20 Mart – 10 Nisan Ruhani Savaş Takvimi

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusudur.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza ve Şeytan’daki ailemize esenlikler.

Zamanı az olanlar lütfen aşağıya insin, program aşağıdadır.

Bu açıklama önemli olacak. Yakında düşmanın “bayramları” olacak. Yaptıkları klasik lanetleri yine rutin olarak okuyacaklar. Şimdi, birçok insan düşmanın yaptığı şeylerden bihaber. Çok fazla insan ne çeşit bir “düşman”la mücadele ettiğimiz, hatta işlerin nasıl işlediği konusunda son derece aldanmış bir durumda. Daha da kötüsü, birçok insan ruhaniyetten çok uzak bir seviyeye indirgenip, saldırı altında oldukları gerçeğinden bile habersiz bir hale düşürülmüştür.

Birinin hayatındaki sorun [ruhani] muharebe yapmak değil, yapmamaktan ötürüdür. Düşmanın dünyadaki mevcudiyetini düşününce ruhani savaşa dahi olmak, bir insanın işlevsel bir bağışıklık sistemine sahip olması kadar zorunlu bir hal alır.

Herkesin ve her şeyin üzerinde bu kadar lanet varken ve bunlar çoğu insan için öyle ya da böyle etki gösteriyorken, herkesin en azından gerekenin minimumunu yapıp en azından meditasyon yapmaları ve kendilerini korumaları elzemdir. Astral [düzlem], birçok insanın sizi inandıracağı gibi öyle çok barışçıl bir yer değildir, ve astraldeki birçoğu da ne yazık ki dünyaya yakın olan çok sayıda yer enerjetik açıdan hiç de temiz değildir. Buralar bir savaş alanına benzetilebilir, özellikle de düşmanın çokça lanet yağdırdığı tarihlerde.

Bunu, karşı saldırı yaparak hafifletiyoruz. En sonunda düşmandan gelen bu olumsuzluklardan eser kalmayacak.

Buradaki birçok kişi, Joy of Satan’ın, Tanrılardan gelen yardımların ve meditasyonların sonucu olarak spiritüel ve psişik yetenekler geliştirdi. Başka bazı insanlar bunlara doğuştan sahipti ve bu yeteneklerini meditasyon sayesinde ilerletti. Dolayısıyla bazı Gerçekler bu insanlara başkalarından daha açık olacaktır.

Ara sıra bazı insanlar “negatiflik”ten şikayet edebiliyor. Bu “negatiflik” birçok insanın üzerine yağdırılıyor, ve bunların bir kısmı meditasyon yapan [ve bu sayede de zaman içinde olumsuzluklardan kurtulacak olan] insanların üzerine hedeflenebiliyor. Ama sayısız masum da aklınıza gelebilecek her zaman bu negatifliğe savunmasız şekilde maruz kalıyor. Bu olumsuz enerjilerin genel hedefi, lanetler tarafından çok sık zulme uğratılan toplu Centil zihnidir. Bu lanetler toplumların veya bireylerin yaşamında kendilerini ortaya çıkarır.

Bunların hepsi Nihai RTR ve Tetragrammaton’u Öldürme ile nötrlenip yok ediliyor. Düşmanın bize yağdırdığı lanetlerin her birini teker teker ortadan kaldırmamız bin yıl sürerdi, ve bir tanesini kaldırana kadar onun yerine bin tane yeni lanet daha koyarlardı. Bu çok başlı lanet püskürten canavarla savaşmanın tek yolu, kafalarının hepsini yakmak veya üstüne atom bombası atmaktır. Nihai RTR ve Tetragrammaton eki de tam olarak bu işi yapıp düşmanın tüm yapısını hep birlikte çöp kutusuna atıyor.

Ruhunuzu saf tutmak konusunda önemli tavsiyeler yakında gelecek. Ruhunuz için temizlenme ve koruma yapmayı asla unutmayın, bu günlük olarak yapılmalıdır.

Şimdi, her şeyden önce bir düşünün. Avrupa’daki birçok aptal “Mültecilerin bir nimet” olduğunu ve “onların kültürleriyle zenginleşmemiz gerektiği”ni söylüyorlar. Bu saçmalıkları muhtemelen koşer televizyonlarında duymuşlardır. Bu saçmalıkların meydana gelebilme imkanının bile olmabilmesi lanetlere dayalıdır, ve bu lanetlerin birçoğu çokboyutludur.

Peki bütün negatiflikler ve çılgınlık sadece lanetlerden ötürü mü meydana geliyor? Hayır, çünkü düşman bunu yapacak kadar kuvvetli değil. Ama olumsuzlukları arttırmada çok önemli bir rolleri var. İnsanlık için bu inanılmaz miktarlardaki olumsuzluklar, düşman olmasaydı meydana gelmezdi.

Hiçbir Ulus, yağmalanmak, öldürülmek, islamlaştırılmak ve soylarının kırılmasını isteyecek kadar aptal insanlara sahip olmamalıdır. Bu, kullanılabilecek hangi standart veya ölçütle bakılırsa bakılsın aptalca bir eğilimdir.

Unutmayın, her hristiyan kilisesinin [ve dolayısıyla caminin] içinde, düşmanın boyunduruğu altındaki bütün o ruhlar yüzyıllardır “Günahkar Avrupalıların” üstüne bütün bu felaketlerin gelmesine dair sayısız ayetler okuyorlar. Ondan sonra insanlar bir de kalkıp neden bunlar oluyor diye kafalarını kaşıyorlar.

Aynı zamanda bunlar, “hristiyan” ve “müslüman”ların ahlak, yaşam ve evreni anlayışlarını dayandırdıkları, yahudi gülyabanilerin tezek masalları kitaplarındaki pislikler. Hem bunları okuyup güç veriyorlar, hem de ondan sonra gittikçe daha da dibe battıklarından ötürü şikayet ediyorlar.

Söylemeye gerek yok ki bu tarz insanlar tamamıyla beyin özürlüdür. Sadece düşmanla değil, bu lanetlere güç veren aldatılmış aptalların ve embesillerin kitleleriyle [bunların enerjileriyle] de savaşmak durumunda kalıyoruz. Ruhani bir dezenfeksiyon gerekiyor.

Basit bir örnek vermek gerekirse, İncil’deki Tesniye’den [yüzlerce başka lanetin yanında] bir lanet. Kur’an’daki lanetleri de bilmeyeniniz yoktur, saymaya bile gerek yok.

49-50 RAB uzaktan, dünyanın öbür ucundan bir ulusu –dilini bilmediğiniz bir ulusu, yaşlılara saygı, küçüklere sevgi beslemeyen acımasız bir ulusu– birden çullanan bir kartal gibi başınıza getirecek.
51 Siz yok oluncaya dek hayvanlarınızın yavrularını, toprağınızın ürününü yiyip bitirecekler. Size ne tahıl, ne şarap, ne zeytinyağı, ne sığırlarınızın buzağılarını, ne de sürülerinizin kuzularını bırakacaklar; ta ki, siz ortadan kalkıncaya dek.

Demeye gerek yok ki bu sadece tek bir lanet. Düşmanın önemli yapıtlarının çoğunu okumuş olarak, ve kamuya açık bile olmayan tüm yazıtlardan haberdar olarak söyleyebiliriz ki, bu lanetlerden yüzbinlerce yağdırmış olmalılar.

Daha spesifik olmak gerekirse, düşman “Fısıh”ı, veya Mısırlılara nasıl saldırdıklarıyla ilgili bir düzmeceyi kutluyor. Kendi yazıtlarında, Mısırlı halkların oluşturduğu fiziksel Ulusun yanında, “Mısırlı” aynı zamanda da okültle ve ruhaniyetle ilgisi olan, özellikle de iyi eğitilmiş Centiller için bir  anahtar kelimedir. Örneğin aşağıdaki gibi. Bu ruhani seviyedeki insanlar hakkında söyledikleri, dua ettikleri, meydana gelmesi için yoğunlaştıkları şeyler bunlar:

Mısır’dan Çıkış 11:4-6:

Musa firavuna şöyle dedi: “RAB diyor ki, ‘Gece yarısı Mısır’ı boydan boya geçeceğim. Tahtında oturan firavunun ilk çocuğundan, değirmendeki kadın kölenin ilk çocuğuna kadar, hayvanlar dahil Mısır’daki bütün ilk doğanlar ölecek. Bütün Mısır’da benzeri ne görülmüş, ne de görülecek büyük bir feryat kopacak.

Bütün bu lanetler “birlikte”  çalışarak, düşmanın insanlığı küresel olarak boyunduruk altına alma ve köleleştirme amaçlarını destekliyor.

Bilindiği gibi düşmanın ruhani savaş birlikleri, namı diğer düşman din adamları, papazları, hahamları ve de söyledikleri tek bir kelimeyi anlamadan sadece bir şeyleri okuyan sığırları vardır.

Centillerin kendileri için savaş verecek hiçbir birliği olmadı. Hatta bizim “sahip olduğumuz” tek şey godoşlar, hainler ve düşmanın okültünü etüd edip onlara peşkeş çeken birkaç kişi oldu. Ama şimdi bir mücadele birliğimiz var.

Bu savaş sadece sayılarla kazanılacak olsaydı bu birliğin bir önemi olmazdı. Ama gerçek şu ki, bizim gibi insanlar savaştığı zaman, düşmandan çok daha güçlü ve bu dünyaya düşmandan önce yüzyıllarca, binyıllarca sahip olmuş göksel, Tanrısal kuvvetleri çağırıyoruz. Geniş bir tabir olarak buna Satanik enerji diyoruz. Bu, başka herhangi birine kıyasla gücümüzü katlayarak arttırıyor.

Son olarak, Spiritüel Savaş yapılmaktayken, kişi zihnini yukarıdaki bu gerçeğe odaklamalıdır. Biz Satanist’iz, düşmana Tanrılarımızın gücüyle birleşerek trilyonlarca kat üstün bir kuvvetle vuruyoruz.

Onların elini bu dünyaya ve bu etki alanına getiriyoruz. Bu sayede de düşmanı şimdi ve sonsuza dek ezip geçiyoruz.

RTR Zamanlayıcısı:

https://evilgoy.com/

Zamanlama Hakkında:

Zamanlayıcı 0:00:00’ı  gösterdiği zaman = Nihai RTR + Tetragrammaton’u Öldürme
Zamanlayıcı 1:00:00’i  gösterdiği zaman = Diğer Ritüeller

Ritüel Programı Aşağıdadır:

*”Nihai RTR” her zaman için Nihai RTR + Tetragrammaton’u Tersine Çevirme’dir.
*Yılan Ritüelleri, aşağıda bağlantısı verilmiş her üç yılan Ritüelini de yapacağımız anlamına gelir.

Kuvvetlenme Tarihleri:

19. [Bugün seçeneğe  bağlıdır ama hemen başlamak isteyenler şimdiden başlayabilir] Nihai RTR, Yılan Ritüelleri
20. Nihai RTR, Yılan Ritüelleri * [aşağıya bakınız]
21. Nihai RTR, Yılan Ritüelleri
22. Nihai RTR, Yılan Ritüelleri
23. Nihai RTR, Yılan Ritüelleri
24. Nihai RTR, 42, Joy of Satan’ı Koruma Ayini
25. Nihai RTR, 42, Joy of Satan’ı Koruma Ayini
26. Nihai RTR, 42, Joy of Satan’ı Koruma Ayini
27. Nihai RTR, 42, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Yahudilerin fısıh “bayramı” tarihleri:

28. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
29. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
30. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
31. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
1. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
2. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
3. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı
4. Nihai RTR, 42, Ters Şema Duası, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

Kuvvetlenme ve Ödül Tarihleri:

5. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı
6. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı
7. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı
8. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı
9. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı
10. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı
11. Nihai RTR, Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı

*Yılan Ritüelleri, geçmiş programlarda olduğu gibi şu sırayla yapılacaktır:

1. Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı
2. Yılan Özgür RTR’ı [yani Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı]
3. Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı

Ritüellere Bağlantılar:

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Yok Etme

Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma
Centiller İçin Yılanı Güçlendirme
Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme

42 İsmi Ters Çevirme
Ters Şema Duası
İsrail’i Lanetleme

Joy of Satan’ı Koruma Ritüeli
Satanist’ler İçin Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“20 Mart – 10 Nisan Ruhani Savaş Takvimi” hakkında 10 yorum var

  1. Joy of Satan harici herhangi bir “ekol”ün dünyaya ve insanlığa pek de faydalı olmadığını ve bozulmuş olduğunu açıkça gördükten sonra hangi duruşu sergilemeniz gerektiğinin farkına varırsınız zaten, dert etmeyin.

 1. Şeref ve güç ebediyen Şeytan’a, onun sadık Demon/ess’lerine ve onun çocukları olan bizlere atfolsun! Ruhani savaşımızda kolaylıklar dilerim.

  1. Esenlikler,

   Kesin bir tarih veremem. Lakin ne kadar çok RTR yaparsak ve onların insanlar üzerindeki kontrolünü yok edersek, o kadar hızlı kurtuluruz.

   İyi günler.

 2. Mümkünse söylediğiniz psişik güçlere sahip insanlarla konuşmak isterim.

  1. Esenlikler,

   Kabiliyet sahibi insanlar, doğal olarak, hedef alınmamak için kendini açık etmez. Bu yüzden böyle birisini bulmanız zor. Lakin kendiniz meditasyon yaparak ve kendinizi geliştirerek bu kabiliyetlere sahip olabilirsiniz.

   İyi günler.

 3. Şeref ve güç ebediyen Şeytan’a, onun sadık Demon/ess’lerine ve onun çocukları olan bizlere atfolsun! Ruhani savaşımızda kolaylıklar dilerim.

  1. “Mısır zaten avucumuzun içinde” diyerek gözden kaçırmışlardır herhalde. Sonuçta her bir ülkenin, her bir televizyon kanalının, her bir günündeki her bir program Yahudilere kontrol etmeleri için anında haber olarak uçurulmuyordur herhalde, ki uçurulsa bile anında kontrolü ele almaları da bir süreç gerektirir. Tabii bu program yayımlandıktan sonra bir şey yapılmış mıdır/yapılacak mıdır bilmiyorum.

   Genel hatlarıyla Mısır halkı için oldukça hoş ve bilgilendirici bir program olmuş. Umarım bu program sayesinde eski aydınlık dönemleriyle şimdi içerisinde bulundukları İslam bataklığı arasındaki farkı görebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir