Neden Nasyonal Sosyalizm?

Herkese merhaba, önümüzdeki günlerde Nasyonal Sosyalizmin gerçekleri üzerine belli bir yazı dizimiz olacak. Bu bizim ilk yazımız. Öncelikle bilmeniz gereken bir şey var.

Biz Satanistler Yahudilere karşıyız. Ama bunun sebebi akılsızca, keyfi bir “ırkçılık” (ki “ırkçılık” teriminin kendisi bile bir Yahudi olan (((Marx))) tarafından onun saçma ideolojilerine haklı bir şekilde kafa tutan Centilleri susturmak için üretilmiştir) değil. Yahudiler diğer insan ırklarından çok daha farklı bir ırktır. İnsanlardan daha acımasız, kinli, nefret dolu ve beyinleri sürekli kendi çıkarlarına çalışır.
Tevrat resmen Centil ırklarına nasıl kötülük yapılacağına, onları nasıl en iyi şekilde baskılayacaklarına dair bir kılavuz kitabı gibidir. Dünyayı bozan ırk Yahudi ırkıdır ve Hristiyanlık-Müslümanlık dinini de onlar çıkartmıştır. Her pisliğin temeli (başlangıcı) onlardır. Şimdi diyebilirsiniz ”Yok ya içlerinde vardır iyileri”. Bunu ben de düşünmüştüm bir zamanlar ancak YOK. Çünkü onların yapısında bu var, dediğim gibi farklı bir ırklar ve yapıları çok farklı. Katliam, baskı, düzensizlik çıkartmak istiyorlar ve dünyanın sadece onlara kalmasını istiyorlar.
Tüm dünyanın Yahudi olmasını ve ”İsrail” olmasını isterler. Tek din tek devlet. Bu size bir yerden tanıdık geldi mi? Evet ”İlluminati” Diyeceksiniz. Evet İlluminati Yahudilere ait gizli bir kuruluştur. İnsanların bilinç altlarına cinsel mesajlar gönderirler ve bu şekilde çocuk istismarına de sebep olurlar. Çocuk programlarında ve çizgi filmlerde ne kadar subliminal mesaj olduğunu görüyorsunuz.
Bu mesajlar insanın bilinç altı ile çok güzel oynar ve insanların aklına aşırı derecede pis şeylerin gelmesini sağlar. Bu durum çocuk istismarına kadar gidebilir.

Evet arkadaşlar izlediğiniz videolardaki çocuklar İsrail’in masum kır çiçekleri. Buna benzer bir sürü video var isterseniz kendiniz de araştırıp bulabilirsiniz. Şimdi sizce bu çocuklar normal mi? Ancak bir Yahudi isen bu izlediklerin sana çok normal ve yararlı gelebilir.
Şimdi sizlere neden ”Nasyonal Sosyalizm”? Neden ”Adolf Hitler”? biraz açıklayayım.
Yahudilerin vazgeçilmez planlarından birisi ise insan ırklarını birbirine karıştırmaktır. İnsan ırkları birbirine karışınca da kimin ne olduğu  belli olmayacaktır ve Yahudiler kendi ırklarını yüceltecektir, tüm hakimiyet ve kontrol onların olacaktır, yani onların amacı böyle.
Dünya üzerinde yaşayan ”zehirli kene” gibiler. İnsanları sömürürler ve öldürürler.
”Komünizm” görüşünde olanlar kendilerini doğru yolda sanıyor olabilirler ancak maalesef öyle değildir. Komünizm Yahudilere ait bir görüştür ve ırk karıştırma konusundaki işleri Komünistler yaparlar.

Kaynak:
http://www.deathofcommunism.com/equality-of-races-and-race-mixing-is-a-genocide-of-the-white-race/

Komünizm hakkında bilmek istediğiniz her şey;
http://www.deathofcommunism.com/en/

Her insan ırkı önemlidir ve insanlar ırklarını korumalılardır. Eğer bir milletin ırkı karışır ise o ırk ve millet oyun dışı edilir. Ve bu, bu şekilde Yahudilere kalır arkadaşlar bunun farkına varmanız gerekiyor. Bakın İsrail’e birbirlerini nasıl da tutuyorlar, Yahudi olmayan ile çocuk felan yapmıyorlar.
Nasyonal Sosyalizm asla ayrımcılık değildir, Irkına sahip çıkmaktır. Yahudiler Adolf Hitler ve Naziler’in üzerine birçok iftira atarak günümüzde kötülemeyi başarmışlardır. Nasyonal Sosyalist olmamızın temel amaçlarından birisi ise Yahudilerin bu Centil ırkları karıştırıp herkesin kimliğini yoketme amaçlarına karşı olmamızdandır. Nasyonal Sosyalizm aslında çok basit bir şey. Bireyin kendisini, toplumunu, milletini ve ırkını korumasıdır. Bazı sosyal “adalet” savaşçılarını çıldırtan da o “ırk” kısmı sadece. Zaten Nasyonal Sosyalizm diyince akla “O zararsız Yahudicikleri yakmak (ki öyle bir şey yok)” geliyor olabilir ama aslında çok basit bir şey:
Nasyonal=Ulusal
Sosyalizm=Toplumculuk
Yani kısaca Toplumcu eğilimli bir Ulusalcı. Çok basit, değil mi? Hiçbir sebep olmadan bir grup insanı yoketmekle ilgili değiliz. Ama ve lakin elbette ki insanlığın düzenini bozanlarla uzlaşıp daha güzel bir düzen kurmak mümkün değilse uygun bir şekilde ilgilenilmesi gerekir. Nasyonal Sosyalizm, kapitalizmin, ekonomik dengeyi bozan sömürgecilerin ve terörün mutlak yıkılışı demektir. Adolf Hitler’in zamanında ülke çok mutluydu ve güçlüydü. Herkes birbirine sahip çıkıyorlardı. Ülke bilime ve eğitime önem veriyordu. Ülke sanayi ve teknoloji bakımından çok ilerideydi.
Adolf Hitler ve Nazi Partisi 1933’te iktidara geldi. Gizli liderlerin çoğu Hitler’in yüce olduğuna inandırlar.
Gerçek şu ki Hitler bir Satanistti. Bir siyasetçi olarak, o sırada Hristiyan Kiliseleri’nin gücünden dolayı diplomatik davranmaya çalıştı. Hitler’in kendisi de Almanyada’ki Satanist konutlarından birine üye idi. Hitler ve üçüncü Reich’in Hristiyanlığı her türlü biçimde yok etmek için amansız bir şekilde çalışmıştır. O zamanlar Almanya’da çok fazla Hristiyan bulunmaktaydı, Hitler’in mutlak güç elde etmeden önce Hristiyanlığı öven sözleri ise o yüzden.
”Hristiyanlığı botumun altındaki zehirli bir kurbağa gibi ezeceğim.”
-Adolf Hitler

”Musevilik, Hristiyanlık ve Bolşevizm gibi ideolojilerin hepsi birbirine bağlıdır. Kışkırtma çıkartmada yoldaş, her şeyi çürütmek için yaratılmış birer araç olan bu fikirler toplumun doğal yapısını yok etme konusunda aynı yeteneğe sahiptir. Bolşevizm Hristiyanlığın tarihi ve mantıksal devamıdır. Hristiyanlığın metafiziksel seviyede yaptığı şeyleri tekniksel gerçekleştirmeyi amaçlar.”
-Adolf Hitler

Hitler’in Hristiyanlık Konusundaki Tutumu:
2 Mart 1943 tarihli Holy see’dan bir nota göre;
”Warthegau” daki Papazların sayısı birkaç yüzü buluyordu, ancak bu sayı önemli derecede artış gösterdi. Her ay yüzlerce din adamının yakalanmasını ve sınır dışı edilmesine yol açan polis tedbirleri yoğunlaştı.
”Bütün katolik okulları kapatıldı”
”Reich valisinin 19 Ağustos 1941 tarihli emri, ibadet yerlerinde haftada bir saat boyunca dini talimatlar alabileceğini söyledi. Polise saat, yer ve öğretim personeli hakkında önceden bilgi verilmesi emrini verdi. Dini hizmetler belirli saatlere sınırlıydı.”

Nazi sembolünün önemi; Swastika Uzak Doğu, Orta ve Güney Amerika başta olmak üzere dünya üzerindeki pek çok kültüre ait bir semboldür. Türkiyede’de izlerine rastlanan bir semboldür, Güneşin bereketini ve kudretini simgeler.  Ayrıca Güneş Çakrasını temsil eder.

-Adel Raven

“Neden Nasyonal Sosyalizm?” hakkında 76 yorum var

  1. Esenlikler,

   Evet. Çünkü ırk karıştırmak sadece fiziksel bir olgu değildir, zira evrenimiz de sadece fiziksel bir evren değildir. Irk da tıpkı cinsiyet gibi ruh seviyesinde de olan bir olgudur. Farklı insan ırkları, deyimi yerindeyse farklı “ruhsal soy ağaçlarına” sahiptir, ve bu “ağaçları” karıştırmak sadece gelecekte doğabilecek çocuklara değil, alakalı tüm bireylere zarar verir. Melez bireylerin ruhani gelişimde nispeten daha zorluk çekmesi de bu yüzden. Hepimiz aynı türdeniz ama ruhani yapılarımızda farklılıklar var, bu yüzden Tanrılar hepimizin birbirimizden ayrı (eş almak bakımından) evrimleşmesini istedi ve zaten doğal olan da budur. Nihai olarak seçim size kalmakta ama bundan ötürü ruhani gelişiminize ket vurulunca veya gelecekte doğan çocuklarınız bu konuların farkında olursa (ki olacak, onlar için çalışıyoruz 🙂) sizden nefret ederlerse şaşırmayın. Sorumluluk, sorumlulara verilmelidir. Bilgi burada, seçim sizde. Dileriz ki en akıllıca seçimi yaparsınız.

   İyi akşamlar.

   1. Irk karıştırmanın biyolojik açıdan zararları nedir? Bir yerde melezlerin daha sağlıklı, güçlü ve zeki olduklarını okumuştum. Akraba evliliğinde genler yakın olduğu için çocuk hastalıklı doğabiliyor. Yani bu yüzden genler ne kadar yakınsa o kadar kötü ne kadar uzaksa o kadar iyi bir çocuğun doğması bana mantıklı geldi

    1. Size (((mantıklı))) gelen cevap ne yazık ki bilimsel gerçeğin tam zıttı.

     Siyahi/beyaz karışımı bebeklerin beyaz bebeklere oranla daha fazla sağlık sorunları yaşadığına dair bilimsel araştırma:
     https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2867623/

     Farklı ırktan olan eşlerin ölü doğmuş bebekleri olma ihtimalinin çok daha yüksek olduğuna dair araştırma:
     https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15994621

     Melez çocukların düşük özsaygıya, sosyal izolasyona, sigaraya ve alkole daha yatkın olduğuna dair araştırma:
     http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1448064/

     Melez çocukların sağlık problemlerine sahip olmaya, yüksek riske, sigara ve alkole daha yatkın olduğuna dair araştırma:
     http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1448064/

     Melez insanların belirli organ bağışları almaya uyumlu olmadığına dair araştırma:
     http://content.time.com/time/health/article/

     Beyaz/Asyalı karışımı çocukların normal Asyalılara nazaran iki kat daha fazla psikolojik bozukluk ve akıl hastalığına sahip olma yüzdesine dair araştırma:
     http://news.ucdavis.edu/search/news_detail.lasso?id=8732

     Siyah/Beyaz karışımı çocukların iki ebeveynlerinin de siyah ve iki ebeveynlerinin de beyaz olan çocuklara nazaran karar verme becerilerinin daha güçsüz olduğuna dair araştırma:
     http://www.nber.org/papers/w14192

     Irk karıştırmak hem Tanrılara, hem de ırkınıza ihanet etmektir. Bunu yapmayın.

     1. Bu yorumu yazı olarak kaydeder misiniz? Bu konuyu araştıran çok oluyor? Bu konuyu aratınca makalelere sitede direkt erişmemiz bizim de işimize yarar. Yorumlardan bulmak zor oluyor

     2. Aynı öneriyi yöneticimize ilettim, kendisiyle bu konuyu konuşacağız. Tavsiyeniz için teşekkürler!

     3. Annemin babası ermeni-türk melezi, babam arap-kürt melezi bu durumda ben melezin de melezi oluyorum. Peki bu durum ruhani gelişimime çok kötü etki eder mi..

     4. Zaten günümüzdeki çoğu insanın durumu aynı, Yahudiler bin yıllardır ırkları asimile etmek için ellerinden gelen her şeyi denediler ve geldiğimiz sonuç bu. Çokkültürlülüğü normalleştirme, ırklar arası ilişkiyi Centil halkara empoze etme ve bunun daha bir sürü örneği nedeniyle şu anda buradayız. Bu ruhani gelişiminiz önünde şu anda bir engel oluşturabilir, evet. Ancak kundalininizi yükselttiğinizde insan formunuzun (neredeyse) en tepesine ulaşacaksınız, dolayısıyla bu üstesinden gelebileceğiniz ve geleceğiniz bir engel. Kafanıza takmanıza gerek yok, en nihayetinde irade eden her Centil gibi Yahudi pisliklerinden arınmış bir geleceğe ulaşacaksınız/ulaşacağız.

 1. ”Hristiyanlığı botumun altındaki zehirli bir kurbağa gibi ezdim.”
  -Adolf Hitler

  Bu sözü nerde veya hangi kitabında dedi acaba? Ve Adolf Hitleri öğrenmek için kitap önerir misiniz? Kavgamın kitabını alıcaksam hangi çevirmen ve yayın evi olmalı?

  1. Esenlikler,

   Hitler’in Hristiyanlık ile ilgili söylediği birçok sözü referansıyla birlikte bu sayfada bulabilirsiniz. O sözünü bu sayfada göremedim ama belki benim gözümden kaçmıştır.

   Kitaba gelince, doğal olarak Yahudi basınından geçip de %100 tertemiz bir eser bulmak imkansız denebilir. Düzgün çevirisi olduğuna inandığınız herhangi bir yayın evinden alıp, kendi filtrenizden geçirerek okumanızı öneririm. Mesela Hitler’in tüm diğer ırklar sebepsiz yere nefret söyleminde bulunduğu veya Hristiyanlığı övdüğü kısımlar görürseniz bunların doğru olmadığını anlayacak bilginiz vardır diye düşünüyorum.

   İyi akşamlar.

 2. Şunu size belirtmeden edemeyeceğim ki YHVH’e yemin olsun ki sizin bu zihniyetinizi tüm bağlantılarımı kullanarak çökertecegiz. YHVH’den her türlü desteği ve yardımı alacağım. Bunu İslam’ı terkedip Museviliğe geçiş yapan birisi olarak söylüyorum.YHVH bizim yanımızda ve sizin gibi putperest zalimlere karşı olarak dimdik ayakta. Artık o iğrenç NAZİ ideolojinizin türkiyede sonu geldi. Eşcinsellere,Musevilere,Engellilere yaptığınız zulümler sona yaklaştı. Hepsinin bedelini YHVH sayesinde ben ödeteceğim sizlere. Çünkü ben Musevilerin beklediği Mesihim.

  1. Esenlikler sevgili sıçan,

   Troll müsün, yoksa ciddi misin sen bilirsin ama bizi bağlamaz. Yahudi kimliğini bir mesajda çok güzel özetlemişsin. Musevi’yi (ve Museviliği), İslam’ı, YHWH’i, “Mesih”i büyük yazıp da o kokuşmuş mesajındaki en önemli kelime olan Türkiye‘yi küçük yazman karakterinin de küçüklüğünü kanıtlar nitelikte. Sizin biz Nazileri yenmek için tek bir şansınız vardı, o da Hitler’in zamanındaydı. Ama Anti-Christ’ımız, kurtarıcımız, liderimiz buna izin vermedi ve siz sıçanların başını ezdi. Öyle ezdi ki, tüm dünyanın toplu kuvvetiyle anca zapt edilebildiler. Şimdiyse insanlık uyanıyor ve Hitler’in, Hitler’in getirdiği -daha doğrusu bize tekrar hatırlattığı- kutsal ve Doğal, yüce ideolojinin iyiliğini ve ulviliğini tekrar öğreniyor. Bu kaçınılmaz, çünkü kanımızda bu var. Bilginin Çağında, Şeytan’ın Çağında, Sata Yuga’da bu uyanışı durduramazsınız. Ok yaydan çıktı, ve kölesi olduğunuz küpe doğru son sürat uçmakta.

   Eşcinsellere biz değil, getirdiğiniz hastalıklı İslam ve Hristiyanlık ölüm tarikatlarıyla siz zulmettiniz. Engellilere de; sonuçta insanların engelli olmasının da tek suçlusu sizsiniz. Ve sorun “Museviler” değil, ırksal olarak Yahudiler. Israrla Yahudi yerine Musevi demen komik. Çok şirin bir dikkat saptırma denemesiydi. Her halükarda Holocaust yalanına 2019 yılında inanmak gerçekten büyük bir cehalettir, Nasyonal Sosyalizm isimli soylu ve pak ideoloji sizin iğrenç ve toksik kanınızla lekelenmemiştir. Sizin kanınızı biz akıtmadık; ancak insanlık Gerçeği öğrenince sizleri sokaklarda linç ederse bu onların bileceği iştir.

   Eğer ki troll değilsen ve bir Centil olarak düşman tarafına geçtiysen suçun Yahudilerinkinden bile büyük. Onlar kötülüğün içine doğdu, sense kötülüğü seçtin. Elbette senin gibilerin tepesine de adaletin kutsal yıldırımlarını durmadan çökerteceğiz. Gemiye de çok geç atladın, YHVH havası kaçmış bir balon gibi sönerken Yahudi efendilerin senin gibi goy’ları artık Centil “poster boy” olarak bile umursamayacaktır. Yani her halükarda faka bastın. Yerini bil, çünkü biz geliyoruz.

   Sieg Heil, Hail Satan.

 3. Bu söz Adolf Hitlere mi ait?

  “nasıl ki kadınlar kolaylıkla hükmedebileceği zayıf bir erkek yerine boyun eğeceği güçlü bir erkeği tercih ederse halk kitleleri de böyledir. Özgürlük vaad eden yerine, kendisinden başka hiçbir fikri tanımayan güçlü bir öğretinin savunucularına güvenir. Halk ricacıları sevmez. Özgürlük vaadi halkta ilgisizlik yaratır”

  1. Esenlikler,

   Hiç de öyle görünmüyor. Kesin bir şekilde Ona ait olduğunun kanıtı varsa (örneğin konuşmalar falan. Aslında bunlar da montajlanabilir ama olsun) incelemek lazım, ancak Hitler’den çıkacak bir söze benzemiyor.

   İyi günler.

   1. Açıkçası bana da hiç öyle gelmedi teşekkürler. Böyle bir şey deme ihtimali aşırı az bence.

  1. Esenlikler,

   Atatürk elbette ülkemizin kurucusu ve ırkımızın kurtarıcısı olarak el üstünde tutulmalıdır. Ömrünün sonlarına doğru Mu Kıtası, Sümer medeniyeti gibi konular üzerine araştırmalar yaptırmıştır. Ömrü yetseydi Türklüğün ve Türklerin Pagan kökenlerini hatırlamalarına ve benimsemelerine çok katkı sağlaması muhtemeldi.

   İyi günler.

 4. Merhaba, size 2 tane sorum olacaktı.

  1)Irkların birbiriyle karışması derken; Beyaz ırkla, Siyah ırkın karışmasını mı yoksa, Beyaz ırk içindeki milletlerin de
  örn:(Fransız,Alman,Türk,Rus…) gibi ırkların da birbiriyle karışmasını mı kastetdiniz ?

  2)(Türk,Alman,Slav,İngiliz,Fransız…) gibi Beyaz ırktan olan milletlerin birbiriyle evlenmesi veya karışması ırkların birbiriyle karışması sayılmaması gerekir sonuçta hepsi Beyaz ırktan değil mi ? Böyle bir durumda sadece, milletler ve sahip oldukları kültürleri karışmış olmuyor mu?

  1. Esenlikler,

   1 ve 2) Belli vaazlar, Tanrıların bizi Türk, İngiliz, Amerikan gibi uluslardan ziyade daha büyük ırksal gruplar olarak (siyah, beyaz, vesaire) gördüklerini belirtiyor. O yüzden tahminim aynı ırk grupları altında bulundukça bunun nispeten daha az sorun olacağıdır. Ancak ideal olanın “ırkını sev, ırkından sev” olduğuna inanıyorum. Dediğiniz gibi kültürel sebepler de buna etki ediyor.

   İyi günler.

   1. Peki, Irkların birbirine bir üstünlüğü var mı?
    örn:(Beyaz ırkın siyah ırka ya da sarı ırka)
    Nazi Almanya’sında zenciler ve çingeneler en alt insan ırkı sayılıyordu hatta Adolf Hitler “Kavgam” adlı kitabında zencilerin aşağı ırktan olduğundan bahsediyordu sanırım.

    Birde Nazi Almanya’sında
    Bugün, İskandinav ve Alman topraklarında yaşayanları Ari/Aryan kabul edip Arileri/Aryanları en üst ırk saymışlardı.
    Ari/Aryan ırk, beyaz ırkın içindeyse beyaz ırkın kendi içindeki milletler arasında bir üstünlük mü var?
    Sanırım biz Türkler Ari/Aryan ırktan sayılmıyoruz çünkü Ari/Aryan ırk (sarı saçlı,mavi gözlü uzun boylu…);biz Türkler’de de pek fazla sarı saçlı, mavi gözlü olmadığından Ari/Aryan sayılmıcağımız için Ari/Aryan ırk bizden daha mı üstün?

    1. Esenlikler,

     Kavgam kitabında yazdığını söylediğiniz şeyler yalandır. Günümüzde tamamen güvenebileceğimiz bir tercüme yoktur. Hitler’in böyle bir şey demiş olması, Almanya’da yapılan Olimpiyatlarda zenci atlet Jesse Owens’ı tebrik etmesiyle ve Almanların, Jesse Owens’ın kendi sözleriyle “onu rahat ettirmek için iki büklüm oldukları” gerçeğiyle çürümektedir. Dünyanın ırksal olarak en çeşitli ordusu da SS Birlikleri’ydi. Bu tarz yalan bilgiler, Führer’in sözleri arasına tamamen Centil ırklar arasında kargaşa çıkarmak ve bizi Hitler’in yüceliğine ve iyiliğine kör etmek için sokulmuştur.

     Irkların üstünlüğüne gelince. Elbette, ırklar belli konularda birbirinden “üstün”dür. Örneğin zenci kardeşlerimiz fiziksel olarak güçlü ve sağlam yapılıdırlar, asyalılar sayılarını arttırmada ve zekâ konusunda başarılıdırlar, beyaz ırk da liderlik ve etik gibi konularda. Tabii bunu katı, bilimsel bir açıdan ziyade mantıksal ve sosyolojik bir açıdan söylüyorum. Her halükarda, “eşit” değiliz. Zaten eşitlik kötüdür, çünkü eşitlik eşitsizliktir. Ancak akıllı bir tür olarak, birbirimizin bu farklarına, farklı kültürlerimize ve varoluş hakkımıza saygı göstererek barış ve dostluk içinde yaşayabiliriz. Nasyonal Sosyalizm de bunu öğütler zaten. Her halkın kendi varlığını sürdürmesini. Kendine saygı duyan bir halka bizim de saygı duymamız çok daha kolaydır çünkü.

     Son olarak, beyaz ırk genel olarak direkt Şeytan’ın kanını taşımakta. Elbette her ırk Şeytan ve Tanrılar tarafından yaratılmıştır, ancak direkt Şeytan’ın kanını taşıyan Beyaz ırka orijinalinde Aryan’lar denmekte. Türkler de aslında orijinalinde Beyaz ırka mensuptur, sadece günümüzde fazlasıyla karışmamızdan ötürü birçok insanın kafası karışık. Bu yine de gerçekleri ve özümüzü değiştirmiyor.

     Her halükarda anlayacağınız, “üstünlük” veya “alçaklık” genel, tek açıdan bakılabilecek bir şey değildir. Her ırkın daha güçlü olduğu yanlar vardır. Yani bir ırk her açıdan diğer ırklara üstündür diye bir şey demiyoruz. Farklarımızı, güçlü ve zayıf yanlarımızı tanıyıp en iyi bu şekilde birlikte çalışırız diyoruz.

     İyi geceler!

  1. Esenlikler,

   Söylediğiniz için sağ olun. Bulabilirsem ikisini de birkaç gün sonra değiştireceğim, olmadı aynı işlevi gören alternatifler ayarlayacağım.

   İyi günler.

 5. 1-) Irklar birbirine karışmamalıdır derken Aryanlar ile Siyahiler mi yoksa Alman ile Türkler ya da Kürtler ile Türkler mi karışmamalıdır?
  2-) SS ya da Wehrmacht(hatırlamıyorum hangisi olduğunu)ta görev yapan müslüman askerlerin mantığı nedir yani adamlar basbaya videoda namaz falan kılıyor ve nazi tarafındalar.

  1. Esenlikler,

   1) İdeal olan her ulusun kendi içinde kalmasıdır, ama genel, “ana” ırkların (siyah, beyaz, vesaire) alt grupları içerisinde evlilikler genel olarak sorun değildir.
   2) Savaş zamanı, ne bekliyorsunuz? Sizin için savaşmaya gönüllü bir yığın insan var. Cidden ulusun bekâsı söz konusuyken sadece eğilip kalkıyorlar diye buna takıntı yapmaya değer mi? Hitler seçilip mutlak güç sahibi olana kadar Hristiyanlara ve Hristiyanlığa da yaranıp kullanmak zorunda kalmıştır. Bu işler böyledir, dünyada yaşarken dünyanın şartlarına göre hareket etmek zorundayız. Bu barış zamanındaki politikalarımızı yansıtmak zorunda değildir.

   İyi akşamlar.

   1. Yanıtınız için teşekkürler. Peki Hitler’in yaptığı söylenen çingeneleri, engellileri, eşcinselleri yakma ve üzerinde deney uygulama olayları gerçeği ne kadar yansıtıyor? Bu konuda bilgilenebileceğim bir kaynak atar mısınız? Yoksa siz yazsanız da olur bana fark etmez 🙂

    1. Esenlikler,

     Tamamen yalan. Hitler gibi insancıl bir barışsever hakkında söylenen çirkin, asılsız ve gülünç yalanlardan başka şeyler değildir. Dünyadaki tüm kötülüklerden yegane sorumlu olan Yahudilere bile bu dediklerinizi yapmamışken diğerlerine yapması daha da imkansızdır. Holocaust yalanı hakkında henüz sitemizde pek bir bilgi yok, ama İngilizce’niz varsa buradan başlayabilirsiniz, yoksa yine de şöyle bir demeç vereyim size. Elbette zamanı gelince sitemizde de bahsedeceğiz.

     İyi geceler.

     1. Hitler’in Tanrı olduğu konusunda söylentiler var sanırım doğruluk payı var mı ? Y*hudi pisliklerinin izlerini silmek için Dünya’ya gelen bir Tanrı’ydı sanırsam. Yoksa sadece insandı ama ““farkındalığı”” yüksek bir insan.

     2. Esenlikler,

      Tanrı olduğu doğru, ama dünyadaki vaktinde Tanrı değildi. Ruhani açıdan çok gelişmiş bir insandı, firavun reenkarnesidir zaten. Ondan sonra kadim ruhani öğretileri kullanarak Magnum Opus’u tamamlayıp tamamen Tanrılığa yükselmiştir. Bu savaştan daha sonraya tekabül ediyor ama. Yani savaş sırasında bildiğiniz Tanrı değildi.

      İyi akşamlar.

 6. Bu Magnum Opus’luk konusu açılmışken , bir insan Magnum Opus’luğa eriştiğinde tam olarak nasıl bir şey olur yani fiziksel olarak soruyorum (ruhsal olarak ultra gelişmişlik olduğunu biliyorum 😂) aklıma istemsizce Lucy filmi vardır ya hani beyninin %100 ünü kullanıyor sonra heryerde oluyor fiziksel bir bedeni olmuyor . Öyle bir şeymi ? ve Hitler Tanrı olduysa kendisiyle diğer Tanrı’larımızla iletişim kurabildiğimiz gibi onunla da kurabilir miyiz ?

  1. Esenlikler,

   Her tür fiziksel hastalık (o vakte kadar zaten iyileşmediyse) iyileşir, kişi gençleşir (ama isterse göründüğü yaşını değiştirir), muazzam bir farkındalık, güç ve bilgelik kazanılır, vesaire. Lucy filmine gelince, Scarlett Johansson Yahudidir. Ve öyle filmler fazla kurgu, Tanrılar bile fizik kurallarına bağlıdır. Güneş’i cebimize koymak mümkün değil mesela. Ama bizim idrağımızın şu anlık ötesinde olan birçok şey mümkündür.

   Ve evet, Hitler’le teknik olarak iletişim kurulabilir. Ama tıpkı Lilith annemiz gibi, Hitler’le de isteyen istediği gibi görüşemez. Kiminle görüşeceğini O Kendi seçer, insanlara Kendi yaklaşır. O yüzden denemenize pek gerek yok.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Bu konuda çok fazla bir kaynak yok. Ama kişisel izlenimim birinin “eril” bir Güneş çarkı olduğu, öbürününse “kara güneş”vari” dişil” bir çark olduğu. Şunu belirteyim ki bu benim fikrim ve internette anlatılanları biraz da Satanik bir bakış açısından geçirerek edindim; yanlış da olabilir. Ama çok kritik bir olaya benzemiyor.

   İyi akşamlar.

 7. İnternette Adolf Hitler’in ailesinin Eduard Bloch adında bir y*hudi doktoru olduğu ve Adolf Hitler’in Avusturya’nın ilhakından sonra bu y*hudi doktara özel koruma sağlayıp asil y*hudi anlamına gelen bir ünvan verdiği yazıyor.Bu yazılanlar ne kadar doğru ya da doğruşuk payı var mı? Çünkü; centilleri canavarca sömüren ve insanların huzura kavuşmasını istemeyen bu asalak y*hudi sürüsüne ait birine ayrıcalık verilmesi saçma geldi.

  1. Esenlikler,

   Kaynaksız iddia savurmak çok kolay, o dönem hakkında öyle aptalca, deli saçması ve asılsız iddia gördüm ki inanamazsınız. Bu konuda kayda değer, belgelerle destekli kaynaklar varsa incelenmeye biraz değebilir belki, ama Nasyonal Sosyalizm’in ideolojisinden ötürü bile böyle bir şey muhtemel değildir.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   İslamcılar bazen benimsiyor, bazen gömmeye çalışıyor. Çarşafı yasakladı diyen var, ama sonra kararından geri dönmüş. Bir yandan da (ne kadar tiksinsem de) Osmanlı’yı o yıkık haliyle 33 yıl boyunca ayakta tutabilmiş… Yani, çok daha kötü ve rezil padişahlar da oldu. Dolayısıyla çok bir şey diyemeyeceğim.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Türklükten uzaklaşıp İslamlaşmaya düşmemizde büyük rol oynamış bir devlet. Bazı parlak hükümdarları olsa da Türk’ün değil, İslam’ın flamasını dünyanın dört bir yanına taşıdığı için genel olarak sıcak bakamıyorum.

     İyi geceler.

 8. Merhaba ,
  ben berline gittigimde bizzat gözlerimle roma sintilerin yani cingenelerin hitler zamaninda öldürüldügünün anmasini gördüm bu da mi sahte? . ayrica eugenics denen sahte bilim hitler tarafindan benimsenmiyormuydu ? alt irklari yok edip üstün irk yaratma projesi. bu sorularima makul bir cevap ariyorum sayfanizdaki bir cok görüsü dogru buluyorum ama hitler konusunda kafam karisik ben kismen almanyada yasayan bir türküm ve burdaki naziler irkci ve türklerin evini yaktilar bir keresinde solingen de isterseniz arastirin. bu irkciligi da dogru bulmak sizce ne kadar etik.

  1. Esenlikler,

   Anma töreni, spesifik bir düşünce üzerine kolektif fikir, düşünce birliği bir şeyin doğru olduğuna dair meşruluk kazandırıyorsa; o zaman Comic Con’a göre süper kahramanlar gerçektir. Bu sağlıksız düşünme şeklini bir kenara bırakmak ve ”bu kadar insan yanılıyor olamaz” gibi saçma bir yargıyı sav olarak kullanıp düşmanın oyunlarına kanmamak gerek.

   Öjeni sahte bilim değildir ve sadece Naziler olmaksızın pek çok Antik Centil toplumunun uygulamış olduğu mantıklı bir yöntemdir. Amacı ise düşman propagandalarının anlattığı gibi üstün ırk falan yaratmak olmayıp, ırkların saflaştırılması, insanların kalıtsal hastalıklardan mümkün olduğu kadar arındırılmasıdır. İnsanların onları doğal seleksiyondan olabildiğince soyutlayan modern dünyanın güven ortamı içerisinde rastgele bir şekilde üremesi kumar oynamak gibidir. Bu durum doğal şartlarda gen havuzundan atılması gereken kişilerin kontrolsüz bir şekilde ve yine kontrolsüz ölçüde üremesine sebebiyet verir. Bu noktada inanların mantıklı bir şekilde kendilerini kontrol altına alması hangi sebeple ve kime göre ”sahte bilim” oluyor? Çeşitli engel ve sakatlıklar ile doğan bir kişinin yaşadıklarını ”sınav” olarak görüp, kendisinin bu kusurlara sahip olmamasını ise tanrılarının ”lütfu” olarak gören ahmak ibrahimi domuzları ve koşer bilim dünyasına göre tabi ki. Yanlış anlaşılmak istemeyiz. Kişi nasıl doğacağını kendi seçemiyor ve kalıtsal sorunlar ile doğarak bu makus kaderi yaşamaya mahkum edilmiş kişilerin kafalarına sıkalım demiyoruz. Bu etik değildir ancak bu kişilerin gelecek neslin sağlığını zedeleyerek üremeleri ve kendi soylarını devam ettirmeleri ile birlikte çocukları ya da torunlarını seçmedikleri bir kadere mahkum etmeleri de etik olmamakla birlikte, yaptıklarının sonucunun neye mal olabileceğini bilerek bunu yapıyor olmaları daha aşağılık ve etik dışı bir davranış olacaktır. Bu kişilerin kısırlaştırılarak daha sağlıklı bir toplumun inşası için gen havuzundan çıkarılmaları en etik ve vicdani yoldur. Halen daha aksini düşünüyorsanız; kalıtsal hastalıklara sahip olmayı ya da doğuştan görme engelli olacak şekilde doğmayı isteyip istemediğinizi kendinize sorun. Rastgele ve kontrolsüz üremenin gözlemlenebilir bir örneği olarak Hindistan’da 12 milyon görme engellinin olduğunu aklınızın bir köşesine kazıyın ve onlardan bir tanesi olmayı ister miydiniz diye bir düşünün. İşte insanların doğal düzenden ayrılıp onun yerine bu şartları yapay bir şekilde sağlayabilecek programları yürürlüğe koymamasının neye mal olabileceğini görüyoruz. Öjeni uygulamalarının tüm sorunların ve hastalıkların çözümü olamayacağını biliyoruz. Ama en azından kendi ırkımızı, türümüzü ve gelecek nesilleri bir noktaya kadar saflaştırıp kalıtsal hastalıklardan mümkün olduğu kadar arındıracağı açıktır.

   O insanlar Nazi değil Neo-Nazidirler. Kendileri düşmanın Nazilerin üzerine atmış olduğu tüm iddia ve suçlamaları haklı çıkaran bir avuç geri zekalı olmak ile birlikte, bizden değildirler ve düşmanın yarattığı kontrollü karşıtlıktırlar. Neo-Naziler gibi olsaydık SS düzeni içerisinde diğer ırklardan olan Centilleri aramızda barındırmıyor olurduk ve zaten bizim yargımıza gerek kalmaksızın onlar bizim aramızda yer almıyor olurlardı. Bu dediklerim Waffen-SS için de geçerlidir. Naziler onlara atılan suçlamaları boşa çıkaracak şekilde diğer Irklardan SS birlikleri ile kardeşlik çatısı altında ve ortak düşman olan yahudiliğe karşı savaşmışlardır. Neo-Nazilerin yaptıklarını meşrulaştırmıyor, haklı ya da etik bulmuyor ve tüm bunlardan öte onları bizden kabul etmiyoruz. ”Irkçılık” tanımı sizin kullandığınız şekliyle doğru değildir. Bizler kendimizi gönül rahatlığı ile ırkçı olarak tanımlıyor ve bunda bir sorun görmüyoruz. Kendi ırkımızı seven ve yücelten kişiler olarak bizler ırkçıyız. Irkçı olmanın anlamı ve tanım olarak doğru kullanımı budur. Sizin dediğiniz ve Neo-Nazi domuzların yaptıkları ise negatif yönde ırksal ayrımcılık oluyor ve demiş olduğumuz gibi bunu asla doğru bulmuyoruz. Biz SS’ler pek çok farklı ırktan Centil kardeşlerimiz ile tek gerçek düşman olan yahudilere karşı savaşıyoruz.

   İyi geceler.

 9. Esenlikler,

  Bu kıta hakkında forumlarda oldukça tartışma var. “Göklerdeki savaş”tan önce olan, sonra batan bir kıta olduğu bahsediliyor. Aryan’ların kökeni olduğu da söyleniyor. Tüm insan ırklarının Şeytan tarafından yaratıldığını düşünürsek, tüm ırklar oradaydı diyebiliriz herhalde. Ama emin değilim.

  İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Buradan başka biri de şeytanın bizi yaratmadığını, evrimleştirdiğjni söylüyordu. Hangi bilgi doğru?

   1. Şeytan, insanlık medeniyetinin yaratıcısıdır ve günümüzdeki insan formuna evrilmemizde büyük rol oynamıştır. Ancak insanlığın evrimini başlatan kişi Şeytan değil, bizim genetik mühendislik becerileriyle insan formumuza evrilmemizi sağlayan Şeytan ve Nordik ırkı.

     1. Esenlikler,

      Evrim zaten var olan bir olgudur. Kimsenin başlatmasına gerek olmaksızın devam eder.

      Maymunlar, atlar, balıklar vb. her ‘Dünyalı’ canlı gibi insan da, aynı şekilde su içindeki basit canlılardan zamanla evrimleşmiştir.

      İyi akşamlar.

 10. Satanist olmazken önce (ölüyken demek çok yerinde) Hitler’e sempatim vardı hep. Ama buna başta ben de şaşırdım. Şimdi ise her şey çok anlaşılır. Geçmişim geleceğin habercisiymiş 🙂 Bir Satanist’im ve de Hitler’e sempatim bir sevgi oldu. Artık Führer’im o.
  Hail Hitler!

  1. Esenlikler,

   Eh, “kan çekiyor” diye bir deyim var. Size ve sayısız başka SS’e de uyan bir deyim. Kendimize SS dememizin sebebi çift taraflı, bir yoldaşımızı daha aramızda görmek mutluluk verici.

   Yaşasın Zafer, Yaşasın Şeytan!
   İyi geceler.

 11. Adolf Hitler’in, 1933 ten 1941’e kadar Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi’ndeki vekili ve SS-Ehrenführer (SS onursal lideri) olan Rudolf Hess hakkında internette şöyle bir yazı yazıyor;

  “Rudolf Hess’in İngiltere’ye gitmesindeki asıl amacı aslında çok farklıydı. Hess’in öğretmeni Karl Haushofer Büyük Avrasya Projesini hedefliyordu. Bu proje kısaca Doğu ülkelerini tek bayrak altında toplamaktı. Ancak SSCB ‘nin de içinde bulunduğu bu proje Hitler’in Sovyetlere saldırı düşüncelerinden dolayı iptal olma eşiğine geldi. Bunu gören Haushofer İngiltere ile bir barış yapılması gerektiğini gördü. Eğer cephe genişlerse bu Üçüncü Reich’ın sonu olabilirdi. Bu sebeplerden ötürü Haushofer’ın diktesiyle Hess İngiltere’ye uçmuştur.
  Hess, Almanya’dan ayrılmadan önce Hitler’e İngilizlerle barış müzakerelerini başlatma niyetlerini ayrıntılı olarak yazdığı bir mektubu yardımcısı Karlheinz Pintsch’e vermişti. Pintsch, mektubu 11 Mayıs’ta öğleden sonra Berghof’ta Hitler’e teslim etti. Mektubu okuduktan sonra Hitler’in, Berghof’un tamamında çığlığı duyuldu.[2] Hitler, müttefikleri İtalya ve Japonya’nın Hess’in hareketini Hitler’in İngilizlerle barış müzakerelerini gizlice açma girişimi olarak algılayacağından endişe ediyordu. Hitler, başka türlü güvence vermek için Benito Mussolini ile temasa geçti. Bu nedenle Hitler, Alman basınına Hess’i, Hitler’in bilgisi veya otoritesi olmadan tamamen kendi başına İskoçya’ya uçmaya karar veren bir deli olarak nitelendirmesi emrini verdi. Müteakip Alman gazeteleri Hess’i “kandırılmış, dengesiz” olarak tanımladı ve bu da zihinsel sağlığının I. Dünya Savaşı sırasında meydana gelen yaralanmalarından dolayı etkilendiğini yazdılar. Hermann Göring ve Propaganda Bakanı Joseph Goebbels de dahil olmak üzere hükûmetin bazı üyeleri gazetelerde yazılan bu haberin bu durumun daha da kötüleştiğine inanıyorlardı, çünkü eğer Hess gerçekten zihinsel olarak hasta olsaydı, önemli bir hükûmet pozisyonuna atanmamış olması gerekirdi.
  Hitler, Hess’in geri dönmesi halinde hemen kurşuna dizilmesini özel olarak emretti ve halk önünde de eski dava arkadaşının bütün görevlerden atıldığını, Parti yardımcısı olarak yerine Martin Bormann’ın atandığını açıkladı.Bormann, Hess’in ayrılışının sağladığı fırsatı, kendisine önemli bir güç sağlamak için kullandı.”

  Bu yazılanlar doğru mu ve Rudolf Hess’de , Satanist miydi ?

  1. Esenlikler,

   Hess çok çapraşık, tartışmalı bir karakter. Kendisi hakkında derin bilgim olmasa da İngiltere olayını biliyorum. Yaptıklarının doğruluğu tartışılır ama yaptıklarını kötü niyetle yaptığını düşünmüyorum, en azından aksi gösterilmedikçe. Hitler’in gerçekten bu olanlara ne kadar sinirlendiğini bir Kendi bilir -bu konuda hele hele de Türkçeye çevrilen herhangi bir haberin güvenilirliği benim için minimum seviyede başlar, son derece yüksek meziyet gösterirse yavaş yavaş yükselebilir-; ama cidden halk önünde Hess’i kötülediyse bu kişisel hislerinden ötürü olmak zorunda değildir, sonuçta ortada kazanılması gereken bir savaş var ve bu durumda bazı hareketler ne kadar mutsuzluk verici olsa da mübahtır.

   Son olarak, savaşı Hitler’in Kendisinin, Almanya’nın başlatmadığını belirtmeliyim. Dünya Yahudiyesi Hitler’le ve Almanya’yla, çoktan savaşmaya başlamıştı bile. Sovyetlere saldırması da aynı şekilde o zamanlar stratejik bir zorunluluktu.

   İyi sabahlar.

 12. Hitler’in sadece Yahudileri öldürdüğünden emin miyiz? Çünkü Hitler’in kendi ırkına yapay seçilim uyguladığını duymuştum. Yapay seçilimden dolayı da birçok insan ölmüştü.
  Ayrıca Yahudileri acı çektirerek öldürmek ne kadar doğru? Özellikle de çocukları. Sonuçta kimse annesini, babasını, doğacağı yeri seçmiyor. Hak ettikleri şey ölmek olsa bile acı çektirerek öldürmek… Bilemiyorum. Savunulacak bir şeymiş gibi gelmiyor.

  1. Esenlikler,

   Yok, Hitler’in sadece Yahudileri öldürdüğünden emin değiliz. Çünkü Hitler hiç kimseyi öldürmedi. Yani biz dedik Muğla, siz dediniz vur davula.

   Holocaust baştan sona yalandır Mdrdx Bey.

   İnsanları öjeninin basit, kutsal, yüce ve son derece doğal Gerçeğinden korkutmak için ortaya atılan yalanlardan bahsetmişsiniz. Yok işte “Ölüm Meleği” Josef Mengele, korkunç deneyler, falan filan. Oldu canım, başka? Yahudiler kadar alçak ve aşağı bir ırkı bile toplayıp çalıştırdıkları kamplarda onlara ne kadar iyi baktıklarından haberiniz var mı? Tabii yok. Bu kamplarda yüzme havuzları, klinikler, tiyatrolar vardı. Tavşan yetiştiriciliği yapılan kamplar bile vardı! Herhalde bu Holocaust’a inananlar utanmasalar o tavşanların da anti-semitik tavşanlar olduklarını söyleyecek.

   Hepsi zırva kısaca, cidden kalkıp cevap vermeye değecek kadar bile dayanakları yok. Sadece siz yurttaşlarımın kara kaşı, kara gözü uğruna girmeye tenezzül ettiğimiz bir konu. Yoksa iddialarının absürtlüğünün akıl almaz sınırlarını, bütün bu yalanlara karşı yığın yığın sıralanmış kanıtlarımızın genişliğini tamamen takdir edebilecek olsanız zaten sırf zekamıza ettikleri bu hakaretten dolayı bile azılı bir Yahudi düşmanı olursunuz Mdrdx Bey.

   Olmanız dileğiyle, sevgiler ve iyi geceler.

   1. Yok, zaten öyleydim. Zaten yorumumdan Yahudileri sevdiğim çıkarılmıyor bence. Sadece o kadar yalan dolan dönüyor ki internette ister istemez aşılanıyor beynimize. Tarih öğretmenimiz bile bahsediyordu yani. Aklıma o kadar çok takıldı ki yazınızı ve yorumları okumadan yazmıştım. Her neyse bilgilerinizi aktardığınız için teşekkür ediyorum. Herhalde siz olmasanız hayatımızı yalanlarla yaşayarak mal mal geçirecektik.

    1. Esenlikler,

     Hepimizin hayatında böyle insanlar vardır. Bizim meşalemizi yakan olduğu gibi ben de sizinkini yakıyorum. Vatanını seven her kişinin basit sorumluluğu.

     İyi günler.

 13. İnternette;
  Adolf Hitler, Thule Society adlı bir örgüte üyeydi ve bu örgüt 1.dünya savaşından sonra ülkemize taşınmış ve Adolf Hitler’in Almanya’da iktidara gelmesine yardım etmişler yazıyor.
  Başka bir sitede de;
  Ayrıca Türkiye’mizin kurucusu M. Kemal Atatürk ve onun yakın dostu Adolf Hitler, beraberindeki üst düzey Nasyonal Sosyalistler, onların da üye olduğu ve ilk olarak ülkemizde kurulan Thule örgütü ne üyeydi yazıyor.

  Bunlar gerçek mi ?

  1. Esenlikler,

   Yani Thule Cemiyeti zaten ilk Türkiye’de kuruldu, size o kadarını söyleyeyim. Tabii ki İkinci Dünya Savaşı aslında okült güçlerin çatışmasıydı ve Thule Cemiyeti, bu savaşta bizim tarafımızı temsil eden gizli topluluktu. Bu toplulukla bizim sevilen liderlerimizin (dediğiniz Hitler ve Atatürk gibi) bağlantısı da çok güçlüydü, aynen öyle.

   İyi geceler.

   1. Atatürk’te Thule Society Örgütü ne üyeyse M.Kemal Atatürk’te Satanist’miydi?
    Satanist değilse neden üye olsun ki.

    1. Esenlikler,

     Kişinin Tanrılara hizmet eden soylu birisi olması için ille de kanla adanmış olması, veya Şeytan’ı Şeytan ismiyle bilmiş olması zorunlu değil, hele de böyle büyük insanlardan bahsediyorsak. Atatürk, doğrudan Satanist olmasa da belirli önemli gerçeklerin farkında, özel bir bireydi ve bunu hem hayatı, hem de yaptıkları gösteriyor. Ruhani açıdan Hitler kadar her şeyin farkında değildi ne yazık ki, ve hatta bunun öldürülmesini mümkün kıldığı bile öne sürülebilir; ama bu iyinin, güzelin, Tanrıların yolunda ve tarafında olan bir kahraman olduğunu değiştirmiyor.

     İyi günler.

  1. Alternatiflerini bulduğumuzda güncelleyeceğiz. Medya (yani Yahudiler) tarafından sürekli olarak kaldırılıyor çünkü bu videolar.

 14. Peki özel şirketler iyi bir şey midir? Çünkü günümüz dünyasına baktığım da bu hiç olumlu bir şeymiş gibi gözükmüyor. Devlete bağlı ya da devlet kontrolünde şirketler olması daha iyi gibi gözüküyor. Bu konu baya kafama takıldı da Nasyonal Sosyalizm’e göre nasıldır bu?
  Teşekkürler.

  1. Şirketler Satanik bir devlet kontrolü altında iyi hale getirilebilir. Günümüzde “sömür-kazan” ve/veya “insanların ASLA ihtiyaç duymayacakları şeyleri empoze et ve bundan zengin ol” sistemini devam ettiren şirketler Nasyonal Sosyalist bir devlet sisteminde varlıklarını sürdüremez, çünkü halk da bu devlet sisteminde eğitilir ve deyimi yerindeyse “yoğurulur”, dolayısıyla devlet kontrolü altındaki şirketlerin de seviyesizliği ortadan kalkar/kalkmak zorunda kalır ve biz de ulusumuza ve uluslara faydalı şirketlere sahip oluruz. Günümüzdeki gibi olabildiğince fazla sömürüp olabildiğince az üretme metodolojisiyle çalışan “şirketlere” değil.

 15. Esenlikler
  Daha önce sorulmuş olabiliir gözümden kaçmış olabilir affedin, fakat bir soru sormak istiyorum günümüz nazi ideolojisine sahip gençler neden siyahileri yok etmeyi amaçlıyor? Şeytan, kulu olan siyahileri diğerlerinden ayırıyor mu?

  1. Esenlikler.

   “Şeytan, kulu olan siyahileri diğerlerinden ayırıyor mu?”

   Hayır. Siyahi Tanrı ve Tanrıçalarımız da var, böyle bir aşağılama Satanistler arasında söz konusu dahi olamaz.

   “günümüz nazi ideolojisine sahip gençler neden siyahileri yok etmeyi amaçlıyor?”

   “Günümüz Nazi ideolojisi”ni zincirleme isim tamlaması olarak alın, çünkü bunu amaçlayanlar (elbette hiçbir zaman başarılı olamayacaklar) neo-Naziler. Neo-Nazizm tamamıyla Yahudilerin kontrolünde Nazileri dünyaya kötü göstermek için finanse edilen bir “””ideoloji”””. Yahudilerin amacı neo-“””Nazizm””” üzerinden insanları Nazizm’den daha da çok soğutmak (sanki yüzbinlerce dolar savurarak çektikleri yalan belgeseller yetmiyormuş gibi) ve Nazizm’in aslında siyahilerden nefret eden, beyaz ırk dışında herkesi düşük ırk varsayan bir avuç kel kafalı misogynist olduğu yönünde bir imaj vermek. Ancak elbette gerçek bu değil, tam aksine Nazizm her ırk için en optimal toplumsal şekillenmeyi sağlar. Beyazlar için de, siyahiler için de, Asyalılar için de. Dolayısıyla Nazizm yalnızca beyazlara özgü bir “ideoloji” değil, tüm ırklar için doğanın yoludur.

 16. ”Hristiyanlığı botumun altındaki zehirli bir kurbağa gibi ezdim.”-Adolf Hitler
  Bunun kaynağı nedir?

  1. Hitler’in Hristiyanlık karşıtı sözleri, özellikle de alıntı yaptığınız sözü oldukça popülerdir. Genellikle popüler medya da çoğu zaman “Hitler Hr*stiyan düşmanıydı!” şeklinde Hitler’in bu sözlerini kullanıp insanlara karşı manipüle eder. “I will crush Christianity under my boot like a poisonous toad.” Şeklinde arattığınızda da internette bundan bahseden çokça yer görürsünüz zaten. Tabii elbette kaynaklar da sunacağım.

   https://www.satanslibrary.org/666BlackSun/Third_Reich_Destroy_Christianity.html
   https://historum.com/threads/nazi-use-of-germanys-churches.187695/page-2
   https://www.christianpost.com/voices/adolph-hitler-was-never-a-christian-and-hated-christianity.html
   http://christianactionforisrael.org/struggle/

   İlk paylaştığım kaynağı kesinlikle destekliyoruz, zaten Joy of Satan’a bağlı. Ancak diğer linkler az önce bahsettiğim gibi Hitler’den “Hristiyanlık düşmanı”, “Cani!” şeklinde bahseden kaynaklar. Verdikleri belge doğru, yalnızca varacakları noktayı bilmiyorlar. Hitler’in Hristiyanlığı ortadan kaldırmak istemesi bir problem değil, tam tersine çözümün ve kurtuluşa giden yolun ta kendisidir.

 17. YT linkleri kaldırılmış. (maili salladım geri dönüt almama gerek olmadığı için kusura bakmayın)

  1. Esenlikler,

   Buna yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır, videolar başka kanallara aittir.

   İyi geceler.

 18. Peki Hitler in öldürdüğü o kadar insan nasıl oluyor Rusya ay kışın gönderdiği o kadar insan çoğu soğuktan donmuş çelişki hep

  1. Esenlikler,

   Adolf Hitler’in kaybetmesinin ana nedeni hainlerdi. Başına buyruk davranan kişiler ona güvenmedi. Yanlış hatırlamıyorsam doğu cephesindeki generallerden biri de bunlardan biriydi.

   Eğer Sovyetlere savaş açmasaydı Sovyetler zaten o savaşı açacaktı. Ayrıca Herr Hitler, astrolojiye ve büyüye hakim bir liderdi, eminim ki bir emir verdiğinde bunun sonuçlarını zaten öncesinde biliyordu. Uygulaması kalıyordu sadece, ki onu da yapmadılar. Vatandan uzakta savaş, vatanın içinde yıkıma götüren savaştan çok daha iyidir.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Annunakiler tanrılarımızdır. Reptilyanlar ise antik medeniyetlerde adı bile geçmemiş çirkin, uğursuz varlıklardır. Anu-Naki’nin anlamı dahi “Dünyaya Gökyüzünden Gelenler”, “Yeryüzüne İnmiş Tanrı”, “Göksel Tanrı”dır.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir