Satanizm’in Uzak Doğudaki Kökenleri

— https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Satanism_Sanskrit.html   adlı Joy Of Satan sayfasının çevirisidir —

Yıllarca süren araştırmalardan ve Sevgili Babamız Şeytan’ın rehberliği sayesinde Satanizmin gerçek kökenlerini keşfettik. Yahudilik , Hristiyanlık ve İslam’ın benzeri olmayan ve insanlık üzerinde kötü niyetli aldatmacalar olduğunu bilerek , bu programların insanlığın Ortadoğu’daki kökenlerine ilişkin öne sürdüğü iddiaların , gerçekler konusunda insanları daha fazla yanıltmak ve kafalarını karıştırmak için yalanlar ve örtbaslar olduğu sonucuna vardık . Manevi bilgi ve öğretiler Mısır ve Mezopotamya’ya Uzak Doğu’dan geldi.

Uzakdoğu aynı zamanda Yahudilik ve Hristiyanlığın öğretilerini çaldığı yerdir. Ardından  halktan bütün ruhani bilgileri silmek amacıyla halkı yozlaştırdılar , yalanlarla kandırıldılar, öldürüldüler, işkence gördüler, lanetlendiler, zulmedildiler. Bu programların yolsuzluklarını örtbas etmek için daha fazla cesede , tarihi eserlerin yok edilmesine ve daha fazla yalana ihtiyacı var.

Uzakdoğu disiplinleri ile ilgili kendi başınıza herhangi bir kişisel araştırma/çalışma yaparken, ne yazık ki bunların da her şey gibi Hristiyan pisliği ve yalanlarıyla yoğun bir şekilde kirlendiğini unutmamak gerekir. SATANİZM’İN [Dünyanın en eski dillerinden biri olan Sanskritçe’de “Şeytanın tüm isimleri ve çeşitlerinin kök kelimesi/adı “SAT”, “GERÇEK” anlamına gelir.] GERÇEK AMACI, ruhumuzu ilerletmek ve kendimizi güçlendirmektir. Belirli ‘ahlak’ ve ‘kişisel davranışlara’ yapılan göndermeler gibi anlamsız saçmalıklar, cüruf olarak ayıklanmalıdır. Bunların gerçekte, aklın ve ruhun güçlerini elde etmekle hiçbir ilgisi yoktur. Bilgi ve bu bilginin uygulanması tek anahtardır.

 

“On üçüncü yüzyıla kadar, Yantra-Tantra uygulamaları Doğu Hindistan’ın tamamında yaygın bir temelde gelişti. On üçüncü yüzyılda, Müslüman işgalciler ünlü üniversiteleri ve Yantra-Tantra öğrenme merkezlerini yıktı ve binlerce ciltlik edebiyatı mahvetti. Kitaplar, el yazmaları ve simgeler şeklinde Yantra-Tantra sanatını uygulayan insanlar katledildi ve hayatlarını kurtarabilenler Güney Hindistan, Assam ve Nepal, Tibet, Burma, Seylan ve Java gibi ülkelere kaçtı. son zamanlarda, Tibet’i yağmalayan Çinli işgalciler, Yantra-Tantra manastırlarını ve edebiyatını daha da tahrip ettiler.”
Referans: Mantra ve Yantra’nın Gücü, P. Khurrana tarafından

Yukarıdaki alıntıdan kolayca görebileceğimiz gibi, Hıristiyanlık ve İslam, tüm gerçek maneviyatı yok etmek ve onun yerine yalanlar ve yolsuzluklar koymak için müthiş araçlardan başka bir şey değildir. Çok şey yok edildi. Şeytan, kendi çalışmamızla, ruhumuzu ve zihnimizi açarak bizi hakikate götürür.

ÖNEMLİ! ESKİ DİNLERİN ÖĞRETİM VE DOKTORİNLERİNİN ÇOĞU BOZULMUŞTUR. ONLARI BOŞVERİN. HATHA VE KUNDALINI YOGA, NEFES ALMA EGZERSİZLERİ, DÖVÜŞ SANATLARI EGZERSİZLERİ GİBİ EGZERSİZLER VB. BUNLAR BAŞKA BİR KONUDUR VE SÖZDE CADI GÜCÜ, VRIL, CHİ’Yİ YÜKSELTMEDE ÇOK GÜÇLÜDÜR. SATANİZMİN ÖZÜ BUDUR.

The Far Eastern Origins of Satanism
MESSAGE FROM SATAN: IMPORTANT INFORMATION CONCERNING YOGA
Astaroth’s Eight-Fold Path of Advanced Empowerment – Updated 10/15/09
Spiritual Code-Words
Resources [Books, DVD’s, References]-Updated 10/15/09
11/21/10: IMPORTANT INFORMATION ON SERPENT YOGA AND EXPOSING THE LIES IN THE MAINSTREAM YOGA DOCTRINES

 

“Satanizm’in Uzak Doğudaki Kökenleri” hakkında 17 yorum var

 1. Siteye girince şaşırdım,son olaylardan sonra 1-2 ay hiçbir şey yazılmaz diye düşünüyordum ancak baya iyi iş çıkarmışsınız.

  Sorum, meditasyonda takıntı yapmamak için önerebileceğin bir büyü çalışması var mı?

  1. Biz her türlü koşulda burayı aktif tutacağız. Bu nedenle içiniz rahat olsun. SS yolu kişilerden bağımsızdır.
   Sorunuza gelirsek ne tür bir takıntı olduğuna bağlı olarak değişir. Büyüden ziyade boşluk meditasyonu zihnin odaklanmasını arttırmak ve aklınıza gelen düşüncelerden kurtulmak için iyi bir yoldur. Bunun dışında gün içinde çevresel faktörlerden dolayı auranızı saran enerjilerden kurtulmak için ( bu takıntı yapabilir. Acaba olmadı mı hissiyatı) aura temizleme yapmanızı tavsiye ederim.

  2. Artık her gün bir çeviri gelecek bir sıkıntı çıkmadığı sürece.

  1. Esenlikler,

   Saymakla bitmeyecek şeyler yapabilir. Biyokinezi, telepati, sadece kötü düşünmesiyle bile insanlara zarar verebilme, telekinezi, element kinezileri, genel olarak özel güç diyebileceğimiz şeyler, inanılmaz bir hızda gelişim, yüksel algılama ve kavrama yeteneği, yüksek derece mutluluk, yaşıtlarından daha genç ve dinç görünme ve öyle de olma vs. Tabii genel olarak Magnum Opusun 1. ya da 2. seviyelerinden bahsederek konuştum.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Magnum Opus hem fiziksel hem de ruhani mükemmelliğe ulaşıp ölümsüz olmak anlamına gelir ve bütün Centillerin yegane amacı olmalıdır. Kişi hem meditasyon ile ruhsal olarak kendisini geliştirirken hem de bedenen ve zihnen kendisini sürekli olarak ilerletmelidir. Düşmanların olmadığı dönemde bir insanın buna ulaşması sadece ortalama iki haftasını alırken düşmanın yüzyıllardır Centilleri lanetlemesi ve günümüzde de var olan ruhani savaş sonucu çok daha uzun sürebilir, yani kişi reenkarne olup eskiden hangi ruhani seviyedeyse oradan geliştirmeye devam edebilir.

   Magnum Opus’un üç tane seviyesi vardır. Bu seviyeler de kişinin gelişmişliğine göre değişir. Örneğin ilk seviyede siddhiler görülmeye başlarken üçüncüde kişi yaşlanmak yerine gençleşmeye bile başlayabilir çünkü vücut kendisini yeniler. Üçüncü seviyeye ulaşanlardan birisi de Adolf Hitler’dir.

   İyi günler.

   1. Cevap için teşekkürler Magnum Opus ile ilgili bir şey daha sormak istiyorum
    Son zamanlarda Magnum Opus u tamamlayan var mı?
    Bir de yeni bir discord sunucusu veya e-posta hesabı açılacak mı ?

    1. Esenlikler,

     Varsa bile bunu bilmemiz zor olurdu. Büyük ihtimal Yüksek Rahibe Maxine Dietrich tamamlamaya çalışıyor.

     İkisi de kesin bir şekilde, hem kendi irademizle hem de Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın talimatlarıyla açılmayacak. Ülkemizin adını yabancı SS kardeşlerimize dramalarla değil; çevirilerdeki, meditasyonlardaki, RTR’lardaki, ve davamıza ne gerekiyorsa o yoldaki çelik irademizle ve gayretimizle duyuracağız.

     İyi geceler.

    2. 98 yılından sonra doğup ulaşabilen 3 insan oldu bildiğim kadarıyla. Ondan sonra ulaşabilen var mı bilmiyorum.

 2. Eski Pagan dinlerimiz hakkında ve okült hakkında okuduğunuz ve önerebileceğiniz ingilizce kitaplar var mı? Satanik zihin ile okuyacağım. Teorik bilgileri çok seviyorum ruhaniyet ile ilgili. Önerileriniz varsa harika olur, iyi akşamlar

  1. Merhaba;
   Ben Joy Of Satan’ın ansiklopedi haline getirilmiş versiyonunu tavsiye ederim. Hem düzgün ve sade bilgiler veriyor hem de direkt HP’lerin onayladığı yazılar. Bunun dışında diğer kaynaklar “new age” saçmalığını baz alıp yanlış bilgiler veriyor.Bir çoğu yahudi kökenli yazarlar. Satanik bir gözle bakarsan elde edeceğin bilgi 0 olur. Çünkü amaç bir şey öğretmemektir.
   İyi günler.

   1. Ben bir ihtimal daha fazla kaynak var mı diye düşündüm ama yahudilerin elinden geçmemiş kitap yok sonuçta. Tarihi eser ve bilgi yok etme konusunda uzmanlar. Joy Of Satan’ın ansiklopedisini bir kaç kez okudum ve cidden çok faydalı bilgiler öğrendim. Bundan sonra düzenli okuyacağım.

    Teşekkürler, iyi akşamlar.

 3. demonlar tarihi satanizm kitapları büyü kitapları objeleri mistik eşyaları bulabilir mi?

  1. Esenlikler,

   Böyle şeyler eğer kurtulmuşsa bile büyük ihtimal Vatikan tarzı yerlerde saklanmıştır. Şu an zaten bunların gereği de yok. Necronomicon örneğin, şifrelerle dolu bir kitap ve sadece Tanrıların yardımıyla ya da çok yükse bir algı ve sezgi yeteneğiyle çözülebilir. Ki zaten bu seviyede olan birisi de bunlara gerek kalmadan Tanrılardan doğrudan gerekli bilgileri edinecektir. Ancak asıl soruya gelirsek, evet, bulabiliyorlardır. Alanı bu tarz şeyleri bulmak olan Tanrı/çalar bulabilir.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir