“Tanrı’yı” Oynamak

[https://www.deathofcommunism.com/playing-god/ sayfasının çevirisidir.]

“Tanrı’yı” Oynamak

Burada, Gezegenimizde yapılanların diğer gezegenlerde de yapıldığını keşfettim. Yahudilere boyun eğmeyen gezegenler ve üzerlerindeki uzaylı lordları [ya da Tanrıları] yok edilir. “Tanrı’nın” dünyaları nasıl yok ettiğine dair yazılarında bu var. -High Priestess Maxine Dietrich

www.joyofsatan.com

Dünyada meydana gelen doğal afetler göz önüne alındığında, bununla ilgili bir açıklama yapmak istiyorum.

Düşman her zaman insan cehaleti ve bilgisizliği üzerinde oynar. Bunların sorumluluğunu üstlenmek, (“Tanrı” denilen şeyin arkasına… gazap, diğer bahaneler vb.) bu travmatize olmuş ve programlanmış birçok insanı korkutur ve yalanlarına inanmalarına neden olur. Aynı zamanda  güçlü görünmelerini sağlar. Yine, derinlemesine ve kapsamlı araştırmalarla Yahudiler, ruhani bilgi ve gücü gasp ettikten sonra kendilerini “Tanrı” olarak tayin etmişlerdir. Onlar, doyumsuz bir açgözlülüğe sahip uzaylı bir ruhtur.

Okült, ölüm sonrası, felaket havası, insanlığın anlayış ve bilgiden yoksun olduğu HER ŞEY ve HER ŞEY, Yahudiler tarafından kullanır ve sözde “Tanrı” olduklarını iddia ederler. Ne yazık ki, milyonlarca Hristiyan ve Müslüman salak bu saçmalığa düştüğü için bu işe yarıyor. Tüm bunlar, başta ruhani bilgiler olmak üzere, bilginin yok edilmesi ve tabii ki astrolojiden ve diğer okült disiplinlerden uzak durmaya yönelik korkunç uyarılardır.

Bu son tutulma çok güçlüydü. Sadece arka bahçemde otururken, sıcaklıkta çok belirgin bir düşüş oldu. Bu, havayı etkiler ve bu, eskilerin tutulmalardan korkmasının nedenlerinden biridir. Kapanışta, kapsamlı bir araştırma ve incelemeyle eklemek istiyorum ki, Yahudi yazılarındaki “Tanrı”, Yahudi halkı ve İsrail için bir kod kelimedir. Çoğunuz Yahudilerin nasıl sızıp kontrolü ele geçirdiğinin VEYA kontrol edemediklerini nasıl yok ettiğinin zaten farkındasınız.

Burada, Gezegenimizde yapılanların diğer gezegenlerde de yapıldığını keşfettim. Yahudilere boyun eğmeyen gezegenler ve üzerlerindeki uzaylı lordları yok edilir. “Tanrı’nın” dünyaları nasıl yok ettiğine dair yazılarında bu var. Her yıkım eylemi, neredeyse her savaş, çevreye saygısızlık, toplu katliam ve benzeri olaylar her zaman Yahudiler ön plandadır ancak görünürde gizlenmiştir…

Görünmez Yahudi imparatorluğu. Aşağıdaki makale bariz bir örnektir:

A Jewish Gift to Humanity: The Nuclear Nightmare [Orjinal Yazı]

İnsanlığa Yahudi Armağanı: Nükleer Kabus [Türkçe Yazı]

–High Priestess Maxine Dietrich

www.joyofsatan.com

““Tanrı’yı” Oynamak” hakkında 5 yorum var

 1. Göz yaşınımı sildi birde.. Y*hudilerin neden her film ve dizide oynadığı belli, baya iyi oyuncular. Genlerinde yalan söyleme, manipüle etme ve oyunculuk yetenekleride var. Tamda parazit istilacı bir türden beklenildiği gibi.

  Harika yazı bu arada. Siteye düzenli olarak bakıyorum bir heyecanla, yeni yazıları okumak için.

 2. Merhabalar benim birkaç sorum olacaktı
  Sorularım tanrılığa ulaşmış insanların hayatındaki değişikliklerle ilgili misal tanrılığa ulaştıktan sonra diğer insanların bizi görmesi için belirli bir ruhani açıklığa sahip olması gerekir mi bizim tanrılarımızı görmemiz için gerektiği gibi yada hayatı nasıl devam edecek örneğin bir hayatım işim var çalışıyorum sabah 8 akşam 5 araşı çalışan memur olan bir tanrı bana biraz absürd geliyor ve uzun yıllar boyunca yaşanıldığı için aynı işte çalışmak ayni hayatı sürdürmekte imkansız ve bu çevre tarafında da farkedilir böyle yazınca alaycı konuşuyormuşum gibi gözüküyor ama niyetim kesinlikle saygısızlık değil .
  Teşekkür ederim

  1. Esenlikler,

   1- Hayır, öyle bir şey gerekmeyecek. Biz tanrıların ruhlarıyla konuştuğumuz için astral açıklık gerekli. Eğer Şeytan kendi bedeniyle yanımızda olsaydı tabii ki böyle bir şey gerekmeyecekti.

   2- Magnum Opusu gerçekleştirmiş birisi zaten burada durmayacaktır. Şambala’ya götürülecektir.

   İyi geceler.

   1. Şambala hakkında bilgi edinebileceğim bir yazınız var mı yoksa bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

    1. Esenlikler,

     İngilizce ya da Türkçe olarak Şambala hakkında paylaşılmış detaylı bir yazı bulunmamakta. Tek bilinen böyle bir yerin var olduğu ve Magnum Opusu gerçekleştirenlerin buraya götürüldüğü. İleride bunun hakkında yazı gelirse biz de çevirip paylaşacağız.

     İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir