Forumlar/Siteler Her An Kapanabilir – Ritüel Programı 9 Ocağa Uzatıldı

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın duyurusudur. “Ben” ve “biz” dili, onun ağzındandır.

Sitelerimizle ilgisi olan bir şirket tarafından, fiziksel tehditler aldıklarını ve tüm altyapılarını taşımak zorunda kaldıkları [muhtemelen müşterilerinin hizmetlerini devre dışı bırakmaları istenmiş olabilir] yönünde bilgi aldık. Durup dururken içerikleri hakkında bir bildiriyle karşı karşıya kalmışlar ve belirli sorunlar yaşıyorlarmış. Tam da yeni yıl öncesi, 31 Aralık’ta…

Sitelerin kapalı kalma süresi belirli değil. Çalışıp bu sürenin olabildiğince kısa sürmesi için uğraşacağız. Bu konuda bize bilgi geldiğinden beri çoktan hazırlanıyoruz.

Daha fazla detaya girecek zamanım yok, zira Forumlar/JoS her an offline olabilir. Merak etmeyin – her şey tekrar aktifleşecek, özellikle ve öncelikle de forumlar. Her zaman gördüğünüz aynı URL’den faaliyete devam ediyor olacağız, yani ancient-forums.com.

Herhalde bizim kafasına göre tatile çıkan hödükler olduğumuzu düşünerek sorun çıkarmak için Yeni Yıl Arifesini seçmişler. Konu Joy of Satan, JoS’e bakma ve geleceğine güvence olmak olunca asla tatil yapmayız. Ben yapmadığımı biliyorum.

Bu duyuru, fişimizi çekmeye çalışırlarsa bunu başaramadan önce hepinize haber verme amaçlıdır. Geri döneceğiz, endişelenmenize gerek yok.

Politik vaziyetten ötürü, düşman artık bizimki gibi sitelerin hiç var olmamasını istiyor.

Ters Tevrat Ayini programımız 3 Ocak’tan 9 Ocağa uzatıldı. Aynı zamanda, programa Uluslarımızı Yönetme RTR’ını da ekliyoruz.

3 Ocak’tan 9 Ocağa kadar bunları yapacağız: Nihai RTR + Tetragrammaton’u Öldürme RTR’ı, Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli, Centillerin Gücünü Restore Etme Ritüeli.

Ritüellere Linkler [sitelerin çökmesi halinde talimatları kaybetmemek için kaydedin]:

Ritüel Bağlantıları Aşağıdadır:

Centillerin Gücünü Restore Etme RTR’ı:

https://spirituelsatanizm.org/centillerin-gucunu-restore-etme-rtr/

Nihai RTR:

https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR
Forumlardaki Soaring Eagle kardeşimizden İkisi Bir Arada Boyanabilir Ritüel [yukarıdaki bağlantıya tıklayarak daha fazla renk seçeneğine erişebilirsiniz]: https://spirituelsatanizm.org/wp-content/uploads/2020/12/Nihai-RTR-Tetragrammatonu-%C3%96ldurme-RTR%C4%B1-Beyaz-Tam-S%C3%BCr%C3%BCm.html

Tetragrammaton’u Yok Etme:

Alakalı resmi gönderi: https://spirituelsatanizm.org/perdeyi-yirtiyoruz-rituel-takvimi/
Boyanabilir Sürüm: Yukarıya bakınız, yukarıdaki boyanabilir sürüm bağlantısı hem Nihai RTR’ı, hem de Tetragrammaton’u Yok Etme Ritüelini içeriyor.

Irksal Uyanış Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/beyaz-irka-farkindalik-ve-faaliyet-asilama-ritueli/

Korunma, Bolluk ve Bereket Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/korunma-zenginlik-ve-bolluk-ritueli/

 

“Forumlar/Siteler Her An Kapanabilir – Ritüel Programı 9 Ocağa Uzatıldı” hakkında 38 yorum var

 1. Düşmanın yaptığı bu zavallı hareketler beni hep güldürüyor 😀 sonlarının geldiğinin farkındalar ve böyle çocukça hareketlerle kendilerini kurtarabileceklerini sanıyorlar RTR’lere ve ritüellere yüklenmenin tam zamanı kardeşlerim düşman bir sıçan gibi sağ sola koşuşturuyor onun kaçmasına izin vermeyin başını ezin!

 2. Paniğe kapılmak yerine keyif almalı. Zira bunlar düşmanın acısının artmasından ötürü iniltilerinin de artmasından başka bir şey değil. Yaşa Şeytan!

 3. Böyle bir postun altına alakasız bir soru ama Tanrıça Hekate hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Ayrıca umarım bir an önce bu saçmalıklardan kurtuluruz ve düşmanın bize zarar vermesini engelleriz. Lucifer’ın müritleri asla yolunu kaybetmesin.

  1. Esenlikler,

   Kendisinin Leydi Haures olduğunu söyleyen birkaç kişi görmüştüm ama kesin bir bilgi değildir. Kesin bilgi için eğer yapabiliyorsanız tanrılarla konuşarak öğrenmenizi öneririm.

   İyi günler.

  1. Karma elbette gerçek ve bazı noktalarda hayatımızın içine ediyor, bazı noktalarda da eski becerilerimize bu hayatımızda daha çabuk ısınabilmemiz konusunda fayda sağlıyor. Açıkçası karma denilen olay yalnızca önceki hayatımızla birlikte taşıdığımız negatif enerji yükü değil, önceki hayatımızdan bize kalan miras diyebilirim. Özellikle son zamanlarda popülerleşen ve “aydınlanma”, “şifa”, “seks”, “sevişme” vadettiğini iddia eden belli inanç toplulukları karmanın üstünden gelienemez nihai bir güç olduğuna insanları inandırmaya çalışsa da gerçek bundan elbette çok daha uzak. Karmamızın negatif yönleri var, evet. Bunu reddetmiyoruz, ancak bu negatif karma söylenilenin aksine üzerimizden atamayacağımız bir şey değil tabii ki. Biliyorum ve görüyorum, belli başlı Yeni Çağcı şaklabanlar umutsuzluk satıyor.

 4. esenlikler, biliyorsunuz herhangi bir platformda direkt spiritüel satanizm i araştırın diyemiyoruz adından dolayı fakat paganizm dediğimizde daha yumuşak yaklaşılıyor, yani birisi paganizmle ilgili araştırma yaptığında bu siteye kolayca ulaşmasını nasıl sağlayabiliriz? Belki paganizm ve satanizm ilişkisi başlığı altında yazılar paylaşılırsa google aramasında daha üst sıralara çıkar, sürekli denk geliyorum satanizm e yönlenmeye yatkın insanlara ama nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum bununla ilgili bir paylaşım da güzel olurdu

  1. Esenlikler,

   Sitemizin aramalarda yukarı çıkması üzerine olan verilerimiz iyi bir seviyededir. O yüzden bulmak isteyen kişi zaten bizi bulabilir çok zorlanmadan.

   Başkalarına satanizmi anlatmak isterseniz lütfen birinci önceliğiniz kendi güvenliğiniz olsun. Satanist olduğunuzu öğrenince size saldırı ve linç girişiminde bulunabilecek çok fazla insan var. O yüzden riskleri düşünüp ona göre hareket edin.

   İyi akşamlar.

 5. Merhaba, benim için aciliyeti olan bir soru sormak istiyorum. Odamda birkaç günlüğüne başka kişiler kaldı ve sanki şu an oda resmen tüm temiz enerjimi emip kirletiyormuş gibi hissediyorum. Acaba kendimize yaptığımız gibi aura temizleme meditasyonunu odam için de yapabilir miyim?

 6. Kundalini yükselişinin semptomlarını okuyabileceğim yabancı bir yazı varmıdır bulamadım da

  1. Sitemizdeki Kundalini Yoga yazısında var. İlla yabancı kaynaktan okumak istiyorsanız Joy of Satan’dan da bakabilirsiniz.

 7. Discord adresiniz bende vardı rica etsem tekrar atabilir misiniz ufak bir talihsizlik sonucu hesabımı kaybetmiştim

 8. esenlikler
  ben SSm ve tarot destesi almak istiyorum klasik destede şeytan kartı ve ibranice bir harfin bulunduğu bir kart gördüm bu yüzden hangi tarot destesini almamı önerirsiniz acaba ?

  1. Bu konuyla alakalı bir başka yorumumdan alıntı yapacağım:

   ““Şeytan” tarot kartı tamamıyla bir Yahudi dezenformasyonudur. Yahudi destelerine bakarsanız “the Devil” kartının zaten “yalancı, gaddar” gibi anlamları var ki dünyanın en eski dillerinden olan Sanskritçe’de anlamı “Ebedi Gerçek” olan Şeytan ismi için ne de süslü süslü sallıyorlar. Hani objektif kaynakların farkında olmasak neyse de. Tanrılar hakkındaki tarot desteleri de yanlış ellerden çıktığı için pek kullanışlı olmuyor, veya direkt Tanrıların isimleri kullanılan tarot desteleri… En basitinden Thoth Tarot destesi bizzat (((Aleister Crowley)))’in elinden çıkmadır ve kendisi bizzat Gri uzaylı türleriyle iletişime geçen (ve onların birçok çizimini yapmış olan, ki bu oldukça yaygın bir bilgidir) bir Yahudi.

   Tarot kartları geleceği görme ve kehanet amaçlarıyla kullanılıyor ancak takdir edersiniz ki günümüzde bazı (((güruhlar))) nedeniyle çok sulandırılmış durumda. Tabii bunu iyi yapabilenler var mı derseniz elbette var, fakat bu kişilerin güvenilir ve gerçekten iyi şekilde donatılmış olmaları gerekiyor. Eğer siz bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Joy of Satan forumları çok işinize yarar. Forumlarda alınabilecek türden birçok kaliteli tarot destesini de paylaşıyorlar.”

 9. Artık cevaplar mısınız nolur , 3. göz meditasyonunda thaum’u fısıltı ile yapmıştım şimdi taç çakra’dayım sesli yapıyorum. Yeniden 3. Göze geçmem gerekli mi yoksa 40 günlük bitince mi yeniden geçeyim ???

  1. Esenlikler,

   40 günlük program bitince TÇM(tam çakra meditadyonuna başlayacaksınız) bu yüzden orada yine 3. göze meditasyon yapacağınızdan sonra yapabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Esenlikler ,
    Bir sorum daha var cevaplarsanız sevinirim.

    İnisiye olmadım , meditasyona başlamadan önce in nomine dei nostri satanus , satan luciferi excelci demem uygun mudur , yoksa dememem mi iyi olur ?

    1. Esenlikler,

     Meditasyon öncesinde bu tür bir söz söylemenize gerek yoktur.

     Söylemek istiyorsanız size kalmış. İnsiye olmanız gerektiğini düşünmüyorum.

     İyi geceler.

   2. Bir sorum daha var ; ileride inisiye olmayı düşünen kişilerin meditasyona başlarken ; in nomine dei nostri satanus, satan luciferi excelci , demesi sorun olur mu ?

    1. Düzelteyim: In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

     ve hayır, sorun olmaz.

 10. Esenlikler ,
  Ben 17. Gündeyim auram üzerinde başka renkler ile çalışmam uygun olur mu ? Ve nasıl kullanmam gerekir , mesela aura temizledikten sonra bir daha mı auramı seçtiğim renk ile imaje edeceğim ?

  1. Esenlikler,

   Koruma aurası yaparken başlangıç için en iyisi güneş rengidir. Acele etmenize gerek yok. Zaten çeşitli büyüleri yaparken farklı renkler de kullanacaksınız.

   İyi geceler.

 11. Esenlikler ,
  Önemli olduğunu düşündüğüm bir sorum var;
  Benim vücut ısım çoğu zaman yüksek ve ateş ölçerde normal ateş çıkıyor . (özellikle sıcak ortamlarda gerçekten fena bunalıyorum )
  Düzeltmek için ne yapabilirim ?

 12. Admin bey bir mahsuru yoksa önerdiğiniz bir müzik türü var mıdır 🙂 , satanizm ve müzik yazısını okudum ama bir tavsiye yoktu .

  1. Genelde bu konuda genel geçer tavsiyeler vermiyoruz, sonuçta herkesin müzik zevki farklı. Ancak madem istiyorsunuz, ben tamamen kişisel olarak hoşuma giden ve beğendiğim bir-iki müziği paylaşayım.

   Genellikle Klasik Müzik ile Metal Müzik dinliyorum, o yüzden size bu ikisini ve türlerini önerebilirim.

 13. Esenlikler ;

  Özel değilse bir sorum var ; Maxine Dietrich ve hooded cobra bunları nasıl öğrendiler ?

   1. Yani meditasyonları , ritüelleri vs. Sonuçta onların zamanında böyle bir oluşum yoktu. Usta çırak ilişkisi mi yoksa başka bir şey mi ?

    1. Esenlikler,

     Evet, usta-çırak ilişkisi gibi. Meditasyonlarin böyle yayılması pek sorun olmasada ve ritüellerin yayılması biraz sorun olmuş olabilir.

     Tabi, tanrılarla konuşacak seviyeye gelmis olanlar onlardan bire bir bilgi elde ederek öğrenebilirler. Bunu kullanarak küçük çaplarda bilgi ağları oluşturmanın zor olacağını düşünmüyorum.

     İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir