Sahte Soykırım

[https://satanslibrary.org/666BlackSun/Real_Holocaust.html sayfasının girişindeki yazının çevirisidir.]

SAHTE “altı milyon” soykırımı, Yahudi komünizmi altında işlenen GERÇEK insanlığa karşı suçlardan dikkati dağıtma ve bu suçlar için bir örtü işlevi görür.

Neredeyse herkes “Auschwitz’i” duymuştur ancak kaç kişi kuzeydoğu Sibirya’da (extreme northeastern Siberia) Yahudiler tarafından yönetilen ve işletilen en kötü şöhretli Gulag köle çalışma kampı olan Kolyma’da Centillere karşı işlenen vahşeti duydu? Ya da Yahudi komünizmi tarafından gerçekleştirilen Ukrayna halkının sistematik soykırımı? Yahudi kontrolündeki SSCB tarafından işlenen Holodomor [Ukrayna Kıtlığı/1932-33 Soykırımı]

“Hitler’in savaşı olmayacak, ama buna zorlanacak, bu yıl değil, daha sonra…”

–Emil Ludwig [Yahudi], Les Annales, Haziran 1934

“Birkaç yüz atomik savaş başlığına ve rokete sahibiz ve onları her yöne, hatta belki de Roma’daki hedeflere fırlatabiliriz. Çoğu Avrupa başkenti hava kuvvetlerimizin hedefidir. General Moshe Dayan’dan alıntı yapayım: ‘İsrail kudurmuş bir köpek gibi olmalı, rahatsız etmek için çok tehlikeli.’ Bu noktada her şeyi umutsuz görüyorum. Mümkünse işlerin bu noktaya gelmesini engellemeye çalışmalıyız. Ancak silahlı kuvvetlerimiz dünyanın en güçlü otuzuncu gücü değil, ikinci ya da üçüncüsü. Dünyayı bizimle birlikte alaşağı etme yeteneğine sahibim ve sizi temin ederim ki bu, İsrail batmadan önce gerçekleşecek.”

— Martin van Creveld, Kudüs’teki İbrani Üniversitesi’nde İsrail askeri tarih profesörü, Hollanda haftalık dergisine verdiği bir röportajda: Elsevier, 2002, no. 17, s. 52-53.

“Bu atom silahını askeri operasyonlarda kullanmak zorunda kalmayabiliriz, çünkü sadece kullanım tehdidi herhangi bir rakibi bize teslim olmaya ikna edecektir.”

–Chaim Weizmann [Yahudi]

“Yahudiler Almanya’ya savaş ilan ettiler. Savaş başlamadan önce bile dünya çapındaki Yahudi liderler yıllar önce dünya Yahudilerinin Almanya ile savaş halinde olduğunu ve Hitler’i ve Nazi Almanya’sını yok etmek için muazzam mali, ahlaki ve politik güçlerini kullanacaklarını söyledi. Bunların başında, 5 Eylül 1939’da savaşı ilan eden Siyonist lider Chaim Weizmann vardı. Bu bildiride dünya çapındaki Yahudiler tarafından coşkuyla desteklendi.”

–Ben Klassen [CoTC]

“Hitler’in yalnızca dünyayı ya da başka bir ulusu fethetmek istemediğini, yalnızca Almanya’nın Versay anlaşmasıyla kesilen kısımlarını geri almak istediğini öğrendim.”

“Açıkça Almanya’nın Polonya’ya, Çekoslovakya’ya vb. verilen parçalarını geri istediğini söyledi. “Saldırdığı” tek yerler bir zamanlar Versay antlaşması tarafından çalınan Prusya ve Avusturya gibi ALMANYA’nın parçalarıydı, eğer Florida ve Texas’ı kaybetseydik, bu eyaletler tekrar Amerikan olana kadar kesinlikle “saldırırdık”.”

“Belki daha da şok edici olan savaştan çok sonra Yahudilerin II. Dünya Savaşı’nı Hitler’in “başlattığını” iddia ederken ne kadar kibirli olduklarını keşfettim – Biz daha işin içine girmeden, Alman halkının İMHA EDİLMESİNİ vaaz eden “Almanya Yok Olmalı (Germany Must Perish)” adlı bir kitap yayınladılar. (gaz odalarının iddia edilmesinden çok önce.)”

“Germany Must Perish’in” PDF kopyası için buraya tıklayın

“Ve daha da şaşırtıcı olanı, Yahudiler Almanya’nın bölünmesini 1940’ta bir haritaya çizdiler ve Yahudilerin 1940’ta haritalarına çizdikleri çizgi, şimdi Almanya’yı bölen çizgiyle hemen hemen aynı!”

[Yukarıdakiler Almanya’nın yeniden birleşmesinden önce yazılmıştır]

“İkinci Dünya Savaşı’ndan döndüğümde, tüm o propagandalara inandım, dünyanın son savaşında “iyi adamların” savaşmasına yardım etmiştim, artık daha fazla tiranlık ve “saldırganlık” olmadığını görmek için bir savaş. Dünyanın, Polonya haline gelen eski Alman devletleri olan Prusya ve Silezya’ya yürümek için Almanya’ya savaş ilan ettiğini hatırladım. Ve bana söylendiğine göre, bu insanları tiranların altından kurtarmak için hayatımı riske attım, ve binlerce kişinin öldüğünü gördüm. Ama sonra “liderlerimizin” savaşmam gereken tüm bu ülkeleri “özgürlük” için Sovyet Rusya’ya VERDİĞİNİ izledim. Çekoslovakya, Polonya, Macaristan, Romanya, Yugoslavya gibi ülkeleri “kurtardığımı” düşündüm. – O zaman, bu ülkelerde tiranlığı durdurmadığımızı fark etmekten kendimi alamadım, – bunun yerine, bana öyle geliyordu ki, İkinci Dünya Savaşı’nda savaşarak dünyanın çoğunu SOVYETLER BİRLİĞİ’NE VERMEYE ve KOMÜNİZM’e çevirmeye yardım etmişim. Kurtarmaya gittiğim ülkeler – İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra kimin elindeydi – ve ŞİMDİ kimde? Beni ve benim gibi milyonları içine soktukları bu “özgürlük” savaşında çok tuhaf bir şey vardı.

Ne zaman bir ülke ANTİ-Komünistlerin eline geçse, bize onların “tiran ve zalim” olduğu söylendi ve bizim de Almanya, İtalya ve Japonya’da yaptığımız gibi onları ne pahasına olursa olsun oradan çıkarmak için savaşmamız gerektiği söylendi. Ama bir Ülke Komünistlerin elindeyken onlara YARDIM ETTİK ve “tiranlık” hakkında hiçbir şey duymadım. Aslında, II. Dünya Savaşı’ndaki kariyerimi gözden geçirdiğimde – Sovyet Savaş Gazisi olduğum sonucuna vardım. Dünya yüzeyinin büyük bir bölümünü Sovyetlere devretmek için savaştım. Bu da benim ilk kez politik olarak farkında olmamı sağladı. Gazetelerde okuduğum, filmlerde gördüğüm vb. şeylerin ARKASINDA ne olabileceğini fark etmeye başladım.”

–George Lincoln Rockwell

“Sahte Soykırım” hakkında 1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir