25 Şubat – 3 Mart Arası Ritüel Takvimi: Astarte’nin Ritüeli & Satanistler İçin Korunma Ritüeli

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Şu an insanlık tarihi adına kilit bir dönem içindeyiz, ve eğer bunu okuyorsanız, bilin ki yüce bir güç tarafından bunun bir parçası olabilmeniz için yönlendirildiniz.

Bu noktada artık herhangi bir belirsizlik veya aldanma kalmış olmamalı. Burada bulunan tüm herkes, bu görevin önemini anlamalı.

Tüm hepimiz, bir ruhlar topluluğu olarak, bu gezegenin birer parçası olarak, bu dünyanın ve insanlarının ruhani muhafızlarıyız. Bu dünya asırlardır böyle bir topluluğa sahip değildi – Centillerin Spiritüel Kalesi olan toplanmış kişiler her zaman tarih içinde çok azdı, ancak güçleri belirleyiciydi.

Yüzyıllar boyu, bu dünyada bunların hiçbiri yoktu. Bu yüzden, düşmanın çalışmalarının doğrudan bir sonucu olarak, dünyamız; daha farklı olabilecekken çok daha fazla hatalar ve yanılgılara sürüklendi.

Yeni Ritüel, Tanrıça Astarte ile ilgili olacak. Astarte; savaşı ve barışı, muharebeleri ve uzlaşmaları yönetir. Bu zor zamanlarda bizim için korunmayı ve güzelliği getirecek. Bizim insanlarımız burada öncelikli öneme sahip.

Birkaç gün önce bana, tüm bu olaylar gerçekleşirken “Savaşı Engellemek” için bir RTR yapılıp yapılmayacağı soruldu. O sırada Tanrılara çok daha öncesinden danışılmıştı ve gezegenler bunların göstergesiydi. Ancak buradaki durum, çok daha endişe verici. Şu an etkin olan güçler sadece bildiğimiz kirli İbrani büyüleri değil. Burada etken olan daha farklı güçler var.

Burada düşmanın daha doğrudan meydana getirdiği bir olaydan bahsediyoruz. Durum karışık ve “barış” bu tarz dünyevi işler için çözüm değil, aynı şekilde “savaş” da değil. En kötüsünü engellemek için üst düzey bilgeliğin devreye girmesi gerekiyor.

Unutmayın, sıradan bir “zamanda”, düşman, insanlık için son derece zayıflatıcı planları olduğundan bahsetmişti. Bu, bizim yanlış bir şekilde “barış” olarak adlandırdığımız bir zamanda söylendi. Bu barış değil, düşman insanlıkla tümüyle bir savaşa girmiş durumda, biz ise sadece kazanda kaynatılıyoruz.

Bu olayları “yeni normal dünya ve Koronavirüs savaşı” yoluyla süblime etmeye çalıştılar, ki bu da insanlığa karşı açılmış bir savaştan başka bir şey değildi, ve şimdi aynısından daha fazlası var. Kayıplar ve terörizm, bombardımanlar ve gerçek bombalar, savaşa oldukça yakındı.

Sonrasında, salgınların asla bitmeyeceği ve buna benzer şeylerin yaşanmasının planlandığı, hiçbir yerinde “barış” olmayan planları var.
Billy’nin yeni söylemleri kendilerini ifşa ediyor, aynı şekilde Klaus’unkiler de. Yine de bu kuklalar bile yardakçıdan başka bir şey değil. Ruhani bir savaşta olduğumuzu aklımızda bulundurmalıyız, ancak şimdi, geçmişte olduğundan çok daha işlerin kızıştığı bir noktadayız.

Eğer önceki senelere bakarsanız, 2017 yılı şimdi olanlara kıyasla ana okulu bahçesi gibiydi. Ancak yaşanacak kötü olayların eli kulağındaydı. Şimdi ise bunun uzaktan sirenlerini duyuyoruz, ve ileride bu şiddetlenecek.

Bir süredir “barış” namına hiçbir şey yoktu. Düşman, hiçbir karşıt güç olmadan, ezici bir güçle karar mercilerini ele geçirdi. Gerçek barışın gelebilmesi için halkın ruhunu ve tinini yansıtan, kalıcı bir barış arzulayan liderlere ihtiyacımız var. Düşman ise burada tiranlığın ve yıkımın gücü.

Tüm bunların planlanmış olmasının harici, bu olaylarda kaçınılmaz bir şekilde gezegensel konumlanmalar, ekonomik gerçeklik ve diğer şeyler etmen de olmuş durumda. Bölgesel veya daha geniş çaplı olsun, tüm bunlar zaten meydana geldi – şimdi ise bu vebanın ne kadar yayılacağını gözlemleyebiliriz, ancak bu olaylar için önleyici bir tedbir yok.

Burada barıştan bahsetmiyoruz, tüm bunların dünyaya nasıl yansıyacağından bahsediyoruz. Tüm bunlar için yeni bir aşamaya girdik. Tüm bunların ardında gerçekleşen şey; barıştan, savaştan ve hatta daha büyük bir savaşa evrilirse bundan bile daha büyük ölçekli bir şey.

İçinde bulunduğumuz durum, artık aşina olduğumuz RTR’ları aşmış durumda. Daha önceki zamanlarda, savaştığımız güç düşman ve onların büyüleriydi.

Bu sadece savaşın bir yönü; aptal Hahamlar ve önde gelen televizyon kişilikleri, ve bu dünyanın başka ahmakları. Nihai RTR sadece bu yaralara bandaj görevi görecektir, ancak şu anki yara çok daha derin, bir felaket ortamı var. Bu tamamen başka bir şey.

Burada gerçekleri söylemek zorundayım, bu sefer, her şey farklı bir seviyede. Bu Ritüelleri yapma sebebimiz bu, Tanrıların gücünü etkin kılabilmek adına yapıyoruz.

Daha küçük ölçekteki bir durum için, kesinlikle RTR’ları yapabilirdik, ancak şimdi her şey çok ciddi. Tüm bu zaman boyunca, olaylar bu denli değildi. Son 2-3 yıldır düşman her şeyini veriyor.

Nihai RTR bunun bir parçası, ve bu olayların üst katmanlarına saldırıyor. Diğer RTR’lar ise daha spesifik, ve daha düşük düzeydeki silahlar. Şimdi, koşulların da mecbur kıldığı biçimde, daha spesifik ruhani silahlara ihtiyacımız var, artık bu aşamada Tanrılara ihtiyacımız var. Buradaki herkesin bildiği üzere, Astarte, çağlar boyu insanlarımızın arkasındaydı ve onlar için bir rehber güçtü.

Aşağıda, Leydi Astarte için olan Ritüelimiz ile birlikte Takvim, Notlar, Nasıl Yapılacağı gibi şeyler yer alıyor.

Joy of Satan’ı Koruma Ayini için, bunu nasıl imgeleme yoluyla yönlendireceğimiz önemli. Koşullar fark etmeksizin, dünya üzerindeki tüm Spiritüel Satanistlerin çok güçlü bir koruma aurası tarafından çevrelendiklerini imgelemelisiniz. Bu imgeleme, daha özel bir şekilde bu takvim için Rusya ve Ukrayna’da yaşayanları içerebilir. İmgeleme burada ana noktadır, tüm Spiritüel Satanistlerin, eğer bu bölgesel bir savaşa dönüşürse güvende olduklarını ve korunduklarını, ve kolaylıkla uzaklaşabildiklerini, güvende kaldıklarını ve bunun gibi şeyleri imgeleyin.

Eğer imgelemenizden emin değilseniz, Ritüeli düzenli bir şekilde yapın ve bir Demon’dan enerjileri yönlendirmesi için yardım isteyin.

HER ŞEY AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

 


 

Takvim oldukça kısa olacak:

-Ritüeller soldan sağa önem sırasındadır, bu öncelikte yapılmalıdır.

 

25. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

26. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

27. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

28. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

29. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

30. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

1. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

2. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

3. Astarte’nin Gücü Ritüeli, Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli, Nihai RTR

 

Ritüellere bağlantılar:

Nihai RTR ve Tetragrammaton’u Öldürme

Yahudi Savunmasını Paramparça Etme

Satanistler İçin Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Astarte’nin Gücü Ritüeli

“25 Şubat – 3 Mart Arası Ritüel Takvimi: Astarte’nin Ritüeli & Satanistler İçin Korunma Ritüeli” hakkında 2 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir