Tesla Biliyordu

[https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=19728&p=82258&hilit=tesla#p82258 Yazısının çevirisidir]

Tesla Biliyordu

Tüm Orion Galaksisi boyunca yaşayan varlıklarla telepatik olarak iletişim kurmamız nasıl mümkün olabilir? Hem de o mesafaye kadar mesaj yayınlamak için gereken büyük jeneratörler ve yüksek teknoloji olmadan? O yüksek teknolojiye ulaşmak için gereken Fiziksel teknolojimiz ve ona dayalı fiziğin gelişmesi yıllar alabilecekken?

Tesla, kendi zamanının teknolojisinin yapamadığı ve bugünün teklonojisinin hala yapamadığı bir şeyi yapabilen teknolojiyi, iletimlerde gönderme süresi olmayan anlık iletimi yapmayı başardı ve bunun diğer dünyalarla teması da içerdiğinden bahsetti. Bu imkansız olarak kabul ediliyordu ancak Tesla imkansızı başardı, bugün astronomların yıldızların nerede olduğunu bizden yıldızlara olan hareket mesafesini hesaplamak zorunda kalmadan otomatik olarak bilmelerini sağlayan teleskoplarda kullanılan bir teknoloji var. Fizik jargonunun dışında kalan bu teknoloji, eter aracılığıyla çalışıyor ve yıldızın astral rezonansını buluyor.

Tesla’nın teknolojisi Einstein paradigmasına meydan okuyor ve 1917’de Tesla’nın gerçekleştirdiği büyük aktarımlarla Einstein paradigmasının zaten yanlış olduğunu ve modası geçmiş olduğunu kanıtladı.

Tesla, Einstein’ın ve bu değersiz Yahudi fiziği lekesinin hiçbir yere varmayacağı konusunda uyardı. Nasyonal Sosyalistler de öyle, Himmler Alman bilim adamlarını yeniden örgütledi ve onlara da aynısını söyledi. Ve on yıl içinde Vimana’yı/Vimana’ya ve gerçek fiziğe dayalı serbest enerji teknolojisini inşa ettiler.

Manyetizma sayesinde Vimana ile aynı prensipte çalışan hareketsiz bir jeneratör yapabilirsiniz. Yahudiler olmasaydı ne kadar gelişebileceğimizi bir düşünün.

Bir sonraki soru, Tesla’nın neden anında iletim ile uğraştığıdır. Örneğin biri Mars’a bir mesaj göndermek isterse ve bugün sahip olduğumuz yüksek seviyeli iletim teknolojisini kullanırsa, mesafe yüzünden mesajın gönderilmesi ve cevap alınması yirmi dakikadan fazla sürecektir. Ancak Tesla’nın teknolojisi ile anlık iletim mümkündür.

Tesla eter aracılığıyla iletim yapıyordu, bu yüzden eter teknolojisini kullanıyordu. Zihin (the mind), zihinsel titreşimler eterik titreşimler olduğundan, Orion Galaksisindeki Tanrılarımızla telepatik olarak iletişim kurmak bu sayede mümkün. [Zihin ve zihinsel titreşimler eteriktir, aynı Tesla’nın eter aracılığıyla anında mesaj iletebilmesi gibi zihin de anında eter aracılığı ile Tanrılarla anında iletişim kurabilir.] Telepatik iletişim anlık iletimdir, bu nedenle iletim eter olan astralde seyahat eder. Zihin, eter prensibi ve astral ile bağlantılıdır. Mesafenin olmadığı bir alem bulunmakta. (astral düzlem)

(Yahudiler olmasaydı ne kadar gelişebileceğimizi bir düşünün.)

Tesla’nın şirketi ve Nasyonal Sosyalistler sayesinde ücretsiz enerji teknolojisine sahip olabilirdik. Bu temiz ve ücretsiz bir enerji türü olurdu ve fosil yakıtlar ile nükleerin çevresel tahribatına ve insanlara yol açtığı sağlık sorunlarına da sahip olmazdık.

Serbest enerji paradigmasının fiziği de bu dünya için etkileri bakımından ütopik olacak bir teknoloji devriminin kapısını aralayacaktır.

Ancak Yahudilerin işlettikleri bankalarda yaptıkları gibi dünyanın kontrolünü ele geçirmek için yıkıcı bir tekel sistemi oluşturmak istemeleri nedeniyle bu teklonoji durduruldu.

Yahudi Rockefeller ve Rothschild’ler, Yahudi yoldaşları Lenin ve Troçki ile Rusya’nın en büyük petrol bölgesi olan Bakü’ye saldırmalarını ve oradaki Noble şirketindeki herkesi, Komünistlerin petrol endüstrisindeki rekabetlerini yok etmeyi umursadığını iddia ettikleri işçiler de dahil, Noble şirketinden olan herkesi katletmelerini emretti.

Yani Rothschild’lerin ve Rockefeller’ın Tesla’ya yaptıkları şaşırtıcı değildi, Tesla’nın şirketini yok ettiler, onu iflas ettirdiler ve asla iş bulamamasını sağlayarak onu yoksulluğa düşürdüler. Yahudiler de Tesla’yı yok etmek için gece gündüz kendi yalancı basınlarıyla saldırdılar.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Tesla sekreterine şunları söyledi:

“Hanımefendi, Asla bir yahudiye güvenme!”

Tesla, Nasyonal Sosyalistlerin de yaptığı gibi, dünya dışı varlıklarla temas halinde olduğunu belirtti. Bu varlıklar dünyamıza serbest enerji paradigmasını verdiler, bu Nasyonal Sosyalistlerin Vimana gemilerini inşa etmek için kullandıkları fiziğe dayanıyordu. Tesla psişik olarak çok gelişmiş ve açıktı. Tesla, en sevdiği eser olan Faust’u okurken zihnini Şeytan’a açtı ve dünyayı değiştirecek olan teknoloji görüşünü aldı.

Tanrılarımız, düşman engellerini aşabilecekleri her yerde insanlığa yardım etmek için çalışıyorlar.

Hitler de onlarla temasa geçmeyi başardı. Nasyonal Sosyalist paradigmanın yaratılmasına rehberlik ettiler.

Bu paradigma aynı zamanda dünyayı Yahudiler tarafından komünizm ile yok edilmekten kurtardı.

“Tesla Biliyordu” hakkında 6 yorum var

 1. HARİKA BİR YAZI !
  Bende bugün Teslayı düşünüp onun hakkında yine bilgi edinmiştim ileride bununla alakalı post hazırlayıp atarım diye. Bu yazınında sunumuma katkısı olacağını düşünüyorum ellerinize sağlık.

  1. Yahudilerin hiyerarşik düzenini tam bilmiyorum. Ya başka yahudiler vardır ya da griler veya reptilianlar vardır.

 2. Merhaba icat bulmak için satanizm i nasıl kullanırım Tesla nasıl kullanıyordu?

  1. Esenlikler,

   Tesla, sadece alelade bir Satanist değil, aynı zamanda bir fizikçiydi. Yani zaten temelin üstünde, ileri bir fizik bilgisi vardı. Tanrılar ona sadece bunu geliştirmesi için görüler verdiler.

   Siz de ruhunuz ile birlikte fizik bilginizi geliştirebilir, Tanrılarla iletişim kurduğunuz zaman insanlığa katkı sağlayabilirsiniz.

   Ayrıca artık soruları buradan cevaplamıyoruz. Forumlarımıza VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle gelmenizi öneririz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir