8 – 13 Ekim Ruhani Savaş Programı!

Kaynak, Joy of Satan forumlarında Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın duyurusudur.

Programla birlikte gelen vaaz, daha sonra eklenecektir. Şu an program hemen bugün başladığı için zaman kazanmak uğruna sadece gerekli bilgileri paylaşıyoruz.

İrademiz bu dünya üzerine damgalanıyor, ve Tanrılarımız da şanlı girişlerini yapacak imkanı elde etmeye başlıyorlar. Kademe kademe ama kesin bir şekilde, düşman ve düşmanın nüfuzu küçülüp yok olana dek Tanrılar etkilerini gittikçe daha fazla gösterecekler.

Şimdi düşmanın Sukot “bayramı”nın ortasındayız. Aşağıda ritüel takvimini görebilirsiniz. Bu program özünde sadece Joy of Satan Koruma Ayinini ve Nihai RTR’ı içerecektir.

Bundan önce harika bir iş başardık. Emin olun ki Tanrılar birçoğumuzun neler çektiğinin farkında, ve durumunuz iyi yapılacaktır. Temizlenme, Boşluk ve Korunma [Yüksek Rahip Cobra meditasyonlardan bahsediyor] zorunludur.

Şimdilik işimizi çimentolamak için 6 gün boyunca takip etmemiz gereken program aşağıdadır:

Ritüel Programı:

8 Ekim: Nihai RTR (TAM GAZ), Joy of Satan Koruma Ayini
9 Ekim: Nihai RTR, Joy of Satan Koruma Ayini
10 Ekim: Nihai RTR, Joy of Satan Koruma Ayini
11 Ekim: Nihai RTR (TAM GAZ), Joy of Satan Koruma Ayini
12 Ekim: Nihai RTR (TAM GAZ), Joy of Satan Koruma Ayini
13 Ekim: Nihai RTR, Joy of Satan Koruma Ayini

Ritüellere bağlantılar:

Nihai RTR:

https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR

Joy of Satan Koruma Ayini:

https://spirituelsatanizm.org/joy-of-satan-koruma-ayini/

Bu programdaki ayinlere tek bir sayfadan kolay erişim isteyebilecekler için aşağıya bakabilirsiniz. Görsellere tıklayarak

Programdaki ayinlerin görselleri:

Nihai RTR:

Joy of Satan Koruma Ayini:

“8 – 13 Ekim Ruhani Savaş Programı!” hakkında 16 yorum var

 1. Neden her Pagan halklarının kurban verdiği yazıyor anlatılıyor Sümerler ve Antik Mısır’da dahil, o dönemlerde malum ırkın var olmadığını biliyorum buna bi açıklama getirir misiniz

  1. Esenlikler,

   Düşman saldırıp dünyayı kendi kontrolü altına aldığında onlar için hizmet eden mankurt köleleri olan yahudilerin yanı sıra, onların diktalarına gerek zorla, gerek çıkarları için hizmet etmiş insan toplulukları da oldu. Yanlış biliyorsunuz. Akhenaton gibi pek çok yahudi Firavun ortaya çıkıp defalarca Mısır’ı ibrahimi tanrısının egemenliği altına almaya çalışmıştır.

   İyi geceler.

 2. merhaba. ben satanizmi bir kaç aydır araştırıyorum. aslında bu konulara çok uzak değilim. 3 yıldır aktif olarak paganım. Kendimi Tanrıça Hecate ye adadım. Satanizme girmek istiyorum. Hecateye olan adanmamı iptal edebilir miyim? Ebedi bir söz vermiştim ama bilmiyorum??

  1. Esenlikler,

   İnsanlığın orijinal dini Antik Paganizm yani günümüzde tekrar gün ışığına çıkmış haliyle Satanizmdir. Tanrıça Hecate ise Leydi Lilith’in isimlerinden biridir. Yani verdiğiniz ebedi sözün, takip ettiğiniz günümüz Paganizminin bozulmuş olması sebebiyle bir geçerliliği yoktur. Gerçek Hecate ise Satanist olmanızdan gurur duyacak ve hoşnut olacaktır.

   İyi günler.

 3. Dün 2. rtr’mi yaptım, Ardından 1111 surya yaptım. Rünleri bitirdiğimde bedenimde inanılmaz bir enerji vardı. Kardeşime dokundum. Teni güneş yanığı gibi oldu. Bi 20dk kadar ellerim enerjiden dolayı uyuşuktu. Bu yüksek enerji bedenime zarar vermiş midir? Ayrıca bir şey sormak istiyorum; ben yaklaşık 1,5 yildir meditasyon yapan birisiym. Şeytanla tanışıp yolundan ilerlemeye başlayalı 3 ay oldu. yaklaşık 1,5 ayda güç meditasyonlarını düzenli uyguluyorum. Fakat hiç bir tanrıyla direkt olarak iletişim kurmadım. Kurmaya çalıştığım zamanlarda da onları duymakda cok zorlandım. Hala koruyucu demonumun kim olduğunu bilmiyorum ama çok fazla öğrenmek istiyorum. Tahta kullanmadan başka bir yöntemle onlarla konuşabilir miyim? Kafamdaki düşünceyi tam olarak yansıtamadım. Umarım anlatmak istediğimi anlayabilirsiniz:(

  1. “Dün 2. rtr’mi yaptım, Ardından 1111 surya yaptım.”

   Vurun YHWH’in beline, çok iyi. Ancak 1111 Surya yerine 111 de yapabilirmişsiniz, belki tuşa fazladan basmışsınızdır.

   “Bu yüksek enerji bedenime zarar vermiş midir?”

   Yalnızca ruhani temizlenme yapmışsınız, bir şey olmaz. Merak etmeyin. Tabii dediğim gibi, eğer 1111 Surya yaptıysanız biraz fazla yapmışsınız ancak bir dahaki sefere daha mütevazi bir sayıyla yaparsınız. Yine de hoş bir deneyim, kendinize zarar vermediniz.

   “hiç bir tanrıyla direkt olarak iletişim kurmadım. Kurmaya çalıştığım zamanlarda da onları duymakda cok zorlandım. Hala koruyucu demonumun kim olduğunu bilmiyorum ama çok fazla öğrenmek istiyorum. Tahta kullanmadan başka bir yöntemle onlarla konuşabilir miyim?”

   Astral görülerinizin gelişmesi hem zaman alabilir, hem de üzerlerine odaklanmanız gerekir. Tabii belli bir süre sonra gelişiyor, ancak astral görüler biyoelektrikle aynı şey değil, dolayısıyla yalnızca meditasyon yapmak yerine eğer Tanrılarla konuşma gibi bir isteğiniz ve arzunuz varsa astral görülerinize ayrıyeten çalışabilirsiniz. Ayrıca evet, tabii. Ouija tahtası kullanmaktan başka yöntemlerle de Tanrılarla iletişim kurmanın yolları var, bu yazımızda açıklıyoruz.

   Ayrıca demek istediğinizi anladım, endişe etmeyin. Dediğim gibi, hoş bir deneyim yaşamışsınız ve bunun ruhunuza zararlı olmamıştır büyük ihtimalle. Eğer bir anda 1000’e yakın tekrar sayısında üçüncü gözünüze çalışmış olsaydınız birkaç devreyi incitmiş olabilirsiniz derdim, fakat normal temizlenme yapmışsınız. Problem yok. Demon’larla iletişime geçme konusuna da gelince, bu noktaya gelmek için günlük, her zaman yaptığınız meditasyonlarınızı istikrarlı şekilde devam ettirerek de zamanla o noktaya gelebilirsiniz, yolu kısaltmak için astral görülerinize de ayrıca odaklanabilirsiniz. Nasıl isterseniz artık.

 4. Bu zamana kadar sitenizin yorumlarında 6, mail ile 3 soru yazdım. Sadece ama sadece 1 kere cevap verdiniz…

  1. Esenlikler,

   Site yorumlarında bir yığılma var ve bu nedenle cevap veremiyor olmamız doğal. Ancak mailleri cevaplamayı daha yeni bitirdik ve size ait cevaplanmamış bir mail görmüyorum. Bir aksilik çıkmış olabilir o yüzden isterseniz tekrar mail göndermeyi deneyin. Site yorumları ise elimizden gelen en kısa sürede cevaplanacak.

   İyi geceler.

 5. Kendi kontrolümü nasıl tamamen ele geçirebilirim? Bana bunun hakkında ki tüm yöntemlerden bahsedebilir misiniz?

  1. Esenlikler,

   Kendinizi tamamen kontrol etmekten kastınız nedir? Hali hazırda üzerinizdeki tüm kontrolü mü kaybettiniz? Yoksa zihninizdeki ideal kişi olmak adına kendi kişiliğinizi nasıl şekillendirebileceğinizi mi soruyorsunuz? Ya da zihninizi, düşüncelerinizi nasıl kontrol edebileceğinizi mi?

   İyi geceler.

   1. “Yoksa zihninizdeki ideal kişi olmak adına kendi kişiliğinizi nasıl şekillendirebileceğinizi mi soruyorsunuz?”

    Bunu nasıl yapabiliriz? Ben alter egomu belirledim. Bambaşka bir isim ve soy adla yeni bir sayfa açmak istiyorum kendime. Böylelikle kötü geçmişimden kurtulabilirim. Bunu yapan çevremdeki insanların hayatlarındaki değişime şahit oldum. Üstelik bunların ruhaniyetle pek alakası da yok. Kendilerine yeni bir isim belirliyorlar ve çevredekiler o isimle onu bilince enerjiler mi değişiyor bilmiyorum ama değer görmeyen biri saygıdeğer birine dönüsüyor. Bunun icin nasıl bir süreç izlemeliyim?

    1. Esenlikler,

     Bahsettiğim şey alter ego değildi. Ama o halde neden alter egonun bir çözüm yolu olamayacağını anlatayım.
     Bu kişilik ve karakter değiştirmek adına yapılan çalışmalar sadece kontrollü bir ikinci kişilik yaratır. Yaratılan bu ikinci kişilik yüzeysel bir mükemmelliğe sahip olabilir ama asla gerçek anlamda mükemmel olmamakla birlikte sorunların çözümü de değildir. Çünkü böyle bir ikinci karakter yarattıktan sonra kişisel gelişiminizi yalnızca o karakter üzerinden sürdürmek, gerçek benliğinizin, karakteriniz hiç bir gelişim kaydetmemesine sebebiyet verir. Tekrar reenkarne olduğunuzda ise gerçek karakterinizin sahip olduğu aynı sorunlar ve aynı negatif karma ile tekrar yüz yüze kalırsınız. Yeni bir kişilik yaratmak sadece sorunları ertelemekten başka bir çözüm getirmez ve hatta bazı sorunları çözmeyi geciktirmek daha büyük sorunlara da sebebiyet verebilir. Pek çok insan geçmiş hayatlardan gelen pozitif ve negatif enerjilerden etkilenir. Bu enerjilerin etkisinden bağımsız bir karakter geliştirmek bu enerjilerin ruhunuzdaki etkilerinin eninde sonunda daha çarpık ve şiddetli bir şekilde açığa çıkmasına sebebiyet verecektir. Ya bu yaşamınızda ya da gelecek yaşamlarınızda. Geçmiş yaşamlardan gelen bu negatif enerjilerden kurtulmak için negatif karmayı yok etme çalışmasını ve psikolojik, duygusal, ruhsal hasarları iyileştirmek adına Wunjo çalışmasını yapabilirsiniz. Bunlar kendinizi iyileştirmek adına daha çözüm odaklı yöntemler olacaktır.

     Dediğim şeyleri nasıl yapabileceğinize gelecek olursak. Örneğin büyüler vasıtasıyla sevmediğiniz bir yönünüzü düzeltebilir ya da belli bir konuda daha iyi olabilmenizi sağlayabilirsiniz. Tembel biriyseniz bunu düzeltmek ve daha azimli bir kişi olmak adına büyü yapmak gibi. Aynı etkiyi yaratmak adına kendi kendinizi hipnotize edip telkin verebilirsiniz. Çalışmanın detayları JoS’da aynı ad ile ve Satanik Hipnoz adıyla bulunmaktadır. Ya da ”kilo vermek için meditasyon” çalışmasında olduğu gibi kendinizi transa sokup telkin verebilirsiniz.

     İyi geceler.

 6. Ben Satanizmin Tüm Ekollerini Öğrenmek İstiyorum Ayrı Ayrı Öğrenmek istiyorum. Müslüman Değilim. Yıllardır Dinsizim Bana Şuan En Yakın Din Satanizm. Tüm Ekolleri Öğrendiğimde Ekolümü Seçeceğim. Benim Anlamadığım Hangi Ekol Ayetler kitabı Falan Yalanına Inanıyor bence doğru değil onlar ( Bülent kısa) . Bu site hangi ekolü anlatıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir