Nasyonal Sosyalizm ve Satanizm

[https://satanslibrary.org/666BlackSun/Symbols666.html yazısının çevirisidir.]

Nasyonal Sosyalizm, Satanizm, 666 ve Kara Güneş

Nasyonal Sosyalist Swastika, Antik Sanskrit Swastika’nın tersine çevrilmesidir.

Satanizm’deki çoğu şey terstir. Swastika önemli bir güneş sembolüdür. Güneş, ekinoksların geçişini ve Zodyak çağlarının sinodik vernal noktasını ifade eder. “666”, güneşin kabalistik karesidir. “Çeşitli völkisch ve Alman kültür toplulukları, hakenkreuz’u amblemleri olarak benimsemeye başladıklarında, yahudi karşıtı amacı olduğu kadar onun Hristiyanlık karşıtı potansiyelinin de bilincindeydiler. Bu, saf Dünya-Anne-Tapınma kültü olarak paganizm (modern Wicca fenomeni gibi) değil, hepsi birer Yahudi-Mason komplosunun ürünü olan Komünizme, Kapitalizme ve Demokrasiye olduğu kadar Yahudi-Hristiyanlığa da karşı kurulmuş bir hareket olarak Paganizmdi.

“[1]Nazilerin ters Swastikası, geriye doğru olduğu için “Kara Güneş’i” temsil eder. Kara Güneş boşluktandır. Tüm ışığın içeri çekildiği ve hiçbir şeyin kaçmadığı bir kara deliktir.

Kara güneş, kavram olarak (astrolojik olarak) Plütonyandır ve yeni bir yaşam oluşmadan önce gerekli olan ölüm ve dönüşümü temsil eder. Bizden olanlar, Kara güneş sembolü üzerine meditasyon yaptıklarında, yukarıdaki Nasyonal Sosyalist sembolde olduğu gibi merkezden çıkan şimşekleri görmüşlerdir. Bu, yaratılışın boşluğudur, çünkü karadelik daha fazla vakumu emediğinde, bir atom bombası gibi patlar ve yaratılışın “Büyük Patlaması” burada başlar.

Swastika’nın kırmızı ve siyahı Şeytan’ın renkleridir. SS’ler siyah üniformalar giyiyordu, ölümün baş kafatası ve neredeyse tüm nişanları gümüşten yapılmıştı – Şeytan’ın metali. Şimşek, Naziler tarafından kullanılan başka bir Şeytani semboldür (SS Rünleri). Ayrıca Şeytan ve Demonların birçok öğrenciye Orion takımyıldızından olduklarını açıklamaları da bir tesadüftür.

Neo-Naziler O.R.I.O.N sloganını kullanıyorlar. (Our Race Is Our Nation, Irkımız Milletimizdir) çok, çok uzun zamandır. Orion, Mısır’ın her yerinde, piramitlerin Thoth’un duruşlarına göre hizalanmasında görülür. Mısır (Egypt), Şeytan (Satan) ile eş anlamlıdır. Tüm Üçüncü Reich, Şeytani ilkelere dayanıyordu. En güçlünün hayatta kalması ve doğal kanuna dönüş. Üçüncü Reich, yüzyıllardır hristiyanlığın ilk ciddi düşmanıydı ve Şeytani hükümetin mükemmel bir örneğiydi. Asurlular “Antik Naziler” olarak biliniyorlardı.

“Yılan, Germen inancının antik bir sembolüne atıfta bulunur. Hastings savaşında Saksonların bayrağı mavi bir alan üzerinde altın bir yılanı gösterir. Nazizm’deki völkisch ve okült dürtüler boyunca bulduğumuz motifler: Yılan, Hristiyanlar için Şeytan’ı temsil eder, Aryanlar için kutsal bir sembol olarak kabul edilirdi.[2]”

Bakire kaltak her zaman bir yılanın üzerine basarken görülür. Düşmanların üzerine basmak, Haman’a bastıkları Purim bayramında olduğu gibi eski bir Yahudi uygulamasıdır. Link

Yahudiler, Centil kültürünün her şeyini “kötülüğün” özüne dönüştürdüler. Siyah renk “kötülük” ile eşanlamlı hale geldi ama bunun tam tersi doğrudur. İskandinav kültüründe, hristiyan istilasından önce siyah renk yeni başlangıçları temsil ediyordu. Siyah, Tanrı Beelzebub’un “Karanlık, ışığın tersine çevrilmiş halidir” dediği gibi, ışığın kabıdır (container).

Pagan köklerimiz ve mirasımız Yahudiler tarafından “Satanizm” olarak etiketlendi. “Şeytan” aslında “düşman” için İbranice bir kelimedir ve başka bir şey değildir. Centi ve özellikle Aryan kültürüyle bağlantılı her şey “kötü” olarak damgalandı ve halkımız “günahkarlar’a” indirgendi ve temelinde doğmayı bile suç yapan “asıl günah’a” döndü.

Yahudiler, yüzyıllardır bizi yok etmek için durmaksızın çalıştıkları için, Centiller, özellikle de Aryan halkları hakkında tam olarak böyle hissettiler. Paganizmin özü Satanizmdir. Bugün Paganizm olarak geçen şey, bir şaka ve Yahudi dogmasını yatıştıran sulandırılmış bir versiyondur. Wicca’da o kadar çok Yahudi/Hristiyan havası var ki komik bile değil.

Kaynaklar:

[1] Unholy Alliance, a History of Nazi Involvement with the Occult, Second Edition, ©2003

[2]Aynı eser

“Nasyonal Sosyalizm ve Satanizm” hakkında 8 yorum var

  1. Merhaba öncelikle. Size çok ciddi bir sorum olacak. Yaklaşık 2 sene evvel , mayıs ayında satanist olup şeytan efendiye adandim. İlk 1 sene meditasyonlar yapıp kendimi geliştirdim ama, son 1 sene hiç birsey yapmıyorum. Herseyi unuttum ve bağımı kopardım satanizm den. Başıma türlü türlü olaylar geldi , bu olaydan soğumama sebep olundu. Yaşadığım şeyleri burda anlatmak istemiyorum. Bir ustad olarak siz yaşadıklarımı ordan anlayabilip bana ona göre tavsiye verirmisiniz, yoksa mail yolu ile mi sizinle iletişime geçeyim? Yardımınıza çok ihtiyacım var

  2. Ayrıca sayın admin. Bu 1 sene içerisinde bir kaç kötü rüyalar gördüm. Hepside ölümümle ilgili. Ne zaman öleceğimi bile söylediler bana. Doğruysa bile hiç korkmadım. İşin komik tarafı Hic bir zararimda dokunmadı 🤗 hep dostane oldum şeytan babayla ve dostları ile ☺ bu yorumum onay a girecek biliyorum o yüzden telefon numaramı vermek istiyorum sizlere benimle iletişime gecernisiniz:( yardımınıza çok ihtiyacım var. Güvenilir biri olup olmadığımı içinizin rahatlaması açısından lütfen sorgulayın, gerekirse kalbinizi dinleyin öyle iletişime geçin lütfen 😊

    1. forumlardan başlık açtığında zaten birsürü kişi sana yardım etmeye çalışacak. Telefon numarasına gerek yok, verseniz de kullanmam zaten.

    1. Önce hesap açıyorsun, sonra türkiye forumlarına girip en alttaki New Topic kısmına bas ve başlığını yazıp yayınla. Yayınladığında önce bir çevirmen arkadaşımız moderatör onun onayından geçecek ve yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir