Mavi Işık Meditasyonu

Kaynak: Blue Light Meditation, Joy of Satan

Satanik enerji mavidir. Mavi aynı zamanda rahatlamanın da rengidir. Gözlerinizi kapatın ve vücudunuzu hissedemeyene yani trans haline geçene kadar rahatlayın. Mavi rengini içinize soluyun, kendinizi mavi bir ışıkla kaplayın ve yüzüyormuşçasına bir hisse kapılın. Mavi ışık size bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Sadece rahatlayın. Bu meditasyon kişiyi daha yüksek seviyelere ve başka boyutlara da götürebilir.

“Mavi Işık Meditasyonu” hakkında 65 yorum var

 1. JoS forumlarına giremiyorum, bende mi bir sorun var acaba yoksa siteyle alakalı bir problem mi?

 2. Esenlikler,

  Bu meditasyon başka boyutlara götürme konusunda yardımcı olur mu yoksa direk götürebilir mi başka boyutlara geçmek için ne yapılması gerekir?

  1. Esenlikler,

   Yazıda da dendiği gibi “…götürebilir.”

   Nasıl yapılacağı kısmını kendiniz meditasyonu yaparak ve kendinizi geliştirerek anlayacaksınız. Bu tür ruhani bilgiler anlatılmaktansa deneyimle daha iyi öğrenilir.

   İyi günler.

 3. Bu kadarcık yazı mı olurmuş? Bu arada hani demonlar hakkında yeni yazılar gelecekti ne oldu onlar? Siz neden kendi yaptığınız çalışmaları bize yazmıyorsunuzda sürekli hazır yazıları ceviriyorsunuz?

  1. Esenlikler,

   Bu yazı benim kişisel yazım değil, Joy of Satan sitesinden alınan birebir bir şekilde çevrilmiş bir meditasyondur. Kısalığı bizimle alakalı değil.

   Bu meditasyon kısa olmasına rağmen gerçekten yararı yüksek olan bir meditasyondur. Orta seviyeden ileri seviyelere kadar herkesin yapması için uygun ve hatta baya etkilidir. O yüzden “bu kadar” kısa bir yazının “bu kadar” yararlı bir bilgi sunduğu için gerekli bir yazı olduğunu anlayabilirsiniz.

   Bahsettiğiniz yazılar tahmin etkilerim ise, biz de hala ingilizce açıklamayı bekliyoruz. Düzgün bir şekilde çevirilince topluca yayınlayacağız.

   Bizim kullandığımız teknikler de Joy of Satan sitesinde bulunmaktadır. Yani biz de burada yayınladıklarımızı kullanıyoruz. Sizden kapalı kapılar ardında tuttuğumuz bilgiler yok.

   İyi geceler.

 4. Esenlikler,

  Sünnet derisini nasıl geri getirebiliriz? Herhangi bir yol, lütfen böyle bir yol olsun..

  1. Elbette bir yolu var, hiçbirimiz sonsuza dek Yahudi inançlarındaki kan kurbanı geleneklerinin sonuçlarıyla yaşamak zorunda değiliz tabii ki. Basitçe kundalininizi yükseltip bir iyileşme çalışması yaptığınızda kesilen sünnet derisini tekrar onarırsınız.

 5. az önce rünlerle kehanet hakkında araştırma yaparken birinin “rünler ruhlara bağlıdır ve eğer rünlerle kehanet yapacaksanız o ruhlara bir şey sunmalısınız aksi takdirde ödemelerini hayatınızın başka bir yerinden alırlar!!!!!” gibi bir şey yazdığını gördüm, doğruluğu nedir acaba bu bilginin?

  1. Esenlikler,

   Kısa cevap vermek gerekirse, doğruluğu yok.

   Rünlerin bir ruha bağlı olduğu çıkarımını yapmak bin şahit ister. Rünler herkes tarafından kullanılabilir ve belli etkilere sahip eski bir bilgidir. Onları kullanmak istediniz diye insanların size “ahkam kesmesine” izin vermeyin. Mantıklı olmayan bu iddialar sadece gelişmeye ket vuracaktır.

   İyi akşamlar.

 6. Y*hudileri lanetlememize ve düşman saymamıza rağmen niye demonolojide solomon key kullanılıyoruz yoksa başka bir kaynak mı kullanıyoruz?

  1. Esenlikler,

   “Süleyman’ın Anahtarları”nı kullanmıyoruz. Tanrıların mühürleri zaten antik çağlardan beri bilinen bilgiler. Tabi, zamanla bilginin yok edilmeye çalışmasından dolayı bu bilgileri bulmak çok zor bir hale geldi.

   Durum aslında tam tersidir. O anahtarlar, tanrı mühürlerini bağlamak ve lanetlemek için o şekilde hazırlanmışlardır.

   İyi günler.

 7. Hangi ırktan olduğum konusunda emin değilim. Atalarım yörük bu yüzden, gözlerimde hafif çekiklik var özellikle gözümü kısınca. Babamın gözleri normal, annenin göz kapakları düşük ama çekik değil. Benimde sağ göz kapağım düşük annemden dolayı ve bu yüzden asyalı göz tipine benziyor ama sol gözüm normal çekik. Arkadaşlırım sen kazak türklerine benziyorsun diyor ama ben kendimi çok benzetmiyorum onlara. Herneyse yakında göz kapapı kaldırma operasyonu olucam ve bu çekik görüntü yok olucak.Bu arada kendimi asyalılara yakın hissetmiyorum daha çok beyaz ırktan hissediyorum bunun bir önemi varsa. Ama kafam karıştı hangi ırktan olduğumu anlamanın bir yolu var mı?

  1. Esenlikler,

   Bazen ırk özellikleri çok karman çorman olduğunda ayırt etmek sorun olabiliyor. Bu sorunu çözmek istemenizi anlayabiliyorum. Lakin acele bir şekilde hareket etmeyin.

   Kundalini yükseldikçe dominant ırkın özellikleri yavaşça kendini gösterecektir. Yani meditasyonlara devam ettiğiniz sürece aradığınız cevabı alacaksınız. Eğer gerçekten hemen öğrenmek istiyorsanız, gardiyanınıza sorabilirsiniz. Bir tanrı sizin ruhunuzdan anlayabilecektir.

   İyi akşamlar.

 8. Merhaba, 2021 SS takviminde İlkbahar Ekinoksu için “Magnum Opus’a başlamak için önemli bir gündür” diye bir şey gördüm. Tam olarak Magnum Opus’a başlamak nedir? Yani bunun için özel bir şey yapmamız mı gerekiyor yoksa sadece mental olarak kendimizi bu yolculuğa hazırlamak mıdır? Magnum Opus’a ulaşmanın tek yolu güç meditasyonları mı? Tabiki birinci seviyeden bahsediyorum, ilerisine Tanrıların yardımıyla ulaşıldığını okumuştum. Bildiğim kadarıyla tam olarak şu sürede Magnum Opus’a ulaşılır veya tam olarak şunları yaparsan ulaşılır diye bir durum söz konusu değil. Öyleyse ne yapmamız lazım?

  1. Esenlikler,

   Tanrı olmak süreci sadece 1 dakika yapılan ve başardıktan sonra otomatikman tanrı olduğunuz bir meditasyon değildir. Daha çok bir yolculuğa benzetebilirsiniz. Kendinizi geliştirmeniz ve üzerine çalışmanız gereken bir yolculuk.

   Magnum Opus’un ayrıntıları tanrılar tarafından zamanı gelince direkt öğretilmektedir. O yüzden şimdilik çalışmanın kaç parçadan oluştuğu ve ne kadar sürdüğü ile alakalı tüm kesin bilgilere sahip değilim. O yüzden “Neden ‘İlkbahar Ekinoksu’?” sorusuna kesin bir cevap veremem.

   Son olarak evet, ulaşmanın tek yolu güç meditasyonları. Ruh yeterince güçlenmeden ve ön şartları tamamlamadan Magnum Opus gibi bir işlemi kaldıramayacaktır. O zaman ne yapmalıyız? Cevap zaten bu siteyi ilk defa okumaya başladığınızdan beri bildiğiniz bir cevap “Gelişmeliyiz.”.

   Elimizden ne geliyorsa. Mümkünse her gün meditasyon yaparak, daha fazla ruhani bilgi elde ederek, yeni yetenekler elde ederek, yaşam kalitemizi yükselterek, sevdiğim insanlara yakınlaşarak, yeni bakış açıları elde ederek ve az önce belirttiğim gibi elimizde bulunan her alanda kendimizi geliştirerek. Hayatımızın her parçası genelde tanrı olmak ve gelişmek arasında direkt bir ilişkiye sahiptir. Bu yüzden kendimizi sürekli daha iyi yerlere götürmeliyiz ki bu sayede daha da iyi yerleri görebilelim.

   İyi geceler.

 9. Reptilianlar hakkında rica etsem bilgi alabilir miyim? Reptilianlar gerçekten insanımsı-sürüngen görünen canlılar mı? İnsanları seviyorlar mı veya sevmiyorlar mı? Dünya üzerindeki kötülüğün nedeni onlar mı?

  1. Sitemizin her bir yerinde reptilian ırkıyla alakalı bilgi veriyoruz, okudukça bu konu hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Sorduğunuz sorulara geçeyim.

   “Reptilianlar gerçekten insanımsı-sürüngen görünen canlılar mı?”

   İnsanımsı-sürüngen görünümünde değil, direkt sürüngen familyasından ve görünümünde bir ırk. “İnsanımsı-sürüngen” dedikleriniz daha çok Yahudiler oluyor. İnternetteki “reptilian görüntüsü” iddiaları tıpatıp bağdaşmıyor olsa da iddia edilen görünüme bir tık benziyorlar.

   “İnsanları seviyorlar mı veya sevmiyorlar mı?”

   Bu soruyu yorum olarak sormanıza gerek yoktu, herhangi bir yazımızı açtığınızda muhtemelen sorunuzun cevabını bulabilirsiniz zaten. Seviyor olsalar dünyamız şu an bu noktada olmazdı.

   “Dünya üzerindeki kötülüğün nedeni onlar mı?”

   Evet.

 10. İyi akşamlar, Şeytan Baba’yla nasıl konuşabilirim? Böyle sorunca biraz garip oluyor ama demek istediğim ondan tavsiye alabilir miyim? Muhtemelen alabilirim fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sadece düzenli bir şekilde onunla konuşmaya çalışmam yeterli mi yoksa bir tür tören mi yapmalıyım? Onunla konuşabilmek için bir ayin yapmam süreci hızlandırır mı? Amacım zaten bir kez konuşayım falan değil veya yardım gerektiren acil bir durumum da yok. Sadece Onunla iletişimimi kuvvetlendirmek istiyorum ve evet bu zamanla olacak bir şey fakat iletişimi kuvvetlendirmek için yapabileceğim ekstra şeyler hakkında bir öneriniz var mıdır acaba? Teşekkürler.

  1. Şeytan ile aranızdaki ruhani bağınızı güçlendirmeniz için bu meditasyonu yapmanızı tavsiye edebilirim. Bunun yanında genel olarak astral hislerinizi açmanız için zaten düzenli meditasyon yapmanız ve astral duyularınız üzerine odaklanmanız gerekiyor. Bu çalışmaları düzenli pratik ederek Şeytan’a ayin yapıp kendisiyle iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

   Aynı zamanda RTR’lar da Tanrılarla aramızdaki iletişimi restore etmemize yardımcı oluyor.

 11. Merhaba,
  Aurama, kendime uygun bir sevgili bulmak (çekmek) için nasıl bir komut vermeliyim? Kullanabileceğim bir komut yazabilir misiniz?

  1. Esenlikler. Komut değil de, afirmasyon. Basitçe “Pozitif ve sağlıklı bir şekilde auram bana en uygun partneri kalıcı olarak çekiyor” tarzında bir afirmasyon kullanılabilir. Afirmasyon yazarken sade ve direkt konuya odaklı olmak önemlidir.

   1. Peki aururamızı, bu afirmasyonu söylemeden önce temizlememiz gerekir mi? Ve sonrasında auramıza enerji solumalımıyız?

    1. Zorunlu değil elbette, ancak daha temiz bir aurayla odağınız da dengelenir ve gün içerisinde biriktirdiğiniz negatif enerji de ortadan kalkar, dolayısıyla meditasyondan daha fazla verim almanızı sağlayabilir. Tabii bu opsiyoneldir. Eğer gerçekten meditasyon öncesi auranızı temizlemek istiyorsanız gün içerisindeki bazı meditasyonlarınızı her gün aura temizleme yaptıktan sonraya alabilirsiniz.

 12. Yukarıdaki konuyla alakası yok ama soyumun Osmanlı’daki yeniçerilere dayandığını öğrendim. (köyüm olan yerde herkes böyle biliyor, doğru olmaya da bilir) Yeniçeriler devşirme olduğundan yahudi bile olma ihtimalim var sanırım. Böyle olmadığını/olduğunu nasıl öğrenebilirim.

  NOT: Adanmadım yani yanlış bilmiyorsam Koruyucu Demon’um yok

  1. Spiritüel Satanizm’e samimi olarak merak duyan ve gerçekten deneyimlemek isteyen kişilerde böyle bir ihtimal ya hiç söz konusu değildir, ya da milyonda bir çıkar. Ancak yine de aklınızda hiçbir şüphe kalmamasını istiyorsanız RTR yapabilirsiniz. Eğer RTR sırasında sömürülüyormuş gibi hissetmiyorsanız Yahudi olmadığınıza emin olabilirsiniz, çünkü Ters Tevrat Ayinleri Yahudi kabalasına direkt karşıt ve saldırgan şekilde çalışır.

   1. Bir sorum daha var o an aklıma gelmemişti kusura bakmayın. Sanırım bir yazınızda Satan’ın Magnum Opus’u tamamlayan ilk kişi olduğunu söylediğinizi hatırlıyorum. (yanlışsam düzeltin lütfen) Peki Satan’dan önce kim vardı da bu bilgileri ona aktardı, Satan bunları kendi başına mı öğrendi? Veyahut o da bir çok inancın tanrısı gibi “en başından beri” var mıydı?

    1. Ebedi geçmişten ebedi geleceğe giden tek şey evrendir, dolayısıyla “en başından beri var olan yaratıcı” kavramı ne mantıkla açıklanabilir, ne de bu konuda herhangi bir kanıt sunulabilir. Ancak ben evrenin sonu ve başı olmadığı hakkında bilimsel makale sunabilirim.

     Şeytan’a bilgileri hiç kimse aktarmadı, çünkü kendisi nesillerden nesile aktarılacak ruhani simyanın temelini oluşturdu. Tabii buradan “ruhu Şeytan yarattı” gibi bir algı oluşmasın, ruh ve ruhaniyet her zaman vardı. Yalnızca bu konuda gelişim ve ölümsüzlük için birilerinin onu önce keşfetmesi gerekiyordu, yani Lord Şeytan.

  2. Yahudi olma ihtimaliniz yok hocam. Osmanlı devşirme alırken yahudilerden özellikle kaçınırdı. Yüksek ihtimalle Sırp, Boşnak yahut da Arnavut kökenlisiniz.

 13. İyi günler! Ben 40 günlük meditasyon programına başlamak istiyorum. Sorum böyle: Mesela, programda gösterilen meditasyonu direk sitemizde yapılma şekline bakıpta her defasında yapa bilirmiyim taki ezberleyene kadar? Ve birde zorluk çektiğim meditasyonu yapmasam olurmu? Yerine sade ve kısa bir başka meditasyon yapsam mesela? Bide son sorum Adanma ritueli ile ilgili: Kağıta yazacağım duanı kendi dilimde yani Azerice yazsam ve ümumen manaları sizin sitede gösterdiğniz duayla aynı olsa olurmu? Yani ben duanın mantığını kendimce anlamışım ve kendi cümlelerimle içimden geldiği gibi yazsam olurmu? Ritueli yaparken dayandığım istikametin hangi tarafa olmasının önemi varmı? Rituele başlarken, önce mumları hazır yakıp, sonra mumların etrafında oturup duamı kağıta yazsam ve bunun devamını nasıl getirib ritueli bitireceğimde siz yardımcı olursanız sevinirim. Yani nasıl kapatiyim ritueli. Lüften yardımcı olurmusunuz? Şeref ve Güç Ebediyyen Tanrımız Şeytana atfolsun!

  1. Size de iyi günler.

   “Sorum böyle: Mesela, programda gösterilen meditasyonu direk sitemizde yapılma şekline bakıpta her defasında yapa bilirmiyim taki ezberleyene kadar?”

   Tabii. Başlangıç seviyesinde bu bir problem değildir, ancak konu yoga olduğunda hareket arası ne kadar az mola verirseniz o kadar iyi. Dolayısıyla örneğin hareketlere bilgisayar ekranından değil de telefonunuzdan sitemize girerek yoga sırasında bakabilirsiniz, hem zaman da kaybetmemiş olursunuz. Aynısını elbette sitemizdeki herhangi bir meditasyon için de yapabilirsiniz.

   “Ve birde zorluk çektiğim meditasyonu yapmasam olurmu?”

   Meditasyon atlamayı veya es geçmeyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Meditasyonları yapıyorken başlangıçta zorlanmanız normal, hatta o kadar normal ki deneyimli meditasyon praktisyenlerinin neredeyse hepsi bu yoldan geçti. Rahat olun, bir süre sonra bu zorlandığınız meditasyonlar çocuk oyuncağı gibi gelmeye başlayacak.

   “Kağıta yazacağım duanı kendi dilimde yani Azerice yazsam ve ümumen manaları sizin sitede gösterdiğniz duayla aynı olsa olurmu? ”

   Hayır, bir problem olmaz.

   “Ritueli yaparken dayandığım istikametin hangi tarafa olmasının önemi varmı?”

   Hayır.

   “Yani nasıl kapatiyim ritueli.”

   Şeytan’ın üzerine yoğun şekilde meditasyon yaparak kapatabilirsiniz.

 14. Ben iyi hissediyorum sömürülmüş hissetmiyorum ama konu yoga yapmaya gelince kesinlikle enerjilerim negatif yönde etkileniyor yarardan çok zarar sağlıyor

  1. Yogada kaslarınızı açıyorsunuz, dolayısıyla bu yoga yaparken fiziksel olarak huzursuz hissettirebilir. Ancak yoga sırasında negatif enerji hissetmek diye bir şey yok. Bu tamamen psikolojik.

   Ayrıca hayır, yoganın zararlı hiçbir etkisi yok. Negatif enerjilerle de çalışmıyorsunuz, tamamen ruhu aydınlatma amaçlı.

   1. Asanaların diğer bir faydası ise, içimizdeki birikmiş ve bastırılmış duyguları farklı şekillerde dışarıya atmamızı sağlamasıdır.
    Bu hissettiğiniz negatif durum aslında sizin gelişiminizi gösteriyor olabilir, lütfen ilerlemeye devam edin ve asanaların bastırdığınız tüm duyguları içinizden atmasına müsaade edin.

 15. Esenlikler!

  Yeni adanmış bir Satanist olarak Tanrılarımızla iletişime geçmeyi çok istiyorum. Bunu basaran çevremdeki kisiler oldu ama ben bir işaret bile alamadım. Gerçekten 2 saat boyunca ismini zikrettim artık yorgunluktan ritüeli bıraktım. Genede bir işaret alamadım. Bir mum alevini sönderseler, durduk yere odada kücük bir hava esintisi olması çok mu zor? Bizi duyuyorlarsa neden fiziksel olarak işaret vermiyorlar? Cidden inanmak istiyorum. Artık inancımı sorgular hale geldim. İletişim kanalını açık hale getirmek için her gün 1 rtr yapacağım. Bunu 40 günlük meditasyonun 20. Gününden itibaren mi baslayayaım?
  40 günlük meditasyon + RTR + Hatha Yoga+ Nefs hakimiyeti(enerjileri kontrol etmek için) + Vegan beslenme (hayvanların ölü enerjisi de zararlıymış ruhaniyete) bu rutini 60 gün uyguladığım taktirde onlarla görüsebilir miyim? Bir de baslangıç için hangi Tanrımızı önerirsiniz? Bilirsiniz bir Tanrının rütbesi ne kadar yükselirse meşguliyeti o kadar artıyor. Liste liste ayırmışsınız ama rütbesel olarak hiyerarşi listesini göremedim. Ve inanıyorum ki biriyle iletişim kurabilirsem diğerleri de gelecektir. Furcas mıdır en düsük rütbeli olan?
  Yüce Şeytan sizi ve takipçilerinizi korusun.

  1. Esenlikler,

   Tanrılardan bir işaret almak için 2 saat isimlerini sayıklamanıza gerek yok. Anlaşılan yeni bir kardeşimizsiniz o yüzden “bir işaret” yerine “beklediğiniz bir olay” aramış gibisiniz. Tanrılardan işaret isteyince her zaman işaret anlık olarak önümüze çıkmıyor. Lakin genelde işaret “BEN BURADAYIM” diye bağırıyormuş gibi her zaman gözünüzün önüne gelir. Bu bazen alakasız bir şekilde Şeytan’ın işaretlerini her yerde görmek kadar basit, veya kapalı pencerenin aniden ve hızlı bir şekilde açılıp odanıza rahatlatıcı bir esinti vermesi kadar ilginç olabilir. Bu işaretler her zaman anlık olmasa bile merak etmeyin, onlar sizi doğru zamanda bulacaktır.

   Eğer yeni bir arkadaşımız iseniz 40 günlük programa en baştan başlayın ve 60 gün genelde çok kısa bir süredir. Ruhani gelişim uzun sürelidir. O yüzden 2 ayda konuşamamaktan tanrılarla kesintisiz ve hatasız bir telepatik iletişim seviyesine ulaşmak normalde olacak bir olay değildir. Sakin olun ve adım adım ilerleyin.

   Vegan diyetini uygulamamanızı öneririm. O ölü enerji olayı tamamen bir söylenti olmakla kalmayıp aynı zamanda et yememek sağlıksızdır. Eğer o kadar sizi rahatsız ediyorsa etinizi yemeden önce ruhani olarak temizleyebilirsiniz. Et yemezseniz vücudunuz gerekli seviyede işlemeyecektir. Vücudunuz sağlıksızken ruhani olarak güçlü olmayı bekleyemezsiniz.

   Gardiyanınız ile konuşabilirsiniz. O size yardımcı olacaktır.

   İyi akşamlar.

 16. Dna ırk testi yaptırdım ve %3 Yahudi olduğumu öğrendim. Meditasyon değil de yoga yaparken acı çekmemin nedeni bu olabilir mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Artık yollarımı ayırmam mı lazım sizin dininizle?

  1. %3’lük bir değer ölümcül değil, endişe etmeyin. Kundalininizi yükselttiğinizde ve ruhani olarak geliştikçe zaten genetik olarak safkanlaşacaksınız. Rahat olun.

   Ayrıca günümüz DNA testleri zaten güvenilmezdir.

    1. Hayır. Yahudi ruhuna sahip olmak başka, %3 oranında kirlenmiş olmak başka. Tabii Yahudi her haliyle Yahudidir ve bu genetiğe sahip kişiler zaten Spiritüel Satanizm pratiklerine ilgi duymazlar, duyduklarını söyleseler bile asla pratik etmezler.

 17. Merhaba,
  Bildiğim kadarıyla bir şeye kanımızı sürmek o şeyle aramızda enerjitik bir bağ oluşturur ve hatta bu yüzden her şeye kanımızı sürmememiz tavsiye edilir. Sorum şu biriyle “kan kardeşi” olduğumuzda o kişiyle de aramızda enerjitik bir bağ oluşur mu? Zamanın da biriyle “kan kardeşi” olmuştum, acaba bu kişiyle aramda enerjitik bir bağ oluşmuş mudur? Oluştuysa bu enerjitik bağı koparmanın yolu nedir? Çünkü “kan kardeşi” olduğum kişi biraz pislamcı bir insandı ve eğer enerjitik bir bağ oluştuysa ondan bana negatif enerjilerin gelmesi ya da benden ona enerji gitmesini istemem.

  1. Şeytan’ın tek bir burcu yok, kendisinin zodyak burçları Kova ve Oğlak olarak dikte ediliyor ve aynı zamanda Şeytan’ın en önemli günü 23 Aralık, yani Güneş’in Oğlak burcuna 1 derece açıyla girdiği tarih.

   Tabii bir burç diğerinden üstündür gibi bir kaide yok, her bir burcun ve gezegenin kendine özgü ilgi alanları, yapısı, karakteristiği ve faydaları var ve bunların her birisi tümüyle eşsiz şeyler.

 18. Merhaba, az önce “Black Magic Spells” adlı bir uygulamada dolanırken “geleceği ön görme” adlı bir büyüye girdim ve orada Lord Satan’ın sigilini koyup-kutsal kase olan- bunu elimize çizerek üstünü siyah bir bezle bağlamamızı söylüyordu. Sonra da şöyle bir dua okumalıymışız “O Lord of the most powerful soul, look at me and lift me up so that I may see you. Come quickly this very night. I beg you to send the true seer out of the holy sanctuary. May all the ways of heaven and earth be opened to me, and may there be no repulsion for me.” Ve uyuyup rüyamız aracılığıyla kehanette bulunabileceğimizi söylüyor. Siz ne düşünüyorsunuz, güvenilir mi acaba?

  1. Esenlikler,

   Büyünün temel adımlarını bile içermiyor. Geleceği görme methodu tamamen başka birisine bağlı. Aynı zamanda Şeytan’ın size geleceği göstermesini beklemek tuhaf duruyor. Saçma yönleri bunlarla bitmiyor ama burada bırakacağım.

   Yüksek ihtimal iyi miktarda bir etki yaratmayacaktır. En iyisi ruhani olarak güçlenmek ve 3. gözünüzü geliştirmek. Bir yerden sonra istemli kehanet yapabileceğiniz için bu şekilde büyülere gerek kalmayacaktır.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Orijinal necronomicon içinde çeşitli alegoriler bulunduran bir büyü kitabıdır. Yeterince ruhani bilgisi olmayan birisi kitabın alegorik kısımlarını gerçekçi anlayacağından dolayı kitabın mesajlarını anlaması zor olacaktır. Kitabın kendisi, anlamı ve içeriği ile ilgili bir yazı yayınlamayı planlıyorum yakın zamanda. Orada daha ayrıntılı açıklama olacaktır.

   İyi akşamlar.

 19. salem burkenin öldüğünü nerden biliyorsunuz? 13 yıl önceki youtube videoları var ama başına iş geldiğini nerden biliyorsunuz joy of satandan bulamadım.

 20. sadece bu meditasyonu yapmak yeterli mi başka her hangi birşeye ihtiyaç yok mu
  bu kadar basit mi yani ben ilk kez geliyorum buraya

  1. Esenlikler,

   Bu meditasyon zaten bir meditasyon süredir yapmış kişiler içindir. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Güç Meditasyonları yazımızı okuyarak başlamanızı öneririm. Aynı zamanda bu linkte bulabileceğiniz “40 günlük programımız” var. Yenilerin ruhlarını hızlı bir şekilde geliştirmeye başlamaları için gerçekten kaliteli bir programdır.

   İyi günler.

 21. Saygılar;
  “Mavi ışık” yada başka bir “Meditasyon” yaparken frekansımızı arttırmak için kulaklıkla meditasyona yardımcı müzikler yada mantralar dinlenebilir mi ? Dinlenirse faydası olur mu ?
  Teşekkür Ederim.

  1. Esenlikler,

   Meditasyon sırasında müzik dinlemeye karşıyımdır. Kafanızı karıştırabilir ve odağınızı dağıtabilir. Aynı zamanda derin transa girmeyi çok zorlaştıracaktır.

   Eğer ‘havaya girmek’ için meditasyon öncesi dinlemek istiyorsanız yapmaktan çekinmeyin. Zamanı unutmadığınız sürece yararı bol olacaktır.

   Onun yanında “müziğin üstünde meditasyon” yapabilirsiniz. Çeşitli yararları olan ayrı bir meditasyondur. Vakit bulunca bunun hakkında da bir yazı yayınlamak istiyorum doğrusu.

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler,
    şahsen meditasyon yaparken sessiz bir ortam oluşturamadığım için trans/meditasyon müzikleri dinlemek kendime olan odağımı arttırıyor ve her meditasyondan sonra (bu yazıyı 15 dk Mavi Işık Meditasyonundan sonra yazıyorum) çok rahatlıyorum, şuanda da çok rahat hissediyorum. Meditasyon yaparken 12 dk’nın ardından benim gözümde (kapalı halde) bir şeyler beliriyor, bunların bir “şekli var” ama ben tam olarak çözemiyorum, bu gördüğüm şeyler neleri ifade ediyor olabilir ?

    İyi Akşamlar.

    1. Bahsettiğiniz türden durumlarda gürültüyü dinlemektense sakin müzik dinlemek daha mantıklı olabilir, evet. Durumunuzu anlıyorum.

     Gözünüzün önünde belirlen “şekil”lerin daha rahat bir moda girmenizle alakası olabilir, sonuçta hem bu meditasyonu transta yapıyorsunuz, hem de mavi zaten rahatlatıcı bir renk. Fazlaca rahatladığınızda beyin dalganız değiştiği için oluyordur muhtemelen, onun dışında çok da bir anlamı yoktur diye düşünüyorum. Tabii bunu yaşayan ve deneyimlemiş olan sizsiniz.

  1. Esenlikler,

   Evrenin şu an belirli olan sabit kurallarını değiştirebilseydik(Tabi şu an ve yakın gelecekte mümkün değil gibi gözüküyor), yine de bir yıldız sisteminde canlı oluşabilirdi. Sonsuz evrende sonsuz potansiyel vardır. Belki şu an olduğundan kat kat daha zor olacaktır ama yine de bir canlı formu oluşacaktır.

   Çok zayıf bir yaratıcı argümanı olduğunu düşünüyorum. Bununla sadece iki adım ötesini düşünemeyen kişileri ikna edebilirler.

   İyi günler.

 22. Esenlikler,
  Aranıza yeni katıldım , daha doğrusu katılmak istiyorum.. neredeyse aylardır araştırma yapıyorum biriyle iletişim kurup ciddi anlam da oturup konuşmak istiyorum hiçbir bilgiye sahip değilim.. gardiyanım var mı onunla nasıl iletişime geçicem.. Gardiyanım benimle mi nasıl onunla konuşabiliriim.. *** da yaşıyorum burada her hangi bir topluluk kuruluşu var mı ya da iletişime geçebileceğim biri..

  1. Esenlikler,

   Soru soracaksanız burada veya maillerde sorabilirsiniz. Onun dışında kendiniz okuyarak öğrenmeniz gerekiyor.

   Fiziksel bir buluşma yapmıyoruz ve yapmayacağız.

   İyi akşamlar.

 23. Esenlikler,

  Bazen rüyamda, lucid rüya ya da geleceği görebiliyorum. Zihnimi sadece iradem ile eğitmeye çalışıyorum. Ve bugün rüyada olduğumu fark ederek bedenime odaklanmaya çalıştım. Astrale çıkmaya çalıştım ama rüya içinde çıkıyordum. Zihnimin küçük bir oyunuydu… Sorun şu ki bedenimi hissetmeye başladığımda rüya bitmeye başlıyor ve o anda rüya görmemde kesiliyor. Rüya anı bir trans haline benzediği için rüyalarımı daha iyi değerlendirebilirim diye düşünüyorum. Bunun için önerebileceğiniz yabancı kaynaklar var mı? İşin teorik ve bilimsel altyapısını öğrenirsem belki bir majikal ya da transa girerek yapabileceğim bir çalışma hazırlayabilirim. Önerileriniz ya da bu konuda tecrübeniz varsa duymak isterim.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Astral Projeksiyon Egzersizlerine daha bakmadıysanız bakın. Onun dışında aklıma ilk gelen kitap “Treatise on Astral Projection”. İnternete yazarsanız direkt çıkıyor, pdfini bulmanız biraz sürebilir.

   Astral projeksiyonun en temel şartı derin bir trans hali oluyor. Ne kadar derine inerseniz o kadar kolay. Asıl amacınız, uyumadan, vücudunuzu hissedememek olmalı. Bunu yapabilmek için iyice dinlendiğinizden ve zinde olduğunuzdan emin olmanızı öneririm. Uykulu veya yorgun bir halde yapmak zor oluyor.

   Pes etmeyin. Herşeyde olduğu gibi devamlı pratik yapmak bunun anahtarı. Günlük pratiklerle öğrenmeniz mümkün olacaktır.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir