Kanlı Ay Tutulması Geliyor, RTR’lara yükleniyoruz!

Esenlikler sevgili okurlarımız. Bu gece (veya nasıl baktığınıza göre yarının sabah güneş doğmadan önceki saatleri) önümüzde uzun aylar boyunca bir daha elimize geçmeyecek güzellikte bir vakit başlayacak. Kanlı Ay tutulması geliyor ve bu sebepten ötürü mümkünse tutulma sırasında, (saatleri çoğu kişiye uymayabileceğinden) mümkün olmasa da 3-4 gün boyunca yapabildiğimiz kadar RTR yapmamız gerekiyor. Günlük olmazsa olmaz işlerinizden kalan vaktinizde bu birkaç gün boyunca plan yapmamanızı, mümkün olduğu kadar fazla RTR yaparak düşmana yağdırmanızı tavsiye ediyoruz. Tutulma vakitleri aşağıdaki gibidir:

Yarı gölgeli Ay tutulması 21 Ocak sabah 05:36’da başlayacak,
Kısmi Ay tutulması 6:33’de başlayacak,
Tam Ay tutulması 7:41’de başlayacak,
Tutulmanın tepe noktası 8:12 olacak,
Tam Ay tutulması 8:43’te bitecek,
Kısmi Ay tutulması 9:50’de bitecek,
Yarı gölgeli Ay tutulması ise yaklaşık 10:48’de bitecek.

Tutulma olayının tümü yaklaşık olarak toplam 5 saat 12 dakika, kısmi tutulma toplam 2 saat 15 dakika, tam tutulma ise yaklaşık 1 saat 2 dakika sürecek. Tutulmanın en tepe noktasında 1 saatlik bir fırsat penceremiz var yani. Ancak elbette anlıyoruz, o saatte çoğu insan ya uyuyor olacak, ya da işlerine gidiyor olacak. O yüzden bu saatlerde kendinizi evinize kapatmanızı, tüm planlarınızı iptal etmenizi ve 5 saat boyunca RTR spam‘lemenizi söylemeyeceğiz (ama böyle bir fırsatı olan kesinlikle yapabilir). Bunu yapamayanların hiçbir şekilde endişelenmesine gerek yoktur, bunun gibi gök olayları etkilerini 2-3 gün daha sürdürür. Yani bu sebepten ötürü ayın 24’üne kadar (kelimenin tam anlamıyla) elimizden geldiği kadar RTR yapıp düşmanı hezimete uğratacağız. Bu her Satanistin boyun borcudur, her birimizin yapması gereken şanlı bir hizmettir. Bunun gibi fırsatlar elimize uzun aylarda, bazen yıllarda bir geçiyor; bu fırsatı çöpe atmayın!

RTR’lardan önce enerji yükseltmeyi, bittiğinde ise temizlenmeyi kesinlikle unutmayın. Bunların nasıl yapıldığını burada detaylı bir şekilde anlatmayacağız, bu konuda detaylı bilgiler RTR Yapmayla İlgili Talimatlar isimli belgemizde mevcuttur. RTR yapmayı avucunun içi gibi bilmeyen herkesin (hatta buna bir süredir Satanist olan kardeşlerimizi de dahil ediyoruz) bu belgeyi en azından bir kez okuyup anlamasını öneriyoruz, içindeki bilgiler RTR yapma tecrübenizi çok daha zengin kılacaktır.

Şimdiden herkese iyi eğlenceler, düşmana şanınızı gösterin!

“Kanlı Ay Tutulması Geliyor, RTR’lara yükleniyoruz!” hakkında 5 yorum var

    1. Tam olarak materyalistik bir düşüncedeyseniz belki astroloji ve gök bilimi çocukça veya saçma gelebilir fakat size ne veya neresi çocukça geldi onu anlayamadık? Siz ve sizin gibi birçok Ateist için ise daha sık yazı yayınlamayı hedefliyoruz. Bir önceki yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her noktada, sorularınızı cevaplamak için yine burada olacağım. Esen kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir