BEELZEBUL’un Ritüeli: Satanik Yeni Yıl İçin Kutsama (30 Nisan – 10 Mayıs Ritüel Takvimi)

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Satanik Yeni Yılın Arifesinde, en çok saygı duyulan ve sevilen Tanrıya, Beelzebul’a, övgü ve kutsamalarımızı armağan vereceğiz.

Bu Ritüel, zaten bilip yaptığımız aynı konsept içinde olacaktır. Tüm bu duygu ve ifadeleri yansıtmakta güçlük çekiyorum, ancak yine de şunu belirtebilirim ki, Beelzebul’a büyük bir sevgi ve saygı içerisindeyim. Satanik Yeni Yıl, geçen yıl başardığımız her şeye bir bakış.

Gelecek yıl başaracaklarımızın büyüklüğü… Tüm bu ihtişamlı güzellik ve Tanrıların kutsamasıyla beraber, bu hayatın bir parçası olduğumuz için şanslıyız. Tüm bu büyük takdir ve minnet…

Satanik Yeni Yılın Arifesinde, Beelzebul da çoğu zaman Şeytan Baba ile birlikte JoS’un yeni yıl programlaması için yardımcı olur. Bir yıl daha bu geleneğe eklendi.

Beelzebub ve Tanrılarımız, dünyamızın içinde bulunduğu duruma karşı oldukça hoşnutsuzlar. Düşman, gidişatı, hiçbir zaman gerekli olmamış, ancak tabii ki her zaman yapmak istedikleri bir negatif noktaya getirdi. Düşman kendilerini ve planlarını daha da ortaya koydukça, daha da kaosa sürükleniliyor. Planları suya düşse bile insanlara zararları oluyor.

Bu, eski derinin değiştirilmesi kadar gerekli. Ödenecek bedel, belirsizlik. Düşmanın kötülüğünü takip etmek, ruhlarımız veya hayatlarımız için iyi ya da kazançlı değildir. İnsanlık, zaman geçtikçe bunu bırakacak.

Bu yüzden, Tanrılarımız bu yıl yoğunlardı. Çoğu coven ve insan, Tanrılardan ricalarda bulunacaktır, bu yüzden neden meşgul gibi gözükebileceklerini açıklıyorum. Yine de, tüm gerekli sorulara cevap vereceklerdir. “Her zaman” bulundukları için, ayrıca yine bizim durumumuzu dikkatlice gözlüyorlar.

Satanik Yeni Yıl Programı tamamlandı ve geliştiriliyor, ve aynı gelişim, Joy of Satan için ve  Tanrılar ile birlikte yürüyen herkes için yaşanacak. Astarte ile yaptığımız ve yakında Azazel ile de yapacağımız gibi, herkesin Beelzebub ile yakınlaşabilmesi için olan fırsat, şu an tam olarak en etkili hâliyle burada. Son iki Ritüel, buradaki herkes için çok büyük bir kutsama kaynağı olmuştu, yani bunun da [ve gelecek olan diğerinin de…] nasıl işleyeceğini tahmin edebilirsiniz.

Tüm Satanistlerin, Tanrılığa giden yollarında bolca ve daima faydalanabilecekleri, hayatımıza girecek çok daha fazla ruhani çalışma ilerleyen zamanlarda paylaşılacak.

Bugün ise, aileyi, yaratıcılığı bir kez daha zihinlerimize getirecek ve bu Yüce Bilgelik ile Tanrıların sevgisinin birer alıcısı olacağız. Bugün, yeni bir başlangıcın, geçmişten kopmanın, giderek yükselen zirvelere uçuşun sembolü.

Tanrıları memnun etmek ve karşılığında kendi içimizde tatmine kavuşmak, bu kurmaya çalıştığımız al-ver ilişkisinin bir parçası. Sonrasındaysa, kendi gelişimimizi hızlandırıyoruz.

Şimdi, daha önce de açıkladığım gibi, bizim işimiz ve JoS tamamen yeni bir safhaya girdi. Bu, bu tarz Ritüellerin yayımlanmasını, ve ayrıca arka planda hazırlanan ve ileride paylaşılacak şeyleri de kapsıyor.

Tüm bunlar, daha büyük bir planın parçası. Bu bilgi, insanların gelişmesi ve Tanrılarla güçlü bir bağ kurması için gerekli. Özellikle böyle zorlu ve kaotik zamanlarda.

Bunu elde edebilmek için, buradaki tüm üyelerin yardımı, ve sizin de bulunuşunuz gerekli. Bu sadece forumlarda bulunmak da olsa, Ritüelleri gerçekleştirmek de olsa, Tanrılar tarafından verilmiş görevleri uygulamak da olsa, her tür katılım için geçerli. Aşağıda yine bu anlayış üzerine hazırlanmış başka bir Yeni Ritüel bulunmakta.

Kişinin anlayabileceği üzere, Tanrılarla ilişkimiz ayrıca JoS ile de ilgilidir, ve bu da tüm hepimizi birbirimize bağlayan koca bir halka oluşturur. Değerli kişiler, bu zamanlarda gelişeceklerdir:

1. JoS’un ve onun projelerinin büyümesi için gönüllü olarak zamanını harcayanlar

2. Yeni kişilerle ve diğerleriyle forumlarda ilgilenenler, ve kamu yararına olan içerikler sunanlar

3. Bağış yapanlar, bu yarını belirsiz günlerde her şeyi işlek vaziyette tutanlar

4. Ruhani Savaş Programlarına katılanlar ve diğerleri

Tüm bu kategorilerdekiler, JoS’un et ve kemikleridirler. Bu hepimizi kapsıyor. Burada dışta tutulan bir kesim yok. Biz hepimiz bu büyük geminin içindeyiz ve bu makus zamanın devasa gelgitlerine karşı gemiyi, beklenen Satanik Çağ’ın kıyılarına doğru ilerletiyoruz.

Beelzebub ayrıca bunu bana yineledi, zaman geçtikçe “Geride sadece sadık olanlar kalacak.” Sonrasındaysa insanlara bahşedilecek maddesel ve ruhani kutsama konusunun derinlerine indi. Bunlar, ilerleyen zamanlarda daha büyük oranlarda verilecekler.

Tanrıların da rehberliği altında, kişisel emekler, çoğu kişiye yardımcı olacaktır. Burada, Ruhani kutsamalar en önemli olanları, ve yoldan sapmayıp onu takip edenler, Şeytan’ın sunduğu vaatleri elde edecekler. Tüm bunların arkasında büyük bir plan var.

Yüksek Rahibe Maxine’in de daha önce belirttiği gibi, “Değersizler de ayıklanacak”. Zaman ilerleyip geçtikçe, aynı işlem de hem burada boy gösterecek, hem de dünyada. JoS’ta sunulan bilgiler daha ciddi, sağlam, geniş kapsamlı, ve tam olacak.

İleride çocuklarımızın ve gelecek jenerasyonların bize teşekkür edeceği bir şeyi inşa ediyoruz, yani bunun bir parçası olduğunuz için kendinizle gurur duyun. Bu görevde herkes gerekli.

Yukarıdakiler de söylendiğine göre, herkese güzel bir Satanik Yeni Yıl dilerim. Hepinizin kutsamaları sonsuzluğa uzansın, ve hayattaki tüm zorlukları atlatacak ve onlara dayanmanızı sağlayacak içsel gücünüz de bollukta olsun.

 

ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN BEELZEBUB’A ATFOLSUN!!!

Ritüel aşağıdadır.

Eğer emin olamadıysanız ve Ritüeller biraz anlaşılması/uygulaması güç görünüyorsa, sadece Ritüeli düzenli bir şekilde yapın, ve sonrasında bir Demondan enerjileri yönlendirmek için yardım isteyin.

HER ŞEY AŞAĞIDADIR.

________________________________

Mühür:

 

Ritüel Notları:

सत् = SAT, Sanskritçe’de gerçek, doğru, hakiki anlamlarında bir sözcük.

Mührü içine alan Sembol: Şen Halkası, Mısır Hiyeroglif dili. Şen ayrıca Çin kültürüne Spiritüel Güç, İlahi Güç, ve Tanrı anlamlarında bir glif olarak ulaştı.

Mührün içindeki harfler: Baalzebub’un Adı için Antik Yunan harflerinin dizimi.

Bu Takvim oldukça basit olacak, Rünleri titretiyorsunuz, ve sonrasında Duayı okuyorsunuz:

-Ritüeller, soldan sağa önem sırasında yapılmalıdır.

-Nihai RTR’ı ekleyebilirsiniz veya sadece Kutsama Ayinlerine odaklanabilirsiniz. Bunun arasında iyi bir denge yakalayın. Bu günler, güzel şeyler için varlar ve kutsama ile kutlamaya odaklılar.

 

30. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

1. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

2. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

3. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

4. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

5. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

6. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

7. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

8. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

9. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

10. Beelzebub’un Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR.

 

Ritüellere bağlantılar:

Beelzebul’un Gücü Ritüeli

Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Öldürme

Yahudi Savunmasını Paramparça Etme

 

BEELZEBUB HAKKINDA:

Beelzebub’un Sayfası

Daha Fazla Hiyeratik Bilgi

“BEELZEBUL’un Ritüeli: Satanik Yeni Yıl İçin Kutsama (30 Nisan – 10 Mayıs Ritüel Takvimi)” hakkında 2 yorum var

  1. Esenlikler,

   Hayır, uygun herhangi bir anınızda yapabilirsiniz.

   Artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha geniş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir