Mavi Işık Meditasyonu

Kaynak: Blue Light Meditation, Joy of Satan

Satanik enerji mavidir. Mavi aynı zamanda rahatlamanın da rengidir. Gözlerinizi kapatın ve vücudunuzu hissedemeyene yani trans haline geçene kadar rahatlayın. Mavi rengini içinize soluyun, kendinizi mavi bir ışıkla kaplayın ve yüzüyormuşçasına bir hisse kapılın. Mavi ışık size bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Sadece rahatlayın. Bu meditasyon kişiyi daha yüksek seviyelere ve başka boyutlara da götürebilir.

“Mavi Işık Meditasyonu” hakkında 12 yorum var

 1. JoS forumlarına giremiyorum, bende mi bir sorun var acaba yoksa siteyle alakalı bir problem mi?

 2. Esenlikler,

  Bu meditasyon başka boyutlara götürme konusunda yardımcı olur mu yoksa direk götürebilir mi başka boyutlara geçmek için ne yapılması gerekir?

  1. Esenlikler,

   Yazıda da dendiği gibi “…götürebilir.”

   Nasıl yapılacağı kısmını kendiniz meditasyonu yaparak ve kendinizi geliştirerek anlayacaksınız. Bu tür ruhani bilgiler anlatılmaktansa deneyimle daha iyi öğrenilir.

   İyi günler.

 3. Bu kadarcık yazı mı olurmuş? Bu arada hani demonlar hakkında yeni yazılar gelecekti ne oldu onlar? Siz neden kendi yaptığınız çalışmaları bize yazmıyorsunuzda sürekli hazır yazıları ceviriyorsunuz?

  1. Esenlikler,

   Bu yazı benim kişisel yazım değil, Joy of Satan sitesinden alınan birebir bir şekilde çevrilmiş bir meditasyondur. Kısalığı bizimle alakalı değil.

   Bu meditasyon kısa olmasına rağmen gerçekten yararı yüksek olan bir meditasyondur. Orta seviyeden ileri seviyelere kadar herkesin yapması için uygun ve hatta baya etkilidir. O yüzden “bu kadar” kısa bir yazının “bu kadar” yararlı bir bilgi sunduğu için gerekli bir yazı olduğunu anlayabilirsiniz.

   Bahsettiğiniz yazılar tahmin etkilerim ise, biz de hala ingilizce açıklamayı bekliyoruz. Düzgün bir şekilde çevirilince topluca yayınlayacağız.

   Bizim kullandığımız teknikler de Joy of Satan sitesinde bulunmaktadır. Yani biz de burada yayınladıklarımızı kullanıyoruz. Sizden kapalı kapılar ardında tuttuğumuz bilgiler yok.

   İyi geceler.

 4. az önce rünlerle kehanet hakkında araştırma yaparken birinin “rünler ruhlara bağlıdır ve eğer rünlerle kehanet yapacaksanız o ruhlara bir şey sunmalısınız aksi takdirde ödemelerini hayatınızın başka bir yerinden alırlar!!!!!” gibi bir şey yazdığını gördüm, doğruluğu nedir acaba bu bilginin?

  1. Esenlikler,

   Kısa cevap vermek gerekirse, doğruluğu yok.

   Rünlerin bir ruha bağlı olduğu çıkarımını yapmak bin şahit ister. Rünler herkes tarafından kullanılabilir ve belli etkilere sahip eski bir bilgidir. Onları kullanmak istediniz diye insanların size “ahkam kesmesine” izin vermeyin. Mantıklı olmayan bu iddialar sadece gelişmeye ket vuracaktır.

   İyi akşamlar.

 5. Y*hudileri lanetlememize ve düşman saymamıza rağmen niye demonolojide solomon key kullanılıyoruz yoksa başka bir kaynak mı kullanıyoruz?

  1. Esenlikler,

   “Süleyman’ın Anahtarları”nı kullanmıyoruz. Tanrıların mühürleri zaten antik çağlardan beri bilinen bilgiler. Tabi, zamanla bilginin yok edilmeye çalışmasından dolayı bu bilgileri bulmak çok zor bir hale geldi.

   Durum aslında tam tersidir. O anahtarlar, tanrı mühürlerini bağlamak ve lanetlemek için o şekilde hazırlanmışlardır.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir