“Tanrılar Bana Villa Alsın!”

Tüm Okurlarımıza Esenlikler.

Aslında bu konuda ayrıyeten bir yazı paylaşmayı düşünmüyordum, ancak uzun zamandır fütursuzca gelen bazı spesifik sorular beni bu yazıyı yazmaya itti. Örneğin:

“Tanrılar en kısa zamanda bana 10 bin lira verebilir mi?”, “Tanrılar benim yerime büyü yapar mı?”, “Tanrılar benim yerime şu elemanı öldürebilir mi?”

Barizce bunca insanın kendi adına bir başkasının, hatta bir Tanrı’nın iş yapmasını istemesi kendi hür iradesini tamamen yok saymasıdır. Burada yatan insan psikolojisini anlıyorum, insanlar (genellikle) yapıları gereği bir işi kendilerine en az zaman ve enerjiye mal olacak şekilde tamamlamak isterler ve buna tabii ki karşı çıkmıyorum. Ancak bu tür soruları bu kadar fazla insanın sormasından ulaştığım çıkarım ise ne yazık ki birçok kişi inanılmaz derecede bencil. Konu Tanrılar olsa bile. Bunun nedenleri arasında elbette belli Batı “kültürü” unsurlarına kucak açmamız ve nüfuzumuza geçirmemiz de var. Bir diğer yandan da insanlarımızın ne yazık ki içerisinde büyümek zorunda bırakıldığı Pislam camiasının insan – “””Tanrı””” ilişkisi her 50 besmele başına bir araba istemek şeklinde olduğu için bilinçaltımıza bu kazınmış. Dolayısıyla da değerli halkımız Tanrıların onlara zor, acil veya önemli konularda yardım edebileceğini duyduğunda hemen sitemize girerek alakasız bir yazının altına “Tanrılar bana geçen gün rafta gördüğüm kırmızı elbiseyi alır mı?” veya “Tanrılar hemen yarın evimin önüne M Sport tasarımıyla bir BMW 118i koyar mı?” tarzı abzürt yorumlar yazıyor.

Bu tarz saçma sorularla ilgili rahatsız olduğum ilk nokta çok fazla insanın bunları sorması, ikinci nokta ise bazı okurlarımızın Tanrıları makineye bağlanmış ve tek işi tüm gün boyunca süt vererek sömürülmek olan bir avuç büyükbaş hayvan zannetmesi. Sanki onların da kendi hayatları ve sorumlusu oldukları gezegen/ler yokmuş gibi.

Elbette Tanrıların zor veya önemli durumlarda sizlerin yanında olabileceği bilgisi doğru ve halâ destekliyoruz, ancak Tanrıların da kendi meşguliyetleri olduğu (hatta çok meşgul oldukları) oldukça sık kez gözardı ediliyor. Bazı zamanlarda da Tanrılara sunulan bu istekler Satanistlerin aslında kendi hür irade ve gücünü kullanarak da gerçekleştirebilecekleri şeyler oluyor. En basitinden çok sıklıkla “Tanrılar bu kişiyi bana kör kütük aşık eder mi?” şeklinde sorular alıyoruz ve işin komik tarafı da bu soruyu soran Satanistlerin halihazırda aşk büyüsü yapabilecek olmaları. Ne yazık ki bazı okurlarımız tamamen kendi hayatlarıyla alakalı dahi olsa bir şeyi elde etmek için uğraşmak bile istemiyor, zaten çok ciddi ve önemli, global çapta işleri olan Tanrıların onların yerine bu konuda enerji ve zaman sarf etmelerini istiyorlar.

Bu tür bencilce istekler karşılık bulmadığında da kişinin şevki doğal olarak kırılıyor. Buna sebebiyet vermemek için değerli okurlarımıza isteklerinizin ne kadar makul düzeyde olduğunu iyice ölçüp tartmanızı ve bu tür istekleri (eğer isteyecekseniz) Tanrılara ve dünyaya bir değer sunduktan sonra/sunmadan önce yapmanızı tavsiye ediyorum. Bu konuda yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için de söyleyeyim, bu değer RTR’lar ile birlikte diğer Satanik ritüellerimizi yapmak oluyor.

““Tanrılar Bana Villa Alsın!”” hakkında 34 yorum var

 1. Tembellik ve irade sorunu günümüzdeki en büyük sorunlardan biri. Her şey gerçekten o kadar elimizin altındaki evimden dışarı adım atmadan market alışverişlerimden tutun herhangi bir şeyi alabiliyorum, derslerimi bile evimden görüyorum, elimin altında ne izleyeceğim ne dinleyeceğim önceden hazırlanmış, hatta ne yiyeceğim bile. Bu pandeminin de bunu bize göstermesinde faydası oldu. Farkında olmasak da (bazen olsak da) bu tembelliğe alıştırılıyoruz. Kasıtlı kasıtsız, insanların iradesini kırmayı başarıyorlar ve gerçekten herhangi bir darbeye karşı savunmasız kalıyoruz. İpleri yavaş yavaş üzerimize dikiyorlar. Bir de farkında olduğunu sanan arkadaşlarımız da var. Biliyorum ben derler ama gene de onların dediklerinden çıkmazlar. Arkadaşlar ilk önce bize neler olduğunu iyice görün, okuyun, hareketlenin, sonra bize bunları kimin yaptığına iyice araştırarak bakın. Sonra tabi ki karar sizin ama sizin hayatınızı sömürme adına yaşayan varlıkları neden hayatınızda barındırmak isteyesiniz. İlk başta zor gelecektir. Nasıl olsa her şey elinizin altında. Ama sizin kendinize yaptığınız şeyden daha değerli bir şey yok emin olun ve asıl bunu görünce farkına varıp, hayatınıza değer vermeye başlayacaksınız ki bu en değerlisi…
  (Buradaki arkadaşlarıma bir yazı yazmak istedim.) 🙂
  İyi günler hepimizle olsun!!

 2. Bunu bir ara bende yapmıştım.Satanistim olduğum için ağır dayak yiyince niye tanrılar bana yardım etmiyor ya demiştim.Tabi sonrası maji ve büyü öğrenmek 🙂

  1. Her konuda onlara danışmak mantıklı olmaz, evet. Ancak tabii ki hayatınız hakkındaki önemli konuları danışmakta bir sıkıntı görmüyorum.

 3. Satanistliğimin ilk zamanlarında ben de bu hatada bulundum, sadece Satanist olmamın beni diğer insanlardan tamamen ayırdığını, özel biri yaptığını ve Tanrıların yardımını haketmem için yeterli olduğunu düşünmüştüm.
  Şimdi bu düşüncenin ne kadar yanlış ve zararlı olduğunun farkındayım, armut piş ağzıma düş diye bir olay yok. Kendimiz çabalamadığımız, insanlığa faydalı şeyler yapmadığımız sürece Tanrılardan yardım istemek hem kendi zamanımızı hem de Tanrıların zamanını çalmaktan öteye geçemez.

  Elinize sağlık

 4. Böyle bir bilgilendirme yazısının yazılmasını şahsen ben bekliyordum. Bir SS olmadan önce “amcama aşığım, onunla birlikte olmak istiyorum ne yapmalıyım”, “x istiyorum”, “tanrılar bana x versinler” tarzında yorumlar görmüş ve siteyi kapatmıştım. Evet, tam olarak bunu yapmıştım. Çünkü inanılmaz saçma gelmişti o an. İnsanların hiçbir şey vermeden bir şeyler istiyor olmasını öyle bir yadırgamıştım ki, midem bulanmıştı. Öfkelenmiştim ve bu öfkeyle siteyi kapatmıştım. Bir süre de girmemiştim üstüne. 1 hafta kadar sonra tekrar bir şekilde okumaya başladım ve Gerçek Tanrımız Şeytanı ve Spiritüel Satanizmi kabul ettim. Bu ahmak ve bencil insanlar yüzünden hakikati, mutlak olanı, Babamızı ve Tanrılarımızı/Kardeşlerimizi kavramam gecikti.

  Ağzında emzik olan bebekler gibi sürekli bir şeyler talep etmeyin. Çocuk değilsiniz. Aç gözlü olmayın. Malpirgi’nin yazdığı gibi; RTR’lar inanılmaz önemli. İnsanlık için yapmalıyız bunu. Tanrılar düşmana karşı bizim için, geleceğimiz için savaşıyorlar. RTR sayesinde onların yanında savaşma imkanı buluyoruz. Onlara destek olabiliyoruz. Bunun ne kadar onurlu bir hareket olduğunu göremiyor musunuz? Babamız Şeytan’ın, Lord Beelzebub, Lord Azazel, Leydi Astaroth ve diğer tanrılarımız, kardeşlerimizin yanında düşmana karşı savaşıyor olmak ne kadar da harikulade bir imkan, bunu gerçekten göremiyor musunuz?

  Lütfen nasıl bir durumda olduğumuzun ve dünyanın sizin etrafınızda dönmediğinin bilincine varın. Her SS iyi bir savaşçı, iyi bir asker olmalıdır. Önemli biri mi olmak istiyorsunuz? Tanrılar ve Babamız Şeytan sizi fark etsin mi istiyorsunuz? O halde önemli biri olmak istiyormuş gibi, fark edilmek istiyormuş gibi hareket edin ve yapmanız gerekenleri yapın. Hayatınızın daha iyiye gittiğini göreceksiniz.

  1. Ben Tanrılar hakkında şöyle düşünüyorum yanlışta olabilir ama cevaplarsanız sevinirim.Her Tanrıyı çağıracağıma sürekli bir Tanrıyı çağırsam ve ona tapsam herhangi bi sıkıntı olur mu ?

   1. Sitemizi biraz daha okursanız “tapınma” tabirinin yanlış olduğunu görebilirsiniz. Bunu kullanmayın.

    Tabii ki eğer bir Tanrıyla sürekli olarak iletişim halindeyseniz ve kendisi bunda bir problem görmüyorsa bunu çokça kez tekrarlayabilirsiniz, ancak her zaman her konuda aynı Tanrı’ya danışmak yerine alakalı konuyla ilgili Tanrılara danışmanız sizin için daha faydalı olur.

 5. Bana sitede olanlardan daha kuvvetli bir aşk büyüsü verebilir misiniz? Kara büyü şeklinde olan kalıcı bağlama büyülerinden?

  Mesela kitap falan önerebilir misiniz bu konuyla alakalı? Bu çalışmalar çok basit değil etkisi az ve çabuk geçer gibi

  1. Birisini size platonik olarak aşık ederek intihar etmesini sağlamak istiyorsanız kara büyü yapın, sağlıklı bir ilişkiniz olması için değil. Zaten var olan büyünüzün etkisini arttırmak istiyorsanız büyünün tekrar sayısını arttırabilirsiniz.

   Ayrıca aşk büyüsü kalıcı olması için olumlandığında etkisi çabuk geçmez, ve ruhunuz yeterince güçlüyse de etkisi az olmaz. Yani bu durum tamamen sizin ruhunuza bağlı, çalışmanın kendisine değil. Bu konuda bilgi almak istiyorsanız da JoS Forumlarına ve/veya direkt Joy of Satan’a bakabilirsiniz.

 6. Merhaba,

  Şuan için zor olsa da son yorumların hepsini görebileceğimiz bir kısım çok iyi olur.

  İyi günler.

 7. Ben Satanist Değilim Ama Müslümanda Değilim Geceleri Kulağıma Bişey Fısıldayanlar Oluyor Mesela 2 Gün Önce Bir Grup İnsanın Kulağımda Güldüğünü Duydum Kulağıma Kahkaha Sesi Geldi Evdeki kimse duymadı ve beni o an Bi ürperti tuttu bundan nasıl kurtulabilirim 2 kere yaşadım bu olayı

  1. Aura Temizleme ve Koruma Aurası yapmanız bunlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

 8. Sanırım yanlış bilmiyorsam, Tanrıların isimlerini titretirsek
  o Tanrı/ça nın özellikleri, mesala karakter özellikleri gibi şeyler bizim ruhumuzda güçleniyordu ve bizim de karakter özelleiklerimiz o Tanrı/ça ya benzemeye başlıyordu.

  Bunu tam olarak nasıl yapıyoruz, açıklarsanız sevinirim.

  1. Verdiğiniz bilginin kesinliğinden emin değilim. En azından öyle bir açıklama yapılmadı, ancak denemek istiyorsanız sahne sizin. RAUM meditasyonunda olduğu gibi, kararlaştırdığınız Tanrı veya Tanrıça’nın adını titreterek yapıyorsunuz. İsterseniz (ki bu şekilde yapmanızı öneririm) titrettikten sonra olumlama da tekrar edebilirsiniz.

 9. ben obsesyonlar üzerine satanist oldum da bana bu obsesyonu veren iyi tanrılar mıydı ?

  1. Öncelikle söylemem gerekir ki iyi veya kötü Tanrı gibi bir kavram yok, Nordik Tanrılar (yani Tanrılarımız) ve düşmanları var. Bu hata çok yapılıyor.

   Tanrılar hiç kimseyi problemli bir şekilde Satanizm’e çekmezler, çünkü aydınlanma obsesiflik veya depresyonla gelmez. Yaşamış olduğunuz bu duruma muhtemelen kendiniz girdiniz. Obsesiflik ve olaylar üzerine (zihninizi yoracak şekilde) çokça düşünme parazitlerin verebileceği bir şey, Satanizm ile bundan ancak kurtulabilirsiniz.

 10. Tanrılar Bana cips ve kola alır mı diyen eleman geldi aklıma nedense. Elinize sağlık yinede.

 11. Tanrılarımızın adandığımızda bize sunduğu şeylerin nasıl değerli olduğuna farkına varıldığında bu yanılgıdan kurtulacağız.

 12. Tanrilar benim karanlik korkum var benim korkumu yenmeme yardim edermi birde tanrı bana acayib görünse korkmamak için ne yapayim ?

  1. Tanrılar korkutucu görünmez, nasıl göründüklerine buradan bakabilirsiniz. Korkutucu gözüktüklerine dair yanılgı popüler medyanın empoze ettiği bir saçmalık sadece. Hatta çok da yakışıklı/güzeller.

   Karanlık korkunuz için onlara danışırsanız yardım da edebilirler, veya siz de bu konuda ufak bir çalışma yapabilirsiniz. Fakat bence çok da travmatik bir derecede korkmuyorsanız yalnızca üzerine giderek de kurtulabilirsiniz. Küçüklükten gelen bireysel korkularımın üstesinden ben de bu şekilde gelmiştim.

 13. Buralarda yeniyim ve eğer bu zamana kadar maruz kaldığım İbrani d*nler sebebiyle yanlış bir kavram kullanırsam lütfen uyarın ve şimdiden özür dilerim. Bu İbrani pisliklerden uzaklaşalı yaklaşık 3 yıl oluyor. O yüzden az da olsa etkisinden biraz çıktığımı düşünüyorum fakat Spiritüel Satanizm’de çok yeniyim. Dış görünüşümün arzuladığımdan uzak olması özgüvenimi düşürüyor açıkçası. Bunu kendim düzeltmemin bir yolu var mı? Varsa nedir? Bu tarz ruhaniyetten uzak konular için Tanrıları davet etmem yanlış olur mu? Yapabileceğim bir şey varsa önce kendim çaba göstermek isterim. Güç meditasyonları ve RTR yapmaya başladım. Belki bunlar sayesinde ruhani olaylara biraz yaklaşabilirsem büyü yoluyla dış görünüşümü etkileyebilir miyim? Tabiki bundan kastım bir sabah uyanıp aynada başka biri görmek değil. Fakat şu an hayatımda en çok kafama taktığım sorun bu ve bunun için Tanrıları rahatsız etmem doğru bir şey mi bilmiyorum. Açıkçası biraz çekiniyorum, daha önce hiçbir Tanrıyla iletişim kurmadım.

  1. Esenlikler,

   Güzellik, zenginlik, güç ve benzeri arzulara sahip olmak çok doğaldır. Bunun yüzünden tanrıların böyle isteklere bozulacağını düşünmüyorum, ama eğer kendi düzeltevileceğinizin ötesinde bir durum yoksa kendinizi güzelleştirmek tamamen sizin elinizdedir.

   Öncelikle yoga, spor ve kardio yaparak vücudunuzun genel yapısını muhtemelen istediğiniz şekile getirebilirsiniz.

   Eğer cildiniz hakkında bir sorununuz varsa diyetinizi kontrol edip daha sağlıklı beslenebilirsiniz.

   Bunlar ve benzeri fiziksel yöntemlerin yanında biyokinezi yaparak ve kilo ile probleminiz varsa kilo vermek için bu meditasyonun yardımını alarak amacınıza hızla ilerleyebilirsiniz.

   Çözüm yolları bu kadar bolken ideal vücudunuza ulaşmak aslında tahmin ettiğinizden bile daha yakın. Biraz rahatlayın ve verdiğim örneklerdende yola çıkarak kendinize bir yol çizin.

   İyi günler.

 14. Direkt şu kadar para istiyorum demek anlamsız ama tanrılar yatırım tavsiyesi verebilir mi? sonuçta tanrılar bir insandan daha iyi analiz yapabilir 😀 soru saçma olduysa kusura bakmayın

  1. Esenlikler,

   Evet, verebilirler. Tabi para büyüsü yapmanız ve aktif olarak kendi yatırımlarınızı yapmanız uzun süreçte size daha çok katkısı olabileceğini hatırlatmak isterim. Sürekli tanrılardan yardım alacak değilsiniz nede olsa.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir