Yule Sezonu, Satürn/Jüpiter Kavuşumu ve Mutlu Bayram Dilekleri!

Kaynak, Joy of Satan forumlarında Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın bayram mesajıdır.

Öncelikle tüm üyelerimize ve Tanrıları yeni arayanlara mutlu bir Yule Sezonu dileriz.

Yule sezonu her zaman bir Pagan Bayramı olmuştur. Joy of Satan web sitemizi [ve bizim sitemizi] okuyunca göreceksiniz ki Atalarımızın Tanrılarının bu bayramı, yakında ortadan kalkacak sahtekâr yahudiler tarafından çalınmıştır. Bizim tüm bayramlarımız ve kutlamalarımız Doğaya, göksel olaylara ve içinde yaşadığımız güzel evrene dayanmaktadır.

23 Aralık Tanrıların en Yüksek ve Ruhani tarihleri olup Şeytan’ın Kendisini kutlar, ve aynı zamanda da son derece kritik olan, yılın en uzun gecesi olarak da bilinen Astrolojik Ekinoks zamanıdır. Ardından yerini daha parlak ve mutlu günlerin başlangıcına bırakan en uzun gecenin günüdür.

Satanist’ler elbette Yule’u kutlar, sonuçta bu aslında bizim bayramımızdır. Ailenizle pasta yapabilirsiniz, kurabiyelerinizi pişirebilirsiniz, evinizi süsleyebilirsiniz, hediye değiş tokuşunuzu yapabilirsiniz ve sevdiklerinize en güzel dileklerinizi iletebilirsiniz. Ailenizde hristiyan [veya ibrahimi inançlara mensup başka kişiler] varsa, yahudilerin dolandırıcı yalanlarını görmezden gelip sadece Yule’un pozitifliğine odaklanabilirsiniz. Yule insanlık, gelecek için olumlu ümitler ve sevdiklerimize değer vermeyle ilgilidir. Düşmanın yalanlarının şevkinizi kırmasına izin vermeyin.

Peki sözüm ona “Noel Ağacı” denilen şey Satanik midir? Elbette, gayet tabii. Bunun kökeni Kuzey Avrupa’dır, ve bir Ağacı süslemek bütünüyle bir Pagan geleneğidir. Aynı zamanda Satan, Santa’nın bilinen anagramlarından biridir.

Bunun hakkında daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz:

https://spirituelsatanizm.org/satanik-bayramlar/

Gündönümünün 21-22 Aralık’ta başlamasına karşın, bu ayın 23’ü Şeytan Baba için çok özel bir Kişisel Gündür. Güneş, Şeytan’ı temsil eden Keçi (yani Oğlak) burcuna girer. 22 Aralık gecesi – 23 Aralık arifesi, yılın En Yüksek Satanik Kutsal Gecesidir (bu, direkt olarak Şeytan’dan dikte edilmiştir). Yılın en uzun gecesinden sonraki gündür. Burada yıl ilerlerken, günler uzamaya başlarken tekrar yeni başlangıçları dört gözle bekliyoruz. Bu zaman, Lord’umuz Şeytan’a yoğun bağlılık ve kutlama, şölen zamanıdır. Eğlence, haz ve şölen, evi dekore etme, aile kutlamaları ve buluşmalar. 22 Aralık gecesi, Şeytan’a adanmışlıkla geçirilmelidir. Bu, önümüzdeki yılı planlamak için harika bir zamandır. Kişi, gelecek yıl için kendini adayacağı kişisel kararlar almak istiyorsa, Yule bunu yapmak için iyi bir zamandır.

Bir ritüelin tepe noktasında, bu tarz kişisel kararlar ve tasarılar kağıda yazılıp yakılabilir. Şeytan Baba, niyetlerimizi gerçekleştirmemiz için ihtiyacımız olan güce sahip olmamıza yardımcı olmak için her zaman bizimledir. Ritüelden sonra, yoğun kutlama zamanıdır.

Satanist’ler için Yule bayramı, hayatın fiziksel ve maddesel taraflarının keyfine varıp bunlardan zevk almak için zamanlardır. Aslında, “Noel” ağaçları ve çelenkleri Pagan kökenlidir; o yüzden bu bayramı ailelerimizle kutlayıp birbirimize hediyeler vermememiz, fırında güzel yemekler, kurabiyeler pişirmememiz, dekorasyon yapmamamız için bir sebep yoktur. GERÇEK Yule mevsimi bunun hakkındadır, pislik, değersiz Nasıralı hakkında değil.

Şimdi, Satürn ve Jüpiter arasındaki Kavuşum  konusuna gelince, bu şu an astrolojik olarak meydana gelen en ağır, “Orta Çağ” havasında açılardan biridir. Bu açı acımasızdır, ve küresel  çapta dünyanın geleceği için korkutucu ve can sıkıcı olabilir. Bunun, düşmanın planlarının ve bunu hem kişisel, hem de genel ölçüde savuşturmanın detaylarını biliyoruz.

Şu anda dünya derinlemesine değişiyor ve bu değişimler birçoğunu korkutacak. Normal astrolojide Satürn/Jüpiter, kişinin tüm şansının bittiğini [bu durumda yahudilerden veya asalaklarden muzdarip olmak gibi şeyler düşünülebilir] veya temellerinin sınandığını gözlemlediği bir  geçiştir ve amaçlar, emek gösterdikten sonra meyve verebilir. Kontrol amaçlı komplolar sona eriyor, ve yıkım ve kaos dolu fırtınanın içinden geçtikten sonra insanlık için daha pozitif hayaller ve daha yüce amaçlar yükselecek.

Orta Çağlar, insanlığın tecrübe ettiği en kötü zamanlardı. Bilim öldü, insanlığın üstüne karanlıklar çöktü, acı ve sefalet dünyada kol gezdi. Görebildiğimiz gibi, düşman şimdi bunların daha da beteri için zemini hazırlamaya çalışıyor, ve ilk fırsatta amaçlarını gerçekleştirmek için pandemi dedikleri şaibeli bir durumdan istifade etmeye çalıştılar. Ancak şimdi, insanlık bilgi ve istihbarat konusunda daha hazır ve buna karşılık vermek için çoğu açıdan daha yetenekli. Tepkiler bu sefer daha farklı olacak.

Bu açının başka bir sembolizmi ise, insanların hükümete ve bu düzene olan güvenlerinin düşüşüdür. Sadece Amerika’da neler olup bittiğine bakmanız yeterli. ABD eskiden özgürlük, bireysellik, mülkiyet sahiplenebilme ve insan hakları için parlayan bir deniz feneri niteliğindeydi. Deyimi yerindeyse insanlar Amerika’da “geniş” yaşayabileceklerini biliyordu. Şimdiyse bunların hepsi düşman tarafından aşındırıldı, ve insanlar gerçekliklerini sorgular hâle geldi. Satürn ve Jüpiter birbirine karşıt kuvetlerdir, ve bunların çarpışması toplumda bariz hale geliyor.

Krallar ve onların “Krallıkları” değişecek, ve ince bir şekilde bu açı hükümetlerin potansiyel olarak düşüşüne ve köleleştirme ve genişleme kuvvetleri arasında bir mücadeleye olanak tanıyacaktır. Bunun meydana gelmesi onyıllar sürecektir, ama bu öyle ya da böyle olacak. Gözlemleyebileceğimiz gibi, onyıllarca ve hatta yüzyıllarca süren komplolar şu an açığa çıkıyor, ve tüm insanlığın önünde çöküyor, ve bu komploların arkasındaki kişiler köleleştirme tohumlarını attığı “halk”ın gözünde tüm inanırlıklarını kaybediyor.

2021-2024’e ve 2030’e doğru yaklaştıkça meditasyon yapan ve ruhani olarak ilerleyen kişiler, bunları yapmayan kişilere kıyasla inanılmaz bir avantaja sahip olacak.

Artık herkes güçlü kalmaya ve hizaları korumaya çağrılıyor. Uzun dönem hedefleriniz olsun ve sağlamlığınızı, adanmışlığınızı koruyun. Ayaklarınızı yere sağlamca basın ve Tanrıların ve meditasyonlarınızın faaliyetlerinizde ve davranışlarınızda her zaman elinizden tutacağını bilin. Kendimize inanmak artık zorunludur. Herkes olayları farklı bir açıdan tecrübe ediyor, ama hepimiz burada birlikteyiz. Gelecek sene için herkese yardımcı olma amacıyla Ritüeller olacak. Burada olduğumuz sürece, kendi kendilerini yüzüstü bırakmadıkları ve pozitif olanı uygulamayı reddetmedikleri sürece kimse yüzüstü bırakılmayacaktır.

Her şeyin yanında, her şeye rağmen, herkesin bu zamanları iyi ve güvenli bir şekilde geçirmesini dilerim. Mutlu Yule’lar, Şeytan ve sevgili Tanrılarımız hepimizi kutsasın.

YAŞASIN ŞEYTAN!!!

“Yule Sezonu, Satürn/Jüpiter Kavuşumu ve Mutlu Bayram Dilekleri!” hakkında 9 yorum var

  1. Bütün silah arkadaşlarımın Yule bayramı kutlu olsun! Tüm Dünyanın aynı anda kutlayacağı günler yakındır.

  2. Bugün doğum günüm, ayrı bir mutluyum. Bize desteği hiç bırakmayıp sayfaya yazmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederim. Herkese verimli/mutlu Yule bayramı dilerim.

  3. Yule’umuz kutlu olsun. Zaten kazanacak olduğumuz Ruhani savaşımızda kolaylıklar dilerim. Şeref ve güç ebediyen Şeytan, onun sadık Demon/ess’lerine ve çocukları olan bizlere atfolsun.

  4. Dünyadaki en tehlikeli düşman ile karşı karşıyayız! O, çıkardığı savaşı perde ardından yürütüyor. Ama yenilmez değil!
    -Dr. Joseph Göbbels.

    1. Annunaki olarak isimlendirilen ırk aslında Şeytan’ın Nordik Demon’larıdır. Birçok kaynakta bilerek ve isteyerek farklı şekillerde, farklı cisimlerde ve farklı gezegenlerdenmiş gibi belirtiliyor ve özellikle Centillerin gözü boyanmaya çalışılıyor. Bu yorumumda da Gökten İnen Elliler hakkında birkaç yanlış anlaşılmadan bahsediyorum, isterseniz gözatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir