Bitkilerin Majikal Kullanımı

Otların tek başlarına majikal güçleri azdır. Bitkiler kullanılarak güçlü şekilde büyücülük yapmak için, otların güçle doldurulması gerekir. Bunu yapmak oldukça gelişmiş bir olaydır, ve elementleri invoke/evoke edebilme ve yönlendirme yeteneği gerektirir. Her bir ot, tıbbi kullanımlarına karşılık gelen elemental özellikler taşır. Bunlar, gezegensel hükümranlıklarda bulunabilir. Bu otların bir çoğu, tütsülerle ilgili sayfamızda gezegensel hükümranlıklarıyla birlikte sıralanmıştır. Buna ek olarak, bitkileri gerçekten güçlendirmek (ve aslında bunun dışındaki herhangi bir amaç) için (de) yapılan çalışmaların daha etkili olması için, gezegensel saatler takip edilmeli ve bunlara göre çalışmalar yapılmalıdır.

Herhangi bir ritüel veya majikal çalışma sırasında çeşitli araçlar kullanılabilir. Örneğin, doğru mumlar ruhlar için bir nevi deniz feneri/işaret kulesi görevi görür ve çeşitli renklerin, imgelerin ve otların kullanımı da bir çalışmanın etkililiğini destekleyebilir.

Otlar uzun zamandır büyü çalışmalarında kullanıldı. Güçlerini ortaya çıkarma ve kullanma yolları arasında koku; tütsü; parfüm; kişinin kendisini, mumları, mühürleri, tılsımları kutsamak için kullanılan bitkisel yağlar; ritüelden önce arınma banyosu ve bazı otlar için direkt ağız yoluyla alım vardır.

 • Bitkinin çiçek kısımları kokularda veya kuklaların, keselerin ve yastıkların içini doldurmada veya banyo suyuna eklenerek kullanılır.
 • Odun parçaları majikal amaçlar için araç ve aletlerin yapımında kullanılabilir.
 • Yapraklar birçok farklı iş için kullanılabilir ve merhem ve yağ yapımında, banyolarda (örneğin banyo suyunda), kuklaların ve yastıkların içinin doldurulmasında kullanılabilir, ve suda bekletip çay olarak içilebilir. – Eğer bir bitkiyi bu şekilde tüketecekseniz zehirli olmadığından ve bitkiye alerjiniz olmadığından kesinlikle emin olun!
 • Aromalı sakızlar veya reçineler, odun, kabuk ve yağlarla birlikte tütsü olarak yakılabilir. Tütsü kullanacağınız önemli bir ritüelden önce, yakacağınız tütsüden biraz yakıp ne kadar iyi yandığını ve kokunun kalitesini test etmek her zaman için iyi bir fikirdir. Kötü bir tütsü çok ciddi dikkat dağıtabilir ve bir ritüeli tamamen mahvedebilir; Tanrılara ritüel yapılıyorsa Onlara saygısızlık olacağını saymıyoruz bile.

Tütsüler, tıpkı mumlar gibi ruhların veya size ruhani halleriyle gelen varlıkların kendilerini göstermeleri, zihnin etkilenmesi ve uygun gezegensel ve burçsal kuvvetlerin çekilmesi için daha uygun bir ortam sağlar. Bu unsurların koordinasyonunu sağlamak çok önemlidir.

Belli kokular, ritüel sırasında zihne etki etmek için kullanılır. Bu kokular öfkeden aşırı hiddete, cinsel tahrikten şehvete, huzura, rahatlamaya ve dinginliğe kadar her çeşit duyguyu uyarabilir. Kokuların kullanımı, büyü çalışmasına gerçekliğe etki etmesi için ihtiyaç duyduğu gücü sağlamak için yardımcı olan duygusal yoğunluğu arttırmaya yardımcı olur.

Yağlar kişinin bedenine sürülmek için kullanılır, ve ritüelden önce banyo suyuna da eklenebilir. Mumlara yağ sürülüp kokuları arttırılabilir, zira ateşle birlikte daha güçlü bir koku vereceklerdir. Güçlü yağlar vücutta çakralarına sürmek için kullanılabilir, ve vücuda sürülebilecek, belli etkilere sahip merhemlerde kullanılır.

Balsamlar belli ağaç ve bitkilerin kokulu, damla damla salgılarıdır. Bunlardan da merhem yapılabilir, ve kişinin bedenine veya alakalı nesneye sürülebilir. Kişinin kendi bedenini yağlarla, balsamlarla veya reçinelerle ovmasının amacı, bunların ritüel çalışmaları için uygun ruh haline girmeye yardımcı olmalarıdır.

Örneğin Mars tarafından yönetilen bitkiler ateşli, yakıcı ve acıdır. Bunların yağları, balsamları veya reçineleri koltuk altlarına ve vücudun başka hassas bölgelerine uygulandığı zaman, intikam ve azap amacıyla yapılan büyülerde ihtiyaç duyulan hiddet ve öfkeyi duymayı sağlayacaktır, zira bu tarz yağlar acı ve ızdıraba güçlü bir odak verecektir.

Venüs tarafından yönetilen bitkiler aynı şekilde aşk büyülerinde de kullanılabilir, zira bu bitkiler de (hisleri) uyarır ve rahatlatır.

Afrodizyak özelliğine sahip bitkiler de, seçilen başka bir insanda arzu yaratmaya yarayan büyü çalışmalarında yüksek derecede cinsel tahrik uyandırdıkları için işe yararlar. Artmış olan bu cinsel istek, arzulanan insana odaklanır. Daha güçlü ve/veya çok sayıda orgazmın enerjisi, arzulanan kişiye doğru şekilde yönlendirildiği zaman büyü çok daha etkili olacaktır.

Bitkiler; burçlara, gezegenlere ve elementlere tekabül eder. Taze bitkiler en çok enerjiye sahiptir. Taze bitkiler kullanıyorsanız, bu bitkileri, etkilendikleri gezegen güçlü (bir burçta) ve güçlerinin yükselişte olduğu bir zamanda toplamaya çalışın.

Burada bazı bitkilerin ve bunların çeşitli kullanımlarının bir listesini görebilirsiniz:

Adaçayı

Çay olarak içilebilir, psişik çalışmalar için rahatlatıcı görevi görür ve aynı zamanda duyuları ve konsantrasyonu arttırır. Tütsü olarak da yakılabilir ve yağı da aynı amaçlar için sürülebilir. Akaşa ve Su elementleriyle yükleyin.

Adamotu:

Her tür büyüde kullanım için bu bitkinin otu en güçlülerinden biridir. Deneb Algedi ve Spica Sabit Yıldızlarına tekabül eder. Her büyüde gerçekten güçlü etkilere sahiptir. Ot karışımı olan torbalarda, tılsım olarak, tütsü olarak, kukla olarak, psişik çalışmalarda veya korunma için kullanılabilir. Zehirli adamotu, aşk büyülerinde kullanmak için en güçlü köktür ve büyücü için de en tehlikelisi olduğu söylenir. Adamotu şaraba batırılıp yıkanmalıdır ve her Yeni Ay değiştirilmesi gereken kırmızı veya beyaz bir kumaşa sarılmalıdır. Adamotu aynı zamanda kehanette de kullanılabilir.

Akamber:

Hiddet ve intikam çalışmalarında kullanılır, psişik haberleşmede de kullanılır. Fiksatif (sabitleştirici) olarak kullanılır. Yağı, kullanılan parçasıdır. Öfke ve intikam çalışmaları için, Mars gezegeni güçlü bir burçta ve gücünün artmakta olduğu zaman buna Ateş elementi yükleyin.

Akasya:

Çiçekleri kehanette, aşk büyüsünde ve transta kullanılabilir.

Aloe:

Kazalara karşı korur, şans ve korunma sağlar. Sıvıları ve sakızı kullanılan kısımlarındandır. Güneş’ten alınan beyaz-altın enerjilerle yükleyip bu enerjileri korumaya programlayabilirsiniz.

Asilbent:

Odunu ve balsamları tütsü, yağlar ve keseler için kullanılır. Asilbent yağı séanslarda (“ruh çağırma”), efsunlarda ve aşk meselelerinde kullanılmak için iyidir. Psişik çalışmalar için Su elementi ve Akaşayla yükleyin.

Ayı Fındığı:

Tütsü olarak yakılıp intikam, düşmanlık, husumet ve ayrılık büyülerinde kullanılır. Ayı fındığı, Satürn gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyorken Toprak elementiyle yüklenmelidir.

Baldıran Otu:

Yağı, yıkıcı çalışmalar için kullanılan tılsımları yağlamak için kullanışlıdır. Tılsımlar her zaman için güçle (de) yüklenmelidir. Bununla birlikte, kişi bir tılsımı kullanmadan önce her zaman için üzerindeki sembollerin ne anlama geldiğini bilmelidir. Baldıranotu Topraklı, Satürn enerjileriyle iyi çalışır ve tılsımlarla kullanılacakken sadece bununla uyumlu tılsımlarla kullanılmalıdır. Tütsüsü kara büyü çalışmaları için zihni öfkelendirebilir. Düşmanlardan ve nefret edilen kişilerden daha barışçıl şekillerde kurtulmak için baldırana zeytin yaprakları da eklenebilir.

Çam:

Çam, ruhları ve ormanlık alanların elementallerini çağırmak için kullanışlıdır. Reçinesi şehvet veya intikam çalışmalarında kullanılabilir. Toprak elementiyle yükleyin.

Çilek:

Çilek aşk ve şehvet büyülerinde iyidir. Hem yaprakları, hem de meyvesi kullanılabilir. Yağı ve parfümü de kullanılır. Aşk çalışmaları için, başlamadan önce bitkinin kullanılan kısımlarının Su elementiyle yüklenmiş olması gerekir. Ondan sonra orgazm enerjisi, cinsel (Sakral, şehvet için) ve Kalp Çakralarından (aşk için) ve cinsel sıvılardan enerjiler de katılmalıdır. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır.

Çöplemecik:

Siyah: Kara Çöpleme otu zehirlidir, ve ızdırap bitkisidir. Kokusu hışım dolu çalışmalar için saldırganlık ve öfke sağlar. Kara Çöpleme ot karışımıyla doldurulan torbalarda kullanabilir. Kara çöpleme, Satürn gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyorken Toprak elementiyle yüklenmelidir.
Beyaz: Yukarıdakiyle aynıdır, ve tütsü olarak da yakılabilir.
Beyaz Çöpleme, siyahından daha güçlüdür.
Yeşil: Yeşil Çöpleme, bu üçü arasındaki en güçlüsüdür.

Dereotu:

Dereotunun kullanımı, başkalarını uzlaşmaya sevk eder. Negatif veya kurnaz, eli hileli insanlara karşı yapılan ritüellerde yaprakları yakılabilir veya yağı mumları yağlamakta kullanılabilir.

Dişbudak:

Bolluk kazanmayı sağlamak ve ölüm ile alakalı çalışmalarda kullanmak amacıyla, odunundan asa yapılabilir. Ölüm için Satürn gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyorken Toprak elementiyle yüklenmelidir. Ölüm için çalışma Ay küçülmekteyken yapılmalıdır.

Dulavrat Otu:

Kökü koruma büyülerinde kullanılır. Yakılabilir. Güneş’ten alınan beyaz-altın enerjilerle yükleyip bu enerjileri korumaya programlayabilirsiniz.

Ejderin Kanı:

Ejderin Kanı saldırganlığın kokusu/parfümüdür ve kara büyü çalışmaları için harikadır. Mars gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyorken Ateş elementiyle yükleyin. Toz haline getirilmiş reçinesi hışım çalışmalarında ve şehvet uyandırma büyülerinde iyidir. Şehvet büyülerinde, orgazm enerjisiyle yükleyin.

Elma:

Aşk büyülerinde kullanılır. Ağacının odunu ve tohumları kullanılabilir. Aşk çalışmaları için, başlamadan önce bitkinin kullanılan kısımlarının Su elementiyle yüklenmiş olması gerekir. Ondan sonra orgazm enerjisi, cinsel (Sakral, şehvet için) ve Kalp Çakralarından (aşk için) ve cinsel sıvılardan enerjiler de katılmalıdır. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır.

Ginseng (Panax):

Balsamı ve yağları ruhlarla iletişim, imgeleme, kehanet, trans ve yaratıcı işler için sürülebilir. Su ve Akaşa ile yükleyin.

Gül:

Aşk büyülerinde kullanılır, çiçekleri bir kuklanın içini doldurmakta kullanılabilir. Kırmızı güller aşk büyülerinde tutkuya sevk etmek için kullanılır. Gül yağı ve/veya çiçekleri ritüel öncesi banyolarda kullanılabilir. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyorken orgazm enerjisiyle yükleyin. Hem aşk, hem de şehvet için, Venüs Mars’la birleşme açısında veya üçgen açıda olmalıdır.

Günlük Ağacı:

Tütsüsü yoğunluk (duygusal, vs.) yaratmak ve adaleti sağlamak (intikam çalışmalarında) kullanılır. Günlük ağacı, tüm baharatlar gibi Ateş elementiyle çok iyi uyumludur.

Hodan:

Hodan para ve işte başarı için kullanılabilir. Kullanılan parçaları yaprakları, çiçekleri ve sapıdır. Toprak elementiyle yüklenmelidir.

Huş Ağacı:

Huş ağacının yağı keklik üzümü yağıdır. İntikam ve cezalandırma büyülerinde kullanılmak için odunundan asa yapılabilir, ancak bu asaya her zaman için uygun elemental enerji yüklenmelidir. Asalarla genellikle Ateş elementi kullanılır. Bu bitkinin kokusu da böyle çalışmalarda kullanılabilir.

Kadife Çiçeği:

Defne yaprağıyla torbada kullanın ve üzerinde uyuyun. Sizden bir şey çalındıysa, hırsızı rüyanızda göreceksiniz. Aynısı, bir partnerin size sadık olup olmadığını belirlemede de kullanılabilir. Dolunay sırasında Su ve Akaşa elementleriyle yükleyin.

Karanfil:

Yağı ruhlarla/ruhani iletişimde ve zenginlik ve varlığın çekilmesinde kullanılır. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyorken Toprak elementiyle yükleyin.

Kedi Nanesi:

Kedi nanesi psişik çalışmalar için rahatlatıcı olarak kullanılabilir. Bundan çay yapıp bir kupa içebilirsiniz.

Kişniş:

Kişnişi tütsü olarak yakmak kara büyü ve başka yıkıcı çalışmalar için zihni öfkeyle doldurmaya yarayacaktır.

Koyungözü:

Koyungözü hastalıklara, kazalara ve histeriye karşı korur. Güneş’ten alınan beyaz-altın enerjilerle yükleyip bu enerjileri korumaya programlayabilirsiniz.

Küçük Hindistan Cevizi:

Yağı psişik çalışmalar, konsantrasyon ve hafıza için şakaklara sürülebilir. Küçük Hindistan Cevizi yüksek miktarlarda güçlü bir halüsinojen görevi görür (tabii tavsiye etmiyoruz), ve Ateş elementiyle uyumludur.

Mine Çiçeği:

Kokusu cinsel tahriği arttırır. Yağı aşk tılsımlarında ve aşk büyülerinde kullanılır. Aşk çalışmaları için, başlamadan önce bitkinin kullanılan kısımlarının Su elementiyle yüklenmiş olması gerekir. Ondan sonra orgazm enerjisi, cinsel (Sakral, şehvet için) ve Kalp Çakralarından (aşk için) ve cinsel sıvılardan enerjiler de katılmalıdır. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır.

Miskotu:

Miskotu güçlü bir afrodizyaktır. Yağı, şehvet çalışmalarında cinsel organları yağlamak için kullanılabilir (tabii önce alerjiniz olmadığına emin olun). Aşk çalışmaları için, başlamadan önce bitkinin kullanılan kısımlarının Su elementiyle yüklenmiş olması gerekir. Ondan sonra orgazm enerjisi, cinsel (Sakral, şehvet için) ve Kalp Çakralarından (aşk için) ve cinsel sıvılardan enerjiler de katılmalıdır. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır. Saf şehvet için, Mars gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır. Hem aşk, hem de şehvet için, Venüs Mars’la birleşme açısında veya üçgen açıda olmalıdır.

Misk Yağı:

Misk Yağı psişik çalışmalar için iyi bir tütsü görevi görür.

Papatya:

Papatya psişik çalışmalarda rahatlatıcı etkisi için çay olarak kullanılabilir. Kabusların önlenmesi ve psişik rüyalar için yastıklarda ve keselerde de kullanılabilir. Banyo yapmak için iyi bir bitkidir. Psişik çalışmalar için, Ay Dolunay evresindeyken Su ve Akaşa elementleriyle yükleyin.

Pelin Otu:

Pelin Otu, ölülerin ruhlarını çağırmak için yakılabilir. Balsamı öfke ve intikam için kara büyü çalışmalarında kullanılır. Pelin Otu aynı zamanda güçlü rüyalar görmeyi sağlar. Zehirlidir ve bu yüzden sadece çok küçük miktarlarda tüketilmelidir (tüketirseniz aldığınız miktarın güvenli olduğuna emin olun!). Ay küçülmekte olmalıdır.

Rezene:

Tütsüsünün yakılması, yıkım çalışmaları için zihni öfkelendirecektir.

Sedef Otu:

Bu bitki bir kuklanın içini doldurmakta kullanılabilir, zira kara büyü çalışmalarında nefret edilen kişiye ızdırap çektirecektir. Satürn gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır. Sedef otu Toprak elementiyle yüklenmelidir. İdeal olarak, yıkım ve yok etme büyülerinde Ay küçülmekte olmalıdır.

Sedir:

Yağı intikam büyülerinde kullanılır. Odununun tabanı aşk ve iş konularında şans ve para için yapılan büyülerde yakılabilir, aynı zamanda psişik işler için de.

Selvi:

Yağı ve tütsüsü intikam büyülerinde ve psişik çalışmalarda kullanılabilir.

Şerbetçi Otu:

Psişik çalışmalar için rahatlama veya trans haline girme için yardımcı olması amacıyla çay olarak içilebilir. Şerbetçi otu uzun süre saklanamaz.

Tarhun:

Tarhun, sabit yıldız Sirius’a bağlıdır. Köksapı çay yapılıp trans haline girmeye yardımcı olması amacıyla içilebilir. Tarhun psişik çalışmalar ve kehanet için iyidir. Ay Dolunay halindeyken Akaşa elementiyle yükleyin.

Yasemin:

Aşk ve şehvet büyüsü çalışmalarında kullanmak için yaseminin yağı da, parfümü de, tütsüsü de işe yarar. Aşk çalışmaları için, başlamadan önce bitkinin kullanılan kısımlarının Su elementiyle yüklenmiş olması gerekir. Ondan sonra orgazm enerjisi, cinsel (Sakral, şehvet için) ve Kalp Çakralarından (aşk için) ve cinsel sıvılardan enerjiler de katılmalıdır. Venüs gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır. Saf şehvet için, Mars gezegeni güçlü bir burçta ve gücü artıyor olmalıdır. Hem aşk, hem de şehvet için, Venüs Mars’la birleşme açısında veya üçgen açıda olmalıdır.

“Bitkilerin Majikal Kullanımı” hakkında 25 yorum var

 1. Selamlar,

  Büyünün gerçek olduğu apaçık ortada. Peki kanıtı var mıdır?

  Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Meditasyon ve yoganın faydalarına dair yığınla kanıt mevcut, hatta genlerimizi etkilediğine kadar bilgiler var. Meditasyon ve yoga artık o kadar kamuya mal olmuştur ki bu konuda daha fazla araştırma link’lemeye şu an gerek görmüyorum, zaten sitemizde de belli yerlerde araştırmalar mevcut. Aynı şekilde zihnin ve ruhun güçlerini dökümante eden araştırmalar da var ve hem sitemizde bunlara yer verilmiştir, hem de isteyen arayabilir.

   Cidden ararsınız da tüm aramalarınız meyvesiz kalırsa bize tekrar yazmaktan çekinmeyin, yardımcı oluruz.

   İyi günler.

   1. Size gerçekten çok teşekkür ederim. Size minnettarım. Hatta size borçluyum. Bana yarar sağlamayan, mutlu etmeyen, depresifleştiren, kendime zarar vermeme sebep olan insanlar yüzünden, coğrafyamız sebebiyle kültürümüzü dahi değiştiren İslam yüzünden, sırf tüpüm yüzünden ciddiye alınmadığım, kimseyle arkadaş olamadığım okulum yüzünden, bütün bunlar yüzünden intiharın eşiğindeydim. Ateisttim, hiçbir şeyin benim için gerçekten anlamı yoktu. Ta ki işte tam bu işlerle ilgilenmeye başladığım an, kendimi bu sitede buldum. Gerek astral seyahat olsun, gerek lucid rüya olsun vb… Bana adeta hayat verdiniz. Bana yaşama sebebi verdiniz. Bana hobi verdiniz. Bana GERÇEĞİ gösterdiniz. Size sonsuz teşekkür ediyorum. Umarım gerçek bir Satanist olurum. Bu arada size bir sorum var. Astral seyahat için şunu soranlar var; Madem astral seyahat var, peki neden uzay hakkında, gezegen ve karadelikler hakkında bilgi toplamıyorlar? Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim!

    1. Esenlikler,

     Hayatınıza daha da anlam kattığınızı gördüğüme sevindim. İntihar işleri kolaylaştırmaz, sadece aynı sorunları daha sonra tekrar ve genelde de daha kötü bir şekilde karşımıza çıkarır. Yapmamız gereken hayatta kalıp hayat şartlarımızı düzeltmek. Bunu yapabilirsiniz. Yapabileceğinizi gördüğünüze sevindim. Daha ne yaşama sebepleriniz olacak, bekleyin (ve ilerleyin) de görün.

     Sorunun cevabı basit. Astral projeksiyon herkesin yapabileceği bir şey değil, ve yapabilenler de her şeyi mükemmel algılayamayabiliyor. Algıların açıklığı ve projeksiyon sırasında toplanılan bilgilerin hatırlanması/hatırlanma netliği de ruhani pratiğe ve kişinin astral duyularına bağlıdır. Bu duyular üzerine biz Satanistler gibi ve biz Satanistler kadar sağlam ve sağlıklı bir şekilde çalışan başka bir güruh yok diyebilirim, o yüzden diğerlerinin algıları genellikle kendi sanrılarıyla karışmakta. Ama elbette yeterince ilerlemiş insanlar uzayı da gezebilir, dünyanın ücra köşelerini de. Remote Viewing femoneminin istihbarat ve savaş alanında kullanıldığını CIA’in dökümanlarından biliyoruz mesela.

     İyi geceler!

     1. Esenlikler,

      Durugörü ve benzeri siddhi‘ler de vardır, tabii. Kehanet yoluyla geleceği görmek de mümkündür. Değiştirmek de.

      İyi geceler.

 2. Merhaba
  adaçayını tütsüler kısmında Satürn tütsülerinden biri olarak belirtilmişsiniz. Adaçayı burda ise rahatlama konsantrasyon arttırıcı… olarak yazılmış. Acaba bu yönlendirdiğimiz elementle mi alakalı yani toprak elementiyle doldurursak adaçayı ölüm büyülerinde kullanılabilir mi burda bir kafam karıştı açıkçası

  1. Esenlikler,

   Tabii, yüklediğimiz enerjinin türü ve nasıl olumladığımız/programladığımız da önemli. Yine de negatif büyüler için kullanılır denilen bitkileri bu amaçlarla kullansanız daha iyi.

   İyi akşamlar.

 3. Kendi sigilimizi oluşturabilir miyiz ? Bir ismi sembol olarak çıkartıp onu, o ismin mührü olarak varsayarak.

  1. Esenlikler,

   Evet, ama uzun süreli olarak kullanmayı düşünüyorsanız ruhaniyette ilerlemiş olmanızı, sembolojiyi iyi bilmenizi ve zihninizin açık olmasını öneririm ki tatmin edici bir şeyler ortaya çıkarın. Bir büyüde kullanmak amacıyla, büyünüzü temsil eden rünler de çıkarabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Peki sigili oluşturduktan sonra nasıl aktif edeceğiz kimi diyorki sigili yak küllerini üzerinde taşı,kimi diyorki tılsımı ucundan ateşe değdirsen sigil aktif olur tamamını yakmana gerek yok,internette ise yakmadan üzerinide taşıyın deniliyor yani hangisi doğru sigiller nasıl aktif edilir

     1. Kusura bakmayın eksik yazmışım yorumu yani zaten enerji yükleyip niyetimizi tılsıma aşıladıktan sonra hemen aktif oluyor galiba

     2. Esenlikler,

      Pasif etki sahibi bir tılsımsa(Ki insan yapımı çoğu tılsım bu kategoride) evet. Enerji kaynağı tükenmediği veya enerjisi bitmedikçe aktif kalacaktır.

      Aktif etkili bir tılsımı ise aktif ederken kullanmayı ‘arzulamanız/emretmeniz’ yeterli olacaktır. Yani kısaca aynı bir asa gibi enerjiyi manipüle ederek aktif ediliyorlar.

      İyi günler.

 4. Merhabalar

  Ben yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum ve yanlışlıkla Tanrılara saygısızlık yapmak istemiyorum. Bana bir öneride bulabilir misiniz çok teşekkür ederim.

   1. Bu bitkileri tam olarak nasıl kullanıyoruz ya da tütsüleri mumları vs orgazm enerjisi vs ama tüm mumları tütsüleri vs bitkileri nasıl birleştirip bir taslak büyü çıkarıyoruz?

    1. Esenlikler,

     Öncelikle kullanılacak bitkiyi düzgün bir şekilde temizleyip, güçlendirmeniz gerekecektir. Bu bitkilere gerekli elementleri yüklemeyi unutmayın. Sonrasında ise yazıda verdiğimiz kullanım şekilleri var:

     -Bitkinin çiçek kısımları kokularda veya kuklaların, keselerin ve yastıkların içini doldurmada veya banyo suyuna eklenerek kullanılır.

     -Odun parçaları majikal amaçlar için araç ve aletlerin yapımında kullanılabilir.

     -Yapraklar birçok farklı iş için kullanılabilir ve merhem ve yağ yapımında, banyolarda (örneğin banyo suyunda), kuklaların ve yastıkların içinin doldurulmasında kullanılabilir, ve suda bekletip çay olarak içilebilir. – Eğer bir bitkiyi bu şekilde tüketecekseniz zehirli olmadığından ve bitkiye alerjiniz olmadığından kesinlikle emin olun!

     -Aromalı sakızlar veya reçineler, odun, kabuk ve yağlarla birlikte tütsü olarak yakılabilir. Tütsü kullanacağınız önemli bir ritüelden önce, yakacağınız tütsüden biraz yakıp ne kadar iyi yandığını ve kokunun kalitesini test etmek her zaman için iyi bir fikirdir. Kötü bir tütsü çok ciddi dikkat dağıtabilir ve bir ritüeli tamamen mahvedebilir; Tanrılara ritüel yapılıyorsa Onlara saygısızlık olacağını saymıyoruz bile.

     Bitkilerin zaten her birinin nasıl kullanılacağı hakkında uzun bir liste verdik. Amacınıza bağlı olarak onları kullanabilirsiniz.

     İyi akşamlar.

     1. Çok iyi teşekkürler. Bir de bu İnternette gördüğümüz büyüleri burada bilgilere göre deneyebiliriz değil mi? Hazır tarifler vs var örneğin. Onları kendime göre ayarlamak istiyorum.

      Bir de diyelim bir büyü çalışması yapıyoruz fakat karşımızda ki kişi koruması vs ya da iradesi güçlü bunu nasıl yok ederiz?

      Büyülerin kalıcılığı ne kadar sürer örneğin ne kadar sürede bir yenilemek gerekir? Çok bir profesyonel olmayan biri için.

      Kusura bakmayın üst üste soru oldu ama bunları sormadan da ilerlemek mümkün değil. Mesela bir büyü çalışmasını gömmek gerekirse şehir hayatında nasıl kolaylık olur. Ailemiz ile yaşıyorsak nasıl rahat büyü ortamı ayarlarız. Ani basmalara karşı

      Büyülerden önce korunmak için ben güç meditasyonu ve beyaz ışıkla kendimi çevreliyorum. 4 elementi vs çağırıyorum güçlenmesi için bu uygun mudur

      Esenlikler.

     2. Esenlikler,

      Evet, tekrar ayarlayabilirsiniz ama internette bulunan büyülerin büyük bir kısmının ruhani bilgisi yarım yamalak olan insanlar tarafından yapıldığını düşünürseniz, kendiniz bir tane yapmanız daha yararlı olacaktır. Lütfen yapacaksanız büyüyü iyi bir şekilde inceleyip potensiyel zararları sıfıra indirmeye çalışın.

      Genellikle en iyi çözüm onlardan daha kuvvetli olmaktır. Kendinizi geliştirmeye devam ederseniz, ve her büyünüzü gerçekten iyi bir şekilde tasarlar ve uygularsanız; büyüleriniz %99,99 hedef üzerinde etki yaratacaktır.

      Büyülerin kalıcılığı genelde büyüye bağlıdır. Kalıcılık elde etmek için en kolay yol bir büyüyü 90 gün art arda yapmaktır.

      Eğer malzemesiz büyü yaparsanız gömmeniz gerekmez ve bir parka giderseniz etrafta insanlar yokken gömmek zor olmayacaktır.

      Aile ortamına bağlı olmakla beraber eğer yeterince ararsanız zaman bulabileceğinize eminim. Onların alışkanlıklarından yola çıkarak kendinize uygun zaman aralıkları yaratabilirsiniz. Kapıyı kitlemek ve onlara odana rastgele girmemeleri gerektiğini, uygun yollarla, anlatmak mümkün. Bağlama büyüsü de öneriler arasındadır.

      Büyülerden önce enerjinizi yükseltmek için 9 kez Satanas titretmek yeterli olacaktır. 4 elementi ‘çağırmanın’ çok enerji yükselteceğinden emin değilim. Korunma için ise günlük koruma aurası yapmayı unutmayın.

      İyi geceler.

 5. Merhaba. Bitkilere element yükleme nasıl yapılıyor? Ateş, su, hava, toprak… Bunları nasıl yükleyeceğim?

  1. Esenlikler,

   İnvoke ve evoke ederek. Yeni biri iseniz önce meditasyonlara başlayın ve kendinizi güçlendirin. Elementler bir düzeyde olmayanların uğraşması için çok uygun değildir.

   Kendinizi geliştirdikten sonra hem bitkilere element yükleyebilecek hale gelirsiniz ve onları kullanmak üzerine bir hissiyat geliştirirsiniz. O zaman bitkilerle uğraşmak sizin için daha yararlı olacaktır.

   İyi günler.

 6. İyi akşamlar, ben özgürlük için Ak büyü yapmak istiyorum ama bunun için hangi bitkileri ve rünleri kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Siteyi inceledim ama emin olamadım, rica etsem yardımcı olur musunuz?

  1. Esenlikler,

   Üruz ve Sowilo rünlerini öneririm. Üruz’un alanlarından biri özgürlük, Sowilo ise diğer rünlerin etkisini arttırmakta yardımcı.

   Bitki kullanmanıza gerek yok. Bitkiler başlangıç seviyesinde hazırlaması ve kullanması fazla zahmetlidir. Elinizde imkan olunca kullanmanız daha iyi.

   Onun dışında Büyü Nedir, Nasıl Yapılır? yazısına bakmadıysanız, bakınız.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir