Savaş İçin Belirleyici Zamanlar!

Kaynak: Joy of Satan forumları, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın vaazı. “Ben” dili içeren ifadeler onun ağzındandır.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza ve Ailemize esenlikler olsun.

Kardeşlerim, hepimizin görebileceği gibi şu anki durumlar zor olabilir, bu doğru, ama aynı zamanda, dikkatinizi meydana gelen tüm pozitif şeylere de çekin: Düşman son derece kapana kısılmış bir durumda, düşman konusunda enerjiler her zamankinden de sakin bir halde, ve düşmanın birçok foyası çorap söküğü gibi ortaya çıkıyor. Gerçekten de, aksaklıklara, bazı negatif şeylere ve düşmanın tüm planlarına karşın, her şey onların aleyhine ilerliyor. Ve bu daha sadece başlangıç.

Covid hakkında “ritüel yapma” konusunda soru soran herkese bir şey hatırlatmak isterim. Bunu “durdurmak” veya benzeri başka bir şey yapmak için burada değiliz, çünkü bu bir zaman kaybı olacaktır. Şu anda sadece geniş gönüllerimizi, iyi kalplerimizi dinleyerek hareket edemeyiz, özellikle de bu harekete geçerek bize önlemeye çalıştığımız şeylere mal olacaksa. Şu an savaştayız, ve bu bir savaş. Her birimizin, en ön cephede birbirimize ihtiyacı var, ve kolektif emeğimizin tamamı düşmanı alaşağı etmek ve onları acımasızca ruhani olarak ezmek üzerine yoğunlaşmalıdır.

Savaş alanında siviller, köpekler, kediler, savunmasız kadınlar, çocuklar, yaşlılar vardır. Elbette ki onlara değer veriyoruz, zaten bu dünyayı ruhani olarak özgürleştirmek için yaptığımız şeyleri yapma sebebimiz de bu! Ama yoldaşlarınıza, yanınızdaki askerlere mermiler yağıyor, düşmanınız da ifşa edilmiş, korunaksız kalmış bir durumdaysa kalkıp da savaş alanındaki rastgele kişileri kurtarmak için siperden fırlayıp koşturmazsınız. Eğer bu yapılırsa, bunun yaptığı şey sadece enerjileri sulandırmak ve taarruz düzenini bozmak olacaktır, ve eğer kaybedersek sırtımızdan vurulup boşu boşuna ölmüş oluruz. Bu olursa bütün hayatlar kaybedilir; hem savaşçı, hem de sivil, ve düşman da her şeyi ele geçirir, sonra da kişinin korumak istediği herkes ve her şey ebediyen yok olur.

Bunun olmasına izin veremeyiz. İnsanlık, kendisini acımasız ve nefret dolu saldırılardan koruyacak bir ruhani halktan çok uzun süredir mahrum ve savunmasız bir konumdaydı. Bu sebeple, hepimiz her şey sona erene kadar savaşmakla yükümlüyüz.

Şimdi hepimiz ruhani olarak önemli bir Özel Kuvvetler veya SWAT operasyonundaymışçasına disiplinli ve organize olmak zorundayız. Nereye gittiğimizi BİLİYORUZ, bir PLANIMIZ var, tam olarak neden ateş hattına girdiğimizi biliyoruz, ve kurtarabilme imkanımız olan en çok hayatı kurtarabilmek için düşmanın dezenformasyonunu yenerek, amansızca Gerçeği yayarak ve yarattığımız Yeni Satanik Dünya’nın kapılarını aralayan RTR’larımızı durmadan yağdırarak mücadele ediyoruz.

Meditasyon yapan birçoğunuz, havada düşmanın varlığının, enerjisinin “hafiflediğini”, “inceldiğini” fark ettiniz mi? Kişi savaşa ve zor şartlara alışmış olabilir, ama düşmanın zayıfladığı bir gün geçirince farkı hemen görür. Perdenin, düşmanın her tarafa yaydığı pisliğin, düşmanın posa ve artık dolu örtüsünün ötesine kısa bir bakış – düşman yalanlarla inşa ettiği duvarını ve ruhani yahudi matrisini ayakta tutmayı başaramadığı zaman bunu tecrübe ettik.

Bana bu gezegenin bir zamanlar nasıl olduğunu hatırlatan bir şey gözlemledim, yani yığınlarca insanın kendi lanetlenmeleri için dua etmesinden ve bu dünyayı habis enerjilerle doldurmasından önceki zamanlar. Hayal etmesi kolay, ancak gerçekten tecrübe edince tanrısal bir ziyafet tadında enerjetik bir temizlik. Bir kereliğine rahat bir nefes aldım – astral alanlar temizdi, o kadar temizdi ki başka bir yerde olduğuma inandım. Düşmanın enerjetik kirliliğinden, alçak ritüellerinden ve insanlığın üzerine yığdıkları tiksinç pisliklerden uzak bir an.

Bu paniğe ve paniklemiş insanların etrafındaki genel enerjilere rağmendi – düşmanın dünyamızı sıkı sıkıya bağlayıp bizi veba gibi tükettiği enerjilerin olmadığı, her şeyin çok net olduğu bir an; düşmanın yarattığı “matrix”te bir çatlak. Bu çatlağın ardında tecrübe edilebilen şeyse saf bir Satanik ışık; bitmek bilmez posa ve pislik dolu enerjileri etrafta dolaşmadan önce bu dünyanın nasıl olduğuna dair bir görü. Güzellikler dolu bir dünya. Tek kelimeyle canlandırıcıydı.

Kalplerimiz demir olmalı, çünkü düşman yenildiği zaman herkes daha iyi bir durumda olacak, hem de başka herhangi bir şekilde yardım edilebilecekleri veya kurtarılabileceklerinden çok daha iyi. Bu dünyayı düşmanı alaşağı etmeden kurtaramayız, ve hiç kimse düşman ortadan kalkmadan asla kurtulamayacak. Düşman onarım yapabileceğimizden veya herhangi bir şeyi durdurabileceğimizden daha hızlı hasar veriyor, ancak ruhani temellerine saldıracak ve onları tamamen çökertecek gücümüz var. Onları durdurursak, her şeyi geri çevirebiliriz. Netlik ve saflık dolu anlar tekrar üzerimizde olacak.

Düşman bize yüzyıllardır acımasızca saldırdı, bazen en yüksek saldırılarından ötürü ortada kalan birçok insan ziyan oldu. Biz onlar gibi değiliz, biz umursuyoruz. Tahrip edici ve yabancı, uzaylı saldırıları bize çok şeye mal oldu, ve bu saldırıları tamamen pervasız oldu. Öbür yandan biz kazanmak istiyoruz, ama kaliteli bir zafer istiyoruz. Kaliteli ve anlamlı bir zafer kazanmanın yolu, ONLARIN peşinden gitmekten, ONLARI çökertmekten geçiyor.

İşleri yerli yerine koymak ve adaletsizlikleri sona erdirmek için kazanmak istiyoruz. Savaşımız Soyludur. Ancak düşmanın soluklanıp dinlenmesine ve ruhani bir karşı saldırıya geçmek için organize olmasına izin vermek vahim bir adaletsizlikten başka hiçbir şey olmayacaktır. Gerek Tanrılarımıza, gerek kendimize, gerekse de yardım etmek istediğimiz insanlara – kısaca herkese ve her şeye.

Her zamankinden de çok şimdi, işlere el atmamız ve RTR’ımızla ruhani olarak ölümcül saldırılar yapmamız gerekiyor. Aynı zamanda, yapmış olduğumuz Irksal Uyanış Ritüelleri. İnsanlar, çatlaklar arasından sızan ışığı görmeye başlıyor. Artık değişimler başlıyor ve bundan geri dönüş yoktur. Tanrılar bizimle, ve kendimizin ve sevdiklerimizin arkasında durdukça umut, güç ve harika bir talih de bizim yanımızda olacak.

Aynı zamanda kendimizden olanları korumak için Koruma Ritüelleri yaptığımızı hatırlayın. O yüzden kişisel koruma ve Tanrılara güvenme yolundan yürümeye devam etmemiz önemlidir. Onlara dua edin, veya daha doğru bir tabir kullanmak gerekirse, Onlarla telepatik olarak iletişime geçin ve bunu bilmelerini sağlayın: Onlar için burada olacaksınız, ve Onlar da bizim için burada, “bizden olanları görünmez vasıtalarla yönlendiriyorlar”. Bize verilen amaçları da, bize verilen emirleri ifa etmek için yönlendireceğiz. Tanrılar Kendi üzerlerine düşenleri yapıyor, biz de öyle.

Son olarak, gelişmelere dikkat edin ama bunların canınızı sıkmasına izin vermeyin: Düşmanlarımız asla geri dönemeyecekleri ölümcül hatalar yapıyor, ve kendilerini o kadar bariz bir şekilde açık edecekler ki, tüm dünyanın ağzı açık kalacak. Dünyayı, insanları ve Ulusların zenginliğini sömürme ve bunlara karşı suç işleme zamanları bu kadar. Düşman nakavt olmaya doğru ilerliyor. Bu konuda söylenebilecek tek şey bu.

Tanrıların Gözleri Ulusların üzerinde, ve gözlerinden ateş fışkırarak “Liderlik” koltuklarında oturanlara, düşmanlara ve “tarafsız”lara bakıyorlar.

Sabırları tükenecek. Otorite sahipleri, çok geç olmadan uyumlu olmak zorunda.

Evet, zorunlu ve zorlayıcı vergileri, zorunlu banka ödemelerini durdurmaları gerekiyor. Bir felaketin tam ortasında bile durmayıp, insanlara finansal olarak tecavüz etmeyi, daha da zor duruma sokmayı ve onlara saldırmayı bırakmalılar. İnsanları boğup yaşamlarını ve geleceklerini söküp almayı bırakmaları gerekiyor. Bunu yapmazlarsa, Tanrıların cezası üzerlerine şu ana kadar işledikleri suçlar yüzünden atanan yargıdan da ağır düşecek.

Tanrıların Gözleri bu dünyanın tepesinde ateşler saçarak duruyor, ARTIK YETTİ!

Güçlü olun ve güvende kalın sevgili Kardeşlerimiz, Şeytan ve Tanrılar herkesi kutsasın.

“Savaş İçin Belirleyici Zamanlar!” hakkında 97 yorum var

 1. Kazanmamıza kaç yıl var? Dünyayı böyle görüp ölmek istemiyorum, yani fiziksel ölüm. Buradaki kardeşlerimle verdiğim emeği beraber doğanın yanında geçirerek yaşamımı bitireyim daha iyi.

  Yahudilerin gibi psikopat ırkın her yere olan ağını merak ediyorum doğrusu, kolektif bir ağ olmalı. Onları ayakta tutan kolektif bilinçaltı, insanların duaya, İbrahimi inançlara olan köle tutumu, bunun farkında olan yahudi tarikat var mı? Ayrıca çinliler insan değil mi? Forumda biri çinliler insan değil yazmış, ben ona inanmadım tabii ama Çinlilerden nefret ediyorum fiziksel özellikleri, yaşam tarzları, o sinsi bakışları hep bana kötücül geldi.

  1. Esenlikler,

   Bunun belli bir deadline’ı yok; ancak forumlarda Tanrıların önümüzdeki 20-30 yıl içinde dünyaya gelebileceği üzerinden konuşuluyor. Tabii böyle bir şeyin olması için savaşın tepe noktasının gelmiş, hatta düşmanın tamamen ifşa olmuş ve yok olma yolunda olma/hatta belki zaten çoğunlukla yok olmuş olması gerekir. Yoksa öyle dünyanın şu anki halinde uzay gemileri alenen gelirse kaos çıkar.

   Ama bir Satanist’in yaşlanmayı, ölmeyi düşünmesi mantıklı değil. Yarına çıkmayacağınızın ne garantisi var? 100 yıl sonra öleceğinizi kim söyleyebilir? 😏 Çalışın ve asla ölmeyin. Hadi öldünüz diyelim, geri geldiğinizde hızlıca anılarınızı tamamen geri kazanın ve Magnum Opus’u tamamlamak için kaldığınız yerde devam edin.

   Yahudilerin kendisi zaten başlı başına bir kolektiftir. Hepsi ırksal ve ruhani olarak düşmana bağlıdır. Düşmana sık sık kolektif dememizin sebebi bundan. Onları teker teker birer birey değil de, yok etmemiz gereken devasa bir borg olarak algılamamız da bu yüzden.

   Ve hayır, “forumda biri”nin ne dediği önemli değil. O tarz bir ifadeyi bir Yüksek Rahip’in ağzından duymadığınıza eminim, çünkü Çinlilerin de Centil olduğu bilinen bir gerçek. Herhangi birinin yanlış yönlendirilmiş bir nefret veya önyargıyla söyledikleri, dinimizi veya genel duruşumuzu bağlamıyor. Kim dediyse yanlış demiş. Çinlilerden de, Araplardan da, “pis zencilerden” de, ondan da, bundan da, şundan da; kısacası Yahudiler hariç hiçbir ırktan kolektif olarak nefret etmek için hiçbir sebebimiz yok. Şu an hangi ırkın çektiği ne sorun, yaşadığı ne yıkıklık varsa sadece ve sadece Yahudilerin kasıtlı dejenerasyonunu suçudur, bunu unutmamamız gerekiyor. Meditasyon ve yogada ilerledikçe, düzenli RTR yaptıkça zaten kendi kendinize fark edeceğiniz bir şey bu, kendinizi zorlamanıza gerek yok.

   İyi geceler.

   1. Uzay gemileri mi? 😀 Güldüğüme bakmayın dalga amaçlı değil, sadece şaşırıyorum, çünkü eğer öyle olursa insanlık, yıllardır annesi babasını görneyen ondan gizli tutulan bir evlat gibi aynı özlemi çeker, sevince tutulur. Ben tanrıların uzay gemileriyle gelecek konusuna ilginç bakıyorum, nasıl yani? Onlar ruhsal düzlemde değiller mi? Maddi dünyamıza etki etseler bizden daha güçlü olsalar bile bizim gbii yaşayışları yoktur herhalde. Eğer öyle olsa tanrıların yanına arabayla uzay aracıyla falan giderdik çağırma ritğellerine falan gerek kalmazdı. Bir de 20-30 yıl sonra bir bakmışız uzaylılar reptilianlar gelmiş insanlar onlara tapıyor

    1. Esenlikler,

     E zaten öyle. İnsanlık binyıllardır ebeveynlerinden, atalarından kopuk durumda. Bu elbette insanlıkta bir özlem yaratıyor. İnsanlar ruhaniyeti ve Tanrılarını özlediği için düşmanın sunduğu sahte alternatiflere bu kadar kolay düşüyor ya. İbrahimi inançlar, New Age inançları, uyuşturucular, vesaire. Ama Gerçeği bulunca da vantuzlarcasına yapışan kesim de çok büyük. Kan çekiyor işte.

     Ve hayır, Tanrılar “ruhsal düzlemde” değiller. Fiziksel varlıklar. Bedenleri var, tıpkı bizim gibi. Ve dediğiniz gibi Tanrıların yanına şu an gitmek imkansız, çünkü gezegenimiz bir nevi hapishane gezegen ve dünya dışıyla, Tanrılarla iletişim gerek ruhani olarak (dünyamızı saran düşman enerji alanı), gerekse de olarak (otoriteler, başka bir şey söylememe gerek var mı?) inanılmaz derecede kısıtlanmış durumda. Şu an, ruhani gelişimin bile “yasak” olduğu bir gezegende yaşıyoruz. Şartları değiştirip her şeyi Doğal yerine geri koymak için bu yüzden mücadele ediyoruz ya.

     Ve evet, düşmana kalsa millet açık bir şekilde Reptilian’lara kölelik yapardı; ama onlar için ne yazık ki biz varız. Dolayısıyla bu gelecek gelmeyecek. Çünkü biz varız, ve ebediyen de olmaya devam edeceğiz.

     İyi geceler.

   2. Ben genel olarak bilgisi olan herkese sesleniyorum aslında. Özellikle Tanrıların dünyaya gelmesiyle ilgili kehanetlerle ulaşan varsa veya nerde yazıyorsa artık bunun hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

    1. Esenlikler,

     Bahsettiğim şeyler forumlardan, kişisel görüşlerim değildir. Genellikle bu konularda Yüksek Rahipleri alıntılıyorum. O yüzden bu bilgilerin kesinliğinden eminiz diyebilirim. Onun dışında başka sorunuz varsa buyrun.

     İyi geceler.

 2. Bu demon ilişkilerine yeniyim de acaba gelen demona Alvaro Morte kılığına girmesini isteyebilir miyim? Yani birebir fiziksel olarak öpüşüp onun tenini hissedecek miyim? Demonların insan formuna girdiklerinde cinsel organları taklit edemediklerini okudumustum forumda. Herneyse kanlı canlı bedende gelebilir mi? Ben öyle astral fantezi istemiyorum fiziksel zevk tatmin eder beni. O adamı çok arzuluyorum ve sanırım tek yolu onu taklit eden bir varlıkla birlikte olmam. Incıbus ilişki de seks karsılıgı bir sey sunuluyor mu ? Siz deneyimlediniz mi hiç? Çok ilgimi çekiyor yardımcı olun ya.

  1. Esenlikler,

   Tabii olur canım. Hem kusursuz, mükemmel, ölümsüz bir varlığın gerçek anlamda lütfedip de bizi henüz şu kusurlu, eksik ama halâ gelişmeye çalışan (en azından bazılarımız) halimizle kabul etmesini kanıksayın ve “zaten hakkım” mantalitesiyle ilerleyin, hem sıkı ve bağlayıcı talepleriniz olsun, hem de bir de utanmadan resmen Tanrı UFO’ya binip dünyaya sadece içime girmeye gelsin deyin. Oldu, başka siparişiniz var mı? Atıyorum hastalıklı fantezileriniz varsa onlara da ayak uydursunlar mı? Scat falan?

   Zaten Tanrılar mükemmel görünüşte ve kusursuz güzellikte, burası doğru. Ve hadi insanın belli bir tipi, hoşlandığı fiziksel özellikler olur da (ki Tanrılar buna uyum sağlayabiliyor), resmen bir Tanrının başkasının kılığına girip onu taklit etmesini istemek ne seviye bir hakaret, açıkçası kelimelere bile dökemiyorum.

   Ve evet, tabii canım, Incubus’a “seks karışığı bir şey sunuluyor”. Komidinin üzerine para bırakırsınız. Bir şey dememe gerek var mı, yoksa siz anladınız mı? Ben böyle bir şeyi alaylı bir şekilde söylediğim için bile kötü hissediyorsam siz düşünün.

   Diğer yorumlarınızdan cinsel organlara sağlıksız bir takıntınız olduğunu görebiliyorum. O şehir efsanesini nereden duydunuz ama çok spesifik, absürt ve gülünç.

   Tüm serinkanlığımı odaklayarak tek bir öneride bulunacaksam o da şu ki; cinsel pratiklere girmeden önce zihninizdeki cinsel takıntıları, sağlıksız kompleksleri atmayı, bu konudaki bloklarınızı çözmeyi deneyin. Tıpkı daha önce önerdiğimiz gibi. Yoksa ne Tanrıları yeterince takdir edebilirsiniz, ne de yapmaya çalıştığınız herhangi bir cinsel aktiviteden yeterince zevk ve başarı alırsınız; fiziksel veya majikal.

   Gelecekteki taleplerinizin daha gerçekçi ve daha az benmerkezci olması dileğiyle.

   İyi geceler.

   1. Gülmek ve sinirlenmek arasında kaldım. Komedi. Şeytan sabır versin… bize S. PEACOCK.

 3. Merhaba, maalesef sizi soru yağmuruna tutacağım, umarım sıkıntı olmaz
  1)İlk yazılarınızda ırk karıştırmanın tehlikeli ve sapıkça bir davranış olduğundan bahsetmiştiniz, peki bu eşcinseller için de geçerli mi?
  2)Koruma aurası meditasyonunu biraz değiştirdim, bu meditasyondan alacağım verimi etkiler mi?
  3)12 yaşındayım, bunun meditasyonlarımda iyi veya kötü bir etkisi olur mu?
  4)Etrafımda birçok ateist var, onları satanist yapmak için herhangi bir uğraşta bulunmama gerek var mı?
  5)Temel meditasyonları gün içinde yapabilir miyiz(mağlum corona dolayısıyla bütün gün evdeyiz )
  6)Kürtler beyaz bir ırk mıdır?
  7)Sayın Satan’s Peacock, aylardır bu siteye giriyorum, durmadan çalışıyor, yeni yazılar ekliyorsunuz, size çok minnettarız, eğer bu siteyi hiç açmamış olsaydınız, sayısız yoldaşımız hala ibr*ni inançların etkisi altında olabilirdi, çok sağolun, yüce şeytan ruhunuzu korusun.

  1. Esenlikler,

   1) Evet, elbette. Irk sadece fiziksel bir olgu değildir, ruhani bir olgudur da. Seks inanılmaz derecede ruhani ve enerjetik bir olaydır, ve başka ırklardan insanların ruhlarıyla enerjimizi bu kadar derin bir seviyede karıştırmak iki taraf için de zararlı olacaktır.

   2) Yani tam olarak nasıl “değiştirdiğinizi” söylemediğiniz sürece o ya da bu yönde bir cevap veremem.

   3) Ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi, çalışmalarınızın devamını dilerim. Ve genelde çocukların hayal gücü daha güçlü oluyor; veya daha doğrusu (((eğitim))) sistemi sizin yaratıcılığınızı, özgün düşünme yeteneğinizi henüz tamamen katledememiş oluyor, dolayısıyla bazı açılardan daha kolay bir başlangıç yapabilirsiniz. Götürüsü yoktur diyebilirim. Magnum Opus’a başlamak için büyüme ve gelişmeyi tamamlamış, yani yetişkin yaşta olmak gerekiyor; ama zaten buna başlayacak duruma gelmek bile ömürler, hiç değilse de onlarca yıl sürebileceği için sorun yok!

   4) Gereken şey kendi güvenliğinizi ne olursa olsun sağlamanız, gereksiz yere kendinizi asla açık etmemeniz ve dinimizden ille de bahsedip Gerçeği yaymak istiyorsanız bunu sadece %100 güvende (ve anonim) kalabileceğiniz şekillerde ve ortamlarda (İnternet gibi) yapmanız.

   5) Günde en az 2 seans güç meditasyonu yapmalısınız, ama daha fazlası tamamen inisiyatifinize bağlı ve tavsiye edilir.

   6) Emin değilim; Kürtler de Türkler gibi çok karışık bir ırk. Cevap da karışık olacaktır. Fenotip olarak beyaz ırka kayanları beyaz, kaymayanları başka ırk olarak nitelendirebiliriz herhalde.

   7) Bu soru değil! 🙂
   Ama teşekkür ederim, teveccühünüz. Meşru olan tüm toplumsal kişilikleri var eden, bu kişilikler sayesinde hayatını güzelleştiren insanlardır. Siz olmazsanız ben de olmam.

   İyi geceler.

  2. Merhaba öncelikle bir şey sormak istiyorum eskiden müslüman biriydim zamanla sorgulamaya başladıkça uzaklaştım ve içime hep seytan sevgisi vardı hep asil bir varlık geldi ama o kadar süre müslüman yaşayıp bütün ibadetlerini yapıyordum 5 vakit namaz oruç olsun şimdi biraz arastirinca bazı sitelerde büyüler demanlsrla anlaşma gördüm bunların bu kadar kolay olacağını düşünmuyorum yada düşünmek istemiyorum hani hep sadece Allah tek tanrı başka tanrı yok diye büyüdüm ve şimdi bir sürü tanrı tanrıça var birazcık kendimi ikna edebilmek için küçük çaplı bir şey yada demonlarla nasıl anlaşma yapacağımı anlatabilir misiniz inancımı yerine getirecek Anlattığım gibi o kadar süre Allah tek tanrı ve İslam inancından sonra biraz gerçekçi gelmiyor umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkür ederim

   1. Esenlikler,

    Satanizm sadece “inanç” değil, Gerçek’tir. Bilimsel, mantıksal, arkeolojik, etik kanıtlar yerine “kişisel” şeyler sizi ikna ediyorsa, zaten bu mantığınızı değiştirmeniz lazım. Elbette Tanrılarla iletişim kurulabilir, belirli konularda yardım istenebilir, ama bu Satanizm’in tek veya en güçlü “kanıtı” falan değildir. Vizyonlu olup daha geniş, hatta küresel düşünmek lazım. Bizim bahsettiğimiz kanıtlar ya evrensel fenomenler, ya da küresel çapta bulgular. Onun dışında, zaten hem mantıksal, hem de etik olarak monoteizm savunulamazken neden “all*htan sonra Satanizm gerçekçi gelmiyor” ki? Tam tersi olması gerekir.

    Her halükarda, bazı insanlar için görmek inanmaktır ve bunu anlıyorum. Bu durumda da meditasyonları ciddi, istikrarlı bir şekilde yaparak yaptıklarımızın otantikliğini görebilirsiniz.

    İyi günler.

 4. Yaşasın Şeytan! Işığı ve bilgeliği ebediyete kadar üzerlerimizde olsun!

  1. Esenlikler,

   Çok güzel olur da, pek mümkün değil. Bu konuda esip gürleyen, “Ben günde 8/10/12 saat meditasyon yaparım!” diyen insanların sadece 2-3 saat yapmakta bile (ki yanlış anlamayın, 2-3 saat de çok saygıdeğer bir rakam!) çok zorlandığını görüyorum. Dolayısıyla hedef olarak kendinize yüksek bir saat koyun, ama bu seviyeye yavaş yavaş çıkın. Nasıl sporda bir anda günde 4 saat spor yapmak mümkün değilse meditasyon da ruh için besin ve spordur, ve bir anda o kadar yüklenmek hem imkansız, hem de zararlı ve tehlikeli olacaktır. Yavaş yavaş çıkın, yavaş yavaş inin (inmeniz gerekiyorsa, ki tavsiye edilmez).

   İyi geceler.

   1. Ben kaygılandım ondan sordum zararlıdır diye, deneyeceğim ara sıra kalkıp yemek yemem gerecek toplam 1-3 arası mola vermek zorunda kalırım. Sonuçları yazacağım nasıl hissedeceğime dair. Teşekkürler.

    1. Esenlikler,

     Dediğim gibi, bir anda süreyi katlarca yükseltmek veya azaltmak hem zararlı, hem dengesiz olacaktır, evet. Dolayısıyla size bunu tavsiye etmem, Atıyorum günde 3 saat, 5 saat, hatta 7 veya 9 saat meditasyon yapmak istiyorsanız bu çok güzel ve takdire şayan bir hedef; ama dediğim gibi, bu bir hedef. Bu dün karar verip bugün hemen uygulayabileceğiniz bir şey değil. Yavaş yavaş, her gün veya birkaç günde bir birkaç dakika -veya birkaç haftada bir yeni bir meditasyon- ekleye ekleye ulaşabileceğiniz bir sonuçtur. Haftalar, aylar veya yıllar sürebilir, ama bunun bir önemi yok. Burada yarışta değilsiniz. Kendinizi zorlamayın ve rahat olun. Günün sonunda meditasyon rahatlama sanatıdır, bunu unutup amacı gözden kaçırmayın. Maraton koşmuyoruz. Zevk almaya da bakın.

     İyi günler.

 5. Merhabalar. Kuantum sıçrama meditasyonu yapabilir miyim? Bu meditasyonun Satanistler için herhangi bir olumsuz etkisi olur mu? Birde uzaylıların insanları kaçırdığı doğru mu? Böyle bir şey doğru ise nasıl bu durumdan korunabiliriz?

  1. Esenlikler,

   Dediğiniz “meditasyon” ne bilmiyorum, Google’layınca çoğunlukla içi boş(altılmış), zayıf Yeni Çağ saçmalıkları gördüm. Önce olayın ne olduğunu paylaşabilirseniz size bu konuda yorumda bulunabilirim.

   Ve evet, insan düşmanı uzaylılar insanları kaçırabiliyorlar. Bu kendini yeterince koruyan kişilere pek olmaz, ama bir yandan da hiçbir tarafa ait olmadan ruhani gelişim yolunda ilerlemeye çalışmak kişiyi düşman tarafından açık hedef haline de getirebilir. Satanist’lere gelince, bizim fiziksel olarak kaçırılma derdimiz yoktur.

   İyi günler.

   1. Merhaba. Cevabınız için teşekkür ederim. Kuantum sıçrama meditasyonu adını kuantum fiziğinden alıyor. Kuantum sıçraması aslında elektronların ani hareketini ifade eder. İnsanlar olarak biz elektronların hareketini izleyecek teknolojiye sahip değiliz. Elektronun A noktasından B noktasına gidişini izleyemeyiz. Elektron A noktasındadır sonra aniden B noktasında olur. Kuantum sıçrama meditasyonu da insanın boyutlar arası seyahat etmesini sağlıyor. İnsan ruhu bir noktadan aniden başka bir noktaya gidebiliyor. Adını elektronların aniden başka bir noktada görülmesinden alıyor.

    Yıllardır meditasyon yapan bir Satanistim. Astral seyahat konusunda’da tecrübelerim var. Fakat kuantum sıçrama meditasyonu hayatımda hiç görmediğim, eşsiz, tuhaf bir meditasyon. Çoğu meditasyon insanı ruhani anlamda arındırmak, güçlendirmek için yapılır. Ama kuantum sıçrama meditasyonu insanı arındırmıyor, güçlendirmiyor. Sadece elektron gibi aniden başka bir noktaya gitmesini sağlıyor. Sitelerde yazan saçmalıkları bende gördüm. Yok istediğinizi elde edin, hayatınız değişsin gibi süslü cümleler.

    Ben daha önce bu meditasyonu çok kez denedim. Ama hep bedenimde olumsuz etkiler bıraktığını fark ettim. Gece vakti, mum ve tütsü, saat sesi eşliğinde yaptım. Astral seyahat gibi ruhun çıkması söz konusu. Ama meditasyonu bitirdikten sonra kollarımı ve bacaklarımı geçici süre hissetmiyorum. Nasıl desem? Hani siz tüm gece sol kolunuzun üzerine yatarsınız uyanınca kolunuzu hissedemezsiniz, kıpırdatamazsınız, geçici bir felç olur. Öyle bir his. Meditasyonu yaparken kollarım, bacaklarım buz gibi oluyor. Sonra tüm his kayboluyor. Meditasyonu bitirdikten sonra sadece felç değil, kalp ağrısı da hissediyorum. Bu etkiler bana mı özel oluyor yoksa Satanistler için uygun bir meditasyon değil mi? Düşman kaynaklı mı bilemedim.

    Başka yabancı forum sitelerinde çok iyidi, harika bir meditasyondu yazıyor. Evet büyüleyici olduğu kesin ama çok iyi ya da harika değildi benim için. Acaba meditasyonun Satanistler üzerinde bir olumsuz etkisi mi var? Çünkü tanıdığım hiçbir Satanist yok. Etkisini onlara soramıyorum. Ama Satanist olmayan insanların meditasyonla ilgili çok olumlu yorumları var. Yok geçmişe gittim, yok çok güzel ruhlar gördüm gibi. Bende hiç bilmediğim farklı boyutlara, mekanlara gidiyorum. Ama çok güzel şeyler görmek yerine hep astral parazitler, siyah silüetler, rahatsız edici ruhlar görüyorum. Bilmediğim bir nokta var bununla ilgili. Sanırım meditasyona bir şeyler ekleyince istenilen boyuta, zamana gidilebiliyor. Ama ben ne eklemem gerektiğini bilmiyorum.

    1. Esenlikler,

     Yeni Çağ zırvalarını görünce tiksindiğimden ötürü okuyamadım, dolayısıyla hala dediğiniz “””meditasyon””” nasıl yapılıyor bilmiyorum. Talimatları içeren düzgün bir sayfa falan paylaşabilirseniz bakarım.

     Ama ekleyeyim; bir Satanist olarak sizin kötü hissetmeniz, diğer herkesinse “””çok güzel şeyler””” yaşaması çarpıcı ve dikkate değer. Ortalama insan iyiyle kötü arasındaki farkı bilmez, ruhani pratikler hakkında da öyle. Çoğu kimse düşman programlarına bağlı olduğu için Kabalayı, “meleklerle şifa”yı, başka Yeni Çağ zırvalarını matah bir şey zanneder, ama aslında sömürünün dibini görecektirler. Ama ilk başlarda, ayakları alışsın diye astral yahudiler (lafın gelişi) şeker verebilir, onlar da her şey ebediyen öyle güllük gülistanlık olacak sanır. Ama bir Satanist düşman pratikleri uygulamaya kalkarsa kötü tecrübeler yaşayacaktır. Dolayısıyla dediğiniz meditasyonun sıkıntı bir şey olduğundan olabilir. Tabii “yanlış yapıyor” olabilirsiniz; ama bir yandan da… Dışarıdaki eğitimsiz insanlar doğru yapacak da, siz mi yanlış yapacaksınız? İmkansız değil ama, mantıklı gelmedi.

     Son olarak, kuantum fiziği dediğimiz olay yaptığımız her tür meditasyonda, büyüde ve başka tür çalışmalarda da etkili. En basit bir örnek olarak, bir şeye uzaktan etki etmek Kuantum Dolaşıklığı değil de nedir mesela? Yani sanmayın ki kuantum fiziği “””kuantum meditasyonu””” her ne hede ise ona has. Yaptığımız her şeyin bilimsel açıklaması var; sadece bir kısmını açıklamaya “””modern”””, materyalistik bilim henüz yetişemedi. Ama düşmanın etkisini ve baskısını dünyadan temizledikçe hızla yetişecek, hatta ruhaniyeti daha da zenginleştirecektir. Çünkü gerçek ruhaniyet bilimseldir, tekniktir, mantıksaldır (elbette sezgisel, sanatsal, feminen, “latif” sağ beyin kısmını da unutmadan); ve gerçek teknoloji de Doğaldır, ruhanidir, hem fiziksel, hem de metafiziksel prensiplerle uyumlu çalışır ve bunlardan güç alır.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Görüşlere değil, Gerçeklere göre hareket ediyoruz. Aleister Crowley şaklabanın, trolün, şuursuz itin önde gidenidir. Eroin bağımlısıdır, düşman varlıklarla iletişim kurduğu kayıtlıdır, çocuk istismarcısıdır, yani liste uzuyor da uzuyor. Yahudiden çok Yahudi yani. Denecek fazla bir şey yok. Kendisine sövün, taklitlerinden de sakının.

   İyi sabahlar.

 6. https://youtu.be/jENyt0Udm8w

  Bu adama acıyorum. 9-10 yıl önceki videoları duruyor, karizmatik ve olgun bir insan. Nasıl bu hale düşmüş. Suratını göstermesi video çekmesi doğru gir şey mi? Lanetlenmiş midir?

  1. Esenlikler,

   Acıyacak bir şey yok. Çok daha akıllı olması gerekiyordu. Lanetlenmek ne kelime, içinden geçmişlerdir. Zaten bu adam yıllar önce vardı, sonra kafayı yedi. İçinde bulunduğumuz savaş halini göz ardı edip kaşınanlar, ne yazık ki düşman tarafından kaşınır. Akıllı olmak lazım.

   İyi akşamlar.

   1. Reptilian teorisini ilk ortaya atan kişi david icke şaklabanı mı kendisine şaklaban diyorum çünkü Hitleri reptilianlar güçlendirdi ona onlar yardım etti gibi uydurma teorileri vardı.

    1. Esenlikler,

     David Icke kontrollü karşıtlıktan başka bir şey değil. Ortaya attığı bir-iki faydalı şey varsa da birçok fikrini takmaya bile değmez.

     Ve yok canım, bu kadar kadim bir fikri nasıl bu çağdaki biri ortaya atsın? Oldu olacak antik çağlardaki Reptilian heykellerini de o mu yapmış? Tabii ki hayır. Sadece bu “fikrin” “popüler”, “ana akım” “savunucu”larından.

     Yoksa bir kişiye bağlı değil bu tarz evrensel gerçekler. Gri uzaylılar da çok uzun yıllardır resmediliyor. Bunlar bir kişiye mal edilebilecek şeyler değiller.

     İyi geceler.

    1. Adı soyadı ne merak ettim. Düşmana yem olmamak için neleri kullanıyorsunuz? (Bu arada fazla soru sorduğum için rahatsız oluyorsanız söyleyin 🙂 )
     İyi günler.

     1. Esenlikler,

      Salem Burke takma ismini kullanıyordu.

      Ve her zaman yaptığımız ruhani pratikler. Korunma ve temizlenme için yaptığımız egzersizler, güçlenme için yaptıklarımız, RTR’lar ve daha fazlası. Bunların hepsi ve her biri insanı güvende tutar.

      İyi günler.

     2. Bu adam neden düşmana yem oldu ki iyi birisimiydi kötü mü hiçbişey anlamadım?

     3. Salakça hatalar yaptı. Zamanında iyi birisiydi, sonrasında kafayı yedi. Daha ne kadar açıklayıcı olalım?

 7. Merhaba Yahudiler Tüm Dünyayı Yönetiyor İsteseler Hepimizi Gömerler Tüm Mallar Onların Her Şey Onların Elinde Ama Satanizmin Yayılmasını Engellemiyorlar Bile Satanizme Karşılar Madem Neden Engellemiyorlar Kapatmıyorlar Siteleri ? Ve Biz Satanistler İstesekde İstemesekde Onların Yaptığı Malları Kullanıyoruz Kullanmasak Ölürüz Peki Ya Neden Rtr Etki Etmiyor Ve Tanrılar Neden Yardım Etmiyor ?

  1. Esenlikler,

   “Dünyayı yönetmek” ile “sonsuz güçte olma”yı aynı şey sanıyorsunuz galiba. Değil.

   Yahudi mallarını kullanmak zorundayız diye bir şey yok; kullanıyorsanız bile hayatınıza çok düşük bir etkiyle bunu minimuma indirebilir; hayat tarzınızı biraz değiştirerek de tamamen bağımsız kalabilirsiniz. Ama minimuma indirmek bile yeterli.

   RTR’ların “etki etmediğini” nereden çıkardınız? Şu an bile düşman ve düşmanın köpekleri inanılmaz şekilde ifşa oluyor ve güç kaybediyor. Tanrıların yardım etmediğini düşünmeniz de tuhaf, bu zaferleri tek başımıza kazanmıyoruz.

   İyi günler.

 8. Tanrılar bizim rtı kar olmadan yapamıyorlar mı güçleri mı yetmiyor anlamadım

  1. Esenlikler,

   Hayır, öyle bir şeyle alakası yok. Ama bu savaş bizim savaşımız. Tanrılar, Kendi kazanacakları bir şey bile olmamasına rağmen bize yardımcı oluyorken biz de elimizden geleni yapmak zorundayız. Ve evet, elbette ki desteğimizin bir önemi ve anlamı var. Şunu da bilmelisiniz ki dünyamızı saran düşman enerji alanından ötürü Tanrıların gezegenimiz üzerindeki etkisi uzun çağlar boyunca çok kısıtlandı, bu durum yeni yeni çözülüyor. Bu enerji sistemini, “bariyerin” “içinden” yok etmek için mücadele vermenin etkisi de ayrıdır aynı zamanda.

   İyi günler.

 9. merhabalar konuyla ilgisi yok ama forumda bulamadım satanizme geçmek için herhangi bir ritüel olsun veya satanist olmam için yerine getirmem gereken hususlar var mıdır acaba?

  1. Esenlikler,

   Sitemizde bu bilgi mevcuttur. Ama bir hevesle acele bir şekilde girmeyi düşünüyorsanız, ondan önce Satanizm hakkında temel bilgiler alıp ciddi anlamda bu dinin sizin için uygun olup olmadığını düşünmeniz daha uygun olacaktır.

   İyi günler.

 10. Birkaç yıl önce Chanel’ın Satanist oldugunu söylemisti gene böyle blogu olan biri. Bugünlerde kitapta geçmişini irdeleyince aklıma geldi. Coco Chanel’in Yahudi düşmanı ve Nazilerle iş birliği yaptığı biliniyor. Hugo Boss’da nazilerle iş birliği yapıyordu. Hatta Henry Ford’un da bilinen bir Yahudi düşmanlığı var. Yani Yahudilerin şu an bile güçlü bir lobilerinin oldugu dönemde bu insanların gecen zamanda neden itibarlarını yok etmediler? Coco Chanel Time’da adı geçen tek modacı. Yani neden Şeytana hizmet eden birilerinin global çapta başarılı olmasını istesinler ki? Bir kaç yorumdan denk geldiğime göre siz sanatçıların satanik görünen çalışmalarının bilerek Satanizmi kötülemek için kullandıklarını yazmışsınız. Yani sanatçı Abramovic ters pentagram çizince “sanatseverler” tarafından itibarını mı kaybetti? Satanizm zaten halkın gözünde iyi, hoşgörülü, sevgi dolu bir din değil ki? Yani iyi bilinen bir şeyin itibarı yok edilebilir? Bu insanlar neden zaten kötü bilinen şeyle uğraşsınlar. Kendi öğretilerini empoze ederler? Yani ben sanat öğrencisi olarak böyle düsünüyorum. Sanatseverler zaten “ay pentagram cadı bu kadın” diye etiketlemez.

  1. Esenlikler,

   Coco Chanel’in şahsını bilmem, gerçekten Yahudi düşmanı ve Nazi sempatizanıysa bu konuda kaynak görmem lazım. Henry Ford’un Yahudiler hakkında kırmızı haplı olduğunun gerçekliğini biliyorum ama.

   Ama bu insanlar Satanist değildir, ve şu an bu markalar kimlerin elinde? Şu anda Chanel’in sahibi Yahudiler mesela.

   Onun dışında, tekrar edeyim, Marina Abramovic bir Yahudidir. Bu gerçek tek başına onun ne Satanist, ne “iyi” biri, ne de “sanatçı” olmasını mümkün kılar, bunlar tamamen imkansızdır. Sadece yok etmeyi, sömürmeyi ve pisliği bilen bir ırktan bahsediyoruz.

   Onun dışında, büyük resmi göremiyorsunuz. Satanizm’in zaten iyi bir imajı yok diyorsunuz. İyi de, bu kötü imajın tek ama tek sebebi ne? Zaten bu dediğimiz mütemadiyen beyin yıkaması, empoze, kötü reklam ve nefret propagandası. Sürekli yakacak odun katmak zorunda oldukları, yıkıcı bir ateş. Bunu sürekli yapmaya devam etmezlerse -hatta etseler bile- yalan dağılır ve insanlar gerçeği görür de ondan. Yani hayır, sadece “iyi bilinen bir şeyin” itibarı yok edilemez. İlk başta, antik çağlarda zaten yaptıkları şey bu, şimdi de yalanlarını sürdürmek için ateşe odun atıyorlar. Kendileri insanlığa karşı suçlarını işlerken, katliamlar yaparken, çocuk tecavüzlerine karışırken, sanattan, güzellikten (ki bunlar aşağı yukarı objektif şeylerdir), zerafetten olabildiğince uzak, tiksinç, vahşi ve kan dolu, hatta kanla yaptıkları “eserleri”ni bize ‘sanat’ diye empoze ederken kullandıkları sembolizm, bizimmiş gibi görünen sembolizm. Bu sayede hedef şaşırtıyorlar, suçluyu başkası gibi gösteriyorlar, kendileri de ellerini kollarını sallaya sallaya tezek yemeye devam ediyorlar.

   Onun dışında, ‘sanatsever’ insanları öyle “aydın”, propagandadan etkilenmez, hepsi 160 IQ’lu MENSA üyesi falan sanıyorsanız size kötü haberlerim var. Onlar da insan, ve çok büyük bir çoğunluğu NPC. İzledikleri haberler, okudukları gazeteler, dahil oldukları sosyal medya furyaları, kendilerine empoze edilen ve kendilerinin çoğunun da sorgulamadan kanıksadığı, kabul ettiği fikirler, inançlar ve düşünceler, diğer insanlarınkinden farksız.

   Yahudi işi Netfux’ta La Casa De Papel izlemek kişiyi ne kültürlü, ne dahi, ne de propagandaya bağışık kılar. Evet, dediğiniz gibi, “sanatseverler” insanları tam da “ay pentagram, cadı bu kadın, Satanizm de çok kötü bir şey çünkü Yahudiler öyle diyor!” diye etiketler. Ama bilmiyorlar ki ne o pislik sıçan bir Satanist, ne de Satanizm kötü. Öğretmek bizim görevimiz, bu yolda da doğru PR şart. Ve yanlış PR’ı ifşa edip yerin dibine sokmak.

   İyi geceler.

   1. Ne yani Netflix’de mi izlemeyelim kardeşim? İyice abarttın. Bu blogu yayınlamak için kullandığın Google yahudi olan bir adam sayesinde oldu. Madem o kadar baykot ediyorsunuz neden izole etmiyorsun kendini? Tamam politik, dini olarak Yahudileri eleştirirsin de dizi izleyen adama ne kastın var? Hiç mi dizi izlemeyelim. La Casa De Papel le derdin ne anlamadım. Herhalde yeni sezon çıkınca Twitter ve diğer sosyal medyalarda gündem olduğundan sinir oldun kendince. Merak ediyorum acaba nasıl bir sosyal hayatın var? Ulyesses okuyorsundur herhalde. malum dizi izlemeyen entelektüel birisindir ya. Yani yetişkinliğe yeni girmiş biri olarak ne bu 40 yaşlarda ki ahkamlar? Boşuna yazıyorum aslında işine gelen yorumları cevaplarsın. Bu kadar şeffaf birisen neden yorumları onaydan geçirip yayınlıyorsun? Önce hakaret eden mi oluyordu yoksa böyle bir şey yaptın

    1. Esenlikler,

     Bir-iki önceki neslin genel cehaletiyle, şimdiki neslin umursamaz benmerkezciliğini bir cümlede nasıl iğrenç bir sentez haline getirdiniz bilmiyorum ama, başarılı!

     “Ne yani, Netflix de mi izlemeyelim kardeşim?”
     “Ne yani, sigara da mı içmeyelim kardeşim?”
     “Ne yani, bir Facebook’umuz var, ona da mı karışacaksınız kardeşim?”
     “Ne yani, eroin de mi vurmayalım kardeşim?”
     “Ne yani, camilere bağış da mı yapmayalım kardeşim?”

     Abarttım mı? Yoo, abartmadım. Sigara içmek de hamallıktır, aptallıktır ve hatta kişi yeterince bilinçli ve akıllıysa, hainliktir. O verdiğiniz, vere vere de rezil olduğunuz paralar nereye gidiyor hatırlatırım. Aynı şeyi az veya çok fast food, abur cubur gibi çöplükler hakkında da nispeten söyleyebiliriz, ama herhalde her gün sigara içen insan sayısı, her gün bir paket Lay’s “gömen” insan sayısından kat kat fazladır.

     Ha, derseniz ki bunları yapan Satanizm’den “atılır” mı, tabii ki hayır. Sorumluluk sorumlulara, bir-iki hayat tarzı seçiminden ötürü (tabii bu seçimler inanılmaz derecede yıkıcı değilse) başınıza yıldırımlar düşmez. Ama bunları bilen sorumludur, ve kendi elleriyle az veya çok dünyayı kirleten insan, bunun vicdani yükünü taşımak zorundadır. Aynı zamanda bu tarz şuursuz aktivitelere ne kadar düşerse, genellikle ruhani açıdan o kadar zayıf bir kişiye bakıyoruzdur. Bu saydığım şeylerin hepsini bir anda bıçak gibi kesmek zor, bazıları için imkansız olacaktır, yapın da demiyorum. Ama size en ufak bir fayda sağlamayan, zarar veren ve çevrenize de ölçülebilir şekilde zararı olan bu şeyleri ne kadar az yaparsanız o kadar iyi.

     Tabii saydığım kötülüklerin hepsi bir değil. Satanist olup herhangi bir sebeple camiye bağış yapan görsem, açıkçası başına bulutsuz havada yıldırım düşmesi için dua ederim. Uyuşturucu kullanımının da Satanizm’de yeri yok. Kişi “atılmasa” da, kendi kendine çıkıp gidecektir zaten. Devam edelim, Netfux gibi “””casual”””, sizce “””normal””” bir şeyi neden bu pisliklerin arasında saydım, değil mi? Bütün bunların Netfux ile ilgisi ne derseniz, başınızı taşın altından çıkarmanızı öneririm. Netfux kadar beyaz karşıtı, solculuk iteleyici ve Yahudilenmiş şirket bulmak, bu Yahudilenmiş dünyada bile zordur. Sübyancılıklarından bahsetmiyorum bile.

     Netflix, “drag queen” RuPaul’un da yaratıcılığını yaptığı “AJ and the Queen” şovunun prömiyerini yaptı. Bu şovda, 10 yaşında bir çocuğun ülke çapında çoğunlukla gay kulüplerinde gösteri yapan bir drag queen’in yanında gezmesi konu alınıyor. Bir sahnede, ergenliğe bile girmemiş bu çocuğa “top” deniliyor – yani gay ilişkilerde “üstte” olan taraf. Bir şey dememe gerek var mı?

     Bunu “mecaz” olarak alacaklar, masumane yorumlayacaklar olabilir aslında, duyar gibiyim. Hadi devam edelim.

     Mesela bu da “Dancing Queens” isimli Netfux dizisi. Diziyi yapan kişiler kesinlikle pedofili değil, endişelenmenize hiiiiiç gerek yok! Yersen.

     Yetmedi mi? Yettiririz.



     Devam edebilirim, ama herhalde (UMARIM) yeterince mideniz bulanmıştır. Bu kadar şeyden sonra halâ beyaz karşıtlığının, LGBTQPIAODURARTIK propagandasının, sübyancılığın, solcu pislikliğin dibine vurmuş bir şirkete enayi gibi para vermek isteyen varsa buyursun versin, ama bu enayi oldukları gerçeğini değiştirmez. Ki “enayi” derken çok hafif bile söylüyorum.

     Ha Netfux’a para vermişsiniz, ha eroine. Beyniniz için ikisi de yıkıcı, toplum için ikisi de zararlı, ikisi de kabul edilmez. Camilere bağış yapsanız da o para çocukları istismar etmeye gidecek, buraya para verseniz de.
     Sizi bilmem ama, ben çocuklarımızın ağzına “inşallah”, “maşallah” gibi lafları gerçeği az veya çok bilip, yine de kasıtlı şekilde takan aptallara bile subhuman gözüyle bakıyorum. Diyanet’in tir tir titreye titreye geldiğini böğürdüğü “Ateist, Deist, Agnostik nesil” var ya, anne-babaları onların beynini her gün kirletiyor. Bu pisliği biz temizlemek zorundayız. Etrafınıza bakın, Gerçeği anlattığınız veya bilen kişiler bile ağızlarından bu pisliği düşürmeyip çocuklarını da bu all*h’a ağız muamelesi çekmeye alıştırıyorlar. Hadi bilmeseler neyse, ama gerçeği bilip hala alışkanlıklarını değiştirmeyen yetişkinler de yapıyor bunu. Bu iki yüzlülük değil mi? Bu aptallık değil mi? Çocukların beynini azıcık bile zehirlemek, kabul edilmez bir suçtur. Hele de bilgisi olan, aklı olan, yani sorumluluk sahibi kişiler tarafından.

     Durum böyleyken, bu bile objektif ölçütlere göre kabul edilemezken, siz vicdanınız tamamen rahat bir şekilde bunun bin kat kötüsünü yapan, yaptıran, yapan Yahudilere dalkavukluk, yataklık yapan şirketlere güle oynaya para akıtıyorsanız bu sizin karakteriniz hakkında da çok şey söyleyecektir. Normal, aklı başında bir toplumda bunların hepsi idam edilecekken dünyanın ruhani eliti olması gereken biz Satanist’ler, bir de bu andavallara sıkı emek göstererek kazandığımız paramızı kendi ellerimizle teslim mi edeceğiz? Utanmazlığın bir sınırı olmalı. Bir de bu kadar vizyonsuz ve benmerkezci olup, başkalarının yaşı hakkında atıp tutturamayan ifadeler yapmak da oldukça ironik. Gerçek şu ki, bu dediklerimi ve fazlasını ben söylemem gerekmeden anlayan ergenlik çağında kardeşlerimiz de var, yetişkin kardeşlerimiz de, orta yaşlı ve hatta emeklilik çağında olan kardeşlerimiz de. Sanırım bir tek vizyonu çocukluk çağında kalmış kişiler anlamıyor.

     Son olarak, “şeffaf” biri olduğumu nereden çıkardınız? Şeffaf olalım da mücahit köpekler bizi bulup kafamızı kessin, değil mi? İdeolojimiz, bilgilerimiz ve sitemiz herkese açıktır, ama asla buranın bir demokrasi olduğunu söylemedik, ki değil de. Nasıl spam’i doğal olarak sansürlüyorsak, beyin çöplüğü niteliğindeki şeyleri de sansürlüyoruz. Sizinkini geçirmemin sebebi, bu düşünce tarzınızın ne kadar yanlış olduğunu anlatmak ve daha geniş bir bakış açısıyla bakmanızı ummak.

     Karar sizin. Siz fikrinizi değiştirin değiştirmeyin, bunu gören sayısız diğer kişinin kalbine dokunduğuma eminim. Rica ederim.

     İyi günler.

 11. Selamlar ben enki nin dönüşüne inanan biriyim geçen günlerde inisiye oldum inisiyemi bozdum is a ya inandım iman beyanı ettim daha öncedende bozup yeniden inisiye olduğum zamanlar oldu artık gerçekleri azda olsa anlıyorum ve bunlar balık çağında olduğumuz için olabiliyor şimdi yenide inisiye olmama gerek var mı jhv pisliği beni rtr yapıcağım için çağırdı bence ve benimle ciddi anlamda urastı yani şey yalandan sevgi verdi sahte kutsal ruh enki ye seytına tövbe etsem beni affeder mi bi kez daha inisiye olmalı mıyım yoksa inisiye kalıcı birşey midir lütfen doğruyu söyleyin ?

  1. Esenlikler,

   Bugün özellikle mi böyle oluyor bilmiyorum ama sizinle benzer şeyler söyleyen biri vardı, sizi direkt ona verdiğim cevaba yönlendireyim.

   Bir de ekleme yapayım, kişisel seçimlerimizin sorumluluğunu o çağına, bu çağına atfetmek çok yanlış. Astrolojik etkiler zorlamaz, sadece yönlendirir. Ne olursa olsun beynimiz ve bilgimiz var. Bilgisi olanın sorumluluğu da vardır.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle belirtmem lazım ki Satanizm inanç değil, Gerçek’tir.

   Adanma ritüeli de bağlayıcıdır, oyuncak değildir ki yap-boz-yap-boz gibi bir mantık olsun. Adanacak birisi, Satanizm’in kendisi için doğru din olduğuna %100 emin olmalıdır diye boşuna demiyoruz. Bir hevesle girip, işin ciddiyetini görünce kaçanlar hem saygısızlıklarını, hem de samimiyetsizliklerini gösterirler. Tanrıları ciddiye almayanı Tanrılar da ciddiye almaz.

   Neyse, her halükarda cidden kesinlikle emin değilseniz vitrin gezmeye devam edin, eminseniz de “tekrar adanma” yapmaya gerek yok, ama Tanrılara, Şeytan’a resmi bir ayin yapıp durumunuzu açıklayabilir, özür dileyebilir, samimiyetinizi kanıtlayacağınızın teminatını verebilirsiniz (tabii ardından bu teminatı takip de edin).

   İyi geceler.

 12. Merhaba ben clauneck adlı demonla görüşmek istiyorum ama bana yardım ediceğini düşünmüyorum birkere çağırdım geldi ve yatağımın arkasına metal paralar attı ve içerde gezindi para altın gibi sesler duydum ama neden gerçekten maddi yardımda bulunmadı bana çok ihtiyacım vardı ? O beni uyandırmaya çalıştıysa ya be uyanmadığım için benimle alay ettiyse bu olabilir mi durum ?

  1. Esenlikler,

   “Uyandırmaya çalıştıysa” derken, uyuyorken mi bu dedikleriniz oldu? Çünkü gerçek hayatta olması çok olası değil. Ve Tanrıların insanlarla “alay etmek” için sebebi yok. Tanrılarla iletişime geçmeden önce Onları daha iyi anlamanızı da öneririm.

   İyi günler.

 13. Selam iyi günler inisiyeli bi ss nin gri tişört giymesi onu tanrının gözünde kötü gösterebilir mi gri düşman rengi mi ?

  1. Esenlikler,

   Böyle keyfi ve yüzeysel şeyler düşman inançlarında olur. Satanizm yüzeysel değil, derin ve anlamlıdır. Tanrılar sizin ne giydiğinizi değil, içinizdekini umursar. Ha tabii, ayin sırasında falan düzgün giyinimli ve temiz olmak önemli, o ayrı. Gri de düşman rengi değil, “düşman rengi” diye bir şey yok. Sonuçta renkler doğal şeyler, düşmansa sonradan gelme, zorlama bir şey. Gri ölümdür, negatif enerjidir, ama bu doğrudan düşmana bağlı değil. Düşmanın hor kullandığı bir olay sadece.

   İyi akşamlar.

 14. merhaba ruhlarla iletişim mümkün mü? yabancı okült kaynaklarda okuduguma göre ölmüş kişilerin insanlarla iletişim kurmaları yasaklanmış. yani diğer alemle ilgili sırları paylasılmaması için sanırım. bana da mantıklı gelmiyor pek öldükten sonra kafamızın estiği gibi dünyaya gelip birileriyle konuşmak falan? Yani bir sistem, disiplin olması gerek. Her insan öldükten sonra inandığı ilaha gider ama dinsizlere ne olacak? Yani onları bağlayan bir kural olmadığı için istedikleri gibi dünyada geziyor mu ruhları? Ruhlarla iletişim demonların vasıtasıyla mı yapılıyor sadece? Ben oturup tek basıma Marilyn Monroe’ yu evime davet edemez miyim? Bir demonla mı görüsmek gerekir Gamygen gibi.

  1. Esenlikler,

   Öyle “””yasalar””” yok. Nasıl olabilir ki? Evrensel konular hakkında “yasa” veya “yasak” koyacak güçte hiçbir varlık yoktur. Kimse Güneş’i küçültüp cebine koyamaz. Tabii ki ruhlar insanlarla iletişim kurabilir. Bu konuda İslami kafayı bırakmanız gerekiyor. Neden “sırlar” “paylaşılmasın” ki? Hem kim engel olacak? Kimin gücü yeter? Zaten insanlık cahil bırakıla bırakıla bu hale düştük. Ama tabii her önünüze gelen insan da bunları algılayacak açıklıkta değildir. Bunun için çalışmak gerekir. Ve genellikle insan ruhları dünyada durmaz, ama durmalarını engelleyen bir “””kural””” yok. Cidden bu tarz kelimeleri bu kadar yoğun kullanmanızdan mütevellit, bu konuda hala kırılacak prangalarınız olduğunu düşünüyorum. Bu tarz şeylerin önünde bir tek evrensel yasalar olabilir, bunu da hiçbir varlık keyfi şekilde değiştiremez. Örneğin insanlar ölünce ya reenkarne olur, ya da sonunda yok olur; ama bu birisi dediği için öyle değil. Sadece ruhun var olmak için bedene ihtiyacı olduğundan öyle, tabii tersi de doğrudur.

   Her insan öldükten sonra “inandığı ilaha gider” diye bir şey de yok. Mesela 4 milyar İbrahimi var, ama all*h ilah değil. Sadece bir düşünce formu. Bu insanların çoğu all*ha bile gitmiyor ölünce, çoğunlukla reenkarne oluyorlar. Bir kısmını all*h yiyor tabii, o ayrı. Ama yine de işler öyle değil kısaca. Ölüm ve sonrası hakkındaki yazımızı öneririm.

   Son olarak. Bir ruh reenkarne olmadıysa, yok olmadıysa veya “borg’lanmadıysa” (yani Jehovah onu yutmadıysa), yani bu kişinin ruhu halâ enkarne olmamış bir ruh olarak etrafta dolaşıyorsa çağrılabilir tabii. Demon’lardan geçmemizin sebebi, bunun daha güvenli olduğudur. Elbette uzmanlaşan kişi bunu tek başına da yapabilir. Yine de bunu yapacaksanız, Yahudilerin altına yatıp duran uyuşturucu bağımlısı ucuz goy Marilyn Monroe dışında birini seçmenizi öneririm, kafası çok daha dolu kişiler var.

   İyi günler.

 15. Rahiplerin ve rahibelerin Türkiye hakkında düşünceleri neler? Ben yurtdışından insanlarla konuştuğumda ağır derecede ırkçılığa maruz kalıyorum hepsinde olmasada çoğunda böyle. Bizi düşman olarak görüyorlar mı?

  1. Esenlikler,

   Centil medeniyetin tek düşmanı Yahudilerdir. Aklı başında Arap, zenci, Türk, asyalı veya başka her neyse; Haham Yeşua’ya, Sübyancı Muho’ya eğilen “aryan” tipli, heykel görünüşlü birinden bin kat iyidir. Gerek forumlardaki yaygın “görüş”, gerek Yüksek Rahiplerin şahsi “fikirleri”, gerekse de benim savunduğum Gerçel bu yönde.

   Bir avuç şuursuz andaval yüzünden kendinizi suçlu veya aşağıda hissetmeyin. Unutmayın, biz burada onların çoğunun ömürleri boyunca asla yapmayacakları, yapamayacakları bir şeyi yapıyoruz ve çevremize, ırkımıza, vatanımıza, halkımıza ve tüm türümüze hizmet veriyoruz. Soyluluğun en temel tanımı budur. Kanımızın nereden geldiğinden değil, nereye akıttığımızdan ötürü gururlu, onurlu ve şerefliyiz. Bunu unutmayın.

   İyi günler.

 16. Kendi bireysel savaşım için önemli bir şey sormam lazım zihnimde beynimde çok toksik düşünceler var. Meditasyon da yapsam bazılarını unutamıyorum. The red pill denen safsatayı zamanında çoook okumuştum. Onların anlattığı shit test gibi olaylar aklımdan hiçbirzaman çıkmıyor. Ve sevgilimle vakit geçirirken bunu bazen yaptığını düşünüyorum. Ve çok tuhaftır otomatik olarak istemesemde alışkanlık olmuş trpnin dediği gibi davranmaktayım. Diyorum belki bu olayı yapmayan bir kadın vardır ama karşıma çıkmadı. Bu öğretiyi ve öğrettiklerini beynimden nasıl çıkarabilirim? Çünkü normal bir ilişki yaşayamıyorum yıllarca onların makalelerini okudğum için başka biri oluyorum. Atıyorum sırf duygusal gözükmemek için kendimi kasıyorum felan filan…

  1. Esenlikler,

   Daha fazla meditasyon, yoga, gerekirse psişik (buradaki anlamı zihinsel/ruhsal) iyileşme için majikal çalışmalar. Bir de sevgilinizle bu konuları açıkça konuşmayı deneyin. Sorunun farkındasınız, bunu çözmeniz gerektiğinin farkındasınız, ne güzel. Madem kendi feminen enerjilerinizi bastırıyorsunuz, birlikte olduğunuz ve güvendiğiniz kadından da bu konuda yardım alın. Sonuçta birçok şey paylaşıyorsunuz.

   Yanlış anlamayın; öyle hödük kadınlar da var, erkekler de. Ama bizim işimiz bunlarla değil, zaten dünyada çok küçük ve elit bir azınlık olarak yine insan ilişkilerinde de yoğurdun kaymağını aramalıyız. Hayatınızda böyle insanlar varsa onlara kulak asmayın, kendinizin olmak için mücadele ettiğiniz gibi kaliteli, anlayışlı, düşünceli insanlarla ilişkiler kurun.

   O sözde “kırmızı hap” takipçileri gibi leşçilik, “çöplüğe dalıp elime ne geçerse götüreyim” kafasıyla zaten çoğunluğu sorunlu insanları manipüle edip kısa vadede kazanç sağlamak için iki tarafı da zedeleyecek aşındırıcı ideolojilerdense, otantik kişilerle otantik ilişkiler çok daha iyidir.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Sağlığa çok tehlikeli olduğu yönünde güçlü bulgular var. Ve evet, zararlı her şey gibi düşman elimden çıkma denebilir.

   İyi günler.

   1. Gerçek Mein kampfı okudun mu peacock? Hp cobranın bitchuteye attığı 8 saatlik videoyu editleyip çevirsem faydalı olur mu insanlara? Çok zamanımı alır bunun değeceğini düşünüyorum

    1. Esenlikler,

     “””Gerçek””” kopyasını bulmak zor, Almancam da orijinalini okuyacak kadar yok. Ama zamanında nispeten güvenilir olduğunu düşündüğüm bir kopya bulmuştum.

     Ve hangi 8 saatlik video? Ve çevirmek diyorsanız, hakkıyla yapmayacaksanız hiç yapmamanızı öneririm. Yani gerek mükemmel Türkçe kullanımı olsun, gerekse de Türkçe’ye mükemmelen aktarmak olsun. Bu işlerde PR her şeydir.

     İyi günler.

 17. Psişik açıklığımızın iyi olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ?
  Bir de kara büyü çalışması yapacağım, bunun için sembolik olarak tabut çivisi vb. şeyler kullanmam ne kadar doğru olur?
  Son olarak annem bir “SS” olduğumu biliyor ve o çok dindar biridir bana bu konuda saygı gösterdiğini söylüyor ama pek te inandırıcı gelmiyor. Sonuç olarak, onun olumsuz düşünceleri ve hisleri benim çalışmalarımı etkiler mi? Çünkü aşırı dindar biri her gün tuhaf tuhaf zikirler falan ve hep benim adıma kötü tanrıya dualar etmesi.. Benim hoşuma gitmiyor tabii ki ama çalışmalarımı etkilemesinden şüphe ediyorum.. Beni aydınlatır mısınız? Teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Bunu gerektiren bir çalışma yapıp başarınızı ölçün.

   İsterseniz, bunlardan medet ummayın yeter.

   İbrahimilerin “dua”ları, bizler ve genel olarak Centiller için lanettir. Annenize ne akla hizmet söylediniz bilmiyorum ama bu durumu düzeltmenizi şiddetle tavsiye ederim. Sizin çalışmalarınıza pek köstek olamaz, ondan demiyorum, çünkü siz zihninizi ve ruhunuzu eğitip güçlendirirken oysa tam aksini yapıp zayıflıyor.

   Ama dininize saygı duymayan ve hayatınız üzerinde yaptırım gücü olan birinin dininizi bilmesi bir güvenlik riskidir. Tavsiyem, kendisine İslam’ın pisliğini göstermeniz. Anneniz bir kadın, o yüzden İslam’daki kadın düşmanlığı, sübyancılık, şiddet gibi konulardan yürüyebilirsiniz. Kur’an’ı referans alın, diğer şeylerden sürüngen gibi kaçmaya çalışan habis redcilerinden etkilenmiş olabilir zira.

   Çok agresif olmayın, doğru zamanda konudan bahsedin (veya onun açmasını bekleyin) ama konuşurken de neden bahsettiğinizi bildiğinizi hissettirin.

   İyi geceler.

   1. Maalesef ortayaşlı kesim bu din konularında o kadar açık değil benim annemin dinle alakası çok az vardır sadece Kandil’de Yasin okur Ramazan’da yarım yamalak oruç tutar
    anneme Kuran’ın ayetlerinden bir sürü örnek vermeme rağmen bazı “yol gösterici ayetleri ” gördükçe bu konuları konuşmama kararı aldı benle ortayaşlı insanların bu islam batağından kurtarılması çok zor böyle
    İnsanı ikna etmenin şahsi fikrimce en etkili yolu kendisinin doğru bulduğu bir konuya savunduğu şeyin karşı çıkmasını göstermek
    ensestin yanlış olduğunu kabul eden birine Adem Nuh gibisini göstermek
    Pedofiliye muhoyu kadın
    eşcinselliğe Lut kavmini ve ayetleri

    Ne yazık kiİslam dini herseye kılıf uydurabilen bir din yok allah bildiği vardır ,imtihan , ceza yok o ayet yanlış çevirilmiş(yani anlamıyorum bu ayet çevirme olayı bile çok farklı bir ayetin hümanist hali modern halli sadist hali bir sürü hali var (çok klasik olacak ama)Nisa.34 ün Çevirisi benim 2006 model diyanet kuranımda vurma (hafifçe) yazıyor (zaten islami kaynaklardan bile 20 yıl sonra yazıldığı söylenen bir kitabın tek bir meali olmasını düşünmek apayrı birşey zaten de )arkadaşımın Abisin’in başka bir çevirmen vurmadan bahis bile etmiyor arkadaşımın abisinde direk dövün diyor
    Toplumumuzda maalesef çok kötü bir yerleştirilmiş kalıp düşünceler var

    Mezheplerde aynı şekild dinciler islam kolaylık dini diye çıkmış başka coğrafyadaki insanlar daha kolay yaşasın uygulasın diye var olduğu söylüyor (çözdüğüm denemelerde bile mezheplerden böyle bahşediyor) dinin değiştiğini bariz bir şekilde ortaya koyan durumdan bile işlerin yarışacak yön bulmaya çalışıyorlar

    islam öncesi dünya çok kötüydü islam kurtarıcı oldu islamdan önce kadının değersizdi taşlanarak öldürülüyorlardı islamdan sonra kadının önemi arttı (tabi öldürme durumu var mıydı o zamanlar bilemeyeceğim )
    her zaman insanların gözünü boyuyor taraftar toplamak için en sağlam yol olan hikayeler uyduruluyor günümüzde hollywood filmleri gibi islam kadınlara zulmü eden uygarlıklara karşı çıktı islam kötülüklere karşıdır onlsrla mücadele eder oyuzden islam iyi
    Hiç kimse çıkıp Türklerin islamı nasıl kabul ettiğinde bahsetmiyor ama bu “sözde’’ iyiliklerinden herhalde 70 yıl savaş oldu

    1. Esenlikler,

     Bu insanları ikna etmenin çok zor olduğuna katılmıyorum, deyimi yerindeyse en çok “leşim” orta yaşlı kesimden var. Sebebi de çok basit, tıpkı sizin de dediğiniz gibi en zayıf noktalarından, en kırmızı çizgilerinden yürüyorum. Herkese de bunu (kafalarını kestirmeyecek şekilde) yapmalarını öneririm. İnsanlar, bu pislik inanca mantıkla değil, duygularla bağlı. O yüzden duygusal tepkiler verdirerek de bu bağ çok daha kolay çözülüyor. Ne yazık ki herkes entelektüel değil ve herkese mantıksal analizler yetmiyor.

     Ve o örnek verdiğiniz ayetten bahsedecek olursak, genel olarak söyleyeyim ki parantez içindeki bütün kısımlar yorumdur ve asıl metinde yer almaz. Yani o tiksinç ayette “hafifçe” diye bir ibare yer almıyor. Direkt ağzını burnunu kırın yazıyor kısaca.

     Mezhep muhabbetine girmeyi aktif bir şekilde reddetmenizi, mezheplerin her birinin tamamen aynı olduğunu ve aralarında en ufak bir fark bile olmadığını empoze etmenizi öneririm, yani bu muhabbeti güvenle yapabileceğiniz ortamlarda. Çünkü cidden mezhepler tıpatıp aynı. Bu sadece İslam değil, tüm İbrahimi inançlarda böyle. Hepsinin kökü aynı pislik. Hepsi Kur’an’a/İncil’e inanıyor. Kilit nokta bu. Siz hiç habislerden falan yürümeyin, direkt Kur’an’dan yürüyün. Sünni’si de kabul etmek zorunda, Şafi’si de, başka ne pislikleri varsa onlar da. Dolayısıyla o mezhep muhabbeti zevzekliğine göz açtırmayın, nefes aldırmayın, gördüğünüz yerde ezin.

     “Cahiliye devri” dedikleri şey tamamen yalandır, bilginize. Cahiliye dönemi, İslam’la gelmiştir. Bu konuda şöyle bir şeye denk gelmiştim zamanında. Eminim arayan daha fazla şey bulur, ama ne gerek var? Benim yıllardır dediğim şeylerin benzerini demiş Ateist arkadaş. Tanrıçalara tapınan bir toplum, bu Tanrıçanın yeryüzündeki yansıması niteliğindeki bir kadına nasıl saygısızlık yapacak ki? Akıl mantık almaz.

     Zaten Şeytan aşkına, İslam’dan bahsediyoruz. Cehaletin en dibinde olan bir toplumu bile bir tık yukarıya çıkaramaz, aşağı götürür. Kriminal deliliğin, kötülüğün, aşağılıklığın, şerefsizliğin en üst noktasından bahsediyoruz. Şempanzelere götürün, 20 yıl sonra onların da birbirlerini katlettiğini görürsünüz yeminle.

     Neyse, görüşleriniz için teşekkür ederiz. Birçok güzel noktaya parmak basmışsınız.

     İyi günler.

 18. yahudiler Sanskritçe veya sümerceyi tersten okusalar bize etki edebilirler mi ?

  1. Esenlikler,

   Hayır. Buna dayanan, dünyanın tümünü saran bir enerji alanı falan yok şu anda. Pek işe yaramaz. Ve Yahudilerin aksine biz kendi gücümüzü kendimiz inşa ediyoruz, onlar gibi başkalarının kanına ve canına muhtaç değiliz.

   İyi geceler.

    1. Esenlikler,

     Burada, yanında kalan her şeyi de ters çevirdiğinizden ve “yok etme” niyetiyle bu işi yaptığınızdan, tersten okunuşu da aynı olan harfleri (Heh gibi) de “ters çevirip” yok etmiş oluyorsunuz.

     İyi günler.

 19. Yazılarınızı okudum çok ilgimi çekiyor gayet mantıklı geliyor hatta okudukça huzurlu oldum

  1. Esenlikler,

   Sevdiğinize sevindim, o zaman okumada iyi eğlenceler. Sorularınız olur da yazılarımızda cevabını bulamazsanız sorabilirsiniz.

   İyi geceler.

 20. Demon sevgili edinmekle alakalı bir şey soracağım. Bütün insanların yahudiler hariç Şeytan tarafından seçilmiş Demonları mı var? Ve Şeytan bunları seçerken bizim kişiliğimizi mi göz önünde bulunduruyor? Eğer tek eşlilik istersek Şeytanın seçtiği Demonun eski bir Demon sevgilisi varsa ve bu duruma kızarsa gibi sorunlar olur mu? Son olarak Demon sevgiliyle ilişkimizi yukarda tutma amaçlı napmalıyız? Çünkü sanırım dışarı çıksak insanlar tarafından şizofren damgası yeriz, belki hiç konuşma olmadan sadece gezmeyi istesek olur mu? Yoksa bu dediklerim sadece insan ilişkilerinde mi olur?

  1. Esenlikler,

   Hayır, “bütün insanların” öyle bir durumu yok. Genel olarak Satanist’ler, Tanrıların bizzat ilgisini kazanır. Tabii Satanist olmayanlar da saygılı ve samimi oldukları sürece Tanrılarla iletişim kurabilecek olsa da, onların Koruyucu Demon’ı yoktur mesela. Ama evet, öyle bir ilişki isteyen kişilerin karakterini ve tercihlerini Şeytan göz önünde bulundurarak “atama” yapıyor, sonuçta O bizi bizden iyi tanır.

   Ve hayır, çok insanca düşünüyorsunuz. Tanrıların bu tarz kompleksleri olmaz.

   Demon sevgilisi olan kişi; gerek iletişim kanallarını açık tutmak, gerekse de bir Tanrı(ça)nın ilgisine layık olduğunu göstermek amacıyla kendi ruhani gelişimine ve ruhani muharebeye (çünkü RTR, başka şeylerin yanında direkt astral hisleri de açmaya yarıyor) layıkıyla önem vermek durumundadır.

   Dışarıda, insan içinde Tanrılarla konuşmanız gerektiğini kim söyledi? Bunu normalde yapmayacaksanız bu durumda niye yapasınız ki? Ki, yüksek sesle konuşmaya ne gerek var, Tanrılar düşüncelerimizi de okuyabiliyor.

   Yani kısaca Onlarla ilişkilerimizi diğer insanlarla olan ilişkilerimiz gibi düşünmeyin.

   İyi günler.

 21. Otto Rahn Satanist olmasına rağmen öldürüldü?
  Bir de yalan olabilir sanırım ama annesinden gelen yahudi kana sahipti yazıyor.

  1. Esenlikler,

   Ve o iddia tabii yalandır, utanmasalar Hitler’de bile Yahudi kanı var diyenler var. Yahudilerin Satanist olması imkansızdır, onu da geçtim, onurlu ve insanlığa faydalı bireyler olması imkansızdır. Öyle düşünün.

   Ve Satanist olanlar asla ölmez diye bir şey demedik ki, hele de savaş zamanında. Birçok SS subayı da öldü, ki bunlar arasından Tanrıları takip eden çok vardı. Bu tarz trajedilerin tekrarlanmaması, Centil ölümlerinin durması için mücadele veriyoruz zaten.

   İyi günler.

   1. Hayır, neden öldü demiyorum, neden öldürüldü? Otto Rahn toplama kampına atılmış ve daha sonra gestapolardan kaçmış. Yani madem satanist biriyse neden öldürülmüş, bastırılmış?

    1. Esenlikler,

     Otto Rahn’ın, Naziler tarafından Nazilerin kamplarına atıldığını mı söylüyorsunuz, yoksa yanlış mı anladım? Bu adam bizim tarafımızda biriydi, ve eski dinimiz hakkında kitap yazması için bizzat Hitler tarafından görevlendiriliyor. Öyle bir şey olmasına ihtimal bile vermiyorum, ve ilk defa burada duydum. Herhalde yine düşman propagandası olmalı.

     İyi günler.

     1. Aynen bizzat Himmler tarafından görevlendirilmiş. Ben – Lucifer için savaşıyorum- diyen ve Lucifer (Şeytan babamız) hakkında kitaplar yazan biri ama ne yazık ki tabi kitaplarının çevirisi yok Türkçe yayınevleri çevirmemiş sadece İngilizce var. Böyle bir adamın kitaplarını okuyamamak çok üzücü. Bir de evet wikipedia da öyle yazmışlar şimdi biz böyle diyoruz ama yarın öbür gün bize inanmayan itler kaynak isteyecek. Ve kaynak olarak gösterdikleri şeyler wiki olacak. Wiki denen yerde zaten Jew yeri

     2. Esenlikler,

      Wikipedia’da çok şey yazar, çok önemi yok. Ve evet, cidden kıymetli bir adam.

      “İsevilere göre (yani İsa’cılara göre) iki çeşit insan vardır – İsa’nın bayrağı altında kapışanlar, ve Lucifer’ın bayrağı altında mücadele edenler. Benim inancıma gelince, ben Lucifer’ın bayrağı altında savaşıyorum.”

      Sadece önemli konulardaki kaynakları okuyabilmek için bile olsa İngilizce öğrenmenizi tavsiye ederim. Sonuçta bu kitapların Türkçe’ye geçmesi hiç değilse bir 10-20, belki de 30-40 yılı bulur yoksa. Otto Rahn’ın elinden çıkan Lucifer’s Court çok güzel.

      İyi günler.

     3. Bu arada kimse belirtmiyor ve hoşuma gitmedi.Size büyük vefam var. Türkiyede satanizmin yayılmasında önemli bir kişisiniz ve şu internet çöplüğünden bile, nasıl aydınlanmış, manevi olarak üst seviye biri olduğunuzu bizler hissediyoruz. Ruhunuz elit olunca yazdıklarınız da bulunmayan hint kumaşı niteliğinde oluyor. Umarım sizi hep okurum ve bu site kapanmaz.

      Bu arada kendinizi dikkat edin, güveninizi bozmayın, çerçevenize çok insan dahil etmeyin. Tavsiye vermek haddim değil ama sizin gibi birini kaybetmek istemeyiz.

     4. Esenlikler,

      Bir kandaştan diğerine, tavsiye vermenin “had olmayacağı” bir durum düşünemiyorum. Teşekkürler, sağ olun, elbette kendime ve sevdiklerime iyi bakmak için elimden geleni yapıyorum.

      Ne kadar önemli olup olmadığımı Tanrılar bilir, ben sadece işimi yapmaya çalışıyorum. Bana sorarsanız daha yapacak çok iş var, o yüzden ben de halkımdan kopmak istemiyorum, elimden gelirse ebediyen halkımın gelişimine katkıda bulunmak temennim. “Manevi”liğin de, soyluluğun da en geçerli tanımı, hayatın anlamı da bu zaten. Kendimizi ve evreni iyileştirmek.

      Bana herhangi bir vefanız yok, sonuçta bunların hepsi de Tanrılardan geldi. İlle de kendinizi zan altında hissediyorsanız, bunu gelişiminizde daha da ciddi olup daha da ilerlemekte yakıt olarak kullanabilirsiniz.

      İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Yorumunuza, girdiğiniz e-mail adresinden cevap gönderdim. Girdiğiniz e-mail adresi sahteyse gerçek bir tanesinden bize yazın.

   İyi günler.

 22. it’s seem to be hard accepting and reading through all the sended comments on the site, i didn’t want to bother with some stupidass questions while even youre looking like working hard with all of this, good luck and satan bless you

  is there a way that i can gain my self-esteem/confidence back with any of meditations?

  1. Salutations,

   I don’t mind the questions, it’s what we do. I wouldn’t call your questions “stupidass”, either.

   Anyway. Even those who are without who practice basic, watered-down meditations (like “Mindfulness Meditation”, which we call Void Meditation over here) report a profound increase in focus, willpower and thus, this contributes to their self-esteem and fulfillment greatly too. We have people do the Void Meditation from day 1 and everyone continues to do so. Not only that, but the reason our meditations are called “power meditations” is due to the simple fact that they build real power. Power to change your destiny, to change yourself, to change and save the whole world. Opening and empowering your soul has a very direct and incredibly powerful effect on your self-esteem as well. If you ask me, things like depression or low confidence are a direct result of low bioelectricity, so it’s no wonder that these meditations solve them like they were never there.

   Either way, if you haven’t already, start the 40-day program and you will see deep, real changes as long as you keep going consistently. Chances are, if it’s not a really deep-rooted issue, it’ll probably fix itself without even needing to do specific magickal workings on the subject.

   And if your only language is English, please head over to the main Joy of Satan website and the forums for more info. While I don’t mind answering your questions, it is there where you as an English speaker can get the most amount of info in the quickest time.

   Good day to you.

 23. esenlikler,
  1-allah yehowa ikiside aynı şey zaten dediniz ruhlar hemen emilmiyor diye peki mesela müslüman biri öldü ve ruhu duruyor ya bu zamanda yehowa tam anlamıyla yok olursa yani dünyada inananı kalmassa o müslüman ruhuna ne olacak ölecek mi
  2-Tanrılar geldiğinde yehowa ya inananlar olacak mı
  3-Ufo lar dediniz araştırmama göre insanlar gökyüzünde uçan ufolar görüyor peki bunlar nedir
  4-Reptilianlar dediniz yani bunlar bizim bildiğimiz gibi düşman bir uzaylı ırkı galiba şu zamanda reptilianlar dünyaya fiziken saldırırlarmı(biraz film senaryosu gibi oldu ama merak ediyorum :D)
  5-Tanrılar neden şimdi gelmiyor dünyaya neden bu savaşın sonlarında gelecekler onlar gelse savaş daha kolay olur gibime geliyor
  6-peki onca tanrı varken biz neden şeytanı lider görüyoruz
  7-tanıdığım kişiler var bazıları yunan mitolojisindeki zeus a tapıyor bazılar mısır mitolojindeki tanrılara bizimle aynı şey mi olacak onlara yani ne olacak ruhlarına

  biraz uzun oldu özür dilerim

  Umarım kullandığım cümleler tanrılara saygısızlık gibi olmamıştır onlara saygısızlık etmek istemem

  1. Esenlikler,

   1) Ruhu düşman tarafından asimile edilmediyse kendisine bir şey olmaz, ama asimile eden ruhlar hakkında kesin bir şey diyemem. Ama onlar için büyük ihtimalle çok geç olduğunu söylemek durumundayım.

   2) Ne olacak mı? “Ölecek mi” diye soruyorsanız hayır, katliamcı değiliz. Zaten Tanrıların geldiği zamana kadar insanlık ve dünya çok değişmiş olacak, bu inançlar iyice gücünü kaybetmiş olacak. İnsanları çok daha etkili ve yaygın bir şekilde eğitmemiz de mümkün olacağı için bu inançlar zamanla ölecek. İnançlar, tümden bu inançlara inanan kitleler değil.

   3) Bir kısmı cidden UFO’lardır, ama aralarında düzmeceler de var.

   4) Hayır, dediğiniz gibi bildiğiniz film senaryosu gibi oldu. Fiziksel olarak saldırmalarına gerek olan bir durum yok zaten, tarih boyunca bizi sessizce fethettiler. Ama evet, bizi kontrol edemeyecekleri kesinleşirse ve ellerinden gelirse gezegenimizi yok etmeye çalışırlar. Düşmanın yazıtlarında da “Tanrının dünyaları yok ettiği” yazar, o yüzden yapmayacakları iş değil. Ama güçleri yetmez, Tanrılar da boş durmuyor.

   5) O işler öyle çalışmıyor. Tanrılar gelsin, bunu fırsat bilen Reptilian’lar ve Gri’ler de gelsin, ama hala “biz Tayyip’in kıçının kılıyız”lık bilinç seviyesinde olan maymunlar olsun… Kaosu düşünebiliyor musunuz? O işlerin sırası şimdi değil.

   6) Buna daha önce cevap verdim ama, Kendi ırkının lideri olmasıyla aynı sebep. O pozisyona en uygun kişi olduğu için. Satanizm’de ve Nasyonal Sosyalizm’de liyakat usülü vardır. Liderlik için liderlik vasfı, bilgelik, halkına değer verme ve daha başka özellikler gerekir, bunların hepsi açısından da Şeytan ırkının en önde geleni.

   7) “Pagan” diye geçinip ne yazık ki işin özüne inemeyen insanlar da Şeytan’ın gücü altındadır, ama elbette bizimle tıpatıp aynı muameleyi görmeyecekleri de var. Deyimi yerindeyse ne kadar ekmek, o kadar köfte.

   İyi geceler.

 24. Ailemin kalanı koyu müslümanlar ve muhtemelen allahın tam isteyeceği cinsten birer kullar. Bu savaşta onlar da zarar görüyor mu?

  1. Esenlikler,

   Her gün dünyanın ve insanlığın lanetlenmesi ve yok olması yönünde enerji aktaran kişiler elbette bundan kendi paylarını da alacaklardır. Kendi düşen ağlamaz. Müslümanların çoğunun az veya çok, öyle veya böyle acı, yoksunluk, sefalet, cehalet ve keder içinde yaşaması rastlantı değil, inançlarının olayı bu zaten. Bağlandıkları düşman düşünce formunun tüm olayı bu. Kendi seçimleri.

   İyi günler.

 25. Salem burke adlı kişi satanist değil miydi , nasıl delirdi ? Boş bir insana da benzemiyor delirtmeyi nasıl başardılar ?

  1. Kendisi bir Satanist’ti, evet. Ancak parazit saldırılarına karşı kendini korumaması sonucu Yahudi lanetlerini ve kabalasını pratik ederek zaman içerisinde kafayı yedi, bunların da devamında madde bağımlısı oldu. Konum (özellikle de konu Spiritüel Satanizm olduğunda) yalnızca hoş bir Satanik çevreyi ve iyi dilekleri değil, ruhani güvenlik açısından ciddi bir tehlikeyi ve yoğun sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Kişi buna hazırlıklı olmadığında veya bu sorumlulukların altında kaldığında da sonucu ne yazık ki böyle bir noktaya çıkabiliyor.

    1. Esenlikler,

     RTR’lar kişiye özel değildir. Ayrıca RTR’ları, müslüman ve hristiyanlar ölsün diye yapmıyoruz. Onları bulundukları durumdan kurtarmak için yapıyoruz. RTR’lar, yapan kişi tarafından spesifik yöneltilmediyse direkt Yahudilerin düşünce formlarına, enerjilerine, “enerji depolarına” vurur.

     İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir