Abrasax’ı Onurlandırmak İçin Toplu Ritüel Takvimi [23 Temmuz – 3 Ağustos]

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir. “Ben” dili kullanılan yerler ona aittir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenlikler,

Umarım hepiniz gelişiminizde güzel bir ilerleme kaydediyorsunuzdur. Şimdi paylaşılan Ritüel, önümüzdeki 10 gün boyunca yapılacak.

Buradaki ritüele ilişkin konuşacak olursak, önceki Tanrı ritüelleri için çoktan hazırladığımız yolun üzerinden ilerleyecek. Ritüellerin öncelikleri, rütbe veya güçlerine göre belirlenmiyor, sadece bazı Demonlar öncelikli bir şekilde gelecek.

Abrasax oldukça olağanüstü bir Tanrıdır. Abrasax’ın kökenleri epeyce bir tartışma konusu olmuştur, ancak yine de Mısır’a dayandığı açıktır. Onun Adı ve Sembolizmine ilişkin olarak, onun sembolizmi oldukça derin ve simyasaldır. Abrasax Adı da aynı şekilde Yunan Gematria’sında  365’e, Güneş’e göre olan takvimin günlerine denk gelmektedir.

Abrasax, dolaylı yoldan Güneş Karesiyle ilişkilidir [Güneş şimdi Aslan’ın 0 derecesinde ve 1’e girmek üzere]. Bu ritüelle birlikte, kendinizi ve diğerlerini kutsamış olacaksınız.

Joy of Satan içinde, “din” bazlı bir gelişim sistemi oluşturabilmem için yapmam gereken ve daha fazla gerçekleştirmem gereken bir sürü iş var.

JoS içinde baş gösteren çoğu şey, bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Yine de diğer her şey ile kıyasladığımızda kusursuz kalıyor ve bunu daha da arttırabilecek bir sürü paylaşılmış bilgi var.

Sunduğumuz hizmet, ileriye dönük gelişim gösteriyor. Bu yaşananların nedeni, maalesef ki düşmanın eski Tanrılar hakkındaki bilgiyi kelimenin tam anlamıyla toplu bir katliama ve yıkıma uğratmasından kaynaklı.

Abrasax, “Gnostik Tarikatlar” ile yakından bir ilişki içindeydi. Bu “Gnostik Tarikatlar,” Abrasax ile hiçbir ilişiği olmayan ve sadece Yahudiliğin başka bir formu olan düpedüz Yahudi oluşumlarından tutun, tamamen ve açık bir şekilde Yahudilerin düşmanı olan ve Şeytan Baba’ya Kundalini Yılanı, cehaletten Kurtarıcı ve Yılan Bilgeliğinin bahşedisici olarak tapanlara kadar uzanıyor.

“Tarihçiler”, her zaman olduğu gibi Hristiyanlığın kategarizasyonunun etkisi altında kalarak, tüm bu grupları “aynıymış” gibi sundular ve aynı zamanda tüm fikirlerini uygunsuz derecede kötü çevirdiler. Bunların genel sebebi ise geç Platonculuktan kaynaklandı. Bu tarikatlar hakkındaki bilgilerin çoğu ya yeniden yazılmadan dolayı, ya da “sapkınlık” etiketiyle tarihten silinmelerinden dolayı (ki bu da bu okült kardeşliklerin kökenlerini bilmemizi zorlaştıran başka bir ekten) eksiklik gösteriyor.

Düşmandan ve diğer etmenlerden kaynaklı kafa karışıklığının yaşandığı anlaşılması kolay olmalı.

Bu yüzden, bu ritüeli oluşturdum ve böylece insanlar kendi başlarına görebilirler. Kişinin Abrasax’ı sevmesi veya tapması bir gereklilik arz etmiyor [yine de çoğumuz onu içtenlikle seviyor], ama yine de onu tanımak için ritüele katılabilirsiniz. Temel düzeydekileriniz için, bu ritüeller bir Tanrıyla bağ oluşturmak için iyi bir fırsattır. Daha gelişmiş olanlarınızsa başka, daha derin deneyimler yaşayabilirler.

İstisnasız herkes bundan faydalanacak.

Kendisine işlenen küfürlerden ötürü Abrasax, Güneş’in gücünün bir simgesi ve yılın 365 yılının bir sembolüyken, veya “Yılın Yüce Hükümdarıyken”, başka bir “alt düzey demon” olarak bilinmeye başlandı.

Abrasax üst düzey bir güce sahiptir. Bu yüzden de, düşman [diğer her şeye de uyguladıkları tarife bu olduğu üzere…] onun adını kendi çıkarlarına alet etmek ve Abrasax’a dair kendi paradigmalarını  insanlara dayamak için ellerinden geleni yaptılar.

Size bunu söylemem gerek: Joy of Satan içinde az miktarda “arda kalmış” Yahudi kaynaklarından gelen ne varsa, hepsi güncellenecek ve temizlenecek. Tanrılarımıza karşı yapılan hiçbir hakaret tolere edilmeyecek.

Abrasax’ı araştırırken, bir sürü iğrenç yalan ve kafa karıştırıcı bilgiyle karşılaştım, bu durum Yahudilerin, Centil kültürüne ne denli zarar verdiklerini gösteriyor. Bir yerden alıntı sunmak gerçekten zorlayıcı olabilir.

Yahudiler, Tanrılarımız veya kültürümüz hakkında bize hiçbir şey dikte edememeleri açısından bizim kendi düşünce sürecimizden tamamen arındırılmalılar. Yeterince çaldılar ve zarara soktular. Bunun da üstüne, Hristiyanlar ve Müslümanlar da bu Yahudi yalanlarını devam ettirmeleriyle birlikte artık insanlığın gelişemeceği bir noktaya getirene kadar durumu daha da kötüleştirdiler.

İnsanları Tanrılardan, veya son derece önemli ruhani kavramlardan uzaklaştırmak, düşmanın yaptığı şey idi. “Din”i, köle yaratan bir programa çevirdiler.

Son olarak, Yahudilerin, Hristiyanların veya Müslümanlar gibi diğer gerizekâlıların iddialarıyla sınırlı kalmayacağım. Hakikati konuşacağız. Bu kadar. Şımarık veletlerin “görüşleri” bizi bağlamaz.

Bu gönderi Lord Abrasax’a adanmış olsa da, birkaç konuya daha değinmek istiyorum.

Görebileceğiniz gibi, son zamanlarda sitelerimize toplu saldırılar gerçekleştiriliyor. İyi haber ise, neredeyse bütün sitelerimiz istikrarlı bir şekilde çalışır vaziyette ve büyük oranda etkilenmediler. Eşi benzeri görülmemiş bir büyüme içindeyiz, ve bir yandan da tüm JoS Tabanlı sitelerimizin görüntülenmelerinde sabit bir artış var.

Düşman, yukarıda yazılanların farkında. 10 yıl önce durduğumuz yerde değiliz. Başka bir SS’in de belirttiğ gibi, Twitter’da trendlere çıktığımızda, “bir şey” bize DDOS saldırısı yapmaya karar verdi. İlk çöküş bundan kaynaklıydı, ikincisi ise daha fazla problemle baş başa kalmamak adına tekrar yeniden sitelerimizi taşıdığımızdan ötürüydü. Ne olursa olsun, bir sitenin çöktüğünü gördüğünüzde endişelenmeyin, tekrardan onarılacaktır.

Herkes işimizin hiçbir zaman burada bitmediğini anlayabilir. Ve kişi yine neden işimizin önemli olduğunu anlamalı: Düşmanın kaldırdığı ruhani yükselişin tüm orijinal düşünce ve sistemini restore eden tek oluşum biziz.

Yüzyıllar süren savaş artık bir kırılma noktasına geliyor. Düşman bunu biliyor, ve buradaki herkesin bilmesi de iyi olacaktır, ve ilerleyen zamanlarda artış gösteren sayılar dahilinde diğer insanlar da bilecekler. Çoktan Spiritüel Satanist olanlarınız, eğer biliyorsanız, biliyorsunuzdur.

Güçlü ve azimli kalmalıyız, ve hem kendimiz, hem de insanlık için; bir yandan kendimizi aydınlanmanın ve gelişimin doğru yoluna getirirken, buna da bir son vermeliyiz.

 

Ritüelin kullanım alanları:

1. Negatif varlıkları kovmak için kullanılabilir

2. Kendinizi ve diğer Satanistleri kutsamak için kullanılabilir

3. Ön Ritüel olarak veya Abrasax’a teşekkür mahiyetinde kullanılabilir

4. Daha gelişmiş olanlarınız ise, invokasyon amaçlı kullanabilir

5. Kavrayışı arttırmak amaçlı kullanılabilir

 

Ritüel bağlantısı: Abrasax’ın Gücü Ritüeli

Yapacağımız süre: 10-12 gün [10, 11 veya 12 gün yapışınız fark etmeksizin ritüel fayda getirecektir]

 

 

“Abrasax’ı Onurlandırmak İçin Toplu Ritüel Takvimi [23 Temmuz – 3 Ağustos]” hakkında 2 yorum var

 1. AENAOS ve ABRASAX nasıl titretiliyor? Bunları tek nefeste titretebilir miyiz? SATANAS nasıl titretilirde harf harf gösterilmiş ama SATANASI da tek nefeste titretsek olur mu?

  1. Esenlikler,

   Titretmenize gerek yok. A-E-NA-OS ve AB-RA-SAKS şeklinde okuyabilirsiniz. Satanas için de aynısı geçerli.

   Soruları artık buradan cevaplamıyoruz. VPN veya daha gelişmiş güvenlik önlemleriyle birlikte Forumlarımıza bekleriz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir