23 Aralık / Yeni Program Yakında

Kaynak, Yüksek Rahip Cobra’nın forum yazısıdır.

Güzel Satanik Ailemizin her bir üyesine esenlikler.

İhtiyaç duyan veya isteyen herkesin bu kutsal gecede bir gün dinlenmesi önerilir. Bu gece kişi zamanını Şeytan’la olmakla harcamalı ve Şeytan’ın güven verici enerjisine ve gücünde huzur içinde meditasyon yapmalıdır.

Bu gün, yılın en kutsal günü olarak Şeytan’a adanmalıdır. Faydalı enerjiler herkes için mevcut olacak ve bunun üzerine meditasyon yapmanız, hedeflerinizi koymanız ve geceyi Şeytan için derin düşünceyle [ve/veya kutlamayla] geçirmeniz önemlidir. Bu bireysel de olabilir.

Yakında, bu halihazırda devam eden olumsuz durumlar sırasında herkese yardımcı olmak üzere çok güzel bir programa başlayacağız. Bugün bile mutlaka bir şey yapmak isteyenler her zaman yaptığımız Nihai + Tetragrammaton RTR’ını yapabilir, ve isterseniz şükranınızı belirtmek için Du’at’ın Kuvvetlerine enerji verebilirsiniz [Not: bunu yapmadan önce enerji yükseltirseniz bu yükselttiğiniz enerjiyi vermiş olursunuz].

Ritüellerin ilk turu, ilk ve ondan sonraki programımız şaşırtıcı derecede iyi gitti. Bunlardan ötürü ortaya çıkan birçok pozitif değişim göreceğiz, ve bu programlar bu değişimler konusunda önemli rol oynamıştır.

Her şeyden önce, Şeytan Baba’nın rehberliğine, koruyuculuğuna, kutsiyetine ve gücüne odaklanmayı unutmayın.

Herkese mutlu bir Gündönümü dileriz. Kalplerinizi ve zihinlerinizi güçlendirin, ve Şeytan’dan olan herkes için lütuf ve bereket taşarcasına coşsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir