İyi Haberler ve Azazel’dan bir Mesaj

Referans: [İyi Haberler ve Azazel’dan bir Mesaj] – Yüksek Rahibe Maxine Dietrich

Katolik Kilisesi
artık geri dönüşü olmayan noktayı geçti. Artık bu noktadan sonra hiçbir kurtuluşları yok. Haberleri izlemeniz yeterli. Artık işleri bitti. Tamamen yıkılmaları ve yok olmaları artık sadece bir an meselesi.

Güney Vaftizci Kilisesi reşit olmayan çocuklara saldırı, çocuk tacizi ve tecavüzü suçlamaları altında boğazlarına kadar batmış durumda.

Metodist Kilisesi de artık aynı konuda ifşa oluyor. Şeytan, bu şeref yoksunu İsa’cılara dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyor.

Belki haberlerden de gördüğünüz gibi Papa’nın sağ kolu niteliğindeki soysuz pisliğin en az beş çocuğa tecavüz ettiği ortaya çıktı. Tabii bu sadece gün yüzüne çıkan sayı, arkasında kim bilir daha ne kadar yaralanmış çocuk bırakmıştır. Medya bu konuda da haklı sebeple kafayı yemiş durumda.

Zaman içinde, masumlara ve çocuklara bu iğrenç kötülüklerin yapılmasını sağlayan bu iğrenç İbrahimi inançlar yasadışı ilan edilecek, Hristiyanlık sadece bir başlangıç. Göreceğiz ki daha neler neler ifşa olacak. Mesela cinayetler.

Yahudilere gelince. Şeytan bana şu an artık her bir Yahudinin üzerinde olan çirkin, iğrenç karmayı gösterdi. Hayatımda daha önce hiç bu kadar korkunç, tiksinç ve tüyler ürpertici bir şey görmedim. Gerçek anlamda tüyler ürpertici diyorum. Hiç bu kadar çirkin bir şey görmedim. Bütün bunlar, bütün bu çirkin, negatif yük zaman içinde kendini ortaya çıkarıp vuku bulacak.

Artık tümden interneti bile çökertseler, çok geç kaldılar. Onlar hakkındaki gerçeği çok fazla insan biliyor. Dünyanın her yerinden ve her kesimden insanlar.

Şeytan, Yahudiler hakkında şunu belirtti: “Onların kaderi mühürlendi.

Şimdi, Lord Azazel, hepimizin RTR’lar konusunda çok iyi bir iş başarmakta olduğumuzu bilmemizi istiyor.

Ruhani savaşın olağanüstü aciliyeti ve elzemliğinden ötürü, ilk ve en yüksek önceliğimiz olarak düşmanla savaşmaya çok fazla enerji harcandı.

Azazel, burada çok ciddi ve umutsuzca yardıma ihtiyaç duyan insanlar olduğunu belirtti. Kendi kendilerine şu anlık edebilecekleri yardımın çok ötesinde yardıma ihtiyaç duyanlar. Azazel bu konuda şunları söyledi: “Kendi başlarına üstesinden gelebileceklerinin ötesinde ümitsiz durumlarda olan insanlara söyle, onlara yardım gelecek.

– Yüksek Rahibe Maxine Dietrich (bu yazıdaki “ben” diliyle yazılan ifadeler onun ağzındandır)

“İyi Haberler ve Azazel’dan bir Mesaj” hakkında 5 yorum var

 1. MUTLAK ZAFER ŞEYTAN IN KUTLU ORDULARININDIR. DURMADAN, YILMADAN, YORULMADAN TANRILARIMIZLA BERABER DÜŞMANA KARŞI SAVAŞMAYA DEVAM

  YAŞASIN ZAFER!!!

 2. yeni başlıyorumda dine şimdi meditasyonsuz savaşa girebilirmiyim 1 2.si hasar alır mıyım alırsam ne alırım beddua değilde enerji düşüklüğü derse yine kurtarırım

  1. Öncelikle Satanizm’i bulmanıza sevindim, ayrıyeten de “az zararla da kurtarsak kârdır” mantığına gerek yok, sonuçta düzgünce temizlenmelerinizi yaptığınızda zaten bir şey olmayacak. Rahat olun ve 40 günlük meditasyon programıyla birlikte RTR’lara başlayabilirsiniz. Vurun YHWH’in beline!

 3. Merhaba, ben sizden aslında yardım isteyecektim aslına bakarsanız durum birazda özel, ben uzun zamandır araştırma yapıyorum… Okuyorum ve hatta 4 ila 7 yıl arasında büyük bir bilgi birikimim var, fakat özelden anlatma şansım varmı iletişim kurma şansı veremez misiniz?

  1. Esenlikler,

   Forumlarımıza anonim olarak katılabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Eğer sorununuzu açıkça söylemekten çekiniyorsanız, Protonmail’den bir e-posta adresi oluşturup, yardım istediğiniz şey hakkında bilgi vererek buradan sorabilirsiniz. Mesajınızı yayınlamadan, eğer gerçekten endişenize hak verirsek e-postanız üzerinden iletişime geçebiliriz. Ancak belirttiğim gibi, Protonmail uzantılı e-posta adresi vermeniz bir gereklilik.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir