3. Göz, Epifiz Nefes Meditasyonu

Kaynak: Joy of Satan’ın aynı adlı sayfası

“Ben” ifadesi kullanılan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’e aittir.Bu meditasyonun yaptığı şey, üçüncü gözünüze veya epifiz bezinize baskı uygulamaktır; bu da hangisine odaklanıyorsanız onu daha da açacak ve güçlendirecektir. Bu meditasyon ileri düzeydedir ve yeni başlayanlar için değildir. Aşağıdaki talimatları sorunsuz bir şekilde anlayabileceğiniz kadar deneyime sahip olmalısınız.


1. Omurganızın sokumundan boğaz çakranıza kadar enerji soluyun.

2. Rahat olduğunuz sürece bekleyin ve üçüncü gözünüze ya da epifiz bezinize odaklanın. Bir baskı, sızı veya hatta hafif bir ağrı hissetmelisiniz.

3. Nefes verin ve birkaç kez tekrarlayın.


Bu meditasyona veya başka bir meditasyona başlamadan önce, meditasyonunuzun nelerden oluşacağını önceden planlamalısınız. Bu durumda, epifiz bezinize mi yoksa üçüncü gözünüze mi odaklanacağınızı düşünmelisiniz. Ben her ikisini de yaptım; meditasyona üçüncü gözüme odaklanarak başladım ve ikinci yarıda epifiz bezime odaklandım.

Sonunda, epifiz bezinizi tamamen açıp aktive ettiğinizde, başınız ışıkla dolacaktır. Bu son derece güçlü ve çok zevk temin edicidir. Bu ışık, doğru şekilde yönlendirildiğinde arzularınızı tezahür ettirmek için çok güçlüdür.

Epifiz bezi aktive edildiğinde ortaya çıkan his inanılmazdır ve kelimelerin ötesindedir. Son derece zevk vericidir ve kişi hareketsiz ve uyumlanmış kaldığında saatlerce sürer.

“3. Göz, Epifiz Nefes Meditasyonu” hakkında 4 yorum var

  1. Esenlikler,
   Düşüncelerimizi söylerdim ama saygı çerçevesinde kalmak zorundayız. Bizimle ve Satanist olmakla hiçbir alakaları yok, hatta çoğu kendine samimi olarak Satanist bile demez bunu bir eğlence aracı olarak görür.
   Hele attığınız videolardaki şahıs islam kanalı çıkmış ki o tarz kanallarda oyuncu tutup ateist rolü falan yaptırıyorlar.

 1. 3. Kısmındaki nefes verin kısmını tam anlayamadım. Yani kastettiği şey enerjiyi oraya mı yönlendirmek oluyor lütfen cevaplayın.

  1. Esenlikler,

   Hayır, nefes alırken enerjiyi yönlendireceksiniz. Verirken de eğer istiyorsanız enerjiyi çakraya yedirdiğinizi, yani tam anlamıyla oturttuğunuzu imgeleyebilir ve hissedebilirsiniz.

   Artık soruları buradan cevaplamıyoruz. VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle Forumlarımıza bekleriz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir