16 Kasım – 5 Aralık Ters Tevrat Ayini Programı

Kaynak: Joy of Satan forumları, Yüksek Rahip Cobra’nın duyurusu.

Programı olabildiğince hızlı yayınlamanın gerekliliğinden ötürü brifing niteliğindeki vaaz şimdilik hazır edilmemiştir. Edilir edilmez o da paylaşılacaktır.

Program gereksinimlerine uygun olarak Nihai RTR’ı nasıl daha etkili yaparsınız:

Öncelikle tüm bunların halihazırda kurulu olan RTR ZAMANLAYICISINA uygun olarak yapılması gerekir. Her iki saatte bir, yüzlercemiz veya binlercemiz aynı anda saldırı gerçekleştirecek. Zamanlayıcı, bu saldırıların dalga dalga yapılmasını garantiler. [Bizden not: Elbette kendinize uygun olan bir zaman dilimi seçip o ara zamanlayıcıyı takip ederek RTR yapacaksınız; bir gündeki 12 tane 2 saatlik zaman diliminin 12’sinde de RTR yapmamız beklenmiyor ve bu büyük ölçüde imkansız olacaktır. Günde en az bir tane seans olduğu sürece kendinizi tüketmeden yapabildiğiniz kadar yapmanız yeterlidir.]

Burada verilen Ritüelleri yapmadan önce meditasyon seansınızı bitirmiş olmak veya ritüellere geçmeden hemen önce SATANAS meditasyonu, Yoga veya Nefes Egzersizleri yaparak enerjinizi yükseltmek en iyisi olacaktır.

Ritüel konusunda önemli olan şey; kişinin [o gün/o seans] ilk yaptığı Nihai RTR’ın, ardından uygulanacak diğer RTR’ların “yolunu açtığı” NİYETİNE sahip olmaktır.
O seansta yapılan son Nihai RTR’ıysa, bu RTR’ın “işi bitirdiği” NİYETİNE sahip olarak yapmalısınız.

Bunu hafife almayın. Bu, prensipte çok önemlidir.

Son Nihai RTR’ın “meseleyi kapattığı, işi bitirdiği” NİYETİNE sahip olması gerekir. Nihai Ters Tevrat Ayininin doğasından ötürü, bu ritüeli yaparkenki niyetleriniz çok öneme sahiptir. Önemi olan başka bir şeyse İMGELEMENİZ, ve ritüel sonrasındaki HİSLERİNİZdir.

Gerekliyse, veya zihninizi bu şekilde odaklayamıyorsanız,  [o gün/o seans için] ilk Nihai RTR’ı yapmadan önce zihninizi, bu ritüelin diğer yapacağınız ritüellerin “yolunu açtığı” niyetiyle odaklamalısınız. Son yapılan Nihai RTR’sa “yolu kapatır” [yani düşmanın müdaheleleri, engel veya kendini kurtarma çalışmaları için].

İlk ritüelde, İbrani alfabesinin harflerinin çürüdüğünü, öldüğünü ve nüfuzlarının bozulduğunu, küçüldüğünü “görmelisiniz” – bu da düşmanın, üzerlerine yağdıracağınız saldırılara karşı savunmasız olmasını sağlayacaktır. Ondan sonra daha önce yaptığımız RTR’lara tekrardan, çok güçlü bir şekilde “yama” yapacağız. Bu ritüellerin ANLAMI ve NİYETİ güçlü bir şekilde istenmeli, bunlara yoğunlaşılmalıdır – burada imgeleme konusunda yaratıcı olabilirsiniz. Bir örnek verecek olursak, ikinci ritüelde [Yılanı Güçlendirme RTR’ı] dünyanın, Şeytan’ın Mührüyle parıldadığını, olumladığımız ifadelerin yankılandığını ve gerçekleştiğini hayal edebilirsiniz.

Bundan sonra, son yaptığınız Nihai RTR’da, harfleri karaladığınız zaman düşmanın nüfuzunun küçüldüğünü, ölüp bittiğini ve tamamen yok olduğunu güçlü bir şekilde hissetmelisiniz.

İKİNCİ NİHAİ RTR bittikten sonra düşmanın az önce yaptığınız çalışmalardan [yani diğer RTR’lar] ötürü kahrolduğunu ve yenildiğini güçlü bir şekilde hissetmeli ve niyet etmelisiniz [ve burada, bu konuyla ilgili istediğiniz gibi imgeleme yapabilirsiniz].

Bu ritüelleri sadece robot gibi ve umursamadan ve/veya öfkesiz, duygusuz şekilde yapmak da belli bir etkiye sahiptir, ama bu ritüeller çok daha etkili yapılabilir. NEFRET gibi duygular ve/veya odak ve niyet, ve de düşmana gerçekten ağır darbeler indirdiğinize derin bir güvence duymak bu ritüellerin gücünü çok arttıracaktır. İmgeleme, olumlama ve zihni odaklama gereklidir. Orta bir seviyeyi geçmiş kişiler bunları zaten biliyor ve uyguluyor olmalıdır.

Genel olarak bakacak olursak bu verdiğimiz talimatlar oldukça basit. Herkes kendini bu şekilde ayarlamalıdır, çünkü gelecekte kullanılacak daha da ağır silahlar şu an herkesin burada verilen prensiplere uymasına dayanacak. Yukarıda verilenler yeterli ölçüde yapıldığı zaman, Nihai RTR’ı “sadece yaptığınız” zamanlara kıyasla çok daha güçlü bir etkiye sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Buradaki Ritüeller, en yüksek etki için o sırada yapılmalıdr. Bu ritüeller, her zamanki gibi maksimum etki için gezegenlere göre ayarlanmıştır. Düşmanın Nihai RTR’dan ötürü zayıfladığını düşünürsek, bunlar üzerlerine roket gibi yağacaktır.

Son olarak, EN ÖNEMLİ faktör kendinizi Ritüel için niyetinizi odaklamaya ve imgelemeye ayarlamanızdır; çünkü gelecekte uygulayacağımız çok ciddi Ritüeller [ki bunlardan daha gelişmiş olacaklar], yoğun bir şekilde bu yeteneğe [yani niyet etme, odaklanma ve imgeleme] dayanacaktır. Herkes HEMEN ŞİMDİ bu konularda güçlü ve yetkin bir hale gelmelidir.

Bu program bittikten sonra, daha önemli başka şeylerden önce alakalı herkes için bir dinlenme/kutsama periyodu olacaktır.

__________________________

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Aşağıdaki Ritüelleri gününüze yayabilirsiniz. Örneğin sabah Nihai RTR’ı yaparsınız, günün ortasında diğer RTR’ları yaparsınız, sonra da diğer her şeyi kapatacak Nihai RTR’ı öğleden sonra yaparsınız. Ama bu ritüelleri yapmanın en iyi yolu bir oturuşta yapmaktır.

*Nihai RTR olmayan RTR’ların günde sadece bir kere yapılması yeterlidir.

*ÖNEMLİ: EĞER KİŞİNİN TÜM RİTÜELLER İÇİN VAKTİ YOKSA, SADECE NİHAİ RTR’A ÖNCELİK VERİLEBİLİR. [En yüksek öncelik Nihai RTR’dadır.]

*Ritüellere fazladan tekrar eklemek isterseniz, bu tekrarları diğer RTR’lardan ziyade Nihai RTR’a eklemelisiniz. Örneğin 9 değil de 18 tekrarlı Nihai RTR, ondan sonra diğer tüm ritüeller bir kez, sonra da 18 tekrarlı Nihai RTR.

*Çok tekrar sayıları size ağır geliyorsa, her şeyin tekrarı 3’e kadar indirilebilir. Örneğin bütün harfleri 3 tekrar okuyabilirsiniz, tüm olumlamaları 3 kez yapabilirsiniz, [diğer RTR’lardaki] ters çevrilmiş Tevrat kısımlarını 3 kez ters çevirebilirsiniz. 3, bunlar için düşebileceğiniz en düşük sayıdır. Hatta gün içerisinde bu prosedürü 3 kez yapabilirsiniz [böylece de normal tekrar sayısına tamamlanır].

Ritüel Takvimi:

16 Kasım: Nihai RTR, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı, Nihai RTR
17 Kasım: Nihai RTR, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı, Nihai RTR
18 Kasım: Nihai RTR, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı, Nihai RTR
19 Kasım: Nihai RTR, Centillerin Gücünü Restore Etme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı, İletişimi Restore Etme RTR’ı, Nihai RTR.
20 Kasım: Nihai RTR, Centillerin Gücünü Restore Etme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı, İletişimi Restore Etme RTR’ı, Nihai RTR.
21 Kasım: Nihai RTR, Centillerin Gücünü Restore Etme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı, İletişimi Restore Etme RTR’ı, Nihai RTR.
22 Kasım: Nihai RTR, Centillerin Gücünü Restore Etme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı, İletişimi Restore Etme RTR’ı, Nihai RTR.
23 Kasım: Nihai RTR, Ters Şema Duası, YHWH’in 42 İsmini Lanetleme, Düşmanı Silahsızlandırma RTR’ı, Nihai RTR.
24 Kasım: Nihai RTR, Ters Şema Duası, YHWH’in 42 İsmini Lanetleme, Düşmanı Silahsızlandırma RTR’ı, Nihai RTR.
25 Kasım: Nihai RTR, Ters Şema Duası, YHWH’in 42 İsmini Lanetleme, Düşmanı Silahsızlandırma RTR’ı, Nihai RTR.
26 Kasım: Nihai RTR, YHWH’in 72 İsmini Lanetleme, Nihai RTR
27 Kasım: Nihai RTR, YHWH’in 72 İsmini Lanetleme, Nihai RTR
28 Kasım: Nihai RTR, YHWH’in 72 İsmini Lanetleme, Nihai RTR
29 Kasım: Nihai RTR, YHWH’in 72 İsmini Lanetleme, Nihai RTR
30 Kasım: Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme, Keçinin Üzerindeki Laneti Ters Çevirme, Nihai RTR
1 Aralık: Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme, Keçinin Üzerindeki Laneti Ters Çevirme, Nihai RTR
2 Aralık: Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme, Keçinin Üzerindeki Laneti Ters Çevirme, Nihai RTR
3 Aralık: Nihai RTR, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı, Nihai RTR
4 Aralık: Nihai RTR, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı, Nihai RTR
5 Aralık: Nihai RTR, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı, Nihai RTR

Aşağıda ritüellere link bulabilirsiniz:

Nihai RTR: https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR

Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/yilanin-uzerindeki-laneti-ters-cevirme-rtr/
Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/yilanin-yukselmesini-onleyen-engelleri-kaldirma-rtr/
Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/centiller-icin-yilani-guclendirme-rtr/

Centillerin Gücünü Restore Etme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/centillerin-gucunu-restore-etme-rtr/
Düşmanı Silahsızlandırma RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/dusmani-silahsizlandirma-adaleti-restore-etme-rtr/
Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/kafa-karisikligini-giderme-rtr/

İletişimi Restore Etme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/iletisimi-restore-etme-rtr/

Ters Şema Duası: https://spirituelsatanizm.org/ters-sema-duasi-rtr/
YHWH’in 72 İsmini Lanetleme: https://spirituelsatanizm.org/yhwhin-72-ismini-lanetleme-rtr/

YHWH’in 42 İsmini Lanetleme: https://spirituelsatanizm.org/yhwhin-42-ismini-lanetleme-rtr/

İsrail’i Lanetleme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/israili-lanetleme-rtr/
Tevrat’taki Kan Kurbanlarınn Lanetini Ters Çevirme: https://spirituelsatanizm.org/anti-kan-kurbanlari-rtr/
Keçinin Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı: https://spirituelsatanizm.org/kecinin-uzerindeki-laneti-geri-cevirme-rtr

“16 Kasım – 5 Aralık Ters Tevrat Ayini Programı” hakkında 19 yorum var

 1. “Bir gün vahşi, sahte “tanrı” allah ve düzmece peygamberi muhammed de senin ayakların altında titresin, Şeytan Babamız.”
  Bütün SS kardeşlerime bu gayet sağlam ve etkili program süresince başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Ellerinize, zihninize, ruhunuza sağlık. ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!

 2. Şeytan baba ve bütün tanrı/çalarımız kardeşlerimize yardımcı olsun bütün yahudiler ayaklarımızın altında titresin.

  admin kardeşim siteye yorum bırakmıştım tulpa ile ilgili cevaplarsan sevinirim.

 3. Şeref ve güç Şeytan’a ve onun demon ve demonesslerine atfolsun.
  Yaşasın Hitler!
  Yaşasın Satan Lucifer!

  1. Astrolojik olarak uygun ve güçlü gün/hafta veya aylarda normalden daha fazla RTR yapmaya özen gösteriyoruz, bu özel günlerde bir tık fazla çalışmamız ruhani savaşta ivme kazanmamızı sağlıyor sonuçta.

 4. Galiba bu sefer cidden bitiriyoruz işi sonunda dünyayı tekrar eski ihtişamlı haline getiriyoruz hail satan

  1. Yani “artık işi bitiriyor” değiliz, ancak elbette ruhani savaşta yol katediyoruz. Evet.

 5. Selamlar bir kaç dorum olcak
  1.succubus,kuran ve ezan seslerinden zarar görür mü?
  2.rte ne işe yarar?
  3.özgür irade hakkında ne düşünüyorsunuz?

  1. Reptilianlar. Evet. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için sitemizin öne çıkan yazılarını okuyabilirsiniz.

 6. Benim almak istediğim bir bilgisiyar var tanrılar bu konuda bana yardımcı olurlar mı?

 7. Bence Bi Telegram Sunusu kuralım orada soru cevap yapabiliriz insanların sorularını cevaplarsınız beyendiğiniz yorumlarıda sitenize eklersiniz
  Ben mod olabilirim size yardımcı da olurum benimle eposta üzerinden yada instadan iletişime geçebilirsiniz *@gmail.com instagram : *

  Bu arada dinsizim

  1. Esenlikler,

   Böyle istekler şu ara çoğaldığı için cevap veriyorum. Telegram,whatsapp veya benzeri mecralarda bir sohbet grubu açmayı planlamıyoruz.

   İyi günler.

 8. merhaba ben yeni satan kardeşliğine katıldım da yaptığım güç meditasyonlarında odaklanmak tada zorluk çekiyorum ben nasıl yapabilirim

  1. Satan kardeşliği gibi “afilli” kalıplara gerek yok, bilmeden okuyan yanlış anlayacak. Ancak aramıza hoş geldiniz.

   Odak problemi konusunda birçok kişi yorum yazıyor, ancak bu bir süreç. Hiç kimse meditasyonlara başlar başlamaz göğe yükselmiyor. Meditasyon yaptıkça ve özellikle de Boşluk Meditasyonunda kendinizi geliştirdikçe meditasyon yaptığınız zamanki odağınız pratikle ve süreç içerisinde ivme alarak artacak. Bunu takıntı yapmayın, çünkü meditasyonlara başlarken yapılan en büyük hata bu. Zaten bu konuda zamanla gelişeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir