Tanrıça Astarte & Kutlu Ostara’lar!

Kaynak: Tanrıça Astarte & Kutlu Ostara‘lar, Joy of Satan Forumları

Doğanın bize yaşamın, yaratıcılığın, doğurganlığın ve her tür kötü ve talihsiz şeyin eninde sonunda sona erdiğini hatırlattığı yılın bu en bereketli zamanını, Ostara sezonunu Tanrıça Astarte yönetir.

Düşmanın sahtekar “bayram”ları asla en ufak bir pozitiflik bile içermiyor. Hepsi mutsuz yahudiler, amansız yahudiler, yahudilerin kaçmak zorunda kaldığı cezalar, nefret komasına girmiş akıl hastası yahudiler, yahudiler hakkında tuhaf, düzmece hikayeler ve genel olarak değersiz tarihsel yahudi saçmalıklarıyla alakalıdır. Tüm düşman bayramları öyle ya da böyle, o ya da bu yahudinin saçmalığına dayanıyor.

Aslında insanlar kalplerinin derinliklerinde bunların hiçbirinin hiçbir şey ifade etmediğini biliyor. Ancak yaşam, doğa ve Tanrılarımız hakkındaki, zamanın başından beri var olan kendi geleneklerimiz kalbi mutlulukla dolduruyor.

Düşmanın psikozları şöyle dursun, tüm Satanik kutlamalar ve bayramlar pozitiflik, güzel ve kutsal şeyleri anma ve güçlenme ile alakalıdır. Bu bayramlar atalarımız hakkındalar, varlığımızın gelecekte de devamı için umut ve canlılık ile doludur.

Düşman programlarını terk etmek, bir açıdan kişinin ölüm ve çürüme fikirlerinin kendisini terk etmesidir. Kişi yalanlardan, olumsuzluktan, korkudan ve cehaletten oluşan bir hapishaneyi terk edip daha yeni, daha yeşil ve cıvıl cıvıl bir dünyaya girer. Ruhla, harikalarla, yaratıcılıkla ve yaşamla dolu bir dünyaya.

Sıkıcı ve donuk toplumumuz kendisini doğanın birçok harikasına, sevgiye ve bu dünyanın yaşayan ruhuna karşı uyuşturmuştur.

Satanizm’in ve Tanrıların ebedi doktrinlerinin yaşam hakkında olduğunu unutmayın. Meditasyon yaşamı arttırmak, ruhun içindeki harikaları dışarı çıkarmak için yapılır. Satanist’ler gerçek anlamda yaşam için yaşar.

Düşmanın “Dirilme” hakkında türlü türlü yalanlar uydurmasından uzun zaman önce – Astarte, 5500+ yıl önce, günümüzde bilinen “tarih”imizin başlangıçlarında bile ölülerin dünyasından yaşayanların dünyasına geri dönüşe dayalı kutsal mitin çoktan bir parçasıydı.

Sümer Panteonunda, aynı zamanda önemli bir simyasal isim olan İnanna adı altında, Leydi İnanna yeraltı dünyasında mahsur kalan sevgilisi Dumuzid’i kurtarmak için yeraltı dünyasına iner. Bu hikayenin mistik ve sembolik karakteri, Kundalini Yılanının yükselmesiyle alakalı derin ve önemli bir anlama sahiptir.

Bu mitte, Tanrıça İnanna yeraltına doğru özünde sembolik olan bir “alçalış” yapıp, “ölüm”ün kapılarını geçiyor. Dumuzid de düşmüş insanın, cehalet çemberinde yolunu kaybetmiş “insanoğlunun” sembolüdür. 

İnanna, kendi yüksek ve tanrısal seviyesine rağmen, Dumuzid’e değer verdiği için kelimenin gerçek anlamıyla yeraltı dünyasına inme mücadelesi verir, yeraltına inen tehlikeli ve tehdit dolu yolu aşarak Dumuzid’i kurtarma ve geri getirme uğraşına girişir.

En nihayetinde, bu alçalıştan ötürü, Enki’nin de yardımıyla Yılan doğar ve yukarıya, Güneş’e doğru yükselir.

Bir açıdan, Yaşamın Kraliçesi, yok edilmiş olan şeyleri kurtarmak için ölümün krallığına girer. Benzer bir şekilde bugün de, Tanrılarımızı ruhaniyetten yoksun dünyamıza davet ettiğimiz her yıl boyunca da, [İnanna’nın] Kendisi göklerden bize inerek, bu uyuyan insanlarla dolu dünyada yolumuzu bulmamız ve bizi ruhani ölüm halinden uzaklaştırmak için yardım edecek.

Antik Dünyada, yerküredeki tüm Pagan’lar tarafından evrensel olarak saygı gören Astarte/İnanna/Afrodit aynı zamanda bize bir kadının değerini de hatırlatır, ve de daha yüksek bir hale ulaşabilmiş kadının.

Düşman, İnanna’dan bahsedildiği her yerde kasıtlı olarak Kendisinin Aşk Tanrıçası özelliklerine yoğunlaşmaktadır, ancak töresel bilgiye göre, Kendisi sadece bununla kalmayıp sonsuz miktarda daha fazla sembolize edip, diğer Tanrıçalarımızla birlikte dişilliğin ve kadınlığın gerçek anlamını da temsil eder.

İnsanlar Onu her nefeste, her yeni aşkta ve her doğumda günlük olarak onurlandırmaktadır. O ebedidir. İnanna, Göklerin Kraliçesi.

Tanrıları sevip Onlara inanan biz Joy of Satan’da bulunanlar, deyimi yerindeyse gerçek bir diriliş meydana getirmek istiyoruz.

Herkese Mutlu, Kutlu Ostara‘lar.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

“Tanrıça Astarte & Kutlu Ostara’lar!” hakkında 19 yorum var

  1. Bu kadar bireysel bir konuda bir Demon’dan yardım istemenizi tavsiye etmezdim açıkçası, kendiniz bu konuda bir çalışma yapabilirsiniz. Tabii göz sağlığı ciddi bir konu ve bu konuda biyokinezi yapacaksınız o yüzden aklınızda bulunsun diye söylüyorum; biyokinezi oldukça gelişmiş bir çalışmadır. Aciliyeti yoksa biraz daha geliştiğinizde bu konuda daha donanımlı bir şekilde çalışma yapmanızı tavsiye ederim ben.

 1. Bir sorum var bu ülkemizin başındaki malum kişinin yahudi olduğunu düşünüyorum doğru mudur?

  1. Doğrudur, kendisi bir Gürcü Yahudisi. Zaten bu konuda 10 dakika internette araştırma yapan birisi bile rahatlıkla görebilir bunu, her yerde Yahudilerle el ele kol kola çekilmiş fotoğrafları var.

 2. konuyla bir alakası yok ama bir şey sormak istiyorum bazı kişiler hatta çoğu mescit camiye girdiklerinde veya ramazan gibi zamanlarda kendilerini kötü hissettiklerini söylüyorlar baş ağrıları mide bulantıları kendini halsiz moralsiz hissetme vb ben koruma aurasını düzgün bir şekilde yapıyorum ama bende hiçbir kötü etki olmuyor böyle yerlere girdiğimde bu bana çok tuhaf geliyor sizcede bir tuhaflık yokmu anlatabilirmisiniz bana

  1. Esenlikler,

   Bu alanlar ibrahimi inançların sözde ve zararlı ibadetlerini yaptıkları yerler oldukları için doğal olarak bu alanlarda bir miktar enerji birikimi oluyor. Tabi doğal olarak ağır bir müslüman değilseniz sizi rahatsız edecektir veya tuhaf gelecektir.

   Yine hatırlatmak isterim, eğer bu alanlara girme mecburiyetinde bulunursanız. Koruma auranızı yapın ve çıkışta iyice temizlendiğinizden emin olun.

   İyi günler.

   1. cevabınız için teşekkürler şöyle bir durum varki okulumda 4-5 tane mescit var hemen yanında da cami var yasak olmadığı sürecede hemen hemen her gün gidiyorum yapabileceğim başka şeyler de varsa yazar mısınız

    1. Her gün buna maruz kalmak can sıkıcıymış gerçekten. Eğer okul değiştirebilme ihtimaliniz varsa bir yolunu bulup ailenizden rica edin, eğer işe yaramayacağını düşünüyorsanız en son çare olarak oradan çok kötü etkilendiğinizi, kimseyle anlaşamadığınızı ve belki de aileniz sizi çok köşeye sıkıştırmayacaksa insanların size kötü davrandığını söyleyebilirsiniz. Tabii ailenizin bunu okula gidip sorgulamayacağından emin olun, çünkü günün sonunda siz yalancı çıkarsanız pek hoş karşılanmaz. Ya da kendi yollarınızla olabildiğince sıkıntısız bir şekilde okulunuzu değiştirmenin bir yolunu bulun derim ben, eğer yalan söylemeniz gerekse bile. Sonuçta günün sonunda tehlikede olan sizin psikolojiniz ve ruhunuz. Dünya üzerinde daha değerli neyiniz var?

     Eğer okulumu değiştirmemin hiçbir ihtimali yok diyorsanız (ki herhalde vardır diye düşünüyorum) her camiye veya mescite girmek zorunda kaldığınızda girmeden önce ve çıktıktan sonra yoğun şekilde aura temizleme yapın. Benim tavsiyem girmeden önce özenle Koruma Aurası, çıktıktan sonra da aynı özende Aura Temizleme yapmanız. Fakat dediğim gibi, her ihtimali düşünerek sizin için daha sağlıklı bir okula geçmenin bir yolunu bulun ve hatta gerekirse Tanrılardan yardım isteyin.

 3. İyi akşamlar ben majikal veya ritüel çalışmaları yapmak istiyorum ama korkuyorum. Çok farklı şeyler yapmadım şu ana kadar ama zarar göreceğimden varlıkların alanına gireceğim enerjimin bağlı kalacağı vs gibi şeyler ürkütüyor.

  1. Öncelikle majikal çalışmalara karşı önyargılarınızı yıkmanız için bu yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıyeten söylediğinizin tam aksine, majikal çalışmalar parazit veya melekleri varlığınıza bağlı kılmaz, onlara karşı koyar. Hiçbir şey yapmayan ve olduğu yerde seken kişiler parazitlerin saldırılarına ve enerji alanına girmeye asıl yatkın olanlardır. Bizim Satanik çalışmalarımız sizi hiçbir şekilde parazitlere bağlamaz, yanılıyorsunuz. Bunu bozulmuş “büyü pratikleri” paylaşan ve ruhaniyetten bihaber olan Yeni Çağcı “””ezoterik””” “””ökült organları””” yapar. Sağ Elci her bir inanç yapısını bu kulvara koyabilirsiniz mesela. Satanizm’in sizi korkutan hiçbir yanı yoktur ve olamaz, sanıyorum ki belli başlı yanlış bilgilerden etkilenmişsiniz. Eğer okumadıysanız Satanizm’in temelini ve Satanistler olarak aslında amacımızın ne olduğunu detaylıca açıklayan yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 4. bir akrabamızın kışkırtması sayesinde pek karışmayan ailem odama bakınmaya karar vermiş ve evet, o kadar aptalım ki nasıl olsa bakmıyorlar diye her yer bir sürü satanik şeyle doluydu. o kadar utanıyorum ki, günlerdir siteye girip yazmayı bile erteleyip duruyorum. kıyamet koptu tabi evde, tanrı sigilleri zarar gördüler. gerçekten çok kötü hissediyorum, ailem şu an hiçbir şey olmamış gibi davranıyor fakat biliyorum ki en ufak açığımı kolluyorlar ama kötü hissetme sebebim bu değil. aptallığım yüzünden olmaması gereken şeyler oldu. bundan sonra ne yapmalıyım bilmiyorum açıkçası, zaten çok fazla olmayan özel alanım artık hiç kalmadı ve resmen düşman tarafından kuşatılıyorum. enerjimi emiyorlar, kendimi çok yalnız ve güçsüz hissediyorum. sadece yazmak istedim çünkü anlatabileceğim kimsem yok.

  1. Adınıza üzüldüm, çünkü artık iş işten geçmiş. Ancak bu kesinlikle etkilerinden kurtulamayacağınız anlamına gelmiyor tabii, sonuçta isterseniz ailenize üstünüzdeki bu baskıdan kurtulmak için Bağlama Büyüsü yapabilirsiniz ve şiddetle tavsiye ederim. Durmadan “acaba yakalanacak mıyım” psikolojisindeyken ne çalışmalarınızı, ne de gerektiği zaman ritüellerinizi rahat rahat yapmanız çok zor, dolayısıyla da zevkle yerine getirmeniz gereken Satanik çalışmalarınız işkenceye dönebilir. Bu kritik dönemde temizlenme ve korunma çalışmalarınızı da sakın ihmal etmeyin.

   Eğer daha özel olarak sormanız gereken sorular varsa mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  1. Sizler için olabildiğince çok yazı yayımlamaya gayret ediyoruz, var olun. ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir