Numeroloji – “Temel Sayıların Temel Değerleri” 1-10

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki vaazından çevrilmiştir. Diğer sayıların da numerolojik değerleri eklendikçe, aşağıda bağlantısı verilen sayfanın içeriği de güncellenecektir.

 

Numeroloji, okülte girmek isteyen herkes için önemli bir daldır, ve ayrıca sayıların yönettiklerini bilmek, çalışmalarınızın ruhani tarafını iyileştirmek için bir gerekliliktir. Bu bölümde, sayılar hakkında bilgiler bulacaksınız.

İnternette dolaşan çoğu bilgi, Yahudi kaynaklarından çıkma ve sayıların anlamları oldukça yanlış aktarılmış vaziyette. Doğru olanlarsa neredeyse yok denecek kadar az. Bu bilgilerden bazıları, sadece yanlış olmakla kalmıyor; bunun da üstünde oldukça dehşet verici ve her koşulda kaçınılması gerekenler de var. “Melek sayıları” ve bu kategorideki diğerleri, düşmanın yarattığı iğrençliklerden öteye gitmiyorlar.

Oldukça detaylı araştırma ve pratik zincirinden sonra, sayıların sadece gerçek özellikleri burada paylaşılacak. Elbette, bunlar da bozulmuş ögeler içeren çoğu kaynağın dediklerine zıtlar. Numerolojik bilgi, “Temel”den başlarak “İleri” bölümüne kadar kendine yer edinecek. Temel bölümü, bu devam edecek sürecin başlangıcı.

Bölümün kendisi, yadsınamaz emeklerinden ötürü Azazel’e atfedilmiştir. Joy of Satan, sıkı ve güçlü bir şekilde Azazel’in gözetiminde. Beelzebul da ayrıca yıllardır deney aşamasında olan bu projeyi tamamlayabilmek için büyük ölçüde yardımlarını sundu. Şimdi ise bu bilgiler açılacak. Her ikisi de sayıların anlamları ve alanları konusunda bilgiyi düzenleme yönünde yardımcı oldu, ve böylece sayılara dair bilgiler, hakikate/özüne kavuştu.

Numeroloji bölümünün geliştirilmesi hakkında [ki bu da kademeli bir şekilde olacaktır] biraz daha açıklayıcı konuşmam gerekirse, farklı Milletlerin farklı sayıları nasıl ifade ettiğini daha büyük bir dikkatle inceleyin. Bu doğrultu içinde, “Sayıların şekilleri” gibi şeyler hakkında yazan kişiler, çoğu zaman sadece yüzeysel çıkarımlar yapabiliyorlar ve ilerisine gidemiyorlar.

Sayıların bazı temel özellikleri daha belirgin olacaktır, ve bazıları da kişinin akıl yürütmesini gerektirebilir, ve burada verilenler üzerinden çıkarım yapabileceğiniz bazıları da zamanı geldiğinde Tanrılar tarafından size açılacaktır [boş düşünce ve fikirler ile çocuksu saçmalıklar için değil – bu, burada kastedileni gerçekten anlayanlar için geçerlidir].

Bazı sözcükler anlamsız gelebilir, ancak gelişiminize devam ettikçe anlam kazanacaklardır. Bu sözcüklerin çevirisi ve etimolojisi, büyük bir özenle seçilmiştir.

Yazdıklarımın, yazacaklarımın, ve yeni bölümlerin çoğu bu çerçevede şekillenecektir. Bunları incelemeniz gerekiyor, ve böylece kendi anlayışınız içinde, burada verilenlerden daha fazla anlam çıkaracaksınızdır. Ruhani bilginin doğru okunuşu böyledir. Ayrıca, açık olan bilgi de, kendi içindeki amaçlar doğrultusunda yardımcı olacaktır.

Satanik Numeroloji Sayfası

Daha fazla bilgi yakında eklenecektir.

 

Sayıların temel özellikleri

1. “Bütün”, monat, bölünmemiş, komuta, sonsuzluktaki nokta, evren, yaratımın kaynağı, ilksel neden

2. Çiftlik, ayrışım, ihtilaf/anlaşmazlık, ilişki, yaratım, yıkım, kusurlu [mükemmel olmayan], pozitif-negatif, ilk bölünme, ayrılma

3. Ruh, ilahlık, üçlü güç, mükemmel sayı, ilk birleşim, ilahi/kutsal üçlü [Ea, Enlil, Anu – Poseidon, Zeus, Hades vs], dünyaların üçlülüğü

4. Düzen, adalet, maddenin dört fiziksel yönü, “sınır”, eter katılmadan dört element, materyal dünyanın alt temeli

5. Beş element, birlik, bağ/bağlantı, eros, biçim ve form, güzellik, görkem, denge, ahenk

6. Maddesel & Ruhani, bağ/bağlantı, hayat, istikrar, alışkanlık, karmik, evlilik, makrokozmik/mikrokozmik, arılık, bakirelik

7. Karma, sonuç, Tanrıça Nemesis [intikam], arınma/arıtma, ilahi terazi, Adaletin korunması, şans, zihnin doğuşu

8. Gizem, dürtü, güç, kalıcılık, sağlam temel, gizli küre, “Göksel Ana”, ilahi adalet, Çoğaltım, “ad infinitum” [sonsuz]

9. Bitiş, nihai nokta, imge, mükemmellik, “son”, kapanışa yaklaşma, doğum/ölüm, güç, taçlandırma/sonuçlandırma, zirve, tamamlama

10. Anahtar, Her Şey, kader ve karma, yolun sonu, çifte birleşim, Evren – Pan, Kozmos, Mükemmellik, Kendiliğinden Oluşmuş Olan, “Göksel Baba”, Bütünlük

-Yüksek Rahip Hoodede Cobra 666

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir