Elementleri İnvoke Etmek İçin Hazırlık Meditasyonları

Kişi gerçek anlamda usta olmak için elementlerde ustalaşmalıdır. Bu aynı zamanda Tarot’taki Büyücü kartının da mesajıdır. Elementleri invoke etmek için sağlıklı olmalısınız. Bu hazırlık meditasyonları yavaş gitmek isteyenlere yardımcı olacaktır.

Ateş:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Büyük bir açık hava ateşi hayal edin. Odunların çıtırdamasını duyun ve sıcaklığı hissedin, hatta kokusunu alın. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Su:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Suda yürüdüğünüzü veya içinde yüzdüğünüzü hayal edin. Bu bir göl de olabilir, nehir de olabilir, okyanus da olabilir. Suyu tıpkı oradaymışsınız gibi hissedin, duyun ve koklayın. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Toprak:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Toprağın üzerinde çıplak ayakla yürüdüğünüzü hayal edin. Bir çiftlikteki toprakların üzerinde yürüdüğünüzü imgeleyebilirseniz en iyisi olur, zira bu toprak elementine çok yakındır. Çıplak ayaklarınızın altındaki toprağı hissedin ve havadaki hafif esintiyi duyun ve hissedin, ve toprağın kokusunu alın. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Hava:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Rüzgara karşı yürüdüğünüzü imgeleyin. Rüzgarın teninize karşı estiğini hissedin ve rüzgarın kulaklarınıza gelen gürlemesini duyun. Üzerinize esen taze havayı koklayın. Rüzgarın içine yürüdüğünüz her adımı hissedin. Bunu 5 dakika boyunca yapın.

Ateş için sonraki adım:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2. Çölün içinde yürüdüğünüzü imgeleyin. Yakıcı sıcağı ve kavurucu mekandaki kuru, sıcak rüzgarı hissedin. Ayaklarınızın altındaki sıcak kumları ve vücudunuzun gittikçe ısındığını hissedin. Bu egzersizi 3-4 dakika yapın, daha uzatmayın.

Su için sonraki adım:

1. Sakince oturun ve rahatlayın.

2 Kendinizi soğuk bir ortamdayken imgeleyin. Gittikçe soğuduğunuzu hissedin. Soğuk rüzgarın üzerinize estiğini hissedin. Hayatında kar tecrübesi olanlar (zira bazı kardeşlerimiz tropik ortamlarda yaşıyor ve herkes ömründe kar görmedi) kendilerini kar ve buzlar içindeimgeleyebilirler. Ayağınızın altındaki karın kütürdemesini duyun. Karı hiç tecrübe etmemiş olanlar da sadece kendilerini soğuk bir ortamda tecrübe edip bütün astral hislerini kullanabilirler. Bu egzersizi 3-4 dakika yapın, daha uzatmayın.

Bu egzersizler astral hislerinizi geliştirmekle birlikte aynı zamanda ateş, su, toprak ve hava elementleriyle çalışmanıza da bir giriş olacaktır. Bu elementleri invoke ederek kendimizi olağanüstü miktarlarda sıcaklık, soğuk ve başka aşırı şeylere karşı dayanabileceğimiz noktalara kadar güçlendirebiliriz. Bunun yanında ateş invoke etmek ve yönlendirmek pirokinezinin çok önemli bir noktasıdır. Ateş elementini invoke edip kendimizi sıcak tutabiliriz ve su elementiyle de soğuyabiliriz, durum neyi gerektiriyorsa. Tibetli keşişler inisiyasyon geceleri çırılçıplak soyunup ıslak bir çarşafa sarılı bir şekilde buz gibi soğuk dağlarda geçirirlerdi. Sabah geldiğinde eğer ki inisiye sınavı geçtiyse çarşaf sıcak ve kuru olurdu, ve inisiyenin etrafındaki buz ve kar erimiş olurdu. Tibetli keşişler bunları ateş invoke ederek başarırlardı.

1920-1930’ların Almanyası’ndaki Satanik Localar ateş elementini suikastler için kullanırdı. Bu element invoke edilip hedefe yönlendirildiği zaman hedefin kanını kelimenin tam anlamıyla kaynatırdı.

Hava elementi doğru invoke edildiği zaman levitasyon meydana getirir. Elementleri invoke edip doğru bir şekilde yönlendirerek havayı da etkileyebiliriz.

Gelişmiş büyünün temeli elementlerin kontrolünden geçer. Buna iyileştirme ve büyünün ak, kara, gri; her çeşidi de dahildir.

“Elementleri İnvoke Etmek İçin Hazırlık Meditasyonları” hakkında 15 yorum var

 1. “1920-1930’ların Almanyası’ndaki Satanik Localar ateş elementini suikastler için kullanırdı. Bu element invoke edilip hedefe yönlendirildiği zaman hedefin kanını kelimenin tam anlamıyla.”

  Bu cümle yarım mı bırakıldı?
  Bügün çok fazla yazdım yardımlarınız için teşekkürler

 2. Abd bana zorla aşı yaptırmak istiyor, ne yapmalıyım olmak istemiyorum olursam Şeytan baba tarafından kabule etkileyebilirim lütfen yardım edin.

  1. Esenlikler,

   Tam olarak anlayamadım. ABD’de yaşıyorsun ve devlet de sana zorla aşı mı uygulayacak? Şeytan Baba ile ilgili kısmı da anlayamadım, tekrar yazar mısın?

   Eğer ABD sana zorla aşı yapacak ve Şeytan Baba’nın da kızmasından korkuyorsan, korkma. Eğer ailen ya da devlet sana bunu zorluyorsa, aşını olabilirsin. Bir SS olduğun için ve eğer bedenin ve ruhun sağlıklıysa bir sorun çıkmayacaktır. Şeytan, böyle şeylere takılmaz ve çocukları olarak gördüğü bizleri hata yapsak bile anlayışla karşılar, ki bu hata da değil, başkalarının sana dayatması. Endişelenmene gerek yok bu tarz şeyler için.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Önceki mesajımda belirttiğim gibi, dert etmene gerek yok.

     İyi akşamlar.

 3. Esenlikler

  biliyorum yazıyla biraz alakasız olucak ama sorularım olucaktı

  1- çakra nasıl titretilir acaba? 40 günlük meditasyonun başlarındayım ve RTR yapmak istiyoruma ama tam kavramış değilim
  2-Transa girmemde yardımcı olucak herhangi bir etken veya bir taktiğiniz varmı acaba?
  3-Psişik duyularımı acaba nasıl geliştirebilirim bu konuda biraz heycanlıyım da (daha o kısa gelmem için çok çalışmam gerektiğini biliyorum 🙁 )

  bu arada sizin motivasyonunuzda etkisi var mı bilmiyorum ama süper çevirmişsiniz emeğinize sağlık teşekkür ederiz

  iyi akşamlar

  1. 1) Çakraları titreştirmek için Tam çakra meditasyonu sitede mevcut. Nasıl titreştireceğin konusuna gelirsek orda yazıldığı gibi uzatarak ama boğazının arkasında hissedicek şekilde. Mantraların nasıl titretileceği bu linkte paylaşılan ses dosyalarında mevcut, rünik titreşimler de çakraların kendi sayfalarında paylaşıldı. Bunun dışında kendinizi bir süre geliştirene kadar en azından 40 günlük meditasyonunu bitirene kadar RTR yapmamak daha doğru olur. Ardından başlayabilirsiniz.
   2) Transa girmek için öncesinde sık sık boşluk meditasyonu yapmanızı öneririm. Ben transa girmeden önce boşluk meditasyonu çalışırken duvara bir adet nokta çizmiştim. Gözlerimi ayırmadan oraya odaklanmaya çalışıyordum. Daha sonra gözlerimi kapatarak bunu yapmaya başladım. Transta mühim olan aklına hiçbir düşünce gelmemesi ve minimum hareket. Ardından kendin hissediyorsun transta olduğunu. Şuan olmuyor diye üzülme çalışmaya devam et. Sonuca ulaşacaksın.
   3) Astral duyuları geliştirmek için 3. Göz , Epifiz Bezi, Boğaz çakrasını güçlendirmek gerek. Bunlar dışında ek olarak Leydi Astaroth’un duyma çalışmasını uygulayabilirsin. Astral işitme ve astral görme çakralarını aktifleştirerek bu işlemi hızlandırabilirsin.
   Duyma : https://joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Psychic_Centers.html
   Görme : https://joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Clairvoyance_Points.html

 4. Merhaba 2 sorum olacaktı.
  a) Tek tek mi yoksa aynı anda mı yapılacak?
  b) Güç meditasyonlarıyla birlikte yapılabilir mi?

  İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   1- Bunlar hazırlık meditasyonları olduğu için ve zaten elementler birbirini dengeleyici olduğu için aynı anda yapmak sıkıntı çıkarmayacaktır. Element invokesinden sonra da dengeleme amaçlı zıt elementin invokesine dair tavsiyeler verilmişti. Bir sıkıntı hissediyorsan teker teker de yapmaya geçebilirsin tabii. Elementlere dair çalışmalar, ileri düzeydir. İpin ucunu kaçırmak sıkıntılara sebep olabilir.

   2- Elementleri ruhun parçalarına invoke etmek, ruhta dengesizlik yaratabilir. Onun yerine akaşa invoke edilebilir. Akaşa, ruhta eksik bulunan elemente direkt olarak dönüşecektir ve böylece ruhun dengesini bozmayacaktır.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Aşı karşıtı değiliz. “Covid-19 aşılarının” Yahudi elinden çıktığını, koruyuculuğunun düşük miktarda olduğunu, riskler barındırdığını ve yıllar sonra ne olabileceğini de bilemeyeceğimizi söylüyoruz. Kimseye de aşı olmayın ya da olun yönünde bir söylemde bulunmuyoruz. Dediğimiz şey, açık ve berrak şekilde insanların kendi değerlendirmesini yapması ve ona göre ilerlemesi. Güvenilirliği ve koruyuculuğunu kanıtlamış her aşıyı destekliyoruz. Bir SS, tabii ki Centil bilim adamlarının kemiklerini sızlatan bu sözde “aşıdan” ölmez. Yüksek Rahip Kobra’nın üstüne bastırarak belirttiği şey halkın bölünmesi. Ölüm oranı çok düşük olan bir virüs üzerinden aşı zorlanıyor ve özgürlükler hiçe sayılıyor, dünyanın her yanında böyle. Aşılılar ve aşısızlar diye iki kategori halk içinde yaratılıyor bu baskılarla. Zaten doğuştan hakkımız olan her şey elimizden alınıyor. Yahudilerin şu an yaptığı şey tam anlamıyla nabız yoklamak ve halkı ayırmak, saçma sebeplerden dolayı özgürlüklerini ellerinden almak. Karşı çıktığımız şey aşıdan ziyade Yahudi distopyasının temellerinin atılması. Fiziksel ve ruhsal sağlığına dikkat eden bir SS, ne virüsten ölür ne de aşıdan. Bu yüzden kimseye “aşı ol” ya da “aşı olma” demiyoruz. O karar, baskıcı Yahudilerin aksine bize değil, size ait.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Elementin azlığı ya da çokluğu karaktere yansır. Örneğin ateş elementi az olan birinin iradesi ve bir şeye başlamak için gereken kıvılcımı az olacaktır, miskin hissedecektir. Hava elementi az olan biri de öğrenme güçlüğü yaşayabilir, olaylara fazla kafasını takabilir, duygusal olabilir. Yani elementlerin karakteristik özellikleri bir şekilde zayıf kalacaktır ya da aşırı kendisini belli edecektir.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir