Yıl Sonu Konuşması

Kaynak, Joy of Satan forumlarındaki aynı yazıdır ve son paragaflar da bu yazıdan alıntıdır.

Toplumun günümüzdeki hali, sosyolojide bunu açıklamanın farklı yolları olsa da bizi ilgilendiren açıdan bakarsak bir düşünce formunun eseridir -hem spiritüel anlamda, hem mecaz anlamında-. Toplumda değişim yaratan şey, yeni ortaya çıkan psikolojik enerjiler ve bu enerjilere kimin bağlandığı, kimin bağlanmadığı ve bunların arasında ne kadar fark olduğudur. En nihayetinde de bu enerjilerin fiziksel dünyada nasıl meydana geldiğidir.

İnsanların hepsi, bireysel olarak nasıl erişileceğine dair farklı ideallere sahip olsa da kolektif olarak bir şeyler de ister. Şu anki sistemin en temel seviyede bu insanlık gerçeğini reddettiğini anladıkları zaman bu sistemi, insan gerçeklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir sisteme değiştirmek için harekete geçecekler. Bu, tarihsel değişimleri getiren çarkın, tekerleğin, arkasındaki gerçektir. Hayatın en temel iradesi budur, ve bunun arkasında ebedi, gerçek ruhani yasalar vardır.

Toplumun şu anki “düşünce formu”, düşmanın arketipini dünyamızda meydana getiren düşünce formudur. Ve bu zihinsel düzlemde artık paramparça oluşunun son evrelerinde, bununla birlikte fiziksel dünyada yarattığı sistem de güncel olaylardan görebildiğimiz gibi çöküşe sürükleniyor. İnsanlar, düşman arketipinin psişik etki alanı zayıfladıkça ve yok oldukça artık bu düşünce formuna bağlantılarını kesiyor. Yeni -veya nasıl baktığınıza göre kadim- ideallerin ve hareketlerin sel gibi geldiği bir zamandayız.

Bu, toplumun yeniden düzenlenmesi ve işi gerçekten de toplumu, toplumun iyiliği için organize etmek olan yeni bir liderliğin gelmesinin kapılarını açmakta.

Unutmayın, “toplum” sizin düşmanınız değildir; toplum sizi siz yapan parçalardan biridir, halkınız da öyle. Biz burada insanlara bireysel ve kolektif olarak yardımcı olmak için bulunuyoruz; zira bizler sosyal varlıklarız ve kendi Halkımıza fiziksel, psişik ve ruhani olarak, daha büyük bir bütünü oluşturan bir parça olarak bağlıyız.  Toplum ve toplumu oluşturan şeyler olmadan hiçbirimiz hayatta kalamayız, geleceğimiz olamaz, var oluşumuz mümkün olmaz.

Bundan çıkarmanız gereken ders; çoğu elitist tavra sahip insanın aksine bizim kibirli olmamamız gerektiğidir. Böyle tavırlar, kendiniz ile Halkınız arasında sürekli bir rekabete dayalıdır ve pek çok insan “ana akımın” dışına çıkmaya başladığı zaman kendi egolarını okşamak için bu tavra girer; ama böyle insanlar kendi tuzaklarına düşüp sadece elitist, kaba hödükler olurlar. Toplumun şu anki haline bıkkın veya sinirli olabilirsiniz, ama bunun gibi tuzaklara düşmeyin. Biz burada kendi Halkımıza yardımcı olmak ve hizmet etmek için bulunuyoruz, onlara burun kıvırmak ve aramızda hendek kazmak için değil. Başka insanlarla uğraşırken her insan ve olaya o anki durumun gerçeklerine göre muamelede bulunun. Zaten kendi içinizde sahip olduğunuz dehanız var, yeterince zekisiniz ve bunu kendi başınıza da yapabilirsiniz; bunu başarmak için size checklist vermemize gerek yok.

Son olarak da, Nihai RTR‘ı yapmaya devam etmemiz ve dünyaya Gerçeğin mesajını yaymamız -özellikle de online olarak- gerekmektedir; zira bu en çok insana en kolay, hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanın yoludur. İnsanlar yaratmakta olduğumuz yeni toplumsal gerçekliğin farkında olabilmek ve düşman yerine bu yüksek ideallere bağlanabilmek için bizim varlığımızdan haberdar olmalı. Onları düşmandan koparıyoruz, evet, ama aynı zamanda kendimize de bağlamalıyız.

Şimdi sevgili Joy of Satan üyelerimiz, bu yıl için hedefleriniz Nihai RTR‘a devam etmek ve ya bireysel, ya da kendi aranızda organize olduğunuz gruplar halinde, sanal alem için yeni aktivizm projeleri yaratmalısınız ve Joy of Satan, Satanizm, Gerçekleri insanlara tanıtmalısınız. Aramıza ne kadar insan -samimi olarak- katılırsa, o kadar insan dünyanın şu anki halini düzeltecek ritüellere ve Nihai RTR‘lara katılıyor demektir. Bu Twitter’da, YouTube’da, ve belki Bitchute ve Gab gibi yeni oluşumlarda, aynı zamanda da tüm sosyal medya platformlarında –kendi güvenliğinizden taviz vermeden– sosyal medya aktivizmi yapmaya yönelik organize takımlar ve ekipler oluturmak şeklinde olabilir. Yaratıcı olun, bu konuda bireysel veya grup olarak Koruyucu Demon‘larınızdan yardım isteyin. Artık 2019, aktivizmimizi daha da arttırmamız gereken bir yıldır, zira Yahudiler de, biz de bu oyunu ebedi zafer için oynuyoruz. Yeni yılda hedeflerinize bunu da ekleyin. Her gün sosyal medya aktivizminde bulunun, en azından YouTube video yorumlarından ana akım makalelerine kadar herhangi bir şekilde bir iş yapın. Ama bunu da tıpkı Nihai RTR‘ı yaptığınız gibi günlük olarak yapmaya özen gösterin. Bu gününüzden sadece birkaç dakika alacaktır, ve insanlığı ve gezegeni kurtarmaya katkı sağlayacaktır.

Bu konudaki fikirlerinizi burada veya başka yerde (İngilizcesi olanlar direkt referans verdiğimiz ikinci Joy of Satan forumu thread‘inde de yapabilir) tartışabilirsiniz. Beyin beyine verip daha da güzel sonuçlara varabiliriz.

Son olarak da, hepinize mutlu ve kutlu yeni yıllar diliyoruz. Bu yılınız zafer, başarı ve mutluluk ile dolsun!

“Yıl Sonu Konuşması” hakkında 3 yorum var

  1. Esenlikler,

   “Annunakiler” olarak blinen varlıklar, orijinalinde bizim Tanrılarımız, yani Demon’lardır. Demon’lar hakkında sitemizde oldukça bilgi bulunmaktadır, merak ediyorsanız bakabilirsiniz.

   “Ayın görevi ne” derken tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım, gezegenimizin uydusu olan gök cisminden bahsediyorsanız bir “görevi” yoktur, bilinçli bir varlık değildir zira. Ama belli etkileri ve önemi vardır tabii. Tıpkı diğer göksel cisimler gibi, o da belli şeyleri yönetir. Yönettiği şeylerin neler olduğunu ve Ay’ın enerjilerini nasıl kullanacağınızı öğrenmek içinse şimdilik yine emrinize amade ettiğimiz bu belgeyi kullanabilirsiniz.

   İyi günler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir