Bilim

[https://www.deathofcommunism.com/science/ yazısının çevirisidir.]

Bilim, Bilim. Evet, bu hristiyanlık tarafından oldukça nefret edilen bir şey. Yaklaşık 1700 yıl veya daha fazla bir süre boyunca, her türlü bilimden kaçınıldı ve mümkün olan her şekilde bastırıldı. Bildiğimiz kadarıyla, yahudi dinleri ve programları ile yeryüzündeki tüm ırkların baskı altına alınması sayesinde, bugün sonuçlarını görebilirsiniz.

Ama öncelikle ilk meselelerden başlayalım.

İşin özü, Bilim, Doğu’da, Mısır’da, Antik Yunan’da ve başka yerlerde bolluk içinde, başka biçimlerde varken, bugün sol beyin ilkeleri üzerine yeniden temellendirildi. Bugün buna prelitik diyoruz, ama bu bir yahudi yalanından başka bir şey değil.

Kadimler; astral, ruhsal ve ilgili diğer yollarla enerjiyi arındırmanın (sublimate), yönlendirmenin, geliştirmenin, toplamanın ve yansıtmanın (project) yollarını biliyorlardı. Bunun takımyıldızlarla da ilgisi vardı. Piramitlerin nasıl yapıldığına dair Yahudi yalanlarına rağmen [her şey hakkında yalan söylüyorlar] Piramitlerin içindeki metinler tekrar tekrar bahseder…

Gökyüzünde belirli hizalanmalar gerçekleştiğinde, bu megalitik yapıları inşa etmek için belirli yeteneklere sahip belirli insanlar çağrıldı. Piramitlerin içinde oranlarla ilgili, dikkatle hesaplanmış ve fiziksel dünyayı etkileyen zihin/ruh makineleri olarak kullanılacak birçok eski teknoloji bulundu. Matematik ve düşmanın bastırılacağından emin olunan Astral yasaları üzerine inşa edilmişlerdi.

Bu konularda konuşmaya cüret eden araştırmacılar ve kişiler, (Adını anmayacağım, araştırabilirsiniz) ve hatta bu şeyleri kullananlar, (Nikola Tesla gibi) idam edildi, ya da doğrudan veya dolaylı olarak, sözde her şeyi bilen İsa’nın yahudi kıçını ve ‘bilim camiasını’ öpmeleriyle, sesleri kesildi.

Pek çok dürüst bilim insanı da var ama her alanda olduğu gibi bilimde de yahudilik içlerine sızıyor veya onları etkiliyor. Einstein’ın zırva teorisi gibi. [başkalarından çaldı, Zuckenbeg’in facebook’u başkasından çalmasından farksız.] Hala bilinçaltında hristiyanlığa bağlı ve ruhaniyetten habersiz olan bazı bilim adamlarına, bazı şeylerin ötesini görmeleri için bilinçli körlükte rehberlik ediyorlar. Yapan ve her zaman yapacak olan başkaları da var ve bunların çoğu ‘bilimsel camia’ tarafından bastırılan tek parlak insanlar. “Koca ağızlı” pek çok kişi idam edildi ya da suikasta kurban gitti, basit eski Yahudi zırvalığı.

Öyleyse hemen asıl noktaya geçelim. Kuantum Fiziği bugün bize farklı evrenlerden, gerçekliklerden, olasılıklardan ve daha fazla boyuttan oluşan yepyeni bir dünya gösteriyor. Bugünün sol beyinli bilim adamları bile, evrenin %90’ının “Karanlık Madde”den oluştuğunu BİLİYORLAR.

[Çevirmen Notu: Karanlık madde büyük patlama zırvalığının kıçını kurtarabilmek için uydurulmuş bir saçmalıktan ibaret. Bir ara bu konularla ilgili detaylı bir yazı yazacağım]

Sadece belirli bir ışık tayfını görebiliriz ve birbiri üzerine binen her türden başka boyutlar vardır. Radyasyonlar (ışıma) ve göremediğimiz şeyler var. “Bilinç” dediğimiz şey hala bilimsel bir bilmecedir. Beynimizde orijinal Vadjet olan göz benzeri bir organımız var. Bu “göz” körelmiştir ve açıkçası herhangi bir “fiziksel” titreşimi göremez, ancak başka bir şey için yapılmıştır.

Düşmanın bizi gerçeklikten ve onun görünmez mekanizmalarından alıkoymaya çalıştığını anlamak için ne kadar IQ gerekiyor? WI-FI’nız ve cep telefonunuz bile görünmezdir ancak belirli bir teknoloji ile görülebilir. Aura veya vücudun etrafındaki elektromanyetik alan, “Krilian” fotoğrafçılığı adı verilen bir teknoloji tarafından görülebilir.

Söylemeye çalıştığım şey, çoğunu görebiliyoruz, ama insanlar bunu bastırmak için emir aldılar, böylece halk bilmeyecek. Kısa bir google araştırması ile, aklın “güçleri” ile ilgili insanlar üzerinde yapılan tüm sovyet deneylerini, NS Almanya’nın yaptığı “Ataç Operasyonu (Operation Paperclip) “nu, ABD’nin uyguladığı MK Ultra’yı ve Google gibi kurumların ve hatta diğer kurumların zihnin mekanizmalarını anlamak için harcadıkları tüm emeği bulabilirsiniz. Daha iyi veya daha kötü nedenlerle.

Mesele şu ki, beyin bir bilmecedir. Her saniye değişiyor. Kontrol etmek için veya başka bir sebeple bilgi almaya çalışıyorlar. Bir taraf insanlığı kontrol edip yok etmek ve felakete sokmak için bilgi almaya çalışıyor, bu düşmanın tarafı. Sevdiğimiz ve Şeytanın yanında olan insanlar, sağlıklı evrim ile ruhani kapasitemiz ve bilincimiz ile devam eden evrim için çalışırlar. Ayrıca Genetiği araştırırlar ve ‘eski bilgiyi’ çoğu kişinin bildiğinden çok daha fazla dikkate alırlar. Kanıtlar ezici olduğu için Uzaylılar hakkında da bilgi sahibidirler.

Bilmeyenler için, NS Almanya “Aryanların Kökenlerini” (“Beyaz Üstünlük” anlamında değil, Şeytan tarafından yaratılan “Aryanlar”ın ırklarını) bulmak için Tibet’e ve başka yerlere birlikler gönderdi. Centil ırklar Şeytan tarafından yaratıldı.

Bir Vietnamlıdan daha farklı görünmeyen bir demon tarafından ziyaret edilmem çok uzun zaman önce değildi. Son derece güçlüydü ve şimdiye kadar gördüğüm en güzel Doğulu varlıklardan biriydi.

Eminim ki, oldukça koyu tenli, bugün Siyahi Irk olarak tanımladığımız ırkı andıran tanrılar da vardır. Bazıları Mısır’da olsa da, yine de Mısırlılardan bölünüklerdi. Zamanın Yunanlarının ayrık olması gibi [Mısırlılarla üremelerine izin verilmiyordu ancak Mısır’da ruhani olarak ilerlemeleri serbestti].

Çinliler, Japonlar ve Hintliler’e gelince, (bu) insanların Tanrılığa yükseldiğine dair raporlar var ve birçoğu da yakın zamanda.

Şeytan, tüm çocuklarının ruhsal görevlerinde zirveye ulaşmalarına yardımcı olur. Sahip olduğumuz topraklar ve tahsis ettiğimiz yerlerin tümü, gezegeni koruma ve yetiştirme konusundaki tanrısal amacımıza uygundur. Şeytan’ın gezegeninde “ırksal çeşitlilik” olduğunu biliyorum, ancak aralarında çok az karışım var veya HİÇ yok ve birbirlerinin ırklarına karşı nefret duymuyorlar. Başka bir deyişle, Tanrı Irkları saf tutulur.

Şimdi bunu yeraltı şehirleriyle ilişkilendirelim, [Peru’dan Çin’e, Mısır’a kadar kaç şehir bulduklarını haberlerde görebilirsiniz] 200.000’e kadar birçok insanın yaşayabileceği birçok şehir buluyorlar. Bu şehirlerde ‘ışık’ yok ve Güneş de yok. Edward Lytton’ın [bir İngiliz yazar], “Romanı” Coming Race’de bu tür insanlar hakkında yazdı. Ne kadar gelişmiş olduklarını ve onlarla nasıl tanıştığını anlattı. İşin garibi, eğer bu sözde bir romansa ve gerçekten birinin başına gelen bir şey değilse, çok fazla doğru bilgi bulunuyor. Hatta bu varlıkların meditasyon yaptıklarından, biyoelektrik kullanımlarından, sahip oldukları gelişmiş uygarlıktan vs. bahsetti.

Yukarıdakilerin tümü birleştiğinde, anlayabileceğiniz gibi, düşman bir şeyler gizler, çoğu zaman. Pek çok şeyi saklıyorlar, o kadar çok şey saklıyorlar ki artık hiçbir şeyi kontrol edemiyorlar. Mısır’dan çok uzaklarda ISIS heykelinin bulunması çok uzun bir zaman öncesine ait değildi. Geçmişte milletler arası, ırklar çok uzakta olsa bile bir şeyler döndüğünü farz etmek garip kaçmayacaktır.

Ama olay şu ki, çoğu zaman tarih çarpıtılıyor ve MS 2000’den önceki birçok yerde bize yalan söyleniyor. Zaman çizelgeleri, olaylar hakkında yalan söyleniyor. Hristiyan din adamları ve engizisyoncular, Bizans imparatorluğu vb, Antik Irkları yok ederek, karıştırarak, tapınakları ve ele geçirebildikleri kanıtlarını yok ederek, %98’e kadar tüm kanıtları yok etmeyi ve el koymayı, kalan %2’yi değiştirmeyi garantilediler. Mısır’ın yarısından fazlası kumların altında ve konuştuğumuz gibi, doğrudan gerçeği söyleyen yazılar var, ancak birçoğu görmezden geliniyor veya Mısırbilimcilere bir şeyleri saklamaları söyleniyor.

O zaman Tesla’ya geri dönelim. Herkesi, özellikle bilim alanındakileri Tesla hakkında okumaya davet ediyorum. Bugün sahip olduğumuz bilgisayarın, elektriğin, ekranların ve teknolojinin babası, kaza geçirmiş ve beyninin bir kısmı açılmış ‘deli’ bir adamdı. Bu ‘deli’ [sol beyin yahudi tipi düşünürlerin onu tanımlayacağı gibi] ‘Elektrikle konuştuğu ve ona emir verdiği’, ‘zaman ve uzay alemini aştığı ve bir bilinç denizinden bilgiyi emdiği’ gibi ‘delice’ şeyler söyledi.

Bu, sol beyin uygulamalarında uygulanan doğru düşünmedir. Bu yüzden bir dahaki sefere sol beyinli bir adam zekiymiş gibi davrandığında, ondan daha iyi biliyor olduğunu hatırla.

Bu gerçeklik sadece sol beyinle değil, biri diğerini onaylasa da, beynin her iki tarafıyla da anlaşılmalıdır. Biri yeterince geliştiğinde, her iki taraf da büyük ölçüde işbirliği yapar ve o zaman İnsan potansiyelinin ne kadar fazla olduğunu anlar.

Şeytan insanı gerçeğe ve kendilerinden çok daha büyük şeylere açar. Böylesine küçük bir beyinde, 86 milyar Nöron ve daha da fazla sinir bağlantısıyla; milyarlarca galaksi ve her galakside milyonlarca yıldız sistemi varken, hala kendilerinin her şeyi bildiğini düşünen insanlar var mı?

Hala bir yahudi’nin kozmosu yarattığına ve onların “cehennemde” kavrulacağına inanmak mı? Hem de 2014 yılında mı?

Bütün bunların nereye gittiğini görüyor musun? Zihninizin genişlemesine izin verin ve anlamaya çalışın. Bir kişi Satanist olduğunda gerçeğin yanında yer alır, “uygulasa” ya da “kabul etse” de fark etmez.

Şeytanın gözlerini açmasına izin ver.

İNSANLIĞIN UYANMASI GEREKİYOR!!!

“Bilim” hakkında 22 yorum var

 1. Hypatia, dindar hristiyan Roma imparatorluğunda pagan ve kadın bir matematikçi, öğretmen ve sözü geçen itibarlı biriydi. Çokça öğrencisi ve takipçisi vardı. Bu yüzden hristiyan kesimde nefret sembolü haline gelmişti. Ve bir gün bağnaz bir hristiyan tarafından arabasından indirilip sürüklenerek kiliseye götürüldü ve vahşice, yakılarak öldürüldü. Ölümü, siyasi olarak da etkili bir isim olduğu İskenderiye’ye miras kalan ve yaşatmak istediği Yunan matematiğine son darbeyi de vurdu.

  1. Hr*stiyan veya m*slüman ya da başka kişiler, ağır suçlar işleyen ve masum insanlara zarar verenler, adalet ile karşılaşacaklardır. Tarihte bu iki grubun yaptığı katliamları yapan y*h*d*ler dışında başka kimse yok. Ne kadar bu (((dinler))) y*h*d* ürünü olsada, bu yollarda yürüyen ve kötü şeyler yapan kişilerin suçsuz olduğu anlamına gelmiyor. Bağnaz ve kokuşmuş zihinleri ile dünyaya ve insanlığa zarar verdiler ve veriyorlar.

   Güneş gökyüzünde yükseldiğinde güzel bir ruha sahip olanı daha da güzelleştirir, çirkin bir ruhu ise küle dönüştürür. Atalarımızı yaktıkları ateşin sıcaklığını değil Güneşin sıcaklığını ruhlarında hissedecekler. Bu tarz pislikçe şeyler yapan kokuşmuş varlıklar asla unutulmaz. Herkes adalet karşısında hak ettiği payı alır.

 2. Merhaba, bir şey sormak istiyorum ama biraz saçma gelebilir. Katy Perry SS ya da benzeri bişi olabilir mi ? bir keresinde wiccan olduğunu okumuştum. Bugün karşıma eskiden dinlediğim şarkısı çıktı. Şarkının adı “E.T.” ve ben bunun dünyalı bir insana yazıldığını düşünmüyorum baya demonları anlatıyor (bence). Tabii ki dini beni ilgilendirmez ama aşırı merak ediyorum. Küçüklüğümden beri hayran olduğum birisi. Saçma sorum için özür dilerim. İyi günler.

  1. Esenlikler,

   O kadar ünlenebilmiş birinin SS olmadığına adım gibi eminim. Vikan ya da her neyse olabilir ama bir SS o kadar ünlenip de hayatta kalamaz.

   İyi günler.

   1. Anlıyorum. Bu insanı biraz sinirlendiriyor olsada gerçek… Neyse zaten onların kaderi mühürlendi. Şeref ve Güç ebediyen şeytana atfolsun!

  2. Hayır. Wiccanlık ile Satanizm bambaşka şeyler ve wiccanlık saçma sapan ruhani çarpıtmalar ile dolu bir inanç. Olabilir, uzaylılarla alakalı tonla şarkı var. Bu hiçbirinin Satanist olduğu anlamına gelmez. Dinini bilemem ama bu kadar popüler olan şarkıcıların neredeyse hepsi yahudi kontorlünde oluyor. Özellikle yabancı pop şarkıcıları.
   İyi günler

   1. Size dediğiniz her konuda katılıyorum. Belki farklıdır dedim ama büyük ihtimalle değil. İyi günler.

 3. Esenlikler
  mükemmel bir yazı gerçekten zaten herşeye fiziksel yaklaşım sayesinden ve yahudi yalanları sayesinden insanlar ciddi maana da ruhaniyetten uzaklaştılar ama önümüzdeki yıllarda yahudi yalanlarını insanlar yemiyeceğine dair büyük bir his var içimde gerçi ülkemizdeki yaşlıları gördükçe onları hali nasıl olucak merak etmiyor değilim onlar baya uzun yıllardır bu yahudi yalanlarına inannıyorlar uyanmaları baya zaman alacak gibi geliyor ama işin sonunda uyanancaklar ve şeytanın büyük evri başlıyacak ve bizde çabalarımızın meyvelerini bol bol alıcaz bu siteye olan katkılartınızdan ve geliştirmenizden dolayı bütün adminlere teşekkürlerimi iletiyorum
  ^^ iyi günler

  1. Her iki tarafta da ajanlar bulunuyor. Bizim aramızda da vardır, yahudilerin arasında da.

    1. Adı üstünde, Ajan. Kim olduklarını biliyor olsaydık ajan olmazlardı.

 4. Esenlikler,
  Elinize sağlık çeviri harika olmuş.
  Mısır Piramitleri demişken Türk Piramitleri de aklıma takıldı. Bu konu hakkında bilginiz var mıdır? Çin hükümeyi Türk Piramitlerinin içine herhangi bir canlının girmesine izin vermiyormuş tarzında söylentiler var.
  Ayrıca yorumlarda okudum. Bir SS o kadar ünlenip hayatta kalamaz yazıyor. Hem tanrıların yardımını alarak hem de kendi çabalarımızla o tür noktalara ulaşamaz mıyız? SS’i aksatmayan biri yahudiler in arasında enerjisel olsun, düşünce biçimi olsun er ya da geç fark edilecektir diye düşünüyorum. Bu dünyevi yüksek mevkilerde olsun olmasın geçerli gibi görünüyor. Auramızın/yaydığımız enerjiyi kısa süreliğine dışarıda kendimizi açık etmemek amacıyla küçültme/daraltma imkanımız var mı?

  1. Teşekkürler. Benim bir bilgim yok. İstersen Türk forumlarındaki arkdaşlara sorabilirsin orada bilen bir Satanist çıkabilir. https://ancient-forums.com/viewforum.php?f=29
   Sorun şu ki kendi kontrolünde olmayan insanları o kadar popüler yapmak istemezler. Yapılabilir mi bilemem ama zor. Evet sorun o zaten. Evet mümkün. Çakra kapatma çalışması ile hem dışarıdan gelen negatif enerjilerden çakralarımızı, auramızı,ruhumuzu koruyabiliriz. Hem de bir çok düşman pisliğinin bulunduuğunu düşündüğünüz kişilerden fark edilmemenizi sağlayabilirsiniz.

 5. Esenlikler,

  Coronavirüs hastalığını atlattıktan sonra Coronavirüs aşıları gibi uzun vadede hastalık vb. olumsuz durumlarla karşılaşabilir miyiz? Joy of Satan’da bunla alakalı şeylere bakacaktım fakat İngilizcem ne yazık ki yazılanları anlamaya yetersiz kalıyor.

  İyi akşamlar.

  – Yanlışlıkla fazla basmamdan dolayı birden fazla yorum yapmış olabilirim özür dilerim.

  1. Esenlikler,

   Aşıdan dolayı gelebilecek zararları mı soruyorsunuz? Yani, aşı olduktan sonra ölen insanlar olduğunu biliyoruz. Tabii ki bir SS aşı oldu diye ölmez ancak biz sadece Covid-19 aşısının kimin ellerinden çıktığını ve gözlemlenen zararlı sonuçlarını diyoruz. Burada tekrar okurlarımıza hatırlatmakta fayda var, size aşı olup olmamanız gerektiğine dair bir şeyler demiyoruz, sadece bilinçli bir şekilde kararınızı verin. Bizler Yahudi değiliz, kimseyi bir şeye zorlamıyoruz.

   Onun harici sıradaki sıkıntılı süreç sözüm ona çok felaket getirici “iklim krizi” olacak gibi duruyor. Et yeme, goy!

   “Şimdi izle bak Harris, şu goy’ları nasıl kandıracağım!”

   -Joe Biden, yılın en iyi goy’u ödülünün sahibi

   Siz de bir gün iyi bir goy olmak istiyorsanız ana akım medyanın dediklerine gidin, hak ve özgürlüklerinizi teslim edin, böylece o kötü pis faşist ırkçı goy’lardan olmazsınız! Oy vey!

   İyi akşamlar.

   1. Esenlikler,

    Yanlış anlamışsınız zaten yorumum yanlış anlaşılmaya açıktı, özür dilerim boşa uzun bir açıklama yaptınız.

    Asıl sorum:

    Coronavirüs aşısı olan biri yıllar sonra sağlık problemleriyle karşılaşır, peki Coronavirüsü geçiren kişi yıllar sonra sağlık problemleriyle karşılaşır mı, yoksa hastalığın tüm etkileri vücuttan atılır mı?

    Umarım daha iyi anlatabilmişimdir, teşekkürler.

    İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Eğer korona virüsü atlatmışsanız vücudunuz bağışıklık kazanacaktır. Yani yıllar sonra bir sıkıntıyla karşılaşması düşük bir ihtimal.

     İyi geceler.

   2. Ben istemeyerek aşı oldum.
    Forumlarda ruhani gelişimi olumsuz etkiliyor gibi bir şey vardı.
    Bunun ile ilgili bir meditasyon vs var mı?

    1. Esenlikler,

     Hayır, ruhani gelişimi olumsuz etkilemiyor. Sadece vücuda zararlı olan şey ruha da zararlı. Yani ruh için içtiğiniz bir bardak koladan daha zararlı olacağını sanmıyorum. Öyle kalıcı bir etkisi olmayacaktır anlayacağınız.

     İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir