14 Eylül – 3 Ekim Ruhani Savaş Programı!

Kaynak, Joy of Satan forumlarında Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın duyurusudur.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza esenlikler,

Zaman kısıtlamalarından ötürü henüz bu programla birlikte gelen brifing, motivasyon ve detay veren vaazı henüz çevirip yayınlayamadık; ama önümüzdeki günlerde onu da hazırlayıp takdiminize sunacağız. O vakte kadar İngilizce anlayanlar vaazın Joy of Satan forumlarındaki orijinaline gidebilirler. Kalan herkesin mağdur olmaması açısından da en yakın zamanda burayı da dolduracağız.

Aşağıdaki program düşmana inanılmaz derecede güçlü bir darbe vuracak. “Tam Gaz” ifadesi bulunan günler, RTR’ın çok güçlü bir şekilde [yani çok sayıda çok güzel şekilde enerji yükseltip temizlenerek, yüksek tekrarlarla, vs. -tabii kaldırabileceğiniz ölçüde – bu bir veya iki günlük bir iş olmadığından uzun vadede sizi tüketmeyecek ve sürdürebileceğiniz yoğunluklarda çalışın!] yapılması gereken günlerdir. Bu program tamamen bittikten sonra dinlenme olacak. Ama bir süre sonra gelecek programlarla bu yoğun rutinin takibini de yapmamız gerekiyor.

14 Eylül – 3 Ekim  Ruhani Muharebe Programı aşağıdadır:

Bu program bundan daha önce yapılmış programların üzerine kuruludur, ve onlarla aynı şekilde devam edecektir.

Nihai RTR her zaman için EN YÜKSEK ÖNCELİĞE sahiptir. Daha önce de yaptığımız gibi, zamanlayıcı sitesi sıfırı gösterdiği zaman RTR’lara yükleniyoruz; ve zamanlayıcı sitesi 1 saat kaldığını (1:00:00) gösterdiği zaman da öbür ritüelleri yapıyoruz. Bu sayede yaptığımız ritüelleri etkili bir şekilde zamanlayıp koordine ederek etkileri iyice arttırıyoruz.

14 Eylül. Nihai RTR, JoS Koruma Ritüeli
15 Eylül. Nihai RTR, JoS Koruma Ritüeli
16 Eylül. Nihai RTR, JoS Koruma Ritüeli
17 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
18 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
19 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
20 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
21 Eylül. Nihai RTR [TAM GAZ].
22 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
23 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
24 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
25 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
26 Eylül. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli
27 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
28 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
29 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
30 Eylül. Nihai RTR, Irksal Uyanış Ritüeli
1 Ekim. Nihai RTR [TAM GAZ], JoS Koruma Ritüeli
2 Ekim. Nihai RTR [TAM GAZ], JoS Koruma Ritüeli 
3 Ekim. Nihai RTR [TAM GAZ], JoS Koruma Ritüeli

Ritüellere giden linkler aşağıda verilmiştir:

Ritüel Zaman Koordinatörü:

https://evilgoy.com/ – Bu konuda sitemizde detaylı açıklama uygun bir zamanda yapılacaktır. Şu anlık bu siteyi yetkin bir şekilde kullanabilmek için bilmeniz gereken şeylerse çok basit:

Bu sitede 2 saatlik bir zamanlayıcı var. Normal şartlarda bu zamanlayıcı 0’a vardığında, dünya çapında o an uygun olan her Satanist RTR yapıyor. Elbette günde 12 kere RTR yapmamıza gerek yok; günde 1 kere minimum, 2 kere gayet iyi ve 3 kere yapmak da harika olacaktır. Ve işte günde yapacağınız bu 1/2/3 RTR seansını dünyadaki diğer tüm Satanist’lerle koordine etmek, her birimizin yaptığı ritüellere güç katıyor.

Dolayısıyla normalde siteyi böyle kullanıyoruz. Saat 0’a vurduğunda RTR’ı yapıyoruz. Şimdiki 14 Eylül-3 Ekim programımızdaysa yine bu sitedeki saatler 0:00:00’ı gösterdiğinde topluca RTR yapıyoruz, ve 1:00:00’ı gösterdiğindeyse programda o gün RTR hariç hangi ritüel yapılması gerekiyorsa ona yükleniyoruz – dolayısıyla sadece RTR değil, her şey senkronize oluyor ve gücümüze güç katılıyor.

Elbette o sitedeki RTR araçları İngilizce tabanlı olduğu için Türkçe telaffuzla RTR yapmaya alışanlar saati geldiğinde sitemize dönüp kullanmayı seçtikleri boyanabilir sürümü, PDF’i veya görseli açabilirler.

Nihai RTR:
https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR

Irksal Uyanış Ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/beyaz-irka-farkindalik-ve-faaliyet-asilama-ritueli/

Korunma, Zenginlik ve  Bolluk Ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/korunma-zenginlik-ve-bolluk-ritueli

Joy of Satan Koruma Ritüeli:
https://spirituelsatanizm.org/joy-of-satan-koruma-ayini/

“14 Eylül – 3 Ekim Ruhani Savaş Programı!” hakkında 29 yorum var

 1. Merhaba, Magnum Opus üzerine detaylı bir konu yayınlayacak mısınız? Henüz o seviyeye gelemesem bile öğrenip havada kalan kısımları doldurmak gayet işe yarıyor.

  1. Sizin de dediğiniz gibi bu konuda detaylı bilgi can yakabilir, sonuçta herkes durumun farkında olup da “Bunu bu seviyede yapmamamız gerekiyormuş, o zaman yapmayalım” kafasında düşünmez, “Aa, bu son seviyeymiş, o zaman bunu yaparsam belki ben de o seviyeye gelirim?” tarzı saçma ve riskli fikirlere başvurabilir. Ancak eğer yüksek rahipler bir gün bu konuda yazı yayımlamayı uygun görürse biz de yayımlayabiliriz tabii ki.

 2. Merhaba. Satanist değilim ancak meditasyonlarınızı denemek istedim ve iki haftadır düzenli olarak yapiyorum. Ancak hergun ağlama krizleri yaşamaya başladım. Bunun sebebi ne olabilir? 40 gün devam etmeyi düşünüyorum. Acaba satanist olmadığım için bende ters bir etkiye mi sebep oldu, yoksa başka şeyler mi etkiliyor? Karmam buna sebep oluyor olabilir mi? Devam etmeli miyim?

  1. Esenlikler,

   Bu programı Satanist olmayan kişiler yapabilir. Yani Satanist olmamanız bu konuda bir engel teşkil etmiyor. Aksine bir insan olarak bu pratikleri yapmak sizin tabiatınızın bir gerekliliğidir. Büyük ihtimalle düşman saldırısına uğruyorsunuz. Sebat etmeli ve bunu sonuna kadar götürüp kendinizi bu iğrenç zihin manipülasyonundan, akli prangalardan kurtarıp özgürleştirmelisiniz.

   İyi geceler.

 3. Esenlikler.

  Tanrılarla iletişimi güçlendirecek önerdiğiniz meditasyonlar nelerdir?
  (Programdakiler haricinde)

  1. Her bir meditasyon astral açıklığınızı güçlendirdiği için herhangi bir meditasyonu önerebilirim, ancak önceden de çokça kez belirttiğim(iz) gibi, spesifik olarak Tanrılarla iletişim için telepatik iletişim pratikleri (tabii ki korunaklı ve düzgün şekilde, kendinizi kandırmadan) yapmanız ve astral hisleriniz üzerine çalışmanız etkili olacaktır. Özellikle bu konudaki meditasyonları yazılarda ve yorumlarda belirttik, sitemizde aratarak bulabilirsiniz.

 4. Tam anlayamadım şimdi sayaç 0i gördüğünde
  Final rtryi mi yapayım yoksa gün gün yazanı mi tam anlamadım açıklarsanız sevinirm.

  1. “Daha önce de yaptığımız gibi, zamanlayıcı sitesi sıfırı gösterdiği zaman RTR’lara yükleniyoruz” = Nihai RTR yapacağımız zaman.

   “zamanlayıcı sitesi 1 saat kaldığını (1:00:00) gösterdiği zaman da öbür ritüelleri yapıyoruz.” Nihai RTR’ın yanındaki ritüelleri yapacağımız zaman. Örneğin JoS Koruma Ritüeli, Irksal Uyanış Ritüeli, o günün ritüeli her neyse onu yapacağız. Umarım açıklayıcı olmuştur.

 5. Burun estetik ameliyatı olacağım ama bugün görüştüğüm doktor 5.500 euro ameliyat ücreti olduğunu söyledi. Bütün görünüşümü ve hayatımı değiştirecek bir operasyon. Lütfen yardım edin. Hangi Tanrıyla görüşmeliyim? O tanrının ismi nasıl telaffuz edilir? Karşılığında ne teklif edebilirim? RTRyse ne kadarlık mesela? Önüme bir link fırlatmayın detaylı cevap verin lütfen.

  Rtr teklifleri nasıl oluyor? Mesela günde 1 kez yaparak 1 yıllık RTR teklifi yapabilir miyim? Yoksa 365 RTR diyip günde 2 kez yapıp 6 aya çekebilir miyim? Cidden bu sayı olaylarını anlamıyorum.

  1. Tanrıların bir gün uyandığınızda mucizevi bir şekilde burnunuzu düzeltmesini veya gökten 5.500 euro göndermesini umuyorsanız böyle bir şey olmayacak. Ancak yeterince geliştiğinizde biyokinezi çalışması yaparak burnunuzu veya herhangi bir vücut bölümünüzü düzeltebilirsiniz.

   “Rtr teklifleri nasıl oluyor? Mesela günde 1 kez yaparak 1 yıllık RTR teklifi yapabilir miyim? Yoksa 365 RTR diyip günde 2 kez yapıp 6 aya çekebilir miyim? Cidden bu sayı olaylarını anlamıyorum.”

   Önemli olan gösterdiğiniz odak ve ne kadar özenle, ne kadar çok yaptığınız. Bunu günlere bölmeniz veya bir günde kaç tane yapacağınız size kalmış, ben bireysel olarak Tanrıların hayatıma soktuğu bir iyilik karşısında “şu kadar RTR yapacağım” demek yerine RTR’lara göstereceğim emek ve odağı arttırmayı tercih ediyorum ve yardımları karşısında bunu sunuyorum. Önemli olan durmadan ve odak göstermeden RTR yardırmak değil; onu ne kadar özen ve odakla yaptığınız.

 6. efenim merhaba,

  birkaç sorum vardı, cevaplarsanız sevinirim

  _yukarıda 12 rtr yapmamıza gerek yok denmiş. ne kadar çok rtr yaparsak o kadar iyi diye biliyordum. aydınlatır mısınız?

  _birkaç gün içinde adanmayı düşünüyorum. grup rituellerini yapmalı mıyım yoksa yapabilmek için biraz daha gelişmem mi gerekir?

  _efenim hepimiz Ademoğlu’nun gözünü açmasını istiyoruz, ama böyle de birşey var. bu konuyla ilgili ne yapmak gerekir?

  Zion Protokolleri no. 9/13

  “Zaman gelmeden önce Yahudi olmayanlar neler olduğunu öğrenirlerse, silahlarını ellerine alıp bize karşı ayaklanabilirler. Ancak buna karşı Batı’da en cesurları bile titretecek bir manevra hazırladık: büyük şehirlerin altına yer altı merkezleri kurduk.
  Zaman gelmeden önce yer altı koridorları tüm şehirlerin altına döşenecektir, bu şehirler tüm teşkilatları ve arşivleriyle birlikte havaya uçurulacaktır.”

  Kudüs’teki Hebrew Üniversitesi  askeri tarih profesörü Martin Van Creveld, “Dünyayı bizimle birlikte yok etme kapasitemiz var. Ve sizi temin ederim ki, bu, İsrail batmadan önce olur.”

  1. Esenlikler,

   Bu kişinin düzeyine bağlı. RTR yapmak adına gerekli enerjisi olan biri 12 kez yapabilir ama yeni kişiler için bu miktar fazladır. Ritüelleri yapabilirsiniz.

   Bu stratejileri bizim onlara yaptığımız saldırıların önüne geçemez. Bizler Dünya’nın pek çok farklı ülkesinden yahudilerin tüm güçlerinin kökü olan lanetli dillerine saldırıyoruz. Onlarla işimiz bittiğinde bahsettikleri fantezilerini hayata geçirme gücünden mahrum kalmış olacaklar. O gün geldiğinde ise yapabilecekleri tek şey ağaçların arkasına saklanıp ölümlerini beklemek olacak.

   İyi günler.

 7. Ritüelleri zevkle yapıyorum. Ellerinize sağlık. Herkese kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Esen kalın.

 8. İyi günler, öncelikle tüm dostlarıma ritüellerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum, benim şöyle bir sorum olacak. Bu sene sınav senem ve ders çalışmam gerekiyor, ancak yeterli iradeyi kendimde bir türlü bulamıyorum. Arada esiyor bir gün çalışıyorum ama devamlılığı olmuyor. Bu tarz şeylerde irademi güçlendirebilmek için yapabileceğim bir şey var mı? Yanıtlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  Esenlikler.

  1. Sowilo rünüyle çalışarak iradenizi (belli bir konuda veya genel olarak) güçlendirmek için bir büyü çalışması yapabilirsiniz. Tercihen Güneş gününde ve bir Güneş saatinde başlayın.

 9. Selamlarsize birkac sorm olacak
  1- internette soyle bir kanal buldum.
  https://www.youtube.com/user/joenunn666/videos
  Buradaki ritueller ise yarar mi?Ozellile su video.
  https://www.youtube.com/watch?v=wHO16SFkJ9g
  Ayrica paylastigim videodaki mantra da soyle
  MADOUSIN ASTOTATE LUCIFAH VOLSITS ISMEH LIFTOSH LIALLE CAZMEL LIFTOSH USHMEH SATAH MANDISAH ASTOTATE ASTUT LUSHKAH TOMEH ASHMA SERDION DOMASOIN LUCIFAH CASSMEL HAYRUSS ATOSH
  bunu anlamini bir turlu bulamadim cevirebilir misiniz?
  2-Michael W. Ford hakkinda ne dusunuyorsunuz?
  3-ABD de kurulan Satanic Temple hakkinda bir paylasim yapabilir misiniz?
  4-https://www.becomealivinggod.com adli bir site var.Sitede ritueller,dersler var.Youtube kanallari da var.Bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz?

  Tesekkurler.

  1. Esenlikler,

   1) Hayır
   2) Soytarı olduğunu
   3) Hayır
   4) Soytarı olduklarını

   Saydığınız tüm kişi ve topluluklar Tanrıların mührünü çizerken çift çember kullanmak gibi hakaret sayılan bir eylemde bulunuyorlar. Pek tabi daha pek çok hataları var ama bu soytarıların soytarı olduklarının ispatı için paragraflarca reddiye yazmaya lüzum yok. Kendinize bir iyilik yapıp bu şaklabanları incelemek yerine sitemizi ve kaynağımız olan Joy of Satan’ı takip edin, okuyun, öğrenin. Böylelikle bu insanların soytarı olduklarını anlayabileceğiniz şekilde kendinizi bilinçlendirmiş olacaksınız.

   İyi geceler.

 10. 1-Magnum Opusa Ulaşırsak Mesela Diğer Tanrılar Gibi Sigilimiz Falanmı Olacak ? 2-Eğer öyleyse Hitlerin Sigili varmı 3- Duatta Başka gezegenlere fiziksel savaşlar oluyormu oldumu olacakmı?
  4- Eğer öyleyse savaşta (Fiziksel) kılıç kalkanım kullanıyolar Kullanıyorlarsa neden günümüzdeki silahlar yok ?
  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   1) Evet
   2) Evet ama kamuya açık değil
   3) Duat olarak tanımlanan yer Tanrıların Ülkesidir. Demek istediğiniz şey Tanrıların yıldızlararası başka cephelerde savaşıp savaşmadığı ise; evet, düşman ile yıldızlararası bir savaş var ve devam ediyor. Savaşın bir sonraki aşamasında ise Güneş Sistemimiz ve bizim gibi düşman ablukası altında olan diğer sistemler özgürleştirilecek.
   4) Hayır. Tanrıların Antik Çağların insanlarının yorumlamaları ile sembolize edilmiş olmaları, onların kılıç ve kalkan ile savaştıkları anlamına gelmiyor. Bu sadece semboliktir. Teknolojik olarak bizden her anlamda oldukça ileri ve gelişmiş düzeydeler.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Benzer iki yorum göndermişsiniz. O yüzden sorularınızı bu yorum üzerinden cevaplandıracağım.

     Kendileri bizim dengimiz değildir. Büyü yapmaya ya da ruhani gelişime dair en ufak bir şey bilmeyen, seks bağımlısı, ensest fantezileri olan ve cinsel istismarı ibadet olarak sayan aşağılık subhuman mahluklar hakkında koca reddiyeler, makaleler yazmamız bu nedenle beklenmemeli. Ancak kamunun merakını gidermek adına bu konu başlığı altında kendilerine kısa bir şekilde değindik; https://spirituelsatanizm.org/satanizm-nedir-seytan-kimdir/

     İyi günler.

 11. Aklıma takıldığı için bir soru sormak istiyorum (öyle olmadığını düşünüyorum /umuyorum) kürt düşmanı mısınız? Veya onları birer terörist olarak mı görüyorsunuz? Açıkçası bunu bir arkadaşım söyledi.. Öyle olmadığınızı düşünüyorum sonuçta hepimizin ortak düşmanı var (yahudiler ve onların uydurma söz de Tanrıları). Yine de aklıma takıldığı için soruyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim ❤️

  1. Doğru düşünmüşsünüz. Sizin de dediğiniz gibi, hepimizin ortak düşmanı var ve onlar da Yahudiler. Kürt düşmanı değiliz.

 12. Selam bi kaç kez zorunluluktan dolayı kurban eti yedim kendimi berbat hissediyorum ne yapmam lazım Satan anlayışla karşılarmı?

  1. Esenlikler. Elbette Şeytan bu durumu anlayışla karşılar, sonuçta Pislam bataklığında çürüyen insanlarla zorunlu olarak iletişimde kalmak sizin suçunuz değildi. Kurban etinin yarattığı negatif enerji/etkiyi ruhunuzdan söküp atmak için belli bir süre aura temizliği yaparken (veya yaptıktan hemen sonra) bu negatif enerjiyi üstünüzden pozitif ve sağlıklı bir şekilde attığınızı olumlamanız faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir