25 Aralık – 3 Ocak Ruhani Muharebe Programı!

Kaynak, Joy of Satan Forumlarında Yüksek Rahip Cobra’nın duyurusudur. “Ben” dili kullanılan ifadeler ona aittir.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza ve Yoldaşlarımıza esenlikler.

11’inden 21’ine kadar düşmana karşı sürdürdüğümüz çok başarılı muharebe döngüsünden şimdi çıkıyoruz. Birkaç gün dinlenmeden [ve aradaki verimsiz gezegenlerden] sonra, şimdi kısa ve öz bir programa başlayacağız. Şimdi, Yeni Yıla girerken kutsamaları ve bolluğu üzerimize yağmur gibi yağdırma vaktidir. O yüzden kemerlerinizi bağlayın.

Şu anda halihazırda devam eden olayların doğasından ötürü, bu program düşmana hazırlanması için fazla zaman vermemek adına biraz daha kısa olacak. Bu sefer takip edeceğimiz program nispeten basit olacak, ve günlük olarak yapılacak toplamda 3 ritüelden oluşacak. Bunlar ortak oluşumumuzu, topluluğumuzu kutsamaya dayalı şeyler şeyler olacak, bu sayede de insanlarımız önümüzdeki zor zamanlar sırasında da destek ve fayda sağlayabilsin. Endişelenmemek adına lütfen geçmişte bu konuda yapılmış forum konularına bakınız, ve meditasyona devam ederek kendinizi güçlü tutunuz.

Bundan böyle günlük Nihai RTR aynı zamanda yeni eklediğimiz Tetragrammaton’u Ters Çevirme/Perdeyi Kaldırma kısmını da içerecek. Bu, ritüelinize olsa olsa fazladan birkaç dakika eklemekle birlikte inanılmaz derecede güçlüdür, ve düşmanın üstüne napalm niyetine yağdırılmalıdır. Bu çalışma aynı zamanda bizim tarafımız için de şu an yazılamayacak kadar çok olumlu şey yapıyor [gelecekte bu konudan daha detaylı bahsedilebilir, zira farkındalık kritik öneme sahiptir]. Aranızdan psişik olanlarınız, bu olumlu şeylerin ne olabileceğini ziyadesiyle anlıyor olmalı.

Sonuç olarak bu ritüel, ibrani perdesinin kendisinin en temel taraftarlarından ve parçalarından biri olan hristiyanlık [ve dolayısıyla islam] da dahil olmak üzere düşmanın tüm sahte putlarını yerin dibine sokacaktır. “Hristiyanlık” veya “İslam” denilen şeyler, aslında halklarımızı kontrol etmek üzere Centillerin zihinleri üzerine salınmış ibrani bir zihin öcüsünden başka hiçbir şey değildir. Bu programlar düşmanın okült birer silahıdır ve bunlar da geri kalan tüm cephanelikleriyle birlikte yerin dibine batacaktır. Cephaneleri çok hızlı bir şekilde tükenip kuruyacaktır.

Yüksek Rahibe Maxine, bana bu yılın başlarında düşmanın ciddi sorunlar yaşadığını ve oldukça tükendiğini aktardı. Bu durum şu an sadece daha da ileri gitti. Şimdi zaman, onlara Nihai ve Perdeyi Kaldırma ile daha da sert vurma zamanıdır.

Üyelerimizin sadece zorlukları savuşturmak için değil, aynı zamanda Şeytan uğruna ruhani olarak savaştıkları için ödül ve desteği hak ettiklerine güçlü bir şekilde inanıyorum. Bu herkesin iyiliği için zorunludur. Umarım Ayaz Ata [Santa] size gelecek sene bol bol hediye getirir. Gelecek sene işler, tüm dünya çapında zor olacak. Bu yapacaklarımız, darbeyi hafifletecektir.

Bu noktadan itibaren yaptığımız her Ritüel, güçlenmiş bir kuvvetle gelecektir. Bu bizim tarafımızda artmakta olan güç ve düşman tarafında da daha düşük direnç ile alakalıdır.

Herkese mutlu Yeni Yıllar, ve hadi kutsama ve bolluğu üzerimize yağmur gibi yağdıralım.

Ritüel Programı Aşağıdadır:

25 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

26 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

27 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

28 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

29 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

30 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

31 Aralık: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

1 Ocak: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

2 Ocak: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

3 Ocak: Nihai RTR [bundan sonra Tetragrammaton’u Öldürme/Perdeyi Kaldırma kısmı da dahil olmak üzere], Satanist’ler İçin Zenginlik Ritüeli [yani Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli], Irksal Uyanış Ritüeli

Ritüel Bağlantıları Aşağıdadır:

Nihai RTR:

https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR
Forumlardaki Soaring Eagle kardeşimizden İkisi Bir Arada Boyanabilir Ritüel [yukarıdaki bağlantıya tıklayarak daha fazla renk seçeneğine erişebilirsiniz]: https://spirituelsatanizm.org/wp-content/uploads/2020/12/Nihai-RTR-Tetragrammatonu-%C3%96ldurme-RTR%C4%B1-Beyaz-Tam-S%C3%BCr%C3%BCm.html

Tetragrammaton’u Yok Etme:

Alakalı resmi gönderi: https://spirituelsatanizm.org/perdeyi-yirtiyoruz-rituel-takvimi/
Boyanabilir Sürüm: Yukarıya bakınız, yukarıdaki boyanabilir sürüm bağlantısı hem Nihai RTR’ı, hem de Tetragrammaton’u Yok Etme Ritüelini içeriyor.

Irksal Uyanış Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/beyaz-irka-farkindalik-ve-faaliyet-asilama-ritueli/

Korunma, Bolluk ve Bereket Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/korunma-zenginlik-ve-bolluk-ritueli/

“25 Aralık – 3 Ocak Ruhani Muharebe Programı!” hakkında 20 yorum var

 1. Merhaba abi, her açıdan emin olana kadar adanma ayını yapmak istemediğimden aklıma takılan bütün soruları buraya yığıyorum.Kusura bakmayın biraz uğraştığı olabilir.

  1)Evreni yaratan bir varlık var mı,evren sonsuz mu,evrende fizik ve metafizik beraber mi çalışıyor,Şeytan ne zamandan beri var,Sonsuzlukta beri var değilse O nasıl oluştu?

  2)Tanrılar/Tanrıçalar fizik ötesi varlıklar mı?Çelişkili şeyler yaratabilirler mi(mesela hem evli hem bekar,köşeli bir daire vs.).Eğer Tanrı olursak bizde çelişkili şeyler yaratabilir miyiz?Yada fiziğin imkansız dediği şeyleri(yeni bir renk mesela)

  3)Tanrılar/Tanrıçalar affedici mi,onlarla anlaşma yapılabilir mi(mesela 10 rtr karşılığında enerjiyi hissedebilme)?

  4)Ben henüz Satanist değilim ancak araştırıyorum,Tanrılar bana yardım eder mi,beni korur mu?

  Teşekkürler abi

  1. Esenlikler ve evet, tam olarak Satanizm’den emin olmadan adanmanızı biz de önermiyoruz. Satanizm’i tam olarak anlayıp kavradıktan sonra adanmanız sizin açınızdan çok daha iyi olur.

   1) Evreni yaratan bir “””yaratıcı””” fikri İbrahimilerden çıkan ve asla bir mantığa dayanmayan geçersiz bir inanç sadece. Evrenin bir yaratıcısı olmak zorundaysa onun da bir yaratıcısı olmalı ve onun da, bu şekilde sonsuza dek gider ve iddia tümüyle geçersizdir. Bu mantıksal tarafı, onun yanında bir de bu konuda yapılan birçok bilimsel araştırma var. Evren sonsuzdan gelip sonsuza gider. Ayrıca Şeytan sonsuzdan gelmiyor (ancak tabii sonsuza gidiyor), bildiğimiz dünya yaşıyla kendisi 500 bin yaşında ve kendisi de diğer tüm canlı türleri gibi evrim sayesinde oluştu.

   2) Kendileri de bizler gibi etten, candan ve ruhtan varlıklar. Bahsettiğiniz mantık dışı örnekler de hiçbir canlının yaratamayacağı anlamsız örnekler zaten, dolayısıyla dediğiniz gibi bir şey yok. Şeytan sonsuz güçte değil, sonsuz olan evrenin kendisi ve Şeytan da evrenin içerisinde en güçlü canlı yalnızca, tabii bu sonsuz demek değil.

   3) Elbette, Tanrı ve Tanrıçalar gaddar değiller ve affediciler, tabii kişinin niyeti de bu yöndeyse ve arkadan bıçaklama uğraşı içerisinde değilse. Kendileriyle anlaşma yapabilirsiniz, ancak bahsettiğiniz gibi “10 RTR karşılığında enerjileri hissedebilmemi sağlayın” tarzında örnekler mantıklı gelmiyor, sonuçta bu sizin kendiniz için yapmanız gereken bir şey. Tabii belli ölümcül veya ciddi durumlardan kurtulmanız için veya şartlarınız her neyse bu tür konularda anlaşmalar yapabilirsiniz ancak ruhani enerjileri hissetmek sizin ruhani gelişiminiz için zamanla ve sabırla efor sarf edip çalışmanız gereken bir konu. Bunu oldukça basite indirgersek “Ben size 5 elma vereyim, siz de bana 20 armutun hepsini verin” tarzında bir şey oluyor bahsettiğiniz anlaşma. Eğer bu konuyu dert ediyorsanız rahatlayın ve yoga pratiklerinize odaklanın, yoganın enerjileri hissetmeniz konusunda direkt etkisi oldukça yoğun.

   4) Tanrılar onlara karşı dürüst bir şekilde yaklaşan ve gönülden araştıran kimseye negatif etki bırakmaz, zaten araştırdıkça ve kendiniz de pratik ettikçe bunları fark edeceksiniz. Eğer özel durumlarınız varsa Satanist olamasanız bile Şeytan’a Standart Ayin yapabilirsiniz bu tür konularda, “Satanik ayinler yalnızca Satanistler içindir” gibi bir algınız oluşmasın.

   Rica ederim, önem gösterip okuduğunuz için biz de teşekkür ederiz.

 2. efenim merhaba,

  “FRTR + killing tetragrammaton” rituelinin boyanabilir sürümlerinin indirilebilir, çevrimdışı sürümleri de gelecek mi?

  1. Buradan boyanabilir sürümlerini bulabilirsiniz. Tabii ki sayfayı indirebilirsiniz de. Bu boyanabilir sürümleri bir program dolayısıyla ya da boyanabilir sürümün index belgesine (yani direkt olarak linke girdiğinizde karşınıza çıkan sayafaya) sağ tıklayıp “Farklı Kaydet” diyerek indirebilirsiniz.

 3. Merhaba, korunma ve bolluk ritüelini yapmak veya yaptığımızda faydasını görebilmek için Şeytan’a İnisiyasyon yapmış olmamız mı gerekiyor?

  1. Esenlikler,

   Afirmasyondaki “Lord’umuz Şeytan’a kanla adanmış…” kısmına bakarsak öyle olduğunu varsayabiliriz.

   Lakin etkisinin adanmış ve adanacak tüm Joy of Satan üyelerine geçerli olabileceği tahminindeyim. Eğer adanmayı planlamıyorsanız kendiniz için para büyüsü yapmanızı öneririm. Lakin eğer adanacaksanız(ki sitemizi okuduğunuza göre) ritüeli yapmanızı öneririm. Her şekilde sizin için bir yatırım olacaktır.

   İyi akşamlar.

 4. Esenlikler, Malpirgi’nin bilinçaltı temizleme çalışması vardı bir tane o paylaşmıştı yorumlarda. Rica etsem, onu bana atar mısınız? Bulamadım çünkü. Şimdiden teşekkürler!

 5. Merhabalar,
  Aslında bu soruyu Irksal Uyanış Ritüelinin altında soracaktım fakat sanırım oraya yorum yapılamıyor o yüzden buraya yazıyorum. Türkler beyaz ırktan ve Aryan mıdır? Çin kaynaklarında Hunlar açık tenli mavi gözlü bir halk olarak geçiyor, yine Roma kaynaklarında Attila için “Mavi Gözlü İblis” deniliyor, tabii daha çok şey var, fakat her zamanki gibi taraflı davranan bilim camiası inatla Türklerin Mongoloid ırktan olduğunu söylüyor, bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

  1. Evet, bazı insanların iddia ettiğinin aksine Türk ırkı beyaz aryan genetiğine sahip olan bir sub-race. Genellikle tersini iddia edenler Türk ırkının kökeninin yalnızca Moğollar kadar eskiye dayandığını ve/veya o dönemde ortaya çıktığını kabul ediyor, tabii gerçek bu değil ve bu konuda Muazzez İlmiye Çığ ve benzeri başarılı arkeologlar tam tersini çokça yerde bas bas bağırıyor. Bir noktada Moğol ırkıyla bağlantımız elbette oldu ancak Türkler olarak bizler Mongoloid ırka mensup değiliz ve beyaz ırktanız.

 6. Esenlikler,
  Biraz konuyla alakasız olacak ama merak ettiğim, kavrayamadığım bir konu var.
  Antik pagan tanrıları demonlar = cinler’midir? Peki öyle ise müslümanlar neden cinlere parazit diyor?
  Yani anlatmak istediğim şey şu; (Demon = Cin)’ise semavi dinlerdeki olan bu parazit olayı ne? Veya onlar bilemediğimiz birçok varlığı cin kalıbına sığdırdıkları için mi cin diyorlar. Eğer durum öyleyse resmen bu bizim tanrılarımıza edilen hakarettir.

  1. “Antik pagan tanrıları demonlar = cinler’midir?”

   Evet.

   “Peki öyle ise müslümanlar neden cinlere parazit diyor?”

   Çünkü yanlış biliyorlar. Parazit değil de sarı saçlı, mavi gözlü, dünyaya ve evrene faydalı olan bir Nordik ırkı olduklarını bilseler zaten Satanist olurlardı.

   “Eğer durum öyleyse resmen bu bizim tanrılarımıza edilen hakarettir.”

   Evet. Zaten her yerde Tanrılarımıza hakaret ediyorlar.

   1. Anlamadığım bir nokta var bildiğimiz kadarıyla tanrılar arasında esmerde var neden genel olarak sarışın olmalarına vurgu yapıyorsunuz sonuç itibari ile hepsi sarışın değil bu cidden çok kafa karıştırıcı.

    1. Yok canım, sarışın ve mavi gözlü olmalarına vurgu yapmıyoruz? Beyaz bir ırk olduğumuz için genellikle verdiğimiz örnekler de farkında olmadan beyaz Tanrı ve Tanrıçalar üzerinden oluyordur belki, ancak elbette siyahi Tanrı ve Tanrıçalar da var ve her birisine beyaz Nordik’lere duyduğumuz saygıyı duyuyoruz, ne eksik ne fazla. Her biri insanlığımızın iyiliğini ve gelişimini istiyor sonuçta. Belki sizin böyle yaptığımızı düşünmeniz Şeytan’ın sarı saçlı ve mavi gözlü olmasından ve bizim de genellikle verdiğimiz örneklerde Şeytan’ın üzerinden tümden gelim uygulamamızdan dolayıdır, fakat dediğiniz türden bir şey yok tabii ki.

 7. İlber ortaylı ve onun gibi isimler hakkında ne düşünüyorsunuz bu tarz isimlerin dünyayı gezmek dil bilmek dışında bir vasıfları yok ama çoğu Yahudileri kitaplarında övüp duruyor İsrail’in sistemini övüyor toplama kampları hakkında ağzını açıyor susmak bilmiyor bu tarz insanlar hakkında görüşlerinizi alabilir miyim halk bu insanlarsan olumsuz etkilenmiyor mu

  1. Halkımız elbette ülkemizin veya dış ülkelerin benzer bilim insanlarından oldukça etkileniyor, en basitinden toksik materyalizm de bu şekilde ülkemize yayılıyor mesela. Bahsettiğimiz türden insanların (en basitinden her duyduğuna inanan “””okur”””, “””araştıran””” türün) en büyük hatası her zaman araştırmak yerine inanmayı tercih etmesi. Halbuki bilimin tam tersi olması gerekiyor ve bu “aklı başında” insanların her duyduğuna ve okuduğuna inanmıyor olması gerekmiyor mu? Genellikle zaten bu tür insanlarla aranızdaki ortalama bir tartışmada argüman sunduğunuzda “Yalnız bu bilgiyi şu, şurada verdi” tarzı sözler duyuyorsunuz.

   Acı gerçek şu ki bu tür insanlar medyayı ve yayınları da Yahudilerin yönettiğinin farkında değil, tarihi kazananların yazdığını biliyorlar ancak bu söz onlar için yalnızca traktör arkası kapak söz olmaktan başka bir işleve sahip olmuyor. Bu durum ne yazık ki ülkemizin bilim insanları için de geçerli, fakat şu anda ve dönemde yapabileceğimiz tek şey Centil ırkının miraslarının ve Yahudilerin ırkımız üzerindeki lanetlerinin gerçekliğini kaynaklarla kanıtlamak ve bu ve benzeri bilim insanlarının kaynaklarımızı objektif değerlendirmesini ummak. Tabii bu da imkansız değil, sonuçta RTR’larımız işe yarıyor ve günden güne Spiritüel Satanizm daha da büyüyor.

 8. Selamlar birkaç soru var
  1.hindistandaki kast sistemi hakkında düşünceleriniz nedir?
  2.kadere nasıl bakar satanizm ?
  3.reenkarnasyon nedir ?
  Esenlliklerle

  1. Esenlikler,

   -Uygulanma ve teori açısından yeterince iyi olmayan bir toplum sınıflandırma sistemidir.

   -Gelecek taşa kazılı değildir. Değişebilir ve farklı yönlere gidebilir. O yüzden pislam ve benzeri inançlardaki ‘kader’ anlayışı yoktur.

   -Ruhun ölüm sonrası uygun bir bedende yeniden doğmasıdır.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir