Önemli – “Paskalya” Haftası Ritüelleri!

Kaynak: Joy of Satan forumları, Yüksek Rahip Mageson’ın duyurusu.

Bu hafta düşman, dünyanın tepesine basmakta kullanacakları dev çizmelerini güçlendirmek için önemli ritüellerini yapacak. Bu hafta Nihai RTR’ı olabildiğince fazlaca yapın, bahane yok.

Nihai RTR’ı günlük olarak bu kadar uzun süredir yaptığımız için, şu an sahip olduğumuz açığı yakaladık ve düşmanın planları kendi üzerlerine çevrildi. Şu an düşmanın yaratmaya çalıştığı küresel sistemin başarısız olup kendi üzerlerine çöküp tamamen kendilerine tepmesi için gereken itici gücü yaratabileceğimiz zamandayız. İnsanlar uyanıyor.

Kiliseler ve camiler boş, ve düşmanın enerji girdabı şu anda zayıflamış bir konumda. Şu anda zaman, düşmana Nihai RTR ile haddini bildirme zamanıdır. Şu an, zafer kazanmak için uzun zamandır sahip olduğumuz en iyi fırsatlardan biridir.

Yüksek Rahip Hooded Cobra da cevap olarak şunu eklemiştir:

Bu duyurunun hepimiz arkasındayız ve yakında yeni talimatlar gelecek. Nihai RTR’ı çok güçlü bir şekilde yapmaya devam etmeyi unutmayın, ki burada odaklanacağımız ana şey de zaten bu ritüel.

Daha fazla bilgi ve talimat gelir gelmez, sitemizde de bunlar paylaşılacaktır. Zafer dolu yarınlar için hadi düşmanın tepesine Tengri’nin Kılıçları gibi çökelim!

“Önemli – “Paskalya” Haftası Ritüelleri!” hakkında 22 yorum var

 1. Günlük ortalama kaç dakika RTR yapıyor normal bir SS? Meditasyon maksimum 20 dk alıyor ama RTR?

  1. Esenlikler,

   Bu konuda dakikaları sayıyla saymanızı önermem, zaten RTR yaparken zaman su gibi akıp geçiyor. Dakikalara bakıp stres yapmayın, çünkü bu “zaman kaybı” bir aktivite değil.

   Ama yine de sorunuzu cevaplayacak olursam, bir RTR da aşağı yukarı 20 dakika süren bir şey. Yüksek Rahip Cobra günde tercihen 2 veya daha fazla öneriyor, ki 1 yerine 2 tane yapmanın çok daha etkili olduğunu (bizi düşman pisliklerinden korumak gibi konularda) bizzat teyit edebilirim. Alıştıkça RTR’ların süresi de biraz kısalıyor, 15 dakikaya veya birazcık daha aza inebiliyor. Ama bunu acele acele yapıp zorla indirmeye çalışmayın, sonuçta harfleri düzgün titretmek gerekiyor. Benim bu verdiğim süreler hep organik ve ciddi şekilde yapılabilen süreler.

   İyi günler.

 2. Bu isataparların sonu gelsin artık. Yok arkadaş korona virüsünden beter bunlar. Hani gerçekten bunlara inisiye olmak için beynini kiraya vermiş olmak ve sadece cinsel organla düşünmek lazım. Nasıl bukadar takipçi buldular buluyorlar o ayrı bir konu. Ama %98i ekonomik özgürlüğünü kazanamamış kişiler, Josdan meditasyon ve güzelim bilgileri çalıp çatpat ingilizceleriyle bizim diye yayınlıyorlar. Bunların sonu ne olacak? Enazından ölümden sonrası mesela? Düşmanlara emilirler diye düşünüyorum büyük ihtimal sizce? Bukadar nefret etme nedenim bunlardan %100 eminimki o aptal 3 kitap çelişkilerle, saçmalıklarla dolu. kuran ve tevratla kapışmaya girerler.

  Onun haricinde bunları boşverelim diğer sorum Türkçülüğün sınırı nereye kadar? Türkler yüce dediğimizde diğer ırkları küçümsüyor muyuz? En yüce ırk Türktür demek yanlış mıdır? Türkler varolsun, Tanrı Türkü korusun demekde bir yanlışlık var mıdır çünkü diğer ırkları boşveriyoruz. Birde meraktan sordum kişisel hayatınızda bozkurt içeren kolye yüzük gibi şeyleriniz var mı? Bazı Jos üyeleri Nihal Atsız okuduğuna tanık oldum sadece içimizde değil dışımıza da vurursak daha iyi olmaz mı sizce Milliyetçiliği? Siz hangi kitaplar okuyorsunuz?

  Vatan için meslek konusuna gelirsek her meslek vatana fayda sağlamaz diye düşünüyorum. Yani elbette sağlar ama bazılarının payı çok ama çok düşük olur. Ben yaklaşık 1 yada 1 buçuk sene sonra sınava gireceğim üniversite ders çalışmıyorum haliyle gireceğim meslek sözel kısımdan olucak ki sözeldeki mesleklerde çok kısıtlı aralarından hiç beğendiğim yok ve üstüne vatani görev olarak hiçbiri hizmet yapmıyor özel eğitim öğretmenliği ve anaokulu öğretmenliği hariç ama benim kişilik özelliklerim bu 2 mesleğe uymuyor . Sözün özü 1 , 1 buçuk sene sonra Tanrılarla iletişime geçip meslek önerisi isteyeceğim sizce işsiz kalmayacağım bir yer önerirler mi? Sınavlarda yardım istemeyeceğim çünkü kendim çalışmıyorum veya az çalışıyorum bunun üstüne yardım istemek yüzsüzlük bence üzülürüm.

  1. Esenlikler,

   İsatapar dediğimiz altinsan mahluklar bir süre daha var olmaya devam edecekler, ama kafaya takmaya değer bir durum değil. Koskoca Satanizm’i, Gerçeği aradığını iddia eden, ama karşısına çıkan zırva birtakım kitabı sorgulamaktan aciz bir kimse varsa, o kişi İbrahimi inançlarda kalsa daha iyi olur. Böyle şuursuz tiplere Satanizm’de ihtiyaç yok. O yüzden aslında bu ebediyen gölgemizde yaşamaya mahkum İsataparlar, kim Satanizm’i kaldırabilir diye litmus testi görevi bile görüyor! Ve evet, emin olduğunuz konu doğru. Ama hadi sadece “emin olmayı” bırakıp bilin de. Bu 3 kitabın pisliğinin, zırvalığının Kur’an, İncil ve Tevrat ile karşılaştırılabilir olduğunu gözlerinizin önüne sunmama izin verin.

   İkinci paragrafınıza tek bir cevap vereyim. Elmaları sevdiğinizi söyleyince bütün portakal ağaçları yansın mı demiş oluyorsunuz? Peki birinin diğeriyle hiçbir alakası bile var mı? Ben de öyle düşünmüştüm.
   Tabii niyet önemli. Biz portakal ağaçları yansın demiyoruz, diyenlere de karşıyız. Ama bir başkası elmaları savunma bahanesiyle portakallara laf atıyorsa bu kişi yanılgıdadır, ve bu tarz yanlış fikirlerin ideolojimizle alakası yoktur.

   Nihal Atsız okuyan da okur, Karl Marx da. Birini Pagan sempatileri olan bir Türkçünün fikirleriyle bizimkilerle ne kadar bağdaşıyor, ne kadar çelişiyor görmek için okur, öbürünü de düşmanın hastalıklı fikirleri nasıl çalışıyor ve bunlara nasıl karşı koyulabilir diye okur. Her halükarda, bozkurt Türklerin hayvanıdır, çekinecek bir şey yok. Şahsen herhangi bir ideolojik eşyaya sahip değilim, kendimi açık etme niyetim yok. Belki 20 yıl sonra. Kitap önerisi isteyecekseniz Yüksek Rahiplerin önerdiği bolca kitap var. Ama uyarayım, neredeyse hepsinde (Yahudi medyasından ve insanların da endoktrine edilmiş olmasından ötürü) bilgi yanlışları da var. Satanik süzgeçten geçirmelisiniz, bunun için de sağlam bir bilgi temeliniz olmalı.

   Mesleklere gelince, Tanrılar tabii bu konuda size ilham verebilir. Ama bunun da yanında, astrolojiyi en azından kendi işinize yarayacak kadar öğrenmenizi öneririm. Çünkü birinin güçlü yanları, zayıf yanları ve hayatta alabileceği yol (ki buna kariyer olanakları da kesinlikle dahildir) hep astrolojiyle keşfedilebilir. Hepimizin hayattaki yolu farklı, bu yola uygun bir işimiz olmalı ki hem başarılı, hem de mutlu olalım. Sınavlara gelince, Tanrılardan yardım isteme olayını anlamışsınız, tebrikler. Evet, biz yan gelip yatarken Tanrılardan bir şey talep etmek hiçbir şey değilse de saygısızlıktır, tabii yardım istediğimiz işlerde elimizden geliyorsa kendimiz de emek göstermeliyiz. Tabii acil durumlardan falan bahsetmiyorum, ama anladınız.

   İyi günler.

 3. Bana Epostayla satanizme nasil baslamaliyim ve bana kitap onermenizi istiyorum bu siteden linkleri atin ilkbhangisi okuyayim ilk hangi rituelleri yapayim diye kabaca bu dini biliyorum dogru din bana uyan din bazıları din saymaz o da dogru ama neyse epostam [email protected] yazarsabiz cok sevinirim bence bir insyagram hesabi acmaniz lazim oradana tum insanlara ulasabilirsiniz bu arada yazim 17 bir sorun olmaz dimi atin pls (ergen degilim) kimseyi etkilemek yada farkli olmak icin katilmiyorum zaten oyle yapanlar iradesin aptal insanlardir

  1. Esenlikler,

   Instagram gibi sosyal medya platformlarında bulunmuyorum. Bulunan kardeşlerimiz var, ancak bizzat yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olmadığını düşünürsek şimdilik buradan başlayabilirsiniz.

   E-maille özel bir yardıma ihtiyacınız yok. Sitemizi okuyarak başlayabilirsiniz, özellikle de önerilen yazılar iyi bir başlangıç olacaktır. Onun dışında, Satanizm’e, antik tarihe, ruhaniyete dair belirli bilgiler veren kitaplar var, ancak bunlar için cidden belirli bir bilgi temeliniz olmak zorunda. Çünkü şu an medyanın neredeyse tamamı Yahudilerin elinde, ve %100 Gerçek bilgiler içeren kitaplar basılmasına kesinlikle izin vermiyorlar. Dolayısıyla önerebileceğim her tür kitapta irili ufaklı bilgi yanlışları ve tuzaklar bulunuyor. O yüzden ilk önce temelinizi sağlam atmanız lazım. Bu çağda Ebedi ve Mutlak Gerçekler tek bir kitapta bulunmuyor ne yazık ki. Ama neyse ki İnternet var, düşmanın tekelinde olmayan bir bilgi kaynağı. Dolayısıyla yine öğrenebilirsiniz.

   Onun dışında, bu dini “kabaca” bilmek yetmez. Okuyun, kendinizi eğitin. İlk ritüel yapmak yerine meditasyonlarla başlamalısınız. Satanizm’in sizin için doğru din olduğuna %100 emin olmadan (ve bu kararı da bilgili, emin bir şekilde almadan) Satanizm’e resmen girmeniz akıllıca olmaz. Bunun çözümü de yine bilgilenmek.

   Eminim ki aklınızdaki çoğu soruya sitemizden cevap bulabilirsiniz. Cevabını burada bulamadığınız sorularıysa yorum veya mail yoluyla bize aktarabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 4. Eğer satanizm olmasaydı varoluş acısı, sanrılar, intihar düşüncesi icindeydik… Satanizm aynı zamanda psikolojik olarak ultra kırmızı haptır

  Bu arada pikak, Gmail adresini yazar mısın? Üstüne tıklayınca daha kolay mesaj atıyorum 😀

  1. Esenlikler,

   Evet. Satanizm gerçekten her derde deva. Çünkü yaşamın, evrimleşmenin, aydınlanmanın en özü de o yüzden. Aslında sadece işlerin olması gereken şekil, ama biz şu an o şekilden o kadar uzaktayız ki farkı daha da net hissedebiliyoruz.

   Ve iletişim formundan mesaj gönderirseniz bize mail geliyor aslında. Ama yine de istiyorsanız [email protected] adresine mail atarsanız posta kutumuza düşer.

   İyi geceler.

 5. Merhaba beden değiştirme diye bir ritüel var mı? Yani iki kişi ritüelle bedenleri değiş tokuş edebilir mi? Birde demonlar astral seyehatta rehberlik ediyor. Demonlar bizi Duat’a götürebilir mi? Yani ölmeden, öldükten sonra gideceğimiz yeri önceden görebilir miyiz? Ya da başka gezegenlere gitmek oradaki yaşamı, uzaylıları gözlemlemek astral seyehatte mümkün mü? Birde genellikle cevaplarınız dolu dolu oluyor kendinizi nasıl geliştirdiniz? Benim kültür ve zeka takıntım var. Nasıl kültürlü ve birikimli olabilirim? Sadece Satanizm üzerine değil genel olarak siz nasıl bir yol uyguladınız? Yoksa uzmanlık alanı bilgi/zeka olan Tanrılar mı sizi açtı?

  1. Esenlikler,

   Evet, beden değiştirme gibi şeyler var. Ancak bu gibi şeyler için ruhani olarak son derece gelişmiş ve ilerlemiş olmak gerekiyor.

   Evet, Tanrılardan rica ederseniz ve Onlar da kabul ederse size Du’at’ı gösterebilirler. Aynı şekilde başka gezegenlere de gitmek mümkündür. Ancak bir Satanist’in “öldükten sonra” diye düşünmesi çok yanlış bence, “ölmesi halinde” diye düşünmek daha mantıklıdır. Kim demiş öleceksiniz diye?

   Yılların deneyimi, ilgi, en önemlisi de yaptığım şeye karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir aşk. Tanrılar beni açtı demezdim, onun yerine direkt Şeytan benim hayatım diyebilirim. Ama öyle harikülade, insanüstü bir beynim yok. Bunun için kimseye Tanrıların parmağının değmesi gerekmiyor, ki benim de kafama -bildiğim kadarıyla!- Tanrı parmağı değmedi. Satanizm’den önce de şu anki kapasitem için bir “temel” veya “tohum” olduğunu biliyorum, ama şimdiye kıyasla yine de sönüktüm denebilir. O tohumun ekildiği toprağı sulayan, o temelin üzerine görkemli, şanlı, pasparlak bir tapınak inşa eden şey, ruhani pratiklerdir.

   Zeka ve kültür konusunda istekli ve iştahlı olmanız çok güzel, ama takıntınızı sağlıksız yönlere çekmenizi de önermem. Merak etmeyin, sadece Satanizm’in farkında olarak bile zaten insanlığın %99.999’unun şu an sahip olmadığı bir olanağa sahipsiniz. Ruhani gelişimle gelen ruhani güç, her kapıyı açan iskelet anahtar niteliğindedir. Ruhaniyetin farkında olmayan, meditasyon gibi konuların faydasını az veya çok (daha çok az) bilen ama halâ işin materyalistik tarafında kalan “nerd” tipler bile, meditasyonun diğer her yeteneği etkileyen bir “meta-yetenek” olduğu konusunda hemfikirler. Pratiklerimizle gelen zihin açılması kesinlikle şaka değil, insanı gerçek anlamda daha zeki, akıllı ve bilge yaptığına hem kişisel olarak şahitlik yapabilirim ve yapabilecek düzinelerce insan gösterebilirim, hem de zaten bu konudaki araştırmalar da doğrudan bunu göstermekte. Metafizik, gerçekten hayatın da “meta”sı.

   Dolayısıyla size tavsiyem ilerlemeniz. Fiziksel gücümüz de, beyin gücümüz de varlığımızın çalıştığı prana’nın “voltaj” seviyesine bağlıdır. Ruhani olarak ilerledikçe, zaten her şeyin ötesinde daha doygun, mutlu ve huzurlu olacağınızdan, herhangi sağlıksız bir takıntı da kendi kendine yol verecektir. Elbette yine daha da zeki ve kültürlü olma isteğiniz durur, sadece bu konuda çıldırmazsınız.

   Son olarak, elbette ki ben bu konuda doğrudan Tanrılardan yardım almadığımı söyledim diye siz de aynısını yap(ma)mak zorunda değilsiniz. Bu konuda isteklerinizi Tanrılara belirtip yaşamınızda işinize yarar şekillerde cevap almayı deneyebilirsiniz. Bu olur da Tesla’nın ikinci gelişi olursanız, lütfen bana yazın da ben de biraz bütün yükümü sizin üzerinize yığıp bir süre tatile çıkayım. 😁

   İyi akşamlar.

 6. Esenlikler
  Bir kaç sorum olacak 🙂 Benim eşim siyahi bir centil ve ben türküm fakat bana türkler türklerle sevgili olmalı denildi kafam çok karıştı açıkçası tuhaf insanlar var
  Bu doğru mu ?
  Ve yahudilerin hepsi neler döndüğünün farkında mı ?
  Hitler agarta uygarlığına komplo hazırlamış bu doğru mu ?
  Lordumuz Satana dua ettim fakat gerçekleşmedi neden acaba ?
  Yabancı müzikleri dinliyorum bilmeden yahudi bir kişinin müziğini dinlersem bir şey olur mu ?

  1. Esenlikler,

   Siz beyazsanız, eşiniz siyahsa bu ırk karıştırmaya girer. Siyahi dostlarımız Türk olamaz, “Türkiye’li” olabilir. Nasıl siz “Kongolu” değil de en fazla “Kongo Cumhuriyetinden” olabiliyorsanız aynı şey. Çünkü Türk (veya İngiliz, veya Afrikalı) dediğimiz kişilerin belirli bir genotipi vardır. Bildiğiniz üzere siyahiler ise Afrika’dan geliyor. İkiniz de siyahiyseniz elbette ortada herhangi bir sorun yok. Her ırkın kendi topraklarında yaşaması gerekiyor ve bu günler gelecek, ama o vakte kadar elbette toplumumuzda üretken ve faydalı bir bireyi, sadece ırk kolektifimize dahil değil diye kovmak yanlış olur. Bu dostlarımıza kadar daha o kadar asalak, dejenere altinsan var ki.

   Elbette siz beyazsanız “ayrılmak zorundasınız, yoksa kellenizi uçururuz” gibi saçma bir şey demiyorum, olay bu değil. Bu sizin kararınız. Ama farklı ırktan insanların birlikte olması kendileri için ruhani, çocuk yaparlarsa da gelecek sayısız nesilleri için hem fiziksel, hem zihinsel, hem de ruhani açıdan ciddi ve büyük bir sorundur. Melez bireylerin yaşadığı sorunlar, bilimsel araştırmalarla sabittir. Zaten zararlı olduğu objektif olarak kanıtlandığı için etik dışı diyoruz ya, yoksa keyfi bir standart olurdu.

   Yahudilerin her bir tanesi, en eğitimli ve “üst kastlardan” olanları kadar olayların farkında değil; ama her bir tanesi bizden üstün oldukları, bizim ruhsuz, aptal hayvanlar (“goyim”) olduğumuz ve bizim düşmanımız oldukları, bizim uluslarımızı ele geçirmeleri gerektiği gibi fikirlerle yetiştirilirler ve zaten mayalarında da bu vardır. Bu yüzden “iyi Yahudi” bir mittir, “Satanist Yahudi” de oksimorondur ya.

   Hayır, Agarta ve Şambala bizim tarafımızdadır, dolayısıyla da Hitler’in de tarafında oluyorlar.

   Tanrılar dilek kuyusu değildir. İstediğiniz şeyin makul ve mümkün olup olmadığını, kendinizin bu istediğiniz şey uğruna yeterince çalışıp çalışmadığınızı, isteğinizin faydalı olup olmadığını ve uygun zaman olup olmadığını düşünün.

   Evet, bir anda betiniz benziniz atar, burnunuz gagaya dönüşür ve Centillerin, özellikle Centillerin çocuklarının kanına açıklanamaz, karşı koyulamaz bir açlık duyarsınız.

   Yok canım. Ama tabii müziğin bilinçaltı programlaması için çok etkili bir araç olduğunu, Yahudilerin de “””sanat”””ı (tabii yaptıkları şeye sanat denebilirse, ki denemez) silah olarak kullandığını unutmayalım. Zihninizi koruyun.

   Her halükarda, artık bunları bildiğinize göre, farkında bireyler olarak sorumluluğunuz da bununla orantılı. Ne yapmak isterseniz hayat sizin. Kendiniz ve çevreniz için en iyisini seçmeniz dileğiyle.

   İyi günler.

   1. Biz Türküz ama orta asyadaki Türklerden farklı görünüyoruz. Çekik gözlü bir orta asya Türküyle evlensek sorun olur mu

    1. Esenlikler,

     Türkler genel olarak beyaz, Türki halklar ise Asyalıdır. Çekik gözlülük Asyalı özelliğidir, ve beyaz ile asyalı birleşimi de ırk karıştırma oluyor.

     İyi günler.

 7. Merhaba. İyi günler. Sitenizi yeni keşfettim ve dinler tarihi öğrencisiyim. Teoloji ile ilgilenirken birden Şeytan’a ilgi duymaya başladım. İzninizle bir sorum var: Acaba Satanist olduktan sonra herhangi bir mucize yaşadınız mı? Hani Hristiyan tanıklıkları olur “Mesih’i gördüm veya hissetim” gibi. Sizde de Şeytan ile ilgili boyle bir şey oldu mu? Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   “Mucize” olgusu, aciz zihinler içindir. Biz burada, Satanizm’de, zaten zihnin ve ruhun güçleri üzerine çalışarak ortalama nüfusun “olağanüstü” diyeceği şeylerle uğraşıyoruz, bu tarz yeteneklere uyanıyoruz ve öyle olaylar yaşıyoruz. Bunlar artık bizim için gayet “olağan” oluyor, dışarıdakilerin “mucize” diye nitelendireceği şeyler bile. Tanrıların bilgeliği bize sevdiklerimizi iyileştirip koruma, kendimizi tanıma, geleceğe yön verme, hayatta istediğimiz şeyleri kendimize çekme, düşmanlarımızı yok etme ve dünyayı kurtarma gücü bahşetmiştir. Ruhani bilgeliği uygulayanlar ne kadar uygularsa o kadar kazanır. Burada “dışarıdan” gelen bir “mucize”ye bağlı kalmaya gerek yok, bu son derece zayıflatıcı ve silahsızlandırıcı bir düşünce biçimi.

   Elbette Tanrılar bize Kendilerini ve bilgeliklerini, kudretlerini bariz şekillerde gösterebiliyor, ama günün sonunda Satanizm’in özü başka herhangi bir şeye (Onlara bile) dayanmak değil, kendi gücümüzle Tanrı olmaktır. Şeytan bize bunu sunuyor. Dolayısıyla “İs*’yı rüyamda gördüm” gibi şeyler bunun yanında, kumda oynayan çocuk misali kalıyor. Bakış açınızı genişletin, çünkü Satanizm bundan çok daha derin ve “mucizevi” bir din.

   İyi akşamlar.

 8. Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Ben şu andan itibaren ilk yazılarınızı okumaya başladım fakat Satanizim 101 yazınızdaki Şeytan’ın Sanskritçe’deki anlamını bulamadım. Yol/kaynak gösterebilir misiniz?

  1. Esenlikler,

   Etimolojiden de bahseden şu yazımızı öneriyorum. Onun dışında, cidden herhangi bir Sanskritçe sözlükte doğrudan “Satan” kelimesini bulabileceğinizi sanmıyorum, direkt baskılanmıştır. Ama paralel çizmek ve tümevarım yapmak, verdiğimiz bilgilerle son derece kolay. Ve yazdıklarıma bu kadar ilgi gösterdiğiniz için sağ olun. Yazıların kronolojik olarak okunmasının zorunlu olmadığını bilin, ama yine de her şeyi okumak işinize yarayacaktır tabii.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Niye Cobra olsun ki? Açıklamada falan ismi geçmiyor. Cobra’nın sesi ve aksanı böyle değil. Ve güzel videoymuş, yeni görüyorum. Hepsini izlemedim henüz, ama gayet tatlı görünüyor.

   İyi günler.

 9. kuantum mekanigi veya kuantum sıcraması gibi seyler satanismde geciyor mu?

  ((kıt olan zekamla bilgi aldıgım kaynaklardan yola cıkarak soyluyorum)) kuantum sıcraması insanın kendi kaderini degistirir mi?

  ve bunlar hakkında ((eger fayda saglayacaksa)) onerdiginiz bilgi alabilecegim kaynaklar var mıdır?

  1. Esenlikler,

   “Kuantum mekaniği Satanizm’de geçiyor mu” demek çok geniş çaplı bir soru olur. Yaptığımız şeylerin hem normal fizikte, hem de kuantum fiziğinde zaten yeri var ama. Kuantum fiziği dediğimiz olay yaptığımız her tür meditasyonda, büyüde ve başka tür çalışmalarda da etkili. En basit bir örnek olarak, bir şeye uzaktan etki etmek Kuantum Dolaşıklığı değil de nedir mesela?. Yaptığımız her şeyin bilimsel açıklaması var; sadece bir kısmını açıklamaya “””modern”””, materyalistik bilim henüz yetişemedi. Ama düşmanın etkisini ve baskısını dünyadan temizledikçe hızla yetişecek, hatta ruhaniyeti daha da zenginleştirecektir. Çünkü gerçek ruhaniyet bilimseldir, tekniktir, mantıksaldır (elbette sezgisel, sanatsal, feminen, “latif” sağ beyin kısmını da unutmadan); ve gerçek teknoloji de Doğaldır, ruhanidir, hem fiziksel, hem de metafiziksel prensiplerle uyumlu çalışır ve bunlardan güç alır.

   “Kuantum sıçraması” denilen şey fiziksel ve bilimsel bir olgudur, normal hayatta kullanılan geçerli bir anlamını bilmiyorum. Yeni Çağcılar kullanıyor sanırım ama, onların kullandığı ne geçerli ki? “Bir halden başka bir hale dönüşümsel geçiş” olarak tanımlanabilir herhalde, ama anladığım kadarıyla Yeni Çağcıların kullandığı bağlama göre ani (veya çok hızlı) ve ciddi değişimlerden bahsediliyor. Yeni Çağ akımları ve başka zırvalar, genellikle günümüzün tüketici dünyasının zihniyetine kapılmıştır. Hep “daha iyi”sini, “daha yeni”sini, “daha hızlı”sını, “daha seksi”sini isterler. Ne zaman mı? Hemen şimdi! Çalışıp emek harcamak mı? O da ne? Oldukça gerçek dışı. Ciddi değişimler neredeyse hep, ciddi emekle birlikte gelir. Elbette Tanrıların bize sağladığı bilgilerle ciddi, köklü değişimler yaratmak mümkündür, ama bu genellikle eşdeğer emekler (fiziksel, zihinsel, majikal) karşılığında olur.

   Ve hayır, dediğim gibi bu spesifik bir konu değildir. O yüzden bu konuda önerebileceğim bir kitap falan yok. Değişim istiyorsanız meditasyon veya büyü yapın. Fiziksel şeylerin yanında bir de bunlar var. Dördüncü, beşinci bir yol yok.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir