunuz. Evet Yahudi soykırımında ölen 6 milyon kişi sayısı yüksek ya da abartılı olabilir hatta fotoğraflar montaj da olabilir. Ama yahudi soykırımı bir gerçek. Ciddi ciddi bu insanlar öldürüldüler. Sormak istediğim Hitler, Yahudileri öldürmediyse neden Nazi kampları kuruldu? Nazi kamplarının gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu kamplar kuruldu, içlerinde gaz odaları ve fırınlar vardı. Yani Naziler o kampları birilerini öldürmek için kurdular. Naziler iddia ettiğiniz gibi iyiyse neden bu kampları yaptılar? Neden gaz odaları vardı? Derseniz ki gaz odası yok o zaman gidip kendiniz görün. Çünkü bu kamplar ziyarete açık gidip girebilirsiniz, gezebilirsiniz. Dediğim gibi Yahudileri kabul etmeme, karşı olma durumu anlaşılabilir ama Nazileri savunmak bana çok radikal bir fikir gibi geliyor. Daha sakin cevap vermeniz dileğiyle. Hoşçakalın.

  1. Esenlikler,

   İyice bir üzerinizde ne sinir stres varsa bize kusmuşsunuz. O zaman biraz sorularınızı cevaplayalım da rahatlayalım.

   1)Gerçeği elinin tersiyle reddetmeye çalışanlara ne dememizi beklerdiniz? Belki siteyi çok az okudunuz bu yüzden bilmiyorsunuz. Bizim burda olayımız sadece %100 gerçek. %80,%30,%50 gibi şeyler bizim ilgimizi çekmiyor. “İsatapar” dememizin tamamen mantıklı bir sebebi var ve bence kelimenin kendisi yeterince belli ediyor.

   2) Belki “Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.” sözünü duymuşsunuzdur. Bence o durum için yeterince açıklayıcı. Daha olaydan haberi olmayanlara laf atma gereğimiz yok. Gerçeği aramaya devam ettiği sürece kişisel olarak her insanda umut görebilirim. Aynı zamanda biz de paganız. Neo-paganizm gibi şeyleri pek sevmesek bile saf paganizmi temsil edenler olarak kendimizden nefret edemeyiz değil mi?

   3)Söylediklerimizin arkasındayız. Şunu belirtmek isterimki birisini yakmak veya gaz odasına koymak gibi şeyler çok işe yarar şeyler değiller. Şimdi “kaynak” versem bile hepsini okumayacak gibi olduğunuz için gelin biraz şurda genel birkaç bilgi ile fikir yürütelim. Öncelikle bu “Ölüm kampları”nda havuz, sera, ahır vb. şeylerin bulunması biraz tuhaf değil mi? Veya bu “gaz odaları”nın içinde dezenfektan bulunması? Veya Typhoid bakrerisi yüzünden ölenlerin olması bu ve kişilerin “gaz odasında ölenlerle” tıpatıp aynı olması? Veya bu “ölüm kampları”ndan mahkumların salınması durumu? Veya mahkumların sağlıklı bir şekilde beslenmesi?

   Böyle yazınca o kampların asıl amacı çok merak uyandırıyor. Kim katliam için olan bir kampa yüzme havuzu koyarki?

   İyi günler.

  2. Esenlikler,

   Aslında yorumunuza cevap verecektim; 3 gündür bekletmemin sebebi hem yorumun, hem de verilecek cevabın uzun olması gerektiğinden ötürü sonlara bırakmam. Şimdi fark ettim ki kardeşlerimizden biri zaten cevap vermiş. Ama yine de bazı şeylere ekleme yapıp cevap vermem lazım. Buna harcadığım emekle sadece sizin değil, herkesin görebileceği bir veya iki yazı yazmış olabilecekken sırf endişelerinize cevap vermiş olmam, umarım hakkımızda vardığınız fevri fikirlerden sizi döndürecektir.

   “Bence yorumunuz agresif, aşağılayıcı ve tehditkar. ”bizden kimse kafanıza sıkmaz” ne demek? Siz insanların kafasına mı sıkıyorsunuz? Siz mafya mısınız? Gerçekten böyle cümlelere gerek var mı? Üstelik ben size ”beyefendi” derken böyle bir yanıt beklemiyordum.”

   Belki biraz agresif olduğu doğru, ama kişisel değil, entelektüel bir bazda. Size değil, sunduğunuz kafa yapısınaydı bu agresifliğim. Zaten o yüzden “aşağılayıcı” olduğuna katılmam, çünkü sizin bana beyefendi dediğiniz gibi ben de size herhangi bir kişisel hakarette bulunmadım. Fikirlerse aynı içsel haysiyete sahip değil. Fikirler insan olmadığından ve dolayısıyla kendi özünde değere sahip olmadığından onları tamamen meziyetlerine veya bu meziyetin yoksunluğuna göre yargılarım. “Tehditkar” yorumunuza cevaben de… Yoo. Yani ne tehdidi? “Kafanıza sıkacak” tarafın biz olmadığımızı belirtmemiz eğer sizin için tehditkarsa, acaba kafanızı uçuracaklarını söyleyen Müsl*man putperestleri nasıl nitelendirirsiniz bilmiyorum. Kısaca biz mafyaysak, onlar Star Wars’taki gezegenleri havaya uçuran İmparatorluk. Tabii biz de “””mafya”””lığı geçtim, Ölüm Yıldızını havaya uçurmak için organize olmuş savaşçılar oluyoruz aslında.

   “Sizde büyük bir hata yapıyorsunuz. Benim size ”şu cinsel davranış yasak mı?” diye sormamla ”biri bana omuz atsa ne yapmalıyım?” diye sormam aynı şey değil. Çünkü ”şu yasak mı?” sorusunda verebileceğiniz 2 cevap var. Evet ya da hayır başka bir alternatifi yok. Ama ”biri omuz atsa ne yapayım?” sorusuna verilebilecek bir sürü alternatif cevap var. Dediğim gibi bu 2 soru aynı şeyi sormuyor zaten aynı amaçla da sorulmuyor.”
   İlk yorumumda da bunu söylüyordum, galiba tam anlamamışsınız. Satanizm’de bu tarz “””yasak”””, “””serbest””” algısı kilit konular (ırk, vatan, millet, ruhaniyet, aile, onur, etik, vesaire) hariç ağza alınması bile hakaret niteliğinde bir ağızdır. Bize rastgele şeyler hakkında böyle sorular sorarak hem kendinize, hem de bize hakaret etmiş oluyorsunuz. Yakışmıyor.

   Ve evet, zar atmak konusunda kinaye yapıyordum. Bunu anlamış olmanıza sevindim. Kısaca sorduğunuz şeylerin (çoğunun) ne kadar rastgele olduğunu belirtmeye çalışıyordum. Siz sadece 9 ayrı fetiş sordunuz ve bunların birçoğu kişisel merakınızdan kaynaklanıyordu, ama bu fetişlerin diğer tüm fetişlerden kategorik olarak hiçbir ayrımı yok. O yüzden gerek bu listedeki, gerek makaledeki bahsedilen en az 547 fetişten ya her birini sormalısınız, ya da hiçbirini. Anlatabiliyor muyum?

   “Ayrıca ”kafanızı kullanın” demişsiniz. Kafamı kullanıyorum. Kafamı kullandığım için size soru soruyorum zaten. Joy of Satan’ın cinsel davranışlarla ilgili kurallarını öğrenmem için Türkçe Jos propagandası yapan bir site yöneticisine soru sormaktan daha mantıklı ne yapabilirim? Jos konusunda en doğru bilgi alabileceğim kaynak siz değil misiniz? O halde gayet güzel kafamı kullanıyorum ki sizi bulup Jos hakkında sorular soruyorum.”

   Sevgili yurttaşım, “””cinsel davranışlarla ilgili kurallar””” gibi bir ifadenin hem bize, hem size hakaretvari olduğunu ve bunun sebebini, ayrıca bu tarz soruların bizim gibi insanlara ve bizim dinimize yöneltilmesinin saçma olduğunu zaten açıkladığım için buna girmiyorum.

   Kafanızı kullanmaya gelince. Zaten görünüyor ki aptal biri değilsiniz, ama bazı konularda gereksiz miktarda irdelemek de insanları yanlış sonuçlara itebilir. Mesela dediklerinizden örnek verelim.

   “Bana kalsa karşılıklı rıza ile yapılan ensest ve ırk karıştırma gayet normal, kısıtlanmaması gereken şeyler.”

   Bakın, aklın yolu birdir. Bu tarz büyük konular “bana kalırsa” treniyle yürümüyor. Bunların “normal” veya “kabul edilebilir” olduğu sonucuna varmak için hem akıl almaz zihin jimnastikleri yapmanız, hem de bu aktivitelerin gerçek, dış dünya sonuçlarını tamamen görmezden gelip yokmuş gibi davranmanız gerekiyor. Yani böyle keyfi, gereksiz ve hiçbir haklı yönü olmayan davranışlardan ortaya çıkacak yeni nesillerdeki sayısız kişinin çok uzun yıllar ve nesiller boyunca lanetlenecek olması, zaten işin kabul edilemez olmasının sebebi. Ruhani tarafına girmemize bile gerek kalmadan ensesti, ırk karıştırmayı çöpe atmış olduk kısaca. Büyük konuların hepsinde basit akıl yürütme yapılabilir. “Kafanızı kullanın”dan kastım sadece kendi şahsınızın çapı dahilinde değil, tüm dünyayı ve tüm sonuçları da düşünerek kafanızı kullanmanız. Siz sitemizi bulup kullanıyorsanız, Satanist olun olmayın entelektüel bir birey olarak her davranışınızdan ve düşüncenizden sorumlusunuz. İnsanlık için pozitif bir kuvvet olmakla yükümlüsünüz, biz de öyle. Bu yükün neşesini de, şanını da bilin ve hakkıyla yüklenin lütfen.

   “Müslümanlardan farklı olduğunuzu söyleyip cinsel içerikli sorulara Müslümanlar gibi agresif tepkiler veriyorsunuz. Lütfen biraz daha sakin olun ve tehditkar cümleler kullanmayın. Başka sorularım da var ama bunların cinsellikle hiçbir alakası yok.”
   Tepkilerimizin “””agresif”””liğinin neyle sınırlı olduğunu ve şahsınıza yönelik olmadığını zaten belirttim, işin içinde dogma olmadığını da artık zaten ziyadesiyle gördüğünüze eminim. Ve tabii sorularınızın hoşuma gitmediğini kabul ediyorum ama verdiğim hiçbir cevap, bir anlık öfkeyle verilen ve beynimden çıkmayan cevaplar değil, emin olun.

   Kısaca insandan, Türk evladından, toprağımdan, yani sizden, hepinizden bir beklentim, sizin ait olduğunuza yürekten, sarsılmaz bir inancım olan bir seviyeniz var. Bunu, aslında çok kolay kullanabileceğiniz muhakeme yeteneğinize karşın sallayınca bundan rahatsız oluyorum. Böyle düşünsel labirentlerden, kısır döngülerden çok daha iyisine layıksınız. Boş verin ölü balığı falan, görünen köy kılavuz istemez. Çok daha önemli işlerimiz var!

   Yeni sorularınıza, kardeşimin verdiği cevaplara ek olarak birkaç şey sunacağım.

   1) Bahsettiğiniz insanlar Satanist değil ki. Yani “diğer Satanistlere” subhuman demiyoruz. İsataparların köhne inançlarını yerin dibine soktuğum bu parçada da belirttiğim gibi, İsataparlık “Satanik” değildir, İbrahimi inançtır. Müslümanlar ve Hristiyanlar neyse bunlar da tıpatıp, en ufak bir fark olmaksızın aynısıdır. İnandıkları şeyleri okuyun, aynı şeyleri hissedeceğinize eminim. Aralarında bulunduysanız tavırlarının, karakter(sizlik)lerinin, kültür(süzlük) seviyelerinin, düşün(eme)me yeteneklerinin de İbrahimilerle aynı çizgide olduğunu görürsünüz. Şeytan’ın Yüce Adını ağza alınmayacak, akıllara zarar pisliklere alet edenlere Satanist demenizi bile hakaret olarak sayıyorum. Yani daha doğrusu sayardım ama sadece bilmek istediğiniz için soruyorsunuz, o yüzden anlıyorum.

   2) Dediğim gibi, bu kişiler “bize göre” değil, objektif standartlara göre “subhuman”lar. Fark ettiyseniz sitemizde, deyimi yerindeyse “pecking order”ın en en en dibinde bulunan Müslüman/Hristiyan goyim’ler için bile öyle katliam çağrısı falan yapacak kadar aptal, maymun, zevzek kişiler değiliz. Dolayısıyla saydığınız, entelektüel olarak bunlardan otomatikman üstün tüm o gruplar hakkında ne kadar kötü düşünebiliriz ki? Saydığınız her grup arasından, İbrahimilerden (orantı olarak) daha çok müttefik bulacak olmamız hem gördüğümüz, hem de görmeye devam edeceğimiz bir gerçektir. Bu saydıklarınızın ve saymadığınız diğer tüm ideolojilerin de yobazından, İbrahiminin yobazı kadar tiksinirim ve bu zihinsel seviyeyi “subhuman”lık olarak nitelendiririm mesela, ama bu çok küçük bir kesim ve bu fikirlerinin kendisinden ötürü değil, bu fikirlere tüm Gerçeklere ve mantığa karşın körü körüne bağlı olmalarından ötürü kullandığım bir tabir. Zaten Nietzsche’nin “Üst İnsan”ına, yine Nasyonal Sosyalizm’in aynı idealine kategorik olarak taban tabana zıt kişilerden bahsediyorum, yani aslında “subhuman” kullanımım sözlüksel olarak doğrudur.

   3) “Ama yahudi soykırımı bir gerçek. Ciddi ciddi bu insanlar öldürüldüler.”

   Yoo.

   “Sormak istediğim Hitler, Yahudileri öldürmediyse neden Nazi kampları kuruldu?”
   Binlerce yıllık asalak yaşamlarında bir kez olsun kendi elleriyle iş yapmak zorunda kaldılar. Yeterli bir sebep değil mi?

   Tamam tamam, tamamen gerçeğe dayalı şakaları bir kenara bırakırsak Yahudiler, Alman ulusunda çok zararlı, kanser niteliğinde unsurlardı. Bunların tüm imtiyazlarının, güçlerinin ve yaptırım yeteneklerinin alınması gerekiyordu, dolayısıyla da kamplar kuruldu. En azından değersiz hayatlarında bir kez işe yarasınlar diye.

   “Nazi kamplarının gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz.”
   Tabii. Toplama kampları. Ölüm kampları değil.

   “Bu kamplar kuruldu, içlerinde gaz odaları ve fırınlar vardı.”

   Düzelteyim, duş odaları ve hiçbir şey vardı. Fırınlar dediğiniz şeylerin aslını biliyor musunuz? Sovyetler, istila edip sözüm ona “özgürleştirdikleri” kamp bölgelerinde, bu fırın yalanını ortaya atıp tüm dünyayı Nazilerden nefret ettirmek istediler. Bu sebepten de o bacaları (sonuçta fırınlara baca lazım) kendileri yaptılar. Ama aptal gerzekler bacaları binalara bağlamayı bile unuttu!

   “Naziler iddia ettiğiniz gibi iyiyse neden bu kampları yaptılar? Neden gaz odaları vardı? Derseniz ki gaz odası yok o zaman gidip kendiniz görün.”
   Tabii, tahta kapısı ve kapısında cam olan gaz odaları, değil mi? Asıl bu kamplar kötü yerlerdiyse neden bu kamplarda tiyatro vardı, klinik vardı, yüzme havuzları, hatta genelevler bile vardı? Bunlar toplu katliam için olmazsa olmazlar zaten, değil mi? Kurbanlarımızı pişirmeden önce ince sanata maruz bırakalım ki etleri daha yumuşak olsun!

   “Dediğim gibi Yahudileri kabul etmeme, karşı olma durumu anlaşılabilir ama Nazileri savunmak bana çok radikal bir fikir gibi geliyor.”
   Zaten Gerçek radikaldir. “Her zaman için her doğru fikir iki ekstrem fikrin ortasındaki “ılımlı” bir fikir olmak zorunda” düşüncesi mantıksal bir hata. Dünyadaki birçok Gerçek (tabii hepsi değil) “ekstrem”dir. Yahudiler gerçek anlamda insan olmayan istilacı uzaylılar, İbrahimi inançlar az biraz değil, %100 kötü ve yanlış, Nasyonal Sosyalizm tek doğru yol ve diğer yolların istisna olmaksızın hepsi az veya çok yozlaşmış, vesaire.

   Ki belirteyim, biz Nazileri savunmuyoruz. Bizzat biz Naziyiz. Şunu da ekleyeyim ki Hitler merhametli bir Alman değil de Türk olsaydı, dünya üzerinde bir tane bile Yahudi kalmamış olurdu. O zaman soykırım olunca nasıl oluyor hepimiz görmüş olurduk, ve tüm dünya çoktan Gerçeği görmüş, Hitler’e de kurtarıcı ilahlarımızdan biri olarak tapınıyor olurdu. Dolayısıyla yanlış anlamayın, bu sürüngenler adaletin en ağır, en hışımlı, en şiddetli formunu kesinlikle hak ediyorlar. “Biz asla Yahudilerin kılına bile dokunmayız, tamamen barışseveriz!” diyecek kadar omurgasız, cahil insanlar değiliz. Barış istiyoruz ve bu yüzden ne kadar gerekiyorsa o kadar şiddetli bir savaştan çekinmiyoruz. Yasalar dahilinde her tür mücadeleye hazırız. Dünyaya toz pembe gözlüklerle bakan insanlar değildir Satanist’ler. Si vis pacem, para bellum.

   Buna rağmen, düşman eliyle yozlaşmanın en dibine vurmuş Alman ulusunu bir damla bile gereksizce kan dökmeden, katliamlar yapmadan, sağa sola kabadayılık yapmadan sadece 10 yıl içinde dünya üzerindeki en güçlü millet yapan tek ideoloji de Nasyonal Sosyalizm’dir. Zaten derdiniz ışık, barış, mutluluk, huzur, dostluk, aydınlanma, iyileşme, ebediyen yükselme gibi şeylerse aradığınız din Spiritüel Satanizm, bununla birlikte gelen politik yol da Nasyonal Sosyalizm’dir.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir