Büyü Çalışmalarını Ay’a Göre Zamanlama

Bu yazı, “Timing your Magick with the Moon” isimli sayfanın çevirisidir.

Yaptığınız büyülerin vaktini ayın evrelerine göre ayarlamak başarıya ulaşmak için gereklidir. Ak büyü yaparken hatırlanması gereken en önemli kural, en iyi yapılabilecek vaktin Ay dolunaya doğru büyürken olmasıdır. En uygun an ise Ay’ın evresinin dolunaya olabildiğince yakın olduğu andır. Aşk büyüleri, yeni bir işe başlamak, bolluk, başarı vb. büyüler bu zamanda uygulanabilir.

Küçülen Ay, (dolunaydan yeni aya kadar) kara büyü ve yıkım çalışmalarının en başarılı olacağı zamandır ve Ay’ın durumu Yeni Ay’a ne kadar yakınsa bu büyüleri yapmak için de o kadar iyidir. Küçülen Ay; bir şeyleri sona erdirmede, kovma ritüellerinde, kişinin zararlı alışkanlıklarını bitirmede ve kilo vermede çalışmak için elverişlidir.

Ay Koç Burcunda:

Ay Koç’tayken başlanılan çalışmalara genellikle büyük bir şevkle başlanır, ancak bu uzun sürmez. Çatışmaları tetiklemek, yüksek enerji, mayın, savaş, bıçaklar, silahlar, tabancalar, hızlı ama kalıcı olmayan sonuçlar, ateş, keskin şeyler, metaller, cüretkarlık, kendini savunma, risk alma, bağımsızlık ve kazaları tetiklemek için iyi bir zamandır. Ay Koç burcunda iken kafa veya yüz üzerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Mars tarafından yönetilen büyü çalışmaları, Ay Koç’ta iken en iyi sonuca sahiptir.

Ay Boğa Burcunda:

Ay Boğa burcundayken başlanan çalışmalar, özellikle Ay burcun ilk on derecesindeyken yapıldığında, genellikle kalıcı veya uzun ömürlüdür. Para, finans, mülkiyet, maddiyat, şehvet, toprak, açgözlülük, kalıcılık, zenginlik, değeri artan şeyler, krediler, bankacılar, yavaş ama kalıcı sonuçlar ve gecikmeler için kullanılır. Bu zamanda boyun veya boğazda cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Dünya ve Venüs tarafından yönetilen büyü çalışmaları bu zamanda başarılıdır.

Ay İkizler Burcunda:

İkizler Ayı doğası gereği düalisttir [iki adet karşıt ilkenin varlığı] ve iletişim, kısa mesafe seyahati, hırsızlık, hile, hızlı olanı çekme, akrabalar, kardeşler ve komşular ve bilgisayarlar üzerinde hüküm sürer. İkizlerin dayanma gücü yoktur ve ay bu burçtayken başlatılan çalışmalar değişme eğilimindedir. Kara büyü çalışmaları için uygun bir zaman değildir, enerjisi daha çok nötrdür. Ay İkizler burcundayken asla omuzlar, kollar, eller veya sinirler üzerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Merkür tarafından yönetilen büyü çalışmaları, bu zamanda en iyi sonuca sahiptir.

Ay Yengeç Burcunda:

Yengeç burcu; ev, aile, yemek, beslenme, anne ve genel olarak kadınlarla ilgili her şeye hükmeder. Yengeç dirençli bir burç olduğu için işler uzun sürmeye meyillidir. Aşk büyüleri, hava büyüleri, sunak kutsaması, evi kutsamak, medyumluk, ruhani çalışmalar ve aşırı duygusallığı kışkırtmak için iyi bir vakittir. Ayrıca arazi satın alma, gayrimenkul satın alma, yaşamak için uygun bir yer ve aile üyelerini uzlaştırma konusundaki başarı büyüleri en iyi bu burçtayken yapılır. Bu vakitte midede cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Ay Yengeçteyken başlayan aşk ilişkileri veya evliliklerde taraflar ayrılırsa genellikle yeniden bir araya gelme eğilimindedirler. Ay’a karşılık gelen büyüler bu zamanda başarılıdır.

Ay Aslan Burcunda:

Çocuklarla ve yaratıcılıkla ilgili her şey için iyi bir zaman olmasının yanı sıra aşk büyüsü, romantizm, kumarda başarı, kazanma, ilgi odağı olma, kişisel karizma, genel olarak erkekler, baba, hobiler, spekülasyonlar, risk alma, yatırımlar, hisse senetleri ve tahviller ve başkaları üzerinde güç ve otorite konumları kazanmak için otorite ve büyüleri de uygulanabilir. Ay Aslandayken kalp, omurga veya sırt üzerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Aslan, durağan bir burçtur ve Ay bu burçtayken başlayan projeler devam etme eğilimindedir. Güneş tarafından yönetilen büyü çalışmaları bu zamanda başarılıdır.

Ay Başak Burcunda:

Sağlık, hastalık, zindelik, hassasiyet ve mükemmellik gerektiren şeyler, hijyen, beslenme, şifalı bitkiler, vitaminler, silahlı kuvvetler, giyim, iş yeri, iş arkadaşları, ak büyü, başkaları için şifa çalışmaları ve başkalarına hizmet için uygun bir zaman dilimidir. Aynı zamanda da ayrıntıları içeren şeyler, hastaneler, şifa, tıp mesleği, kurumlar, bürokrasi ve detaylara dikkat de Ay Başak burcunda iken önemli konulardır. Başak değişime eğilimlidir. Ay, bu burçtayken bağırsaklar, anüs veya sindirim sistemi üzerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Merkür tarafından yönetilen çalışmalar başarı ile sonuçlanır.

Ay Terazi Burcunda:

Aşk ilişkileri, evlilikler, her türlü ortaklıklar kurmak veya bunların başarısını sağlamak ya da büyüyle bunları kışkırtmak için iyi bir vakittir. Barış, diplomasi, müzakere, hukuki meseleler, iki kişiyle çalışma, sözleşmeler, insanlara istediğinizi kolayca ve barışçıl bir şekilde yaptırmak için Ay’ın Terazi’de olduğu zamanı iyidir. Ay bu burçtayken böbrekler veya bel üzerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Aşk büyüleri için en iyi zamandır.

Ay Akrep Burcunda:

Akrep burcundaki Ay, kara büyü çalışmaları için en iyi vakitlerden biridir. İntikam, nefret, söylenme, sırları ifşa etme, ölüm büyüleri, ameliyat, dönüşüm, takıntı, saf cinsellik, okült, bir şeylerin karanlık tarafı, aşırılıklar, araştırma, kovma ritüelleri, bir şeyleri kalıcı olarak bitirme, ölüm ve ölme ile alakalıdır. Bu burç, diğerlerine kıyasla en güçlü ve yoğun olanıdır. Gizli, el altından ve örtülü operasyonlar, irade gücü ve şiddetli yıkım zamanıdır. Zıt burcu Boğa gibi, Akrep de genellikle kalıcıdır. Ay bu burçtayken pelviste, üreme organlarında veya cinsel organlarda cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Plüton tarafından yönetilen büyü çalışmaları bu anda başarıyla sonuçlanır.

Ay Yay Burcunda:

Din, Üniversiteler, seyahat, yüksek öğrenim, kumar, iyi şans ve tören büyüsü, yayıncılık, spor, açık hava, hukuk konuları ile ilgilenmek için iyi bir vakittir. Ak büyü için en iyi zamanlardan birisi de Ay’ın Yay’da olduğu andır. Zor olan işlerden büyük sonuçlar alınabilir. Ay bu burçtayken kalça veya uyluk üzerinde cerrahi prosedürler YAPTIRMAYIN. Jüpiter tarafından yönetilen büyü çalışmaları bu zamanda başarılıdır.

Ay Oğlak Burcunda:

Ay Oğlak burcundayken de kara büyü çalışmaları için mükemmel bir zamandır ve bu yüzden depresyon, acımasızlık, insanları gaddarca kullanmak, uzun vadeli sonuçlar için bu zaman kullanılabilir. Bunun yanında başarı, sosyal konum, sorumluluk, yetki, yapı, uzun vadeli hedefler ve gelecek için planlar belirleme için de uygundur. Yetkili kişilerden destek istemek için iyi bir zaman DEĞİLDİR. Zaman gecikmesi içeren veya kalıcı, boşa harcanan, insanları manipüle eden, iş yapan, sürgün eden majikal çalışmalar ve büyüler uygulanabilir. Ay bu burçtayken kemikler/iskelet sistemi, dişler veya dizler üzerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Oğlak, “acımasız” bir burçtur. Kötücül gezegen Satürn tarafından yönetilen işler bu zamanda tercih edilir.

Ay Kova Burcunda:

Arkadaşlar, gruplar, platonik ilişkiler, toplum, elektrik, coven [cadılar meclisi] işleri, bilgisayarlar, teknoloji, bireysellik, özgünlük, özgürlük, bağımsızlık, insanlık, anarşi, beklenmedik, birdenbire ortaya çıkan, deha, açığa çıkma, hedefler ve idealler, şok edici insanlar Kova burcu ile ilgilidir. Bu burç, bağımsızlık ve kısıtlayıcı durumlardan uzaklaşma büyüleri için en iyisidir. Özgürlük ve kendine gelmek bu burcun özelliğidir. Bu zaman diliminde baldırlarda veya ayak bileklerinde cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN. Uranüs tarafından yönetilen çalışmalar bu vakitte tercih edilir.

Ay Balık Burcunda:

Zehir, uyuşturucu, kendini mahvetme, aldatma, üzüntü, depresyon, izolasyon, delilik, çok derin psişik şeyler, gizli düşmanlar ve değişen durumlar Balık burcu ile alakalıdır. Meditasyonda ve tüm ruhani arayışlarda başarı için iyidir. İnsanları aldatmak için ve sırlar, dolandırıcılıklar, savunmasızlık konusundaki büyüler için iyi bir zamanlamadır. Gizli düşmanlar, değişen durumlar. Ay’ın Balık’ta olduğu an, sonlandırmalar için en uygun zamanlardan biridir, özellikle Ay, burcun 20-30 derecesindeyken (boşlukta olmadığından emin olun). Bu zamanda ruhani şifa yapılabilir. Ay bu burçta iken ayaklarda cerrahi işlemler YAPTIRMAYIN.

“Büyü Çalışmalarını Ay’a Göre Zamanlama” hakkında 19 yorum var

 1. Acaba sitede kaç admin var lenoreyi tanıdığımdan sordum başka tanıdıklar var mı acaba diye

 2. Esenlikler.. Teşekkürler sizlere
  Ve işte gerçek, coşkulu bir site

  Bir yıldan daha fazla geçen bu zamanda hep bu sitedeydim. Her açtığımda da zamanım yetti.
  Açılan sekmeleri kapatmam günler sürdü, başlıkları,yorumları,satırları ve aralarındaki boşlukları
  hepsini okudum ve okuyorum. Benim gibi yorumlarda isimleri görünmeyen fakat bizden olan insanlar olduğunu da umuyorum,hissediyorum ve mutlaka da vardır.

  [(bilgi çalmak düşman altına yatmak -işte şunu okuyayımda akşam yatmadan kullanayım-bunu öğremeyim sabah kalkmadan yapayım- düşüncesiyle bu emek ve coşku dolu siteye girip pis emellerine-leş beyinlerine bilgiden yoksun insanların olduğu gibi okuyanlar da var )]

  Bilgiden yoksun olmayan, bilerek ve isteyerek köhne düzenlerinin kahpeliğini yapan
  Onur ve Şeref yoksunu kölelere gelince, onlar da yettiğinden çok daha fazlasıyla (bizimki tek dir dedikleri pis, leş,
  lafın gelişi gereği sahte olan tanrılarıyla beraber) SATAN babamızın ayakları altında ezilecekler.
  Titreyerek ezilsinler..

  Sitemizi ve dolayısı ile okuyup öğrenen bizi zorda bırakmayan Siz Dört yürekliyi Savaşçıyı
  hayranlıkla tebrik ediyorum,kutluyorum ve içi,mizde SATAN daki Ailemizde sizler gibi halihazırda bulunan
  insanların olmasından dolayı övünüyorum. iyi ki varsınız.. DUAT ın Tanrıları yardımcınız olsun.

  Yazmadan edemezdim sadece burada olduğumu bilmenizi istedim.
  Aynı zamanda benim gibi okuyup gelişen sslerin de mesajımı görürse kendileri gibi bir kardeşlerinin olduğunu bilmesini istedim.

  teşekkürümün ciddiyeti gereği, kullandığım kendi mailim ile mesajımı yolluyorum, artık kimliğimi biliyorsunuz.

  Gerçek,bilgelik ve anlayış Satan daki tüm ailemizle olsun!..
  Şeref ve Güç ebediyen Yüce Şeytan’a atfolsun..Hail Satan.

  1. Esenlikler,

   İltifatların için teşekkür ederiz. Şeytan’ın yolunda hakkıyla ilerlemiş ve ilerleyen senin gibi insanlar için hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Tanrılar; ulusumuzun, ülkemizin, ve tüm Türk SS kardeşlerimizin yolunu açık etsin!

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Aslında insanların bu tarz yaptığı birçok eylem eski Pagan geleneklerine dayanır. Kendi ülkemizde bolca rastlanılan geleneklerden örnek vermek gerekirse de kurşun dökmeyi ve tahtaya vurmayı söyleyebilirim. Bunun dışında da birisi ölünce ardından belirli günlerde yapılan “dualar” bile kaynağını İslam inancından almaz, bu geleneğin kaynağı Tengrizm’dir.

   İyi günler.

   1. Sagolun fazla sorum için özür dilerim, ama 1 soru daha sormak istiyorum izninizle. Hitler’in satanist olduğuna dair kanıtlarınız nelerdir?

    1. Esenlikler,

     1- Kendine hediye edilen kitapta Demonlara övgüler dizmesi.
     2- Saçlarının git gide sarardığına dair o dönemden birinin kayıtları (kundalini yükselişiyle ırksal saflaşma).
     3- Maria Orsitsch ile birlikte çalışmaları. Ki kendisi Nordik uzaylılardan bahsetmiş bir majisyendir. Maria Orsitsch’in rahibelerinden biri olduğu Vril Cemiyeti’ne Hitler, 18 yaşında katılmıştır ve ruhaniyete ilk adımını atmıştır.
     4- Pagan sembolizmlerini ve rünlerini kullanması.

     Daha çok fazla kanıt bulunmaktadır ama bunlar benim bildiklerim ve yeterli olacağı kanaatindeyim.

     İyi geceler.

 3. Esenlikler,

  1-Ay büyümekteyken hangi burçlarda (rünler veya mantralar ile) koruma meditasyonuna başlamak uygundur?

  2-Ve SATANAS titretirken RTR öncesi, tek bir nefeste uygun çakraya odaklanarak titrekmek uygun mu? Bazıları olabilir demiş bazıları her harfi tek tek titretiyor. Tek nefeste titretmek hem daha kolay geldi hem da daha iyi odaklanabiliyorum. Bu kişi tercihi mi yoksa her harfi tek tek titretmek asıl olması gereken mi?

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   1- Yengeç, Aslan, Yay diye tahmin yürütüyorum. Belki Başak (daha çok sağlık).

   2- Tek tek titretmek daha güçlüdür ama öbür türlüsü de hiç güç vermez diye bir şey yok. Hangisi daha rahatsa. Sadece RTR’ın, sendeki enerjiden fazlasını harcamadığına emin ol. Rahatsız edici hissiyatlar baş gösterebilir.

   İyi günler.

 4. Maria Orsitsch alenen Satanist miydi yoksa Pagan mı? Satanist mi derken açıkça Şeytana ibadet ediyor muydu? Hitlerle beraber Şambalaya mı gitti? Yoksa Duatta mı?

  1. Esenlikler,

   Pagan ve Satanist aynı şeylerdir. Satanas (Antik Yunan) -> Wodanaz (Proto-Cermen) -> Woden/Odinn/Wotan (İngiliz/İskandinav/Alman). Tabii sorduğun sanırım “Neo-Pagan” mıydı yoksa gerçek Pagan mıydı şeklinde. Kendisi gerçek bir Pagan’dır. Akıbeti ise bilinmiyor.

   İyi geceler.

 5. 2019 yılında özel ve acil bir olayı sebebiyle Duat’a gittiler. Sonrasında ne oldu bilmiyorum.

  1. Esenlikler,

   Bu seneki uygun tarihler tükenmiş ama o tarihte de yapabilirsin, sadece maksimum verim alamazsın. Önümüzdeki yıl kopma/koparma, bitişler, kısıtlamalardan kurtulup özgürleşme ve ruhu özgürleştirme yazan günlere dikkat et. O günlerde tekrar bir çalışmaya girmen tavsiyemdir.

   MU’dan sonrasında E eklemiş. Muenyağkağ diye telaffuz etmiş. Benim bildiğim MUNYAĞKAĞ olması gerekiyor, E’nin olmaması gerekiyor. Sarkaç yardımıyla sorman bir önerimdir, bu mantrayı kullanmadım.

   İyi günler.

   1. Anladım. Teşekkürler. Ben takvimde neden bazı ay geçişlerinde yapılacak çalışmaların yazmadığını merak ediyordum. Yazan tarihler maksimum verim alınabilir tarihler; yazmayanlar ise yine verim alınabilecek ama en iyi tarihler değil verim olarak. Bu çalışmayı erteleyeceğim şimdilik.

    Bu arada sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkürler. Her sorumun altına teşekkür mesajı atıp zamanınızı harcamamak için yazmıyorum sadece.

    Sitede gün geçtikçe daha fazla çeviri, bilgi görmek harika özellikle siteyi bu kadar canlı görmek çok güzel. Harika bir iş yapıyorsunuz şuanda.

 6. Önemli bir konuda danışmam gerek. Sevdiğim insanlardan birine düşünce formu yapışmış. Bunu temizlemek için HoodedCobra’nın Ansuz’la yapılan çalışmasını 40 gün yerine, 9 gün uygulamaya başlasam yarın olur mu? Yarın ay kovada ve özgürleşme üzerine çalışma yapılabiliyor. Bu konuda yapabileceğim kısa ve güçlü bir çalışma var mı? Ve Satanist olmayan birini Satanik mavi enerjiler uygulamam sorun olur mu temizlemek için.

  1. Esenlikler,

   Hayır, sorun olmaz, sonuçta öldürüp geçeceksiniz. Düşünce formları genelde kendi başlarına güçsüzdür. Direkt imgeleme yoluyla da çözebilirsiniz. RTR yaparken de yine 3 RTR’da da o düşünce formuna odaklanın ve ölüp gittiğini imgeleyin.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir