Du’at/Hell’in Tanrıları Demon’lar

Demon‘lar hakkındaki tüm bilgiler Joy of Satan‘ın sayfalarından alınmıştır, bu sayfanın kaynağı (tahmin edebileceğiniz üzere) burasıdır. Tanrılarımızın aşağıdaki bilgilerini sizler için tercüme edebilmemizde rol oynayan 1dodo, serviantofnight, W.W. The Barbarian ve Hypnotize kardeşlerimize teşekkür, saygı ve esenliklerimizi sunuyoruz.
Not: Tanrıların isimlerinin önündeki “Lord” ve “Leydi” unvanları, Demon’ların Hiyerarşisinde bir rütbe değildir. Bu unvanları Tanrı isimlerinin önüne koymamızın sebeplerinden biri saygı ve resmiyet belirtmek içindir. İkinci sebebi de Tanrıların İngilizce açıklamalarında “he” ve “she” üçüncü tekil kişileri kullanıldığı için cinsiyetlerinin belli olması ama Türkçe’de böyle bir imkan olmadığından bu unvanların bu işlevi de görmeleridir.

YÜKSEK RÜTBELİ DEMON’LAR VE DU’AT’IN VELİAHT PRENSLERİ

A’DAN B’YE DEMON’LAR
C’DEN F’YE DEMON’LAR
G’DEN M’YE DEMON’LAR
N’DEN R’YE DEMON’LAR

S’DEN Z’YE DEMON’LAR

DAHA FAZLA TANRI

 

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

 

“Du’at/Hell’in Tanrıları Demon’lar” hakkında 11 yorum var

 1. merak ettiğim sorular var
  1. büyü için tavsiye ettiğiniz kitaplar varmı
  2. arap satanistler varmı
  3.cinler tanrıysa bu türkiyedeki cincilerin işi ne
  4. hüddam,peri varmı varsa nedir
  5.tanrılara enerji göndermek nedir

  1. Esenlikler,

   1) Medyayı kimlerin yönettiğini düşünürsek bu konuda dürüstçe ve açık bilgiler veren kitaplar olması olasılık dışıdır. Ki büyü, uzun uzadıya kitaplar yazılması gerektiği kadar karmaşık ve çapraşık bir konu değildir. Sitemizdeki bilgileri de kullanarak her insan pekala başarılı bir şekilde büyü yapabilir.
   2) Var.
   3) Tanrılara hakaret. Aynı sorunun benzerini sorayım, hemen anlarsınız bence. “Şeytan insanlığın yaratıcısıysa Müslümanlar neden Şeytan taşlıyor?” Onların ne yaptığından bize ne, değil mi?
   4) Kendine “hüddam” deyip “Cinleri” “kontrol ettiğini” sanan İslamcı zevzekler sadece ve sadece astral parazitlerle çalışıyor, bunu yaparken de ruhları sömürülüyor tabii. Aynı zamanda Tanrılara hakaretleri de onları daha da pisliğe batırıyor. “Peri”lere gelince, çizgi filmlerdeki gibi varlıklar yoktur.
   5) Enerji yükseltip, yükselttiğimiz bu fazladan enerjiyi gerek kendi yeteneğimizle, gerekse de (yani yeniysek ve bu konuda uzman değilsek) Koruyucu Demon’ımızı çağırıp bu fazladan enerjiyi alıp Tanrıların Kendi amaçları yönünde kullanmaları için Onlara “bağışlamak”tır. Ama genel olarak RTR yapmak çok daha iyi bir hizmettir.

   İyi sabahlar.

 2. 1 – Derslere ilgim hiç yok denecek kadar az, bunun sebebi eğitim sistemi; kötü şeyler yaşadım ilkokulda, onun etkisiyle hala kötü. Derslere ilgimin artması ve daha çok başarılı olmak için önerebileceğiniz yardım edebilecek Demonlar ve büyü gibi şeyler var mıdır?

  2 – Fiziksel güç olarak çok güçsüzüm, okulda da hep kavga ediyorum, hep sataşıyorlar kendimi koruma ve fiziksel gücümün artması için ne yapabilirim?

  Güç ve Şeref Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

  1. Esenlikler,

   Büyü her şey için yapılabilir, herhangi bir sınır yoktur bu konuda. Buradan araştırma yaparak hem Tanrıları öğrenmiş olursunuz, hem de size dersleriniz hakkında yardımcı olacak Tanrıları öğrenebilirsiniz. Eğitim sistemimiz ne yazık ki çok kötü seviyede. Bunun hepimiz farkındayız, fakat bir şeyler öğrenmek şu an içinde bulunduğumuz çağda sadece sistemin üzerine yıkılamaz, biraz da sizin sorumluluğunuzdadır, gelişmek isteyen daima bir yol bulur.

   Fiziksel güç emin olun ki ihtiyacınız olan en son şeylerden bir tanesi. Mümkün olduğunca bu tarz kavgalarda bulunmayın derim, fakat bu da size saldıran biri olursa diğer yanağınızı dönün gibi aptalca bir öneri değildir. Kendinizi korumayı öğrenmek için birçok spor ve savunma sanatı mevcut. Bunun için verebileceğim en iyi tavsiye ise, insan anatomisini öğrenmektir. Birçok savunma sporu gerçek dışı eğitimler verir. Gerçek bir kavga anında öğrenenlerin birçoğu bu teknikleri uygulayamaz. Bu yüzden buralardan kapacağınız teknikleri insan anatomisinde, insanların zayıf olduğu noktalarda uygulayın. Eğer kendinizi fiziksel olarak çok güçsüz hissediyorsanız, bunun için büyü ya da meditasyon da yapabilirsiniz. Meditasyon yaparak kazanacağınız beyin ve zihin kontrolü ile kavga anında kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Bunun size çok büyük yararı olacaktır çünkü gerçek kavga anında birçok kişi panik ve adrenalin yüksekliğinden dolayı, kavga anını hatırlayamaz ya da ne yaptığının bilincinde olmaz. Kaslarınızı geliştirin, beyninizi de. İçi boş bir beyinle dilediğiniz kadar güç elde edin, bunu kullanacak stratejik akıla, ve kavga anındaki dizginlik ihtiyacına sahip değilseniz, sadece şans faktörüyle bir şeyler elde edebilirsiniz. Bir diğer kilit nokta ise öz güven, kendinizi bu konuda da geliştirin. Uğraşlar ve hobiler edinin, meditasyonlar yapın. Kendinize güveniniz olsun. Bu sayede fiziksel bir savaşa ihtiyaç duymadan bile kendinizi savunabilirsiniz. Fiziksel şiddet, karşınızdaki kişi laftan anlamayacak kadar primat yapıda bir insan ise ya da sevdiklerinizi ya da kendinizi korumanız için başka hiçbir yol kalmamışsa bir çözümdür.

   İyi akşamlar.

   1. MARCHOSIAS, benim kendi gardiyanımdır; bunun için bir ayin/ritüel yapmama gerek var mıdır? Kavga da yol göstermesi için? Yoksa telepatik iletişim yapayım mı direkt? Kendisi ile sarkaç ve ouija “tahta”sıyla konuştum çünkü.

    1. Esenlikler,

     Acil durumlarda tahta çıkarıp “Abi bir saniye, Koruyucu Demon’ımı çağırıyorum” demek mümkün olmayacaktır, tabii böyle bir şey olursa telepatik bir çağrı ve ricada bulunmanız yeterlidir. Onun dışında da, herhangi bir Demon’la yakın bir ilişkide olana kadar daha “resmi” çağırma yolları önerilir, ama bu olduktan sonra artık resmi ritüel zorunlu değildir. Yine de isteyen yapar tabii.

     İyi akşamlar.

     1. Gardiyanım olduğu için gerek olacağını sanmadım, sağ olun yine de.

 3. Hekatenin sigili varmıdır varsa neden sayfanızdaki demonlar arasında bulunmuyor merak ettiğim bir konu teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir