Ruhani Muharebe Takvimi – 21 Temmuz / 5 Ağustos

Takvimin olabildiğince hızlı yayınlanması gerektiğinden ötürü vaaz/brifing kısmı henüz hazırlanmamıştır. Yakında bu da hazırlanıp yazı güncellenecektir, o vakte kadar da işin en elzem kısmını size sunuyoruz. Şimdiden itibaren aşağıdakiler Forumlardaki alakalı duyurudan alıntıdır:

Enerjinin akıllıca harcanması gerekiyor, zira depar atmak yerine maraton koşusu yapıyoruz. Amacımız Tanrılar tarafından yapmamız talimatı verilen şeyleri yapmaya devam etmek.

Aşağıdaki programı takip edeceğiz. Bu 21 Temmuz’da başlayacak, 29/30 Temmuz’da en tepe noktasına ulaşacak ve 5 Ağustos’a kadar da devam edecek bir program. Bu süre boyunca, düşmana tüm yıl boyunca vurmadığımız kadar sert bir şekilde vuracağız.

En ideali, yapılan Ritüel sayısının günde en az 2 RTR, bir de diğer ritüellerin de günde en az 2 kere yapılması şeklindedir.

Ayın 29’undan 1 Ağustos’a kadarki zaman dilimi ise bizim düşmana ruhani olarak çökebileceğimiz en ağır şekilde çöktüğümüz vakit olmalı, tekrarları da çıkarabileceğimiz kadar yüksek sayılara çıkarmalıyız.

Şu anda kimse yan gelip yatmamalı; lanetleri kaldırmak ve Şeytan’dan gelen kutsamaların hepimize dokunduğuna emin olmak zorundayız. Eğer kişi şu ana kadar tembellik edip bu sorumluluklarını savsakladıysa, şimdi Şeytan ve Tanrılar için doğru şeye yapın ve bu Büyük Taarruza dahil olun.

Bizden olan herkesi koruyacağız. Aramızda CoVid’den ve genel durumdan ötürü kayıplar yaşayan çok kişi oldu. Her şeyi geri inşa edeceğiz ve en iyi, optimal işleyişinde tutacağız. Her zaman güçlü kalın ve inançlı olun.

Tarihler ve Ritüeller:

21-25 Temmuz – Her gün: x2 NİHAİ RTR, x2 JoS Koruma Ritüeli, x2 Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
25 Temmuz-5 Ağustos*: Her gün: x2 NİHAİ RTR, x2 Irksal Uyanış Ritüeli

*29 Temmuz ile 1 Ağustos arası bu sayılan ritüelleri acımasızca, mümkün olan en yüksek, fazla ve güçlü şekilde yağdıracağımız günler olacak. 25’inden 28’ine kadar ve 2-3 Ağustos’ta da normal seyirde devam ediyoruz.

Şu an Av “bayramı”, Roma’lıların düşmana kan kusturduğu tarihsel bayram.

Yukarıdakilerden sonra, ödülleri toplamak için başka şeyler de yapacağız. Bu takvim zor diye düşünmeyin, aslında oldukça kolay.

Aynı zamanda gücü maksimuma çıkarmak için RTR koordinasyon aracını kullanarak RTR’ları zamanlayacağız [bu konuda daha fazla bilgi de yakında gelecek; ama kısaca zamanlayıcı 0’a vurduğunda herkesin senkronize bir şekilde birlikte RTR yapmasına ve böylece gücü katlamasına yönelik bir araç]. Buradaki sayaç 0’ı gösterdiğinde RTR’ı yapacağız. Saat 1:00:00’ı gösterdiğinde [yani sayaçta bir saat kaldığında] Irksal Uyanış veya Bolluk Ritüeli gibi diğer ritüellere başlayacağız.

Tanrılar ve Şeytan muharebemizi ve emeklerimizi kutsasın.

ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!

Aşağıda ritüellere linkleri bulabilirsiniz:

Ritüel Zamanlama Koordinatörü:

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=5&t=41482Bu koordinatör ve alakalı araç hakkında daha fazla bilgi çok yakında gelecek.

Nihai RTR:

https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR

Irksal Uyanış Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/beyaz-irka-farkindalik-ve-faaliyet-asilama-ritueli/

Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/korunma-zenginlik-ve-bolluk-ritueli/

Joy of Satan’ı Koruma Ayini:

https://spirituelsatanizm.org/joy-of-satan-koruma-ayini/

“Ruhani Muharebe Takvimi – 21 Temmuz / 5 Ağustos” hakkında 57 yorum var

  1. Esenlikler. Yaptığınız RTR’ın etkisini bir düzey azaltacaktır, ancak tek şansınız buysa ve sesli şekilde yapmanızın hiçbir mümkünatı yoksa bahsettiğiniz şekilde de yapabilirsiniz.

  2. Esenlikler,

   Çok ekstrem durumlarda fısıldamak da mümkündür ama gücü düşürecektir, ve bir şekilde sesli yapma fırsatı da bulabilirseniz en iyisi olur. Günde 10-15 dakika bir tane ritüel ediyor.

   İyi günler.

    1. …dedi Untermensch.

     Müslüman kölesi bir alt-ırkın insanlığın kadim Tanrıları yargılayacak cesareti kendinde bulması yalnızca komik. Diğer yorumlarınızı da kontrol ettim, ve belirtmeliyim ki Muho sizinle gerçekten gurur duyuyor. Yani 9 yaşındaki çocuğa tecavüz ettikten hemen sonra duyacak.

     Cahil cesaretinizi tebrik ediyorum, umarım bu seviyeyi biraz daha aşağı çekerek “İyi ki zamanında bizi katletmişler de Müslüman olmuşuz” diyecek onursuzluğu yakalarsınız (ki şu anda böyle düşünmediğinizden de şüpheliyim).

 1. Tüm Satanist kardeşlerime kolaylıklar diliyorum. Güç bizimle olsun. Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

 2. Esenlikler, az önce ilk RTr mi yaptım ancak doğru mu yaptım emin değilim. https://evilgoy.com/RTRS/A/index.html bu link üzerinden tamamladım ayini ses kayıtlarındaki gibi her harfi kısaca söylememiz yeterli mi 9 kez yani uzatmamızın bi gereği var mı ? rtr bilgilendirme sayfasında uzatmaya gerek yok diye okudum ama uzatmadan titretmek nasıl oluyor ben tam anlamadım ve bir sorum daha var 666 enerji yükseltmede bi şey imajine etmemiz mi gerekiyor yani örneğin kalp çakrama vaaa titretirken sesi titretmek dışında ne yapmalıyım titrettiğim ses nasıl belirtilen çakraya yöneliyor ? Nasıl soracağımı bilemedim ama anlamışsınızdır sanırım 😀 Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

  1. En optimal sayı 9, hem numerolojik, hem de enerjetik açıdan gayet iyi. Ancak vaktiniz yoksa veya acil bir işiniz varsa 9 tekrar yerine 3 tekrar da yapabilirsiniz.

   “rtr bilgilendirme sayfasında uzatmaya gerek yok diye okudum”

   Daha doğrusu bu harflerdeki enerji yönlendirme sistemi öyle çalışmıyor. Yani uzatmadan yapsanız da olur.

   “uzatmadan titretmek nasıl oluyor ben tam anlamadım”

   Harf titretme başına düşen zamanı kısaltarak. Yani örnek veriyorum normalde bir harfi titretmeniz bir saniye alıyorsa bunda yarım saniye yaparsınız, ancak uzatarak titrettiğinizde rahat hissediyorsanız öyle yapın.

   “kalp çakrama vaaa titretirken sesi titretmek dışında ne yapmalıyım titrettiğim ses nasıl belirtilen çakraya yöneliyor ”

   Kalp çakranızın çakra döndürme meditasyonundaki gibi hızlıca döndüğünü ve parladığını imaje edebilirsiniz en basit örneğiyle.

  2. Ben bir tek 3 semavilerin fıkıhları,şeyhleri var sanırdım.Ritüel okumalarınız da,Kur’an mushafı okumalarında olduğu gibi uzatmalar filan var . Birbirinizden etkilenmiş gibi duruyorsunuz .Şöyle yapsam olur mu,böyle yapsam kabul olur mu gibi.Bin dereden su getirtmeceler.

   1. Esenlikler,

    Olsa olsa o kafir putperestler bizden “etkilenmiş” olabilir, ya da daha net konuşacak olursak zaten sözde sahip oldukları her şey sadece ve yalnızca bize aittir. Tabii mantraların doğru titretilişleri olacak, tersten İbranicenin de öyle. Sonuçta yaptığımız her şeyin düzgün yapılışı ve bir anlamı var, yahudilerin ve onların köpeklerinin okuduğu tezek dolu metinlerin aksine.

    Son olarak, onlara “semavi” denmez. Şunları mı demek istediniz:
    İbrahimi, it soyu, terörist, çocuk tecavüzcüsü, kriminal deliler, vesaire.

    Ve sırf o köpekler nefes de alıyor diye nefes almayı bırakacak değiliz, değil mi? Ama onlar bırakacak tabii.

    Sitemiz bir müslümanın ortalama 63 olan IQ’sunu çok aşar. Okurken önyargılarınızı ve Türk ve Türkçü olmayan her inancınızı kapı girişine asmanızı tavsiye ederim, yoksa Gerçek’ten size yar olmaz. Bunu başarabilirseniz ne mutlu, o zaman kafanızdaki tüm tezekten putları kırıp insan olma yoluna girebilirsiniz.

    Ve her ne kadar “akıllıca” olduğunu düşündüğünüz yorumlarınızı kullanarak efendilerinizi yerin dibine sokmak tatmin edici olsa da, hiçbirimizin bunu bir kereden fazla yapmaya harcayacak vakti yok. Daha eğitimli yorumlar göndermediğiniz sürece elveda!

    İyi günler.

   2. Sadece 1400 yıllık bir kültürün(artık kültür demek ne kadar doğruysa) insanlığın başında beri var olan Pagan ruhani pratiklerini etkilediğini mi ima ettiniz, yoksa şaka mı yapıyorsunuz?

 3. Şeytan Baba muvaffak etsin mücadelemizi kutsasın! Dünyanın dört bir yanının heykellerimizle donatılacağı adımıza şarkılar şiirler bestelenip destanlar yazılacağı günler yakındır.

   1. in nomine magni dei nostri satanas kullanıyor muyuz peki yoksa o da mı uzak durmamız gerekenlerden?

 4. Artık bu ülkeden umudum kalmadı admin. Ayasofya açıldı millet delirdi.insanlar hipnotize olmuş gibiler, yaşananları kimse ciddiye almıyor. televizyonlardan şeriat marşları okunuyor, dünyaya kılıç sallanıyor. cumhuriyetin kurucularına hakaretler, bütün komşularla savaş pozisyonuna geçmeler, tarihler üzerinden verilen sembolik göndermeler… baroları böldüler, daha bu sabah sansür yasası kabul edildi. kadın cinayetleri, köpek tecavüzleri… böyle onlarca skandal. birkaç günde yaşanılanlar bunlar.
  Gerçekten nereye doğru gidiyor bu ülke ?

  1. Esenlikler,

   Her şey iyileşmeden önce kötüleşiyor. Tarihte devir değişimlerinden önce her zaman büyük felaketler ve kaos olurdu, bu da farklı değil. Bıçak kemiğe dayanmayı geçin, kemiği de doğrayıp geçmeden bazıları uyanmaz. Ama herkes uyanınca da bir daha uyumayacak. Günlük olaylara kapılıp depresyona girmeyin, önünüze bakıp yapmanız gerekenleri yapın ki tünelin ucundaki ışığı görelim. Hep birlikte.

   İyi geceler.

  2. Bu kadar şikâyetçi olduğunuza göre, şikâyetçi olduğunuz yere bağlılığı inkar ediyorsunuzdur belki de.

   1. Esenlikler,

    Ne de güzel üstü kapalı konuşmaya çalışmışsınız. Bunun yarım adım ötesi, putperest itlerin çok sevdiği takiyye. Hadi dürüst olun, ömrünüzde kaç düzine kere yapmışsınızdır?

    Yüce Türk Ulusunun bir avuç çapulcu yahudi ve indirim yahudisi (siz bilmezsiniz, kısaca müslüman demek) tarafından getirildiği halden şikayet etmek ülkemize bağlılık yoksunluğundan değil, ulusumuzun gurur duyulacak halde olması gerekirken şu anda yüz karası olmasından ötürüdür. Bunun sebebi için de en yakın camiye bakabilirsiniz – tabii acele edin, 20-30 yıl sonra hepsi yıkılacak!

    İyi günler.

 5. Ayasofyanın Camiiye açılmasını nefretle şahit oldum. Mücahit köpeklerin sürü halinde toplanmaları ve dağıldıktan sonra meydanda bıraktıkları çöpler falan. Kılıçla konuşma yapan bir adam. Nereye gidiyoruz böyle? Hani iyi ilerliyorduk. 86 sene ibadete kapalı olan bir yapının ibadete açılmasıyla mı iyi gidiyoruz?

  1. Esenlikler,

   Elbette. Gündeme bağlı bu tarz olaylar söyleyip sonra bunu işlerin kötüleşmesi şeklinde yorumlayanlara karşı cevap her zaman bir tane; işler kötüleşmiyor, barizleşiyor. Ayasofya cami olarak açılmadan önce de müslüman millet embesildi, açıldıktan sonra da embesil. Bayağı. Önemli olan, aklı olan kitlenin gittikçe kızışmasına imkan olduğu. Sonra zaten diyanet de başlarına yıkılacak, Türk’ün Türkiye’sindeki 90 bin caminin her bir tanesi de.

   İyi geceler.

 6. Sabah akşam olması gereken meditasyonlarımı uyku düzenime göre ayarlıyorum. Yani sabah 13 de kalkıyorsam bu benim sabah meditasyonum , gece 4 de yatmam akşam meditasyonu oluyor. Herhangi bir sakınca yok değil mi ? Bu arada üstteki cevabın için tsk ederim 😌

  1. Hayır, bir sakınca yok. Güne başladıktan sonra çok beklemeden sabah meditasyonunu yapmanızı tavsiye ederim, ki zaten öyle yapıyormuşsunuz.

 7. Merhabalar,
  evrenin ve insanlığın yaratılışı hakkında sitenizde bir şey bulamadım. Bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz. Ayrıca bu konuda mitolojileri yorumlamak doğru olur mu?

  Cevaplarsınız sevinirim kolay gelsin.

  1. Mitolojiler tamamen alegoriden ibarettir ve direkt bir çözümlemeden bahsetmezler. Dolayısıyla hayır, birebir almak mantıklı değil.

   Evren yaratılmamıştır. Ezeli ve ebedidir. Ayrıyeten insanlık medeniyetinin yaratılışı Şeytan ve Tanrıları sayesinde oldu, ancak canlıların nasıl var olduğunu soruyorsanız bu yalnızca evrim sayesindedir. İnsanlığı yaratan bir gökyüzü babacığına ihtiyacımız yok.

 8. Tekrar merhaba , bugün çakra meditasyonu yaparken ilk defa içimin yandigini hissettim. Yani çakralar arası geçiş yaparken ve , çakralqri dondururken ilk defa her cakranin ayrı ayrı yanisina şahit oldum. Bitirmeme rağmen hala icimde hissediyorum o sıcaklığı özellikle sakral cakramda.

 9. Merhaba, inisiyeli ss yim tabiki ama, yahudilere göre kendileri hariç diğer insanların hayvandan geldiğine inanılıyor neden böyle bi peygamberin hayvanla olan iliskisinden geldiğine inaniliyor diğer insanların ademdi sanırsam bu peygamber ?

   1. Arkadaş adanma yapmış bir satanistmiş ve kafasını kurcalayan soru; Yahudiler, Centillerin hayvandan türediğine inanıyormuş. Adem onların peygamberi olmasına rağmen neden böyle bir düşüncedeler? Durumu ironik bulmuş ama asıl ironi kendisi. Kendi kendine yazıp çizmiş.

    1. Esenlikler,

     Zaten Yahudi dünya görüşüne göre her “peygamber” Yahudidir, yani bunda bir sorun yok. Ama onların hastalıklı dünya görüşlerini bize sormanıza da gerek yok.

     İyi geceler.

 10. Bugün çok soru sordum kusra bakmayın. Ama geçenlerde 1. Boyuttan 7. Boyuta kadar gittim ve 5. Boyutta tanrımız aemon u gördüm. Trans halindeydi büyük ihtimal bana cevap vermemişti. Sadece onu net bir şekilde gördüm diğer tanrılarımız bulanikti. Bu birseyin mesajı mi yoksa sadece orda tanrımizi gördüm?

  Esenlikler…

  1. Rüyada gördüklerimiz aslında hiç kimsedir.Aslında,rüyada kendimizi görürüz.Gerçek budur.Eskiden,Samanyolu diyr bir Tv vardı;orda da,5.Boyut programı vardı, onun gibi galiba!Bu Mektubatları yazan, İmam Rabbani diye biri vardı;o da benzer şeylerden bahseder kitabında; Bediüzzaman,F.Gülen ve Abdülkadir Geylani vb . İlginç ortak yönlerin olması.

   1. Esenlikler,

    Rüyada “””sadece kendimizi””” gördüğümüzü kimler söylüyor, saydığınız putperest müslümallar mı? O zaman doğal olarak ve otomatikman tam tersi doğru elbette. Ki rüyalara girilebileceğinin çok basit bir okült gerçek olduğunu düşünürsek, acınası S*manyolu programlarını örnek almaya hiç mi hiç gerek kalmıyor.

    İyi günler.

   1. 1. Hücre boyutu
    2. Doğa da yaşayan ruhlarin boyutu
    3. Fiziksel yani( dunya) boyutu
    .
    .
    5 tanrıların demoların boyutu
    .
    .
    7. Şeytan efendimizin boyutu
    Diye sıraladığım boyutlar varya , belki ismini yanlış soyluyorumdur. Ama siz benim demek istediğimi anlamışsınızdır. Işte burda 5. Boyuta geldiğim de AMON u gördüğümü söylemiştim sizlere. Bilgisizligimden isimleri söylemekte yanlışlarım olduysa (boyut gibi) özür dilerim.

     1. Esenlikler,

      Bilmem, size sormak lazım. Eğer bu denli şeyler gördüyseniz ama gerçekte hiçbir karşılığı yoksa tamamen hayal kurmuş bile olabilirsiniz. Veya gerçekle karışık sanrılar falan. Belli bir sanrı veya yanlış anlama miktarı olmak zorunda da, bu %1’den %100’e kadar düşünüldüğünde kaçtır emin değilim.

      İyi geceler.

     2. Hayır hayal ürünü olduğunu düşünmüyorum nedense?

     3. Gerçeklerin karşısında bireysel düşünceler sadece birer düşüncedir. İsterseniz gidip Muho’nun Allah’ına inanın, bu onu gerçek yapmaz. Dolayısıyla siz de 7 boyut olduğunu düşünerek öyle bir şey yaratamazsınız. Gördükleriniz her neyse hüsnükuruntudur.

     4. Bu boyutları cadılık ile ilgili bir konuda duymuştum büyük ihtimalle arkadaşımız da bu siteye gelene kadar başka yerlerden çok fazla kirli bilgi almış oyuzden kafası karışık biraz

      5.boyut var diye bir şey demedim sadece bu boyutları doğru kabul edersek bile şeytanın başka bir boyutta olmasını gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını sırf bundan bile bu bilgilerin sağlıklı olmadığını anlatmak istedim yoksa tabikide Tanrı’lar da bizim gibi etten kemikten canlılar ve benim bildiğim iki boyut var fiziksel ,astral

     5. Esenlikler,

      “””Varlık seviyeleri””” olduğu bazı açılardan söylenebilir, ki biz de meditasyon yaptıkça “””yükseliyoruz”””. Ama burada katları ayıran betonlar gibi kesin ve keskin çizgilerle ve kesin, belli bir sayıda boyut düşünebileceğimiz kadar güçlü ayrımlardan bahsetmek zor olur. Sonuçta bilirsiniz, yukarıda nasılsa aşağıda da öyledir. Madde de en nihayetinde sadece enerji.

      İyi akşamlar.

    1. Yaşadığınız şey tamamen hayal ürünü denemez bence çünkü şizofrenlik gibi birşey olur öyle
     Büyük ihtimal birşeyler görmüşsünüzdür ama bunu boyutlara yorumlamayın herhalde bu siteye gelene kadar çok fazla farklı yerden bilgi aldınız bu yüzden kafanız biraz karışık ve doğru yorumlamakta sorun yaşıyorsunuz boyut kavramını ben cadılıkta duymuştum böyle şeylere inanmayın elinizden geldiğince

    2. Elde ettiğiniz bilgileri satanist bir bakış açısıyla ele almanızı tavsiye ederim Yani ben şeytanın 7.bpyutta olması için bir sebep göremiyorum çünkü 5.boyuttakiler zaten nordik Tanrı’lar ve şeytanda bir nordik Tanrı liderleri sadece aynı ırka mensup tabiki bizim için kendisinin özel bir yeri var ama farklı boyutta olması biraz uçuk özellikle kendine has bir boyutu olması yani

     1. Esenlikler,

      “5. Boyuttakiler” derken neden bahsediyorsunuz ki? 5. Boyut diye bir şey bile yok. Yani en azından o yazan kişinin dediği açıdan. Tanrılar fiziksel varlıklardır, bu çok önemli ve basit bir bilgi.

      İyi günler.

 11. Giovanni gentile hakkinda ne dusunuyorsunuz kendisi eski mısırlılara benziyor ve faşizmin ilk adımlarını atmış ayriyetten soy ismi bile centil anlamında yani yahudi olmayan, gerçek insanlar centillerdir.

  1. Kendisi hakkında Satanistler olarak genel geçer bir fikrimiz yok, bireysel olarak da araştırdığım birisi değil. Eğer siz bu konuda bilgiliyseniz bizi aydınlatabilirsiniz.

 12. Bence yahudiler dusmn uzy varlıklar ve gezegenimizde dolasan dusman uzayli varliklar ve kendileri hayvan bile değiller biz centiller üstünüz hail föhrer bi kopek bile yahudiden daha üstün

  1. Evet, Yahudilerin Reptilian köleleri olduğunu ve dünyaya ait olmayan bir ırk olduğunu zaten söylüyoruz. Yorumunuzun diğer kısmı için de önceden de yazdığım bir cevabı paylaşayım: “Doğanın bir parçası olan kutsi hayvanlar bir yana, uzaydan gelen ve kesinlikle dünyaya ait olmayan bu Reptilian köleleri bir yana.”

  1. Hitler asla öyle bir sıralama yayımlamadı, bu yine Yahudi medyasının bir yalanıdır. Ki yayımlasa ne olacaktı? Doğanın bir parçası olan kutsi hayvanlar bir yana, uzaydan gelen ve kesinlikle dünyaya ait olmayan bu Reptilian köleleri bir yana.

 13. Merhabalar nordikler internette şeytanla alakalı yazmıyor nordik ırk şeytanın ırkmı mı gerçekten buna kanıt nedir

  1. Esenlikler,

   Başından beri insanlıkla alakalı olan iki tane önemli ırk olmuştur; bunlar da Reptilian’lar ve Nordik’lerdir. Şeytan, Nordik Irkının lideridir ve Tanrılarımızın “bizim gibi”, sadece daha mükemmel görünmelerinin sebebi de bundandır. Zaten Nordik’lere Nordik denmesi de bu sebepten. Bütün Pagan Tanrı heykellerinde ve tasvirlerinde aradığınız kanıtı bulabilirsiniz. Bir de istilacı, düşman uzaylı ırkının tasvirleri ve açıklamaları var, ama eski metinler gösteriyor ki bunlar aleni bir şekilde bizden ve bizim tarafımızda değiller ve sonradan, bizi fethetmeye gelen düşman bir ırklar. Dolayısıyla ortada üçüncü bir parti yok. Bir bizim tarafımız, bir de onların tarafı var.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir