4-14 Kasım Arası Ön Hazırlık İçin Ruhani Savaş Takvimi

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik savaşçılarımıza esenlikler.

Herkes gelişmelerden haberdar. Distopya yükselişte ve o artık burada. Ayrıca biz de distopyayla savaşmak için yükseliyoruz. Onunla amansızca mücadele etmeliyiz. Tanrılarımız bu uğraşımızda bizimle olacak, ve biz de kendi payımızı gerçekleştirmeliyiz. Kış, parkta yürüyüşe benzemeyecek. Haberleri takip edenler bunu zaten anladılar.

Bu kış düşmanın planlarıyla dolu geçecek. Süper marketlerden insanları alıp götürerek, eğer distopyacı tiranlık belgeleri yoksa evlerine kitlemeye kadar vardıran örnekleriyle zaten çoğu ulusta bu planlar uygulamaya geçirildi. Yükselen tehdit ve zorluk nedeniyle, sadece savaşa odaklanamayacağımızı biliyoruz ve kendimizi güçlendirmek için ritüellerimiz de var. Bu yüzden bunlara da odaklanacağız.

Eğer güç bir durumdaysanız, güçlü kalın ve en iyinizi yapın. Eğer daha iyi bir durumdaysanız, dünya çapında tetiklenmiş düşman akıntısına karşı özgürlüklerinize sıkı sıkıya tutunun ve onları sürdürün.

JoS için en büyük güncellemeler yoldayken ve bu sebepten biz de buradayken, ayrıca yükselişte olan bir düşman hareketlenmesi de var. Eğer tamamen boş durursak, tekrar üstünlük kurmaya çalışacaklardır [ki zaten çalışıyorlar].

Bu takvim bir ön takvimdir ve gelecek değişimlerin önünü açmak ve öncelikle bazı şeyleri yolumuzdan atmak için yapılacaktır.

Şimdi burada olanlar için, zamanınızı meditasyona ve aydınlanmanızı açmaya verin. Eğer buradaysanız oldukça şanslısınız, ve dünyanın geleceği için planlanan ve uygulamaya geçirilen olayların ışığında şanslı olduğunuzu da anlayacaksınız.

Teleolojik Sanskritçe’de “Kali Yuga” diye adlandırılan şey, aslında şu an deneyimleyeceğimiz şey. Bu süreç kısa ancak oldukça meşakkatli geçecek. Şu anki hazırlanışında olduğu gibi göreceli olarak kısa. Distopyacılığa karşı gerçekleşecek kabullenme ya da direnç enerjisine göre, distopyacılık tahtadan bacaklarla yürüyormuş gibi kendi üstüne çökecektir. İstenen sonuç budur.

Kolektif bir grup olarak, ve gelecek on yılın on maddelik kararnamesinde açıklandığı gibi, birlikte kalacağız ve misyonumuzu on yıl ileriye taşımak için Spiritüel Çalışmayı gerçekleştireceğiz.

Düşmanı yenmenin yolu, spiritüel ve ondan sonra da başka türlü güçlerdir. Bu sebepten ayrıca iki yeni ritüel gelecek. Şimdi düşman, saldırılarını önümüzdeki aylar için başlatıyor olduğundan, onları hedeflerinden uzak ve güçsüz tutmak için sıkı bir duruş sergilemeliyiz.

Benden bir tavsiye, RTR’ları yaparken, tüm Yahudilerin güç pozisyonlarından düştüğünü imgeleyin: Yahudi politikacılar düşüyor, tüm şiddetiyle kabul ettirmeye çalıştıkları ajandalarında zorluklarla karşılaşıyorlar ve uygulamakta başarısız oluyorlar. Tüm dünya şiddetle ve etkili bir şekilde onlara karşı çıkıyor. Eminim ki hepinizin sahip olduğu yaratıcılık bunun için daha detaylı yollar da bulacaktır.

Ayrıca bizlerin iyi bildiği tüm ajandalarının, gerçekleşmekte başarısız olduğunu güçlü bir şekilde imgelemeliyiz.

Bunu bir adım öteye taşımak isteyenler, Koruyucu Demonunuzdan, bu Ritüelden tümüyle fayda sağlamak ve en etkili forma sokmak için yardım isteyin. Bunu yapmak, Koruyucu Demonunuza seslenip RTR’ınızı destekleyerek istenen mevki ve hedeflere vurmasını sağlamasını rica etmek kadar kolaydır. 

Tanrılarla olan iletişim düzeyimizde ve yapacaklarımız arasında yerini alacak olan bir sürü yapısal değişim var, ve bu, bunu gerçekleştirmek için bir sürü tavsiye ve yeni bilgiyle gelecek. Bu zaman alacak, ancak bu rüzgârın yönünün kalıcı olarak arkamıza geçmesini sağlayacak.

Not: Nihai RTR, her zaman Nihai RTR + Tetra + Paramparça Etme üçlüsüdür. www.evilgoy.com adresindeki saldırı sayacı sırasıyla 0 ve 1’i gösterdiğinde [yani bu durumda saat başına oluyor] RTR’lar gerçekleştirilebilir [Böyle yapmak kolektif olarak enerjiyi organize ve güçlü bir şekilde yollayacaktır]. Tercihen en iyi saatler Mars ve Satürn saatleridir, ancak diğer herhangi bir zaman dilimi de iş görecektir.

Alttaki takvim, ayrıca insanların bu kış yaşanacak zorlukların üstesinden gelişini de finansal ya da başka bir şekilde destekler nitelikte olacaktır. Herkes kendiyle ilgilenmeli, ancak takvim de bir katkı sağlayacaktır. Takvimden sonra bunun yolumuzdan çıkmasını istiyoruz, ki böylece çok daha önemli görevleri gerçekleştirmeye ilerleyebilelim.

Önümüzdeki büyük savaşa ilerlemeden önce güçlenmeliyiz. Kendinizi kutsamalarla besleyin ve savaş alanını gelecek büyük ilerleyiş için kuralım.

ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!!!!!!!

 

Takvim öncesi için Ritüeller:

4. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

5. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

6. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

7. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

8. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

9. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

10. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

11. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

12. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

13. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

14. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Joy of Satan’ı Koruma Ayini

 

Ritüellere Bağlantılar:

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Yok Etme

Savunmayı Paramparça Etme

İsrail’i Lanetleme RTR’ı

Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

 

 

 

“4-14 Kasım Arası Ön Hazırlık İçin Ruhani Savaş Takvimi” hakkında 116 yorum var

 1. Düşmanı ezmenin ve güçlenmemizin zamanı geldi!

  Hail SS SAVAŞÇILAR
  Hail JOY OF SATAN
  Hail TANRILAR VE TANRIÇALAR
  Hail SATAN!!!!

  1. Esenlikler,

   Bu yazı zaten çevrilmişti. Çevrilmiş ancak henüz burada paylaşılmamış bazı çalışmalar var. RTR programı bittikten sonra paylaşacağım bunları.

   İyi günler.

   1. ha tamam o zaman birde inkovasyonlar hakkında sorularım var ancient forumda okurken görmüştüm yeni güncellemeler gelicekmiş bu güncellemeler tanrılarıma özel dualar mı olucak mesela şeytan inkovasyonu gibi diğer demon/esslerin de böyle özel duaları olucak mı ?

    1. Esenlikler,

     Evet, bu ilahiler sonradan gelecekler. Ve evet, dediğiniz gibi invokasyon amaçlı olacaklar.

     İyi günler.

     1. sabırsızlıkla bekliyorum başka güncellemelerde olucak mı invokasyonlardan başka yani mesela mitolojilerde kim oldukları gibi gibi zaten apollo ile zeus’un kim olduğu açıkladığı gibi diğer demon/esslerinde kim olduğu açıklanıcak mı ?

     2. Esenlikler,

      Büyük ihtimalle evet. Özel bir açıklama yapılmadı yine de.

      İyi günler.

 2. Üzerimizde ki karmayı yok etmek için nasıl bir çalışma yapmalıyım? Sanırım üzerimde negatif bir karma var. Lanetleri geri çevirme çalışmasını yapıyorum, bu da karmayı yok etmeye yarar mı? Yoksa başka bir çalışma mı yapmalıyım negatif karmayı yok etmek için?

  1. Esenlikler,

   Negatif karmayı yok edebilmek için uzun ve istikrarlı çalışmalar gerekiyor. Lanetleri Geri Çevirme ise daha çok oradan buradan edindiğiniz negatif enerjilerden temizlenmeyle alakalı. Ansuz, Uruz rünleri ve Munka mantrası negatif karmadan kurtulmada işe yarar güç sözcükleridir. Bu güç sözcüklerinden birini seçip 40 ya da 90 günlük çalışmalara girmenizi öneriyorum. Ay küçülme evresinde ve Akrep ile Kova burçlarında olursa (tercihen Kova) etki maksimumlaşacaktır. Tabii bu tarihleri 2021 SS takviminden de kurcalayabilirsiniz.

   İyi günler.

   1. Peki bu rünleri tam olarak nasıl kulanacağım, açıkcası bu konuda çok fazla bilgim yok? Örneğin, 40 gün boyunca Ansuz rününü 16 kere titretip “Negatif karmam pozitif ve sağlıklı şekilde yok oluyor” diye olumlama yapsam yeterli olur mu?

    1. Esenlikler,

     Bu kardeşimizin kanalında rünlerin titretilişleri bulunmakta. Sitede de aynı şekilde “Türkçe Rünler” yazılarak rünlerin Türkçe kullanış amaçları ve numerolojik sayıları bulunabilir. Örneğin 2. rün olan Uruz’un numerolojik sayısı 2’dir. 2 ve katları kadar titretilir.

     “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak negatif karmadan tümüyle arınıyorum.” x9

     Böyle bir olumlama daha iyi olacaktır. Negatif şeyleri sahiplenmeyiniz. Negatif karmam demek onu size daha da bağlar. Onun yerine negatif karma demek daha iyi olacaktır. Ayrıca rün tekrarı da çok düşük kalmış. Eğer tek rünle yapılacaksa ben açıkçası en az 36 öneriyorum. Eğer yapabiliyorsanız 111 tekrara kadar vardırın. Ansuz’un sayısal değeriyle uyuşmasa bile Güneş’in sayısıdır ve pozitiftir. Arındırıcı etki verecektir. 36 da yine Güneş’in sayısıdır.

     İyi geceler.

 3. sigara kullanımı ruhani gelişimi ne kadar etkileyecektir mesela günde 2 ila 8 arası tane sigara kullanımıyla birlikte ruhani gelişim yapmak mümkün mü

  1. Esenlikler,

   Olumsuz yönde etkileyecektir. Bedene zararlı olan şey ruha da zararlıdır. Onun harici çakraları, ruhu kirletir; aurayı deler. Tütünün Satürn’e bağlı bir bitki olduğunu duymuştum.

   İyi geceler.

 4. Psikolojik rahatsızlıkları iyileştirmek için çalışma yaparken hangi rünleri kullanmam daha iyi olur, rünlere bakarken karar veremedim, ve kaç kere titretmeliyim? Mesala 3 tane rün kullanıcaksam, hangi rünün nümorolojik sayısı kadar titretmeliyim rünleri?, yoksa rünlerin hepsini ayrı ayrı kendi nümorolojik katları kadar mı titreticeğim?
  Bir de hangi zamanda başlamam daha iyi olur bu çalışmaya? Ve son olarakda çalışmayı her gün aynı satte mi yapmalıyım? aynı saat te yapıcaksam çalışmamı sürdürürken ayın boşluklta olduğu bir saate denk gelirse sıkıntı olur mu? Bir de örnek bir afirmasyon yazabilirmisiniz?

  1. Esenlikler,

   Psikolojik rahatsızlıkları sonlandırmak için bu çalışmayı kullanabilirsiniz.

   Eğer 1’den fazla rün varsa ortak katsayıda buluşturmak en doğrusu olacaktır. Örneğin Ansuz ve Sowilo’nun 32’de buluşması gibi. Eğer bu gerçekleştirilemeyecek kadar yüksek bir sayıya dek geliyorsa o zaman ana rünün katsayısına uydurmak yeterli olacaktır. Örneğin Sowilo ve Kenaz diyelim. 5. rün olan Kenaz ile Sowilo ancak 80 sayısında buluşabiliyor. Bu kadar yüksek bir sayıya da ulaşacak imkânınız yok diyelim. Eğer Sowilo rünü çalışmanızın ana noktasıysa bu durumda 32 Sowilo ve 32 Kenaz yapacaksınız ve destekçi rün olan Kenaz’ı Sowilo’ya uyduracaksınız.

   En etkili Ay Balık’ta iken gerçekleştirilir. 2021 SS takviminde başlanabilecek çalışmalar belirtiliyor. Oradan uygun gün arayabilirsiniz, zaten “psişik [zihinsel/ruhsal] iyileşme” şeklinde yazacaktır.

   Saat olarak en uygun saatte yapmak tabii ki daha iyidir ancak öbür türlü de tüm çalışmayı bozar, mahveder gibi bir durum yok. Ay’ın boşlukta olma durumu ise sadece başlangıçta önemlidir. Devam günlerinde bir etkisi yoktur.

   Örnek olumlama ise attığım çalışmada bulunuyor.

   İyi geceler.

 5. Esenlikler.

  Ben 40 günlük meditasyona yeni başladım. Yoga matı aldım hatha yogayı sabah meditasyon sonrası mı yapmam daha iyi olur yoksa gece uyumadan önce mi? Haftaya Mars karesine başlayacağım? Sabah 9,5 da evden işe çıkıyorum

  1. Esenlikler,

   Hatha Yoganın özel bir zamanı yok. Çok da hemen uyumadan önce yapmayın, çünkü enerji uykunuzu kaçırabilir. Onun harici akşam ya da sabah yapmanızda sakınca yoktur.

   Mars Karenizde başarılar şimdiden.

   İyi günler.

 6. du’at’ orion da bir gezegen ama ben orion civarına baktığım zaman bir gezegen göremiyorum bunun sebebi farklı bir katmanda olmaları mı yoksa kendilerini gizlemeleri mi

  1. Esenlikler,

   Orion, bir takım yıldızdır. Yani Güneş Sistemi tarzı bir şey değildir. Ve Orion’daki Duat zaten bilinmesine rağmen saklanıyor. Aynı şekilde Mars’ın da yaşama uygun olmadığı gibi bir ton söylenen yalan var. Daha Mars’ın yapısı bizden saklanırken, milyonlarca ışık yılı uzaktaki yıldız kümelenmesindeki bir yıldızın etrafında dönen gezegenin saklanması daha da ihtimal dahilinde değil midir?

   İyi günler.

 7. Meditasyonların sonunda afirmasyon büyünün aksine olmaz dmeiştiniz geçenki yorumlarda ancak duruişiti ve görü meditasyonlarında (İnanna ile ypaılan içerisinde 6.çakra ve üçün göz,epifiz beraber yapılandan bahsediyorum.) sonunda 9 defalık bir afirmasyon vardır biliyorsunuz o şimdi meditasyon değil mi?

  1. Esenlikler,

   “Olumlama gerektirmez.” yazmıştım. Yani zorunlu değil. İstiyorsanız ve öyle belirtiliyorsa yapabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 8. Esenlikler

  Sabahları aura temizleme, hatha yoga ve korunma aurası yapıyorum fakat aralarında 1 saate yakın bi süre bırakıyorum enerjiler birbirine karışmasın diye. Aradaki süreyi bu kadar uzun tutmama gerek var mı? Yarım saat bıraksam da bi sorun olur mu?

  İyi günler

  1. Esenlikler,

   Bunlar birbirine ters çalışmalar değildir. Örneğin Kundalini Yoga ile Hatha Yoga enerjisel bağlamda birbirlerine terstirler, o yüzden ara bırakmak iyi olacaktır ancak bunlar öyle değil, yani bırakmanız gerekmez. Ardı ardına yapılabilirler.

   İyi akşamlar.

 9. Esenlikler.

  Magnum Opus’u tamamlayamadan öldük diyelim reenkarne olduğumuzda SS olma garantimiz var mı? Ayrıca beyaz olarak mı enkarne olacağız(herhangi bir beyaz ırk) yoksa Beyaz Türk olarak mı?

  1. Esenlikler,

   Yani, o zamana kadar altın çağ geleceği için var desek yeridir. Ancak 300 yıl önce ölmüş olsaydınız bunun garantisi yoktu.

   Herhangi bir Beyaz millet içinde doğulabilir.

   İyi geceler.

 10. Esenlikler

  Yahudilerin türlerine göre yaşadıkları bölgenin fenotipini aldıkları bilinmekte. Örneğin aşkenaz Yahudilerinde sarışınlık ve beyaz ten yaygın, bu da onların centiller ile ürediklerini gösteriyor. Bunu kasıtlı şekilde bir planın parçası olarak mı yapıyorlar yoksa tamamen dürtüsel mi?

  1. Esenlikler,

   Çoğunluğunun içgüdüsel gerçekleştirdiği kanaatindeyim.

   İyi günler.

  2. Görünüş olarak yahudilerin ne kadar farklı olduklarını biliyoruz. Dünyada her bölgeye yayılan tek ırk yahudidir. Her yerde olmaları ve Centillerle evlenmeleri tamamen ırklarını gizlemek amaçlı bir genetik özellik muhtemelen. Bir nevi kamuflaj. Bukelamunlar ortama uyum sağlarlar ya, siyahi ya da beyaz özellikte yahudilerin olma sebebide budur. Yaşama içgüdüsü. Aşkenaz yahudilerini bazen Centillerle karıştırabiliyorum. Kafa karışıklığı vermek ve gizlenme konusunda uzmanlar. Yoksa yahudiler ırklarının saflığıyla gurur duyarlar, özellikle israilde yaşayan haham, rabbiler…

   Bir de bir ekleme yapayım.
   “İsrail’i kutsayanlar lanetleniyor.
   İsrail’i lanetleyenler kutsanıyor.”

  1. Esenlikler,

   Hitler, Yahudileri öldürmezken engellileri mi öldürecek? Bu kısmını soruyorsanız saçmalık. Ancak öjeni bir gerekliliktir. Kendinizi doğuştan engelli birinin yerine koyun, pek de hoş olmazdı. Bu kişileri gerekirse kısırlaştırmak, çocuk yapmalarını yasaklamak ayrı bir durum ancak öldürmek, işkence etmek vs. gibi bir şey söz konusu değil.

   İyi günler.

 11. Not:Ben Bir Aptalım
  Esenlikler;
  Bir kaç soru ile karşınızdayım
  1-Sitenizde ki birçok yazıyı okudum herşey çok mantıklı ama meditasyon,RTR,ritüeller vs. yapmaya her seferinde çok üşeniyorum.Suan *** yaşındayım ve her seferinde ayrı eve çıkınca bastiricam gibi yalanlarla kendimi avutuyorum.Ne yapmalıyım?

  2-İnanir mısınız neredeyse 3-4 aydır hiç yanlız kalmadim.Satanizm i 3-4 aydır araştırıyorum hatta araştırma aşaması bitti adanmamı yapmak istiyorum fakat ev hep dolu.en son şöyle bir şey düşündüm”okula erkenden gidip orda adamami yapmak” ama buda çok riskli sizce yapmalimiyim?
  3-Haftada 1-2 defa(içince az içiyorum) alkol kullanıyorum ruhuma zararı olur mu?
  4-birde öldürme büyüsünü yapicam diye neredeyse deliricem.Hic bir etkisi olmuyor tekrardan size fikrinizi sormak istiyorum.Yardimci olur musunuz?
  5-suan mümkün değil gibi duruyor ama ileride bir bulusma olur mu? Veya video konferans,sesli sohbet vs.
  6-Koruyucu Demon’umun kim olduğunu nasıl öğrenirim,onunla nasıl konuşabilirim?
  7-ve son olarak para belki direk olarak bizi Tanrı yapmaz ama çok yardımı olur 😄 .Para kazanmak veya gökten elime altın düşmesi için ne yapmalıyım?

  Teşekkürler

  1. Esenlikler,

   1- Bunun avutma olduğunu anlamakla bence bir şeylere başlamışsınız. Onun harici başlayabilmek adına her üşendiğinizde ateş nefesi uygulayabilirsiniz. Bu vücudunuzdaki ateş elementini bir miktar arttıracak ve sizin bir şeylere başlama yönündeki özelliğinizi su yüzüne çıkaracaktır.

   2- Evet, belirttiğiniz gibi riskli. Onun yerine müsait bir zamanı bekleyin. Eminim ki yalnız kalacağınız bir zaman dilimi yakalayacaksınız.

   3- Evet, alkol aurayı genişletir ve böylece sıkılığını zedeleyerek yırtıklar oluşmasına sebebiyet verir. Alkol tamamen kullanılmamalı gibi belirttiğimiz bir şey yok. Yüksek Rahip Hoodedcobra da zaten partilerde vs. gevşemek adına alkolün bir nebze gereklilik olduğunu söylüyor. Ancak alkolü ayda yılda bir tüketmeliyiz. Alkol, bizim uzun dönemdeki başarılarımızın bir ödüllendiricisi olmalı, kısa süreler içinde tüketilmektense belirttiğim gibi birkaç ayda bir içilmeli. Tabii hiç içmek istemeyenlere de “için” diye bir şey demiyorum. Alkol içen kardeşlerimiz için yönlendirme yapıyorum.

   4- Sanırım aile üyelerinizden birine yapacaktınız. Bunu yapmayın. Aynı evde yaşıyorsunuz, bağlarınız var (hem ruhani olarak, hem de kan olarak); bu size de sekecektir. Gücünüz olmadığı için tutmadığı iyi olmuş, çünkü tutacak olsaydı bu size de sekerdi.

   5- Tabii ki, Altın Çağda neden olmasın. 🙂

   6- Sarkaç yardımıyla öğrenebilirsiniz. İletişim ilk başlarda yine sarkaç yardımıyla olur ancak duruişitinizin güçlenmesiyle telepatik iletişim de gerçekleştirilebilir. Sarkaç yardımıyla öğrenmek için önce 72 demon arasından olup olmadığını sorun ve bolca onaylayın, sonra cinsiyetini sorun ve yine bolca onaylayın, en son sitemizde bulunan A-B arası mı, C-F arası mı demonlardan olduğunu sorun. Daha doğrusu isminin ilk harfi A-B arası mı, C-F arası mı diye sorun ve böyle böyle hepsini ilerletin. Sitemizde Demonlar kısmına girip biraz gerilere giderseniz zaten bulacaksınız bu alfabetik sınıflandırmaları. En son da cinsiyetine uygun şekilde A-B çıkmışsa A-B arasındaki atıyorum erkek demonları sorun teker teker. Ben böyle bulmuştum, farklı yöntemleri kullanıp öğrenen kardeşlerimiz de var. Başlamadan önce ve sorular arasında bol bol enerji yükseltmeyi unutmayın.

   7- Paranın gelmesi için gelir kaynağı lazım. Eğer bir işiniz yoksa iş edinmelisiniz. Sonrasında ise para büyüleriyle gelirinizi arttırabilirsiniz.

   İyi günler.

 12. Herhangi bir Avrupa birliğinde olan ülkenin bizim gibi sitesi var mı?
  varsa linkini atabilir misiniz ?

   1. Bahsetiğim şey: sizin gibi 3 günde bir çeviri yapan site. Ama linki incelediğimde pdf vardı sadece. Size ulaşa bildiğim gibi site değil.
    Esenliklerle

    1. Esenlikler,

     Eğer yabancı kardeşlerimizle iletişim istiyorsanız forumlar bunun için var. Ayrıca Türkçe forum da mevcut. İstediğiniz gibi üye olup sorularınızı yabancı ya da Türk SS kardeşlerimize iletebilirsiniz.

     İyi akşamlar.

 13. Esenlikler,
  Biz sadece kollektif olarak mı savaş veriyoruz? Demek istediğim şu , astral düzlemde başını ezdiğimiz düşmanlar varmı?

  1. Esenlikler,

   Genel olarak kolektif. Spesifik bir düşmana karşı yarattığımız ritüel henüz olmadı. Ancak RTR’lar, bizi rahatsız eden Yahudilere de odaklanıp yollanabilir. Eğer RTR’ları dümdüz yaparsanız hem düşman alfabesine zarar verir, hem sizi onlardan özgür kılar, hem de Yahudi bağlarından sizi kurtarır. Ancak dediğim gibi örneğin iş yerinizde size sıkıntı çıkaran bir Yahudi var. O zaman RTR’ı yaparken ona odaklanabilirsiniz, ona yönlenmesine. Böylece bu yönde daha çok enerji gider. Bu tarz işlevleri de vardır.

   İyi günler.

   1. Anladım. Geçenlerde bana karşi bir saldırı olmuştu sanırsam sezgilerim ve o an hissetigim rahatsızlik bunu söylüyordu. Bana denilen “o tanrılarına söyle” bunu zihnimde duydum belki kendi kurmacam bilemiyorum. Lakin bir yahudi bizim ismimizi ve yüzümüzü biliyorsa bize daha çok sıkıntı çıkarırlarmı?

    1. Esenlikler,

     Hâliyle evet, ancak aman aman bir etkisi olur mu derseniz hayır. Önemli olan o Yahudi’nin gücü. RTR’lar sırasında ona odaklanın ve RTR enerjilerini ona yollayın. GD’nizden korumasını talep edin, ekstradan koruma aurası yapın.

     İyi günler.

   2. Yahudi olmayan ama nefret ettiğimiz birilerine yönlendirsek üzerlerinde nasıl bir etki olur, onlara zarar verir mi, olursa yönlendirme işlemi nasıl yapılır?

    1. Esenlikler,

     RTR’lar özellikle Yahudiler ve düşmana yöneltildiği için Yahudi olmayanlarda çok bir etkisi olacağını sanmıyorum. Tabii bu kişi Yahudilere çalışmıyorsa ya da bir şekilde onların tarafında değilse etki edeceğini sanmam, ancak forumlarda başka kardeşlerimizin fikirlerini de duyabilirsiniz.

     İyi akşamlar.

  2. Düşman savunması parçalama RTR bu işe yarıyor. Astralde ki düşman düşünce formlarınada saldırıyoruz aslında. Çok ciddi sıkıntı içindeler diye tahmin ediyorum…

   İstediğin astralde Satanik mavi alevlerle kaplı bir kılıçla düşmana saldırmaksa belki bu da mümkün olabilir gelecekte. Ama o zamana kadar savunma parçalama RTR kadar keyiflisi yok belirtmek isterim.

   1. Rtr çok keyif veriyor ciddi manada. Fakat bu gelişimlerle birlikte karşımıza (bireysel)çıkan düşmanları alt etmek isterim .örneğin masum bir bebeği,çocuğu rahatsız eden o pisliği yok etmek gibi. Satanik alevlerle kaplı olan kılıç kullanmayı inan çok isterdim ve o düşmanlara haddini bildirmeyi .

 14. Konuyla alakasız fakat 4-5 tane mail attım fakat hiç birine dönülmedi bir sıkıntı var acaba mail atma sisteminde ?

  1. Esenlikler,

   O kısmı kapatacaktık, iyi hatırlattınız. Suçlu bulunmuş ve JoS ile ilişiği kesilmiş birinin üstüne kayıtlı o mail. Yüksek Rahip Hoodedcobra ile tekrardan konuşup o kısmı kapatacağız.

   İyi akşamlar.

 15. Esenlikler.

  Satanama nasıl titretiliyor? Satanas gibi her nefeste 1 harf mi? Yoksa tek nefeste tüm satanas mı?

  Nasıl bir afirmasyon kullanmalıyız?

  Bu şekilde yapılışı doğru mu?

  9x into aura
  9xinto Base chakra
  9xinto Sacral chakra
  9xinto Solar chakra
  9xinto Center chakra
  9xinto Throat chakra
  9xinto 6th chakra
  9xinto Crown chakra

  then,

  9xinto Crown chakra
  9xinto 6th chakra
  9xinto Throat chakra
  9xinto Center chakra
  9xinto Solar chakra
  9xinto Sacral chakra
  9xinto Base chakra
  9x into aura

  1. Esenlikler,

   Satanama, tek nefeste titretiliyor, yani şöyle: SSS-AAA-TTT-AAA-NNN-AAA-MMM-AAA. S ve T harfleri kabalistiktir. Yani birisi yılan ya da kesi tıslaması gibi olacak, diğeri de arı vızıltısı gibi. Nasıl titretileceğini SATANAS’tan biliyorsunuzdur zaten.

   Diğer sorunuza gelecek olursam, Satanama çok kullanım yollu bir mantradır. Güç sözcükleri arasında en yükseği odur, çünkü “Şeytan’ın Adı” anlamına gelir. İstediğiniz her yerinize, vücudunuzun ve ruhunuzun her bir tarafına titretebilirsiniz. Dediğiniz gibi yapılışı da uygundur, gün içinde ruha ya da auraya titretilmesi de uygundur. Bu mantra ile olabildiğince çok çalışmaya özen gösterin, gün içinde fazlaca kullanmaya çalışın. Çünkü denge yaratıp güç verecektir.

   İyi günler.

 16. Merhabalar, kafamı kurcalayan bir konu var. Size danışmak istedim. İnternette sıkça dolaşan melek sayıları (rakamları) ve çoğu tarot bakan kişinin kullandığı melek kartları gerçeği yansıtmaktamıdır? Meleklerden veya ilahi bir yerden mesaj geliyor mu yoksa bu sadece uydurmacadan mı ibaret? Bilgilendirirseniz sevinirim. Sevgiler…

  1. Esenlikler,

   Melek dediğimiz şeyler ya o tarzda yaratılmış düşünce formlarıdır ya da kendini o yönde gösteren Gri uzaylılardır. Bir yerde “melek” adı geçiyorsa oradan direkt uzaklaşın. Çünkü bu kişiler bilerek ya da bilmeyerek düşman ile işbirliği içindedirler ve yolları, yöntemleri hiçbir SS için faydalı olmaz.

   İyi akşamlar.

   1. Meleklerle ilgili detaylı bir yazı yazmayı düşünüyor musunuz ?
    çünkü insanların kafasını çok karıştırıyor bu mevzu
    Esenliklerle

    1. Esenlikler,

     Hayır. Neden bunu yazalım? Dışarıda kafası karışmış ve yanlış yolda olan tonla insan varken ve biz burada zaten “melek”lerin kökeni İbrahimî dinlere karşı dururken neden her detayına inciğine boncuğuna dalalım? İnsanları, İbrahimî inançlara karşıyız dediğimizde meleklere de karşı olduğumuzu anlayabilecek seviyeye getirmek istiyoruz. Yani bu da basit bir mantık. Gelip sorana cevabını vereceğiz ancak bu istenilen şey bizim açımızdan tamamen vakit kaybı. İnsanlara hizmet vermekten eriniyor değiliz, ancak arama fonksiyonumuza önceden yazılsa bulunacak şeyleri bile yorumlarda belirtiyor insanlar. Biz elbette cevaplayalım, görevimiz bu ve bundan da yorgun argın değiliz, ancak bu bir gelişim değil. İnsanlar basit mantık kuramazlarsa ya da dibindeki yemeğe çatal bıçak batıramazsa ve onu da ağızlarına tutmamızı beklerlerse, bu onları sadece gelişimlerinden alıkoyar. Bizim ana amacımız aydınlığa eriştirmek, gerçeği sunmak ve insanların bunu kullanmasını sağlamak.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Gösterisinde izdiham yaşanan rap’çi mi? Hiçbir şey düşünmüyoruz. Çivisi çıkmış bir dünyada, bir tane rap’çinin konserinde izdiham yaşanmasını doğal karşılar olduk.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Güvenliğiniz açısından kimseyle buluşmayın. Daha geçen o kadar olay yaşadık ve güvenliğin ne kadar önemli olduğunu anladık. İnternette bunları yaşarken gerçek hayatta neler neler yaşanabilir. Kendinizi gizli tutun, siteyi inceleyin. İngilizceniz varsa forumlara bakın. Yoksa bile bakın çünkü Türkçe forumumuz da mevcut. Bizim rahip ve rahibelerimiz bile gizli olarak, kendilerini saklayarak Şeytan’ın öğretilerini yayıyorlar. Yani illa bir şeyleri öğrenmek için yüz yüze buluşmaya gerek yok.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Forumlardan sorabilirsiniz. Sitemizin üst kısmında bir bağlantı var. Çok çok özel bir durumsa buraya e-postanızla birlikte probleminizi yazın, biz onaylamadan iletişime geçmeye çalışırız.

     İyi akşamlar.

 17. Sevdiğim insanla sinastri haritamda birçok olumsuz açı var. Büyü veya farklı bir çalışmayla bu olumsuz acıları tolere etmem mümkün mü?

  1. Esenlikler,

   Yani, evet. Bu yüzden SS’iz zaten. Kadere köle olmak için değil onu parçalayıp hayatımızı çizebilmek için. Negatif karmalarınızdan kurtulun, Venüs karesiyle işleri yoluna sokun. Başka çalışmalar da yapabilirsiniz tabii ki. Eğer önünüzde bir engel varsa Thaur rünü mesela, ya da iletişiminizde sorun varsa Ansuz rünü kullanılabilir. Sadece sinastriye bakmışsanız ve orada problem görmüşseniz de dediğim gibi negatif karmayı kırma çalışmaları (Ansuz + Uruz, ya da Munka) ve Venüs karesi gibi şeylerle düzeltilebilir. Güneş ve Jüpiter’in de kötü şeyleri yok etme yönünde işlevleri vardır.

   İyi akşamlar.

 18. Esenlikler.

  Şeytana adammış neden şiirler yok? Ben Satanist olmadan önce Fars tasavvufunu ve Şairlerini takip ederdim. Rumi’yi, Firdevsi, Sadi Şiraziyi ve Ebu Nuvas’ın eserlerini okumam bir Satanist olarak uygun mu?

  Rumi’nin Satanist olarak bile inkar edemeyeceğim güzellikte şiirleri var. Neden Şeytana atfedilen şiirler yok? Edebiyat konusunda uzman olan o kadar Tanrımız var. Satanist bir arkadaşım Mevlanın tasavvufçu olmasından dolayı onun şiirlerini kullanmamın sıkıntı olmadığını çünkü tasavvufçuların bildiğimiz Müslümanlardan olmadığını söylemişti. Vahdeti Vücud anlayışı İslamı içten içe parçalayan bir ifade zaten.

  Uykumuz geldiğinde koynunda uyuruz O’nun, Uyandığımızda O’nun elinde uyanırız. Ağladığımızda yağmur dolar bulutları, Güldüğümüzde yıldırımları oluruz O’nun. Kızıp öfkelendiğimizde O’nun gazabına benzeriz, barıştığımızda sevgisiyiz O’nun. Kimiz biz bu karmaşık dünyada?

  Önceleri çok severdim bu şiiri. Aslında bunu okuyup atfedilen kişiyi Şeytan olarak da farzedebilirim. Bizim dinimizde böyle edebiyat var mı? Şeytana meftun olmayı ifade eden güzel şiirler?

  Lord Phoenixden ilham isteyip Satanik bir eser yazmak istesem yardımcı olur mu? Aslında yazmak istediğim hikaye 3/4 yıldır aklımda. Olay örgüsü belli. Sadece insanları etkileyebilecek şiirsel anlatıma ihtiyacım var. Öyle sözler, Öyle şiirler söylemeli ki milyonlarca insanı etkileyebilsin..

  1. Esenlikler,

   Vahded-i Vücut kesinlikle İslâmîdir. Küp ile karışmak ile alakalıdır. Budizm yine aynı şekilde, akaşaya karışıp gitmekle alakalıdır. Kabalacılık, Tasavvufun önemli bir kısmı hep Yahudilerce Allah ile karışmak üzerine kurulmuştur. Ha namaz kılıp karışmışsın, ha direkt kendini teslim ederek. İki türlü de bu eylemler (ibadet olsun, düşünce olsun), ruhu yok oluşa hazırlamak ve küpe pil niyetine sunmak üzerine yapılmaktadır.

   Şeytan Babamıza bu tarz şiirler yazmak Onun hoş karşılamayacağı bir şeydir. Gücünü övün, bilgeliğini övün, yaptıklarını övün, alegoriler sunun, sevginizi gösterin. Ancak ciddi anlamda gidip de “kulluk”, “kölelik,” “karışma” içeren şeyler kullanmayın.

   Onun harici şiir okumak ayrı bir şeydir ancak dikkat edin ve etkilenmeyin. Ayrıca Şeytan’ın kendine yazdığı şiirler de var. Hatta birisini çevirdim. Alegoriler bol olduğu için HP Kobra bu alegorileri açıkladığı zaman ben de paylaşacağım.

   İyi geceler.

 19. Merhaba bana bir cin bulastı beni her gece sabaha karsı korkutuyor ve odada sesler olmaya basladı artık beni hangi demon tanrilarimiz bundan koruyabilir çok korkuyorum 🙁

  1. Esenlikler,

   Leydi Haures düşman varlıklara karşı korur, RTR karşılığı yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca kendi GD’nizden de yardım isteyebilirsiniz. Adını bilmeseniz bile seslenmeniz yeter. Onun harici kendiniz de icabına bakmaya çalışabilirsiniz eğer tecrübeliyseniz. Satanik çivit mavisi alevlerle evinizi temizleyin, varlığı kovmak için de Vinasa mantrasını kullanın: Vİİ-NAA-SAA şeklinde titreteceksiniz bunu da.

   Onun harici Koruma Auranızı bir tık fazla yapın. Endişelendiğiniz kadar kötü sonuçlanmayacaktır. Çoğu kardeşimiz bu tarz şeyleri yaşadı, hepsi de sapasağlam ilerliyor. Meditasyonlarınızdan ve RTR’larınızdan sakın taviz vermeyin. Korkuyu ne gösterin ne de yaşayın, kendinize ve tanrılara güvenin, gerisi gelecektir.

   İyi günler.

 20. Konumuzla alakası yok ama şöyle ki ben bir süredir güç meditasyonlarını yapıyorum. Son günlerde yani aslında üçüncü gözümü açmam gereken günlerde boğazım aşırı ağrıyordu tam konuşamıyordum bile aşırı hastaydım sınav haftasındaydım. Stresli değildim ama konular biriktiği için derslerime de odaklanmam gerekiyordu. Her şey üst üste gelince ben bir sabah meditasyonlarımı yapmayı unutmuşum farkında bile değildim. Yine titretmeleri yapmayı bırak çok zor konuştuğum ve hiç halim olmadığı için biraz üçüncü göz açma meditasyonlarını ileriye bıraktım ve sanırım 12. günlerdi ondan önceki rutinimle devam ettim. İçime sinmedi odaklanmam çok düşüktü (zaten odak problemlerim fazlasıyla var). Aşırı uyku sersemi oluyordum. Gün içinde okula git, ev işleri, araştırma, ödev, sınavlar (16 ders görüyorum) derken günüm geçiyordu ve meditasyonlarıma anca yatmadan önce vakit ayırabiliyordum. Ve ikinci kez yine sabah meditasyon yapmayı unuttum. Aslında ne olursa olsun disiplinli olmaya çalışıyordum ama işte olmadı beceremedim. Yeniden başlamalı mıyım ? yoksa devam etmeli miyim ? ama şuan da büyük ihtimalle ara vermem gerek çünkü kılımı kıpırdatıcak halim yok aşırı bir baş ağrım ve boğaz ağrım var. Aura temizliği ve koruma hadi neyse ama çakra açmalar vs odaklanamadığım için çok uzun sürecek.

  1. Esenlikler,

   Hayır, baştan başlamanıza gerek yoktur. Eğer çakralarınız açılmışsa geri kapanması çok uzun süreler alacaktır. Bıraktığınız yerden devam ettirebilirsiniz.

   İyi akşamlar.

 21. Esenlikler. Satanistler için herhangi bir ortak dil var mı? Satanistlerin kendi dili diyebileceğimiz ya da konuşabileceğimiz herhangi bir yabancı dil var mı? Açıkçası bir Satanist olarak kendi kültürümüze yönelik bir dilin var olmasını çok isterim. Yahudi denen düşük yaşam formlarının bile ibranice gibi bir ortak dili, dinlerinin üzerine kurulu olduğu bir harf ve yabancı dil sistemi var. Sadece yahudiler değil elbette onlar düşmandan örnek. Ama Hinduizm de mesela Hintçe üzerine kurulu bir dini kültür.

  Bu arada eski adminler yorumlarında hep beyaz ırkla siyah ırkın seks yapmasının yasak olduğunu yazıyorlardı. Bu doğru mu? Açıkçası beyaz bir gey olarak siyahi erkekleri her zaman çok çekici bulmuşumdur. Bu aslında fenotiple alakalı bir konu. Siyahların kaslı, tüysüz vücut yapılarının olması bana her zaman diğer ırklardan daha etkileyici gelmiştir. Hatta siyahlarla cinsel deneyimim de olmuştur. Eğer bu yasak doğruysa ben buna bir anlam veremiyorum. Yani siyahlar ya da asyalılar yahudiler gibi düşman, öteki, uzaylı iğrenç bir ırk değil ki neden onlarla seks yapmamız yasak olsun? Hamilelik ve çocuk yapma yasağı yine anlaşılabilir elbette. Melez çocuklar, ırk karıştırmak elbette bir ırkın özelliklerinin yok olmasına neden olur. Ancak geyler arasında zaten hamilelik söz konusu olamaz. Eğer böyle bir yasak varsa da bu yasak eşcinsel Satanistler için geçerli mi?

  1. Esenlikler,

   Hayır, böyle bir dil yok. Herkes kendi dilinde devam ettiriyor, ki zaten antik paganlar da böyleydi. Her kültüre uygun hikâyeler şekillendi ancak bu hikâyeler o kültürün çocuklarına özel olsalar bile derinlerinde hep aynı anlamlar yatıyordu. Hinduizm’in de Hintçe olması bu yüzden gayet doğal. Onun harici forumlarda nasıl iletişim kurduğumuzu soruyorsanız günümüzün lingua franca’sı İngilizce ile iletişim kuruyoruz.

   Aslında yasak demek doğru olmaz, ancak “etik değil” daha doğru. Irk karıştırıldığında ortada çocuğun iki ırkın da en kötü yanlarını alma ihtimali var, ve bu da ırk karıştırmayı etik yapmıyor. Bir şey etik değilse o da genele vuruyor. Yani gay’ler ve lezbiyenler için de etik olmaktan çıkıyor. Ayrıca seks sadece fiziksel değil, spiritüel de bir eylem. Her iki ırkın farklı enerji türlerine ve farklı ruhlara sahip olduğunu söylemeye gerek yok. Yine de, belirttiğim gibi, bu bir yasak değil. Satanizm’de tek günah aptallıktır. Şeytan’ın da dediği gibi:

   “Herkesin kendi doğasının prensiplerini takip etmesine izin veririm, fakat bana karşı çıkan buna çok pişman olur.”

   İyi geceler.

  2. Irk karıştırma tamamen hastalıklı bir yahudi fikridir. Bu doğal değildir. Beyazlar beyaz ile, siyahlar siyah ile, asyalılar asyalılar ile birlikte olmalıdır.

   Yahudilerin istediği “yeni dünya düzeninde” ırk karıştırmaya bu kadar vurgularlar çünkü herkes zihinsel, fiziksel ve ruhani açıdan zayıf tek bir melez ırk olursa onları kontrol etmek daha kolay olur. Ağacın kökleri olmazsa her rüzgarla eğilir ve devrilir. Pornolarda, film ve dizilerde, netflixte, youtubeta, reklamlarda ve her yerde bunu sürekli göz önünde bulundururlar. İnsanlar etkilensin ve bu doğal olmayan fikirleri kendi fikirleri gibi benimsesinler diye.

   Irk karıştırma yasak değildir. Ama bunu farkındalık sahibi, kendini ruhani olarak geliştiren bir SS asla yapmaz. Çünkü kendi özgür iradesi ile bunun ne kadar zararlı ve doğaya ters olduğunu bilir.

   Seçimlerinizde özgürsünüz, biz kimseye bir şey dayatmıyoruz. Ama yarın ırk karıştırmanın ruhani açıdan ciddiyetini anlarsanız o zaman pişman olmayın.

   1. Esenlikler

    Yahudiler, centil halklara sürekli ırk karıştırmayı dayatmalarına rağmen; kendileri kamufle olmak ve başka halkların arasına karışmak için olmadığı sürece kolay kolay ırk karıştırmazlar. Kendi ırklarının saflıklarıyla övünürler. Yahudi mutlaka yahudi ile beraber olur. Çünkü biliyorlar ırk karıştırmanın sağlıklı olmadığını. Bu şeref yoksunu hokka burunlular asla bize dayattıkları gibi bi yaşam sürmüyorlar. Zaten tarih boyunca doğru olanı kendilerine saklayıp yanlış olanı centillere dayattılar. Ama şunu da çok iyi biliyorlar ki eninde sonunda bu dünyanın belleğinden silinip yok olacaklar. Dünyamızdaki geçici hakimiyetleri ve kanla gözyaşıyla kurdukları tiranlıkları son bulacak.

    İyi günler

 22. Merhaba benim şu an ki yöneticimiz olan Sol İnvictus kardeşime önemli bir sorum olacak daha doğrusu kafama takılan bir husus için danışmak istiyorum. Bir önceki yönetimin derlediği Final RTR ile JOs’ta ki RTR metni arasında bariz farklar mevcut türkçe çevrimi yüzünden mi bu şekilde yazım farkları var? Benim bildiğim kadarıyla RTR yahudi büyüsünün terse çevrilmiş hali dolayısıyla Türkçe Çevriminde farklılıkların olmaması gerekiyor mantıken. Aşağıya linklerini de bırakayım hatta Magenta 666 Kardeşimizin RTR için youtube videosunu da. Video da ki perfore (seslendirme) Yüksek Rahibe Maxine üstelik. Yanıtınız olursa şimdiden teşekkür ederim.
  RTR Video: https://youtu.be/36rfcRlYZqs
  JOS RTR Sayfası : https://satanslibrary.org/tspaintableb.html

  1. Esenlikler,

   Bildiriniz için teşekkür ederim. Evet, bazı yerler çeviriden ötürü öyle. Ben yine de müsait bir ara kontrol edeceğim. Yine de bazı H’lerin Ğ’ye dek geldiğini bilin. “OH” diyorsa orada O harfinin yumuşaklığını belirtiyor yani, bizdeki gibi kalın bir O’dan bahsedilmiyor. Bunu da en iyi OĞ diye belirtebiliriz. Yine de belirttiğim gibi bir kontrol edeceğim ses dosyasıyla birlikte, teşekkürler tekrardan.

   İyi günler.

   1. Ben teşekkür ederim üstad. Aslolanın bilincimiz niyetimiz ve eylemimiz olduğunu biliyorum ama yine de düşmana hatasız nokta atışı füzeler yollamak için sormak istedim. Açıklamanız ekseninde tekrar baktığımda İngilizce yazım hariç minimal farklılıklar mevcut orijinalle, o da zaten doğrusu oluyor belirtiğiniz gibi bizim telaffuzumuz ve gırtlak nüansımız ile. Mp3 dosyasını da art arda bir kaç kez dinleyince daha sağlıklı senkronize edebiliyorum. Tekrar teşekkürler ayırdığınız zaman için, esenlikler ve iyi çalışmalar dilerim.

 23. Birinin Satanist olduğunu nasıl anlayabilirim.
  Gidip soramam cunku hayır derse ne olur bilmiyorum

  1. Esenlikler,

   Eğer kendi gücünüzden eminseniz sarkaç yardımıyla sorabilirsiniz Şeytan’a. Ancak cevabınız ne olursa olsun gidip o şahısla bu konuyu konuşmayın. İletişiminiz yetersiz olabilir ve yanlış cevap almış olabilirsiniz, bunu riske atmaya gerek yok.

   İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Hayır, bu yalan bir haber. Ancak evet, Mars’ta hâlâ bir kolonimiz var ancak onlar bizden de beter bir durumda ve düşman için kobay niteliğindeler.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Forumlarda “Mars colony” şeklinde aratırsanız yabancı kardeşlerimizin bir sürü mesajları çıkacaktır. Onları inceleyebilirsiniz.

     İyi geceler.

   1. O zaman mars’ın astrolojik olarak bizi oldukça kötü etkilemesi ve mars zamanında yaptığımız çalışmaların işe yaramaması gerekmez mi düşman orayı harap etmişse ?

    1. Esenlikler,

     Mars zaten “küçük kötücül”dür. Ancak bunun düşman ile alakası yok. Bildiğim kadarıyla düşman daha çok Satürn ile ilgileniyor. Mars hep eril doğayla ilgili oldu. Savaşlar, dövüşler, çelikten adetler, cerrahlık vs. insanın doğasında olması gereken şeyler. “Siz savaşı savunuyorsunuz!” diyecek olanlar için de belirteyim: bizim bahsettiğimiz şey denge. Eğer savaşçı bir ruhumuz olmazsa işgâle açık hâle geliriz ve köle oluruz. Yani burada savunmasız kalmamaktan, gerektiğinde karşılık vermekten bahsediyoruz savaş çığırtkanlığı yerine. Algiz (korunmanın rünü) bu yüzden zaten ters çevrilip barış işareti olarak bize kakalandı. Mars da Venüs kadar Centil gezegenidir ve bizim ruhumuzda yer edinmelidir.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Koruyucu Demonunuzdan yardım isteyin, Koruma Aurasını daha çok yapın, varlıklar geliyorsa Vinasa mantrası ile kovun (Vİİ-NAA-SAA diye titretiliyor), çakralarınızı toplum içinde ve saldırı aldığınız zamanlarda kapayın, evinizi çivit mavisi Satanik alevlerle temizleyin, ekstradan temizlenme yapın. Daha bir sürü yöntem vardır ancak şu anda aklıma gelenler bunlar.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Çeşitli zararları olabilir. Genellikle kötü ruh hâlleri, negatif karma, gri enerjilerin birikmesi, kabuslar vs. vs. diye gider.

     İyi günler.

  2. Auranızı canlı ve güçlü bir kırmızı renginde imgeleyin bir kaç dakika. Cesur ve öfkeli olun. Ne kadar sağlam durursanız o kadar sizle uğraşmaktan vazgeçerler. Kendinizden emin bir şekilde “Defol git” diyin. Bu tarz psişik saldırılar özellikle adandığım yeni zamanlarda çok yoğundu, tam da o anlarda yapmanız gereken işleri bırakmadan yapın ve Gardiyan Demonunuzdan ricada bulunun eğer kendiniz baş edemiyorsanız. Zaten bir süre sonra kendiniz yardım istemek yerine çözmek isteyeceksiniz sorunu. Kendinize güvenin. Boşuna koruma meditasyonu yapmıyorsunuz. Üstünüzde bir zırh var sonuçta. Bu da auradır.

  1. Esenlikler,

   TÇM için belirtilen mantralar, o çakraları uyardığı için tercih ediliyor. SaTaNaMa’yı daha çok enerji bedeninize kullanmak bence daha iyi olacaktır. Tabii ki, Şeytan’ın Adı olduğu için çakralara da pozitif yönde etki edecektir ancak burada enerji çeşidinden çok seslerin ne kadar uyardığı dikkate alınıyor.

   İyi akşamlar.

 24. Esenlikler

  Doğal taşlar özellikleri ve kullanım alanlarıyla ilgili bir çeviri mevcut mu sitede? Bir süredir bakıyorum fakat göremedim. İngilizce hali olsa da sorun değil.

  İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Bildiğim kadarıyla böyle bir bilgilendirme yazısı ne İngilizce sitede ne de Türkçe sitede bulunuyor. Gezegenlerin, burçların ve bazı rünlerin taşlarıysa biliniyor. Bu, bu ve bu yazıları inceleyin; zaten taşları da gezegenlerin, burçların ve rünlerin doğasıyla alakalıdır.

   İyi geceler.

 25. Okulda bazen dersler boş oluyor yada öğle teneffüs var 40 dk önerebileceğiniz meditasyon vb çalışma var mı?
  kafamı sıranın üstüne koyarak yapabileceğim?
  Yorumlarda Mars’ta insan kolonisi var demişsiniz.bununla ilgili detaylı açıklama yada link atabilir misiniz?
  Aşk büyüsünde kişinin aldatmasını geçtim kişinin arkadan konuşmasını bile engeleyebilir miyiz?
  bu vb çalışma yapabilme kabiliyetine ortalama kişi ne zaman gelebilir?
  sarkaç herhangi bir 1 milyoncudan alınan kolyeden olur mu?
  hayali bir arkadaş yaratmak mümkün mü?
  Bahsettiğim serpantum değil.aynı bizim gibi olan sadece bizim görebileceğimiz.
  Sorular uzun oldu .aklımda kalacağına burda kalsın insanlar da yararlanır.
  Esenliklerle

  1. Esenlikler,

   Sitemiz meditasyonlarla dolu. Kendiniz inceleyip hangisini yapabileceğinizin kararını verebilirsiniz.

   Mars hakkındaki sorunuz başka yorumda cevaplandı.

   Yani, bu zaten size sevgisiyle doğru orantıda gerçekleşecektir. Özel bir çaba harcamaktansa direkt sevmesine odaklanın. Çalışma süresiyle alakalıysa bir şey diyemiyorum. Kişiden kişiye çok değişken olacağı için ne desem yanlış kalacaktır.

   Önemli olan sarkacın dengesi. Eğer dengeli olduğunu düşünüyorsanız neden olmasın.

   Hayali arkadaş dediğiniz düşünce formu sanırım. Bu düşünce formlarının insanlar kadar gelişmiş ve kompleks düşünce sistemine sahip olacağını sanmıyorum. Belirli bir seviyede zekâları olabilir ama sonuç olarak size bağlı köle olacaklar. Tabii eğer iyi beslemezseniz kendi iradesini kazanıp sizden beslenmeye de başlayabilir.

   İyi geceler.

   1. Kafamı sıranın üstüne koyarak güç meditasyonunu yapabilir miyim?
    Dersler boş oluyor ve öğle teneffüs baya uzun

    1. Esenlikler,

     Eğer fark edilmeyecekseniz titreşimler harici yapın. Ancak dikkat edin, fark edilmeyin.

     İyi geceler.

    2. Esenlikler.
     Temel meditasyon yapabilirsin.
     Enerji solumak iyi gelecektir.
     Koruma aurası tavsiyemdir onun dışında bazı çakrarlarına odaklanabilirsin.
     Deftere devamlı bir şey yazıp/karalar gibi tüm odağını verip boşluk meditasyonu yapabilirsin.
     Çakra sesleri üzerine meditasyon da yapabilirsin.
     Titreşim/mudra yapmadığın sürece bence problem yok. Kendi uygulama ve tavsiyelerim bunlardır.
     Iyi çalışmalar.

 26. Esenlikler. Kavgamı okudum da Hitler gençliğinde Ressam olmak istiyormuş. Acaba akademilerden reddedilmesinde Tanrıların parmağı olabilir mi? Ya da Babasının onu dövmesi ve ressam olursan seni affetmem demesi falan hepsi aslında Hitleri yaratmak için hayatına yapılan müdehaleler miydi? Hitler 2. ramsesin reenkarnasyonu olmasına rağmen nasıl fakir ve sevgisiz bir ailede doğdu? Neden güzel bir hayata gözünü açmak yerine sevgisiz bir babanın oğlu olarak geldi ki? Annesini çok seviyormuş ama annesi 18 yaşındayken kanserden ölmüş. Bu onun için çok yıkıcı olmuş. Acaba dünyada en çok değer verdiği annesini kaybetmesiyle mi o ruhundaki boşluğu, sevgisizliği doldurmak için Vrill Cemiyetine katıldı? Annesi ölmemis olsaydı belki Cemiyetlere katılmayacak sıradan bir hayat yaşayacaktı. Gerçekten çok ilginç. Tesadüf olamayacak kadar. Küçükken boğulmaktan kurtarılması falan ilginç

  1. Esenlikler,

   Yaşanmışlıkları astroloji belirler. Doğumunuzdan itibaren yaşayacaklarınız, öleceğiniz zaman aslında belli sınırlar içinde çizilmiştir. Tabii ki ihtimaller bol ancak “sınırlar içinde” diyorum zaten. Tanrıların böyle bir müdahale gerçekleştirdiklerini sanmıyorum ancak onlar astrolojiye hâkim oldukları için Hitler’in geleceğine ve ruhuna en uygun olan aile seçilmiştir.

   İyi günler.

  2. Merhaba iznin olursa, Sol Invictus Üstadın doyurucu yorumuna ek olarak bende bir kaç şey söylemek isterim Führer ile ilgili. Öncelikle kitabını okuyup ruh dünyasına girecek kadar kıymet vermene çok sevindim, fark ettiğin üzere kendisi bu dünyaya gelmiş en asil ruhlardan biri. Düşmanın ona olan nefretini ve kuyruk acısını en başta WW2 temalı sayısız propaganda filmi, dizisi, oyunu, kitabı, piyesi, ve diğer etki ajanlığı materyallerinden anlayabilirsin tabi en basit örnek bu, daha kapsamlı olarak üzerine getirilen yafta damga ve külliyatı da eklersen biraz daha taşlar yerine oturur. Dönemin ruhunu ve karşı kolektifin kabus dolu hegomanyasını anlayabilmek için JOS’ta bulunan WW2 serisini ve özellikle de dönemin orijinal afişlerini incelemeni öneririm bir çok kardeşimiz adeta bir proloque olarak, o dönemi afişler de ki atmosfer ile dahi en net haliyle gözünde canlandırabilecektir. Taraflı olduğunu düşünecek olursan netteki herhangi bir kaynak üzerinden de “ww2 billboards” yazarak göz atabilirsin. İtalyan ve Alman afişlerinde tanıdık elleri tanıdık yüzleri tanıdık sembolleri göreceksin. Son olarak sanatla ilgilenen ve sanatın içinde biri olarak Führer’in akademiye gitmediği halde içinde her zaman yanan sanat aşkından bir kaç örnekle bahsetmek isterim; kendisinin Vatikan arşivlerinde birçok landscape (manzara) temalı çalışmaları bulunmakta. Bu dünyada ki hemen hemen herkesin bayıldığı, içgüdüsel-arketip bir sempati duyduğu Wolswagen “kaplumbağa” modeli, bir kaç askeri jeep ve tank, o günün imkanlarının elverdiği gelmiş geçmiş en sofistike ve muhabere yetenekli denizaltı U-Boat’ların endüstriyel tasarımı bizzat kendisine ait ki bayağı zor bir branjdır tasarım ve uygulanabilirlik savaş mühendisliğini de içerir. Sanat için de o günlerde sarf etmiş olduğu ve bugün Marina Abromovic ve benzeri ucubelerin icra ettikleri bol fraktallı, donuk, boğuk, kanlı, kasvetli “kara sanatı” (ki asla sanat değil kusmuk hepsi) ta o günlerde hedef aldığı şu sözü zaten ruhunu ve “kavgasını” çok iyi anlatacaktır; “Ruhları hasta ve karanlık odakların sanat adı altındaki irin ve karanlık dolu hezeyanları toplumun zihninden ve belleğinden uzak tutulmalı”

 27. Merhaba, Normalde bir yazının altına iki kez yorum yapmaktan hoşlanmam fakat bu düşüncem beni yiyip bitiriyor, delircek gibi oluyorum. Yaptım mı yapmadım mı sadece aklımda mı kuruyorum emin değilim. Belki sadece bir hayal belki bir rüya belki de gerçekten oldu bilmiyorum ama ben çok kötü bir şey yaptım yani yapmışım. Çok küçüktüm diye hatırlıyorum en fazla 7-8 yaşındayım gibi. Kötü bişi yaptım ne yaptığımı sormayın, düşünmeyin. Her neyse ben bundan emin değilim emin olmamın bir yolu var mı ? Emin olmakta istemiyorum ben bunu yapmış olamam diyorum kendime çünkü öyle bir şey yapmışsam cidden şuan kendime ne yaparım tam kestiremiyorum. Aşırı bir karmaşa ve pişmanlık içindeyim. Eğer bunu yapmışsam aşırı utanırım emin olmak için gardiyan demonıma da soramam çünkü sorulacak bir şey değil. İstemeden yaptığımız ya da çok pişman olduğumuz hatalar (dediğim gibi çocuktum düzgün düşünemiyordum bile sonucunun ne olucağını bilmiyordum) hem kendi hayatımızda belki karma olarak belki magnum opusu etkiliyebilir mi ? Benim eğer yaptıysam yaptığım şeyin bir sonucu olur ve bunu düzeltebilir miyim?

  1. Esenlikler,

   Yapmış olsanız ya da olmasanız ne fark eder? Bence bunun yerine psikolojinizi daha iyi bir duruma getirmek için çalışmaya girin. Wunjo Çalışması’nı gerçekleştirin. Zaten çalışma esnasında bir şekilde takıntılı kaldığınız ya da size zarar veren psikolojik sorunlar ortaya çıkacaktır. Buna sabır etmelisiniz. Bir şeyin ortadan kaldırılması için su yüzüne çıkması şart. Gerekirse çalışmayı tekrar edebilirsiniz 40 ya da 80, 90 gün yaptıktan sonra.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     2021 SS Takvimini inceleyebilirsiniz, sitemizde bulunuyor.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Savaş Programı nedeniyle yeni yazıları atmadık. Bugünden itibaren gelecek.

   İyi günler.

 28. 6 aylık çalışmayı çevirilcekmi ne zaman gelir biraz uzun olabilir ama şart çoğu konuda

  1. Esenlikler,

   Pekâlâ, bunu çevireceğim. Şu sıralar sıkışığım, önümüzdeki ay unutmazsam bakayım.

   İyi günler.

 29. Kızlarla konuşurken çok geriliyorum, bu yüzden bir çalışma yapmak istiyorum. Bütün kadınların, beni cinsel açıdan çekici, etkileyici, karizmatik ve yakışıklı bulmasını istiyorum. Bunun için nasıl bir çalışma yapmalıyım? Hangi rünleri kullanmalıyım ve hangi zamanda ve hangi gezegensel saatte başlamalıyım?
  Bir de örnek bir afirmasyon yazabilir misiniz, rica etsem?

  1. Esenlikler,

   Karizmayla daha çok Güneş ilgileniyor. Güneş mantralarına/rünlerine bakabilirsiniz. Kenaz biraz daha yatak kısmıyla, şehvetle ilgilenen bir rün. Ansuz ise konuşmanın gücünün rünü ve sizin için iletişim kanallarını açacaktır. Venüs yine aşk, sevgi gibi şeylerle ilgileniyor, kadınların size çekilmesi için kullanabilirsiniz.

   Tam olarak zaman ve gezegensel saat diyemem. 2021 SS takvimine bakın. Genel olarak yukarıda saydım birkaç rün ve gezegeni. O gezegenlerin saatlerinde yaparsınız. Eğer anlamadıysanız tekrar yazın ya da anladığınız kadarıyla yazın, ben de onaylayayım ya da düzelteyim.

   Örnek olumlama kısmında da bir örnek verecek olursam şöyle: “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak karizmam inanılmaz miktarda artıyor.” x10

   Olumlamayı farklı amaçlar için eğip bükebilirsiniz ancak “pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak” kısmı dursun ki enerji kötü yönde gelişmesin ve kalıcı olsun.

   İyi geceler.

   1. Kenaz ve Gebo rününü x84 kere titiretip “Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak, karizmam inanılmaz miktarda artıyor ve bütün kadınlar ve kızlar, cinsel olarak inanılmaz güçlü bir şekilde beni çekici bulup, bana çekiliyor” diye x9 bir olumlama yapmayı düşünüyorum. Olumlamam konusunda çok emin olamadım, olumlamam uygun mu yoksa, olumlamamı nasıl daha geliştirebilirim? Gün olarakta ay Boğa’dayken başlamayı düşünüyorum, venüs saatinde, çünkü sanırım Boğa burcunde şehvetle ilgili büyüler yapılıyor. Her ne kadar benim çalışmama uyugun olur mu emin olmasamda. Yani uygun olur değil mi Ay Boğa’dayken başlamam ?

    Konuşma içinde ayrı bir çalışma yapacağım çünkü, karizma, çekicilik ve konuşma yeteneğini tek bir olumlamada birleştiremedim, Ansuz rünüyle x80 tekrar Ay ikizlerdeyken, Merkür saatinde şöyle bir olumlamayla “Kendini ifade kanallarım sonuna kadar açılıyor ve hitabet, konuşma gücüm ve ikna yeteneğim pozitik, sağlıklı ve kalıcı olarak inanılmaz miktarlarda artıyor ve de güçleniyor” diye yapacağım.

    Sizce doğru çalışmam için doğru bir taslak olmuş mu? Kontrol edip fikirlerinizi yazabilir misiniz? Yanlışlarımı düzeltip çalışmayı daha da geliştimek istiyorum.

    1. Esenlikler,

     Evet, güzel bir olumlama olmuş ancak 9 yerine 10 tekrar gerçekleştirin. 9 bitişleri yönetir. Ve evet, Boğa güzel bir burç. Uruz/Taurus/Boğa genel olarak cinsel içgüdülerle ilişkilendirilmiştir.

     Diğer çalışmanız da güzel görünüyor. Şimdiden başarılar.

     İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir