“Göklerdeki Savaş”

[https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/AlienOne.html sayfasının çevirisidir. Beklediğim gibi göklerdeki savaş hakkında ayrıntıları açıklamıyor ama sitede bulunsun istedim.]

“Göklerdeki Savaş”

Dış Uzayda anlamına gelen bir “Göklerdeki Savaş” vardı. Şeytan ve Kadim Tanrılar, düşman sayıca fazla olduğu için bu savaştaki bir muharebeyi kaybettiler. Daha gelişmiş gezegenlerde, savaş ruhanidir ve psişik enerjinin ve ruhun kullanımını içerir. Şeytan ve Kadim Tanrılar, insanlıktan nefret eden ve onu yok etmek isteyen uzaylılar tarafından lanetlendi.

Düşman, Atlantis’in yok edilmesinin ardından doğrudan ruhani bilgi ve öğrenim merkezi olan Mısır’a doğru ilerledi ve oradaki insanlara saldırdı. Bu, eski dini düzeni yok etme girişimiydi. Kadim Tanrıların tüm anıtlarını yok etmek amacıyla kütüphaneler yakıldı, büyük bir kısmı yok edildi ve bilgelik yerleri, tapınaklar, okullar ve benzerleri yerle bir edildi.

Pagan Rahip ve Rahibeler topluca öldürüldü. Bunun ardından Yahudi/Hristiyan İncili sahneye çıktı. İncil hayali bir geçmiş yaratmak ve zorlamak için yazılmıştır ve bu yalanlara inanılması için inanılmaz miktarda psişik güçle aşılanmıştır. Ruhsal yeteneklere sahip insanlar, bu güç genellikle kalıtsal olduğu için “cadı” ve “kafir” olarak etiketlendi ve aileleriyle birlikte topluca öldürüldü. Ruhani yetenekleri olanlar yalanları görebilirler. Hristiyanlığın ve onunla ilgili programların gelişmesi ve yayılması için, tüm ruhsal bilginin yerini maddi olanın alması gerekir. Bu, ruhani olan her şeyi fanatik bir şekilde ortadan kaldıran komünizmden farklı değildir. Gerçeği söylemek gerekirse, Hristiyanlık ve onunla ilgili programlar bastırılmış olsa da komünist rejimler altında işlemelerine izin verilir, çünkü Noel gibi Pagan bayramı Yule’den çalınan ve yozlaştırılan tatiller dışında içlerinde ruhani olan çok az şey kaldı. Bunlar hala devam ediyor ve bu nedenle ideal olarak komünist rejimler, yozlaşmış ve çalınmış ruhani kavramlar açısından hala bir şeyler barındırdığı için İncil’i kaldırmaya çalışıyorlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi için lütfen The Stolen Year‘a bakın.

Açıkça UFO aktivitesi olduğuna dair çok fazla kanıt var. Grilerin resimleri Mısır’ın bazı tapınak ve piramitlerinde bulunmaktadır.

İslam’a gelince, Nazıralı’nın (isa) takipçileri geçmişi yok etmek için yeterince kapsamlı bir iş yapmamışlardı. İnsanlığın yok edilmesi için bir programa sahip olan [dünyaya sık sık gelen uzaylı bir ziyaretçi] Gabriel, Muhammed’e göründü ve İslam’ın öğretilerini dikte etti. [Burada anlatılanlara rağmen bilinmelidir ki, muhammed asla var olmadı.] Gabriel, herkesin İslam’a döndürülmesini emretti. Bu, tüm siyasi savaşların toplamından daha fazla kan dökülmesine ve katliama, savaşlara ve sefalete neden oldu. Hristiyanlara dış öğretilere direnmeleri ve sahte peygamberlerin farkında olmaları öğretildi. Bu, uzaylılar için birden fazla amaca hizmet etti. İnsanları sadece teknolojik ve ruhsal olarak lanetlemekle kalmadı, aynı zamanda çıkan savaşlardan kaynaklanan toplu katliamları ve kan dökülmesini de teşvik etti ve şundan emin olunabilir ki, bu savaşlar, yanlış öğretilerine yenik düşenleri kontrol eden uzaylılar tarafından ruhsal olarak etkilenmiştir. Düşman ruhlarına karşı sayıca gücümüz var. Bu yüzden bizi her yönden bölmek için durmaksızın çalışıyorlar.

Luke 12:53

Baba oğula ve oğul babaya karşı bölünecek; anne kızına, kızı anneye karşı; kayınvalidesi gelinine karşı, gelin ise kayınvalidesine karşı.

Matthew 10:21

“Kardeş kardeşine, baba da çocuğuna ihanet edecek; çocuklar anne babalarına isyan edecek ve onları idam ettirecek.”

Matthew 10:35

Çünkü “bir erkeği babasına, kızı annesine, gelini kayınvalidesine karşı döndürmeye geldim…”

Yukarıdaki İncil ayetlerinde ruhani hiçbir şey yoktur. İncil’de ruhani hiçbir şey yoktur. Sadece insanlığı yok etmek için kullanılan güçlü bir bilinçaltı aracıdır. Cahil takipçiler bu enerjiye bağlanır ve onlar ile kitle zihni aracılığıyla o tezahür eder. İncil, dünyadaki tüm acıların, sefaletlerin ve çirkinliklerin temelidir. İşte Nasıralıların ve benzerlerinin Antik resimlerinde görüldüğü gibi UFO faaliyetine dair daha fazla kanıt.

““Göklerdeki Savaş”” hakkında 28 yorum var

 1. Esenlikler

  Emeğinize sağlık. Joy of Satan’daki yazıların türkçeye kazandırılması mutluluk verici. Umuyorum ki tüm sinagogların, kiliselerin ve camilerin yıkıldığını bu yüzyıl içinde görme fırsatına erişiriz (ki eminim tüm kardeşlerimin de çabası o yöndedir)
  Şeref ve Güç edediyyen en yüce olan Şeytan’a atfolsun.
  SATAN IS GOD

  İyi günler

  1. Rica ederim. 2021 Satanik Takvimi ile bu takvimi karşılaştırıp doğru olup olmadığını görebilirsin. Her şeyi de bizden beklemeyin xd
   Ay boşluktayken başlasaydın sorun olabilirdi belki ama devam ederken bir sorun olmaz. Yoksa zaten hiçbir işimiz başarıya ulaşamazdı ay boşluğa çok sık girip çıkıyor çünkü.

    1. Ay boşluktayken büyüye başlamak direkt büyünün etkisiz olmasına neden olur ama medtasyonlarda çok bir şey olacağını sanmam.

 2. Esenlikler.
  Kayıp kıta mu kitabında bununla ilgili cok fazla konuya değinilmiş. Nasıl felaketin başladıği daha sonrasında bu refah mutluluk sonra erdikten sonra insanların nasıl baş ettiği. Üstü kapalı anlatım tekniği var mesela 4 temel kuvvet olarak bahsettiği şey “cehennemi 4 taçlı prensi” gibi şeyler. Henüz bu kitabı bitirmedim fakat bitirdiğimde forumlarda bilgisini paylaşacağım.
  Bununla ilgili şeyler okuyacaktım bugün Paylaştığınız iyi olmuş. Ellerinize sağlık.
  İyi günler.

  1. Esenlikler,
   Hangi kitap ve yazarı kim tam olarak? Bu tarzda çok çok fazla kitap var ve çoğu da saçmalıklarla dolu oluyor. Aralarında gerçekten hakkıyla yazılmış bir kitap var mıdır şüpheliyimç

   1. Esenlikler,
    Kayıp kıta mu JAMES CHURCHWARD .
    Forumda Mu kıtası üzerıne bi başlık vardı. Bende kendi okuduğum kitabı söylemiştim kardeşimiz ise şunu söylemişti farklı bir kitap önerisiyle birlikte”James Churchward wrote a lot of books about this continent. In the book I told you about, there is a lot of evidence that is taken from many of James Churchward’s books.” Bu yüzden kaynak olarak güvenilir diyebilirim.

     1. Rica ederim . Bir başka sorum olacaktı bu gabriel hala yaşıyor mu?
      Ayrıca azrail diye bir melek mevcut mu?

     2. Esenlikler,

      Gabriel’in karşılığı Cebrail’dir. Melekler daha çok bir görünümdür. Yani herhangi bir Gri, bir Hristiyana Mikail gibi görünebilir ya da Müslümana Cebrail gibi.

      Azrail sorusunun cevabı da yukarıda yatıyor. Onun harici bu tarz bir varlık da oluşmuş olabilir çünkü enerjiler ve inanışlar da astralde o varlığı yaratır. Bu biçimde başka düşünce formları da olabilir ancak genel olarak bilinen bilgi Gri oldukları yönünde.

      İyi geceler.

 3. Mflfmsşfnspnflsmdı cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Takvimi kaybetmiştim telefonumda yoktu yorumu yazdıktan sonra eski yazılara gidince buldum. Özür dilerim dikkatsizliğim için fknfşanfodmaşnfodmwm

 4. Yorumlarda bir yerlerde eğer yanlış anlamadıysam şeytanın şiirleri diye bir şey okudum sanırım? Ulaşabileceğim bir link bırakabilir misiniz rica etsem..?

  Iyi akşamlar

  1. Yapmakta uzmanlaştıkları şeyi yapıyorlar yine. Yalancılık ve duygu sömürüsü.

    1. Yani ne dememi istiyorsunuz ki? Holocaust diye bir şeyin yaşanmadığının tonla kanıtı var zaten. Bu durumda “ben holocaustta çok zulüm gördüm ühü ühü” diyen biri de yalancı konumuna düşmüş oluyor.

    2. Hiç hollywooda baktın mı? En iyi oyuncular kimlermiş ve bu oyuncuların (((ırkları))) nelermiş diye. Yahudiler oyunculuk konusunda iyi mi bir bak bakalım. Her gördüğümüz vidyoya inanacaksak çok işimiz var. Belki de yahudilerin onlarca yıldır ürettikleri filmlerden holokostu öğrenmemiz gerek. . .

     Yahudilere hiç bir halt yapılmadı ama onlar asırlardır kendi gezegenimizi kanlarımızla suluyorlar. Yaptıkları binlerce katliamda sorun yok ama yahudilere karşı yapıldığı söylenen bu yalana herkes inanarak, üzerine düşüyor. O zaman katledildiği söylenen 6 milyon sayısı yüz binlere kadar düşürüldü zamanla. Çünkü yalanları anlaşılıyordu.

     Ermenilerde soykırım yapıldığını savunuyor kendilerine… Bu da bir yalan. Arkama kukla amerika, israilin ve yahudilerin gücünü alarak insanların aslında 2 tane değil 3 tane kulağının olduğunu söylesem herkes buna inanacak anlaşılan. Gücün kimlerde olduğunu ve bunu nasıl kullandıklarını bilerek düşünmeye çalış.

     1. ***************************

      Moderatör Notu: Sözlerinizi yasaların içinde tutun. Bu mesajınızı bu uyarıyı gerçekleştirmek amacıyla yayınlıyorum. Unutmayın, düşman tam da bu tarz sözleri görüp bizlerin sitelerini kapattırmak istiyor. Öfkenizi RTR’laya saklayın ve onu işe yarar kılın. Duygularınız size güç olsun, zarar değil!

     2. Arda’ya:
      Bu tarz tedirginlikler düşmandan gelir bir çok zaman. Gayet iyi biliyorum. Satanizm’i yeni bulduğumda benim de aklımda binlerce soru vardı. Hatta öyle şüpheler vardı ki bir çok insan o şüphelerden dolayı uzaklaşırdı. Düşman özellikle bu tarz düşüncelerle panik havası vermeye, tedirgin yapmaya çalışıyor ki uzaklaş gerçeklerden. Sakin ol, bir çok SS bu aşamalardan geçti. Bir çoğumuz ciddi anlamda sorgulayıcı ve buradayız hala, çünkü gerçekler net bir şekilde bu. Tarihte nereye bakarsan bak dünyaya en çok zarar veren ırk onlardır. Her bir bilgimizi tecrübelerimiz, mantığımız ve dünyada olanlar ile onaylıyoruz. Ne kadar sorun olursa, sorgularsan sorgula gerçekler hep kalır. Yalanlar sorgulama ile yok olur. Bu yüzden rahat ol. Bilgin ve tecrüben arttıkça emin olacaksın gerçeklerden.

  2. soykırım yahudilere olunca dünya ayağa kalkıyor.fransanın cezaire yaptıkları, japonyanın çine yaptıkları ,ingilizlerin hindistana yaptıkları ,belçikanın kongoya yaptıkları, hiç kimse bunlar için ayağa kalkmıyor. eğer mesele insan haklarıysa bu saydığım ülkelere yapılan soykırımlar neden olay olmuyor? sadece filmi yada belgeseli oluyor oda bir şey yapmıyor .holocostla ilgili film sayısına bak.

   1. Basit bir şekilde medyanın sahibi yahudiler, elbette olmayan bir şeyi kolaylıkla olmuş gibi gösterebilirler. Bir kaç acıklı sahne, duygusal müzik koymakla işi hallediyorlar.
    Holokost ile ilgili bazı filmler;
    https://m.imdb.com/list/ls000033710/
    Yahudi oyuncular;
    https://m.imdb.com/list/ls008929586/
    Sinemacılık ve oyunculuk yahudilerden sorulur. (((20th century, warner bros, marvel, disney, metro goldwyn mayer))) gibi yahudi şirketlerinden bahsetmiyorum bile. Dünyada en kilit noktalarda onlar var. Amerika’da en önemli bakanlıklarda onlar var, hatta biden’in 3 çocuğu bile yahudiler ile evli(3’üde)… Nereye bakarsak bakalım ya yahudiler ya da yahudiler adına çalışan kişiler var. Medyadan; sağlık sektörüne. Habercilikten; tekstile. Müzikten; lgbt organizasyonu, blm hareketi, feminizme. Atom bombasından; komunizme. Bankalardan; borsaya. Sanattan; edebiyata… Her kilit noktada onlar var derken yalan söylemiyoruz! Yahudilerin ürettiği google ya da yahudiler tarafından kurulmuş wikipedia ile kolaylıkla araştırma yapabilirsiniz yahudiler nerelerde diye.(evet tek tek kuruculara, şirketlerin önemli yerlerine bakın. Çeşitli fikirlerin ve ürünlerin kimler tarafından üretildiğine bakın! Bir yahudi değil bin yahudi göreceksiniz.)

 5. Konuyla alakalı değil ama haberlerde hep görüyorum, ”kuraklık var, kuraklık olacak, göller kurudu” diyorlar. Beni endişelendiriyor, hadi biz görmeyiz ama sonraki nesiller çok sıkıntı çekecek gibi. savaşı fiziksel düzlemde de kazandığımızda Dünya tekrar Şeytanın iktidarına girdiğinde bu sorunlarda düzelir mi acaba? Ekosistemin bozulmasında da düşmanın parmağı olabilir mi?

  1. Gerçek kuraklaşıyor olabilir ama o ihtimal bir yana, yahudiler sürekli felaket senaryoları yazıp insanları korkuturlar. Dünyanın 1970 1980’lerde falan da yok olacağı söyleniyordu bir zamanlar. Hala hayattayız ne yazık ki xd
   Savaşı kazandığımızda insanlığı yok etmeye çalışan bir ruh hastası bir ırk olmayacağı için doğal olarak her şeyi düzeltmemiz çok daha kolay olacak. Hele bir de Tanrılar geldiğinde çözülmeyecek hiçbir sorun kalmayacak.
   Tabii var ama aslında İklimin insan eliyle etkilenebileceği konusu bile tartışmalı. Önceden küresel ısınma deniyordu hep hatırlarsanız. Sonra bir şeyler oldu ve iklim değişikliği demeye başladılar. E iklim zaten her çağda değişiyordu?

  2. Sahip olacağımız teknoloji ile su bir problem olmayacak. Karbondioksitten bile su üretebileceğimiz bir seviyeye gelebiliriz. Bırakın okyanuslardan su temin etmeyi. Sahip olduğumuz bilim ve teknolojiye, bilim ve gelişmişlik demek aptallık olur. Tanrılarımız ve gerçek bilim insanları Nikola Tesla gibi insanlar varken, gelişimimiz muhteşem olacak.

   Yahudiler filmlerde, dizilerde, haberlerde sürekli felaket senaryoları paylaşırlar. Şunu herkes iyi biliyor ki düşüncelerimiz, duygularımız astralde enerjiye dönüşür. Yeteri kadar enerji ise maddesel evrene etki eder. Peki neden medya sürekli negatiftir? Sizce yeterli insanın bu negatifliklere inanarak maddesel dünyamızında negatif bir hale gelmesini kolaylaştırıyor olabilirler mi? Cevap kesinlikle evet. Bu yüzden şiddet, bozulan toplum ve aile yapıları, bağımlılıklar, felaketler üzerine binlerce içerikler üretirler; ne kadar çok insan bu düşünceler üzerine odaklanırsa bu düşüncelerin meydana gelmesi kolaylaşır. Tek etken bu değil ama bu da oldukça büyük bir etkendir.

   O yüzden harikalar dolu, aydınlık, bütün Centillerin huzurlu yaşadığı, doğa ve hayvanlarla birlikte, tüm insanlığın geliştiği bir dünya hayal edin. Bunun için savaşıyoruz ve buna sahip olacağız! Bu hayallere odaklanın ki bu hayaller gerçek olsun. Elbette bunun için çabalamak şarttır; ruhumuzu geliştirmek ve RTR’ler yapmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir