Şeytan’ın Günü Yule Ritüelleri – Tüm Satanistler OKUMALI VE UYGULAMALIDIR

Esenlikler sevgili okuyucular. Şu an içinde bulunduğumuz Yule günleri Şeytan’ın günleridir, yarın da direkt olarak Şeytan’ın Günü’dür. Bu tarihlerde yapmamız gereken çok önemli ritüeller var, önümüzdeki günlerdeki programımızı aşağıya yazıyoruz. Bunu her Satanistin elinden geldiği en iyi şekilde uygulaması hem kendisi, hem de kardeşleri için olmazsa olmazdır. Bu yazıyı aciliyetinden ötürü olabildiğince hızlı bir şekilde burada yayınlıyoruz, ama bu gece veya yarına kadar Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın bu konudaki motivasyon ve brifing niteliğindeki vaazını da çevirip bu yazıyı güncelleyeceğiz. Şimdi lafı fazla uzatmadan programımıza bakalım.

Önümüzdeki günler için program:

21. Nihai RTR ve Koruma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
22. [Gündönümü] Nihai RTR ve Koruma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
23. [Şeytan’ın Günü] Nihai RTR ve Koruma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
24. Nihai RTR ve Koruma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
25. Nihai RTR [yapılabildiği kadar fazla, en az günde 2 kez iyi fikir]
26. Nihai RTR [yapılabildiği kadar fazla, en az günde 2 kez iyi fikir]

Ritüeller de aşağıdadır:

1. Nihai RTR – Bu ritüel aşağıda bulunabilir.

Not: Bu günlerde kağıt bulunamıyorsa kağıt kullanmadan da bu ritüel yapılabilir. Gerekirse basit çalışabilirsiniz. – Sadece RTR’ı yapıp tek tek harflerin kararıp yok olduğunu imgeleyebilirsiniz.
Nihai RTR:
PDF hali
Tek sayfa hali

2. Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Aşağıda bu ritüelle ilgili linkler mevcuttur:

Bu ritüelin Joy of Satan forumlarındaki İngilizce orijinali – https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=5&t=13885
Bu ritüele PDF linki – https://yadi.sk/i/yEe_eiiFlgzFng

Kişi bu ritüele resmi, Standart Ayin ile de başlayabilir, direkt aşağıdaki duayı söyleyip sonra da rünik titreşimlere ve olumlamalara da geçebilir.

Bu ritüel son derece basittir. Gücü birikecek ve zaman içinde kendini gösterecek, zira bunu özellikle güçlü tarihlerde tekrarlayacağız.

Bu yüzden adımlar oldukça basit:

1. Aşağıdaki duayı ya yüksek sesle, ya da zihninizden söyleyin.
2. Verilen rünleri titretin.
3. Koruyucu Demon’ızı veya Şeytan’ı zihinsel olarak size gelmesini isteyerek çağırın.
4. Ritüel olumlamasını 10 kez, güçlü bir niyetle söyleyin.
5. Ritüeli güçlü bir ‘Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’Şeytan’a Atfolsun!’ ile sonlandırın.

Not: “Şeytan’a kanla adanmış Joy of Satan üyeleri” gibi ifadeler, ritüeli forumlara koyan Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın kendi sözünü alıntılarsak hem kelimenin tam anlamına, hem de sembolik anlamına işaret ediyor ve Şeytan’ın ailesinden olan insanlardan bahsediliyor.

Dua:

“Her Şeye Gücü Yeten ve Sınırsız Güce Sahip Şeytan’ın, Onun sadık Demon’larının, ailemiz olan Tanrıların Huzurunda, Senin ilgini, yardımını, rehberliğini, gücünü ve bilgeliğini şimdi ve sonsuza dek tevazu ile rica ediyoruz Şeytan Baba. Senin sadık ve kendini adamış, Sana kanla bağlı takipçilerin olan bizlerin üzerine kudret ve methiyelerini yağmur gibi yağdır!

Bu en önemli gecede, Sana Ait bu Gecede, Sana olan sadakatimiz deneniyor ve sınanıyor Ey Şeytan. Sadakatimiz Gerçek’tir. Senin düşmanlarınla savaşıyoruz, Senin İsmine ve Senin Demon’larının İsimlerine küfredenleri aşağılıyoruz. Onların lanetlerini geri döndürüyoruz, dualarını ters çeviriyoruz, çünkü bugün uzun süredir hakim olan karanlıklar geri çekiliyor, Senin ruhani ışığın dönüyor, ve düşmanlarımız yıkılırken Senin Krallığın Yükseliyor!

Lord’umuz Şeytan ve Hell’in Sadık Demon’ları, bu En Ulu Gecede ricamızı duyun: Bu kutsal enerjinin size kan bağı ile adanmış tüm rütbe ve seviyelerdeki insanlarınıza, ve tüm Joy of Satan üyelerine, İradenize ve Gücünüze ve Hizmetlerine uygun bir şekilde yönlendirmemize yardımcı olun!”

Bu duadan sonra Koruyucu Demon’ınızı çağırıp size enerjiyi yönlendirmede yardımcı olmasını rica edin (Gardiyan Demon’ınızın kim olduğunu bilmiyorsanız stres yapmayın, bu isteği zihinsel olarak yapın ve işe yarayacağını bilin, sonuçta O sizin kim olduğunuzu biliyor!) ve sonra Rünik titreşimlere geçin.

Rünik Titreşimler:

Aşağıdaki rünleri titreteceğiz [Tekrar sayısı 10 da olabilir, 40 da, ikisi de etkilidir. Sayıyı arttırabilirsiniz, ama 10’dan aşağı inemezsiniz. Titreşimlerin her birini tam bir nefes boyunca yapmak zorunda değilsiniz, sadece güçlü bir niyetle titretmeniz gerekiyor. 40 tekrar yerine 60, 80 veya 100 yapmak da mümkündür. Bir rünün titretilişini bilmiyorsanız lütfen rünün ismine ilişik bağlantıya tıklayınız. Her rünü titretmenin birkaç versiyonu vardır, bağlantılardaki videolarda da birden çok versiyon verilmektedir ama biz bağlantıları herkesin titretebileceği kolaylıkta olan kısımlarına sarılı bir şekilde verdik.]:

*Bunlar sırayla yapılacaktır – rünleri birer birer yapa yapa bir sonrakine geçiyorsunuz, en sonunda tüm rünler bitince de olumlamaya geçiliyor.

Fehu – 40/10 kez. FFFFFF-EEEEEE-HHHHHH-UUUUU

Sowilo – 40/10 kez. SSSSS-OOOOO-VVVVV-İİİİ-LLLLLLL-OOOOOO

Wunjo – 40/10 kez. VVVVVVV-UUUU-NNNNNN-JJJJJ-OOOOO

Othal – 40/10 kez. OOOOOO-TTTTHHHH-AAAAA-LLLLL-AAAAA

Ansuz – Sadece 10 kez. AAAAAA-NNNNN-SSSSS-UUUUU-ZZZZZZ

Tüm titreşimler bittikten sonra, enerjilere yoğun bir biçimde odaklanıp aşağıdaki olumlama söyleniyor:

Aşağıdakini 10 tekrar yapın [bir AUM – Olumlama – AUM birleşimi bir tekrar oluyor. Bunu 10 kez yapın.]:

AUM titretin [AAAA-UUUU-MMMM]

“Lord’umuz Şeytan’a kanla adanmış, bu Ruhani Yolda ilerleyen tüm Joy of Satan üyelerinin, artık ve sürekli olarak maddesel zenginlik ve güçleri büyüyor, ve kendileri ŞİMDİ, ÖNÜ KESİLMEKSİZİN VE EBEDİYEN her şekilde korunma, bolluk ve bereket içindeler!”

AUM titretin [AAAA-UUUU-MMMM]

Bunu 10 kez tekrar ettikten sonra ritüeli büyük bir “ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!” ile kapatın.

Ritüel bu şekilde sona eriyor.

Ritüellerinizin ve Yule Sezonunun tadını çıkarın ve her zaman Şeytan’ı onurlandırmayı unutmayın!

– Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

“Şeytan’ın Günü Yule Ritüelleri – Tüm Satanistler OKUMALI VE UYGULAMALIDIR” hakkında 3 yorum var

 1. Harika! İnsanlığa, özellikle de Türk toplumuna gerçekleri öğreterek bu dünyaya ve tanrılara ciddi hizmetlerde bulunuyorsunuz. Emeği geçen herkese teşekkürler!

 2. Savitri Devi hakkında ne düşünüyorsunuz Peacock bey. Bir de sizce Hitler 2. dünya savaşının patlak vermesi ardından, diğer yüksek ruhsal Nazilerle hangi tekniği uygulayıp gitti? Savaşta ölen tibetli rahipler bunu belli ediyor.

  1. Savitri Devi, Hitler’e “Vişnu’nun Avatarı” demiştir. Bunu insanlar çok yanlış anlayabiliyor, ama Hindu dünyasında bu tabir sadece kişinin ruhani olarak son derece üst düzey bir gelişmişlik seviyesinde olduğuna işarettir. Yani kendisi de olayların farkındaydı. Bu sadece kendi fikri de değildir, Hindu liderleri ve Swami’ler de Hitler hakkında böyle görüşler belirtmiştir. Batıya gelen en önemli Hindu ruhani liderlerinden olan Prabhupada da aynı şeyi belirtmiştir. Devi hakkında internette yalanlar olabilir, ama politik liderlerimizi ve ideallerimizi açıkça öven her insan hakkında böyle şeyler bulunabilir ve takmaya gerek yoktur.

   Hitler’in üstün ruhani gelişmişliği ve onun hakkında ruhani liderlerin ve bu açıdan güçlü bireylerin yaptığı yorumlara dair vaazlar Joy of Satan forumlarında mevcut, isterseniz bu konuda belli anahtar kelimelerle araştırma yapabilirsiniz.

   “diğer yüksek ruhsal Nazilerle hangi tekniği uygulayıp gitti?”
   Bu konu hakkında fazla bir bilgim yok, kusura bakmayın. Ama savaşta kaçabilen üst düzey yetkililerin kaçmasında Tanrıların elinin olduğuna da eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir