Du’at/Hell’in Tanrıları Demon’lar

Demon‘lar hakkındaki tüm bilgiler Joy of Satan‘ın sayfalarından alınmıştır, bu sayfanın kaynağı (tahmin edebileceğiniz üzere) burasıdır. Tanrılarımızın aşağıdaki bilgilerini sizler için tercüme edebilmemizde rol oynayan 1dodo, serviantofnight, W.W. The Barbarian ve Hypnotize kardeşlerimize teşekkür, saygı ve esenliklerimizi sunuyoruz.
Not: Tanrıların isimlerinin önündeki “Lord” ve “Leydi” unvanları, Demon’ların Hiyerarşisinde bir rütbe değildir. Bu unvanları Tanrı isimlerinin önüne koymamızın sebeplerinden biri saygı ve resmiyet belirtmek içindir. İkinci sebebi de Tanrıların İngilizce açıklamalarında “he” ve “she” üçüncü tekil kişileri kullanıldığı için cinsiyetlerinin belli olması ama Türkçe’de böyle bir imkan olmadığından bu unvanların bu işlevi de görmeleridir.

YÜKSEK RÜTBELİ DEMON’LAR VE DU’AT’IN VELİAHT PRENSLERİ

A’DAN B’YE DEMON’LAR
C’DEN F’YE DEMON’LAR
G’DEN M’YE DEMON’LAR
N’DEN R’YE DEMON’LAR

S’DEN Z’YE DEMON’LAR

DAHA FAZLA TANRI

 

DEMON’LAR ANA SAYFASINA GERİ DÖN

 

“Du’at/Hell’in Tanrıları Demon’lar” hakkında 31 yorum var

 1. merak ettiğim sorular var
  1. büyü için tavsiye ettiğiniz kitaplar varmı
  2. arap satanistler varmı
  3.cinler tanrıysa bu türkiyedeki cincilerin işi ne
  4. hüddam,peri varmı varsa nedir
  5.tanrılara enerji göndermek nedir

  1. Esenlikler,

   1) Medyayı kimlerin yönettiğini düşünürsek bu konuda dürüstçe ve açık bilgiler veren kitaplar olması olasılık dışıdır. Ki büyü, uzun uzadıya kitaplar yazılması gerektiği kadar karmaşık ve çapraşık bir konu değildir. Sitemizdeki bilgileri de kullanarak her insan pekala başarılı bir şekilde büyü yapabilir.
   2) Var.
   3) Tanrılara hakaret. Aynı sorunun benzerini sorayım, hemen anlarsınız bence. “Şeytan insanlığın yaratıcısıysa Müslümanlar neden Şeytan taşlıyor?” Onların ne yaptığından bize ne, değil mi?
   4) Kendine “hüddam” deyip “Cinleri” “kontrol ettiğini” sanan İslamcı zevzekler sadece ve sadece astral parazitlerle çalışıyor, bunu yaparken de ruhları sömürülüyor tabii. Aynı zamanda Tanrılara hakaretleri de onları daha da pisliğe batırıyor. “Peri”lere gelince, çizgi filmlerdeki gibi varlıklar yoktur.
   5) Enerji yükseltip, yükselttiğimiz bu fazladan enerjiyi gerek kendi yeteneğimizle, gerekse de (yani yeniysek ve bu konuda uzman değilsek) Koruyucu Demon’ımızı çağırıp bu fazladan enerjiyi alıp Tanrıların Kendi amaçları yönünde kullanmaları için Onlara “bağışlamak”tır. Ama genel olarak RTR yapmak çok daha iyi bir hizmettir.

   İyi sabahlar.

   1. Merhaba, Elfler bir çok mitte bulunuyor acaba satanizmde bulunuyorlar mı? İyi günler

    1. Esenlikler,

     Bunun net bir cevabı yoktur. Çünkü Elf ve Peri denildiğinde genel olarak insanlara dost olan, onlara pek çok beceri ve bilgi öğreten canlılar oldukları yönünde gelen bir mantık olsa bile, bazı milletler bu kavramları ruhani varlıkların tümünü birden tanımlamak adına da kullanmışlardır. Mesela Kuzey İskoç mitlerinde Elfler ve Periler çoğunlukla insanların dostudurlar. Onlardan gayda çalmayı, kılıç yapmayı ve daha nicesini öğrendikleri geçer bu mitlerde. Asla sözlerinden dönmeyen, kendilerine dost olanlara dost olan ve yapılan iyilikleri yedi kat fazlasıyla ödüllendiren canlılar oldukları söylenir. Bunun yanı sıra yine Kuzey İskoç mitlerinde, bu kavram daha genellemeci ve ruhani varlıkların tümünü tanımlayacak bir yaklaşım sergileyebilmekte olup; bazı Elf ve Perilerin dost, diğerlerinin ise ya korkunç ya da sürekli olarak insan ırkına zarar verme arzusuna sahip olduklarının belirtildiğini görürüz. Elf ve Peri mitlerinin gezegenimizin çok ayrı noktalarında, bambaşka kültürlerde görüldüğü ve daha çok bizi kötü ruhlardan koruyan canlılar oldukları fikrinin ağır basmakta olduğunu hesaba katarsak; bu varlıkların bize rehber, öğretmen ve koruyucu olan Demonları betimliyor olmaları gayet akla yatkındır.

     İyi günler.

 2. 1 – Derslere ilgim hiç yok denecek kadar az, bunun sebebi eğitim sistemi; kötü şeyler yaşadım ilkokulda, onun etkisiyle hala kötü. Derslere ilgimin artması ve daha çok başarılı olmak için önerebileceğiniz yardım edebilecek Demonlar ve büyü gibi şeyler var mıdır?

  2 – Fiziksel güç olarak çok güçsüzüm, okulda da hep kavga ediyorum, hep sataşıyorlar kendimi koruma ve fiziksel gücümün artması için ne yapabilirim?

  Güç ve Şeref Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

  1. Esenlikler,

   Büyü her şey için yapılabilir, herhangi bir sınır yoktur bu konuda. Buradan araştırma yaparak hem Tanrıları öğrenmiş olursunuz, hem de size dersleriniz hakkında yardımcı olacak Tanrıları öğrenebilirsiniz. Eğitim sistemimiz ne yazık ki çok kötü seviyede. Bunun hepimiz farkındayız, fakat bir şeyler öğrenmek şu an içinde bulunduğumuz çağda sadece sistemin üzerine yıkılamaz, biraz da sizin sorumluluğunuzdadır, gelişmek isteyen daima bir yol bulur.

   Fiziksel güç emin olun ki ihtiyacınız olan en son şeylerden bir tanesi. Mümkün olduğunca bu tarz kavgalarda bulunmayın derim, fakat bu da size saldıran biri olursa diğer yanağınızı dönün gibi aptalca bir öneri değildir. Kendinizi korumayı öğrenmek için birçok spor ve savunma sanatı mevcut. Bunun için verebileceğim en iyi tavsiye ise, insan anatomisini öğrenmektir. Birçok savunma sporu gerçek dışı eğitimler verir. Gerçek bir kavga anında öğrenenlerin birçoğu bu teknikleri uygulayamaz. Bu yüzden buralardan kapacağınız teknikleri insan anatomisinde, insanların zayıf olduğu noktalarda uygulayın. Eğer kendinizi fiziksel olarak çok güçsüz hissediyorsanız, bunun için büyü ya da meditasyon da yapabilirsiniz. Meditasyon yaparak kazanacağınız beyin ve zihin kontrolü ile kavga anında kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Bunun size çok büyük yararı olacaktır çünkü gerçek kavga anında birçok kişi panik ve adrenalin yüksekliğinden dolayı, kavga anını hatırlayamaz ya da ne yaptığının bilincinde olmaz. Kaslarınızı geliştirin, beyninizi de. İçi boş bir beyinle dilediğiniz kadar güç elde edin, bunu kullanacak stratejik akıla, ve kavga anındaki dizginlik ihtiyacına sahip değilseniz, sadece şans faktörüyle bir şeyler elde edebilirsiniz. Bir diğer kilit nokta ise öz güven, kendinizi bu konuda da geliştirin. Uğraşlar ve hobiler edinin, meditasyonlar yapın. Kendinize güveniniz olsun. Bu sayede fiziksel bir savaşa ihtiyaç duymadan bile kendinizi savunabilirsiniz. Fiziksel şiddet, karşınızdaki kişi laftan anlamayacak kadar primat yapıda bir insan ise ya da sevdiklerinizi ya da kendinizi korumanız için başka hiçbir yol kalmamışsa bir çözümdür.

   İyi akşamlar.

   1. MARCHOSIAS, benim kendi gardiyanımdır; bunun için bir ayin/ritüel yapmama gerek var mıdır? Kavga da yol göstermesi için? Yoksa telepatik iletişim yapayım mı direkt? Kendisi ile sarkaç ve ouija “tahta”sıyla konuştum çünkü.

    1. Esenlikler,

     Acil durumlarda tahta çıkarıp “Abi bir saniye, Koruyucu Demon’ımı çağırıyorum” demek mümkün olmayacaktır, tabii böyle bir şey olursa telepatik bir çağrı ve ricada bulunmanız yeterlidir. Onun dışında da, herhangi bir Demon’la yakın bir ilişkide olana kadar daha “resmi” çağırma yolları önerilir, ama bu olduktan sonra artık resmi ritüel zorunlu değildir. Yine de isteyen yapar tabii.

     İyi akşamlar.

     1. Gardiyanım olduğu için gerek olacağını sanmadım, sağ olun yine de.

 3. Hekatenin sigili varmıdır varsa neden sayfanızdaki demonlar arasında bulunmuyor merak ettiğim bir konu teşekkürler.

 4. Tanrılar bizim gibi etten kemikten fiziksel canlılar, ölümsüzler. Sanırsam fiziksel olarak insanlardan daha güçlü ve dinçler. Biraz saçma soru gibi gözükebilir ama bir demon boksörü yenebilir mi örneğin mike tyson, muhammed ali, vs… hangisi kazanır?

  1. Esenlikler,

   Biraz değil, bayağı saçma bir soru oldu. Ki bu sitedeki binlerce yorumdan en fazla bir-iki tanesine saçma demişimdir, siz düşünün.

   Tanrıların herhangi birini elleriyle dövmeleri bile gerekmez, ve fiziksel gücün önemli bir kısmı kastan ziyade vücutta akan prana miktarıyla alakalıdır.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Leviathan Demon değildir, Yahudilerin kollektif ruhunu (ve Yahudi “kundalini”sini) temsil eder. Tanrılarımızla bir alakası yoktur.

   İyi geceler.

 5. Yahu mail attık, soru sorduk, cevap vermediniz ayıp ya. Bu tavır hiç hoş değil. Siz baya uçmuş insanlar olsanız da bazı şeyleri merak edip soruyoruz lütfen cevaplayın. Mesela neopaganlarla ne gibi benzerlik ve farklılıklarıniz var?

  1. Esenlikler,

   Acele sonuçlara varmadan önce gelen kutunuzu karıştırmış olsaydınız keşke. Bize ulaşan tek mailiniz ve ona verdiğim cevap burada:
   Cevap

   Onun dışında, tavrınızı sevmedim. Bize siz geldiniz; hem bize ait bir yerde bize saygısızlık yapıp hem de bilgi talep edebileceğinizi düşünüyorsanız sizi biraz bekleteyim. Sonra belki dönerim.

   İyi günler.

   1. Dostum ben bir Katoliğim ve az önce inancıma sövdün. Böyle iğrenç bir dile sahip olmanıza rağmen sitelerinizin kapatılmasına ağlamanız çok saçma. Sizi sadece site kapatmakla değil tazminat davaları açmakla bitirmeliler çünkü insanlığın değerlerine sövüyorsunuz. Kurban konusunda da cidden saçmaladigini düşünüyorum bütün insan katliamini bizim tanrimiza yüklemen ama aslında kurban saçmalıklarinin Yahudilikten önceye dayanması falan neyse sonuç itibariyle Yahudileri robot mekanizması gibi bir şey olarak gören insanlarsiniz artık kendi inancinıza uydurmak uğruna gerçeği alt üst etmenizi pek umursamak istemiyorum. Ne biçim bir durumdasınız bir bilseniz neyse Tanrı sizi demonlardan kurtarsın.

    1. Esenlikler,

     Nereden “dost” oluyormuşuz acaba? İnsanla köpek dost olabilir belki, ama sizler sadece düşmanın yükünü yüklediği eşeklersiniz. Hiç Türk’le putperest dost olur muymuş?

     Ve hayır, sadece az önce sövmedim lanetli inancına. 7/24, durmadan, mütemadiyen o lanetli, boka tapan boktan ölüm tarikatınızı lanetliyoruz ve ayaklar altına alıyoruz. İğrenç bir şey arıyorsan en yakın kilisendeki çubuğa takılmış kurmaca ölü yahudiye bakabilirsin. Bitirilecek biri varsa, o da sizsiniz. Kendinize ait hiçbir şey yokken, bir de Türk kanı taşırken Yahudi putuna domalma gafletinde buluınan zavallı, aciz bir mahluk olarak bu cüretkar tavırlarda bulunan gerek sen, gerek de Gerçeği görüp düşmana halâ hizmet eden herkes, düşmanın ta kendisi gibi ve olarak yargılanacaklar.

     “İnsanlığın değerleri” dediğin şey ne bakalım putperestciğim? Bebeklere tecavüz etmeniz mi, nesilleri kılıçtan geçirmeniz mi, yoksa dünya düz diyen embesillere yaraşan kitabınız mı? Evet desen ayrı yandın, hayır desen ayrı. Her halükarda çırpınma istersen.

     Kan kurbanına gelince, ezelden beridir kökü Yahudilere dayanıyor. “Yahudilik” deyip işi ırksal değil, inanca dayanan bir meseleye dönüştürmeye çalışıp efendilerine hizmet ettiğini sanabilirsin ama kilise cemaatinin aksine buradaki ortalama IQ 60 değil, sert kayaya çarptın. Gerek Eski Mısır kadar eski olsun, gerekse de Aztek’ler kadar “yeni”; kan kurbanının yegane kökeni sizin Yahudi sahipleriniz ve onların uzaylı efendileridir. Bu her tür antik yazıtta, rölyefte, heykelde görülebilir.

     Bizim elimizde Antik Gerçek’ten başka hiçbir şey yok. Sizin elinizde ne var peki? Zırvalığı zaten gözü olup da bakan herkes için bariz, her sayfasında Yahudilerin kıçını yalayan zırva bir kitap. Başka? Yoksa düzmece olduğu bin kez kanıtlanan Ölü Deniz Yazıtlarına falan mı güvenecektin? Yok canım. Bize inanç demişsin de putperest; inanç sizin, Gerçek bizim. Siz sadece yalanlarla kendilerini ayakta tutmaya çalışan, köhne ve geçmiş bir çağın yıkık harabelerisiniz. Bizse ondan da önce gelen Altın Çağ’ı şimdi tekrar getirmek için mücadele veren soylu savaşçılarız. “Tanrı” dediğin zaten Tengri’dir, Kendisi de bir Demon’dır ve hatta tüm Demon’ların lideridir. O yüzden yine attın ama yine tutamadın be gülüm.

     Yahudileri “robot mekanizması gibi bir şey” olarak görmüyoruz, öyleler. Düşmanın sadece yıkım, yozlaştırma, ölüm, tecavüz ve kargaşa için malzemeden çala çala yarattığı kenar mahalle terminatörleri. Ama siz İncil malları bilirsiniz, “kılıç çekenlerin hepsi kılıçla ölecek”. Yahudilerin kaderi mühürlü, peki ya Centil olan sizler kılıcınızı nereye çekeceksiniz?

     Haham Yeşua bir köpek gibi geberdi, hem de biz öldürdük. Alışsan iyi edersin, sırada halkın gerçeği görünce 80 milyonun 80’inin de yakmaya geleceği camileriniz ve kiliseleriniz var. Yani hiçbir şeriatçı domuz pisliği [buna elbette siz Hristiyan putperestler de dahilsiniz] merak etmesin, “camileri ahıra çevirdiniz” diyebileceğiniz bir cami veya kilise bile kalmayacak. Umarım o vakte kadar gerçeği görmüş olursun.

     İyi günler.

 6. Neden Türkleri sevmiyorsunuz? Yada yahudi,Hıristiyan yada müslümanlari? Bu çok tuhaf..en güçlü enerji sevgidir.ve beraberinde olan saygıdir oysa..normal olmayan asıl bu işte. Oysa bir Türk yada bir din mensubu sizi sevebilir. Hem de hiç zorlanmadan. .bunu sizlerde biliyorsunuz aslında. .

  1. Esenlikler,

   Ne? Türkleri sevmemek mi? Zaten biz en hakiki Türk’üz ve “Türkçü”yüz, neden bahsediyorsunuz?

   Hristiyanlar ve Müslümanlar köle oldukları için, insan statüsüne gelene kadar “sevgiyi” hak etmez. Dünyanın tecavüzünde parmağı olan kimse gibi. Yahudiler de zaten Yahudi oldukları için.

   Ve hayır, sevgi de sadece sıradan bir duygudur. Biyoelektrik, duygulardan daha önemli ve çok daha güçlüdür. Duyguları, özellikle de “sevgi”yi diğer her şeyden “anlamlı”, “ulvi”, “kutsal” gibi gören Yeni Çağ tarikatlarının gerçek dünyada bir geçerliliği yoktur.

   Lütfen ya mantık takının, ya da Osho kitaplarına dönün.

   İyi günler.

 7. Adolf Hitler madem tanrı oldu, neden demonlar listesinde yok? II. Ramses’in o olduğunu nerden biliyorsunuz? Onun tanrı olduğunu nereden biliyorsunuz?

  1. Esenlikler,

   O liste sadece açık bir şekilde insanlarla iletişim kurması gereken ve üst rütbelileri belirtmek için olan bir listedir. Her Tanrı/Tanrıça orada bilgilerini vermek zorunda değil. Bu tamamen kendi tercihlerine bağlı. Örnek olarak Leydi Lilith’in sigili listede yok. Bu onun kararıdır.

   Tanrılardan gelen bir bilgi. Aynı zamanda görmek için çok dikkatli olmak gerekmiyor. Konuşmalarında Antik Mısır kültürününde bulunan ince sözler kullanması, önceden bulunduğu topluluklar, yazdığı kitaplardaki bilgiler, bayrakta yaptığı renk ve sembol seçimi ve bunun gibi ayrıntılara dikkat ederseniz anlaması zor değil.

   Ayrınca onaylamak isteyen birisi Tanrılarla iletişime geçip doğru mu yanlış mı sorabilir. Bizim dinimizde (p)islamdaki gibi tek kişinin dedikleri Tanrının sözü olmuyor. İsteyen çağırma yapar sorar. Sonra bunun hakkında diğerlerine bilgi verir. Yapan oldu mu diye soracaksan oldu. Forumlarda yapan çok fazla kişi var. Aynı zamanda ben de yaptım. Cevap pozitifti.

   Tarihe derinlemesine bakmadan Hitler’i tanımak ve sevmek çok zor. Özellikle medya sürekli onu en kötü diye boyadığı bir dünyada. Kendisi hakkında araştırma yapmanızı öneririm. Belki gerçek sandığınız gibi değildir.

   İyi akşamlar.

 8. Esenlikler. Sorularım genellikle Tanrı/Tanrıçalarla ve diğer uzaylı varlıklarla ilgili olduğundan bu başlık altında sormayı uygun gördüm.

  1) Sitenizde Şeytan’a ihanet ihanet edip düşman safında yer alan Demon/Demonesslerin olduğunu okumuştum. Nasıl oluyor da biz insanlar gibi kompleksleri olmayan, etik bilen, ileri görüşlü, fiziksel, ruhsal, zeka ve mental olarak mükemmelliğe ulaşmış, doğasında iyilik ve güzellik bulunan bu varlıklar düşman tarafında yer alabiliyor. Günümüzde aptal olarak nitelendirilebilecek birçok insan bile her türlü pisliğin yahudilerden kaynaklandığını görebiliyor. Hal böyle iken bu üst düzey varlıkların saf kötülük ve düşman tarafında yer alması nasıl açıklanabilir? Kendilerini neden böyle aşağılık bir konuma düşürdüler? Mantıklı bir nedenleri olmalı çünkü çok ileri seviye akla ve zekaya sahipler. Söz konusu tanrısallığa ulaşmış bu varlıklar olunca böyle bir akıl tutulması nasıl mümkün olabilir?

  2)Bu sorum da yukarıdaki soruyla bağlantılı. Belirttiğim gibi doğasında iyilik ve güzellik bulunan, fiziksel, ruhsal, zeka ve mental olarak üst düzey olan bu varlıklar düşman safında yer alabiliyorsa; özünde kötülük bulunan reptilian, griler ve yahudilerden de istisnai olarak Şeytan’ın safında yer alan, insanlık için mücadele edenler olamaz mı? Biliyorum pek çok cevabınızda bunun mümkün olmadığını belirtmişsiniz fakat bu açıdan bakınca mümkün görünüyor. Bu durumu nasıl yorumlayabiliriz?

  3)Farklı milletlerin pagan kültürlerini incelediğimizde bazı tanrılardan kötü ve korku ile bahsedilmesi yahudilerin kadim bilgileri tahrif etmesinden ziyade bu ihanet etmiş olan demonlara referans olabilir mi?(yahudilerin kadim bilgileri çarpıttıklarını biliyorum yanlış anlaşılmasın. Bu soruyu sadece bu soru bağlamında değerlendiriniz.)

  Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. İstemeden saygısızlık ettiysem hoş görün. Niyetim sorgulamak ve öğrenmekten ibarettir.

  1. Esenlikler,

   1) Bu aslında zamanında oluşmuş yanlış bir bilgi. “Nordik” görünümü olan Andromedalılar ve Pleidianlılar gibi toplumlar zamanında yanlış seçimler yapıp, “borg”landılar. Lakin Tanrılar arasından onların tarafına geçen yok. Konu hakkında Cobra’nın postu.

   Konu hakkında düzeltmeler yayınlanınca, site üzerinde biz de genel düzeltme yapacağız.

   2) Reptillianlar imkansız. Greyler ise temelinde köle bir toplum. Oraya isteyerek gelmedi bir kısmı. %3 gibi bir kısım tamamen köle değil ama onlarda bile çok umut yok. Şüpheniz olmasın, Greyler hala düşmanımız.

   3) Genellikle kötü diye adlandırılan tanrılar sadece biraz karanlık alegorilere sahip olanlar. Kendileri dediğim gibi alegori mitolojiler.

   İyi günler.

   2)

 9. Demonlar bukadar büyük biyo enerjiye sahiplerse ve bizim gibi bedenli varlıklarsa onların bedeni bu enerjiyi nasıl kaldırıyor?

  1. Esenlikler,

   Bir zahmet enerjilerini kontrol etmeyi bilsinler. Siz bir makineye kaldırabileceğinden yüksek akım verir misiniz? Aynı mantık burada da var. Kendilerini kontrol edebildikleri için bize zarar vermiyorlar.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir