2022 Joy of Satan Takvimi & Joy of Satan Astroloji Websitesi YAYINLANDI!

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenliker,

Tamamlanmış yeni projemizin duyurusunu sizinle paylaşmak için oldukça heyecanlıyım. Bu yıl iki büyük birleşmiş projemiz var.

Birincisi, bunu zaten biliyorsunuz, değerli Takvimimiz. Bu yıl, Aralık’ın sonlarından önce yayınlanması kararlaştırıldı. İnsanlar; sizin iyiliğiniz ve topluluğun iyiliği için, bunu erkenden yayınlayabilmek için sıkı bir şekilde çalıştı. Üstelik artık takvim, başka bir büyük projemiz olan resmî Joy of Satan Astrology sitesi içinde de özel bir yer edinecek.

Ayrıca belirtmek gerekir ki önemli bir yıl olacak olan 2022’ye dair insanlar planlarını hazırlayabilsin diye bu sene erken yayımlanmasını Azazel istedi. Bu yıl, çoğu kişi için oldukça önemli geçecek ve uzun dönemli planlamalar yapmanız gerekiyor. Bunun amacı ciddi, uzun dönemli hedefleri olan kişilerin son an verilen kararlaştırmalardan kaçınabilmesini [planlı ilerlemelerini] sağlamak. Bu dikte üzerine gerçekleştirdik.

İnsanlarımız için gösterdiği önem unutulmayacak, özellikle de son dönemlerdeki büyük sıkıntı zamanlarında. Azazel, JoS ve üyeleri için önem gösteriyor. İnsanların gelişimini hızlandırarak ve onlara yardım ederek Ona bunun karşılığını vermek istiyoruz.

Azazel’e uygun bir şekilde Övgülerimizi sunduk, ve Ona teşekkür ediyoruz. JoS’un yanında sürekli yorulmak nedir bilmeksiniz durduğu ve yardım ettiği için Ulu Tanrı’yı methediyoruz.

Bu yüzden bu yapılan işler, hem bu takvim hem de JoS Astrology adındaki öbür websitesi Ona adanmıştır. Bu projeler bir büyük projede toplandı, sonsuza değin Lord Azazel’e adanmış Joy of Satan Astrology’de.

Joy of Satan Astrology, cephaneliği aratmayan sitelerimizin arasına katılmış yeni, çığır açan sitemiz. Astroloji Çizelgesi/Astroloji Geçişleri Oluşturucusu niteliğinde ve doğum çizelgenizi oluşturmak için hiçbir şey kaydetmenizi gerektirmeden çalışıyor. İnsanların kendi başına keşfedebilecekleri başka işlevsellikleri de var, ve gelecekte bunları güncelleyeceğiz de.

Her ne kadar beta testini gerçekleştirmiş olsak da, astrolojiyle ilgili olan insanların bunu test etmelerini istiyoruz.

Bu işte katkılarını sunan üyelerimize ne kadar teşekkürlerimi sunsam azdır. Sadece tüm JoS topluluğuna yardım etmekle kalmadılar, aynı zamanda bu işleri Azazel’e adayabilmemize de yardımcı oldular. Bu işlerin idaresinde sürekli onların yanında durdum ve onlarla çalıştım, ancak sahne ışığı onlar üzerinde parlamalı. Herkes onlara teşekkürlerini sunmalı. Onlara pozitif düşüncelerinizi ve enerjilerinizi yollayın, çünkü bu yıl sizler için çalıştılar.

Değerli ve birleşmiş SS ailemiz olmadan hiçbir şey mümkün olamazdı.

Onlar sizin için oldukça çok çalıştı.

Tüm bu yılların Takvimleri için – Biz, Joy of Satan ve SS Topluluğu olarak sizlere teşekkür ediyoruz: ThomaSS, Lydia, Nisha Willow, Forores. Size sürekli desteklerinizden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Joy of Satan Astrology Websitesi ve Astroloji işlevleri için- Biz, Joy of Satan ve SS Topluluğu olarak sizlere teşekkür ediyoruz: Hidden Warrior [tüm işlerin için], Satanic-Eagle [Hazırladığın güzel Logo için]

SS’lerimizin Adları, Tanrıların harika görüşleri altında yazıldı.

Bu, birlikte neler başarabileceğimizin kanıtı niteliğinde durmalı. Onların yaratımları olmadan, bu mümkün olamazdı. Beraber yarattık. Tüm bu aylar boyunca, titiz iş bu yeni projeye bir hayat verdi.

SS’LERİMİZE TEŞEKKÜR – ŞEREF, GÜÇ VE ŞAN EBEDİYEN AZAZEL’E ATFOLSUN!!!!

Joy of Satan Astroloji Portalı:

Adres: https://www.jos-astro.com bu adres iki projeyi de bundan böyle bünyesinde barındıracak.

“2022 Joy of Satan Takvimi & Joy of Satan Astroloji Websitesi YAYINLANDI!” hakkında 12 yorum var

 1. Bu harika bir haber ve çok güzel bir şey. Gerçekten, emeği geçen tüm SS’lere defalarca teşekkürler. Yüksek Rahibimizin de dediği gibi, ŞEREF, GÜÇ VE ŞAN EBEDİYEN AZAZEL’E ATFOLSUN!
  Ve Sol Invictus, sana da çevirin için çok teşekkürler.

 2. Gerçekten çok heyecanlandım. Lord Azazel’a ve bizler için çalışan, uğraşan, zamanını harcamış bütün SS kardeşlerimize kendim adına çok çok teşekkür ederim. Emeklerini boşa çıkarmamaya çalışacağım. Sizlere de çok teşekkür ederim her sorumuzu sabırla cevaplayıp bize rehber olduğunuz için ve tabii ki yazıları çevirip bize en iyi şekilde sunduğunuz için. Eminim ki kimsenin çabası boşa çıkmayacak. Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a ve Onun Demonlarına Atfolsun!

 3. Natal grafikte ülke ismi seçmek gerekiyor, Türkiye seçeneğini bulamadım. Doğum saatimi bilmiyorum, yinede yükselenimi nasıl öğrenebilirim.

  1. Esenlikler,

   Orada ülkeden çok kentinizi istiyor. Hangi kentte doğduysanız orayı yazacaksınız, o size zaten gösterir. Doğum saatinizi bilmeden yükseleninizi bilmeniz mümkün değil. Doğduğunuz hastanede kayıtlar vardır, oraya sorabilirsiniz.

   İyi günler.

 4. Harita okumayı bilmiyorum bu durumda nasıl anliyacağım ? doğum saatimde net değil

  1. Esenlikler,

   Doğum saatinizi doğduğunuz hastaneye sorarak öğrenebilirsiniz.

   Astroloji öğrenebilmeniz için de bu bölümde yeteri kadar öğretici içerik var.

   İyi günler.

 5. Astroloji sitesi gerçekten mükemmel olmuş. Hızlı çeviri için teşekkürler.
  Hail APOLLO
  Hail SATAN

 6. [Bana özelden herhangi bir gmail ile ulaşabilir misiniz? Site için temel bir kaç resim hazırladım. Oradan gönderebilirim rahatlıkla. Beğenirseniz ileride site teması değiştiği zaman ya da yakın bir zamanda kullanabilirsiniz. Beğenmezsenizde sorun değil, içimden geldi bunu yapmak. Sitemizin daha güzel ve ilgi çekici görünebileceğini düşündüm.]

  1. Esenlikler,

   Forumlardaki hesaplarımızda iletişim adreslerimiz yazıyor. Oradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden emeğinizden ötürü teşekkür ederiz.

   İyi günler.

 7. Merhabalar acabağ 2022 takviminide çevirecek misiniz ss kardeşlerimiz için çok faydalı olabilir.
  2021 zaten çevrilmiş halde,onu kullanarak 2022 çok rahat çevrilebilir.

  1. Esenlikler,

   2022 takvimi zaten çevrildi. JoS-Astro sitesine girip Astrology Calendars’a tıklayın, açılan haritadan Türkiye’ye gelin ve Ankara kentimizdeki işarete tıklayın. Turkish: Download yazıyor, oradan indirebilirsiniz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir