14 Eylül – 3 Ekim Ruhani Savaş Programı!

Kaynak, Joy of Satan forumlarında Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın duyurusudur.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza esenlikler,

Zaman kısıtlamalarından ötürü henüz bu programla birlikte gelen brifing, motivasyon ve detay veren vaazı henüz çevirip yayınlayamadık; ama önümüzdeki günlerde onu da hazırlayıp takdiminize sunacağız. O vakte kadar İngilizce anlayanlar vaazın Joy of Satan forumlarındaki orijinaline gidebilirler. Kalan herkesin mağdur olmaması açısından da en yakın zamanda burayı da dolduracağız.

Aşağıdaki program düşmana inanılmaz derecede güçlü bir darbe vuracak. “Tam Gaz” ifadesi bulunan günler, RTR’ın çok güçlü bir şekilde [yani çok sayıda çok güzel şekilde enerji yükseltip temizlenerek, yüksek tekrarlarla, vs. -tabii kaldırabileceğiniz ölçüde – bu bir veya iki günlük bir iş olmadığından uzun vadede sizi tüketmeyecek ve sürdürebileceğiniz yoğunluklarda çalışın!] yapılması gereken günlerdir. Bu program tamamen bittikten sonra dinlenme olacak. Ama bir süre sonra gelecek programlarla bu yoğun rutinin takibini de yapmamız gerekiyor.

14 Eylül – 3 Ekim  Ruhani Muharebe Programı aşağıdadır:

Bu program bundan daha önce yapılmış programların üzerine kuruludur, ve onlarla aynı şekilde devam edecektir.

Nihai RTR her zaman için EN YÜKSEK ÖNCELİĞE sahiptir. Daha önce de yaptığımız gibi, zamanlayıcı sitesi sıfırı gösterdiği zaman RTR’lara yükleniyoruz; ve zamanlayıcı sitesi 1 saat kaldığını (1:00:00) gösterdiği zaman da öbür ritüelleri yapıyoruz. Bu sayede yaptığımız ritüelleri etkili bir şekilde zamanlayıp koordine ederek etkileri iyice arttırıyoruz.

14 Eylül. Nihai RTR, JoS Koruma Ritüeli
15 Eylül. Nihai RTR, JoS Koruma Ritüeli
16 Eylül. Nihai RTR, JoS Koruma Ritüeli
17 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
18 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
19 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
20 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
21 Eylül. Nihai RTR [TAM GAZ].
22 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
23 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
24 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
25 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
26 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
27 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
28 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
29 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
30 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
1 Ekim. Nihai RTR [TAM GAZ], JoS Koruma Ritüeli
2 Ekim. Nihai RTR [TAM GAZ], JoS Koruma Ritüeli 
3 Ekim. Nihai RTR [TAM GAZ], JoS Koruma Ritüeli

Ritüellere giden linkler aşağıda verilmiştir:

Ritüel Zaman Koordinatörü:

https://evilgoy.com/ – Bu konuda sitemizde detaylı açıklama uygun bir zamanda yapılacaktır. Şu anlık bu siteyi yetkin bir şekilde kullanabilmek için bilmeniz gereken şeylerse çok basit:

Bu sitede 2 saatlik bir zamanlayıcı var. Normal şartlarda bu zamanlayıcı 0’a vardığında, dünya çapında o an uygun olan her Satanist RTR yapıyor. Elbette günde 12 kere RTR yapmamıza gerek yok; günde 1 kere minimum, 2 kere gayet iyi ve 3 kere yapmak da harika olacaktır. Ve işte günde yapacağınız bu 1/2/3 RTR seansını dünyadaki diğer tüm Satanist’lerle koordine etmek, her birimizin yaptığı ritüellere güç katıyor.

Dolayısıyla normalde siteyi böyle kullanıyoruz. Saat 0’a vurduğunda RTR’ı yapıyoruz. Şimdiki 14 Eylül-3 Ekim programımızdaysa yine bu sitedeki saatler 0:00:00’ı gösterdiğinde topluca RTR yapıyoruz, ve 1:00:00’ı gösterdiğindeyse programda o gün RTR hariç hangi ritüel yapılması gerekiyorsa ona yükleniyoruz – dolayısıyla sadece RTR değil, her şey senkronize oluyor ve gücümüze güç katılıyor.

Elbette o sitedeki RTR araçları İngilizce tabanlı olduğu için Türkçe telaffuzla RTR yapmaya alışanlar saati geldiğinde sitemize dönüp kullanmayı seçtikleri boyanabilir sürümü, PDF’i veya görseli açabilirler.

Nihai RTR:
https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR

Irksal Uyanış Ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/beyaz-irka-farkindalik-ve-faaliyet-asilama-ritueli/

Korunma, Zenginlik ve  Bolluk Ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/korunma-zenginlik-ve-bolluk-ritueli

Joy of Satan Koruma Ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/joy-of-satan-koruma-ayini/

“14 Eylül – 3 Ekim Ruhani Savaş Programı!” hakkında 47 yorum var

 1. Merhaba, Magnum Opus üzerine detaylı bir konu yayınlayacak mısınız? Henüz o seviyeye gelemesem bile öğrenip havada kalan kısımları doldurmak gayet işe yarıyor.

  1. Sizin de dediğiniz gibi bu konuda detaylı bilgi can yakabilir, sonuçta herkes durumun farkında olup da “Bunu bu seviyede yapmamamız gerekiyormuş, o zaman yapmayalım” kafasında düşünmez, “Aa, bu son seviyeymiş, o zaman bunu yaparsam belki ben de o seviyeye gelirim?” tarzı saçma ve riskli fikirlere başvurabilir. Ancak eğer yüksek rahipler bir gün bu konuda yazı yayımlamayı uygun görürse biz de yayımlayabiliriz tabii ki.

 2. Merhaba. Satanist değilim ancak meditasyonlarınızı denemek istedim ve iki haftadır düzenli olarak yapiyorum. Ancak hergun ağlama krizleri yaşamaya başladım. Bunun sebebi ne olabilir? 40 gün devam etmeyi düşünüyorum. Acaba satanist olmadığım için bende ters bir etkiye mi sebep oldu, yoksa başka şeyler mi etkiliyor? Karmam buna sebep oluyor olabilir mi? Devam etmeli miyim?

  1. Esenlikler,

   Bu programı Satanist olmayan kişiler yapabilir. Yani Satanist olmamanız bu konuda bir engel teşkil etmiyor. Aksine bir insan olarak bu pratikleri yapmak sizin tabiatınızın bir gerekliliğidir. Büyük ihtimalle düşman saldırısına uğruyorsunuz. Sebat etmeli ve bunu sonuna kadar götürüp kendinizi bu iğrenç zihin manipülasyonundan, akli prangalardan kurtarıp özgürleştirmelisiniz.

   İyi geceler.

 3. Yazdım ama sanırım gelmedi bir daha yazıyorum
  Esenlikler SS i yeni araştırıyorum ve bu sorulara henüz bir sitede cevap bulamadım ya da ben körüm
  1-Harediler hakkında nedir bu adamlar gerektiğinde biliyorsunuzdur ama genede söylüyüm direkt tevratı tüm yaşamlarını adıyolar fakat gerektiğinde israile karşı eylemler israil düşmanlarını destekleyecek yürüyüşler yapıyolar ya da bilmiyorum öyle görünüyolar bu adamlar tüm yahudili hükümetiyle beraber çalışmalıyken neden ciddi yürüyüşler yapıp ona karşı tavır alıyolar ki
  2- Ben çocukluğumdan beri yani ortalama 10 12 yıldan fazladır yazılım işindeyim ki mesleğimde bu yönde ve şunu diyebilirim ki ben bile sizin sitenizi bir kaç arkadaşımın yardımıyla rahatsız edip bir kaç saatliğine veya siz sorunu çözene kadar kapatabilirim olay şu yahudiler teoride isterse jos ilk açıldığı an direkt basit bir şekilde kapatabilirlerdi fakat neden böyle bir şey olmadı ki jos sayesinde başları büyük dertte şuan anlattığınıza göre yahudiler bu endüstride söylememe gerek yok ama tepede olan insanlar sanal bir büyümü var veyahut nasıl jos kapanmadı adminler yani rahipler milyoner olsa bile ki bence değiller ama rakipleri bil gates gibi milyarder yahudiler jos nasıl yazılım alanında korunuyor sanal bir büyümü ya da ne ?

  1. Esenlikler,

   1) Harediler sizinde açıklamış olduğunuz gibi bir topluluk. Bunlar tam olarak kendi hayatlarını dinlerine adamış olan koyu musevi yahudiler ve tam olarak böyle olmaları sebebiyle bu tip bir politika güdüyorlar aslında. Çünkü büyük planı biliyor ve bunun uygulanması adına çalışıyorlar. Önceki cevaplarım da yazdığım üzere yine bu noktada yahudi protokollerine bakmak onların stratejilerini anlamamızı sağlayacaktır.

   ”Protokol No.9/2: …Bugünlerde eğer herhangi bir devlet bize karşı bir itirazda bulunur, protesto ederse bu durum bizim önceden verdiğimiz yetkiyledir, tamamen bizim yönetimimiz altındadır.”

   ”Protokol No.3/15: “O zamandan (Fransız İhtilali) beri halkı bir hareketten diğerine sevk ediyoruz. En sonunda, Dünya için hazırladığımız Siyon kanından gelen kral lehinde, bize de sırt çevirmelidirler. “
   ”…Dünya için hazırladığımız Siyon kanından gelen kral lehinde, bize de sırt çevirmelidirler” kısmını çok iyi yorumlayın.

   ”Bize karşı saldırıda bulunanlar arasında kendi kurduğumuz örgütler de olacaktır. Ancak onlar sadece bizim önceden değiştirmeyi planladığımız noktalara saldıracaklar.”

   11. “…Gerçek düşmanlarımız sahte karşıtlığı kendilerindenmiş gibi kabul edip bize kartlarını gösterecekler.”

   14. “Bu saldırılar başka bir amaca daha hizmet edecek: İnsanlar konuşma özgürlüğü olduğuna inanacak ve ajanlarımız, bize karşı çıkanların boş konuşmacılar olduğunu kanıtlayabilecek çünkü onlar bizim emirlerimize karşı çıkmak için sağlam kanıtlar bulamayacaklar.”

   Harediler tam olarak bunu yapıyorlar ve aynı zamanda insanların algısında yer etmiş olan ”filintililere düşman yahudi” imajını yıkmaya çalışıyorlar. Keza kendilerinin ”en güzel zamanlarımızı Osmanlı döneminde yaşadık, Türkler bu bölgeye tekrar gelip hükmetmeli” gibi söylevlerine bakınca aslında neye hizmet ettikleri gayet belli oluyor. Çünkü Halifelik ile yönetilecek bir Orta Doğu düşüncesi en ıslak yahudi rüyalarından biri olup, Türkiye bunun en önemli aktörlerinden biridir.

   2) JoS yapılanması internet üzeriden dünyaya açılmadan önce Tanrıların desteği ve rehberliği ile sıkı bir yapılanma süreci geçirdi. Yönetim kadrosu oluşturuldu ve bu elit kadro zaman içerisinde pek çok yoldaş toplayarak büyüdü. Bu kemikleşmiş kadro ile birlikte İnternet üzerinden yayılma başlamış oldu. Bu kadronun ortaya koyduğu iş ve kendi yoldaşları ile aralarında kurmuş oldukları bağ yıkılamaz bir topluluğun oluşmasını sağladı. Ne zamandan beridir bizi takip ediyorsunuz bilemiyorum ancak daha önce pek çok kez JoS’a saldırılar oldu ve hatta kapatıldı. Ancak yoldaşların arasında bulunan bu etkileşim ve koordineli disiplinleri topluluğun her defasında tekrar yapılanmasını sağladı. Parmak bastığınız bir diğer hususta işin ruhani boyutu. Her savaşın birde daha önemli olan ruhani arka planı vardır. Hem kendi öz korunma yöntemlerimiz hem Tanrıların koruması ile birlikte bizler kendimizi koruruz. Aynı zamanda belirtilen tarihlerde tüm Satanistleri ve tüm JoS düzenini koruyacak türde ritüeller yaparız ki, tüm bu uygulamaların her biri ruhani savaşta birer çatışmadır birer cephedir. Özetle kendimizi oldukça iyi koruyoruz. Aynı zamanda İnternet üzerinden iletişim kurmanın bize sağladı bir diğer yarar var ki o da Satanistlerin uluslararası çapta örgütlenebiliyor olmasıdır. Bu, tarihte bizim kurmuş olduğumuz topluluklara yapılan saldırılar gibi saldırılara maruz kalmamamızı sağlıyor. Bir anlamda global bir ruhani gerilla savaşı veriyoruz ve düşmanımız bu noktada tıkanıp kalıyor. Çünkü bu saldırıları onların lanetli dillerine yapıyoruz; tüm maddi ve manevi güçlerinin kaynağı olan.

   İyi geceler.

 4. Esenlikler.

  Tanrılarla iletişimi güçlendirecek önerdiğiniz meditasyonlar nelerdir?
  (Programdakiler haricinde)

  1. Her bir meditasyon astral açıklığınızı güçlendirdiği için herhangi bir meditasyonu önerebilirim, ancak önceden de çokça kez belirttiğim(iz) gibi, spesifik olarak Tanrılarla iletişim için telepatik iletişim pratikleri (tabii ki korunaklı ve düzgün şekilde, kendinizi kandırmadan) yapmanız ve astral hisleriniz üzerine çalışmanız etkili olacaktır. Özellikle bu konudaki meditasyonları yazılarda ve yorumlarda belirttik, sitemizde aratarak bulabilirsiniz.

 5. Tam anlayamadım şimdi sayaç 0i gördüğünde
  Final rtryi mi yapayım yoksa gün gün yazanı mi tam anlamadım açıklarsanız sevinirm.

  1. “Daha önce de yaptığımız gibi, zamanlayıcı sitesi sıfırı gösterdiği zaman RTR’lara yükleniyoruz” = Nihai RTR yapacağımız zaman.

   “zamanlayıcı sitesi 1 saat kaldığını (1:00:00) gösterdiği zaman da öbür ritüelleri yapıyoruz.” Nihai RTR’ın yanındaki ritüelleri yapacağımız zaman. Örneğin JoS Koruma Ritüeli, Irksal Uyanış Ritüeli, o günün ritüeli her neyse onu yapacağız. Umarım açıklayıcı olmuştur.

 6. Esenlikler , ilk inisiye olduğum günden bugüne çok geliştim. Yardımcı demonumdan tutun da başka bir çok rehber varlıklarla iletişime geçtim. Daha doğrusu onlar beni buldu. Sizin bu rtr leri görünce paylaşmak istedim , bana verilen iletişimi restore etme RTR sı bizzat demonumdan tarafindan verildi hergun 20 adet. Şimdi bunun yanında topluca RTR yapmamız pislamist pustlari yıkacaktır. Ilk attigim yorumları belki hatirlarsiniz o günden bugüne çok yol kat ettim. Başta babamız şeytan olmak üzere onun yolundan giden herkese selam olsun…

  1. Yol katetmenize sevindim, ancak “selam” kelimesi İbranice’deki “shalom aleyhim”den gelir ve ne yazık ki Pislam düşkünü Araplar yoluyla da bunca zamandır Türkçemizi kirletiyor. Ancak size de esenlikler.

 7. Burun estetik ameliyatı olacağım ama bugün görüştüğüm doktor 5.500 euro ameliyat ücreti olduğunu söyledi. Bütün görünüşümü ve hayatımı değiştirecek bir operasyon. Lütfen yardım edin. Hangi Tanrıyla görüşmeliyim? O tanrının ismi nasıl telaffuz edilir? Karşılığında ne teklif edebilirim? RTRyse ne kadarlık mesela? Önüme bir link fırlatmayın detaylı cevap verin lütfen.

  Rtr teklifleri nasıl oluyor? Mesela günde 1 kez yaparak 1 yıllık RTR teklifi yapabilir miyim? Yoksa 365 RTR diyip günde 2 kez yapıp 6 aya çekebilir miyim? Cidden bu sayı olaylarını anlamıyorum.

  1. Tanrıların bir gün uyandığınızda mucizevi bir şekilde burnunuzu düzeltmesini veya gökten 5.500 euro göndermesini umuyorsanız böyle bir şey olmayacak. Ancak yeterince geliştiğinizde biyokinezi çalışması yaparak burnunuzu veya herhangi bir vücut bölümünüzü düzeltebilirsiniz.

   “Rtr teklifleri nasıl oluyor? Mesela günde 1 kez yaparak 1 yıllık RTR teklifi yapabilir miyim? Yoksa 365 RTR diyip günde 2 kez yapıp 6 aya çekebilir miyim? Cidden bu sayı olaylarını anlamıyorum.”

   Önemli olan gösterdiğiniz odak ve ne kadar özenle, ne kadar çok yaptığınız. Bunu günlere bölmeniz veya bir günde kaç tane yapacağınız size kalmış, ben bireysel olarak Tanrıların hayatıma soktuğu bir iyilik karşısında “şu kadar RTR yapacağım” demek yerine RTR’lara göstereceğim emek ve odağı arttırmayı tercih ediyorum ve yardımları karşısında bunu sunuyorum. Önemli olan durmadan ve odak göstermeden RTR yardırmak değil; onu ne kadar özen ve odakla yaptığınız.

 8. efenim merhaba,

  birkaç sorum vardı, cevaplarsanız sevinirim

  _yukarıda 12 rtr yapmamıza gerek yok denmiş. ne kadar çok rtr yaparsak o kadar iyi diye biliyordum. aydınlatır mısınız?

  _birkaç gün içinde adanmayı düşünüyorum. grup rituellerini yapmalı mıyım yoksa yapabilmek için biraz daha gelişmem mi gerekir?

  _efenim hepimiz Ademoğlu’nun gözünü açmasını istiyoruz, ama böyle de birşey var. bu konuyla ilgili ne yapmak gerekir?

  Zion Protokolleri no. 9/13

  “Zaman gelmeden önce Yahudi olmayanlar neler olduğunu öğrenirlerse, silahlarını ellerine alıp bize karşı ayaklanabilirler. Ancak buna karşı Batı’da en cesurları bile titretecek bir manevra hazırladık: büyük şehirlerin altına yer altı merkezleri kurduk.
  Zaman gelmeden önce yer altı koridorları tüm şehirlerin altına döşenecektir, bu şehirler tüm teşkilatları ve arşivleriyle birlikte havaya uçurulacaktır.”

  Kudüs’teki Hebrew Üniversitesi  askeri tarih profesörü Martin Van Creveld, “Dünyayı bizimle birlikte yok etme kapasitemiz var. Ve sizi temin ederim ki, bu, İsrail batmadan önce olur.”

  1. Esenlikler,

   Bu kişinin düzeyine bağlı. RTR yapmak adına gerekli enerjisi olan biri 12 kez yapabilir ama yeni kişiler için bu miktar fazladır. Ritüelleri yapabilirsiniz.

   Bu stratejileri bizim onlara yaptığımız saldırıların önüne geçemez. Bizler Dünya’nın pek çok farklı ülkesinden yahudilerin tüm güçlerinin kökü olan lanetli dillerine saldırıyoruz. Onlarla işimiz bittiğinde bahsettikleri fantezilerini hayata geçirme gücünden mahrum kalmış olacaklar. O gün geldiğinde ise yapabilecekleri tek şey ağaçların arkasına saklanıp ölümlerini beklemek olacak.

   İyi günler.

 9. Ritüelleri zevkle yapıyorum. Ellerinize sağlık. Herkese kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Esen kalın.

 10. Merhaba, son zamanlarda aklıma takılan bir şey var.
  JoS en büyük SS kuruluşlarından biri/kuruluşu.Doğal olarak tanrılarla en iç içe olan insanlar bu kuruluşun başında.Ama siteye girdiğimde bize bağış yapın tarzı şeyler görüyorum ve sonuçta SS için önemi bu derece büyük olan bir sitenin bağış yapın demesi bana biraz garip geldi.Tanrılar daha böyle önemli kuruluşları bağış toplamaya muhtaç ederken nasıl dünyadaki dönen parayı yöneten y*hudilerin elinden by düzeni alacağız?

  1. Joy of Satan en büyük Spiritüel Satanizm kuruluşlarından biri değil, en büyüğü. Çünkü zaten henüz başka bir Spiritüel Satanizm “kuruluşu” yok. Ayrıca bu lafı çok duyuyoruz, herhalde herkes Spiritüel Satanizm’i para babası bir misyoner olmakla bağdaştırıyor.
   Şu anki günümüz dünyasının para babaları ya Yahudiler, ya da Yahudilerin olmasına izin verdiği kişiler. Durum ne yazık ki böyleyken her bir Centilin bu konuda normalde sarf etmesi gereken zaman ve enerji 10, 20, 30 ve hatta 100 katına çıkıyor. Bu doğal değil, sağlıklı hiç değil. Bir Centilin günde 10 saat çalışarak ailesine yemek götürmeye çalışması ve kazandığı asgari maaşla bırakın çocuklarını, kendi başına zar zor geçinebilmesi sağlıklı mı sizce? Bu ekstrem bir örnek gibi geliyor olabilir, ancak dikkatli bakarsanız Centillerin çok büyük bir kısmının aslında bu noktada olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

   Tabii, ruhani gelişim bu konuda arzu ve isteğiniz olduğu müddetçe maddi kazancı da beraberinde getirir. Bu tabii ki majikal çalışma yaparak mümkün. Ancak emin olun, yıllar boyunca Satanizm’in insanlığa duyurulması ve Kadim Tanrıların gerçeğinin günyüzüne çıkarılması için dur durak bilmeden orantısız saatlerce çalışsanız ve bunun yanında ruhani gelişiminiz için gereken zamanı kendinize ayırmak için çaba gösterseniz ne maddiyat açısından kendinizi kurtarmaya zamanınız olur, ne de enerjiniz. Sonuçta Yüksek Rahiplerden bahsediyorsunuz, bu insanlar sizin bizim gibi şartlarda çalışmıyorlar. Tüm bu emeklerinin temel amacı insanlığı ileriye götürmek olduğu için de bağış kabul edebiliyor olmaları (ki bu da kesinlikle opsiyonel, Joy of Satan’a bağış yapan ve yapmayan Spiritüel Satanistler arasında hiçbir fark yok) size neden garip geliyor?

   Ayrıyeten Tanrılar günümüz dünyası üzerinde 100% güce henüz sahip değiller. Bunun da nedeni çokça kez belirttiğimiz gibi yüzyıllar boyu süren İbrahimi enerji formlarının günümüze kadar çokça ivme kazanması ve dolayısıyla Tanrılarla aramızdaki iletişimin ciddi derecede kopması. Tabii bu gezegenimiz üzerinde güçleri yok demek olmuyor, sonuçta artık biz ivme kazanıyoruz.

 11. İyi günler, öncelikle tüm dostlarıma ritüellerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum, benim şöyle bir sorum olacak. Bu sene sınav senem ve ders çalışmam gerekiyor, ancak yeterli iradeyi kendimde bir türlü bulamıyorum. Arada esiyor bir gün çalışıyorum ama devamlılığı olmuyor. Bu tarz şeylerde irademi güçlendirebilmek için yapabileceğim bir şey var mı? Yanıtlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  Esenlikler.

  1. Sowilo rünüyle çalışarak iradenizi (belli bir konuda veya genel olarak) güçlendirmek için bir büyü çalışması yapabilirsiniz. Tercihen Güneş gününde ve bir Güneş saatinde başlayın.

   1. Sowilo rünü ile nasıl çalışacağımı anlatan bir yazınız var mı? Veya bilgi verebilir misiniz?

    1. Nasıl yani? Belirlediğiniz sayılarda Sowilo rününü titreteceksiniz ve sonrasında olumlamanızı söyleyeceksiniz. Temelinde oldukça basit, fakat sormak istediğiniz şey başka bir şeyse onu da yazabilirsiniz.

 12. Esenlikler. Ben satanik defter yazıyorum. Büyüler, Kabalistik Kareler, Runeler, Tanrı mühürlerini not alıyorum. Ters Tevratı da yazdım. Yani ekrandan bakarak piksellerden o enerjiyi alamıyorum. O nedenle eski yol olarak kitaptan bakıp RTR yapabilir miyim? Sonuçta işlem sonrası kağıdı yakamam, kirletemem. Defterde titretmem gereken ibrani harfleri var. İşte pdf dosyası gibi.

  1. Tabii, bunlar yapılabilir. Zaten kendi çalışmalarınızı not tuttuğunuz defterler bir yandan motive de edebilir sizi.

   RTR belgelerini yazmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum, tabii defterden yapmak daha iyi gelebilir, sonuçta sizin tercihiniz ancak hayatınızda tek bir RTR yapmıyorsunuz sonuçta. Her gün RTR yaptığınızı varsayarsak her gün Nihai RTR belgesini baştan sona deftere mi yazacaksınız? En azından Ters Tevrat Ayin’leri için direkt çıktı almanız zamanınız açısından daha mantıklı olur.

 13. Selamlarsize birkac sorm olacak
  1- internette soyle bir kanal buldum.
  https://www.youtube.com/user/joenunn666/videos
  Buradaki ritueller ise yarar mi?Ozellile su video.
  https://www.youtube.com/watch?v=wHO16SFkJ9g
  Ayrica paylastigim videodaki mantra da soyle
  MADOUSIN ASTOTATE LUCIFAH VOLSITS ISMEH LIFTOSH LIALLE CAZMEL LIFTOSH USHMEH SATAH MANDISAH ASTOTATE ASTUT LUSHKAH TOMEH ASHMA SERDION DOMASOIN LUCIFAH CASSMEL HAYRUSS ATOSH
  bunu anlamini bir turlu bulamadim cevirebilir misiniz?
  2-Michael W. Ford hakkinda ne dusunuyorsunuz?
  3-ABD de kurulan Satanic Temple hakkinda bir paylasim yapabilir misiniz?
  4-https://www.becomealivinggod.com adli bir site var.Sitede ritueller,dersler var.Youtube kanallari da var.Bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz?

  Tesekkurler.

  1. Esenlikler,

   1) Hayır
   2) Soytarı olduğunu
   3) Hayır
   4) Soytarı olduklarını

   Saydığınız tüm kişi ve topluluklar Tanrıların mührünü çizerken çift çember kullanmak gibi hakaret sayılan bir eylemde bulunuyorlar. Pek tabi daha pek çok hataları var ama bu soytarıların soytarı olduklarının ispatı için paragraflarca reddiye yazmaya lüzum yok. Kendinize bir iyilik yapıp bu şaklabanları incelemek yerine sitemizi ve kaynağımız olan Joy of Satan’ı takip edin, okuyun, öğrenin. Böylelikle bu insanların soytarı olduklarını anlayabileceğiniz şekilde kendinizi bilinçlendirmiş olacaksınız.

   İyi geceler.

 14. 1-Magnum Opusa Ulaşırsak Mesela Diğer Tanrılar Gibi Sigilimiz Falanmı Olacak ? 2-Eğer öyleyse Hitlerin Sigili varmı 3- Duatta Başka gezegenlere fiziksel savaşlar oluyormu oldumu olacakmı?
  4- Eğer öyleyse savaşta (Fiziksel) kılıç kalkanım kullanıyolar Kullanıyorlarsa neden günümüzdeki silahlar yok ?
  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   1) Evet
   2) Evet ama kamuya açık değil
   3) Duat olarak tanımlanan yer Tanrıların Ülkesidir. Demek istediğiniz şey Tanrıların yıldızlararası başka cephelerde savaşıp savaşmadığı ise; evet, düşman ile yıldızlararası bir savaş var ve devam ediyor. Savaşın bir sonraki aşamasında ise Güneş Sistemimiz ve bizim gibi düşman ablukası altında olan diğer sistemler özgürleştirilecek.
   4) Hayır. Tanrıların Antik Çağların insanlarının yorumlamaları ile sembolize edilmiş olmaları, onların kılıç ve kalkan ile savaştıkları anlamına gelmiyor. Bu sadece semboliktir. Teknolojik olarak bizden her anlamda oldukça ileri ve gelişmiş düzeydeler.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Benzer iki yorum göndermişsiniz. O yüzden sorularınızı bu yorum üzerinden cevaplandıracağım.

     Kendileri bizim dengimiz değildir. Büyü yapmaya ya da ruhani gelişime dair en ufak bir şey bilmeyen, seks bağımlısı, ensest fantezileri olan ve cinsel istismarı ibadet olarak sayan aşağılık subhuman mahluklar hakkında koca reddiyeler, makaleler yazmamız bu nedenle beklenmemeli. Ancak kamunun merakını gidermek adına bu konu başlığı altında kendilerine kısa bir şekilde değindik; https://spirituelsatanizm.org/satanizm-nedir-seytan-kimdir/

     İyi günler.

 15. Yezidilikteki şeytanı yarattığı söylenen tanrı azda hakkında ne düşünüyorsunuz?
  Tanrı azda kimdir?

  1. Esenlikler,

   Yezidilerin öğretileri sonrasında bozulmuştur. Mitolojilerinin bir kısmı baskılar neticesinde tipik ibrahimi masalına uygun şekilde değiştirilmiş, dezenformasyona maruz kalmıştır. Yani özetle azda’nın mitolojinin içerisine zorla eklendiğini ve ibrahimi tanrısının arketiplerinden biri olduğunu düşünüyorum.

   İyi günler.

 16. Aklıma takıldığı için bir soru sormak istiyorum (öyle olmadığını düşünüyorum /umuyorum) kürt düşmanı mısınız? Veya onları birer terörist olarak mı görüyorsunuz? Açıkçası bunu bir arkadaşım söyledi.. Öyle olmadığınızı düşünüyorum sonuçta hepimizin ortak düşmanı var (yahudiler ve onların uydurma söz de Tanrıları). Yine de aklıma takıldığı için soruyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim ❤️

  1. Doğru düşünmüşsünüz. Sizin de dediğiniz gibi, hepimizin ortak düşmanı var ve onlar da Yahudiler. Kürt düşmanı değiliz.

 17. Selam bi kaç kez zorunluluktan dolayı kurban eti yedim kendimi berbat hissediyorum ne yapmam lazım Satan anlayışla karşılarmı?

  1. Esenlikler. Elbette Şeytan bu durumu anlayışla karşılar, sonuçta Pislam bataklığında çürüyen insanlarla zorunlu olarak iletişimde kalmak sizin suçunuz değildi. Kurban etinin yarattığı negatif enerji/etkiyi ruhunuzdan söküp atmak için belli bir süre aura temizliği yaparken (veya yaptıktan hemen sonra) bu negatif enerjiyi üstünüzden pozitif ve sağlıklı bir şekilde attığınızı olumlamanız faydalı olacaktır.

   1. mahremiyet için ne tarz büyü yapılabilir? bir de bayadır bekleyen 3 yorumum vardı yoğunluk kaynaklı mı

    1. Şeytan’a Standart Ayin yaparak kendisinden veya Gardiyan Demon’ınızdan bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Majikal bir çalışma olarak da SATANAS rünü kullanarak bu konuda bir büyü yapabilirsiniz.

 18. Esenlikler. Azerbaycan ve Ermenistan savaşı hakkında ne düşünüyorsunuz? Arkasında Satanistlerin olduğu, Hristiyanlığı kabul eden ilk devleti yok edeceklerini söyleyenler var.

  Satanists. They have been in control for the entire year. And they are foretelling of the destruction of the first Christian state. The Christian world is oblivious to the war and what is really happening.

  1. Esenlikler,

   Hristiyan ya da müslümallar muhatabımız değil. Biz bu piyonların efendileri olan yahudilik ile savaşırız. Yani hayır, kim Ermenilere saldırdığımızı iddia ediyorsa bir tarafından sallamış.

   İyi günler.

 19. Birçok yerde biyokineziden bahsetmişsiniz ama biyokineziyi nasıl yapacağız 🙁 ?

  1. Bu yazımızda majikal çalışmalar hakkında genel bir bilgi paylaştık. Biyokinezi de majikal bir çalışma olduğu için linkini paylaştığım yazıyı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir