“Azize” Walburga

Kaynak: “Azize” Walburga, Joy of Satan

Çoğumuz Hristiyanlığın geçmişinin fazlasıyla farkındayız. Roma İmparatorluğunun bitişine yakın ve ardından gelen yüzyıllar boyunca, Hristiyanlar Hristiyan olmayan insanları yeni çıkan sözde “dinlerine” döndürmek konusunda son derece hararetli ve takıntılılardı. Döndürmenin metodu onlar için önemli değildi; bu toplu katliam, işkence ve vahşetten -ki çoğu zaman öyleydi- amaçlarına uyacak şekilde külliyen yalan söylemeye ve gerçekleri çarpıtmaya kadar her yol onlar için mübahtı(r).
Pagan halklarına Hristiyanlar tarafından özellikle eziyet edildi. “Walpurgis gecesinin” kökenlerini araştıran birisi, bu İngiliz doğumlu Katolik başrahibe “Walburga“nın doğumundan çok önceye dayanan ilkbahar bayramı şölenini keşfedecektir. 30 Nisan akşamları insanların devasa şenlik ateşleri yakıp etraflarında çıplak dans ettikleri, çılgınca eğlenip şafağa kadar şölen yaptıkları, dağların tepesinde yapılan kutlamalar bize Viking günlerinden kaldı. ¹

Şenlik ateşleri kışın bitişini kutlamak için yakılırdı ve seks partileri de yemeklik hayvanların bol bol çoğalması için bir doğurganlık törenini temsil ediyordu. İsveç’te, 30 Nisan gecesindeki kutlamalar “Valbörg Festivali” olarak bilinirdi.

30 Nisan şenlikleri Avrupa’daki başka ülkelere de yayıldı. Hristiyanlığın her yeri sıçanlar gibi bürümesiyle Valbörg Festivaline saldırıldı, zira Pagan bir gelenekti. İlkbaharın sıcaklığını ve gelişini kutlamak için yakılan şenlik ateşleri, Hristiyanlar tarafından “Demon’ları” ve “cadıları” korkutup kaçırmak için uyarılara dönüştü.

Çoğu kale bayırların ve dağların tepesine inşa edilmişti – ki “Börg”ün türevi olan “Berg” de hem Almanca, hem de İsveççede “dağ” anlamına gelir. “Valbörg”, isme Hristiyan anlamı vermek için “Walpurga”ya dönüştürüldü. Peki KİM bu Walburga?

Walburga, namı diğer Walpurga ve Walpurgis bir KATOLİK AZİZİDİR. “Walburga” İngiliz bir RAHİBEYDİ. Almanya’da MİSYONERLİK yaptı. “St. Boniface Almanları Hristiyanlığa döndürmeye yardımcı olmaları için İngiliz keşişlere ve rahibelere yardım çağrısı yaptı. Walburga ve kardeşi Winebald bu çağrıya çevap verdi.” ² “Kendisinin kara büyüye, cadılara ve Demon’lara karşı koruyucu olduğuna inanılır.” ³ “Walpurga büyüye karşı koruyan azize olarak bilinir.” 4 Württemberg’de “Heidenheim’ın başrahibesi” olarak öldü ve yadigarları Eichstätt’e götürüldü. Türbesinin altındaki taştan “St. [Azize] Walburga’nın yağı” olarak bilinen bir yağ çıkar, ve iyileştirici güçleri olduğu söylenir. 5

Elbette ki bu bir Hristiyan gecesi değildir, bu pis isim bizim kutlamamızı lekeleyip olmadığı bir şeye dönüştürmek için kullanıldı ve orijinal ismi varken bu Hristiyan başkalaşımını kullanmak küfür niteliğindedir.

_____________________________________________________________________

¹The Book of Festivals, Dorothy Gladys Spicer; s. 310 ©1937

²Celebrations Around the World, Carole S. Angell; s. 52 ©1996

³A Calendar of Saints; the Lives of the Principal saints of the Christian Year, James Bentley; s. 41 ©1986

4Holiday Symbols 1998, Sue Ellen Thompson tarafından düzenlendi; s. 514-515. ©1998

5The Book of Saints; a comprehensive biographical dictionary. Dom Basil Watkins, OSB tarafından düzenlendi. Yedinci Basım; s. 594 ©2002

 

““Azize” Walburga” hakkında 38 yorum var

  1. Esenlikler,

   Evet, sağ olun, doydum. Hitler’i şahsen görüp duymuş, tanımış birinin aktarımlarına erişebilmek çok güzel.

   Ancak böyle bir metin, takdir edersiniz ki zaten Führer’e karşı sevgi ve saygı besleyecek kadar tarih bilinci olan kişiler için fayda gösterebilir. Henüz bu konuda hiçbir şey bilmeyen biri için bu ve bu gibi metinlere bilmeden “körlerle sağırlar birbirini ağırlar” şeklinde bakarlar. Nasyonal Sosyalizm ve dolayısıyla Hitler konusunda bilgi verilmesi planlanıyor, zaten bu konuda gerekli, temel seviyede yüklemeler yapıldıltan sonra böyle şeylere geçilebilir.

   Ama o vakitte de bariz Hristiyanlık peşkeşlerini ya kırpmak, ya da ciddi anlamda not üstüne not düşmek gerekir. Bildiğiniz üzere bizim mesajımıza %100 uymayan bir ihtivaya yer vermek bizim için yarardan çok zarar olur. Henüz herkes bu tarz şeyleri filtresinden geçirecek kadar filtresini gerçeklerle donatmadı. Yine de dursun bu burada.

   İyi günler.

   1. Selam dostum, uzun bir süredir dinsizdim ama birşeylerin düşününce gerçekleştiğini de uzun zamandır farkediyordum, birkaç gündür yazılarınızı ve düşman kaynaklarını takip ediyorum, bir düşman kaynağının altında 1 yıl önce yazılan yoruma yanıt verdim, “herkes farklı kaynak sunuyor hangisi doğru kardeşim” dedim ve 1 dk içinde dönüş yaptı, “kalbinin sesini dinle kardeşim” dedi, tabi ben arada kaldığım ve bu İbrahimi dinlerden diksindiğim ve açık vermemek için, “iyiliğin her zaman kazanacağına inanıyorum” dedim, sonrada bütün yorumları sildim, biraz önce “Tavuzkuşu” arkadaşın attığı link’e girdim ve tüm yorumları okuduktan sonra dönmek için çıktım tekrar döndüğümde link’e birkaç kez tıkladığımda “dns sunucusuna ulaşılmıyor” diye açılmadı ve bu yorumu yazarken tekrar bakmak istedim bu sefer açıldı, acaba bir saldırı altındamıyım? Tanrısal güçlerimin çok yoğun ve güçlü olduğunu hissediyorum, dışarıdan düşük frekans alınca bile televizyonun sinyali kesildi, bir arada kaldım ama şeytan babamdan yardım geldiğini hissediyorum, yakın gelecekte ne değişecek? Eskiden içgüdülerim, 2050 lerde bu ibrahimi dinlerin biteceğini söylerdi, inanırdım.

    1. Eğer bu İbrahimi kaynaklar gerçekten kalbinizin ve özünüzün sesini dinlemenizi istese YHWH kollektifinin içerisinde bulunduğu tezekten sıvıya balıklama atlamazlardı, değil mi? İbrahimilerin en yaygın huyu felsefi olduğunu sandıkları sözleri mani gibi tekrarlayıp bunlarla insanları kandırdıklarını düşünmeleridir, işin üzücü yanı IQ puanı 70-80 arası seyredenler gerçekten de bu manilere inanıp aynı foseptik çukuruna atlıyor.

     “bu yorumu yazarken tekrar bakmak istedim bu sefer açıldı, acaba bir saldırı altındamıyım?”

     Belki internet bağlantısıyıla alakalıdır, bilemeyiz. Siz üzerinizdeki enerjilere odaklanarak daha iyi anlarsınız bunu.

     “Tanrısal güçlerimin çok yoğun ve güçlü olduğunu hissediyorum, dışarıdan düşük frekans alınca bile televizyonun sinyali kesildi”

     Eğer “Tanrısal güç”ten bahsedeceksek buna her Centilin bir derece sahip olduğuna şüphe yok, sonuçta atamız belli özümüz belli. Tek fark bunun farkında olarak geliştirenler bu gücün potansiyelini ortaya çıkarıyor ve gerçekten de Tanrılaşıyor, o kadar.

     “yakın gelecekte ne değişecek? Eskiden içgüdülerim, 2050 lerde bu ibrahimi dinlerin biteceğini söylerdi, inanırdım.”

     Bahsettiğiniz tarih İbrahimilerin büyük oranda çökmüş olacağı bir tarih zaten. Kesin tarih vermeyelim ancak 30-50 yıl içerisinde Satanik geleceğimizin temelleri çok daha sağlam şekilde atılmış olacak ve İbrahimi inançlar kötü bir eşek şakası olarak kalacak sadece.

 1. Merhaba iyi akşamlar
  Öncelikle Beltane’niz kutlu olsun. Eminim attığım maile cevap yazmışsınızdır ama sanırım atılan mailler bana düşmüyor (ki sebebini az çok biliyoruz neyse) acaba burdan yazma şansınız ya da tekrar maili atma şansınız var mı?

  1. Esenlikler,

   Sağ olun, sizin de.

   Ve sanırım arada kaynayan maillerden birisi de sizinki. Şimdi mail adresinizi kullanarak arattım, mailinizi buldum. Hemen şimdi dönüş yapacağım diyemesem de yakında döneceğim.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Sevmiyorsanız katılmazsınız canım, zorla değil. Herkesin kendi doğasının prensiplerini takip etmesine izin veririm, fakat bana karşı çıkan buna çok pişman olur.” der Şeytan. İbrahimiler gibi çocuk istismar edilmediği sürece karşı çıkabileceğimiz bir durum değil. Ve Beltane’ın kutlanabileceği tek yol da öyle değil tabii, elbette ki rahat olmayacağınız şeyler yapmanıza gerek yok.

   İyi geceler.

 2. Merhaba. Beltane bayramınız kutlu olsun.

  Yahweh öldükten sonra yahudilere ne olacak? Yahweh ölünce onlar direkt ölecek mi yoksa yaşamaya devam mı edecek? Yaşayacaklarsa biz ne yapacağız? onları öldürecek miyiz yoksa kısırlaştıracak mıyız?

  1. Esenlikler,

   Yahweh’in fiziksel bir varlık olmadığını biliyorsunuzdur, “ölmek” tabirini mecaz olarak kullandınız herhalde.

   Düşman düşünce formu yok edilince Yahudiler sinek gibi düşüp ölmeyecek tabii. Ama kendilerine meşru olmayan güç, statü ve nüfuz veren sistemleri ortadan kalkacağı için dımdızlak kalacaklar bir nevi, tüm dünya pisliklerini de görecek. Toplu katliam gibi bir plan yok, ve spesifik olarak ne yapılacağına Tanrılar karar verir; ama bana sorarsanız Hitler’in Madagaskar Planının bir benzeri uygulanabilir. Birbirlerini yesinler, zaten sömürecek bir konak vücut olmadan yok olacak parazitler onlar. Kendi yaratma ve inşa etme güçleri olsaydı zaten onlarla sorunumuz olmazdı.

   İyi günler.

 3. Esenlikler ben Joy of Satan sitesine hep bakıyorum fakat yahudiler ebedi düşman demiyorlar aralarında iyide çıkabilir diyorlar ve sizin gibi çok sert konuşmuyorlar yüksek rahibe sordum hayır dedi yahudilerdende iyiler çıkabilir fakat nadirdir dedi kitaplarıda sordum gerçek mi diye lordumuz satan her ülkeye kitap gönderebilir kahin aracılığıyla dedi o yüzden sizin sitenizden değil direk ancient forums ve Joy of Satan sitesinden devam edeceğim öğrenmeye.

  1. Esenlikler,

   Zaten Joy of Satan bizim bilgi kaynağımız, araya kişisel yorum katmıyoruz. Dolayısıyla durum belli. Yalan söylüyorsunuz. İddialarınız için kanıt bekliyoruz.

   İyi geceler.

   1. Yalan söylemek için çıkarım olması gerekiyor asla yalan söylemem ve sevmem yüksek rahibe sorabilirsiniz benim sorduğum gibi ayrıca kişisel yorum katmıyoruz diyorsunuz kitapları asla eleştirmediler siz eleştirdiniz ve yalanladınız bende sordum böylece gerçek olan bilgilere kavuştum rahip sayesinde.

    1. Esenlikler,

     “Yalan söylemek için çıkarım olması gerekiyor”
     E zaten var. Sıçangillerden, ADL köpeği veya İbrahimi bir soytarı mısınız, yoksa sadece dünyanın yanmasını izlemek isteyen bir ruh hastası mısınız bilmem ama bizim için hepsi aynı.

     Kanıt gösterene kadar bundan sonraki yorumlarınız ciddiye alınmayacaktır. Böyle bol keseden sallıyorsanız dediklerinize delil sunmak da zorundasınız. Hadi ama, çok zor değil. Altı üstü 1-2 tane fotoşop olduğu belli ekran görüntüsü sunacaksınız, biz de topluca sizi parmaklarımızla gülüp kahkaha atacağız, sonra süresiz olarak uzaklaştırılacak, sizin türünüzde her tür subhuman için ibret olacaksınız. Karaktersizliğinizi düşünürsek daha önce sık başınıza gelmiş bir şeydir hem, alışıksınızdır.

     Bu alçakça ve gülünç iddialarınıza karşın gerçek kanıt sunabilirseniz siteyi kapatıyorum. Hadi bakalım.

     Joy of Satan forumlarında thread açacaksınız ve Yüksek Rahip’ler cevap vermiş olacak ama, öyle zekamıza hakaret basitlikte montajlanmış resimler falan kabul etmeyiz. Cidden şu ana kadarki tüm söylemlerini bir anda bırakıp tam tersi yönde şeyler söyleyeceklerini düşünüyorsanız, sahne sizin.

     Diğer okuyucularımıza: Bugüne mahsus sirk açtım, maymun oynatıyorum. Bilet almanıza gerek yok, beyni olan girip izleyebilir.

     İyi geceler! 🙂

     1. Bu salaklar toplu olarak sırayla saldırı mi yapıyorlar ? Cidden çok garipler akılları yok fikirleri var. Ip adresleri aynı mi peki kandaş admin ?

     2. Esenlikler,

      Bazıları aynı, bazıları farklı kişiler. Takmaya gerek yok, düşman köpeklerinin acınası taktiklerini az biraz olsun görün diye yayınlanmasına izin veriyorum, bir de bu tarz maymunları terbiye etmenin kolaylığını göstermek için.

      İyi geceler.

  2. Yahu adam rahiplerimizin önemli haberleri bilgileri yayımladığı yere Türkçe yazı yayımlayacak kadar iletişime sahipken kalkıp böyle bir yalan da söylemezsin yani. Bari omurgasız olduğunu başka şekilde belli et goyim!

 4. Esenlikler. İşte böyleleri gelip bize suç atıb bizim verdiğimiz bilgilerden faydalanır. Adam kendini bilmez sanki o doru biz yalancıyız,. Konuşma tarzıda bi şey diğil, hangi Yüksek Rahib ve ya Rahibe acaba?.Belli ki, yalan söylüyor, amacı başka.

 5. Çember içine almak lanetlemekse neden sitenin anasayfasında çemberli pentegram kullanıyorsunuz?? Ters pentegram çembersiz olmuyo mu? Aksine çembersiz daha güzel görünüyor. Öyleyse demon sigillerini de tek çemberli kullanalım bu mantığa bakılırsa?

  1. Esenlikler,

   Sitemizin tepesindeki pentagramın etrafındaki çembere dikkatli bakarsanız, çemberin “delinmiş” olduğunu görürsünüz. Pentagramın her bir köşesi, çemberi deliyor ve dolayısıyla çember “kapalı” kalmıyor, kalamıyor. Pentagramın özgürleşmesi şeklinde yorumlanabilir, biraz sanatsal bir tasarım. Herhalde grafiği tasarlayan kardeşimiz de bunu düşünerek böyle yapmış olacak. Ama genel olarak çember kullanmak yanlıştır.

   Tabii daha iyi bir grafik yapıp sunmak isterseniz lütfen buyrun, yeterince kaliteliyse zevkle kullanırız.

   İyi geceler.

 6. Şeytan ile Lucifer aynı kişi midir? Lucifer’in Şeytan olmadığını, farklı bir varlık olduğunu söyleyenler de var. Birde Tiamat Şeytan mıdır?

  1. Esenlikler,

   Evet, Şeytan ve Lucifer aynı kişidir. Lucifer bir ünvandır. Şeytan ise bir isimdir. Lucifer bir ünvan olduğundan dolayı birçok kişi için kullanılabilir ama bu ünvana en yakışan kişi Şeytan’ın kendisidir. Bu yüzden genel olarak “Lucifer” dendiğinde Şeytan’dan bahsedilir.

   Tiamat, Suların Tanrıçası olarak bilinmektedir. Bu ise bir konsept olmaktadır. Tiamat bir canlı değildir. Buradan yola çıkarak söyleyebileceğimiz gibi Tiamat, Şeytan değildir.

   İyi akşamlar.

 7. Merhaba. 2 haftadır meditasyon yapıyorum ve son 1 haftadır çok verimsiz geçiyor kontanstre olamıyorum. Üstümde sanki kara bulutlar varmış gibi hissediyorum. Içimden bile gelmiyor artık. Resmen zorla yapıyorum meditasyonları. Noluyor bana? Ayrıca temel meditasyon yaparken yorulmak dan kastetmişsiniz ama bende yorulma olmuyor. Hatta ve hatta imagine bile edemiyorum. Imagine etmem de zorlaştı(genel olarak) uyku düzenim bozuk. Bugün 18 de kalktım ve sabah yapmam gereken meditasyonu 02 de yaptım. Şuan saat 7 ve hala gece yapmam gereken meditasyonu yapamadım. Hastayım basimda cok ciddi ağrıyor. Bunların hepsi birleşince çok zor bir durumda sokuyor beni meditasyon yapamiyorum. Ne yapmam lazım? Bugün sadece 1 kere meditasyon yapsam olurmu? Uykum yok ama gözlerim kan çanağı heryerin ağrıyor. Admin yardım et

  1. Esenlikler,

   Savaş kızışıyor ve düşman da anteyi yükseltti, hepimizin üzerine ara ara çökmeye çalışıyorlar. Daha güçlü ve şiddetli şekilde karşılık vermek, onların tüm empozelerine karşın gelişimimizi daha da ciddiye almak dışında seçeneğimiz yok. Tabii işin karantinadan ve başka şeylerden gelen psikolojik boyutu da var. Ama her halükarda aşmak sizin elinizde.

   Meditasyonları daha az yapmaya kendinizi alıştırmayın. Uyku düzeninizin bozuk olması bence en büyük faktörlerden. Uyku düzeninizi düzeltin, meditasyonlara kendinizi ilk birkaç gün zorlamak suretiyle bile olsa geri dönün, ve bu kadar stres yapmayın. İşler kötü gibi görünebilir ama şu an alacakaranlıklara tanıklık ediyoruz. Dünya aydınlığa kavuşacak, ve biz bunun merkezinde olacağız. Olmamız için de kendimize iyi bakmamız gerekiyor. Pes etmeyin, içsel değerinizi bilin ve buna layık yaşayın.

   İyi günler.

   1. Moral niteliğinde bir yazıydı 😊😊 çok tessekkür ediyorum. Ayrıca ben meditasyonlarımı yatarak yapıyorum sırt üstü uzanarak. Ben bi ara bana musallat olan ruhlara da ana avrat küfür edip tehdit etmiştim;) eğer benle uğraşırsanız canınızi yakarım gibisinden . Içimden dedim bu ara acaba beni bu yönde kötü etkileyen bu zavallı serefsizler mi diye. Neyse artık daha sıkı kenetlenmek var.

    1. Esenlikler,

     Bu varlıklardan korkmamak önemlidir, iyi yapıyorsunuz. Tabii böyle rahatsız edilme durumlarında daha da hışımla RTR’lara sarılmak hem onların sizden korkmasını sağlar, hem de tüm planlarını bertaraf eder.

     Bu arada, ciddi bir sağlık probleminiz yoksa yatmaktan ziyade omuriliğiniz dik bir şekilde oturarak yapmaya alışmanızı öneririm.

     İyi günler.

     1. Merhabalar tekrar 🥰 tarsus kazısı hakkında yorumlariniz nelerdir ? Ben orada düşman varlıklar tarafından çok ciddi işler çevrildiğini düşünüyorm.

     2. Esenlikler,

      Muhtemelen değerli, fazla göze batabilecek ya da antik medeniyetlerdeki gücü kudreti ve bilgeliği ortaya çıkarabilecek düzeyde, büyüklükte ya da önemde bir tarihi eser olabileceği bilgisi geldiyse, kimseye göstermeden bunu bulup çıkarıp üstüne kendi saçmalıklarını ekleyerek hikayelerine “kanıt” olarak sunmak için gizlemek istemiş olabilirler. Tarsus önemli bir bölgeydi.

      Ülkemizde çok fazla tarihi eser kaçakçısı var fakat hiçbir kazıda uzun namlulu tüfeklerle donatılmış keskin nişancılar, otomatik tüfekler verilmiş korumalar yerleştirilmemişti. “Orada ne var” sorusuna da sadece “önemli bir bölge olabilir ya” gibi üstü kapalı ve kaçamak cevaplar verilince, insan merak ediyor tabii.

      İyi sabahlar.

  1. Ne kadar bağlı olduğu fark etmez, düşman etkisine veya negatif enerjilere bağlı olduğu tahmin edilen herhangi bir mekana astral projeksiyonla gitmek istiyorsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bu tür mekanlara gitmeden önce koruma aurası meditasyonunu çok iyi yapın ve gerekirse telepatik olarak Gardiyan Demon/ess’inizden size astral projeksiyon yaptığınız sırada yardımcı olmasını talep edin. Sonuçta parazitler de astral varlıklar ve koruma aurası meditasyonunu güzelce yapmadan onların da bulunduğu bir boyuta geçtiğinizde olacakları az biraz tahmin edebiliyorsunuzdur. Hiçbirimiz Satanik bir kardeşimizin başına bir şey gelsin istemeyiz.

 8. Merhabalar
  Size biraz daha kişisel bir sorum var. Resmi yazılarda nasıl bu kadar iyisiniz ? Yorumlara verdiğiniz cevaplardan bağzıları müthiş. Sinirlendiğinizdeki yazı stiliniz ise tamen tatmin edici.Kelime bilginiz gerçekten etkileyici hayatımda duymadığım kelimeler/terimler kullanıyorsunuz ki bu harika.Size sorum kendimi bu konuda nasıl geliştirebileceğim.

  Bide kisisel olarak ne kadar okuyorsunuz, yaşınızı doğrudan anonimliginize saygı olarak soramam ancak sorun olmazsa kaçlı yaşlarınızdasınız(30’lu 40’lı vb.), yazılarınız ve cevaplarınızdan yola çıkarak son zamanlarda daha bir milliyetçi(türkçü) bir üslup kullandığınızı gördüğümü söylesem yanılmış olurmuyum ve kullanıcı adım hakkında ne düşünüyorsunuz ?

  Okuduğunuz için şimdiden tesekkürler eğer isterseniz e-posta ile de cevap verebilirsiniz(Tabi cevap yazmamak da bir seçenek :D).

  1. Esenlikler,

   Öncelikle teşekkürler, o sizin güzel gören gözünüz.

   Ufak bir düzeltme yapmam gerekirse, cevap yazarken asla sinirlenmediğimi söylemeyeceğim ama göründüğünden daha az olduğunu da belirteyim. Ama bazı durumlarda, kişisel duygularımdan bağımsız olarak bazı insanlara sert cevaplar vermek gerekebiliyor. Böyle zamanlarda sinirlenmesem de sert konuşmam gerektiği gibi, kişisel olarak sinirlendiğim konularda da (mesela birisi zamanında “Demon’ların ayağını yalayabilir miyim” diye sormuştu, azıcık bile abartı yaptıysam başıma açık havada yıldırım düşsün) sakin cevap vermek zorunda kalabiliyorum. Şahsen beni sinirlendiren konuları kasıtlı olarak, gıcıklığına soran kişiler sert cevabı hak ediyor olabilir ama cidden bazı insanlar sadece yarası var diye bazı konuları soruyor, öyle durumlarda anlayış göstermek sadece insani görevimiz. İnsanlarla ilgilenmek kişisel bir iş değildir, işe kişisel duygu katılınca genellikle sonuçlar iyi olmuyor. Daha doğrusu, egomuzu katmamak gerekiyor. Burada da 1500+ yorumumda nadiren yaptığım gibi bunu iyi becerdiğimi düşündüğümü ekleyebilirim.

   Kendinizi hitabet konusunda geliştirmek istiyorsanız… Pratik yapın. Bunun başka yolu yok. Tabii çok okuyup çok kültürlü olmanın da gerek lugatımıza, gerek sözdizimimize, gerekse de düşünce denizimizin genişliğine yaptığı katkı kesinlikle yadsınamaz.
   Son zamanlarda istediğim kadar okuyamadığımı belirtmek zorundayım, ama uzun zamandır okuduğum şeyler artık kurgu ve eğlence tabanlı olmaktan çıkıp bilgi ve kültürlenmeye yönelik şeyler. Çocukken zevkine okuya okuya okuma aşkı kazanmış bulundum, şimdi de bu temelle sadece istediğim değil, ihtiyaç duyduğum şeyleri okuyorum. Önerebileceğim, daha doğrusu forumlarda önerilen “SS Kitap Listesi” tadında şeyler var, ama bunların içinde de ciddi dezenformasyon var. Doğruları yanlışlardan ayırmak için hem sağlam bir bilgi temeli, hem de Satanik (bkz: Gerçek’çi) bakış açısından bakmayı bilmek gerekiyor, hatta bu zehirlenmemek adına zorunludur. Şey, bir de İngilizce. İlginizi çekerse buyrun.

   Onun dışında, SS ile alakası olmayan konularda daha çok kişisel zevk hakim olacağından onu sizin inisiyatifinize bırakıyorum.

   Milliyetçi, Türkçü üslubuma gelince. Son zamanlarda (son aylarda) bu tarafımızı daha çok belli ettiğimiz doğru, ama bunun sebebi kendi düşüncelerimde bir değişme değildir. Zaten birçok Türk insanı gibi doğuştan Türk kanımdan gururlu olarak doğdum, bir de endoktrinasyonla bu gururum unutturulamadı. Geçmişteki muhtevalarımızda da bu gururumuzu belli etsem de, son zamanlarda bunu bir tık daha alenen yaptığımın farkındayım. Bana sorarsanız bu minik değişim düşüncelerimde herhangi bir değişiklikten ötürü değil, daha çok artık halkımızın belli şeylere daha çok hazır olduğundan. Bir tohum diktik, bu tohum filiz verdi ve yavaş yavaş büyük, kökleri derin bir ağaca dönüştü. Artık Türkiye’de çok ciddi, sağlam ve köklü bir Satanik kültür var, artık insanlar kendi kültürlerinin miraslarını kazıyor ve daha fazlasını istiyor. Bu gururu uyandırmaktaki payımdan ötürü mutluyum, ve bu yolumuzu kolaylaştıran tüm kardeşlerimize de minnettarım. Her halükarda, artık insanların değişen fikir dünyasını yansıtıyorum biraz da. Bir de, artık “All*hın bir marifeti olsaydı önce Türk olurdu” gibi ifadeler görünce bunu kelimenin tam anlamıyla, dümdüz, mot a mot anlayacak kadar bilgisel olarak çıplak insanların fazla kalmayışından ötürü daha güvenle konuşabiliyorum. Kısaca sebepler bunlar.

   Kişisel bilgilere gelince, zaten durumun ciddiyetini anladığınız için pek bir şey söylememe gerek kalmıyor. Ama şimdilik yaşım da bende kalsın; inanın Satanik kimliğinizle dışarıya vereceğiniz en ufak bilgi kırıntıları bile ileride size karşı kullanılmaya çalışılabilir.

   Son olarak, Melchom “Moloch/Molech” ile bağlantılıdır. Bu da, sanıldığı gibi bir Demon ismi değildir. Jehovah’ya işaret eder. Sadece “Lord” anlamına geliyor ama özelliklerinden ve etimolojisinden görüleceği gibi, Satanik herhangi bir Demon’la hiçbir alakası yoktur. Kötü niyetle yapmadığınıza eminim ama olay bundan ibaret. Moloch hakkında Joy of Satan forumlarında bilgiler mevcut, mesela buradan başlayabilirsiniz.

   İyi günler.

 9. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  Verdiğiniz bağlantıları inceliyorum.

  İsmi ise kendime anonim bir kullanıcı adı ararken rastgele demon özellikleri yazılan bir sayfada (sahte olduğunun farkındaydım) saçma sapan bir görev açıklaması olduğu için seçmiştim (cehhenemde maaş dağıtmak yazıyordu .d) yani zaten cok bir beklentim yoktu kendim araştırdığımda da moloch/melech in tanrı olmayan formunu temsil eder lord demektir. Tarzı bir açıklamayla karşılaşmıştım. Bu kullanıcı adı bulma konusu benim için hep zor oldu .

  Bide yine size uzun bişe yazdırarak zamanınızı çalmak istemiyorum ama acaba sevdiğiniz bir müzik önerirmisiniz bu aralar resmen müzik tüketiyorum.

  1. Esenlikler,

   Evet, düşmanın lanetli ve küfür dolu grimoire’ları okültizm tarihinde kara bir leke değil, doğrudan sayfanın tamamını kapkara yapacak kadar yoğun ve yaygın bir arkaplan niteliğinde. Gerçek ruhani bilgilere, düşman pisliğine batmadan ulaşmak çok zor.

   Her halükarda Moloch, Yahudilerin çocuk kurban ettiği saykodur. Bazıları bunu bir Pagan Tanrısı olarak göstermek istese de hiçbir Pagan Tanrısı böyle iğrenç şeyler talep etmemiştir, bu varlık Jehovah’dan başkası değildir.

   Ve müzik zevkim (birçok SS’in de öyle) pek ana akım değildir, seveceğinize şüpheliyim.

   İyi günler.

   1. Aslında bende merak ediyordum yahudilerin müziklerini dinlemektense (ki hangisinin yahudi müziği olduğunu bilmiyorum) sizin tercih ettiğiniz müzikler bence daha uygundur zaten sizde demişsiniz birçok SS’in de tercih ettiği bende SS olduğuma göre diğer kardeşlerimin müzik zevkini öğrenmek isterim

    1. Esenlikler,

     Size cevap vereyim derken ilhama gelip 2000 küsür kelimelik şey yazmış bulundum. Bu böyle olmayacak, ben bunu yazı yapayım.

     Önümüzdeki yaklaşık 10 günün yazıları belli ve planlı. Ama yaklaşık 2 hafta sonra bu konu hakkında yazı yayınlayacağım.

     İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir