Aura Güçlendirme Meditasyonu

Bu meditasyon, Joy of Satan’daki Aura Empowering Meditation sayfasından çevrilmiştir.

Bu meditasyon düzenli yapıldığında ekstra enerji için harikadır. Oldukça güçlüdür ve zaman içinde etkisini gösterir. Meditasyon ayrıca Güneş’ten enerji çekme yoluyla dışarıda yapılabilir. Bu, enerjinin gücünü ciddi oranda arttırır.

1. Transa girin. Ne kadar derin, o kadar iyi. Aura ve çakralarınızı temizleyerek başlayın.

2. Altın-beyaz enerjinin bütün kafanızı içten ve dıştan, boynunuza kadar çevrelediğini imgeleyerek enerjiyi 6 nefes kadar soluyun. Sonrasında rahatlayın, bu hissiyat üzerine odaklanın ve enerjiyi beş dakika civarı imgeleyin. Bu müzik dinleyerek de yapılabilir ve bu şekilde yapmak, zamanlamayı kestirmenize de yardımcı olur. Bundan sonra, taç çakranıza, üçüncü gözünüze ve üçüncü gözünüzün arkasında bulunan altıncı çakranıza enerji soluyun, git gide bu çakraların daha da parladığını imgeleyin.

3. Şimdi boynunuza geçin ve aynısını boğaz çakrası için yapın.

4. Omuzlarınıza geçin ve öbür çakralara yaptığınız gibi onları da şarj edin, altı nefeslik enerji soluyun ve beş dakika kadar üzerine odaklanarak rahatlayın.
Eklemlerde daha küçük çakralar bulunmaktadır. Kollarınıza geçin ve dirsekleriniz ve sonrasında da bilekleriniz için aynısını yapın. Dirsek ve bilekler, minör çakraları içerir ve bunları şarj edip güçlendirerek, kendi enerji akışınızı daha iyi duruma sokarsınız. Şimdi ellerinize geçin ve iki avuç içinizde de altın-beyaz enerji topları imaje edin. Bu enerji toplarının kollarınız ve ellerinizde ışıdığını imaje ederek konsantre olun ve gevşeyin. Bunu birkaç dakika boyunca yapın.

5. Şimdi, gövdenize geçin ve aynısını yapın. Kalp, güneş, sakral ve kök çakralarınızı parlak enerjilerle doldurun. Bunun üzerine birkaç dakika odaklanın.

6. Belinize geçin ve belinizdeki çakraları enerjiyle şarj edin, sonra aynısını uyluklarınız ve dizleriniz için de yapın. Dizler de ayrıca minör çakralar içerir. Ayak bileklerinize geçin, oradaki çakraları şarj edin ve sonrasında aynısını ayaklarınız için de yapın. Altın-beyaz renkte parıldayan enerji toplarını ellerinizde yaptığınız gibi ayaklarınızın altında imgeleyin.

Bu egzersiz, uyumadan önce pratik edilmemelidir. Enerji uykunuzu kaçırabilir.

İyileşme içinse, yukarıdaki adımları bitirdikten sonra, odaklanın ve enerjiyi iyileşmesi gereken vücut bölgenizde 10-15 dakika boyunca toplayın. Eğer şifa çalışması yapıyorsanız, bu günlük yapılmalıdır ve bir gün dahi atlanmamalıdır. Aksi takdirde iyileşme süreci başa sarabilir.

“Aura Güçlendirme Meditasyonu” hakkında 9 yorum var

 1. Google translate çevirisi yapmak yerine İngilizce bilen ve ruhaniyetten anlayan birisine çevirtseniz daha iyi olur. En azından sadece meditasyonları…

  1. Esenlikler,

   İngilizce öğrenip başa koyduğum orijinal linki incelemeni öneriyorum.

   İyi günler.

   1. Çeviri gayet doğru. Bir yanlış yok ve tam anlamıyla ne ise o yazılmış düzgün bir Türkçe ile.

    1. Buradaki çeviri ruhani boyutta bu yüzden birebir kelimeleri Türkçesine çevirmek mantık hatası oluşturuyor. Meditasyonu önce kendinizce deneyin ardından eğer biliyorsanız enerjinin kurallarına göre daha anlaşılabilir bir Türkçe ile çevrilmesini sağlayın. Eski yazarlarımızın sık sık meditasyon çevirilerinin yapmamasının sebebi bu idi.

     Ayrıca eğer isterseniz meditasyon ve büyü çalışmalarında ki çevirilere yardımcı olmak isterim.
     Bana iletişim kurabileceğim herhangi bir kaynak bırakabilirsiniz.

     1. Merhaba ,
      Öncelikle çevirinin öncelikli amacı Türk SS’leri hem Spiritual Satanizm’in dahil olduğu tüm konular hakkında bilgilendirmek hem de deneyimlediği/deneyimlediği meditasyonları çevirmektir. Biz çevireceğiz ki diğer SS kardeşlerimiz deneyimlesin.
      Yöneticilere atıfta bulunduğun laflara gelecek olursak biz SS davasına yıllarını vermiş kişileriz. Senin burada yayınlanan çeviriyi ruhaniyete bağlamanı görüp bu saçmalığın meditasyonları denemek veya denememek ile bağdaştırmanı saçma bulacak kadar deneyimli kişiler. İçin rahat edecekse biz sitede henüz yayınlanmayanlarıda çok önce denedik gönlünüz ferah olsun 🙂
      İyi günler

  1. Esenlikler,

   Açıkçası bunu ilk defa sizden duydum. JoS’un İngilizce sitesinden baktım ancak böyle bir şey bulamadım. Forumlardan istiyorsanız bakabilirsiniz eğer bir bilgi verilmişse. Verilmemişse de bilmediğiniz şeyi denemeniz tavsiye edilmez. Kötü sonuçları olabilir.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler,
    Forumlarda arayacağım ve uyarınız için teşekkür ederim.
    İyi günler/akşamlar

  2. 3. Göz ve aura kullanılarak birini yönlendirmek gibi görünüyor çizimlerden. Bir çeşit zihin okuma da olabilir. Mental Grab/Zihinsel tutuş, kavrama anlamına geliyor. Zihin okuma ile ilgili bir yöntem mevcut JoS’da, yönlendirme ise Kem Göz’de bir nevi bu amaçla yapılabilir “Bakışınızın sadece birkaç saniye içinde başkalarını kontrolünüz altına sokacağı seviyeye ulaşması için bu beceri, genellikle yıllarca ve istikrarlı bir şekilde çalışma gerektirir.”

   İki türlüde bu tarz yetenekler çok sıkı pratik ve zaman gerektiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir