Neden Nasyonal Sosyalizm?

Herkese merhaba, önümüzdeki günlerde Nasyonal Sosyalizmin gerçekleri üzerine belli bir yazı dizimiz olacak. Bu bizim ilk yazımız. Öncelikle bilmeniz gereken bir şey var.

Biz Satanistler Yahudilere karşıyız. Ama bunun sebebi akılsızca, keyfi bir “ırkçılık” (ki “ırkçılık” teriminin kendisi bile bir Yahudi olan Marx tarafından onun saçma ideolojilerine haklı bir şekilde kafa tutan Centilleri susturmak için üretilmiştir) değil. Yahudiler diğer insan ırklarından çok daha farklı bir ırktır. İnsanlardan daha acımasız, kinli, nefret dolu ve beyinleri sürekli kendi çıkarlarına çalışır.
Tevrat resmen Centil ırklarına nasıl kötülük yapılacağına, onları nasıl en iyi şekilde baskılayacaklarına dair bir kılavuz kitabı gibidir. Dünyayı bozan ırk Yahudi ırkıdır ve Hristiyanlık-Müslümanlık dinini de onlar çıkartmıştır. Her pisliğin temeli (başlangıcı) onlardır. Şimdi diyebilirsiniz ”Yok ya içlerinde vardır iyileri”. Bunu ben de düşünmüştüm bir zamanlar ancak YOK. Çünkü onların yapısında bu var, dediğim gibi farklı bir ırklar ve yapıları çok farklı. Katliam, baskı, düzensizlik çıkartmak istiyorlar ve dünyanın sadece onlara kalmasını istiyorlar.
Tüm dünyanın Yahudi olmasını ve ”İsrail” olmasını isterler. Tek din tek devlet. Bu size bir yerden tanıdık geldi mi? Evet ”İlluminati” Diyeceksiniz. Evet İlluminati Yahudilere ait gizli bir kuruluştur. İnsanların bilinç altlarına cinsel mesajlar gönderirler ve bu şekilde çocuk istismarına de sebep olurlar. Çocuk programlarında ve çizgi filmlerde ne kadar subliminal mesaj olduğunu görüyorsunuz.
Bu mesajlar insanın bilinç altı ile çok güzel oynar ve insanların aklına aşırı derecede pis şeylerin gelmesini sağlar. Bu durum çocuk istismarına kadar gidebilir.

Evet arkadaşlar izlediğiniz videolardaki çocuklar İsrail’in masum kır çiçekleri. Buna benzer bir sürü video var isterseniz kendiniz de araştırıp bulabilirsiniz. Şimdi sizce bu çocuklar normal mi? Ancak bir Yahudi isen bu izlediklerin sana çok normal ve yararlı gelebilir.
Şimdi sizlere neden ”Nasyonal Sosyalizm”? Neden ”Adolf Hitler”? biraz açıklayayım.
Yahudilerin vazgeçilmez planlarından birisi ise insan ırklarını birbirine karıştırmaktır. İnsan ırkları birbirine karışınca da kimin ne olduğu  belli olmayacaktır ve Yahudiler kendi ırklarını yüceltecektir, tüm hakimiyet ve kontrol onların olacaktır, yani onların amacı böyle.
Dünya üzerinde yaşayan ”zehirli kene” gibiler. İnsanları sömürürler ve öldürürler.
”Komünizm” görüşünde olanlar kendilerini doğru yolda sanıyor olabilirler ancak maalesef öyle değildir. Komünizm Yahudilere ait bir görüştür ve ırk karıştırma konusundaki işleri Komünistler yaparlar.

Kaynak:
http://www.deathofcommunism.josru.com/equality-of-races-and-race-mixing-is-a-genocide-of-the-white-race/

Komünizm hakkında bilmek istediğiniz her şey;
http://www.deathofcommunism.josru.com/en/

Her insan ırkı önemlidir ve insanlar ırklarını korumalılardır. Eğer bir milletin ırkı karışır ise o ırk ve millet oyun dışı edilir. Ve bu, bu şekilde Yahudilere kalır arkadaşlar bunun farkına varmanız gerekiyor. Bakın İsrail’e birbirlerini nasıl da tutuyorlar, Yahudi olmayan ile çocuk felan yapmıyorlar.
Nasyonal Sosyalizm asla ayrımcılık değildir, Irkına sahip çıkmaktır. Yahudiler Adolf Hitler ve Naziler’in üzerine birçok iftira atarak günümüzde kötülemeyi başarmışlardır. Nasyonal Sosyalist olmamızın temel amaçlarından birisi ise Yahudilerin bu Centil ırkları karıştırıp herkesin kimliğini yoketme amaçlarına karşı olmamızdandır. Nasyonal Sosyalizm aslında çok basit bir şey. Bireyin kendisini, toplumunu, milletini ve ırkını korumasıdır. Bazı sosyal “adalet” savaşçılarını çıldırtan da o “ırk” kısmı sadece. Zaten Nasyonal Sosyalizm diyince akla “O zararsız Yahudicikleri yakmak (ki öyle bir şey yok)” geliyor olabilir ama aslında çok basit bir şey:
Nasyonal=Ulusal
Sosyalizm=Toplumculuk
Yani kısaca Toplumcu eğilimli bir Ulusalcı. Çok basit, değil mi? Hiçbir sebep olmadan bir grup insanı yoketmekle ilgili değiliz. Ama ve lakin elbette ki insanlığın düzenini bozanlarla uzlaşıp daha güzel bir düzen kurmak mümkün değilse uygun bir şekilde ilgilenilmesi gerekir. Nasyonal Sosyalizm, kapitalizmin, ekonomik dengeyi bozan sömürgecilerin ve terörün mutlak yıkılışı demektir. Adolf Hitler’in zamanında ülke çok mutluydu ve güçlüydü. Herkes birbirine sahip çıkıyorlardı. Ülke bilime ve eğitime önem veriyordu. Ülke sanayi ve teknoloji bakımından çok ilerideydi.
Adolf Hitler ve Nazi Partisi 1933’te iktidara geldi. Gizli liderlerin çoğu Hitler’in yüce olduğuna inandırlar.
Gerçek şu ki Hitler bir Satanistti. Bir siyasetçi olarak, o sırada Hristiyan Kiliseleri’nin gücünden dolayı diplomatik davranmaya çalıştı. Hitler’in kendisi de Almanyada’ki Satanist konutlarından birine üye idi. Hitler ve üçüncü Reich’in Hristiyanlığı her türlü biçimde yok etmek için amansız bir şekilde çalışmıştır. O zamanlar Almanya’da çok fazla Hristiyan bulunmaktaydı, Hitler’in mutlak güç elde etmeden önce Hristiyanlığı öven sözleri ise o yüzden.
”Hristiyanlığı botumun altındaki zehirli bir kurbağa gibi ezdim.”
-Adolf Hitler

”Musevilik, Hristiyanlık ve Bolşevizm gibi ideolojilerin hepsi birbirine bağlıdır. Kışkırtma çıkartmada yoldaş, herşeyi çürütmek için yaratılmış birer araç olan bu fikirler toplumun doğal yapısını yok etme konusunda aynı yeteneğe sahiptir. Bolşevizm Hristiyanlığın tarihi ve mantıksal devamıdır. Hristiyanlığın metafiziksel seviyede yaptığı şeyleri tekniksel gerçekleştirmeyi amaçlar’.’
-Adolf Hitler

Hitler’in Hristiyanlık Konusundaki Tutumu:
2 Mart 1943 tarihli Holy see’dan bir nota göre;
”Warthegau” daki Papazların sayısı birkaç yüzü buluyordu, ancak bu sayı önemli derecede artış gösterdi. Her ay yüzlerce din adamının yakalanmasını ve sınır dışı edilmesine yol açan polis tedbirleri yoğunlaştı.
”Bütün katolik okulları kapatıldı”
”Reich valisinin 19 Ağustos 1941 tarihli emri, ibadet yerlerinde haftada bir saat boyunca dini talimatlar alabileceğini söyledi. Polise saat, yer ve öğretim personeli hakkında önceden bilgi verilmesi emrini verdi. Dini hizmetler belirli saatlere sınırlıydı.

Nazi sembolünün önemi; Swastika Uzak Doğu, Orta ve Güney Amerika başta olmak üzere dünya üzerindeki pek çok kültüre ait bir semboldür. Türkiyede’de izlerine rastlanan bir semboldür, Güneşin bereketini ve kudretini simgeler.  Ayrıca Güneş Çakrasını temsil eder.

-Adel Raven

“Neden Nasyonal Sosyalizm?” hakkında 31 yorum var

  1. Esenlikler,

   Evet. Çünkü ırk karıştırmak sadece fiziksel bir olgu değildir, zira evrenimiz de sadece fiziksel bir evren değildir. Irk da tıpkı cinsiyet gibi ruh seviyesinde de olan bir olgudur. Farklı insan ırkları, deyimi yerindeyse farklı “ruhsal soy ağaçlarına” sahiptir, ve bu “ağaçları” karıştırmak sadece gelecekte doğabilecek çocuklara değil, alakalı tüm bireylere zarar verir. Melez bireylerin ruhani gelişimde nispeten daha zorluk çekmesi de bu yüzden. Hepimiz aynı türdeniz ama ruhani yapılarımızda farklılıklar var, bu yüzden Tanrılar hepimizin birbirimizden ayrı (eş almak bakımından) evrimleşmesini istedi ve zaten doğal olan da budur. Nihai olarak seçim size kalmakta ama bundan ötürü ruhani gelişiminize ket vurulunca veya gelecekte doğan çocuklarınız bu konuların farkında olursa (ki olacak, onlar için çalışıyoruz 🙂) sizden nefret ederlerse şaşırmayın. Sorumluluk, sorumlulara verilmelidir. Bilgi burada, seçim sizde. Dileriz ki en akıllıca seçimi yaparsınız.

   İyi akşamlar.

 1. ”Hristiyanlığı botumun altındaki zehirli bir kurbağa gibi ezdim.”
  -Adolf Hitler

  Bu sözü nerde veya hangi kitabında dedi acaba? Ve Adolf Hitleri öğrenmek için kitap önerir misiniz? Kavgamın kitabını alıcaksam hangi çevirmen ve yayın evi olmalı?

  1. Esenlikler,

   Hitler’in Hristiyanlık ile ilgili söylediği birçok sözü referansıyla birlikte bu sayfada bulabilirsiniz. O sözünü bu sayfada göremedim ama belki benim gözümden kaçmıştır.

   Kitaba gelince, doğal olarak Yahudi basınından geçip de %100 tertemiz bir eser bulmak imkansız denebilir. Düzgün çevirisi olduğuna inandığınız herhangi bir yayın evinden alıp, kendi filtrenizden geçirerek okumanızı öneririm. Mesela Hitler’in tüm diğer ırklar sebepsiz yere nefret söyleminde bulunduğu veya Hristiyanlığı övdüğü kısımlar görürseniz bunların doğru olmadığını anlayacak bilginiz vardır diye düşünüyorum.

   İyi akşamlar.

 2. Şunu size belirtmeden edemeyeceğim ki YHVH’e yemin olsun ki sizin bu zihniyetinizi tüm bağlantılarımı kullanarak çökertecegiz. YHVH’den her türlü desteği ve yardımı alacağım. Bunu İslam’ı terkedip Museviliğe geçiş yapan birisi olarak söylüyorum.YHVH bizim yanımızda ve sizin gibi putperest zalimlere karşı olarak dimdik ayakta. Artık o iğrenç NAZİ ideolojinizin türkiyede sonu geldi. Eşcinsellere,Musevilere,Engellilere yaptığınız zulümler sona yaklaştı. Hepsinin bedelini YHVH sayesinde ben ödeteceğim sizlere. Çünkü ben Musevilerin beklediği Mesihim.

  1. Esenlikler sevgili sıçan,

   Troll müsün, yoksa ciddi misin sen bilirsin ama bizi bağlamaz. Yahudi kimliğini bir mesajda çok güzel özetlemişsin. Musevi’yi (ve Museviliği), İslam’ı, YHWH’i, “Mesih”i büyük yazıp da o kokuşmuş mesajındaki en önemli kelime olan Türkiye‘yi küçük yazman karakterinin de küçüklüğünü kanıtlar nitelikte. Sizin biz Nazileri yenmek için tek bir şansınız vardı, o da Hitler’in zamanındaydı. Ama Anti-Christ’ımız, kurtarıcımız, liderimiz buna izin vermedi ve siz sıçanların başını ezdi. Öyle ezdi ki, tüm dünyanın toplu kuvvetiyle anca zapt edilebildiler. Şimdiyse insanlık uyanıyor ve Hitler’in, Hitler’in getirdiği -daha doğrusu bize tekrar hatırlattığı- kutsal ve Doğal, yüce ideolojinin iyiliğini ve ulviliğini tekrar öğreniyor. Bu kaçınılmaz, çünkü kanımızda bu var. Bilginin Çağında, Şeytan’ın Çağında, Sata Yuga’da bu uyanışı durduramazsınız. Ok yaydan çıktı, ve kölesi olduğunuz küpe doğru son sürat uçmakta.

   Eşcinsellere biz değil, getirdiğiniz hastalıklı İslam ve Hristiyanlık ölüm tarikatlarıyla siz zulmettiniz. Engellilere de; sonuçta insanların engelli olmasının da tek suçlusu sizsiniz. Ve sorun “Museviler” değil, ırksal olarak Yahudiler. Israrla Yahudi yerine Musevi demen komik. Çok şirin bir dikkat saptırma denemesiydi. Her halükarda Holocaust yalanına 2019 yılında inanmak gerçekten büyük bir cehalettir, Nasyonal Sosyalizm isimli soylu ve pak ideoloji sizin iğrenç ve toksik kanınızla lekelenmemiştir. Sizin kanınızı biz akıtmadık; ancak insanlık Gerçeği öğrenince sizleri sokaklarda linç ederse bu onların bileceği iştir.

   Eğer ki troll değilsen ve bir Centil olarak düşman tarafına geçtiysen suçun Yahudilerinkinden bile büyük. Onlar kötülüğün içine doğdu, sense kötülüğü seçtin. Elbette senin gibilerin tepesine de adaletin kutsal yıldırımlarını durmadan çökerteceğiz. Gemiye de çok geç atladın, YHVH havası kaçmış bir balon gibi sönerken Yahudi efendilerin senin gibi goy’ları artık Centil “poster boy” olarak bile umursamayacaktır. Yani her halükarda faka bastın. Yerini bil, çünkü biz geliyoruz.

   Sieg Heil, Hail Satan.

 3. Bu söz Adolf Hitlere mi ait?

  “nasıl ki kadınlar kolaylıkla hükmedebileceği zayıf bir erkek yerine boyun eğeceği güçlü bir erkeği tercih ederse halk kitleleri de böyledir. Özgürlük vaad eden yerine, kendisinden başka hiçbir fikri tanımayan güçlü bir öğretinin savunucularına güvenir. Halk ricacıları sevmez. Özgürlük vaadi halkta ilgisizlik yaratır”

  1. Esenlikler,

   Hiç de öyle görünmüyor. Kesin bir şekilde Ona ait olduğunun kanıtı varsa (örneğin konuşmalar falan. Aslında bunlar da montajlanabilir ama olsun) incelemek lazım, ancak Hitler’den çıkacak bir söze benzemiyor.

   İyi günler.

   1. Açıkçası bana da hiç öyle gelmedi teşekkürler. Böyle bir şey deme ihtimali aşırı az bence.

  1. Esenlikler,

   Atatürk elbette ülkemizin kurucusu ve ırkımızın kurtarıcısı olarak el üstünde tutulmalıdır. Ömrünün sonlarına doğru Mu Kıtası, Sümer medeniyeti gibi konular üzerine araştırmalar yaptırmıştır. Ömrü yetseydi Türklüğün ve Türklerin Pagan kökenlerini hatırlamalarına ve benimsemelerine çok katkı sağlaması muhtemeldi.

   İyi günler.

 4. Merhaba, size 2 tane sorum olacaktı.

  1)Irkların birbiriyle karışması derken; Beyaz ırkla, Siyah ırkın karışmasını mı yoksa, Beyaz ırk içindeki milletlerin de
  örn:(Fransız,Alman,Türk,Rus…) gibi ırkların da birbiriyle karışmasını mı kastetdiniz ?

  2)(Türk,Alman,Slav,İngiliz,Fransız…) gibi Beyaz ırktan olan milletlerin birbiriyle evlenmesi veya karışması ırkların birbiriyle karışması sayılmaması gerekir sonuçta hepsi Beyaz ırktan değil mi ? Böyle bir durumda sadece, milletler ve sahip oldukları kültürleri karışmış olmuyor mu?

  1. Esenlikler,

   1 ve 2) Belli vaazlar, Tanrıların bizi Türk, İngiliz, Amerikan gibi uluslardan ziyade daha büyük ırksal gruplar olarak (siyah, beyaz, vesaire) gördüklerini belirtiyor. O yüzden tahminim aynı ırk grupları altında bulundukça bunun nispeten daha az sorun olacağıdır. Ancak ideal olanın “ırkını sev, ırkından sev” olduğuna inanıyorum. Dediğiniz gibi kültürel sebepler de buna etki ediyor.

   İyi günler.

   1. Peki, Irkların birbirine bir üstünlüğü var mı?
    örn:(Beyaz ırkın siyah ırka ya da sarı ırka)
    Nazi Almanya’sında zenciler ve çingeneler en alt insan ırkı sayılıyordu hatta Adolf Hitler “Kavgam” adlı kitabında zencilerin aşağı ırktan olduğundan bahsediyordu sanırım.

    Birde Nazi Almanya’sında
    Bugün, İskandinav ve Alman topraklarında yaşayanları Ari/Aryan kabul edip Arileri/Aryanları en üst ırk saymışlardı.
    Ari/Aryan ırk, beyaz ırkın içindeyse beyaz ırkın kendi içindeki milletler arasında bir üstünlük mü var?
    Sanırım biz Türkler Ari/Aryan ırktan sayılmıyoruz çünkü Ari/Aryan ırk (sarı saçlı,mavi gözlü uzun boylu…);biz Türkler’de de pek fazla sarı saçlı, mavi gözlü olmadığından Ari/Aryan sayılmıcağımız için Ari/Aryan ırk bizden daha mı üstün?

    1. Esenlikler,

     Kavgam kitabında yazdığını söylediğiniz şeyler yalandır. Günümüzde tamamen güvenebileceğimiz bir tercüme yoktur. Hitler’in böyle bir şey demiş olması, Almanya’da yapılan Olimpiyatlarda zenci atlet Jesse Owens’ı tebrik etmesiyle ve Almanların, Jesse Owens’ın kendi sözleriyle “onu rahat ettirmek için iki büklüm oldukları” gerçeğiyle çürümektedir. Dünyanın ırksal olarak en çeşitli ordusu da SS Birlikleri’ydi. Bu tarz yalan bilgiler, Führer’in sözleri arasına tamamen Centil ırklar arasında kargaşa çıkarmak ve bizi Hitler’in yüceliğine ve iyiliğine kör etmek için sokulmuştur.

     Irkların üstünlüğüne gelince. Elbette, ırklar belli konularda birbirinden “üstün”dür. Örneğin zenci kardeşlerimiz fiziksel olarak güçlü ve sağlam yapılıdırlar, asyalılar sayılarını arttırmada ve zekâ konusunda başarılıdırlar, beyaz ırk da liderlik ve etik gibi konularda. Tabii bunu katı, bilimsel bir açıdan ziyade mantıksal ve sosyolojik bir açıdan söylüyorum. Her halükarda, “eşit” değiliz. Zaten eşitlik kötüdür, çünkü eşitlik eşitsizliktir. Ancak akıllı bir tür olarak, birbirimizin bu farklarına, farklı kültürlerimize ve varoluş hakkımıza saygı göstererek barış ve dostluk içinde yaşayabiliriz. Nasyonal Sosyalizm de bunu öğütler zaten. Her halkın kendi varlığını sürdürmesini. Kendine saygı duyan bir halka bizim de saygı duymamız çok daha kolaydır çünkü.

     Son olarak, beyaz ırk genel olarak direkt Şeytan’ın kanını taşımakta. Elbette her ırk Şeytan ve Tanrılar tarafından yaratılmıştır, ancak direkt Şeytan’ın kanını taşıyan Beyaz ırka orijinalinde Aryan’lar denmekte. Türkler de aslında orijinalinde Beyaz ırka mensuptur, sadece günümüzde fazlasıyla karışmamızdan ötürü birçok insanın kafası karışık. Bu yine de gerçekleri ve özümüzü değiştirmiyor.

     Her halükarda anlayacağınız, “üstünlük” veya “alçaklık” genel, tek açıdan bakılabilecek bir şey değildir. Her ırkın daha güçlü olduğu yanlar vardır. Yani bir ırk her açıdan diğer ırklara üstündür diye bir şey demiyoruz. Farklarımızı, güçlü ve zayıf yanlarımızı tanıyıp en iyi bu şekilde birlikte çalışırız diyoruz.

     İyi geceler!

  1. Esenlikler,

   Söylediğiniz için sağ olun. Bulabilirsem ikisini de birkaç gün sonra değiştireceğim, olmadı aynı işlevi gören alternatifler ayarlayacağım.

   İyi günler.

 5. 1-) Irklar birbirine karışmamalıdır derken Aryanlar ile Siyahiler mi yoksa Alman ile Türkler ya da Kürtler ile Türkler mi karışmamalıdır?
  2-) SS ya da Wehrmacht(hatırlamıyorum hangisi olduğunu)ta görev yapan müslüman askerlerin mantığı nedir yani adamlar basbaya videoda namaz falan kılıyor ve nazi tarafındalar.

  1. Esenlikler,

   1) İdeal olan her ulusun kendi içinde kalmasıdır, ama genel, “ana” ırkların (siyah, beyaz, vesaire) alt grupları içerisinde evlilikler genel olarak sorun değildir.
   2) Savaş zamanı, ne bekliyorsunuz? Sizin için savaşmaya gönüllü bir yığın insan var. Cidden ulusun bekâsı söz konusuyken sadece eğilip kalkıyorlar diye buna takıntı yapmaya değer mi? Hitler seçilip mutlak güç sahibi olana kadar Hristiyanlara ve Hristiyanlığa da yaranıp kullanmak zorunda kalmıştır. Bu işler böyledir, dünyada yaşarken dünyanın şartlarına göre hareket etmek zorundayız. Bu barış zamanındaki politikalarımızı yansıtmak zorunda değildir.

   İyi akşamlar.

   1. Yanıtınız için teşekkürler. Peki Hitler’in yaptığı söylenen çingeneleri, engellileri, eşcinselleri yakma ve üzerinde deney uygulama olayları gerçeği ne kadar yansıtıyor? Bu konuda bilgilenebileceğim bir kaynak atar mısınız? Yoksa siz yazsanız da olur bana fark etmez 🙂

    1. Esenlikler,

     Tamamen yalan. Hitler gibi insancıl bir barışsever hakkında söylenen çirkin, asılsız ve gülünç yalanlardan başka şeyler değildir. Dünyadaki tüm kötülüklerden yegane sorumlu olan Yahudilere bile bu dediklerinizi yapmamışken diğerlerine yapması daha da imkansızdır. Holocaust yalanı hakkında henüz sitemizde pek bir bilgi yok, ama İngilizce’niz varsa buradan başlayabilirsiniz, yoksa yine de şöyle bir demeç vereyim size. Elbette zamanı gelince sitemizde de bahsedeceğiz.

     İyi geceler.

     1. Hitler’in Tanrı olduğu konusunda söylentiler var sanırım doğruluk payı var mı ? Y*hudi pisliklerinin izlerini silmek için Dünya’ya gelen bir Tanrı’ydı sanırsam. Yoksa sadece insandı ama ““farkındalığı”” yüksek bir insan.

     2. Esenlikler,

      Tanrı olduğu doğru, ama dünyadaki vaktinde Tanrı değildi. Ruhani açıdan çok gelişmiş bir insandı, firavun reenkarnesidir zaten. Ondan sonra kadim ruhani öğretileri kullanarak Magnum Opus’u tamamlayıp tamamen Tanrılığa yükselmiştir. Bu savaştan daha sonraya tekabül ediyor ama. Yani savaş sırasında bildiğiniz Tanrı değildi.

      İyi akşamlar.

 6. Bu Magnum Opus’luk konusu açılmışken , bir insan Magnum Opus’luğa eriştiğinde tam olarak nasıl bir şey olur yani fiziksel olarak soruyorum (ruhsal olarak ultra gelişmişlik olduğunu biliyorum 😂) aklıma istemsizce Lucy filmi vardır ya hani beyninin %100 ünü kullanıyor sonra heryerde oluyor fiziksel bir bedeni olmuyor . Öyle bir şeymi ? ve Hitler Tanrı olduysa kendisiyle diğer Tanrı’larımızla iletişim kurabildiğimiz gibi onunla da kurabilir miyiz ?

  1. Esenlikler,

   Her tür fiziksel hastalık (o vakte kadar zaten iyileşmediyse) iyileşir, kişi gençleşir (ama isterse göründüğü yaşını değiştirir), muazzam bir farkındalık, güç ve bilgelik kazanılır, vesaire. Lucy filmine gelince, Scarlett Johansson Yahudidir. Ve öyle filmler fazla kurgu, Tanrılar bile fizik kurallarına bağlıdır. Güneş’i cebimize koymak mümkün değil mesela. Ama bizim idrağımızın şu anlık ötesinde olan birçok şey mümkündür.

   Ve evet, Hitler’le teknik olarak iletişim kurulabilir. Ama tıpkı Lilith annemiz gibi, Hitler’le de isteyen istediği gibi görüşemez. Kiminle görüşeceğini O Kendi seçer, insanlara Kendi yaklaşır. O yüzden denemenize pek gerek yok.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Bu konuda çok fazla bir kaynak yok. Ama kişisel izlenimim birinin “eril” bir Güneş çarkı olduğu, öbürününse “kara güneş”vari” dişil” bir çark olduğu. Şunu belirteyim ki bu benim fikrim ve internette anlatılanları biraz da Satanik bir bakış açısından geçirerek edindim; yanlış da olabilir. Ama çok kritik bir olaya benzemiyor.

   İyi akşamlar.

 7. İnternette Adolf Hitler’in ailesinin Eduard Bloch adında bir y*hudi doktoru olduğu ve Adolf Hitler’in Avusturya’nın ilhakından sonra bu y*hudi doktara özel koruma sağlayıp asil y*hudi anlamına gelen bir ünvan verdiği yazıyor.Bu yazılanlar ne kadar doğru ya da doğruşuk payı var mı? Çünkü; centilleri canavarca sömüren ve insanların huzura kavuşmasını istemeyen bu asalak y*hudi sürüsüne ait birine ayrıcalık verilmesi saçma geldi.

  1. Esenlikler,

   Kaynaksız iddia savurmak çok kolay, o dönem hakkında öyle aptalca, deli saçması ve asılsız iddia gördüm ki inanamazsınız. Bu konuda kayda değer, belgelerle destekli kaynaklar varsa incelenmeye biraz değebilir belki, ama Nasyonal Sosyalizm’in ideolojisinden ötürü bile böyle bir şey muhtemel değildir.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir