26 Temmuz – 6 Ağustos Ruhani Savaş Takvimi

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusudur.

Programla beraber gelen vaaz, daha  sonra eklenecektir. Şu an program hemen bugün başladığı için zaman kazanmak uğruna sadece gerekli bilgileri paylaşıyoruz.

Ritüel Programı Aşağıdadır:

*Kısaca not, aşağıdaki takvim Nihai RTR’ı Düşman Savunmasını Paramparça Etme ve Tetra ile birleşmiş kabul etmektedir.

26. Nihai RTR, 72, Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme
27. Nihai RTR, 72, Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme
28. Nihai RTR, 72, Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme
29. Nihai RTR, 72, Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme
30. Nihai RTR, İletişimi Restore Etme
1. Nihai RTR, İletişimi Restore Etme
2. Nihai RTR, İletişimi Restore Etme
3. Nihai RTR, İletişimi Restore Etme
4. Nihai RTR, Kafa Karışıklığını Giderme
5. Nihai RTR, Kafa Karışıklığını Giderme
6. Nihai RTR, Kafa Karışıklığını Giderme

Ritüellere Bağlantılar:

YHWH’in 72 İsmini Lanetleme RTR’ı

İletişimi Restore Etme RTR’ı

Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Yok Etme + Yahudi Savunmasını Paramparça Etme

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“26 Temmuz – 6 Ağustos Ruhani Savaş Takvimi” hakkında 23 yorum var

  1. Esenlikler,

   Eğer aşı olmama lüksüne sahipseniz olmayın. Eğer daha bu kararları veremeyecek bir durumda iseniz veya olmazsanız hayatınızı zehir edecek durumlar varsa, olmanızda sorun yok ama son alternatifiniz olsun.

   Olursanız, yan etkilerinden kurtulma amaçlı bir çalışma yapılabilir.

   İyi günler.

    1. Esenlikler,

     Kesin bir cevap vermek zor. Şu an kullanılan Covid aşıları çok az test yapılarak kullanıma verildi. Yani elde veri miktarı ve aşının güvenilmezliği yüzünden kesin bir cevap yok. Etkisi olmayabilir, ilk günden birisini öldürebilir, 5-10 yıl sonra nefes sorunları yaratabilir vb. Kesin bir yan etki yok ve bu yüzden zararı şudur diyemiyorum.

     İyi geceler.

 1. Safkanlaşmak ve hangi ırktan olduğumuzu anlamak için yapabileceğimiz bir çalışma var mı abi?

  1. Esenlikler,

   Safkanlaşma, ancak ve ancak tanrılığa yakınken mümkündür. Tabii bu yolda ufak adımlarla saflaşıyoruz ancak tam anlamıyla diğer ırkların genetiğinden kurtulmak uzun yıllar alır. Irksal belleğe erişebilmek içinse Odal rünü iş görür.

   İyi akşamlar.

 2. Esenlikler

  Sizlere kendi hayatımla alakalı çok kısa bir şekilde içimi dökmek istiyorum. Uzun denebilecek bir süredir Spiritüel Satanistim ilk dönemlerimde ruhani gelişim çalışmalarımda çok iyi gidiyordum çok güzel gelişiyordum ve ruhumda körelmiş pek çok yeteneği geliştirmiştim. Bir dönem geldi hayatımın freni tutmamaya başladı kötü olaylar yıkımlar kayıplar üst üste geldi ve bu dönemde metanetimi kaybettim. Bağımlı olmasamda bu dönemde sık sık alkol almaya başladım alkolün ruha ve auraya olan zararlarını biliyorum ve bunları iliklerime kadar hissettim. Şimdi ise tekrar silkinmek toparlanıp tekrar yükselmek istiyorum ama bu konuda bazı çekincelerim var. Alkolün ruhumda yarattığı zararlar elbette beni geriletti ve muhtemelen ruhani gelişmimimin bundan sonraki kısmında başıma dert olacak. Peki sizce bu olaydan kalıcı ve geri dönülmez şekilde etkilenmiş miyimdir? Auramdaki delikler meditasyon ile tekrar kapatılabilir mi? Yoksa bu konuda özel olarak bir şey yapmam gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim var olun. Şeytan emeklerinizi onurlandırsın.

  1. Esenlikler,

   Kalıcı bir zararı olduğunu sanmıyorum. Zamanla meditasyon ile çok kolay bir şekilde iyileşebilir ve kendinizi güçlendirebilirsiniz.

   Temel meditasyonu eskiden yaptığınızdan daha çok yapın. Alkolü bırakın ve kendinize çekidüzen verin. Sözde kolay olduğunu biliyorum ama çok fazla kardeşimiz sizinle benzer yollardan geçti. Eğer başarmayı kafanıza koyarsanız, sözde olduğundan bile daha kolay olacaktır. Sonrasında ise daha mutlu ve güçlü olduğunuz yaşam sizi bekliyor.

   İyi günler.

   1. Çok teşekkürler var olun. Alkolü epey bir süredir bıraktım ki dediğim gibi zaten bağımlı da değildim. Akıllandım tekrar ayağa kalkıp devam edeceğim. Sadece bu durumun bende kalıcı ve ruhani gelişimimi temelli engelleyici bir yanının olmadığını sizden duyup içimi rahatlatmak istedim. Eksik olmayın.

 3. Merhabalar,
  Adanmamı yaptıktan bir sene sonra kadar ağır bir depresyona girmem ve çevremdeki insanların da etkisiyle Şeytan’a hiçbir saygısızlık etmesem ve başka bir dine sempati duymasam da dini her şeyden uzaklaştım ve uzun süre boyunca hiçbir ibadet yapmamanın yanı sıra dini düşüncelerden dahi kendimi bilinçli/bilinçsiz soyutladım. Şu an kendimi hazır hissediyorum initiation ımı tekrar yapamayacağımı okudum, hala satanist miyim? Hala Efendi tarafından kabul edilir biri miyim? Hiçbir saygısızlık yapmamış olmama rağmen zihnimde çok defa bu konulardan uzaklaşmaya çalıştım psikolojik sorunlarım nedeniyle ve bu sebeple gerginim. Acaba benim için bir kontrol etmeniz mümkün müdür bunun yapılabilir olduğunu biliyorum.

  1. Esenlikler,

   Zaman zaman Satanizm’den uzaklaşan ve sonra geri gelen çok kardeşimiz oluyor. Böyle basit bir sebep yüzünden adanmanız bozulmaz.

   Rahat olduğunuz en yakın zamanda ruhaniyete geri dönün. Size çok yardımı olacaktır.

   İyi geceler

 4. Merhabalar,biliyorsunuz ki şu an Türkiye’de ormanlarımız yanıyor zamanında Amazon yangınları için bir ritüel paylaşmıştınız aynı ritüeli ülkemiz içinde uygulama şansımız var mı acaba?

  1. Esenlikler,

   Kendi duyduğum teorilere göre en muhtemel olanı inşaat yapılmak istenmesi. Lakin yangınların yandığı yerleri düşünürsek kesin bir yargı veremiyorum.

   İyi geceler.

 5. İyi akşamlar, birkaç sorum olucak.

  1- Toplu RTR’leri yaptığımız zaman ayrıca kendimizin yapması gereken RTR’ler var mı? Yoksa onlar yeterli olucak mı?

  2- Bu toplu yapılan RTR’ler neden her gün yapılmıyor? Baktımda hepsinin farklı tarihleri. Ben de bundan sonra toplu RTR lere katılacağım ama sadece bunlar yeterli midir? Toplu RTR olmadığı günler ayrıyetten her gün kendimiz Nihai RTR, tregrammaton’u ve yahudi savunmasını paramparça etmeyi de mi yapmalıyız?

  3- “”Nihai RTR, tregrammaton’u ve yahudi savunmasını paramparça etmeyi”” 3 ünü birden her gün mü yapılması gerek yoksa tek nihai RTR diğerlerinide haftada 2 3 gün 3 ünü bir yapsak yetiyor mu ben hepsini yapıyorum ama çok uzun sürüyor bir süre sonra sıkılıp bırakmaktan korkuyorum ve yks öğrencisiyim tek geceleri vakit ayırmaya çalışıyorum sessiz bir vaziyette (abimle aynı oda da kaldığımızdan ötürü, ama buradan gidince daha düzgün RTR’ler yapacağım.) Tam olarak RTR nin nasıl yapılacağını yeni yeni öğreniyorum biraz kafam karıştı o yüzden sormam lazımdı

  4- Meditasyon+RTR ile mi ilerlemeliyiz?

  Umarım anlatabilmişimdir biraz karışık oldu kusura bakmayın

  1. Esenlikler,

   1- Takvimler yayınlandığında, sadece takvimde yazanları yapmanız yeterlidir.

   2- Takvimin olmadığı zamanlar, ideal olarak, kendiniz hergün o üçlüyü yapmalısınız. En kötü durumlarda 1 tekrarlı bir tane Nihai RTR bile yeterlidir. RTR’ların bir yan etkisi kişinin üstündeki lanetleri temizlemek/bozmaktır. O yüzden yapılmaları önemlidir.

   3- Programda üçü birleşik alıyoruz ama vaktiniz az ise kendi zamanlarınızda sadece Nihai RTR’ı yapabilirsiniz. Diğer ikisi delici ve zehirli mermi gibi. Normal kullandığımız mermiler hala Nihai RTR.

   4- Evet, ideal olarak ikisi hergün yapılmalı.

   İyi geceler.

   1. Anladım teşekkür ederim, peki toplu yaptığımız tarihlerin düzenli bir pdf si var mı yoksa sürekli buraya mı girip kontrol etmem lazım bugün mü başlıyor diye

    1. Esenlikler,

     Rahipler başlayacağı gün paylaşıyor, biz de o günün içinde burada da paylaşnaya çalışıyoruz. Yakında bir tane daha takvim olacak örnek olarak. Tek yolu hergün yayınlanıp yayınlanmadığına bakmak. Belki takvimler için özel bir “bildirim” sistemi ayarlayabiliriz gelecekte.

     İyi günler.

 6. Esenlikler.

  Ben biraz enerjik, hiperaktif biri olmak istiyordum. Genelde soğuk, durgun bir yapım var. Bu da iletişimde sıkıntı yaratıyor. “Şeytan tüyü” denilen şey aslında dil becerikliği. Bunu nasıl elde eder ve daha “canlı” biri olabilirim?

  1. Esenlikler,

   Güneş karesi özgüven için, Merkür karesi iletişim için, Venüs karesi daha sevilen biri olmak için. Fehu rünü de hareket getirir, donukluğun karşıtıdır.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir