Herkesin Beltane Bayramı Kutlu Olsun!

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusundan esinlenerek yazılmıştır. “Ben” dili kullanılan ifadeler Yüksek Rahip HoodedCobra’ya aittir.

Beltane önceki yılı değerlendirdiğimiz, hatalarımızdan ve başarılarımızdan ders çıkararak geleceğe yepyeni bir yol çizdiğimiz bir kutlamadır, yeni amaçlar edinmek için çok iyi bir zamandır ve bu tarihin enerjileri Satanist’lerin Tanrılarla iletişim kurabilmesi için oldukça faydalıdır. Tanrılarımız özellikle Beltane gibi önemli Satanik tarihlerde karşı gelinmez bir güce sahiptir, dolayısıyla onların gücü ve ilgisi bugünlerde yeterince açık olmayanlar için bile çok güçlü şekilde hissedilecek.

Beltane, özünde krala ve en yüksek yerde ikamet eden Lord Beelzebul’a atfedilmiş bir gündür. Yoğun Satanik enerjilerinden dolayı Beltane, herkesin Şeytan’a danışması için çok iyi bir zamandır ve kişi sorularının cevaplarını nasıl alacağına karşı çok açık olmalıdır. Nisan’ın 30’unda, Satanizm ve ayrıca Joy of Satan topluluğu için inanılmaz öneme sahip olan bu tarihte insanlığın Tanrıları olan Demon’lar kutlanır.

Astarte’nin geçtiğimiz doğurganlık, aşk ve tutkunun bayramı bu dünyada güzel olan her şeyle birliktedir ve o tarihi geride bıraktık, şimdi de Nisan’ın 30’unda Lord Beelzebul’ı saygımızla gururlandırıyoruz. Bu gecede, her Satanist zamanını ayırıp Du’at’ın Veliaht Prenslerine geçtiğimiz yıl boyunca katettiğimiz mesafe için teşekkür etmeli. Beltane bir yandan yeni Satanik yılı ifade eder ve astrolojik olarak yıl Koç burcunun ilk derecesiyle başlamaktadır. Bu tarihte ismi bile Astrate’den çalınmış “Easter”da saçma sapan bir Yahudi’nin ölümünü kutlayan düşmanın aksine, hayatın güzellikleri ve önemi kutlanır ve Beltane sonuçlandığında da yeni Satanik yılımız için yapıcı olarak çalışmaya başlayacağız.

Ayrıca tüm ilgisi ve yardımı için Beelzebul’a, Tanrılara, onların yeryüzündeki evi olan Joy of Satan adına ve herkes adına yaptıkları tüm yardımlar için teşekkür etmek istiyorum.

Spiritüel Satanizm’in yolu hep kişisel gelişimi istikamet etmektedir ve Tanrılar herkese yardım eder. Önemli olan kişinin de kendisine yardım etmesi, meditasyonlarını yaparak bilgeliğe açık olmasıdır. Şanlı Tanrılarımızla birlikte olduğumuz için ve bizi kollayarak iyiliğimizi düşündükleri için her ne kadar teşekkür etsek az ve her Spiritüel Satanist bunun öneminin farkına varmalı. Beltane her zaman Spiritüel Satanistler için geriye dönüp geçmişte yaptıklarımızı gözden geçirdiğimiz ve gelecek için kendimizi hazırladığımız önemli bir tarih oldu. Bireysel fikrime göre, Beltane bayramında herkesin Tanrıların karşısına çıkarak (yani onlarla iletişime geçerek) onların tavsiyelerini alması ve onlara danışması çok iyi olacaktır, ki böylelikle kişinin gelişimi daim olsun. Tabii onlara kulağımızı dört açarak ve verecekleri tavsiyeleri ilgiyle dinleyerek danışacağız.

Ayrıca, son olarak herkese Kitab el Celve’den bu yıl için çok önemli olan bazı sözleri hatırlatmak istiyorum:

“Tüm takipçilerimin birlik olmalarını isterim, yoksa dışarıdan olanlar onlara karşı galip gelirler.”

Burada birbirimizi geliştirmeyi, birbirimize iyi dileklerde bulunmayı ve ışık tutmayı amaçlayan bir topluluk olarak bulunuyoruz ve Şeytan’ın da bizden istediği bu. Böylelikle Spiritüel Satanizm’in geleceğinde Şeytan’ın bize olan hediyeleriyle ve yardımlarıyla sonsuza dek yükselen bir bahar olacak. Herkese güzel ve bereketli bir yeni Satanik yıl diliyorum, umarız ki bu iyi dilekler herkese ulaşır.

Unutmayın, aile önce gelir ve Spiritüel Satanist topluluğu olarak bizler devasa bir Satanik aileyiz. Burası her şeyden önce bir eğitim merkezi, bir sığınak, bir savaş tertibatı ve umutlarla ve yenilenmeyle yeşeren aydınlık bir bahçe.

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“Herkesin Beltane Bayramı Kutlu Olsun!” hakkında 26 yorum var

  1. Eğer yalnızca “renk” görmeye başladıysanız bu gözünüzle, “renk” gördüğünüz sıralarda Güneş’in kişiye nereden vurduğuna kadar değişebilir ancak ruhani bir anlamı olduğunu düşünüyorsanız ve hissiyatınız bu yöndeyse 3. gözünüzün açılmasıyla veya astral hislerinizin tekrardan uyanmasıyla alakalı olabilir, tabii hangisi olduğunu siz yaşadığınız için siz daha iyi bilirsiniz.

   1. Kişinin etrafında renkler beliriyor, aura.
    Güneş ile ilgisi yok sanırım.

    1. Eğer öyle diyorsanız evet, auraları görmeye başlamış olabilirsiniz. Tebrikler.

 1. Yani Cuma gecesini Cumartesiye bağlayan gece mi? An itibariyle 30una girdik. 30u 1e bağlayan gece mi yoksa şu an yorumu yazdığım an mı? evet karıstırdım baya skskls hayır yarın geceyse demon ritüeli yapacam onun için sordum.

  1. Yanlış anlaşılmasın, Ay’ın 30’u Beltane arifesi oluyor ve onun gecesinde de Beltane bayramına giriyoruz. Beltane arifesine 29 Nisan’ı 30 Nisan’a bağlayan gece, Beltane bayramına da 30 Nisan’ı 1 Mayıs’a bağlayan gece giriyoruz.

 2. Tüm Satanik ailemizin, Beltane bayramı kut’lu olsun. İlk olarak siz değerli yöneticilere sonrasın da yüksek Rahip/Rahibe ve tüm “Joy Of Satan”da ki kardeşlerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Yüce Şeytan ile tanışmadan önceki hayatım ve şimdiki hayatım arasın da uçurumlar var neredeyse, daha çok anlatmak isterdim ama bazı şeyler “gizli” kalmalı. Tekrardan, siz değerli yöneticilere, yüksek Rahip/Rahibelere, Bizlere böylesine önemli bilgileri aktardığınız ve yeni başlayan kardeşlerimize yol gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Şeref ve Güç Ebediyen Yüce Şeytan’a ve Kadim Tanrı/Tanrıçalarımıza Olsun…

  1. Rica ederiz, ayrıca pozitif yorumunuz bizi de çok sevindirdi. Gelişiminiz daim olsun.

 3. Ailemizin Beltane Bayramı kutlu olsun.
  Şeref ve Güç ebediyen Şeytan’a ve kadim tanrı/tanrıçalarımıza aftolsun.

 4. Tüm spritüel satanistlerin Beltane Bayramı kutlu olsun !
  Şeref ve Güç ebediyen Şeytan’a ve onun kadim demon/ess’lerine aftolsun.

 5. sayfadaki her yazıyı okumasamda her yazıya baktım neredeyse ama büyü, psişik yetenek ve kinezi gibi alanlarda sadece bunlarla ilgili yazı olan bir konu bulamadım mesela nasıl yapılır tanıtım olarak da felan bulamadım başka bir kaynakta varsa o linki de verebilir misin

  1. Esenlikler,

   Anlaşılan her yazıya bakmayı bırakın, neredeyse hiçbir yazıya bakmamışsınız. Bahsettikleriniz için örnek yazılar isterseniz:

   Büyü Nedir, Nasıl Yapılır?

   Yönler, Elementler ve Büyüde Kullanımları

   Satanik Telepatik İletişim

   Satanik Şifa

   Satanik Telepatik İletişim

   Bu yazılarımızı örnek olarak alabilir ve kalanları lda kendiniz bulabilirsiniz. Tabi önce Güç Meditasyonları sayfamıza bakmanız ve -Çakra, nefes, astroloji gibi- temelleri sitemizden öğrenmenizi öneririm.

   Bildiğiniz gibi yeterli ruhani güce sahip olmadan psişik yetenekleri kullanmak mümkün değil. Bir seviye gelişmişlik güce ulaşırsanız ise bu tür yetenekler kolunuzu oynatmak kadar basit oluyor. O yüzden temelleri atlamak yerine onları sakince öğrenmek sizin yarınıza olacaktır.

   İyi günler.

  1. Sitemizin yoğunluğu arttığından dolayı gerek sitemize, gerek mail’lere geç kalabiliyoruz. Sabredip beklediğiniz için teşekkür ederiz, ancak bizim de elimizden geleni yaptığımızı bilin.

 6. Çakra döndürme kısmında 3. gözü çevirin yazmamışsınız ama bazıları döndürdüğünü söylemiş . Ekstra bir katkısı olur mu ? Ben ana çakralar harici döndürmüyorum .

  1. Çünkü yalnızca çakra döndürme meditasyonları var, 3. gözü döndürmek diye bir şey yok.

 7. Sanirim şuan çok korkuyorum sürekli etrafta siyah şeyler oluşuyor kalbim korkuyor çok kötü hissediyorum nolur yardımcı olun

  1. Herhangi bir paranormal olay anında yapabileceğiniz en yanlış şey korkuya kapılarak kendinizi güçsüz hissetmektir. “Etrafta siyah şeyler oluşuyor” dediğiniz şeylerin parazitler olduğunu düşünüyorsanız sakinleşin ve bu düşman varlığın siz Yahudi enerji formlarına bağlanmadığınız müddetçe size zarar veremeyeceğini bilin.

   Korkmanız için hiçbir sebep yok, ruhunuzun üzerinde gücünüz var ve siz güçlüsünüz. Bu bir motivasyon sözü değil, gerçekten üzerinde düşündüğünüzde şu anda benzer bir durumda Spiritüel Satanizm’den haberi olmayan kişilerin yapabileceği şeylerin ne kadar sınırlı olduğunu düşündüğünüzde hiçbir şeyden korkmamanız gerektiğini de anlarsınız zaten. Bu tür anlarda çakralarınızı kısa süreliğine kapatabilirsiniz örneğin.

   Bu sizi herhangi bir ruhani saldırı anından kurtaracaktır, merak etmeyin. İsterseniz astral ateşleri kullanarak olduğunu düşündüğünüz (veya o anda olan) parazitin üzerinde imgeleyerek yakabilirsiniz. Tabii bu ikisinden birisini yaptıktan bir süre sonra auranızı temizlemeyi de unutmayın.

   Dediğim gibi, bu tür durumlarda korkmanıza gerek yok. Siz bedensel, kendinden başka kimseye bağlı olmayan ve güçlü bir insanken, astrale bağlı ve bir enerji kaynağına sahip olmadan yok olacak bir enerji formundan korkmanız abes kaçar. Her şeyi geçtim, Tanrılar sizin yanınızda zaten.

  2. Her gece bu şekilde bir seyler bana saldırıyor nefret ediyorum bundan eskiden sadece kulağımın yanından bir seyler geçerdi bazen hava akımı hissederdim ama şu gerizekali yahudi parazitler yeniden meditasyonlara başladığım için saldırıyor o kadar acizler ki tek yapabildikleri bu sitenin ne kadar aktiflestigini görüyorum umarım moderatorlere özel hayatları için zaman kalıyordur yardimlariniz için çok teşekkürler

   1. Dediğiniz gibi, son dönemlerde bu saldırıların artmasının nedeni ruhani savaşın her zamankinden daha da kızışmış olması. Tabii bu önemli değil, önemli olan geleceğimiz nihai sonuç.

    Ayrıca bizi düşündüğünüz için teşekkürler, eksik olmayın, ve rica ederiz. Çokça kez belirttiğimiz gibi, biz ne kadar yazarsak yazalım önemli olan yazdıklarımıza değer gösterip okuyan değerli okurlarımız.

 8. 1)Ouija tahtası veya sarkacı kutsarken SATANAS evoke mi invoke mi edilmeilidir ?
  2)kovma ritüelinden sonra temizlenmek zorunlu mu ?

  1. 1) Hangisini tercih ederseniz. Tabii sarkaç veya Ouija tahtası gibi materyallere enerji veya güç yüklemiyoruz, ancak temizliyoruz. Ben bu tür çalışmalarda SATANAS kullanmıyorum ancak ritüel materyalimi iyice odaklı ve yoğun bir şekilde temizliyorum ve astral duyularıma çalışıyorum genellikle, sonuçta asıl önemli olan mesajı alabilmek.

   2) Eğer “Vinasa” ile çalışıyorsanız öneririm, “Sananda” ile çalışıyorsanız opsiyoneldir.

 9. Ars goetia teknikleri hala kullanılabiliyorken yahudiler gerçekten demonları hapsedebiliyor muydu yoksa sadece konuşabiliyorlarmıydı ?

  1. Hâlâ Ars Goetia teknikleri kullananlar var, yanlış anlaşılmasın. Bundan 10-20 yıl öncesinde söylendiği gibi Nordik Tanrıların dünyamız ile arasındaki iletişim mühürlenmişti. Tabii bu durum elbette tersine dönmekte ve Demon’lar bu Goetia lanet ve hakaretlerinden kurtuldu – şu anda da her gün Yahudi pisliklerinin düşüşüyle alakalı yeni haberlere denk gelmemizden anlayın. Antik Tanrılar Centillere ait yok edilen her şeyin intikamını alacak ve onların intikamını da alacağız.

   Yani açıklık getirecek olursam Kadim Tanrıların üzerindeki bu mühür elbette birçok açıdan Tanrılarımızın özellikle bizimle aralarındaki iletişimi ciddi oranda bağlıyordu. Tabii takdir edersiniz ki bu, Yahudilerin kendi başlarına ve tek başlarına yaptıkları bir lanetleme değil, hiçbir zaman olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir